Archiv recenzí
12.09.2008 - 12.07.2018


AdrialandAfroditaAlexAlexandriaAncoraAtlas AdriaAzur ReizenBeta tourBlue SkyBlue StyleBrennaCanaria travelČebusČedokČeské KormidloESO travelExim ToursFIRO-tourFischerGreece-toursChina ToursInexInviaJohohoJokratourKellnerKentluckyKM TravelKovotourLivingstoneMayer CrocusMedina ToursMetalNeckermann ČRNev DamaOrex TravelPantourRedok TravelSiam travelSolvexSunflower toursSunny DaysTopFlyTrip4youTrue TravelVíkendVítkovice ToursWisnar

Archiv recenzí cestovky Pantour


Přidal/a Dagmar Novotná dne 11.07.2018

V červnu 2018 jsme s kolegyní zakoupily zájezd do Egypta do Marsa Alam s CK Pantour. Po přečtení recenzí nám nebylo nejlépe, ALE BYLY JSME NAPROSTO SPOKOJENÉ. Ochotný přístup, žádné problémy ani chyby. Delegátka Ludmila super. Byla by ochotná za nás snad i dýchat. Dovolená se vydařila a příště už bez obav.
Přidal/a ladislav sagan dne 10.07.2018

Boli sme na Kréte a bolo fantasticky, žiadný problém.
Přidal/a Nika40 dne 04.07.2018

Miloslav Szymiczek Raději si to ověřte v letecké společnosti, když se dívám na odlety z Ostravy, tak 5.7. to letí 18:30..QS-1394 do Antalye..
Přidal/a Miloslav Szymiczek dne 02.07.2018

Ještě jsem neodletěl a už jsem naštvaný.24.6.2018 jsem koupil zájezd do Turecka 5.7.2018 odlet z Ostravy v 5:00.27.6.2018 jsem dostal pokyny k odletu v 18:30 .2x jsem volal pro ověření odletu 2x mi bylo sděleno, že to ověří a dají mi vědět.do dnešního dne se mi nikdo neozval. Je podivné, že 1.7.2018 prodávali tento zájezd s odletem v 5:00. NENÍ TO KLAMÁNÍ ZÁKAZNÍKA.
Přidal/a Tomas Zelník dne 28.06.2018

S cestovnou kanceláriou sme boli veľmi spokojní, letenku sme dostali bez problémov, príjazd do destinácie prebehol v poriadku, na letisku sme mali hneď víza. Prosto bezproblémové vybavenie dovolenky.
Přidal/a Katka dne 21.06.2018

Včera jsem se vrátila z Hurghady, pořadatelem byla Pantour.Koupila jsem zájezd na poslední chvíli, protože mé osvědčené kanceláře Eximtour a Fischer už neměli letenky. Po přečtení recenzí jsem se docela bála co mě čeká, ale musím říci, že jsem více než mile překvapena! Let s AirCairo byl úžasný a tuto leteckou společnost jen doporučuji, jsou to profesionálové,během letu dostanete teplé jídlo, výběr ze dvou variant a teplé i studené nápoje. K vlastní Pantour - na letišti na nás čekal náš delegát Amr, byl neskutečně milý, ochotný, vše se snažil vysvětlit už při transferu. Na starost měl několik autobusů a ve všech turisty přivítal, předal základní informace o hotelu, o info schůzce, a odpověděl na první dotazy, samozřejmě měl připravené i tištěné informace pro každého, včetně telefonu, nabídky výletů a důležitého infa o příslušném hotelu. Až po tom se odjíždělo, mému autobusu podal výklad během cesty. Opravdu se snažil.Informační schůzce proběhal druhý den - samozřejmě přesně na čas. Domluvil se se mnou, že budu informace dostávat v papírové formě na pokoj, a kdyby cokoli, tak když zavolám, tak obratem přijde a můžeme vše vyřešit. Ještě mě upozornil, že info o odletu dostanu den předem, opět na pokoj. Informace o odletu jsem měla už více než 2 dny předem a vše ok. Musím ho moc pochválit a poděkovat za vstřícnost.
Přidal/a Miriam Králová dne 19.06.2018

Minulý týden jsme se s manželem vrátili z pobytu na Corfu, pořádaném prostřednictvím CK Pantour. Měla jsem určité obavy vzhledem k nízké ceně, ale také vzhledem k některým recenzím na netu. Dovolená proběhla v pohodě bez větších problémů. Pokud vznikl problém, byl okamžitě za pomoci manažera CK pana Jeníčka vyřešen. Ráda i do budoucna využiji tuto CK pro svoje pobyty v zahraničí a doporučuji využít služeb CK.
Přidal/a Pavel Kolouch dne 19.06.2018

Na začátku června jsme byli s cestovkou Pantour na ostrově Rodos. Transfer z letiště do cca 5 km vzdáleného hotelu trval více než 2 hodiny. Ne pro poruchu autobusu, to by člověk pochopil, ale asi pro hloupost delegátky, která nejspíš zapomněla řidiči napsat náš hotel, kde nás má vyložit. Pikantni na tom je, že hned první zastávkou byl hotel vzdálený od našeho asi 200 m. Pak nabral řidič dráhu na opačný konec ostrova. Považuji to za naprostý skandál. To se nám nestalo nikde kolem celého středomoří. Ani v arabských zemích, ani v Turecku. Po téměř celonočním cestování jsme přišli o snídani a dostali se do hotelu až na oběd. Na schůzce pak delegátka Barbora všechno svedla na řidiče. Jak jinak, on na schůzce nebyl a nemohl se bránit. To by jí snad uvěřil jen ten, co řere seno. Řidič by musel být úplný magor, kdyby tohle provedl. Další stres nám delegátka zařídila při odletu. Podala lidem nepřesné informace a někteří ji uvěřili a motali se po letišti v hrůze, že jim letadlo odletí. Letadlo mělo nakonec 55 minut zpoždění, když se na opozdilce čekalo. Doufám, že tam nikdo nezůstal. Naši delegáti cestovce Pantour na Rodosu dělali negativní reklamu. Jinak jsme byli se zájezdem velmi spokojeni. Ubytování, strava, čistota, všechno OK. Navíc na baru česká obsluha. Dovedli bychom si představit, že se tam opět vrátíme, ale odrazuje nás, že bychom se setkali s nekompetentními delegáty.
Přidal/a Renata M. dne 16.06.2018

Od CK Pantour jsme v červnu 2018 navštívili ostrov Kos, konkrétně studia Venos Clever, v Marmari, výhoda studií je, že pobytovou taxu, která je povinná od ledna 2018 platíte pouhých 0.5 EUR za pokoj na noc na rozdíl od hvězdičkových hotelů, all inclusiv zajištěno v hotelu Roseland, od sebe vzdáleno jen pár metrů. Cesta tam i zpět bez problémů, jediné mínus při cestě letadlem dvě vytrvale ječící roční děti (to není problém cestovky, ale nezodpovědnost rodičů). Ubytování ve studiích luxusní, majitelé starší manželé, po příletu nás čekala v ledničce vychlazená láhev vody a vína, druhý den jako pozornost dva melouny, denně vyměněné ručníky, uklizeno, prostě servis na jedničku. Jídlo a služby v hotelu Roseland na velice dobré úrovni, personál velice milý, příjemný a ochotný, nebyl problém vybrat si z jídel, rozhodně jsme hlady netrpěli, spíš naopak. Na pláž to bylo sice dál, ale procházka nám rozhodně neuškodila, moře krásně čisté, poplatek za slunečník s lehátky 8 EUR. Delegátka paní Marika velice ochotná a dalo se jí zavolat kdykoliv, pravidelně docházela na předem dané schůzky, během našeho pobytu to bylo min. 3x. Výlety doporučuji zakoupit v místních cestovkách, kterých je cestou na pláž několik, přes českou cestovku jsou více jak o polovinu dražší, stejně tak půjčení auta, čtyřkolky nebo skútru. Za všechny ubytované ve Venos Clever musím uvést, že nikomu z nás se nechtělo domů.
Přidal/a neznámá dne 24.05.2018

Po všem co jsem si přečetla o této CK nemohu jinak, než se připojit. Zakoupila jsem si zájezd na červenec do Turecka ve first minute hodně dopředu ( prosinec 2017 ) s tím, že to bude krásná dovolená v ***** hotelu. Bohužel jsme museli 2,5 měsíce před předpokládaným odletem zájezd zrušit. Ve smlouvě jsou podmínky storna zájezdu, kde deklarují, že pokud zájezd stornujete více jak 59 dnů před odletem budou účtovat poplatky, minimálně však 1.000,- na osobu. Jak jsme byli velice nemile překvapeni, když nám naúčtovali 25% z ceny zájezdu za osobu. Výmluvy, že musí stornovat letenku, pak v dalším emailu zase musí stornovat ubytování. Samé výmluvy.Dodnes jsem zbytek peněz nedostala. PANTOUR NIKDY.
Přidal/a Slečna Neznámá dne 08.05.2018

Erika Labudová: Let, kterým jsme letěli, byl uveden jako charter a pravidelná linka to letecké společnosti byla. Nejsem si už jistá konkrétně od kdy do kdy to mají pravidelné, ale všeobecně vzato od jara do podzimu a v té době jsme také na dovolené byli. Ano, jelikož si to hotely účtují i jsem viděla voucher na ubytování, tak vše bylo uhrazené, to netvrdím, že od Pantour ne, jen jsme to časově nevyužili ani z jedné stránky od příletu do odletu, ze všech stran jsme to měli maximálně okrouhané. Kdyby společnost Pantour zájezd uváděla na 9/8 nebo 9 nocí byly by informace naprosto přesné a pravdivé a zákazník by s tím neměl žádný problém a nemohl by říct ani popel. A dovolte, abych připomněla, že my jsme český národ, který má svoji kulturu a charakter a rád si stěžuje a ne Rakušani, kteří mají naducané peněženky a platy v Eurech..nepleťme si jablka a hrušky.
Přidal/a Kent dne 07.05.2018

To: Erika Labudová - nezbývá než souhlasit. On všeobecně je "český" turista takový zvláštní druh. Ale nebudu zde do nikoho "rýpyt". Já znovu opakuji - my byli v loni v Řecku, na Krétě a byli jsem spokojeni. Hodnotil bych to na 80%, což je za ty "prachy", které nás dovolená stála, výborné hodnocení. Vždy se najde něco....někde.....Jde o to, co člověk od té dovolené očekává a kolik je ochoten za "tu službu" utratit. A pak by měl srovnat s konkurencí, ne však jen katalogovou cenu, nýbrž komplet - co konkurence nabízí a jak to probíhá. A není jiné řešení, než si příště u té konkurence zájezd koupit a absolvovat. Jak říkám - není nad osobní zkušenost. A za další - CK Pantour funguje na trhu řadu let a pokud by nabízeli tak "strašné" služby, musela by takto CK dávno zkrachovat, nebo se přejmenovat. Nic takového se zatím nestalo. A to o něčem svědčí. Určitě nenabízí ideál, ale taky to nestojí 20-25 tis. za osobu.
Přidal/a Erika Labudová dne 07.05.2018

Slečna Neznámá: trochu si pletete pojmy, charterový let není pravidelná linka. Jestli chcete dovolenou vybírat podle časů letů, musíte si vybrat zájezd na pravidelné lince - třeba do Dubaje. A i tak může letecká společnost letový řád změnit. Já si tady přijdu trochu jak v jiříkově vidění, když vidím ty různé nesmyslné názory. Ubytovani v hotelu se vždy počítá na noci, nikoli na dny, tomu pak také odpovídá cena daného zajezdu. Podle mezinárodních standardů začíná ubytování cca od 14 hodiny a končí dopoledne, dejme tomu kolem 10-12 hodiny. Pokud jste pokoj dostali kdykoli dříve a opustili později (byť pokoj dostanete v 5 ráno a opouštíte v 10 večer), obojí je brané jako noc kterou si hotel účtuje. Možná by nebylo od věci nastudovat si obchodní podmínky či veškeré informace před nákupem. Roky jsem pracovala v rakouské cestovce a na takové věci si v životě Rakušané nestěžovali.
Přidal/a Slečna Neznámá dne 05.05.2018

TJ: Jsem jedině pro, jiné zbraně na ty šmejdy nemáme a dál bychom neměli nechávat okrádat slušné lidi.
Přidal/a TJ dne 05.05.2018

Koukám, že nás poškozených je tolik že kdyby jsme se všichni spojili a dali to do televize a to prosím už po 3 tak by pantour musel zkrachovat a už by víc neokrádal slušné lidi.. Co vy na to??
Přidal/a Slečna Neznámá dne 05.05.2018

POZOR!!! PANTOUR PRO MĚ UŽ NIKDY!!! Zdravím Vas všechny - hlavně ty podvedené a případně další obelhané. Má zkušenost s Pantourem ... Pobyt Egypt, cestovkou uveřejněn odlet při zakoupení v 0:50 v první den termínu (i když se kryjí, že předpokládaný let se může změnit) se konal až ten den večer, mají charter lety, tudíž pravidelné, dávno nasmlouváné, jen zatajují pravdivé informace, aby nalákali zákazníky včasným odletem. Považuji to za podvod, ráda bych přímé informace, na základě kterých si vyberu dovolenou a také si zaplacené služby užít a využít. Na hotel jsme tedy dorazili následující den cca ve 3 a ve 4 na pokoj. A to samé s odletem z destinace. Opět nás okradli o celou poslední noc, protože odjezd z hotelu byl po 22. h, tudíž jsme neměli nárok ani zalehnout a přílet do Prahy po 4, 5 hodinovém letu před 7 ranní v poslední den dovolené. Rozumím cestovkám, že první a poslední den je určen na cestování, ale už nesouhlasím s tím, abych měla narušeno dovolenou i 2. a předposlední den. Z toho mám pak rozcestované 4 dny. Tudíž v závěru naše dovolená, která měla být 11 dní/ 10 nocí ve skutečnosti vyšla na 9 dní a 8,5 noci. Pochopitelně jsem reklamovala před odletem po obdržení pokynů k odletu jen telefonicky (na psaní nebyl čas) a to jsem ještě netušila, jaké nepříjemné překvapení bude s návratem a také jsem je upozornila, že po návratu budu vše řešit písemně. Učinila jsem tak a požadovala jsem návratu 1/10 z ceny, kterou jsme zaplatili jako adekvátní náhradu za ztrátu našeho placeného dovolenkového času a pobytu. Bohužel k dohodě jsme žádné nedošli, jen mi tedy zbývá, VAROVAT VŠECHNY BUDOUCÍ ZÁKAZNÍKY, KTEŘÍ CHTĚJÍ DOSTAT TO, CO SI ZAPLATÍ A MÍT KRÁSNOU DLOUHOU DOVOLENOU, ABY V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEPODNIKALI CESTU S TOUTO CESTOVKOU!!!!!!!
Přidal/a Ivana D. dne 02.05.2018

Tak si pročítám recenze Pantouru a pokud bych se nepodívala na recenze ostatních cestovek např. Čedoku, Blue Style, Fira a Eximu, tak si budu myslet, že tohle je ta nejhorší cestovka. Takhle jsem jen zjistila, že sem píší ti nespokojení klienti a ti spokojení sem asi nepíší. Protože jsem už byla s Čedokem, Firem, Eximem, Blue Stylem a vždycky jsem byla spokojená. Takže si zájezd do Egypta s Pantourem dnes zaplatím a po návratu vám sem napíšu, jak jsem byla spokojená. Do Egypta jezdím několikrát ročně, tak alespoň cestovky provnám. S Pantourem to bude poprvé. Vím, že je to obtížné se v zahraničí dovolávat pomoci, ale je to i o nás, klientech a našich zkušenostech v zahraničí. Přeji všem krásné a bezproblémové pobyty v zahraničí.
Přidal/a Anna Kotrbová dne 04.01.2018

CK Pantour nikdy více. Zájezd byl na Krétu do hotelu Armava, kde byla nabídka CLEVER - bydlení v hotelu nižší kategorie, ale služby all inclusive v hotelu Golden Beach vyšší kategorie, kde mohou být všechny služby využívány v plném rozsahu, jako kdybychom byli ubytováni v tomto hotelu....ovšem tomu tak nebylo....z restaurace hotelu Golden Beach jsme byli doslova vyhozeni o patro níže, kde byl výběr jídel ani ne poloviční. U bazénového baru, byl rozdělený nápojový lístek pro hotel Armava, kde byly cca 4 nápoje a pro hotel Golden Beach, kde bylo na výběr z různých míchaných koktejlů. Bohužel cestovní kancelář neuznává chybu a tvrdí, že je vše v pořádku. Nebylo tomu tak a reklamaci odmítá. Proto tuto kancelář pro nikoho nedoporučuji.
Přidal/a Kent dne 01.11.2017

To Jaspar: I přes toliko negativních recenzí (my asi měli štěstí, nebo nejsme tak nároční) se vždycky najde dost turistů co si zájezd na řecké ostrovy s Pantourem koupí. A to je z jednoho prostého důvodů - prodávají hodně svých zájezdů přes zprostředkovatele. I my to kupovali přes zájezdy.cz či tak něco....a to člověk v ten moment neřeší zda je to Pantour či nikli. My, jakmile jsme to dozvěděli, (ještě v zimě) jsme měli také obavy, ale řkeli jsme si, že to zkusíme a dopadlo to dobře. Upřímně je mi líto všech turistů co mají negativní zkušenosti. Já bych asi po takových zkušenostech také nepěl ´dou na Pantour. Tak snad Vám, ale i všem nespokojeným to příště vjyde s jinou CK.
Přidal/a Jaspar dne 01.11.2017

Po příletu na řecký ostrov Rhodos 25.6.2017 jsme obdrželi příletové informace že paní delegátka za námi přijde až 3 den, což nás trošku zarazilo když jsme tam byli pouze na 8 dní ale to jsme ještě přešli. Když přišel osudný den D kdy měla paní delegátka dojít tak nějak nedorazila. Po telefoní urgenci nám bylo sděleno že o nás NEVÍ nicméně jsme se domluvili a sešli se. Vše nám povykládala a nedostatky na pokoji také vyřešila. Zbytek dovči jsme si užili a přišel čas odjezdu na nástěnce bylo napsáno odjezd v 6 ráno. když v půl 7 autobus nepřijel tak jsme se snažili dovolat delegátce a ta měla vypnutý telefon. A tak jsme se vydali na letiště samovolně s obavami o odlet letadla. Dostali jsme se tam a hned jsme reklamovali že autobus pro nás nepřijel. Paní delegátka z jiného místa to s námi řešila, nicméně výsledek byl takový že autobus pro nás přijel v a odlet by jsme stihli. Tím vše skončilo. Po příletu jsme napsali stížnost kde jsme vše vylíčili a jako odpověď nám na naše stížnosti toto: cituji dopis "Delegátku jste kontaktoval až 3 den, ta se vás dotázala, zda chcete, aby osobně za vámi na hotel přijela. Řekl jste jí, že o osobní schůzku nemáte zájem. Delegátka vám zodpověděla vaše otázky po telefonu a i vám upřesnila, že informace k odletu najdete na info nástěnce" V den odletu byl vypsán předpokládaný pick up u vašeho hotel v cca 06:15. Čas odletu byl v 08:55 a check-in se uzavírá 45 minut před odletem. Byl tedy velký časový prostor pro váš transfer, který trvá od hotelu na letiště pár minut. Transfer bohužel zpoždění měl, avšak byl stále v limitu dojezdu letiště. Delegátka bohužel žádný zmeškaný hovor neměla, pouze řidič volal do kanceláře, že jste do transferu nenastoupili, dle sdělení časové posloupnosti jste se museli u hotelu minout. Je nám líto, avšak rozhodnutí nečekat na transfer a jet na letiště taxi službou, bylo pouze vaše osobní svobodné rozhodnutí. Ohledně zmiňované ceny nám místní taxi služba sdělila, že cena 50 € za cestu na letiště neodpovídá, obvyklá cena je 20€ - 25€, pokud by si řidič chtěl „přivydělat“ tak max. 35€, ale v žádném případě 50€. Takže z CK Pantour už nikdy více!!
Přidal/a Kent dne 16.10.2017

Petr Hála: V tom případě se Vám omlouvám za svůj komentář. :-)
Přidal/a Petr Hála dne 16.10.2017

to kent Nikdo nechtěl aby se někdo o někoho staral 24h / den. V dispozicích bylo uvedeno že si nás vyzvedne na letišti, předáme si kontakty a dá nám info. Kdyby to tak bylo k ničemu podobnému nemohlo nikdy dojít. (aby mi za týden řekl "já jsem myslel že jste nepřiletěli) a co se týče toho že mi nechával sms na telefonu, tak to byl taky fake. První sms byla datována až po urgencích přes cestovku po tom týdnu.
Přidal/a Kent dne 04.10.2017

Moje řeč :-))
Přidal/a Emilie Šašková dne 03.10.2017

Záleží na tom co kdo očekává . My přiletěli včera vše v pořádku . To co bylo řečeno tak bylo splněno . Žádné problémy jako jiní tam je nikdo nepřivítal ani nepřevzal . My můžeme jen doporučit !
Přidal/a kent dne 27.09.2017

to: Petr Hála - nezlobte se na mne, ale člověk co při sepisování smlovy uvede svůj mobil (že jste tam kontakt na sebe musel uvést) nechá telefon doma jako nepotřebnou věc, je zamyšlení samo nad sebou. Další chování delegáta je sice podivné, ale muste to brát tak, že ten člověk je tam opravdu na dovolené,(ale na za Vaše peníze) nikoli na to, aby se o Vás 24 h. denně staral jako o malé dítě. Berte to jako zkušenost. Podle mne "váš rybíz" že jste neměl telefon sebou. Ale dle Vašich smajlíků to asi tak berete. to Vendys: My měli také delegáta Hynka, jenže byl v té době dost neiformován. Nedokázal nám říct, jako to tedy je...zda končíme večeří, když jsme začínali snídaní, nebo ne. První že jo, pak že ne....to je trochu divné. Podle mne "najatý floutek" co si chtěl užít prázdniny a udělat si jen to "své" z povinnosti. Také reagoval až večer. (zda se vyvaloval na pláži nebo si tam našel brigošku je mě jedno) Přes den jsme jej potkali asi o 2 km dále od Hersonisses, jak nasedá do toho svého Hyundaie i10 (modré barvy) a že by staral o turisty se říct nedá. Jak říkám - studentík co si šel užít prázdniny na Krétu. A to že neměl české číslo mě teda štvalo. Proč mu volat z českého roamingu na řecké číslo?!!!! To už jsem mu mohl zavolat z Česka !!!! Nechápu. Servis u Pantouru zaostává a to diametrálně, ale je pravda, že na setkání došel vščas, měl to i na nástěnce hotelu a a přišel tam i když tam přilteli Slováci dopoledne, Na letišti nás také čkeali a předali instrukce, i když nepřesné!!!! Takže to si hlídali, jinak klasika - nabídnul drahé zájezdy od Pantouru (jak to měl asi v propozicích) a šel is svou cestou. Při odletu tam den předem napsal čas, kdy máme čekat před hotelem, když měli zpoždění, vzal to, ale zase na řecké číslo!!!! A na to se můžu vys....t- Měl mít české!!!! Podle toho soudím, že měl na Krétě i jiné aktivity, tak proč by měl mít české číslo. Ale znovu opakuji - v globálu nemůžeme říct na Pantour nic negativního. Řečeno v číslech - hodnotil bych 75-77% a to je dobré hdonocení. Co by člověk chtěl - nesmí být hnáročný. Jsou i horší cestovky. Na vlastní pěst jsem také cestoval a také se mnou španělé vydr....li.......prostě kdo není našinec má smůlu !
Přidal/a Petr Hála dne 26.09.2017

V papírech napsáno, že na nás náš delegát bude čekat u stánku na letišti. Po příchodu u stánku byli pouze delegáti jiných CK. Když jsem jim ukázal voucher tak mě nasměrovali naproti na nějakého místního borce a z něj vypadlo pouze „bus number three“ .. OK nalodili jsme se do BUSu a rozjeli jsme se po hotelech. Jelikož jsem si vybrali hotel ve staré části města Malia (kde jsou velmi úzké uličky ) tak chápu, že se ne vždy lze s tím kolosem dostat k hotelu. Řidič vytáhl kufry z BUSu mávl rukou vpřed se slovy Bella Elena a vlezl zpátky a už jsme ho nezajímali. Nebudu rozebírat situaci že směr vpřed nebyl úplně z těch nejlepších navigačních pokynů toho dne :D. Nakonec jsem se ubytovali a začali užívat dovolenou. Po 4dnech jsem poslal mail holkám se kterými jsme ladili dovolenou , že by bylo fajn kdyby mi zjistili tel. číslo na nějakého delegáta, že jsem ještě stále žádného neviděli. Obratem odpověď „… kontaktovali jsme CK číslo Vám pošlou“. Po dalších dvou dnech jsem kontaktoval přes formulář na www přímo CK… stále nic :D. Po další urgenci (8mý den pobytu) jsem opět s holkám napsal mail a nakonec jsem teda telefonní číslo získali….heureka. OK jdeme volat delegáta. … asi se opaloval :D zavolal mi až k večeru zpět , že prej má zmeškaný hovor o co jde . Popsal jsem mu sitauci kdo jsem kde jsem a že mu volám proto , že jsem očekával jeho přítomnost ….. odpověď byla šokující “ aha já jsem Vám psal SMS a nedostal jsem odpověď , tak jsem si myslel, že jste nepřiletěli ( mobil jsem si na dovolenou nebral…. netušil jsem , že je to součást cestovního plánu :D). Pak už jen obligátní a je vše v pořádku? Potřebujete něco? Ujistil jsem ho že mě po tom jak to probíhá už v podstatě z jeho strany jen zajímá jen zajištění transferu na letiště až se budeme vracet domů. OK den před odletem SMS “ autobus Vás vyzvedne ve 13:10 před hotelem “ … to určitě :D asi ještě neviděl Neoplan v Old Village ….. dopadlo to přesně jak jsem očekával 13:20 mu píšu SMS jestli je vše OK, že vzhledem k tomu jak to prozatím probíhalo tak ho kontaktuji již po 10 minutách zpoždění. Telefonát od něj … jestli bych nemohl slézt na hlavní cestu k nějakému obchodu a že mě tam někde vyzvednou. Prostě abych to zkrátil delegát téhle CK může být člověk s telefonem kdekoli na světě. Poprvé jsem chtěl vyzkoušet služby CK kdy se nemusím o nic starat a proti tomu jak jsem zvyklý , že si booknu letenku hotel a transfer sám.S touhle CK byla jediná změna v tom že jsme měli transfer busem. Beru to jako zkušenost, že CK jsou jen zbytečný mezičlánek a inkasují peníze za to že napíšou pár mailů a delegát téhle cestovky je pouze člověk relaxující na dovolené za moje peníze.
Přidal/a Vendys dne 26.09.2017

Já jsem tedy zatím s cestovkou Pantour žádný problém (asi naštěstí) neměla. Letos jsem s nimi byla s manželem na Krétě, stejně tak jako minulý rok. Hotel Horizon Beach, Jak někdo píše, že jsou Řekové špindíry, tak to já mám úplně jinou zkušenost, každý den byl pokoj uklizen a dokonce za pouhých 8 dní 2x převlečeno ložní prádlo, ručníky čisté obden. Hotel jsem navštívila již po čtvrté a cestovka nám zařídila i požadovaný pokoj.... Řekové, aspoň tedy v tomhle hotelu jsou příjemní a usměvavý. Každý rok je v hotelu něco zrekonstruováno a vylepšeno. Delegát Hynek se na info schůzku dostavil tak jak nám bylo řečeno, ale jelikož jsme jeho služby nepotřebovali dále jsme s ním byli ve spojení přes tel.(dokonce využíval českou sim). Počasí nám také vyšlo, terním 16-23.9., teplota cca 30stupňů +/- 3. Letiště v Heraklionu je prostě takové jaké je..... Celkový dojem z dovolené je pro mne velice dobrý a doufám, že se tam za rok zase vrátím....
Přidal/a Nika40 dne 26.09.2017

Kent No mě Travel Servis až tak nevadí, ale jen na krátké lety..když jsme byli na Kapverdách a v Emirátech, tak je to opravdu hrůza, těch 6 hodin vydržet..je lepší si připlatit přední nebo místa u nouzových východů..pořád se taky učíme, co a jak.. letos jsme byli na Kosu a v ´Bulharsku s Fischerem a vše v poho, v emirátech taky letos s nějakou docela neznámou CK a taky v poho.. Nakonec to hodnotím tak, že s Pantourem to nebylo až tak zlé, protože nám delegátka pomohla..byla v pohodě a to že mě delegát nedoveze až na místo, mi vůbec nevadí, nejsme přece malé děti..v Turecku nás řidič autobusu vyhodil na letišti a nechal nás tam jen tak, a to tam je opravdu velké letiště.. JO a ještě taky perlička, na Kosu jsme měli GATE 9 a nakonec tam hlásili, že letíme z GATE 4, tak jsme s úlekem na poslední chvíli nasedli na správné letadlo.. :-)
Přidal/a Kent dne 25.09.2017

NIKA40 Ano, letiště na Krétě je jiné než v Londýně, právě proto píšu co nám řekli v letadle, proč odletěli o 50 minut později. Podle mne výmluva a hlavně se to o Travel service traduje. Ani netvrdím, že jiné CK nemají zpoždění, jen jsem psal, že Pantour létá do Řecka a Egypta právě s Travel service a tak se nikdo nemůže divit, že trčí někde 1-2 dny na letišti a že mají opilé stewardy a neustálé zpoždění. LUCKA ČD versus Regiojet nebudu rozebírat. Vlakem jezdím pravidelně Praha-Brno a nezáleží to ani tak na společnosit, ale na pprůjezdnosti cesty. I Regiojet mne pekně vytočil, když měli zimu v kupé a nefunkčí toaletu !!!! NIKA40 A proč tam lidé jezdí? Opravdu sem netušil, že to byla Vaeš první dovolená. Já to psal proto, že hned vedle hotelu IRO (snadno se to dá dohledat na mapách) je hotel Sergio, který má 4*. Byli tam lidé také co letěli z Pantourem (seznámili jsme se a měli společnou jídelnu) a vše v pohodě, čisto, krásné pokoje s klimatizací, tak proto jsem to psal. Ostatní co s námi letěli byli v lepších i horších hotelech, se straavou i bez stravy, ale vážně si tam nikdo hlasitě nestěžoval. Nebavil jsem se úplně se všemi co s námi letěli, ale v celkově jsem nezaznamenal žádnou zápornou reakci. A co se týká Řeků - tak ano, máte pravdu. I přes zpoždění se stále nikde neobjevil GATE a když už to hlásili v angličtině (já jsem tedy nerozuměl) tak se lidé zvedali a šli na GATE 5, jenže tam stále svítil ŘÍM. Když se dcera ptala proč tam svítí ŘÍM že letíme do Brna, tak personál jen mávl rukou, že se na to nemáme dívat. Ale jak mám tedy do pr....poznat ze kterého GATE mám letět, když anglicky moc nerozumím a lehce to přeslechnu. Nejsem žádný anglištinář. Takže v tomto směru tam vládl chaos a zmatek. Ale celkový dojem máme pozitivní a na dovolenou budeme rádi vzpomínat. A o to přeci šlo. Užít si a mít krásné vzpomínky. Nám se to podařilo i s Pantourem i s Travel service. Každopádně v budoucnu budu asi obezřetnější a poohlédnu se po jiné CK. Páč když to tady čtu, je mě do breku. A to myslím vážně a upřímně.
Přidal/a Nika40 dne 25.09.2017

Lucka: nepřeji vám to, ale škoda že jste nazažila to, co my..a to si opravdu nestěžuji..nikdy si pokoj kvůli ničemu neměníme..ale tohle byla bohužel špatná realita, i delegátka to uznala..
Přidal/a Lucka dne 25.09.2017

Některých lidí je ni opravdu líto, že měli na dovolené takové patálie, ale někteří stěžovatelé by se nad sebou měli opravdu zamyslet. 2* v řecku = studentské koleje nebo ubytovny v ČR. K letadlům! Opravdu jiné cestovní kanceláře neměli zpoždění? Tj. Půlka letadla odletěla a druhá ne? Cestovka neovlivní, ani jestli má letadlo poruchu ( a štěstí, Že s tím nevzleteli, ale opravují je) ,ani moc letadel nad řeckem. Řekové nemají takové techniky ani temperament srovnatelný s Londýnem. České dráhy mají také každý den zpoždění a Regio jet nemá....
Přidal/a Nika40 dne 25.09.2017

Kent NO ono letiště na Krétě, je trošku jiné nežli v Londýně...že ano.. :-)
Přidal/a Nika40 dne 25.09.2017

Kent: Nevím proč píšete, že tam někdo jezdí, když tvrdí že je tam špinavo, nečekala jsem, že to tam tak bude..bohužel bylo, tak vím, že na Krétu už nepojedu..ale to je jedno, asi jsme měli smůlu v ubytování, opravdu jsme dostali ve **** hrozný pokoj..naštěstí se nám to pomocí delegátky podařilo vyřesit, i když..
Přidal/a Kent dne 25.09.2017

Co se týká příletů a odletů, není to zapříčiněno CK Pantour, ale leteckou společností se kterou mají podepsanou smlouvu a to jest Travel service, kteří také létají pod obchodní značkou SmartWsing. Ale to by bylo na úplně jiné vlákno. Tato letecká společnost není bohužel 100%. I my měli při odletu zpoždění o 50 minut. V letadle nám řekli, že to bylo zapříčiněno špatným počasím v Brně (odkud letadlo přivězlo další turisty) a hustým provozem nad řeckými ostrovy. Při příletu do Brna ale pouze pršelo, nic neobvykllého a hustý provoz nad řeckými ostrovy???? Co by měli říkat na letišti v Londýně či jinde, kde letadla přistávají daleko častěji. Ale beru to, že je zde opravdu hodně kritických recenzí. My měli asi štěstí.
Přidal/a Jaroslava Antfeistová dne 25.09.2017

Do Egypta jezdím již 6let a nic horšího než jet s CK Pantour jsem nezažila. Nejdříve byl odložen let o 17hodin o další 2 hodiny na letišti, let s egyptskou let. společností je také adrenalinový zážitek. Spát jsem šla až ve 04.00ho. ráno, takže druhý den dovolené jsem prospala. Při odletu nahlášeny opět 2 hodiny zpoždění , které se na letišti změnily ve 3 hodiny. Jiné CK neměly žádné zpoždění. KAŽDÉHO VARUJI PŘED CK PANTOUR. Možná by si manažéři této CK měli vyzkoušet cestu na dovolenou, kterou nabízejí svým zákazníkům.
Přidal/a Kent dne 25.09.2017

Jak jsem psal, my byli spokojeni a bydlelil jsme v Hersonisses v hotelu IRO, který má také 2*. Bylo tam čisto a kromě neděle tam uklízeli každý den ! Co se týká delegátky, tak ta ani s námi nejela busem a také všem sdělila na které zastávce mají vystoupit. Tedy kolikátá od letiště to je. My měli 4. Řidič asi měl předem daný rozpis kde má zastavit. My problémy při ubytování neměli a to jsme tam přijeli ve 23:30 místního času. Na druhou stranu nechápu, proč tedy "někdo" jezdí do Řecka, když je tam údajně špína i ve 4* hotelu. Já se bavil spolu s dalšími spolucestujícími při cestě zpět na letiště a krom toho, že na dva staší manžele zapoměli (ale ke spokojenosti se to podařilo vyřešit) si nikdo nestěžoval. Ani na ubytování, ani na Pantour. Že bychom měli štěstí?
Přidal/a Nika40 dne 25.09.2017

vvx: Co jste čekal ve dvou **.. to si děláte srandu..řekové mají hnusné a špinavé pokoje i ve ****..!!!!
Přidal/a vvx dne 24.09.2017

PANTOUR - hambááá, nikdy viac už s nimi na dovolenku nepojdem,už na letisku v Heraklione nám len tak oznámila naša delegátka až pred vstupom do autobusu ,na ktorej zastávke máme vystúpiť a vôbec s nami nešla naším busom ,len ten krétsky šofér nám povedal a oznámil na danej zástavke bus , že kam máme asi ísť,a tak sme si museli sami nájsť ten náš hotel...a na recepcii nám potom oznámili,že musíme ísť do iného hotela a tak nás zobrali akože do lepšieho - no hrôza to bola ,izby pod úroveň aj s celím jedlom allinklusiv !!!!!!!!!! vedel som že má len dve hviezdy a luxus som nečakal ale toto ? - ako zo zlého sna bol tento náš hotel Marieta ** - samé komáre a iná háved...katastrofa nikdy viac !
Přidal/a Šťastna Žaneta dne 11.09.2017

Tohle snad ani není cestovní kancelář. Jedním slovem HRŮZA. prodávají nepravdive a klamne zájezdy. Byli jsme v červenci na Rhodosu. První 3 dny jiný hotel, později nás přestěhovali na "hotel" Evi. Jídlo, chování hnus. Všechno bylo jiné než bylo prezentováno . Delegátka byla pouze jednou ta celý týden. Na zpáteční cestě nás ani na letiště nevyzvedla, museli jsme odlet resi s delegátem z jiné cestovky aby jsme vůbec odletěli. Reklamace nám nebyla uznána,podle ck proběhlo vse jak melo. Takže zvažujeme reseni soudne
Přidal/a Kent dne 07.09.2017

My opravdu neměli žádné vážné problémy. Vrátili jsme se z Kréty (hotel IRO, Hersonisses) 2.9. v 02:00 SEČ do Brna. Letadlo mělo při odletu 50 minut sekyru, ale co se dá dlěat. Ale vezmu to od začátku. Voucher - ano, mají v propozicích napsáno, že to posílají 7-5 dnů předem. Také jsme to museli urgovat a poslali to kamžitě do emailu. Pak už problém nebyl s ničím. Z Brna odlet v 19:20 SEČ, přílet do Herakliónu 22:50 místního času. Na letišti zmatky s kufry, ale za to Pantour nemohl. Asi po 50 minutách jsme hledali "někoho" a šli s davem. Nikde nikdo, až potom nás napadlo jít podél ulice se stánky různých CK, než jsem narazili na stánek Pantour. Uf..... Tam nám slšena dala instrukce a řekla číslo autobusu. Pak nás všechny přečetla (nikdo kupodivu nechyběl) a řekla nám na které zastávce kdo vystupuje. To se obešlo bez problémů. Po příjezdu do hotelu nás uvítala sympatická recepční, nabídla nám pokoje a večeři. (zde byl asi jediný zádrhel) My nepochopili, že je tovečeře, na kterou máme z polopenze nárok a že při odlětu končíme snídaní. (Instrkce obdržené n letišit hovořili přesně naopak a byly špatné napsané). Když jsme se později patli na tohle delegáta Hynka (mladý klučina, asi brigádník) řekl nám, že je to jasné a že když jsme začínali snídaní, končíme večeří. Hotel nám ale řekl jasně, že jsme večeři při příjezdu odmítli (že nám ji nabízeli 2x) a tudíž končíme snídaní. Pak nám odstřihli nármaky (asi pro jistotu). Delegát nám po nšem dotazu napsal SMS (druhý den) že je to jinak, že to ověřoval a že skutečně nám byla večeře nabídnuta při příletu a my ji odmítli. Abych pravdu řekl, jíst o půlnoci se nám nechtělo a mysleli jsme, že nám to hotel nabízí jako gesto dobré vůle, jenže oni to tak brali automaticky. Jak to mám ale do prkýnka vědět, když instrukce hovořili v tom smyslu, že když přejedeme po večeři, začínáme snídaní a tím pádem máme končit večeří. Jenře pokoje se museli vykldit do 12:00 místního času a tudíž jsme už nebyli jejich klienty. Ten kdo měl all inclusiv (bydleli na hotelu Sergio, do kterého jsme chodili na stravu) to měli jené. Těch se nikod na nic neptal a normálě večeři dostali. No hotel se nad námi slitoval (asi si mysleli své) a večeři nám pak poskytli. Takže tohle byl jediný zádrhel. V hotelu byla nástěnka, kde byl den před odletem zveřejněn čas kdy pro nás přijede bus. Čekali jsme před hotelem. Bohužel bus měl 20 minut sekyru a to z toho důvodu, že na někoho zapoměli. Tak se řidič musel pro ně vracet. Chudáci...kdyby se dlegátovi neozvali, asi by museli jet taxíkem. My si byli jak na trní, ale nakonec příjezd na letiště v dobrém čase, na přidělení GATe jsme ještě čekali. kontrola bez problémů. Letadlo stejně odlétalo se zpožděním a byly na letišti docela zmatky. Ale s tím už Pantour neměl nic společného. Co se týká služeb delgáta, nebylo to sice na 100%, ale snažil se. Informační schůzka byla opět vyvěšena na nástěnce hotelu a proběhla v pohodě. Delegát nám tedy sdělil základní zeměpisné údaje, něco k památkám a neopomenul nám nabídnout dost drahé zájezdy. My s díky odmítli a zajistili si to sólo. Výlet na ostroch Chrisi Island nás vyšel o mnoho levněji a byli jsme pány svého času. Ob den pak návštěva pláže Matala na jihu Kréty a po cestě památky jako Gordina a Faistos. Takže my si opravdu nemůžeme (až na nedorozumění s večeří při příletu) stěžovat. Netvrdím, že u jiných CK to funguje hůře nebo stejně, ale jak píšu - celkové se nám dovolená vydařila a tak nemohu na tu cestovku nadávat. Možná jsme měli jen "velké štěstí", kdo ví....Jak to tady čtu, tak asi většina z vás má diametrálně odlišné zkušenosti než my. Na ruhou stranu, pokud by Pantour byla až tak hrozná CK, tak nechápu jak můžou tak dlouho fungovat na trhu? Možná, kdybychom nedostali tu závěrečnou večeři, asi byl byl kritičtější, ale nic by to nezměnilo na celkovém výborném dojmu z Kréty a Řecka jako takového. Prostě pláže a moře, strava i hotel splnily nače očekávání. Tak přeji jen všem ostatním a,by se jim budoucí dovolená vydařila alespoň tak jako ta naše.
Přidal/a Monika Křivská dne 04.09.2017

Dobrý den, jsem ráda, že na tento portál jsem se dostala až po naší dovolené, jinak bych se bála odletět. To co se zde píše o cestovní kanceláři PANTOUR já nemohu říci, že bych nebyla spokojena. Ba naopak. jsem VELMI spokojená s touto cestovní kanceláří a všem vřele doporučuji navštívit Řecko ostrov Kos - destinace Mastichari, Hotel Gaia Roayl. Při příletu na ostrov Kos 21.8.2017 nás přivítala delegátka cestovní kanceláře PANTOUR - Marika Kelesidou, která nám rozdala při vítací dopisy, kde jsme byly seznámeni s ostrovem Kos a časy schůzek s delegátem. Přiletěli jsme ráno v 9h místního času a hned po příjezdu na hotel nám dali pásky a mohli jsme jít na snídani, která byla vnikající! Schůzka s delegátem byla ve 12h. Zde nás přivítala mladá delegátka Gábinka Matějková, která byla moc příjemná. Doporučila nám kam se na Kosu jet podívat, pokud chceme sami podnikat výlety na tomto překrásném ostrově. Nabídla nám, že i zajistí zapůjčení aut, které jsme využily na to, abychom ostrov procestovali. Dále nám nabídla 2 fakultativní výlety. jeden byl na tři nedaleké ostrovy a ten druhý, na který jsme jeli i my, byl ostrov Nýseros se sopečným kráterem (druhým největším na světě), který delegovala naše delegátka Gábinka. Byl to velmi krásný zážitek. Na tento výlet budu moc ráda vzpomínat. i sopečný kámen jsem si odvezla domů :-). Slečna Gábinka se nám všem chovala velmi přátelsky. Doporučila nám restauraci, kde dělali výborné skopové maso, vynikající rajčatovou zmrzlinu, která je jejich specialitou a další vynikající speciality ostrova Nýseros. I našim dětem se líbilo vstřícné chování naší delegátky. Nádherně dokázala vyprávět zajímavosti ostrova. bylo na ní vidět, že jí ta práce s lidmi moc baví. Jídlo bylo tématicky řazeno. Každý den byla jiná kuchyně. My nejvíce využívaly jejich - Řeckou, pokud to bylo možné. Pláž je v dosahu cca 300m ale platí se za lehátko a slunečník 5 Euro. ubytování bylo luxusní. Každý den nám paní uklízečka uklízela a dávala čisté ručníky. Nic si ani za to nevzala. Pokud jsem jí chtěla dát dižko, tak osobně. Měli jsme All inclusive a stálo to za to. každý večer i během dne se o zábavu starali mladí animátoři, kteří byly báječný. Když jsme po odjížděli, tak s námi na letiště jela delegátka Marika, která s námi byla po celou dobu odbavení a s každým z nás se osobně rozloučila a popřála "šťastný let" - až se mi do očí vyhrnuly slzy dojetím, když jsme se spolu loučily. Jako by to byla naše letitá známá. Tak vřelé loučení se jen tak nevidí. Prý nás "Čechy" mají v Řecku rádi a je to opravdu znát :-) Všem, kdo se chcete podívat do Řecka, vřele doporučuji Ostrov Kos navštívit s cestovní kanceláří PANTOUR. Vaše Monika K.
Přidal/a Mária Gašparíková dne 21.08.2017

S cestovnou kanceláriou Pantour sme boli na úžasnej last minute dovolenke na Rhodose. Nemôžem sa sťažovať naozaj na nič. Trochu sme sa zľakli,keď nám na letisku oznámili zmenu hotela, ale nakoniec sa nám nič lepšie nemohlo stať. Pôvodný hotel, ktorý mal mimochodom dosť zlé recenzie, bol zrazu obsadený. A tak sme miesto 3* hotela skončili v 5*!!! Všetko bolo vybavené, napriek príchodu v noci nám okamžite dali večeru a ubytovali nás. Hotel bol perfektný. Personál, ubytovanie, služby bez chyby. Taký luxus by sme si v živote nemohli dovoliť! Na informačnom stretnutí nám delegátka povedala všetko potrebné a ochotne poradila. Využili sme aj prenájom auta od cestovnej kancelárie, ktoré nám ráno priviezli pred hotel. Okrem toho sme absolvovali jeden z výletov ponúkaných cestovkou. S tým sme boli tiež spokojní. Hoci sme sa museli na poslednú noc presťahovať do iného hotela, išlo o ďalší pomerne luxusný, 4*. Delegátka nás pri odlete čakala a odprevadila nás až po priehradku na check-in. Celú dovolenku s Pantourom teda hodnotím ako výbornú. A ešte za takú nízku cenu!
Přidal/a Zuzana Divišová dne 16.08.2017

Úplně souhlasím s klienty, kteří píší s CK Pantour již nikdy více !!!! Byla jsem s manželem před týdnem na Krétě v hotelu Lambi, ubytování se ani nedá popsat, špinavá oplesnivělá koupelna, na všem vodní kámen a plesnivý povlak, věšák na ručníky vyrvaný ze zdi a po něm díra, plesnivý závěs ve sprchovém koutě a také tyč na které byl přidělám nerdržela v prasklém držáku, takže se nedal používat, vypáčené dveře do koupelny, které se nedaly zavírat a i po úklidu se to nezměnilo. Ručníky nebyly celou dobu našeho pobytu vyměněny a reklamace delegát odbýval slovy " Jste v Řecku a zde to tak je ", nedal se pořádně zastihnout, když jste ho chytili u oběda, tak si nepřál být rušen a byl až arogantní, každý den sliboval nápravu, ale ta se nikdy neuskutečnila, na letiště s námi ani nejel, jen nám zdělil jaké přepážky by měly být pro náš let. Prostě se staral hlavně o to, aby prodal co nejvíc výletů a pak už s ničím nepomohl. Na různé dotazy k městu a například dopravě většinou ani nevěděl odpověď a poradil, ať si to vyhledáme na internetu. Má zkušenost s touto cestovkou je proto velmi negativní a doporučuji cestovat s někým jiným !!!!
Přidal/a Lucie Ševčíková dne 12.08.2017

Čerstvá zkušenost s cestovní kanceláří Pantour a hotelem Joanna na Korfu...ani jedno už nemíním opakovat.Hotel jsem vybírala kvůli jeho inzerovanému domáckému prostředí a klidu,již první noc kdy jsme na hotel dorazili,nás čekalo překvapení ve formě dvou nalitých anglických "dam",které bydlely pod námi,od půlnoci do čtyř do rána řev na balkoně,spát se nedalo ani se zavřenými dveřmi,při pokusu o ranní řešení s delegátkou,mi bylo řečeno,že to sice nahlásí,ale nijak neovlivní,což byla její oblíbená věta.Toto i přes další stížnosti pokračovalo po celou dobu pobytu,hotel je navíc u poměrně frekventované silnice,kde celou noc jezdí lidé na motorkách.Co jim nelze upřít je čistota,úklid kromě neděle každý den,horší už to bylo s jídlem,nejsme nijak nároční,bohužel stále dokola opakující se jídlo,dva druhy vysušeného masa,rozvařená rýže i zelenina,která se většinou nesnědla,byla tedy na večeři přimíchána do rýže nebo těstovin,to by bylo,aby se toho nezbavili,polévky bez chutě,ovoce k snídani kromě kompotované broskve vůbec žádné,k svačině neustále tousty,které lezly po třech dnech každému i ušima.Že bychom měli možnost ochutnat řeckou kuchyni....ani náhodou.Delegátka Markéta bohužel nevyřeší nic,její odpověď na vše je "toto neovlivním".Zaplaceno jsme měli za sedm dní,sedmý den už ,ale nemůžete obývat pokoj,ráno vás vykoupnou,kufry zaparkujete u záchodků a celý den se pak už jen modlíte,aby jste seděli v letadle,odlétáte bez možnosti sprchy i jakéhokoliv zkulturnění před cestou domů.Klimatizace za poplatek,v pořádku,zaplatili jsme 35 euro opět na sedm dní,z nichž jeden den nefungovala a ten poslední den,ji už jaksi nemáte šanci využít,peníze vám bohužel nikdo nevrátí.Rozhodně tedy doporučuji zvolit jiný hotel i cestovku.
Přidal/a Markéta Ch. dne 04.08.2017

S PANTOUR UŽ NIKDY. ZRUŠILI NÁM ZÁJEZD 12 HODIN PŘED ODLETEM. BEZ OMLUVY. V pátek 28.8. jsme si koupili zájezd zakythos (odlet za týden, tedy 4.8 - týden předem), invia potvrdila, že zájezd mají, my ho zaplatili invii na účet a přišla nám i smlouva. S tím, že pokyny k odjezdu obdržíme cca 3-5 dnů před odjezdem. Ještě středu nic nepřišlo, tak jsme jim asi 7krát volali a oni že to řeší s cestovní kanceláří Pantour, její zájezd přeprodávají. Ani ve čtvrtek se s Invie nikdo neozval, tak jsme ve čtvrtek ráno volali přímo do Pantouru, tam dopoledne řekli, že to řeší, že to hned pošlou. Ještě ve dvanáct nic neposlali, v jednu volali, že nemají hotel a shání náhradní ubytování. O půl třetí volali, že nic nesehnali a že zájezd stornují. Bez omluvy, bez ničeho. Letět jsme měli přitom v pátek v pět hodin ráno, tudíž být ve tři na letišti. Kolegyně byla tou dobou už na cestě do Prahy a měly jsme obě vyblokovanou dovolenou. Invia nevěděla co s tím, zaměstnanci nám nebyli schopni celou dobu odpovědět, co se děje a jestli vůbec letíme. Kdy jsme se dozvěděli, že Pantour zájezd stornoval, tak jsme hledali s kolegyní nový a našli jiný zájezd. S LUCIÍ ZÍKOVOU z této kanceláře jsme se dohodli, že pojedeme od jiné o cestovky o den později jinam, výběr byl ale dost omezený. Jako satisfakci nám ale paní Zíková velkoryse slíbila pojištění zadarmo Jaké bylo ale překvapení, když si za zájezd, který prodávali na webovkách za 12 900, naúčtovali 13 670...to už jsme opravdu nevěřili, že je tohle vůbec možné. Využili naší nepozornosti, kdy jsme celý den řešili zrušený zájezd a ještě nás natáhli alespoň takto. SI INVII A PANTOUREM UŽ NIKDY!
Přidal/a Pavlína R. dne 25.07.2017

CK Pantour velmi zklamala.V dubnu jsem objednala (a zaplatila 50% ceny-termín pobytu od 15.7.) dovolenou na Krétě, Kokkini Chani, hotel Blue Sky Beach. Chtěli jsme klidnější místo, ubytování v apartmánu pro 3 osoby. Po příletu do Heraklionu nám delegátka ve stánku sdělila, že budeme ubytovaní v jiném hotelu, úplně jiné oblasti - o cca 20 km dál, údajně vyšší kategorie. Hotel možná vyšší kategorie (Hersonissos, Eri Beach), ale pro nás naprosto nevyhovující - obrovské, přeplněné letovisko, pod balkonem podium, kde každý den až do půlnoci probíhala "hudební" produkce = dunění maxi-reproduktorů, drnčely i okenní tabulky. Pokoj malý, ve třech jsme si připadali jako sardinky. Neměli jsme boty do vody, nepočítali jsme s kamenitou pláží, vstup do vln byl dost náročný (u hotelu Blue Sky nejsou nutné). Delegátka Jarmila do telefonu slíbila, že zjistí situaci a obratem se ozve. Obratem nás odbyla smskou, že vyřešíme druhý den na info schůzce. Na této se věnovala pouze novým klientům a problémům s klimatizací a na náš hovor asi úplně zapomněla. Co třeba aspoň: "omlouváme se, stalo se to a to...." ????!!! Když jsme o dva dny později hlásili problém s klimatizací a žádali o pomoc, poslala nás na recepci, odkud jí máme znovu zavolat a předat náš telefon recepční a ona bude překládat...??!!! Na informační nástěnce bylo vždy napsáno, kdy info schůzka proběhla - nikoliv kdy proběhne ! Služby hotelu, strava na výbornou. Ale s CK Pantour už nikdy !!
Přidal/a Hana Fialová dne 19.07.2017

S Pantourem už nikdy. 7 dní, Kréta, Agia Pelagia, hotel Alexandria house. Pantour nakupuje ty nejlevnější pokoje v hotelu, které jsou situované pod úrovní bazénu. Vlhký, smradlavý underground. To bylo první kam nás chtěli ubytovat. Křičela jsem, pak tedy pokoj číslo dvě - úplně mimo hotel, postel od silnice asi 6 metrů. Křičela jsem moc, pak ubytování, které bylo slušné až na to, že syn spal doslova na spartakiádním lehátku. S Pantourem už NIKDY VÍCE. Delegátka k ničemu, na schůzky nechodila, jen je odkládala.
Přidal/a Veronika Tobolová dne 15.07.2017

Rhodos-hotel Lardos Bay- 4.-15. 7. Předem chci napsat, že samotný pobyt proběhl v pořádku, se službami hotelu jsme byli spokojeni, což ovšem není zásluha CK Pantour. Dovolenou jsme měli zaplacenou od ledna a asi 3 týdny před odletem CK změnila termín odletu z důvodu nenaplnění kapacity. (??) Jako kompenzaci za problémy s tímto vzniklé nám CK nabídla slevu na tento zájezd a do smlouvy toto uvedla jako přeplatek, který vrací na náš účet 15. 6. Je 15. 7. a přeplatek doposud na účtu nemáme. Proběhlo několik mailových i telefonických urgencí, kdy se pracovnice CK stále vymlouvají na to, že požadavek již předaly na účetní oddělení. V CK Pantour pravděpodobně provádějí platby kvartálně. Po příletu na Rhodos nás nečekala delegátka, ale postarala se o nás jiná CK. Bonusem po příjezdu v noci na hotel bylo to, že pro nás neměli volný pokoj a první noc jsme museli strávit ve vedlejším hotelu-naštěstí vzdáleném jen pár metrů. O tom nás mohla předem informovat naše imaginární delegátka. Tu jsme za celou dobu pobytu neviděli, úvodní schůzka se nekonala. Den před odletem zpět jsme se marně na nástěnce snažili vyčíst čas transferu na letiště. Teprve po sms dotazu jsme se dozvěděli, co jsme potřebovali. Jako z pohádky-delegátka, kterou svět neviděl :-) Shrnutí: Porušení smlouvy ze strany CK, velmi špatná komunikace, nulová práce delegáta. Budeme dále řešit. Pro urychlení komunikace uvádím rezervační číslo: 84384.
Přidal/a NIka dne 14.07.2017

Kristýna Kowalská Já, a za mě, už nikdy, ale záleží, co očekáváte a na co jste zvyklá.. pláž?? děs, jako u rybníku..strava? katastrofa, ale aspoň jsme nepřibrali.. :-)
Přidal/a Kristýna Kowalská dne 13.07.2017

Dobrý den, byl někdo z Vás letos na Krétě v hotelu Eri Beach. Díky za odpovědi.
Přidal/a Vendys dne 12.07.2017

Paní Jarmilo, také bych se tolik neděsila. Byla jsem loni s manželem na Krétě v hotelu Horizon Beach s touto cestovkou a letos tam s nimi jedeme opět. Pokud nepotřebujete vidět delegáta každý den, tak to určitě v pohodě zvládnete. I ostatní, se kterými jsme mluvili na letišti při cestě zpět, kteří bydleli v jiných hotelech, byli celkem spokojeni. Tak pěknou a klidnou dovolenou a pak napište recenzi, jak to proběhlo.
Přidal/a Roman dne 12.07.2017

Jarmilo, ja bych se az tak nebal. Nenicte si dovolenou predem. Pred par lety jsem shanel rychly last minute a Pantur byl jediny volny v terminu, necekal jsem nic moc, ale po recenzich jsem byl vydesen. Nakonec dovca docela v pohode. Pokud jste trochu sobestacna a nebudete mit vylozene smulu, tak to zvladnete. Stejne v hotelu jen spite. Jeste jednou nenechte se otravit predem. Uzijte si Recke slunicko.
Přidal/a Jarmila Marxová dne 11.07.2017

Máme zaplacen pobyt na Krétě hotel Blue Sky Beach, all inclusiv. Po recenzích mám hrůzu z toho co nás čeká. Byl tam teď někdo kdo mě uklidní, že to není tak zlé? Díky
Přidal/a Kristýna Vyskočilocá dne 11.07.2017

Cestovní kancelář Pantour bych NEDOPORUČILA! Po příletu do ostrov Rhodos nám slečna oznámila, že bydlet v námi vybraném hotelu nebudeme, že nás přesunuli jinam a do lepšího. Už to mě na letišti naštvalo, protože týden před odletem mi přišli veškeré podklady do hotelu, který jme objednali. Když jsme udělali czech in a šli jsme se ubytovat, v našem pokoji bylo 38C a bohužel nefungovala klimatizace. Šli jsme tedy na recepci žádat o spravení. Nejdříve z nám udělali debili a poté mi řekli, že nám tam posílají tachnika, na technika jsme čekali 2 hodiny a nepřišel. Na recepci v hotelu Sun Connect Evita jsem byla ještě 3x. Poté jsem se obrátila na paní delegátku Lindu, aby mi tedy problém s nefunkční klimatizací pomohla vyřešit. Vždy mi jen zavolala, že volala na recepci a že to řeší. Po 22h mi paní Linda řekla, že jim kolísá proud a že to do hodiny zapnou a pokud ne, ať si to vyřeším s recepcí. Tento přístup mě opravdu velice naštval a tak jsem zavolala známému do Prahy, aby mi pomohl problém vyřešit. Argument paní Lindy byl, že spoustu lidí nemá ani kde ubytovat a že my máme alespoň postel! :-D Neschopnost paní delegátky pokračovala i v další den, kdy jsem jí říkala, že večer mi bylo příslíbeno na recepci přestěhování do nového pokoje nebo zprovoznění klimatizace a že vyžaduji, aby to dorešila. Pani Linda mi řekla, že na mě má hodinu, pak jede pryč...:-D Klimatizace byla spuštěna až další den večer, tudíž jsem strávila 2 dny ze 6 opravou klimatizace. Další nedostatky....žádná nástěnka v hotelu s informacemi, na výlet měl být označený autobus CK Pantour..nic takového se nestalo, allinclusive naprosto příšerné, info o tom, kdy si pro nás autobus přijede na letiště jsme nedostali až po mém zaurgování paní Lindy. Celkově bych toto zhodnotila velice neprofesionáně!
Přidal/a Rennerová Šárka dne 03.07.2017

Je tu někdo, kdo byl letos na Krétě ve Villa Maria Aparthotel a sdělí své zkušenosti ? Díky
Přidal/a Kamila Smrčková dne 01.07.2017

Chci si stěžovat na CK Pantour a jejich přístup, nebo spíš nepřístup. Po příjezdu do hotelu cca v 16:00 nás nikdo nebyl schopen ubytovat dalších 5 hodin. Delegát po celou tuto dobu nedorazil, manažer s nikým nekomunikuje, nebere telefon, nereaguje na nic. Tento problém řešila skupina cca 25 lidí. Po asi 3 hodinách čekání na ubytování, přijela velmi početná skupina ruských turistů a rekreantů ale ti byli upřednostněni a ubytováni bez problémů hned. Náš hotel měl mít svou pláž, dva krásné bazény atd. místo toho nás všechny chtěli ubytovat v hotelu bez pláže někde v horách!!!!! Neskutečné. S CK Pantour už nikdy!!! Nenechte se nachytat, tak jako my!
Přidal/a Dana V. dne 21.06.2017

Byli jsme s touto cestovkou již 2x, prvně na ostrově Kos a nyní jsme se vrátili z Kréty. Máme jen pozitivní zkušenosti, vše bylo v pořádku. Na Krétě jsme si půjčili auto a i když jsme si vzpomněli k večeru, během hodiny bylo vše zařízeno, Dostali jsme i mapu a tipy, kam se podívat. Myslím si, že poměr kvalita x cena zájezdů celkem odpovídá a pro nenáročné klienty mohu za sebe tuto CK klidně doporučit.
Přidal/a Věra Urbánková dne 21.06.2017

S nim už nikdy. Kdyby nebylo práce recepčních v hotelu Blue bay - Kréta tak se nedostaneme ani na letiště. Delegáti nedodali žádné info k odletu a k jejich službám o informovanosti mluvit ani nebudu. V sobotu odlet od pátku vypnutý mobil. Žádné info na nástěnce! Hotel zajistil transfer. Přes Invii se nám po 2 hodinách ozvali z Prahy, že info vždy visí a pan z cestovky se nedal přesvědčit, že tam opravu nic nevisí. Nakonec mi psal a volal, že info k odletu máme na recepci, avšak to jsem mu poděkovala, že je velmi laskav, ale to by nám odletělo letadlo a nevím jaký transfer pro nás poslal, když už jsem za 5 min. vystupovali na letišti v Heraklionu. Tato situace se bohužel stala celému autobusu, ale ti měli alespoň info na nástěnce, ale to my ani to.
Přidal/a Marek Petříček dne 14.06.2017

Z mé strany vůbec nedoporučuji...Jejich zachování vůči potencionálním klientům na bodu mrazu a neprofesionální...Při objednání "závazné rezervace" přes zprostředkovatelskou společnost (a potvrzení této rezervace od Pantour!) nám bylo druhý den sděleno, že máme smůlu. Po telefonickém rozhovoru s nimi nám řekli, že někdo přišel, zaplatil hotově a proto nám byla zrušena dřívější potvrzená rezervace. Již nikdy!
Přidal/a Stanislava Filakovská dne 05.06.2017

Zdravím nemáte někdo zkušenost z hotelu Diamond Elite v Turecku s CK Pantour? Díky
Přidal/a Soňa Kalousová dne 12.05.2017

Pokud někdo chcete se společností CK Pantour někam cestovat, tak POZOR POZOR POZOR. Já bych nejela ani na Šumavu a to ji mám za rohem- zdůvodním proč. Dne 20 ledna 2016 jsem si zakoupila zájezd do Řecka od 2.7.2016 do 9.7.2016 na ostrov Kréta – Agios Nikolaos do SANTA MARINA HOTELU +++. Záměrně jsem si vybrala místo pobytu již v lednu 2016, neboť můj jediný požadavek byl, abychom měli pokoj v hotelu, kde budeme mít ALL INCLUSIVE. Po přečtení některých recenzí na ubytování jsem se raději telefonicky informovala přímo v cestovní kanceláři Pantour, zda-li budu mít pokoj v hlavní budově a ne ve vedlejší části hotelu, který je součástí hotelového komplexu a nachází se přes ulici (informace z recenzí). Pracovnicí jsem byla ujištěna, že pokud mám ve smlouvě napsáno SANTA MARINA HOTEL znamená to hlavní budova, jinak se píše jen SANTA MARINA. Vysvětlení se mi zdálo být logické. Jaké bylo ovšem moje překvapení, když po příjezdu nás chtěli ubytovat ve vedlejším „hotelu“ – což byla ubytovna. Protože jsem se s paní na recepci nemohla domluvit, zavolala jsem delegátce, která nám byla uvedena v propozicích z letiště. Moje překvapení nebralo konce, protože delegátka mi sdělila, že nemá na starosti tento „hotel“, ale zároveň ani neví kdo jej na starosti má. Po ubytování na pokoji ve vedlejší budově, jsem si šla umýt ruce a v „koupelně“ při puštění vody upadl kohoutek a voda začala stříkat na všechny strany, tudíž i na mne. Schůzka s delegátkou se žádná po celou dobu pobytu nekonala, nikdo nepřišel, nikdo se neozval a nikdo nic neřešil. Při reklamaci zájezdu mi bylo sděleno, že jsem měla postupovat dle pokynů, avšak v tomto hotelu nebyl nikdo s kým bych mohla moje závady probrat, vůbec žádné informace v češtině, žádná kniha výletů , žádný delegát vůbec nikdo a dokonce na nás zapomněli i s odjezdem. To byla teda „dovolená“ zkrátka nemohli jsme se dočkat toho až přistaneme na letišti v Praze.
Přidal/a Ivana Petrakova dne 01.12.2016

v Dubaji jsme s touto CK byly již po 3 vše bez problémů mají největší výběr letů do Dubaje i když ostatní CK neletí.
Přidal/a DanaSchmausová dne 09.10.2016

Koncem září jsme byly s CK Pantour v Semiramis Village na Krétě. Také jsme měly po přečtení recenzí obavy, ale ukázaly se naprosto neopodstatněné. Výborná cena, skvělé ubytování, vynikající strava . Transfery proběhly hladce, delegátka osobně podala potřebné informace a nabídla výlety. Prostě pobyt neměl chybu. A tak CK Pantour jenom chválíme.
Přidal/a Vendys dne 30.09.2016

Před týdnem jsem se vrátila z Kréty, hotel HORIZON a vše bylo ok. S touhle cestovkou jsem byla prvně a po přečtení některých recenzí jsem měla docela strach. Dokonce mi byl cestovkou i vyřízený konkrétní pokoj v hotelu o který jsem měla zájem. Hotel znám, ubytování v pohodě a jídlo dobré a to jsem docela vybíravá.... Pouze delegát je pro tento hotel jen na telefonu, což by podle mne mělo být uvedeno u nabídky dovolené v tomto hotelu. Ale jinak super dovolená za dobré peníze se srovnáním cen dalších cestovek. Příští rok to snad zase vyjde.... :)
Přidal/a Martin Vojtek dne 26.09.2016

Cez Inviu som si zakúpil zájazd ktorý organizovala CK Pantour, podla info. mi mali prísť pokyny k odletu a detaily + Voucher a pod. 5-3 dni predodletom, 3 dni pred odletom nič neprišlo, volal som do cestovky, o niečom nevedeli, čakajte musia vám pokyny prísť... Ďalší deň to isté, tak som volal do Invie kde mi zistili od Pantouru že mi nevybavili/nerezervovali hotel...! Keby sa o situáciu nezaujímam sám, buď by som nestihol odletieť v čase mne vyhradenom na dovolenku, alebo by sa na mňa úplne vysrali ja neviem... Volali mi že vybavili prd. až keď som mal cez Inviu zájazd zrušený a objednaný, podpísaný iný cez inú cestovku... Dávajte bacha na nich, vždy si overujte situáciu radšej sami alebo si priplaťte za skúsenejšiu cestovku...
Přidal/a Marika Podhorská dne 18.08.2016

S CK Pantour NIKDY VÍCE!!! Přes CK Pantour jsme letos byli na dovolené na Krétě. Po příjezdu do destinace jsme marně čekali víc než 9 hod na ubytování. Po příjezdu delegátky, která se tvářila a jednala s námi, jako že se jí to netýká, která neustále opakovala, že Řecko je přetížené zájmem turistů, nakonec vyšlo najevo, že CK Pantour v dané destinaci již nemá volnou kapacitu na ubytování. Nevěděla co s námi má dělat. (Podotýkám, že zájezd jsme měli zaplacený půl roku dopředu). Po hodinovém dohadování s delegátkou a s CK Pantour nás s manželem odvezli do úplně jiné destinace, vzdálené 40 km. Cestovali jsme společně se známými, těšili jsme se na společně strávenou dovolenou, kterou jsme nakonec strávili každý sám. Přístup ke klientům této CK je skutečně bezohledný. TAKŽE S CK PANTOUR JIŽ NIKDY VÍCE!!!
Přidal/a lenka Jančáková dne 17.08.2016

Ahoj, byli jsem s touto CK již potřetí. Byli jsme na Korfu hotel Princess. Ubytování dobré,moře teplé a překrásné, vstup do vody pozvolný. Delegát i obsluha v hotelu byli ochotní a milí.Jídlo nám moc nechutnalo. Šunka,salám a sýr jen jeden druh,který nám nechutnal, se opakoval celý týden.Z ovoce jen meloun.
Přidal/a jaja dne 09.08.2016

Ahoj, má niekto skúsenosť s touto cestovkou, lokalita Kréta, Gouves, hotel Club Lyda. Ďakujem
Přidal/a Pavla dne 21.07.2016

Ještě jsme na Krétě. Termín 19.7.-26.7.2016. Hrůza po přistání kolem 22:45 jsme se těšili do hotelu. Po příjezdu jsme se dozvěděli, že není místo a dali nás jinam. Samozřejmě do horšího. Během dvou dní máme již třetí pokoj. Super situace když přijdete na pokoj a tam jsou cizí věci. Nemůžeme nikam na výlet, protože nevíme co se bude dít. Máme díky cestovce Pantour zkaženou dovolenou. Cestovka a delegátka prý nic neví. Divné, nejsme první.
Přidal/a Ivo dne 19.07.2016

Právě jsme se vrátili z dovolené na Rhodos, kterou zajišťovala tato CK. Hotel a ubytování bezproblémové, ale delegáta pana Filipa Stergiu jsme za celý pobyt fyzicky neviděli.... Při příletu nás nasměrovali do transferu jiné CK a po telefonickém hovoru s delegátem odmítl přijet i na informační schůzku s tím, že nepojede 50 km jen kvůli nám...Myslel si, že nás bude řídit jen SMS. Odmítli jsme jeho "služby" nadále využívat a i návratový transfer jsme si museli zajistit sami. Nyní reklamuji neprovedenou zaplacenou službu a pokud nebude sjednána náprava podám i žalobu. Rozhodně nedoporučuji CK Pantour !!!
Přidal/a Nikola P. dne 30.06.2016

Dobrý den, máte někdo zkušenosti s hotelem Apollon na ostrově Kos v Řecku? Líbí se nám od této CK tento zájezd all inclusive do **** hotelu, ale po přečtení některých recenzí zde jsme na pochybách. Děkuji vám předem za odpověď. :)
Přidal/a Nika40 dne 18.05.2016

Rei byla jsme na Krétě 2x a už nikdy..poprvé jsem si řekla, že ne, ale dala jsem Krétě šanci, a znovu říkám Kréta nikdy..
Přidal/a Nika40 dne 18.05.2016

Dana Motúzová známí byli loni v Sea Planet a my hned vedle v Sultan of Dreams myslím, že v turecku je hezky všude a ve všech hotelech, ale já bych tam ted nejela..
Přidal/a Dana Motúzová dne 17.05.2016

Ahojte, váham či zobrať či nie- Belek, Turecko- Club Asteria Belek-nemáte iekto skúsenosť? Ďakujem
Přidal/a Rei dne 28.03.2016

Hotel Horizon na Krétě nebrat. Jídlo napoživatalé, ubytování mizerné.
Přidal/a yvona dne 08.03.2016

Zdravím všechny zájemce o cestování s Pantour. Před pár dny jsme se vrátili 4 dospělí z dovolené v Dudaji. Když jsem si hledala recenze na Pantour, upřímně mě vyděsily. Skutečnost byla však opačná. Naprostá spokojenost. Hotel San Marco v Deiře, 2 ** byl naprosto boží...pokoje čisté, krásné, voňavé, měli jsme pouze snídané, ty byly dostačující. Polopenze je snídaně a oběd, na to pozor. Stará část Deira není žádný luxus, ale miliony krámku, jídelen, restaurací, živo, ale úplné bezpečí. Každý večer jsme s balkónu pozorovali místní cvrkot. Pláže krásné, čisté, bílý písek. Voda cca 25 stupňu. Sprchy i na neplacených plážích. Taxikem všude, jinou přepravu jsme nevyzkoušeli. Město úžasné, nákupy též. Pantour a její delegáti skvělí, milí, ochotní. Odjezd měl být v 16:15, ale nakonec jsme odjížděli již v 15:00. Důvod? Pantour dostala hlášku, že se prodalo víc letenek, než má letadlo kapacitu. Naprosto dokonalá organizace a péče o své klienty. Lidi, kteří jeli s námi jsem bohužel v odbavovací hale nepotkala. Nejeli s Pantour.:-D Všem cestovku doporučuji, ur 8-) čitě v této destinaci. Yvona 8-)
Přidal/a Vendys dne 11.02.2016

Má někdo, prosím, zkušenost s touto cestovkou - Kréta, hotel Horizon Beach. Díky za info :)
Přidal/a Inn dne 18.01.2016

Pro Kristýnu hotel Poseidon beach nebrat. Zakyntos je nejlíp koupit bez stravy, protože ta tam za nic nestojí, pokud to máte od CK. Vlastní zkušenost.
Přidal/a Kristýna dne 16.01.2016

Dobrý den, ráda bych se zeptala jestli byl někdo od cestovky v Řecku na Zakynthosu? Případně přímo v hotelu Poseidon beach? :)
Přidal/a Pavel dne 04.11.2015

Nedalo mi to a rozhodl jsem se napsat o dovolené s CK, také jsem měl smíšené pocity před odletem, ale vše proběhlo v pořádku a to ať před odletem, tak i na místě v Antalyi. Delegátka byla na letišti, odkud nás rozvezli do hotelů a schůzka byla naplánována na určitý den a hodinu a paní Petra přišla včas. Jak píši, vše proběhlo bez problémů. Je možné, že určité problémy mohou nastat, asi dost záleží na tom, jaký hotel a místo si vyberete. Mějte se hezky. Pavel
Přidal/a Kateřina dne 04.11.2015

Nikdy víc! Jsme už dva měsíce po dovolené a z ck se stále dohaduji, aby mi vrátili peníze za neposkytnuté služby. O nějaké kompenzaci za zkaženou dovolenou vůbec nehodlají diskutovat. A to máme reklamační protokol od jejich delegáta. Hrůza. Naslibují hory doly, ale skutek utek..
Přidal/a Jana dne 01.11.2015

Dobrý den já musím též napsat,že nejsem zaměstnanec ck a před loni jsem napsala kladnou recenzi a byli jsme jak s ck tak s delegátkou velice spokojeni.Myslím si,že každý má od své dovolené o své očekávání.Takže se nám to splnilo.Navíc nelétáme na dovolenou abychom měli delegátku(ta) za zády každý den to bychom neměli z dovolené asi nic. Takže nám úplně stačilo první den od ní info a pak jsme si na tabuli přečetli info o odletu.Pokud jsme chtěli výlet tak jsme si ho zamluvili při první schůzce a podala nám instrukce a to nám opět stačilo.Takže jsem všem přátelům ck doporučila a mohu říct,že byli s touto cestovkou též spokojeni.
Přidal/a inn dne 01.11.2015

Pro Jarku. Z Rodos town jezdí bus do Faliraki každých 20 min. Je tam prvotřídní spojení, jako městská doprava. Lodí to vyjde dráž.
Přidal/a Lucie dne 01.11.2015

No já tedy nevím, rozhodně nejsem zaměstnanec ani nikdo ze známých :-D Kladné hodnocení z loňské dovolené jsem napsala proto, že jsme byli opravdu spokojeni ... ať si to každý přebere jak chce ... L. ;-)
Přidal/a karel dne 16.10.2015

Z dovolené jsme se vrátili 22.09.20015 Celý pobyt -100procentmí spokojenost s hotelem i jeho službami.Až na delegátku C.K.Pantour ,která měla splnit jedinou věc za náš pobyt (poslední den nahlásit do 18,- hod odjezd na letiště.)nestalo se tak.Celý pobyt jsme onu paní ani neviděli ani neslyšeli.A tak jsme se po naší aktivitě 3 sms a 2 krát volaní konečně dovolali a dozvěděli se,že letíme o 2 hodiny dříve než jsme měli v pokynech. Nechci domyslet ,jak by to dopadlo ,kdyby jsme se sami nepřihlásili. Z TOHOTO DŮVODU C.K. NEMOHU DOPORUCIT (c.k.možná dobrá,ale zaměstnanec pokazí vše.)
Přidal/a Láďa dne 05.10.2015

Přestože jsem měl určité obavy, dovolená byla povedená. Vše proběhlo bez problémů. Na letišti Diagoras byla delegátka, která nás informovala o dalším postupu, návoz do hotelu i ubytování bez problémů. Delegátka Elena velice příjemná a vstřícná, personál hotelu velice milý a přátelský. Kvalita ubytování i strava vzhledem k ceně nad očekávání. Se službami ck jsem byl spokojený a klidně si příští rok pobyt zopakuji. Přátelům a známým jsem tuto destinaci i ck doporučil.
Přidal/a Dagmar dne 05.10.2015

Koncem září 2015 jsem byla s na Rhodosu v Theologos, hotel Comfort Asteria. Delegátka byla velice příjemná a ochotná. Levná dovolená splnila očekávání, hotel byl fajn, jen bez lehátek na pláži, dobře vařili, příjemný a poctivý personál. Dovolená proběhla bez problému. Jen se mi nelíbilo, že tato CK vyžaduje nejprve platbu zájezdu a až potom potvrdí klientovi jeho úplnou rezervaci letenky a hotelu. Zaplatila jsem hotel rezervovaný přes etravel a druhý den mi CK Pantour nabídla náhradní termín odletu posunutý o 1 den (vyprodané letenky asi...). Nechci domýšlet, jak by proběhlo vrácení peněz zpět klientovi, pokud bych nemohla posunutý termín akceptovat ...
Přidal/a NIka40 dne 23.09.2015

Daniela no ono to Turecko, je dobrá destinace, proto jste měla to štěstí..
Přidal/a Daniela dne 23.09.2015

Dobry den, byli jsme v Turecku v Side, hotel La Grande Resort&Spa a vse bylo perfektni, nemuzu si na nic stezovat. Delegatka byla mila, starala se, jela z letiste postupne do vsech hotelu a na setkani v tydnu take dorazila. Ja muzu jen vrele doporucit. Moje mala rada pro vsechny, nez nekam jedete, zkuste si precist recenze na googlu, vyjet si pripadne fotky lidi kteri tam uz byli a fotili, vse je dostupne na netu .. nestaci se spolehat na fotky cestovky. Dekuji Daniela
Přidal/a NIka40 dne 21.09.2015

Láďa co se týče ck, tak se vůbec nemusíte bát... :-)
Přidal/a Láďa dne 15.09.2015

Dobrý den. Po přečtení recenzí o této CK začínám být mírně znepokojený svým zájezdem na Rhodos do destinace Theologos - Comfort Asteria. O tom, že pojedu s touto CK jsem se dozvěděl od společnosti Invia až po zaslání objednávky a zaplacení zájezdu. Máte-li někdo zkušenosti z této destinace, prosím, podělte se se mnou o ně. Invia mě informovala, že informace a cestovní náležitosti mi budou CK zaslány 3-5 dnů před odjezdem, takže čekám, kdy se CK ozve. Zájezd začíná 23.9., o své zkušenosti s cestováním a pobytem zde budu informovat. Děkuji. L
Přidal/a Marcela dne 14.09.2015

Dobrý den, v sobotu jsme se vrátily z Řecka z Kréty hotel Blue Sky za nás naprostá spokojenost. Delegátka Andrea příjemná ochotná. Personál super hlavně baru, ale největší pochvala a poděkování patří slečnám animátorkám Míše a Šíe byly užasné s dětmi to uměly a mé děti z nich byly unešené a už s předstihem čekaly na jejich programy. Program pro dospělé byl také super. Budeme na obě slečny a obsluhu baru rádi vzpomínat. Za mou rodinu jim patří opravdu VELKÁ POCHVALA. Moc děkujeme
Přidal/a Peta dne 09.09.2015

Dnes sme prileteli z Turecka hotel Titan Garden a mozem na ck Pantur napisat iba dobre. Hotel zodpovedal cene. Mali sme problem s izbou do ktorej nas ubytovali, no delegatka Lucia ho do par minut vyriesila a dostali sme novu izbu. Mali sme dostatok informacii o vsetkom. Tiez som mala velke obavy po precitani recenzii na tuto ck, ale boli zbytocne, takze tuto ck odporucujem.
Přidal/a Petr dne 31.08.2015

Tak tedy poprvé v Řecku, na Korfu, Sidari, Summertime, all inclusive..Co dodat.... Příjezd místo o půlnoci, až skoro ve tři ráno, Řidič z letiště pěkně "zakufroval". Slečna, prý animátorka, která nás doprovázela, se jen pořád přihlouple smála a její omluva vyznívala spíše trapně. Při první schůzce s delegátkou, jsem si dovolil upozornit, na skutečnost s příjezdem, dostalo se mi vysvětlení, že omluva v autobuse byla dostatečná.... Ubytování, dle místních zvyklostí, klimatizace sice funkční, ale neustále z ní kapala voda, tedy vlastně nepoužitelná. Nebyla naštěstí potřeba, noci byly chladnější. Strava velmi málo pestrá, ovoce jen meloun a to se po celou dobu pobytu nezměnilo. Nepatříme s manželkou mezi přehnaně náročné, těšili jsme se na řeckou "kuchyni", ale někdy opravdu nebylo z čeho vybírat, tedy pokud nemá množství nahradit jakousi pestrost a kvalitu. Vlastní kapitolou je čistota pláží a veřejného prostranství všeobecně. Přeplněné a páchnoucí kontejnery, stejně tak jako odpadkové koše. Zmizí jen to, co rozfouká vítr. Hustá a obtěžující doprava, tedy všeho, co má alespoň dvě kola., naprosto bezohledná, hlučná, prosta jakýchkoliv předpisů, zřejmě místní koloryt. Za dvě lehátka a slunečník na pláži 7,5 - 10eur. Řekové to neřeší, mají peněz zjevně dost. Příroda krásná, za tu ale Řekové naštěstí nemohou....Celkově tedy zklamání. Loni v Bulharsku nesrovnatelně lepší, je vidět snahu a vstřícnost. Podobný, nebo ještě mnohem kritičtější názor mělo spoustu osob a rodin, se kterými jsme se během dovolené seznámili. Těžko posoudit, jestli je už znát dopad krize, která je nevyhnutelná. a zřejmě prospěšná. Tyto informace však u CK Pantour nehledejte.....! Tam je vše zalito sluncem.
Přidal/a Yarek dne 27.08.2015

jsme nyni na krete v meste chersonissos. uroven hotelu irne vilage zhruba odpovida cene. prijezd na hotel se konal presne o pulnoci takze z prvniho dne pobytu vlastne nic nebylo. okolni plaze jsou krasne a piscite. kdyz potrebujeme cokoli sehnat rozhodne se nemuzeme spolehat na doporuceni delegatky jejiz informace neodpovidaji skutecnosti. dnes jsme si objednali fakultativni vylet a zatim to je tragedie. odjezd mel byt v 8 a delegatka nas ujistila ze snidane proto bude nachystana jiz od 7.30. namisto toho jsme se rano dozvedeli ze zadna drivejsi snidane domluvena neni. namisto toho nam pouze nachystali tzv. balicky sestavajici z jednoho kousku babovky ktery je temer prusvitny a jednoho chleba se salamem a syrem coz nestaci ani na snidani. ti hbitejsi z nas si aspon stihli ulovit nejake ovoce. na odjezd cekame uz skoro hodinu a jeho termin se neustale odsouva resp. je nam opakovane sdelovano ze odjezd se uskutecni za dvacet minut
Přidal/a Skeblik dne 20.08.2015

Byli jsme na týdenní dovolené na Kosu. Přestože jsme počítali s horší úrovní hotelu (dovolená byla zařizována na poslední chvíli a jako nízkonákladová), netušili jsme, do jakých konkrétních pokojů tato cestovní kancelář umisťuje své klienty. Hotel měl být obyčejný (to je pro nás ok, v podstatě v něm čas netrávíme) a byl, nicméně pokoj, do kterého jsme byly ubytováni byl katastrofální - pod úrovní povrchu, špína, plíseň, zápach atd. Do těchto pokojů standarní cestovní kanceláře klienty neumisťují.... Sami jsme si v hotelu vyjednali změnu pokoje a následně byl poměr "cena/výkon" adekvátní. Delegátka - dopředu jsme věděli, že jejích služeb nebudeme využívat, nicméně přístup jsme považovali za zvláštní.... Např. Nechtěli jsme jít na informační schůzku, protože jsme měli veškeré informace zjištěny dopředu a již jsme měly naplánované aktivity - sdělili jsme to delegátce a dostalo se nám odpovědi, že je to naše věc, ale ať jí pak nevoláme a nechceme něco, co by na schůzce mohla povídat. Což jsme neměli v plánu, ale reakce nás zaskočila. Stejně tak jsme byli zaskočeni informací, že si v podstatě musíme půjčit auto v půjčovně, kterou ona doporučí, protože když si ho půjčíme v jiné, rozhodně pak nebude řešit případné problémy - v důsledku to znamená půjčit si předražené auto, i když lepší ceny i pojistky mají jiné půjčovny... Celkově je možné, že delegátka byla pro někoho přínosem, ale my její služby nepotřebovali ( z našeho pohledu naštěstí). Bylo patrné, že je pro ní problém to, že nemůže být důležitá a každý klient, který se umí postarat sám o sebe je v podstatě nežádoucí... Budilo to dojem, že klient je zde pro delegátku a ne naopak... Asi jsme se měli chovat tak, aby jsme hlavně neudělali žádný problém... Poslední kapkou bylo, že při odbavení na letišti cestou zpět chtěla podávat za nás naše pasy na přepážku, což jsme považovali za zbytečné a asi to byl také problém... Zkrátka- z našeho pohledu velmi zvlášětn přístup. Celkový dojem z cestovní kanceláře takový, že příště rozhodně zvolíme někoho profesionálnějšího a takového, který své klienty posílá sice do nízkonákladových hotelů, ale s dodržením základních standardů.
Přidal/a Jana N. dne 17.08.2015

Ještě takový pro mě dost zásadní problém, že poslední 3 dny dovolené nebyla u baru voda, protože se jim rozbil automat :-( takže jsme si ji kupovali, protože v restauraci se nesměla čepovat do plastových lahví :-( all inclusive :-D :-D :-D
Přidal/a Hedvika dne 17.08.2015

****omlouvam se za chybku mělo zde být k zapůjčení i fén :)) ****
Přidal/a Hedvika dne 17.08.2015

****omlouvam se za chybku mělo úděl být k zapůjčení i fén :)) ****
Přidal/a Hedvika dne 17.08.2015

V sobotu jsme se s přítelem vrátili z dovolené na Krétě. Hotel Lambi 3*** Pokyny+Komunikace s CK Pantours naprosto super, všechny podklady byly předány jeste pred sjednaným termínem. Čas odletu se nepřesunul ani pri odletu zpet. Na pohybech jsme měli přesne napsáno kam po příletu jít aby nas odvezli do správného hotelu, presto tam jeste čekala delegátka, která nás znovu osobně nasmerovala, při cestě zpet s námi jela autobusem s doprovázela nás opět kam správně již a co a jak. (Toto beru jako službu nadstandartní, letěla jsem několikrát od Bluestyle, Alexandria a podobně a nikdy takovýto servis nebyl. Po přečtení recenzí na hotel jsem požádala o umístění do vyších pater ne do přízemí. V noci kdyz jsme přiletěli takový pokoj bohuzel volný nebyl ovsem hned druhý den po snídani nas přestěhovali z vlastní iniciativy, nic se jim nemuselo připomínat na recepci o mé žádosti věděli od CK. Nový pokoj byl super pouze oddělené postele o čemž jsme ale předem vedeli. Hned následující den přijela znovu delegátka Andrea, která nám popsala ostrov, doporučila kam se podívat i čemu se vyvarovat a proč. Kdykoli jsme ji mohli zavolat, vse zařídila. Jela s námi jako průvodce i na vylet, kde se o vše postarala, vse proběhlo v klidu bez spěchu a stresu, dokonce ačkoli to nebylo její povinností se postarala o pána který upadl a potreboval vyjednat s pojišťovnou lékařské ošetření přestože byl od jiné CK ze Slovenska. Tato paní je opravdu člověkem na svém místě. Co se týče služeb hotelu tak hodnotím na jedničku. Čisté povlečení, vynesené odpadkové koše (všude) ustláno, ručníky i osušky vyměněné, podlaha parádně vytřená. Na recepci se dalo půjčit i nějaké to sportovní vybavení, balon na beach, plážové pálky atd. K zapůjčení i dela. Problém mají proste lidé, kteří neumí slovo anglicky, pokud nemluvím nic nemám, oni totiž vaše touhy a požadavky nemuzou holt čuchat....kdyz je ale požádáte se vším vyhoví.Co se týče jídla all inclusive musel si zde přijít na své každý. Snídaně sladké, slané, káva, caj, džusy, limonády. Oběd i večeře nepřeberné množství salátů, hranolky,těstoviny, bramborová kaše, kuřecí maso, vepřové, řecké souvlaky, teplá kukuřice, baby karotka, hrášek, dva druhy polévek, pečivo, dortíky, melouny...no vsechno možné. Bazén super, moře krásné, lidé ochotní a vstřícní. Škoda, ze jsem nejdou dát fotografie máme jich spoustu a zároveň spoustu krásných zážitků. Hotel i CK jedine DOPORUČUJI !!!
Přidal/a Zuzík dne 17.08.2015

Blue sky beach Kreta - letos jsme byli poprvé s touto CK a také prvně na Krétě - co se týče hotelu - ubytování hned vedle v apartmánech Chrisanthi - ubytování je řecké - ale čisté, každý den se uklízí, personál je velmi příjemný, stejně tak v hotelové recepci i u baru - velmi milí lidé, kteří vám vždy vyjdou vstříc. Je třeba si vzít Reid do zásuvky - komáři, a klimu si připlatíte od út- do út 25Eu. Co ale pro mě byl zásadní nedostatek byla "restaurace" - kdo jim dal ty 4 hvězdičky nevím...... , v infu k dovolené bylo napsáno - do restaurace pánové dlouhé kalhoty a dámy - nikdy v plavnkách - hahaha.... - "restaurace" venku - takže neuspořádané, zmatek - na Krétě bylo fakt horko a když nechytnete stůl ve stínu, nebo aspoň polostínu - tak vás ani nebaví chodit jíst, odklízení nádobí - nevadí mi po sobě si odnést použité talíře, ale aspoň na místo kde to vypadá trochu uspořádaně - tady na stole dvě přepravky a zbytky špinavý koš....můj ty bože. Výběr nic moc - pro děti to ale stačilo, hranolky/ špagety, takže jsem byla na zelenině a salátech a melounech - což v tom vedru bylo dostačující, ale oll inclusiv.... , nápoje - pouze práškové k natočení do plastu, stroje na kávu - špinavé.... Výlety velmi drahé, pokud chce jet celá rodina - je to hodně, ale půjčili jsme si auto a pojezdili jsme sami, na Krétě je kam jezdit a je co vidět, takže není čeho litovat, pláže jsou v pohodě, moře také - měli jsme klidné moře i vlny, které vás smetou - bylo to fajn. Letadla která přistávají na nedalekém letišti nic nenarušují, je to spíše atrakce..., o zábavu se snaží starat animátorky, všechny tři byly milé. Delegátka také milá a ochotná. Dovolenou jsme si užili, hodně jsme viděli a odpočinuli si. Jen ta restaurace..........
Přidal/a NIka40 dne 17.08.2015

Jana N.. máte pravdu, taky jsme byli před 14 dny v Eri Beach..a ubytování děs...a ty záchody u bazénu, to jsem ještě neviděla..šla jsem tam jeden večer, protože už jsem to fakt nemohla vydržet a pozvracela jsem se..fuj...aby za celý den neuklidili ty smradlavé koše..no nebudu to už komentovat..jak říkám, Kréta je škaredá ´, moře hnus..kromě ostrova CHrissi..
Přidal/a Jana N. dne 16.08.2015

Tak zdravím po návratu z Eri Beach....s Pantourem klidně znova, ale do tohoto hotelu určitě ne. Pokoj odpovídal kategorii ** postel rozvrzaná,že byl slyšet každý pohyb, matrace tlačily do zad a každý pohyb cítil i druhý kdo spal na posteli, takže jsem celou dovolenou za kterou jsem zaplatila 17000,-/ týden spala na zemi na matraci z chodby, koupelna... okolo vany plíseň,naštěstí byl ve 2.patře, tak předpokládám že švábi a rusové obývali spodní pokoje,poněvadž na chodbě jich bylo celkem dost. Komáry ani jiný hmyz jsme neměli. Pokojská stlala a vynášela smetí každý den,ale pod pod postelí prach tak za půl roku.. :-( Přístup do moře katastrofa..kameny opravdu betonové panely s dráty.. mořští ježci..delegátka Jana na přivítanou až moc vysmátá..dle mladých si asi něco zobla :-D :-D když jsme potřebovali lékaře neochotná..v případě koupi výletu, ochotná až moc..takže pro cestovku asi dobrý... :-D Delegát Martin naopak v pohodě. Jídlo asi jediné co si člověk za ty peníze užil... animační programy absolutně žádné,jen jedenkrát disco pro děti, takže tady po zvyku z Tuniska hodně velké zklamání. Takže shrnutí...po přečtení recenzí jsme měli obavy tak jsme dali do pasu 40 eur, ani to nepomohlo,protože bylo málo pokojů..nicméně jeli jsme si odpočinout a vypnout to se podařilo..takže kdo se na dovolenou jezdí najíst a ležet u bazénu, mohu vřele doporučit, jinak rozhodně ne.. co se týče výletů...Mladí byli na výletě na ostrově Chrissi a ten mohu vřele doporučit.
Přidal/a Silvie dne 12.08.2015

NIKDY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to, že aspoň odletíte je u této cestovky úspěch...velké zklamani
Přidal/a NIka40 dne 11.08.2015

já byla s s Pantourem podruhé, poprvé nic moc, ale letos super..postarali se tka jak měli..žádný problém.. a co se týče Kréty, loni jsem řekla, že Kréta už nikdy, letos jsem tam jela, protože jsem někam chtěla vzít děti (už velké), bulharsko v tom daném termínu obsazené, turecko egypt a tunis..tam nikdy..takže jsem musela zvolit Krétu, a říkám to podruhé, Kréta nikdy..vůbec tam nesjou hezké pláže..prostě nic moc mě tam nenadchlo..to už je hezčí chorvatsko..ale za to ck nemůže..
Přidal/a Helen dne 10.08.2015

Doplním hodnotenie Blue sky beach Kreta od Jana a Martiny. So všetkým súhlasím, pláž fajn, slnečníky by možno bolo treba trošku kvalitnejšie, ale ušlo to. Personál skutočno príjemní. My sme bývali v štúdiách Chrisanthi. Musím povedať, že boli čisté a ubytovanie, aj keď bolo skromné, nám postačilo. Odporúčam niečo proti komárom. Jediné, čo mne prekážalo bola úroveň stravovania. Počas jedenia sa treba uhýbať prechádzajúcim hosťom. Chvíľami som sa bála, že niečie jedlo mi skončí za krkom :-) No ale večerné grilovanie ma zabíjalo. Dymom zamorili celú miestnosť s jedlom, terasu na ktorej sme jedli a aj pol hotela. Jedlo a nápoje radšej nehodnotím, bolo to skutočne slabé. More bolo krásne, no inak malý zapadákov. Okrem pár obchodíkov v Kokkini Hani. Je fajn požičať si auto a prejsť si ostrov, určite neobanujete. Cestujeme už pekných pár rokov a toto bola pre nás zatiaľ najslabšia, no najlacnejšia dovolenka. Takže musím uznať snahu cestovky udržať nízke ceny a snažiť sa zabezpečiť maximum pre turistov.
Přidal/a Jan a Martina dne 06.08.2015

S Pantourem jsme letos jeli poprvé a jistě né naposledy. Vše skvěle zorganizováno a naprosto bez problému. Byli jsme na Krétě v Blue sky beach. Je to malý hotel, ale moc krásný, hned u pláže a to, že je tam silnička mezi ním a hotelem, je naprosto zanedbatelné, jelikož je tam minimální provoz (takže bezobav). Pokoje krásné, čisté. Jídlo je chutné, ale nečekejte hody jako v 5hvězdě někde v Turecku, či Egyptě. Do města kousek procházkou( Kokkini Hani). Není tam sice moc nočního vyžití (diskotéky),ale pokud jste milovníkem taveren a obchůdků, bude Vám to stačit. Personál v hotelu je strašně milý a udělá vše pro Vaši spokojenost.Pláž je písčitá a dostatečně velká, jen musíte počítat s tím, že je i pro veřejnost(ze které mají hotely také peníze). Bazén je menší,ale dostačující + je zároveň hned u baru, taže slouží i jako poolbar. Allinclusive platí od 10hod. do 22hod. Pak už za svoje. Počítejte, že pronájmy vozů a místních výletů podražily. Výlety se pohybují okolo 50-56eur za osobu. Blue sky leží bohužél v leteckém koridoru, takže nad pláží budete často výdat letadla, co jdou na přistání na Heraklion. Ale neni to tak strašné - ukřičení Řeci a šumění vln je kolikrát přebíjí :-) My s přítelkyní jsme si opravdu nemohli stěžovat a v příštím roce se vydáme zas i s dětmi, pro které jsou tam animační programy, brouzdaliště, malé dětské hřiště. Jinak u pláže je i malý Market, kde seženete takřka vše a za super ceny. Karty a bankomaty bezproblému- vše funguje.
Přidal/a Lukáš dne 29.07.2015

Včera sme sa s priateľkou vrátili z dovolenky cez CK Pantour, na ostrove Kos, konkrétne letoviska Tigaki. Dovolenka prebehla 100% bez problémov, hotel OK a práca delegátky Šárky A. na výbornej úrovni. Podrobne nás informovala o atrakciách celého ostrova, všetko čo sme potrebovali, zariadila. Za mňa CK Pantour super. Lukáš
Přidal/a Jana N. dne 28.07.2015

Děkuji :-) je mi vcelku jedno jaká je cestovka, šlo mi spíše o pobyt v hotelu, po přečtení recenzí jsem byla zděšena :-( každopádně o své zážitky se zde po návratu také ráda podělím :-)
Přidal/a Minarda dne 26.07.2015

Eri Beach naší zkušenost s CK Pantour hodnotíme na výbornou. Byli jsme hned na začátku července na Krétě, v hotelu Eri Beach. I pře některé nepříznivé recenze, proběhla dovolená úplně v klidu. Díky skvělému delegátovi "Martinovi" jsme v pohodě přežili i z naší minimální znalosti angličtiny. Na CK ani na hotel nemůžu říct nic špatného.
Přidal/a Jana N. dne 25.07.2015

Dobrý den, příští týden letíme s rodinou na Krétu hotel Eri beach nemá někdo s tímto hotelem letos zkušenost? Děkuji :-)
Přidal/a Luděk a Jarmila M. dne 17.07.2015

Naše zkušenosti CK Pantour hodnotíme na výbornou. Na přelomu června a července jsme byli na Santorini. Od CK bylo vše naprosto v pořádku. Delegátka p. Šárka K. byla nejlepších co jsme kdy od cestovek zažili.
Přidal/a Klára dne 11.07.2015

Ráda bych připojila svoji vlastní zkušenost. Ačkoli byly nějaké obavy, kvůli špatným recenzím, jsem ráda, že se opak stal pravdou. Právě jsme se 5.7.2015 vrátili s přítelem z Rhodosu, ochotu a spolehlivost CK PANTOUR bych hodnotila na výbornou!!! .. Skvělý delegát Filip, delegátka Bára, oba plnili svoji funkci na 120%. Co se týče hotelu Virginia *** , to už je o něco horší, nevím, kde sebrali odvahu si psát 3*, z mého pohledu maximálně 2*. Ale pokud někomu stačí horší standard, zkrátka aby měl kde spát, a něco sníst, tak to stačí. Asi tak jako nám, protože jsme stejně pořád cestovali po ostrově, a byla to paráda :-) ... Co se týče té nejbližší pláže u hotelu Virginia, je to hnus, vážení přátelé. Bordel, bordel a bordel. Plus bych možná doporučila i boty do vody. Zkrátka okolí hotelu nic moc. My jsme cestovali, a moc si to užili ! Děkujeme CK Pantour za krásnou dovolenku :) Klára
Přidal/a Gabriela a Marta dne 09.07.2015

S cestouvnou agenturou Pantour sme cestovali prvy krat a boli sme velmi spokojni, urcite vyuzijeme ich sluzby opat v buducnosti. Pobyt na Krete (Hersonissos) splnil nase ocakavania. S nasou delegatkou Jankou Malejcikovou sme boli nadmieru spokojni.Snazila sa nam vzdy vyjst v ustrety a pomoct. Delegatka Radka pre nas pripravila velmi pekny rozluckovy vecierok, plny hier a zabavy. V posledny den nasho pobytu sme sa spoznali aj s majitelom agentury Pantour, ktory je velmi prijemny a zabavny clovek. Touto cestou by sme sa mu chceli podakovat za vybornu dovolenku, super kolektiv ktory sme spoznali a profesionalny pristup vsetkych pracovnikov agentury s ktorymi sme prisli do kontaktu. Vrelo doporucujeme ich sluzby aj ostatnym priatelom a rodine.
Přidal/a Iva a Zuazna dne 07.07.2015

Naše zkušenosti CK Pantour musíme hodnotit na výbornou a to byla druhá dovolená od této cestovky .Ostrov Rhodos hotel Nirvána 24.6-1.7.2015.menší,klidný personál přijemný.Delegátka slečna Elena moc hodná vše zařídila no prostě super.
Přidal/a Jarka dne 29.06.2015

Nikdy víc! Po příjezdu na hotel bylo vše v pořádku a opravdu jsem si myslela, že vše proběhne bez větších komplikací. Cestovali jsme jako tři dospělí a jedno 2leté dítě. Kdyby jsme se zde neseznámili s češkou, která bydlela v Řecku, a ta nám neřekla kolik možností vlastně máme, tak jsme ani nikam nejeli. Většina nabízených výletů byli celodenní výlety, které pro dvouleté dítě opravdu nejsou vhodné. Po dotazu jak se dostaneme do Water parku Faliraki nám bylo řečeno, ať jedeme autobusem, který ale bohužel nejezdí na čas, ale jen jak se mu zachce, takže jsme to měli brát jako adrenalin - což by možná nebylo tak hrozné pokud by jsme s sebou netáhli kočár a malé dítě. Až paní na pláži nám pověděla o "vodním autobusu" což byla loď, která jezdila v pravidelných intervalech jak na Rhodos tak i do Water parku. Ale třešnička na dortu pro nás byla nehoda neteře. Uklouzla na dlaždičkách a vyhodila si loket z jamky. Myslím že každý kdo má malé dítě chápe to, jak jsme se všichni cítili bezmocně. Po zavolání delegátce, která mi teda ochotně vysvětlila co mám dělat , a že mi zavolá až sežene doktora, jsem měla i klidnější pocit. Bohužel ten rychle opadl, když jsem se dozvěděla, že delegát s doktorem nepřijede, a že se s ním musíme domluvit samy. Vím, že hodně lidí v dnešní době umí perfektně anglicky. Bohužel my na tom tak dobře nebyli, a tak byla domluva rukama nohama celkem složitá. Už nikdy s touto cestovní kanceláří ! Chápu že delegát za to možná nemůže, ale tohle by dle mého názoru měli mít podchycené !
Přidal/a lenny dne 21.06.2015

pro Helen, vůbec nemějte obavy,my jsme byli ubytováni v apartmánech Chrisanti,každý den se uklízí,všude čisto,jen si přibalte repelenty proti komárům,jinak klima se platí.
Přidal/a Martina dne 19.06.2015

Dnes sme sa vrátili z Rodosu - hotel 5 km od letiska....super cena, milí personál, všetko čisté, jedlo ok, milá delegátka....mali sme obavy ale boli zbytočné. :)
Přidal/a Helen dne 17.06.2015

UF! Chystáme sa s touto ck do hotela Blue Sky Beach na Krétu. Odlietame 21.7.15, ak má niekto skúsenosť s týmto hotelom, prosím napíšte. Mám obavy hlavne z toho ubytka. Prípadne aj radu aké dezinfekčné prípravky nakúpiť :-) alebo "čo pribaliť naviac". Ja sa ozvem po návrate.
Přidal/a Pavlína dne 13.06.2015

Dobrý den, právě jsme se vrátili z Turecka, hotel Club Side Coast. Po přečtení všech recenzí jsem měla velké obavy, abychom se vůbec dostali do hotelu, který jsem zaplatila apod. Zájezd jsme kupovali na First Minute právě proto, že jsem opravdu potřebovala, aby vše klaplo, protože jsme výjimečně po několika letech jeli jako kompletní rodina a chtěla jsem, aby se mému muži, který tento typ dovolené moc nevyhledává, líbilo a vše klaplo na 100%. Po přečtení všech recenzí a zjištění, že cena na First minute byla vlastně cca o 1400Kč dražší než ta katalogová, za kterou se zájezd prodával o pár týdnů později, tj. někdy na začátku března (prý proto, že hotel snížil cenu typu pokoje, za který jsme mi připláceli), jsem byla dokonce odhodlaná dovolenou zrušit, zaplatit storno poplatek cca 3 tisíce a poohlédnout se někde jinde. Bohužel mi bylo řečeno, že CK už naše ubytování v hotelu zaplatila v plné výši a já bych platila storno poplatek 10400Kč. Samozřejmě jsem tomu nevěřila, ale nezbylo mi tedy nic jiného než doufat, že nás tedy CK nepřestěhuje po příjezdu jinam s tím, že došlo k chybě a hotel je přebukovaný :-). Žádala jsem tedy alespoň jako kompenzaci, aby mi bylo do voucheru, resp. do seznamu pro hotel zapsáno, že chceme pokoj ve vyšším patře, že se jedná o dovolenou zakoupenou k oslavě výročí atd. To mi bylo splněno, bohužel v hotelu naprosto nerespektováno a dostali jsme pokoj v přízemí. Delegátka tvrdila, že není jiná možnost, ale že nás druhý den přestěhují, pokud si to budeme přát. Nechci jí křivdit, ale z recenzí zde i na stránkách tohoto konkrétního hotelu bylo několikrtát zmiňováno, že to je běžná praxe, že se zde Češi umisťují do horších pokojů, ale bez problémů je třeba druhý den přestěhují, pokud si to přejí. To se také stalo, sama jsem si vyřídila přestěhování hned ráno a v 11hodin už jsme byli v novém pokoji. Přesto si myslím, že je torchu škoda strávit cca 16 hodin z týdenní dovolené s nevybalenými kufry. Takže pěkné "uvítání" hotelu, ve které jsem pro mého muže doufala, se jaksi nekonalo ;-). Jinak práce delegátky bez problémů, byl velmi ochotná, znalá místních poměrů, pravděpodobně působí v této lokalitě už dlouho, protože mluví turecky. Jediné, co mne velmi zklamalo, byla její nabídka, že pokud si chceme nakoupit bez smlouvání, tak že nám může zajistit odvoz do jakési velké tržnice, kde prodávají stejné zboží jako na zdejších marketech, ale za pevné ceny, které bychom jinde pracně usmlouvali. Samozřejmě mi bylo jasné, že úplně diskontní ceny tam nebudou, pokud Vás tam někdo zdarma doveze, ale čekala jsem že budou prostě "slušné", tj. o něco vyšší než ty, za které se dá zboží usmlouvat, ale rozhodně nižší než ceny, na kterých místní začínají smlouvat :-) Bohužel jsme si tuto "službu" objednali hned na druhý den a tj. téměř bez možnosti srovnání s cenami na běžných trzích, takže se nám tento výlet opravdu moc nevyplatil. Ceny zboží, které jsme tam nakoupili, se ukázaly jako cca dvojnásobné oproti těm, za které jsme mohli zboží BEZ SMLOUVÁNÍ koupit na místním trhu či dokonce přímo v hotelovém obchodě;-) Navíc jsme strávili cca hodinu na cestě a tržiště vypadalo jako takový ten vietnamský hangár a zboží asi z poloviny stejné jako ve vietnamské tržnici v Čechách.Opravdu nic moc zážitek, který nás stál cca 25Euro, což byl rozdíl v cenách na 2! věcech, které jsem tam koupili. Zpět do hotelu jsme mluvili s dalšími Čechy, kteří byli stejně rozčarovaní jako my, takže zřejmě tuto službu nabízejí delegátky všech ck v této lokalitě. Samozřejmě že paní delegátka už se o tomto nakupovacím výletu slovem nezmínila, protože asi dobře ví, že jí za něj nikdo nepochválí. Ale kšeft je holt kšeft a za blbost se platí:-)) Jen když jsme slyšeli, jak toto nabízí dalším klientům, takže jsme jim tento výlet po jejím obchodu rozmluvili. Tedy pro shrnutí... s CK Pantour jsme byli i přes tyto věci spokojení, jen mne nemile překvapilo, že CK používá turecké aerolinky, které poskytují trochu horší služby než třeba Travel Service, ale hlavně když Vám poškodí nebo zničí zavazadlo, což se stalo nám, tak si musíte vše sami vykorespondovat přímo do Turecka, protože zde tato letecká společnost nemá zastoupení. Takže na závěr.... obavy z cestovaní s CK Pantour se v našem případě ukázaly jako zbytečné, nicméně příště už asi zase s někým jiným ;-)))
Přidal/a lenny dne 25.05.2015

po přečtení všech recenzí mám taky obavy,odlítáme 6.6.2015 na Krétu do hotelu Blue Sky. V popisu hotelu bylo psáno,že je z části po rekonstrukci tak uvidíme. Doufám že po návratu zde napíši jen samou chválu na cestovku i hotel
Přidal/a Zdeněk dne 21.05.2015

Dobrý den,chtěl bych se zeptat jestli máte někdo zkušenosti s hotele Anna Aparthotel Clever od CK Pantour ? Jelikož už to máme zaplacený a některé komentáře jsou špatné ...
Přidal/a Denisa dne 10.05.2015

Zdravím všechny, máme letět toto léto s CK Pantour do Turecka, hotel Fun Point, máte někdo zkušenosti? Celkem se tam bojím odletět po přečtení těchto recenzí.
Přidal/a Mirek dne 06.05.2015

Nějaké zkušenosti s Comfort Irene Village na Krétě? Letíme v červnu a po přečtení recenzí se dost děsím.
Přidal/a Eva dne 28.04.2015

Loni jsem byla na Krétě ve Vila Maria a vše bylo super, doporučuju.
Přidal/a NIka dne 28.04.2015

Lenka ta vila Maria, tak jestli to byla ta vila vedle hotelu, tak byla luxus oproti hotelu..jedna paní mi posílala fotky.. no vidíte, stačilo jedno zklamání a do Řecka se už nepohrnu, škoda, protže to byl vždy můj sen..letos poletíme na Kapverdy.. nevím ale, jeslti bych do budoucna volila tuto CK..protože opravdu jsme se v hotelu bavili asi ze čtyřmi rodinami a ti byli taktéž docela nešťastní..
Přidal/a Lenka dne 28.04.2015

Tak to pak chápu, že nemáte na CK kladný názor. Naše rodina byla v hotelu Villa Maria s programem Clever a opravdu jsme si to užili a na tento rok plánujeme zájezd na Rhodos do Virginia hotelu.
Přidal/a NIka dne 28.04.2015

Lenka: No vidíte, a mě se Kréta zhnusila..tak jsem se tam chtěla podívat a byl to můj sen, až přišlo zklamání...Kréta už nikdy a tato CK???
Přidal/a NIka dne 28.04.2015

Anna: já teda nevím, ale mě nikdo nic nemusel nakukávat..prostě jsem dovolenou vybrala a bylo mi jedno, s kým to bude..a trošku se spálila..Já se zase musím smát vám..
Přidal/a Anna dne 27.04.2015

Musím se smát jak tu všichni pláčou, když si nechají nakukat z Invie úplný kraviny. Čtěte ty popisky hotelů než to koupíte.
Přidal/a Lenka dne 27.04.2015

Ahoj , užili jsme si s Pantourem super dovču na Krétě. Jediné co bych vytkla byla neschopnost provizních prodejců, za to ck ale nemůže. Víc než půlka z Vás si zájezd koupila přes provizní prodejce a pokud oni Vám nakecají hory doly aby zájezd prodali a měli z toho provize tak se pak nedivte. Já určitě na tuto sezonu volim CK Pantour, ale tentokrát to koupím rovnou u zdroje už jenom proto, abych měla příští rok slevu za věrného zákazníka (kterou nákupem před Invii nedostanete). Za mě dávam 1!
Přidal/a NIka40 dne 16.04.2015

Marcela: myslím, že se nemusíte cestovky až tak bát..ano, měla jsem špatnou zkušenost, ale to byla spíše věc holelu..jinak si co nejvíce zjistěte o delegátovi..jinak příště, když budete objednávat přes invii, tak se normálně natvrdo zeptejte, jaká ck zájezd provozuje..mě to letos řekli..ale s těmi cestovkami je to stejně těžké..každá má něco, nějakou chybu..
Přidal/a Marcela dne 15.04.2015

Zdravím všechny, stalo se mi totéž, co Romaně - kupovala jsem zájezd přes Invii, doma jsem zjistila, že jedeme s CK PANTOUR a po přečtení většiny recenzí mi je dosti nevolno... Jedeme na Rhodos do Pylea Beach. Mate prosím někdo zkušenost s tímto hotelem? Děkuji moc za jakoukoli zprávu!
Přidal/a Petr dne 12.04.2015

Dobrý den, má někdo zkušenosti s hotelem Alexandros 4* na Korfu?
Přidal/a Romana dne 06.04.2015

Nejprve jsem si vybrala zájezd, a až u podpisu smlouvy (kecám - až doma) jsem zjistila, se kterou cestovkou to vlastně letím. Zajímavé, že to byl první dotaz mé známé, kterou jsem přesvědčila, aby jako rodina jeli s námi. Tak jsem začala hledat recenze...a našla. Zkrátím to: jeli jsem s CK PANTOUR do apartmánů Villa Maria Clever) u hotelu Aphrodita na Krétě. Pro našince to znamená, že má v apartmánu vlastní lednici (na uskladnění čehokoli,co by potřeboval po uzavíračce - mějte na paměti all inclusive) a k tomu plný servis čtyřhvězdičkového hotelu. Nicméně mám hodnotit cestovku: Od příjezdu do odjezdu byly služby cestovky naprosto na úrovni, z mého pohledu cestovatele staršího data narození nebyl jakýkoliv problém od příjezdu do odjezdu, delegátka je velice šikovná (2014) Nebyl sebemenší problém, a tak jsme vzápětí (podzim 2014) odjeli s tou CK znovu do stejné destinace. Opět to byla krásná dovolená a z pohledu hodnocení CK nevidím žádný problém.
Přidal/a nika40 dne 28.02.2015

Petr Duben: já sice moc spokojená nebyla, ale v klidu jsme si "vydupali", co jsme chtěli..i když to nebylo za tu cenu, co jsme dali v takové zemi, prostě ono, ale s nůžkami jste to asi trošku přehnal, že ano...
Přidal/a Petra dne 28.02.2015

Dobrý den, nemáte někdo zkušenost s hotelem Lydia Maris na Rhodosu? Nabízí ho ještě Čedok, ale podstatně dráž. Děkuji za odpověď.
Přidal/a Petra dne 20.02.2015

Dobrý den.Zarezervovala jsem pro rodinu zálezd na Krétu Marirena hotel.Nemáte s tímto resortem někdo zkušenost?
Přidal/a Robert dne 20.02.2015

mame koupen zajezd s CK pantour v hotelu- Apollonia beach resort, nemate někdo nejakou radu ??? dekuji
Přidal/a Lenka dne 03.02.2015

Dobrý den, měli jsme stejný problém s počtem dní. Pobyt nám byl o jeden den zkrácen. Se známým, právníkem, jsme sepsali reklamaci a samozřejmě nám uznána nebyla. Podle mého je to neseriózní jednání od této cestovky. Jinak hotel super, tam bylo vše v pořádku (Turecko, Galeri resort) ale když jedete na 8 dní (od úterý do úterý), tak nechcete být na místě od středečního brzkého rána a zpátky letět v úterý dopoledne :-( S touto CK už nikdy více.
Přidal/a Ilona dne 02.02.2015

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jaké máte zkušenosti s hotelem Grand Mir Amor vTurecku-Antalye,KEMER. Letíme s CK Pantour červen 2015. Děkuji za laskavost. Mám trochu obavy po přečtení recenzí. Ilona
Přidal/a Jitka dne 24.01.2015

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jaké jsou zkušenosti s hotelem Comfort Mariliza v Marmari na Kosu. Jedeme s CK Pantour v září tohoto roku. Děkuji za laskavost. Jitka
Přidal/a Petr Duben dne 05.01.2015

Recenze zájezdu od CK PANTOUR na Krétu hotel BLUE SKY BEACH. (27.7. - 3.8.2014) Kladně lze hodnotit ubytování (pro čtyry osoby perfktní a prostorné), nádhernou pláž a chutnou stravu, ale čistota nádobí a příborů byla velmi špatná. Obsluha baru, denní špatná, večerní skvělá. Pivo se dalo snést, víno slušné, nealkoholické nápoje slabší – přeslazené, že ani děti je nechtěli pro sladkost pít. Museli jsme nealko kupovat v supermarketu. Místní lihoviny dobré, obzvlášť ve spojení s lemonem, nebo jiným nealkem. A nyní to obzvlášť špatné. Zaplatíte si zájezd all inklusive a automaticky počítáte, že celý týden od 10.00 do 22.00 hodin budete čerpat all inklusive. Jenže chyba. Na recepci dají ceduli, že all inklusive končí ve 12.00 v den odjezdu. Co se stalo ? Přjeli jsme na hotel v pondělí 00.30 a odjížděli v neděli 20.30 hodin, takže nás okradli o půl dne all inklusive. Možná že to mají někde v podmínkách, ale v popisu zájezdu, podle kterého to člověk objednává nic takového nebylo a navíc delegátka při cestě v atobusu z letiště na hotel doslova říkala. ,, Jelikož přijíždíme tak pozdě, začnete čerpat all inklusive ráno snídaní a skončíte poslední den pobytu večeří. Takže asi ani ona o tomto podvodu nevěděla. Nebo věděla, ale záměrně to zatajila. A vůbec nejhorší bylo, že vás zaměstnaci hotelu nahánějí po dvanácté hodině s nůžkami v ruce, jako kdyby jste byli nějací zločinci, aby vám přestřihli all inklusive značící pásky. To bylo ponižující a nikdy jsem se s něčím takovým nesetkal. Jiní rekreanti, co přijeli na hotel brzy ráno a ráno také odjížděli, tak jich se to netýkalo a měli all inklusive celých sedm dní. Takže, protože odjíždíte z hotelu večer, musíte být za to potrestáni a pití a jiné až do odjezdu si platit. Abych byl spravedlivý, musím dodat, že při posledním obědě a večeři jsme si nápoje natočit mohli. Takže až na to nádobí a příbory měl člověk z dovolené ze začátku docela dobrý dojem, tak tím závěrem vám ho úplně pokazili. A ještě jeden nedostatek. V popisu zájezdu mají slunečníky u bazénu, ale byly tam tři, ale funkční pouze dva. A ani když jsme žádali, jestli by to mohli doplnit, tak nic se nedělo. Smůla. A co závěrem. Na dovolenou s CK PANTOUR již NIKDY. A klidně se pod to podepíši. Petr Duben Žďár nad Sázavou.
Přidal/a Lenka dne 05.12.2014

Dobrý den, měli jsme rodinný pokoj. Z hlavní chodby se vešlo do malé předsíně, ze které vedly troje dveře. Jedny do koupelny, a další dvoje do pokojů. Takže oba pokoje byly odděleny touto předsíní. Obě ložnice měli manželskou postel, noční stolky, toaletní stolek se zrcadlem, televizí a židlí a a z obou byl vstup na společný balkon. Jedna ložnice měla takový malý gaučík (nebo spíš větší křeslo :-)) s konferenčním stolečkem. Druhá ložníce měla rovněř křeslo s konferenčním stolkem a navíc zde byla i velká skříň přes celou stěnu..tento pokoj byl možná o něco málo větší, ale celkově bych řekla, že byly oba dost prostorné na rozdíl od toho s přistýlkou, který měli známí. Nám ubytování vyhovovalo. Tak snad jsem Vám pomohla :-)
Přidal/a Martin dne 02.12.2014

reakce na Lenka, 26. zari : Dobry den, mohu se Vas prosim zeptat, v jakem pokoji jste byla v hotelu ubytovana? Byl to standart s pristylkou, nebo rodinny pokoj? Popripade jak prosim pokoj vypadal? Predem dekuji :-)
Přidal/a Anna dne 04.11.2014

Nikdy více s CK Pantour!!!!!! Neschopnost, arogantnost, ignorace. Při reklamaci plesnivé koupelny a dalších věcí nám přišlo vyjádření, že čistota je závislá na mentalitě národa. Chtěla bych vidět koupelnu paní Lukešové, ze které toto vyjádření vypadlo. Pokud nechcete naletět, být v nejpodřadnějších pokojích jiných hotelů, než které jste si objednali a pokud očekáváte fungování a informovanost delegátů a profesionální chování, rozhodně se CK Pantour vyhněte obloukem.
Přidal/a Eva dne 02.11.2014

Absolutní nespokojenost. Nedodržení kupní smlouvy. Zaplacen pobyt 8 dní, fyzicky 7 dní, přílet v 23.00 h, ubytování v 1:30h následujícího dne, místo pokoje, který jsme si zaplatili jsme byli ubytováni 2 noci jinde,¨v horších podmínkách.Na místě sepsán pouze reklamační protokol. Aniž jsme poslali ofociální reklamaci, již jsme měli zamítavou reakci na mailu. Absolutní neochota, arogance. Nikdy více.
Přidal/a Lenka dne 26.09.2014

S CK Pantour jsme byli letos poprvé v Turecku (zprostředkovatel Invia). Vrátili jsme se toto úterý. Musím říct, že po přečtení některých recenzí jsme odlétali s naprostou hrůzou, co nás bude čekat. Byli jsme ovšem velmi mile překvapeni. Zájezd byl naprosto super. Delegátka Markéta velmi příjemná, jela s námi do hotelu, pomohla s ubytováním (byli jsme v hotelu Galeri resort). Druhý den se dostavila na smluvenou schůzku... Za celou naši rodinu musím napsat, že dovolená byla naprosto dokonalá. Jen mám malou připomínku a to je délka pobytu. Koupili jsme si 7denní zájezd, ale v podstatě jsme o jeden den přišli, protože jsme se do hotelu dostali z letiště až po půlnoci. Škoda
Přidal/a Hanka dne 25.09.2014

S CK Pantour jsme byli vcelku spokojeni, zprostředkování zájezdu, veškeré předodletové informace i ubytování - byly dostačující. Hotel Olympia Sun na Rhodosu super, řekla bych - nad rámec tříhvězdičkového hotelu, úžasný personál,až neuvěřitelná ochota všech zaměstnanců, příjemné prostředí - toto vše bych ohodnotila více než kladně . Co se mne ale dotklo bylo chování delegáta CK Pantour - Vojty Míška. Svou chybu zprostředkování zapůjčení vozů nejenže nebyl schopen přiznat, ale dokonce s arogantním postojem a naprostou suverénností užíval lhavé výmluvy o jakési smyšlené autonehodě a problémech s celkovým zapůjčením vozů na určený den. V autopůjčovně samozřejmě žádný problém nebyl, což jsme si ověřili, pouze delegát odmítl přiznat svou chybu, že si špatně zapsal termín , kdy jsme chtěli vozy zapůjčit a ještě měl tu drzost osočit nás, že jsme je chtěli v jiném termínu. Přitom by stačilo říct jen : " Omlouvám se, spletl jsem se. " Toto rozhodně nelze ohodnotit jako důvěryhodný přístup a proto jsme s ním raději již nic dalšího nekonzultovali a vše si zařídili po svém. Ostatní služby této CK byly v pořádku a nelze jim nic vytknout.
Přidal/a Petra dne 17.09.2014

KOS - Gaia Village Moje zkušenost s CK Pantour. Volali mi den před odjezdem, že pro nás mají nabídku odletu o den dřív s tím, že dostaneme na dovolenou slevu. Pan Maršálek z CK Pantour byl velice příjemný a hned všechno zařídil. Nám se to hodilo, protože jsme chtěli letět raději navečer než nad ránem. z dovolené jsme doma dva týdny, ale sleva zatím uplatněna nebyla. To je jediné mínus, které na CK mohu říct. Vždy, když podám dotaz na uplatnění slevy, je mi řečeno, že ten den bude platba provedena a nic se neděje. Jinak po příletu bylo vše v pořádku, delegátka na nás čekala, byli jsme ubytováni (podotýkám, že všichni z našeho letu) v hotelu, který jsme si objednali a hned druhý den byla informativní schůzka s delegátkou. Bohužel musím říct, že nám delegátka slíbila, že se nám ozve na žádost o prodloužení skutru, ale to se nestalo, asi na nás zapomněla. Je pravda, ze jsme si to zařídili sami, takže to nakonec bylo v pořádku i když by se jí to samozřejmě stát nemělo :-)
Přidal/a Katka dne 17.09.2014

Recenze je lepší číst před nákupem dovolené! ;) CK Pantour je prostě katastrofa, stežujte si i u Invie, pokud jste to tam kupovali ;) dostanete kupon na slevu na další dovolenou;) A třeba je časem, za to jejich vyměňování hotelů, vyřadí z nabídky.
Přidal/a Nikola N. dne 16.09.2014

KRÉTA - Hotel Eri Beach Až po zakoupení zájezdu jsme si tady přečetli ty hrozné recenze, kde si mimo jiné klienti stěžují, že je ubytovali v jiném hotelu. Doufali jsme, že to nebude náš případ. Na letišti nám zaměstnanec CK sdělil, že námi zakoupený hotel není v provozu. :D :D (že je mi to nějaké povědomé??) Chápali bychom to, kdybychom zájezd koupili několik měsíců předem, ale my si ho objednali 2.9. a odlet byl 5.9. Požádali jsme pána z cestovky ihned o reklamační formulář. Předal nám obálku s tím, že v ní formulář je. (Chtěli jsme jej mít pro jistotu kdybychom skončili v neodpovídajícím ubytování, reklamace je pak těžko uplatnitelná pokud k tomu člověk nemá neprodleně sepsané ty formuláře). V autobuse jsme zjistili, že obálka obsahuje jen nabídku fakultativních výletů. Navíc ještě po našem příletu byl hotel Aqua sun village v nabídce na invia.cz i na stránkách CK. Nejvíce mě ale zarazilo, že ani jednou nepadla slova "omlouváme se". Jakoby na tom, že nás ubytují jinde nebylo nic divného a byla to běžná praxe. Souhlasím s tím, že hotel byl Eri blíže k pláži než Aqua sun village a možná nebyl ani horší, ale jde o princip. Takto by přístup ke klientovi vypadat neměl.Paní delegátka Iva Veličkovská nám po příletu v autobuse na naši žádost o reklamační formulář řekla , ať si užíváme krásného ostrova Kréta a nemyslíme negativně, protože pak díky tomu negativnímu myšlení můžeme dostat nejhorší pokoj. Neříkám, že na tento princip nevěřím, ale může si toto dovolit říkat delegát klientovi??? Nikdo se nám nemůže divit, že jsme byli obezřetní, když nás dali do jiného hotelu. Druhý den nás na informační schůzce zmiňovala jako exemplární příklad klientů, kteří si na hned stěžují a cituji delegátku Ivu: "Hned po příjezdu chtějí reklamační formulář." Tak ne asi, paní delegátko, když nás šoupnete do jiného hotelu! Ubytovali nás v odporném smradlavém pokoji, kde byla koupelna špinavá a ošklivá hodna nějakého zavšiveného motelu a ne 4 hvězdičkovému hotelu. (Delegátka Iva nám na informační schůzce vysvětlila, že 4 hvězdičky neznamenají, že má být hotel čistý nebo že má vybavení vypadat neošuntěle, ale znamená to jen, že hotel poskytuje takové a takové služby a díky tomu má ty hvězdičky.) Druhý den nás všechny, kteří jsme si na sklepní pokoje stěžovali přemístili do mnohem lepších. Asi už bych s CK Pantour příště neletěla. Nebyla to taková hrůza za tu Last minut cenu 12 500. Ale když budu příště věnovat spoustu času vybírání hotelu, tak chci mít jistotu, že tam dovolenou strávím a ne mít šanci 50:50, že budu v jiném. Je jasné, že změny hotelů jsou běžnou praxí u této CK. Jinak se nám delegátka věnovala celkem často, na to, že by nebyla k zastižení si stěžovat nemůžeme. CK Pantour nás mile překvapila tím, že byli schopni nám domluvit vegetariánské jídlo v letadle den před odletem. Při tom chaosu, který tam očividně mají jsem v to moc nedoufala.
Přidal/a Martin dne 06.09.2014

Rhodos - Virginia - srpen 2014 -s CK Pantour už NIKDY VÍCE , první den jsem byli ubytováni v jiném hotelu , neodpovídající kategorie a ještě jsme pokoj dostalií až ve tři ráno a to jsme přiletěli v 22 , druhý den jsme ve svém hotelu dostali pokoj až ve tři odpoledne , delegátka sepsala reklamaci až na konci ubytováni - dříve ji nebylo možné sehnat , CK reklamaci neuznala , CK PANTOUR NEDOPORUČUJI - zájezd jsme měli přes INVII .
Přidal/a Kateřina dne 05.09.2014

Kos - Caravia Beach - srpen 2014, naprostá spokojenost z CK Pantour, letenky a potřebné info dorazili cca týden před odletem,jak bylo slíbeno, na letišti po přistání čekala velmi příjemná delegátka, vše potřebné vysvětlila, rozvezla nás do hotelů autobusem, hotel naprosto úžasný, hned druhý den jsme měli info schůzku, a pak už byla k dispozici na telefonu, jelikož nebylo potřeba, aby za námi znovu chodila, v den odjezdu si nás vyzvedla a dovezla na letiště, kde počkala než se všichni odbavíme a popřála nám příjemný let. Naše dovolená byla i díky této delegátkce naprosto dokonalá. Perfektní a profesionální. Je to jen o lidech, špatná delegátka dokáže zničí celý pobyt.
Přidal/a Silvie dne 01.09.2014

Kréta - Aqua Sun - velice vydařená dovolená, hotel sám o sobě určitě ne 4 hvězdy, ale to by byla recenze na hotel. Co se týká cestovky: naprostá spokojenost! rezervace, platba, pokyny - vše proběhlo v pořádku. Delegátka Zuzka na hotelu pravidelně vypisovala hodiny, docházela a řešila záležitosti. Absolvovali jsme dva výlety - Knossos a Chrissi - opět: výborná logistika, žádné zádrhele. Průvodkyně Jana, která s námi jela do Knossu a do Iraklionu - výborná, distingovaná, zasvěceně a zajímavě mluvila, Při odjezdu delegátky byly na letišti u odbavení, nasměrovaly, vysvětlily, pomohly. Z naší strany tedy pouze dobrá zkušenost a ještě jednou děkujeme za skvělou dovolenou!
Přidal/a Petr dne 01.09.2014

CK Pantour - dovolená KOS byla ok. Delegátka v pořádku. Mě jen vadí si v popisu ubytování lidi klamou. Měli jsme několik velmi podobných možností výběru ubytování za téměř stejnou cenu. Vybrali jsme logicky tu s nejlepším popisem vybavení - a kde byl satelit či jen ta televize? Fén? Zapomeňte. Kuchyňka. Bez vařiče či blbé varné konvice. Pláž 500m? 1km vzdušnou čarou. Nezkazilo mě to dovolenou, ale člověk čeká že co je psáno...
Přidal/a Roman dne 01.09.2014

CK Pantour se vyhýbejte dlouhým obloukem, je to velmi nesolidní CK ( velmi slušně řečeno). Prodají Vám nějaký hotel, pak Vám po zaplacení ceny nebo zálohy dají vědět, že Vámi objednaný hotel už není a nabídnou Vám jiný výrazně horší s horšími službami. Když požádáte o storno smlouvy, tak ho udělají, ale dostat z nich zaplacené peníze je velmi složité. Neustálé výmluvy na vše možné i nemožné a peníze pořád nikde. Prostě jedna velká lež a nesolidnost. Dejte si velký pozor a raději cestujte s někým jiným !!!!!!!!!!
Přidal/a Mel dne 29.08.2014

Dobrý den, můžete mi, prosím, někdo napsat více informací a zkušeností s hotelem Apollonia Beach Resort na Krétě? Děkuji.
Přidal/a Petra dne 21.08.2014

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli máte někdo zkušenost se zájezdem na Kos hotel Gaia Village s CK Pantour?
Přidal/a Bára dne 20.08.2014

Moc Vám děkuji.
Přidal/a Kiliánová dne 18.08.2014

Dobrý den mám zkušenost jak s touto Ck tak i s tímto hotelem byli jsme tam s manželem v loni a nemůžem si na nic stěžovat vše bylo v nejlepším pořádku jak od hotelu tak i od ck Pantour.Byli jsme na tomto hotelu jako jedinný klienti této ck a doopravdy si nemůžem na nic stěžovat tak Vám přeji štastnou cestu a užijte si tuto dovolenou a myslím,že opravdu budete spokojeni
Přidal/a Bára dne 18.08.2014

Dobrý den, vybrali jsme si s přítelem hotel Kleopatra Royal Palm v Turecku v Alanyi..máte někdo zkušenost především s CK Pantour? V hotelu jsem byla asi před třemi lety s jinou CK a vše bylo naprosto v pořádku, ale Pantour má ceny opravdu o dost nižší, což se nám jako studentům hodí, tak se chci zeptat, jestli nevíte, čím to je a jestli jste byli spokojeni?
Přidal/a Alena dne 18.08.2014

V sobotu jsme se vrátili z Kréty,hotel Alexander house.Vše proběhlo v naprostém pořádku,ubytování taky bez problémů a delegát Martin velmi ochotný a příjemný.
Přidal/a Honza dne 15.08.2014

Pokud si někdo neumí ani zkontrolovat údaje na letence, tak ať nikam nelétá. Přijde mi, že tady někteří brečí téměř i za to, že jim na dovolené pršelo a může za to CK. Pokud se zpozdí letadlo, je to problém letecké společnosti, případně letiště, pokud máte střevní problém, asi je něco špatně na hotelu (nebo málo pijete slivovicu:-) ) a pokud někoho okradou v půjčovně, je to samozřejmě zlodějina a nepříjemná zkušenost, která se může stát každému, ale obvinit ze všeho apriori CK jen proto, že jste od nich koupili zájezd je trochu mimo mísu. Pokud cestuji, musím holt počítat s určitými riziky a případně se umět v dané situaci chovat. Pro pořádek - nikdy jsem s Pantour necestoval a ani tam žádný zájem nemám.
Přidal/a Roman dne 12.08.2014

S CK Pantour jsem byl na lastminute, když mi nabourali auto před odjezdem do Itálie k příbuzným na Rhodosu. Na Rhodosu jsem byl již podruhé. Tentokrát narychlo, kde jsem si nemohl vybírat, takže hotel Princess Flora. Hotel asi normální na Rhodos, prostě ***. Delegátka byla super, převoz z letiště na letiště asi lepší než od Alexandrie. Informovanost delegátky taky super! Já si osobně na CK Pantour nemohu stěžovat.
Přidal/a Denisa dne 08.08.2014

Dobrý den, za týden máme odlétat s CK Pantour do Hersonissosu do hotelu Marianna. Máte někdo s tímto hotelem zkušenosti? Doufám, že mé obavy, které mám po přečtení některých recení, jsou celkem zbytečné. Díky za opdověď.
Přidal/a Nika dne 07.08.2014

Lucie Š. mě prostě vadí, že někdo píše, že potřebujeme mít někoho za zadkem, nic víc.. ale to už je jedno..ať si každý jezdí s kým chce..
Přidal/a Lucie Š. dne 07.08.2014

Není zbytečný to slovní napadání tady??? Někdo je spokojen, někdo nespokojen, pak bych to řešila dál, ale ne zbytečně napadat někoho, kdo problém neměl ... jasně, kdybych dala za dovču velké peníze a pak to absolutně neodpovídalo, stěžovat si budu, ale na příslušných místech a ne posílat do háje lidi tady ... hezkej den a Aleně pozitivní zkušenost!!
Přidal/a Alena dne 07.08.2014

Jak to tady tak čtu,tak se mi zítra nikam ani nechce..:-(
Přidal/a Nika dne 07.08.2014

Kiliánová : běž se vycpat, já nepotřebuji mít za zadkem delegáta, ale první den od něj očekávám nějaké info ne?? je tam od toho a je za to zaplacený.. Já si nestěžuji na delegátku, ale na cestovku a hotel, protože uzavřeli nějako debilní smlouvu, kde čeští lidi spali v nějakých převlíkárnách se šváby.. a jak už jsem psala, potkala jsem se tam se čtyřmi rodinami a všichni byly nešťastní, jo, našli se i ti, kdo byl spokojen, ale buď měli štěstí nebo jsou zvyklí z domu spát ve špíně.. :-(
Přidal/a Kiliánová dne 06.08.2014

Fakt tedy nechápu s touto cestovkou jsme cestovali 3x po sobě a super a na osobu jsme zaplatili 24000kč a nemůžem si doopravdy na nic stěžovat a v Alányi jsme byli ještě dvakrat s jinou cestovkou a nepoznali jsme žádný od ck Pantour zdá se mě to od určitých lidí přetažené a navíc si myslím,že delegaty nemusíme mít neustále u sebe neboť by to nebyla žádná dovolená a jestli někdo potřebuje delegáty neustále u sebe tak nejeli na dovču ale s odpuštěním na tábor
Přidal/a Jana dne 06.08.2014

Zkušenosti s Pantour jsou smíšené. Do letadla nezajistili požadovanou bezlepkovou stravu. Normální strava celiakům způsobí problémy, takže pokud nemáte vlastní jídlo, jste i půl dne hlady. Letuška říkala, že se to nestalo poprvé. Na hotelu nová delegátka Zuzana Š., nevěděla, jak tuto situaci řešit, museli jsme to nahlásit sami. Telefonicky jsme ani po 15minutách nebyli spojeni, zanechat vzkaz nešlo, volba nefungovala. Museli jsme zapnout data a odeslat email, wifi bylo hrozné. Na email reagovali docela rychle, zpáteční cesta proběhla již bez problémů. Delegátka ani nevěděla co hotel nabízí v rámci all in, které tobogány patří k hotelu atd. Další trošku děsivá věc je, že na Krétě se tato cestovka jmenuje Sunny Days of crete, což je vlastně cestovka Sunny days, která u nás zkrachovala. Naštěstí vše proběhlo dobře.
Přidal/a Nika dne 04.08.2014

Katka: naše delegátka byla také "arogantní", museli jsme na ni v rukavičkách, jinak bychom se ničeho nedožádali...a hotel?KATASTROFA..
Přidal/a Katka dne 04.08.2014

Míšo, pojďte s námi na FB a upozorněte ostatní na tuto podvodnou CK!!!
Přidal/a Katka dne 04.08.2014

Šárko a Míšo, pište na FB .............Pantour jsou extraprofesionálové.................chraňme další lidi proti nim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Přidal/a Katka dne 04.08.2014

Tohle jsme nikdy v životšě nezažily.................Adelina resort a jejich čtyři hvězdy !!!!!!!!!!!!!!!!!! Míšo kontaktujte náš, podáme hromadnou žalobu!!!
Přidal/a Katka dne 04.08.2014

Míšo, díky za recenzi, je nás víc, nebojme si vlka nic!!!
Přidal/a Míša dne 03.08.2014

Nejhorší CK, co jsem zažila. Po příletu nám bylo oznámeno, že v námi objednaném hotelu (Adelina resort hotel) není dokončena rekonstrukce, chybí okna atd. a že jsme přemístěni do jiného hotelu v centru Alanye. Delegátka Markéta naprosto neschopná, odmítala s námi cokoliv řešit a reagovat na naše námitky, samotné nás poslala transferem do jiného hotelu. Přestože hotel byl pěkný, neposkytoval námi zaplacené služby z hotelu objednaného. Přičemž nám do očí tvrdila, že je vše vyjednané. Rozhodně tuto cestovní agenturu nedoporučuji!
Přidal/a Šárka dne 03.08.2014

Jeli jsme na Rhodos - hotel Olympia sun. Odlet tam byl v poledne a zpět pozdě v noci, takže jsme nebyli ochuzeni o čas z dovolené. Delegát byl milý, ovšem na můj dotaz, kde se dají sehnat čerstvé plody moře, nás poslal do restaurace na okraji města Rhodos, která se dle mého mínění, ničím nelišila od ostatních restaurací, které byly všude kolem. Nevím tedy, jestli nás tam poslal, aby svým známým dohodil kšeft, každopádně nás to celkem zarazilo. Dále jídlo - katastrofa, každý den a v každém jídle byl kopr!, jídla vždy stejná, jen občas menší obměna. Jako dezerty bylo obyčejné želé, sem tam suchá buchta připomínající vzhledově perník. Co nás potěšilo byl jejich bar, každý den k dispozici míchané drinky, nealko a od 17:00 káva. Okolí taky děs. Někde uprostřed suchého ničeho cesta k moři, to bylo ovšem krásně čísté. Hotel krásný, udržovaný, personál milý a ochotný.
Přidal/a Katka dne 02.08.2014

Navíc to ještě není všechno! :-( Jestli někdo chcete jet s touto Cestovní kanceláří Pantour někam do zahraničí, tak si to hodně rozmyslete. Takovu aroganci, nepochopení a neslušné chování, které předvádí delegátka v Turecku, to je opravdu za hranicí slušnosti a důstojnosti!
Přidal/a Nika dne 30.07.2014

Katka: NO to je hrozné, to se může stát jen nám čechům..by mě zajímalo, jeslti by nechali němce, nebo rusáky čekat na recepci.. :-(
Přidal/a Katka dne 30.07.2014

Jedná se o zájezd do Turecka :-(
Přidal/a Eva dne 30.07.2014

Katko, v které zemi jste byla ??
Přidal/a Katka dne 30.07.2014

Katastrofa. V životě jsem nezažila, že se v noci přijede do hotelu, noc je zaplacená a oni vás neubytují a nechají vás s dětmi čekat v hotelové hale do 10h dopoledne!!! CK PANTOUR jsou amatéři, co svět neviděl.
Přidal/a Nika dne 29.07.2014

Ilona: kdyby jste si koupila zájezd za 20 000 na jednoho a spala se švábama, ,mluvila by jste jinak...takže vás špatné recenze mrzet nemusí..
Přidal/a Ilona dne 28.07.2014

Vrátili jsme se o víkendu z Kréty, z Kokkini Hani, konkrétně z Anna Aparthotel s využítím AI v sousedním hotelu Aquis Arine Sand. Tento zájezd jsme zakoupili od CK Pantour. Přes všechny recenze, které jsme četli, než jsme odjížděli jsme měli trochu obavy, aby vše klaplo, protože na CK Pantour moc dobrá hodnocení nebyla. Opak byl pravdou - nebylo v podstatě vůbec co vytknout. Služby naprosto perfektní - ubytování v v Aparthotelu Anna bylo samozřejmě jednoduššího typu (odpovídá ceně), ale všude bylo čisto, na pokojích lednice, pán, který se nachází na recepci je strašně ochotný, navíc sem opravdu chodíte jen spát, protože celý den využíváte služby v sousedním hotelu Aquis Arine Sand (cca 30m od Aparthotelu), kde jídlo je naprosto perfektní, obrovský výběr všeho možného, lehátka a slunečníky jsou v ceně, stejně tak si můžete 3x za pobyt vyměnit osušky na pláž...všude se na vás všichni usmívají. Je málo míst kam bych se vrátila, ale sem určitě. Jediné mínus které tam je, že jsou hodně slyšet letadla, protože letiště v Heraklionu je vzdálené jen cca 12 km, ale přes den už to člověk přestane vnímat a v noci jsme bohužel museli mít zavřené dveře a využívat klimatizaci. Každopádně kdo chce zažít pohodovou dovolenou ať neváhá a zkusí tento nový typ ubytování kombinovaný se službami ve vedlejším hotelu - myslím si, že je to výborný nápad pro ty co nechtějí utrácet zbytečné peníze v několikahvězdičkových hotelech. Tím bych chtěla poděkovat i CK Pantour, která měla vše bezvadně zorganizované a mrzí mě, že zbytečně špatné recenze kazí jméno této CK.
Přidal/a Josef Teiml dne 28.07.2014

Byly jsme s manželkou v Turecku hotel Side Alegria , krásný čistý hotel , perfektní služby i personál . Delegátka Petra ochotná a milá mladá slečna . Za mne a mou ženu jednoznačně ANO .
Přidal/a petr dne 27.07.2014

Miso Miso asi jina CK nebo jiny delegat.Ja tez navracena z Krety.Hotel dobry.Ale delegatka a cestovka -sok!Naprosty nezajem o klienty. Delegatka prijela nebo neprijela.Permanentne unavena.Mluvi navic lamane cesky jakasi prekopana jugoslavka.Kdyz jsme psali do cestovky-vysmali se nam pry je to obvykle a uplne normalni.Daly by se vypsat stranky nasi potizi bez delegatky.Takze nakonec vysmech od CK?Varuji vsechny bezne cetovatele - stemito nikdy.
Přidal/a Míša dne 26.07.2014

Trošku jsem se obávala Ck po přečtení některých recenzí. Můžu říct, že jsem se bála zbytečně. Cestovka byla naprosto v pořádku. Letěla jsem z Prahy na Krétu. Na letišti v Řecku bylo vše perfektně označenu kde najdeme delegátku, která nám dala obálku s informacemi a řekla nám jakým autobusem máme jet. Jeli jsme do hotelu Eri beach a naprostá spokojenost. jinak nebyl problém delegátku sehnat. Byla tam snad pořád. Navíc chodila do lobby v hodinách co měla napsaný a nebyl problém jí sehnat na telefonu. Rádi zase s touhle cestovkou pojedeme. Nabídla nám krásnou dovolenou za slušný peníze.
Přidal/a Mel dne 22.07.2014

Zdravím, mohu se zeptat, zda-li někdo má zkušenosti s ADELINA RESORT HOTEL - ALANYA, TURECKO (s cestovní kanceláří Pantour)? Po přečtení některých recenzí na tuto CK jsem v rozpačitém rozpoložení, odlet máme stanoven za týden. Pokud má někdo zkušenost s tímto hotelem, prosím, pište!
Přidal/a Eva dne 20.07.2014

Ještě dodatek: u příletu čekaly 2 delegátky, v buse rozdaly obálky s informacemi a řekly vše podstatné. Při odjezdu tytéž 2del. s námi byli až do poslední chvíle na letišti, stály u odbavení u každého jednotlivě,hlídaly, zda je vše v pořádku a nejsou nějaké problémy. To bylo hodně uklidnujici. U All Inc. je servis pití i na pláži, vše samozřejmě v rámci ALL, což bylo hodně příjemné. Bazén u vily,čistý, udržovaný.Ač jsem byla z cesty hodně nervozni, vše dopadlo dobře.
Přidal/a Eva dne 20.07.2014

Včera jsem se vrátila z Kréty - Villa Maria Clever. Naprosto bez problémů, doporučuju všem. Ovšem: menší mínus info o pláži. Nejbližší pláž je malý rybníček, uměle vytvořená hráz, proti vlnám. Z toho jsme byli nejdříve zklamaní, ale 10-15 min. chůze je pláž větší, plná slunečníků otevřené moře s nádhernými vlnami. Nakonec jsme tam ale nechodili, spokojili jsme se s klidem u "rybníčku". Pláž je denně upravovaná, nachystaná, slunečníky s lehátkama. Ubytování Vila Maria naprosto bezproblémů, čisto, prostorno, lednička, koupelna, teplá voda, TV. Jídla všeho dost, chodit se musí do Afrodite, ale je to minutka. Hlavní delegátka mírně arogantní, ale vše řekne, vysvětlí. Doporučuju.
Přidal/a Market dne 18.07.2014

Dobry den, taky mame u Pantour zaplacenou dovolenou v hotelu Galatia Aparthotel CLEVER ***, nemate, prosim, někdo zkusenost? Pobyt se svaby bych si nedala:-D
Přidal/a Eva dne 17.07.2014

Zdravím, zvažujeme jet s touto CK na Krétu, hotel Lambi? Moc prosím, jestli má někdo nějaké zkušenosti. Když to tady čtu nevím, jestli se mi na nějakou "dovolenou" ještě chce, Bohužel jsme omezeni termínem :/ a nic "lepšího" jsme nenašli. Pěkný den a děkuji
Přidal/a Lucie Š. dne 16.07.2014

Byli jsme 20.-27. červen ...
Přidal/a Nika dne 16.07.2014

Nebyli jste náhodou ve stejném termínu jako my?? :-) fotky posílám..
Přidal/a Lucie Š. dne 16.07.2014

Nika: jj, to by mě docela zajímalo ty fotky: sourkova.lucie@centrum.cz My jsme byli právě ve Ville Marii, tam to bylo v pohodě, i když taky jsem tam slyšela nějaké stížnosti od těch, co bydleli v přízemí. Já jsem si to ale zjistila dopředu a poprosila už u sepisování smlouvy o pokoj v patře a bylo vyhověno :)
Přidal/a Nika dne 16.07.2014

Lucie Š. : Ano, byla to ta budova u dětského hřiště..pokud budete chtít, můžu Vám na mail zaslat foto,, jen tak pro zajímavost.. Můžu se zeptat, kde jste byli ubytování vy?? Ale jak píšete, hlavně, že pokoj vyměnili...
Přidal/a Lucie Š. dne 16.07.2014

Nika: a můžu se zeptat, v kterém místě byly ty ošklivé pokoje? To zřejmě byla nějaká ta přidružená budova?? Nebo jsem si všimla - u dětského hřiště nějakých bungalovů ... ani nevím, jestli Aphrodite nabízí i jiná česká cestovka nebo jen Pantour. Tak hlavně že pokoj vyměnili.
Přidal/a Nika dne 16.07.2014

Lucie Š.: my ne, protože jsme si řekli o jiný pokoj, který sice nebyl bůh ví co, ale na 100% byl lepší než ten první..reklamace se musí podat už tam, na dovolené.. ale myslím, že tam asi dvě rodiny reklamaci napsaly, nevím ale, jak dopadly..
Přidal/a Lucie Š. dne 16.07.2014

Nika: a my zrovna byli spokojeni i na Krétě :) Všechno, co bylo popsáno cestovkou, tak opravdu bylo ... podali jste tedy stížnost nebo reklamaci?
Přidal/a Nika dne 16.07.2014

škoda, že tady nejdou dát fotky, myslím, že byste se tady všichni divili..
Přidal/a Nika dne 16.07.2014

NO jak tady čtu, tak Turecko je v poho..prostě jsme si asi vybrali špatnou destinaci..Krétu..protože se všemi, co jsme mluvili byli nešťasní nebo nasraní, protože ubytování nedostali takové, jaké si zaplatili.. HOnza: jídla se bát nemusíte, všeho je dost a myslím, že Rhodos je pěkný..jak jsem psala, záleží, co má cestovka nasmlouvané s hotelem..za naše pokoje cestovka zaplatila jako za 4 cenovou skupinu, bylo tam několik kategorií pokojů, takže mi a spousta dalších čechů, dostala to nejhorrší..ale peníze jsme zaplatili jako ve 4* hotelu v Turecku,kde je luxus..
Přidal/a Lenka dne 16.07.2014

Po přečtení recenzí jsme měly trochu obavy, jak naše dovolená v Turecku dopadne, ale byly zbytečné. Ubytování v hotelu Elysée Beach bylo bez problému, do hotelu jsme přijely v noci, delegátka nám na recepci vše zařídila. Druhý den byla informační schůzka, na kterou se dostavila druhá delegátka přesně načas (předem jsme věděly, že máme 2 delegátky) Měly jsme na na ně telefonní čísla, naštěstí jsme nic nepotřebovaly. Čas odjedu od hotelu na letiště nám přišel faxem na recepci den před odjezdem, tak jak nám delegátka řekla na schůzce. Na letišti na nás čekaly další 2 delegátky, které nám pomohly při odbavení. Takže za nás vše Ok.
Přidal/a Decka dne 15.07.2014

Turecko Konakli Titan select Krasna dovolena vse probehlo na 1. Hotel krasny. Delegatka ( Marketa ) moc mila. Dekujeme ck Pantour i Markete Ahoj decka Davam *****
Přidal/a Honza dne 15.07.2014

Cestoval s Pantourem nekdo letos na Rhodos? Odletame se zenou za 3 tydny...je mi trochu blivno z toho co tady ctu....vypada to na skvelou dovolenou se zviratky na hotelovem pokoji a jeste k tomu budem hlady:D Nehraju na predsudky ale zrejme to bylo poprve a naposled co jedu pres agenturu s relativne "no name" cestovkou....
Přidal/a Nika dne 15.07.2014

Radko.. :-(
Přidal/a Radko dne 14.07.2014

Před týdnem jsme se vrátili z hotelu Sultan of Side. Ubytování bez problémů, výměna ručníků denně, jídlo výborné v nepřeberném množství, alkohol 14 hodin denně, počasí krásné. Doprava s tureckou leteckou společností bez problémů. Stačí si to nezkazit a nehledat všude zbytečně chyby. Vřele doporučuji.
Přidal/a Pavel dne 09.07.2014

Dobrý den. v neděli odlétám na Krétu hotel Malievi máte někdo nějakou zkušenost ?? díky
Přidal/a Radka dne 09.07.2014

Dobrý den.S odstupem 3 dnů hodnotím dovolenou na Krétě v apartmánovém hotelu Blue Sky V Kokini Hani.Za mě a manžela hodnocení-skvělá dovolená.Recenze jsem přečela až po zaplacení,tudíž vybavena hrůzou,sebekritickým ohodnocením co jsem to objednala a chemickými prostředky jsme odletěli.Ubytování byl apart.s 2 balkony,lednice,televize,vifi,koupelna s WC čisté.Převlékání lůžek ob den.V jídelně čisté ubrusy.Kdo zažil egypt.ALL INC.na stravu,se cítil oklamán.Kdo přijel za sluncem,mořem,písčitou pláží se slunečníkysi užije báječnou dovolenou.A jako třešničku na dortu-ani jeden ruský občan,takže klid,žádný opilecký řev.
Přidal/a Ilča dne 08.07.2014

dobrý den, od 28.7. bychom měli letět na KOS - Studia Venos, Marmari...ještě jsem neodeslala platbu, má někdo z vás nějaké zkušenosti s ubytováním, stravováním? Tady jsem nenašla. Děkuji moc a přeji hezký den.
Přidal/a Tereza dne 08.07.2014

Dobrý den, 22.7. odletame do Turecka do hotelu Mahberi beach. Trochu se obáváme díky recenzím. Tak kdyby jste někdo měl nějaké zkušenosti s tímto hotelem,budu ráda. Děkuji
Přidal/a Pavel dne 08.07.2014

Jede někdo do Eri Beach na Krétě? Nebo byl teď někdo. Chceme jed s dcerou 1,5 roku.
Přidal/a nika dne 07.07.2014

Paní Kiliánová omlouvám se, jestli jsem se vás dotkla, ale nemyslela jsem to zle, já si nemyslím, že 40 000 pro dva je málo na aspoň trošku kvalitní ubytování..fotky byly luxusní, ale realita jińde, jiní lidé tam našli i švába..takže asi tak..a nemyslím si, že je to až tak chyba delegáta, co se týče ubytování, je to problém hotelu a cestovky, jde o to, co si cestovka vlastně zaplatila za pokoje..jak jsem psala, měla jsem strach z delegátky, ale nakonec v poho, i na letišti při odjezdu nás čekaly dvě holky.. chci jen říct, že vy jste napsala, že si každý musí uvědomit, co si vlastně zaplatil a to mě trošku doslalo, ale nic ve zlém..nechci se tady hádat...jen jsem si dovču představovala, co se týče ubytování trošku jinak.. :-)
Přidal/a Kiliánová dne 07.07.2014

Niko nevím proč mě napadáte určitě vím,že Turecko je někde jinde jenže Turecko jsme absolvovali s Ck Pantour a o to mě šlo píšete s touto cestovkou již nikdy místo aby jste si stěžovala na delegátku.Tak jak vy tak i já jsem si mohla napsat svůj názor o Ck i když o jiném státu.
Přidal/a Aneta Beková dne 07.07.2014

Letos jsme jeli poprvé s CK Pantour do Turecka, Side. Delegátka Tereza na nás čekala na letišti a jela s námi do hotelu. V buse nám předala obálky (v naší chyběl jeden papír) a řekla pár základních informací. Na recepci nám pomohla s ubytováním. Druhý den přišla na schůzku, kde jsme řešili drobné problémy a koupili jsme si u ní výlety. A tady to končí. Za prvé jsme ji viděli ten den naposled, za druhé popletla u jednoho výletu čas odjezdu. Známí čekali půl hodiny na autobus, snažili se Tereze dovolat - marně. Nakonec zjistili, že řidič přijel správně, ona spletla čas. Vůbec se potom neozvala zpátky, nereagovala. Informace ohledně odletu jsme dostali na nástěnku večer den před odletem, což byla hraniční čas, někteří z nás už byli nervózní. V hotelu nás poté vyzvedl řidič, vykopnul nás na letišti a odjel. Tereza na nás nečekala u odbavení, jak slíbila. Museli jsme si poradit sami na letišti v cizí zemi (První den nám Tereza řekla: "Samozřejmě že s vámi budu poslední den na letišti, pomůžu vám s odbavením, nejsem blázen, abych vás tady nechala samotné). Poradili jsme si, přestože jsme se v některých situacích museli rychle zorientovat a vždy poslat někoho dopředu, aby se kouknul, v jaké frontě vůbec stojíme a co se tam děje. V jednu chvíli jsme dokonce vyrazili celá skupina na jinou přepážku, než jsme si včas všimli, že stojíme špatně. Naštěstí jsme do Čech dorazili v pořádku, ale zkrátka s CK Pantour už nikdy nikam.
Přidal/a Nika dne 07.07.2014

Eva: tak ta vila Maria prý není špatná, je to tam trošku starší, ale asi čisto..jinak informace a delegátka v poho, z toho myslím strach mít nemusíte..ale hodně tam fouká, takže si vemte pro případ zánětu očí kapky..nám foukalo každý den, vyjímkou jednoho dne a vítr je dost silný..
Přidal/a Nika dne 07.07.2014

Jana: My jsme si vybrali 4* hotel a dostali jsme kuču cenové skupiny 4...
Přidal/a Nika dne 07.07.2014

Kiliánová: já si totiž myslím, že Turecko je trošku někde jinde než Kréta..tak proto jste asi chytli pěkný hotel, nikdy bych si nevybrala hnus, který jsme dostali, vybrala jsem si pěkný hotel, který měli nafocený na netu..takže si myslím, že tady chytračit není na místě..kdyby jste poznali co my a ostatní, mluvili byste jinak..
Přidal/a Nika dne 07.07.2014

Tak jsme se vrátili z Kréty, hotel Aphrodite beach..musím říct, že děs, ubytování jsme dostali první den v nějaké "kuče" vypadalo to z venku jako převlíkárny, takže jsem si pobrečela, druhý den jsme měli schůzku s Ivou, je taková jiná, zvláštní a přišli jsme na to, že se na ni musí opatrně, dohodla nám ubytování přímo v hotelu (který jsme měli zaplacený), takže nakonec to dopadlo dobře, ikdyž ani tyto pokoje neodpovídali fotkám na internetu..byli tam další lidé, které také strčili to té "kuče" na druhý den jsme tam potkali mladý pár se dvěma dětmi, pán do telefonu křičel, že tam s dětmi bydlet nebude, paní brečela, vyfotily tam i švába..nevím jak dopadli, prootže pak jsem je již neviděla..a bavili se s dalšími asi čtyřmi rodinami a ti si také stěžovali..pláž u hotelu??? hrůza, smradlavý kačák..s navezeným stavebním pískem..tam bych své dítě koupat nedala..kousek dál byly pláže hezčí, ale zase jsem si tam připadala jako v Bibione..nakonec delegátka v pohodě, byli jsme s ní na výletě, organizace dobrá i při odletu..ale s Pantourem už ne, nestojí to za ty nervy..
Přidal/a Lucie Š. dne 07.07.2014

Eva: ve Ville Marii jsme byli s tříletou dcerou na konci června ... musím říct, že dovolená nad očekávání skvělá. Pro děti opravdu krásné místo :) Pláž u hotelu sice pro dospělé nic moc, ale pro děti výborná ... takový slaný rybník :), ale mělko bez vln, děti si vyhrály. Mnohem hezčí pláže jsou nalevo od hotelu, my se byli jednou koupat cestou z akvária (cca půl hodiny s dcerou pěšky) přímo pod akváriem, tam jsou krásné pláže bez lidí, strašně dlouho mělko, a pokud není větrno, pro děti taky paráda. Jinak krásný první bazének pro děti blíž Marii, který patří hotelu Aphrodite, tam jsme byli velice často, druhý, kde probíhaly animační programy, jsme nevyužívali. Bazén u Marie taky ok. A co se týče CK Pantour, nevidím taky žádný problém. Delegátka Iva - přišlo mi to v pohodě, když srovnávám s jinými, velkými známými CK. Druhý den informační schůzka, jinak každý den v určitý čas na hotelu nebo k dispozici na telefonu, problém opravdu nevidím :) Tak přeji krásnou dovolenou, a závidím, že to máte teprve před sebou ... kdyby něco, klidně se ptejte! Lucka.
Přidal/a Hanka dne 27.06.2014

jely jsme tři a cena byla něco přes 35.000,-
Přidal/a Nika dne 27.06.2014

Hanka:no to je hezké, co tady píšete, úplně mám hrůzu a to letíme zítra, takže chytíme tu Ivanu, no to je super, už ted se mi tam nechce..no nic, budu to muset nějak zvládnout.. Kolik jste dali za dovolenou??
Přidal/a Hanka dne 27.06.2014

dovolená na Krétě od 15.6.-22.6.2014 v hotelu Blue Sky Beatch- místo toho nějaký vedlejší starý Dafni, hned první noc hrůza a děs pokoje plné komárů a švábů asi 10cm. Po upozornění na tyto nedostatky delegátka Iva/Kréťanka-reagovala uraženě, že když ona jde do lesa použije repelent a my si jej můžeme koupit a vlastně co bychom chtěli za tak levnou dovolenou. První úklid až večer pátého dne, klimatizace za doplatek 3Eura za noc a měla být v ceně, pokud byla použita sprcha v koupelně-plavala celá koupelna, některá světla chyběla, čouhaly jen dráty, velký hluk od přelétajících letadel 24hodin-co 10min.,mám zkušenosti z jiných destinací v Řecku, bohužel musím konstatovat, že s touto cestovkou již nikdy !!!
Přidal/a Kiliánová dne 26.06.2014

Dobrý den Jano musím s Vámi jen a jen souhlasit,že každý si musí vybrat správný hotel a pak může chválit či hanit ale vždy si musí uvědomit co si vlastně zaplatil my jsme byli v Turecku v Alányi celkem 4x a vždy jsme byli spokojeni proto všem přeji krásnou dovolenou
Přidal/a Jana dne 26.06.2014

Tento týden jsme se vrátili z Turecka, hotel Galeri resort, zprostředkovatel INVIE, cestovka Pantour. Letělo nás 5 a nebyl vůbec žádný problém, vše klaplo, jak mělo. Týden před odletem přišli e-mailem informace k odletu a ubytování od INVIE i CK Pantour. Letěli jsme s tureckou společností CORENDON, která byla přesná jak hodinky. Žádné zpoždění tam ani zpět. V Turecku nás před letištěm čekala delegátka, která nás nasměrovala do správného autobusu a v hotelu nám pomohla vyplnit ubytovací papíry, i ve 2 hod. ráno. Druhý den na hotel přišla druhá delegátka, která nám poskytla všechny další informace. Takže naše dovolená proběhla absolutně bez problémů. Ubytování bylo super, jídlo ještě lepší, nebylo si opravdu na co stěžovat. I malé cestovky umí zařídit skvělou dovolenou. Nejdůležitější je si asi vybrat správný hotel, který bude splňovat Vaše požadavky. My měli 5-ti hvězdičkový hotel přímo na pláži, takže fakt supr. Přeji všem hezkou dovolenou. Jana
Přidal/a zdena dne 25.06.2014

evo ,byli jsme v hotelu resort belveder,moc pekne.sluzby dobre.bazeny pro deti super.delagatka sice nic moc,ale zpravy nam nechavala na nastence,jidlo vsude dost.byli jsme spokojeni.uzijte si to.a pak se ozvete.
Přidal/a Eva dne 25.06.2014

Odjizdime az 12.7., ano, dejte vedet jak vse probihalo, budu rada za kazdou informaci. Uzijte si i vy.
Přidal/a Nika dne 25.06.2014

Vypadá to tam hezky, tak si to pěkně užijte a kdy jedete?? My jedeme teď 28.6, takže pokud tu ještě budete, dám vědět, jak bylo..ale jedeme do jiného hotelu, to nevadí, každé info bude dobré, že ano.. :-)
Přidal/a Eva dne 25.06.2014

Hotel VILA MARIA CLEVER*** (oblast GOUVES)
Přidal/a Nika dne 25.06.2014

Evo a kam jedete? jestli se můžu zeptat..
Přidal/a Eva dne 25.06.2014

Zdeni, moc dekuji, je to pro mne hodne dulezite a povzbuzujici, jsem trochu nervak, jedu po trech letech. Tak budu verit, ze se vse podari. A co delegati, byli v pohode, starali se ??
Přidal/a zdena dne 25.06.2014

evo ,vubec se s dcerou nebojte jet,byla jsem tam ted v cervnu s 16mesicnim vnukem a vsechno ok,moc se nam tam libilo.
Přidal/a Alena dne 25.06.2014

Dobrý den,včera jsme si zaplatili dovolenou na Krétě hotel Alexander hause.Po dnešním přečtení recenzí,mám docela obavy z toho,co nás vlastně čeká..Má někdo z Vás zkušenosti s tímto hotelem?
Přidal/a Nika dne 25.06.2014

Taky si myslím, že záleží i na delegátech, jestli jsou na pravém místě, jen nechápu, že tam leze někdo dělat delegáta, když ho to nebaví..a zaměstnavatel by to měl taky řešit, protože tím přichází o kšeft..mno nic, napíšu také, až se vrátíme, snad si nás tam nenechají..a delegegátka bude v klidu a vše nám sdělí, co se týče odletu atd..
Přidal/a Eva dne 24.06.2014

Myslim, ze po vsech tech prectenych recenzich, je to pul na pul a hodne zalezi na delegatech, kt. si ovsem vybrat nemuzeme. Ja prave zaplatila 30 tis. a jdu do risku, ze se dovolena bud povede, nebo nepovede. pak napisu, jak jsem dopadla. Hodne zdaru a "krasnou dovolenou vsem".
Přidal/a Nika dne 24.06.2014

No jak si tady pročítám ty diskuze, mám velmi smíšené pocity..letíme teď v sobotu a mám opravdu strach..i ty recenze na hotel, který máme zaplacený, tak nic moc..a to jsme dali 40 000 last minut za dva..no nevím...uvidíme..
Přidal/a Eva dne 24.06.2014

V polovině července odjíždím s PANTOUR na Krétu - Hotel Villa Maria. Ohlasy jsou jak kladné, tak záporné. Prosím o info, zda se mohu spolehnout na organizaci CK, jedu sama s dcerou a mam trochu obavy. Moc děkuji.
Přidal/a Sára dne 24.06.2014

S touto cestovkou jsme letěli min. týden na dovolenou na Krétu .Z 8 zakoupených dní all inclusive jsme měli pouze 6,5 dne !!!! . Protože jsme přiletěli v pátek . Delegátka nám řekla že když jsme neměli nic k jídlu a pití v pátek že samozřejmě budeme mít celý den před odletem. Tomu tak ale nebylo ve 12hodin jsme museli opustit pokoj a už jsme nemohli využívat služby All inclusive a to jsme odjížděli až v 20:30 od hotelu na letiště ! Jídlo jsme měli ale bez pití.! (Kréta, Anissaras hotel Malievi)
Přidal/a kuncikova dne 20.06.2014

NECESTUJTE S PANTOUR! Ušetříte si dost peněz a hlavně nervy na dovolené. Byli jsme čerstvě na Krétě. Hotel ERI Beach nad očekávání skvělý. Služby neměly vadu. Ovšem delegátka. Nějaká Ivona nebo co.Na letišti nám nadiktovala svoje číslo telefonu a od té doby jsme ji neviděli.Nevadí byly jiné cestovky u kterých jsme si nakoupili výlety a získali informace.Ale přišel poslední den a my byli bez informací jak s odletem.A dorazila nás centrála. Prý to se nic nestalo.Takový přístup mají všechny cestovky.Takže vážení.Upřimně přeci takto běžná cestovka v 2014 nemůže jednat! Vyhněte se jí.Ne nadarmo se zeptám v cestovní agentůře - už kolikáté v pořadí.A oni řeknou - tuto CK neděláme!
Přidal/a zdena dne 17.06.2014

byli jsme na krete v cervnu,musim rict vse bylo od cestovky tak jak jsme meli dohodnuto ok.na hotelu Resort belveder cisto,jidlo dobre,moc se nam tam libilo.urcite bych se tam s touto cestovkou nebala jet.doporucuji.
Přidal/a Dana dne 16.06.2014

13.6.2014 jsme se vrátili z dovolené z řeckého Kosu s cestovkou Pantour, o které jsme nikdy předtím neslyšeli. Poměr kvalita x cena nás teda překvapil, dovolená byla super, jídlo výborné i když menší výběr- chodili jsme do hotelu Rousland, ale bydleli pár minut dál, na pláž to bylo ne 500 m, ale skoro 1 kilometr, což nám ale nevadilo, byla to příjemná procházka, delegátky byly skvělé. Určitě bych se nebála s touto cestovkou odjet znova.
Přidal/a Ivana Š. dne 16.06.2014

13.6.2014 jsme se vrátili z Turecka-Alanye-hotel Elysse. Naprostá spokojenost s organizací - při příletu-transfery do hotelů- delegátky usměvavé, ochotné. Den před odletem jsme měli na recepci fax s informacemi odletu. Vše bylo perfektní. Určitě s touto CK poletím i příští rok.
Přidal/a Lujkešová dne 10.06.2014

Tak to jsme si s CK Pantour významně pomohli.Domnívali jsme se, že když si objednáme zájezd zaplatíme - tak se nemůže nic stát. Měli jsme na Kretě delegátku Yvonu.No tak měli.Na první dohodnutou schůzku dorazila prý skoro s hodinovým zpožděním.Tak dlouho jsme už nečekali.A pak jsme ji už neviděli nikdy.Bývá zvykem alespoň u jiných CK že vás delegát alespoň doprovodí na letiště.formálně poradí.Všechny zavedené cestovky to tak na letišti dělali.samozřejmě tahle Yvona se neukázala ani tam.
Přidal/a Kiliánová dne 01.06.2014

Dobrý den jsem hrozně ráda,že všichni v posledních recenzích máte stejný názor jako já a můj manžel byli jsme v loni s touto cestovní kanceláří a příští rok opět chcem jen s ní odletět na naši dovolenou.Nejen že je spolehlivá a má super ceny tak má i vynikající delegáty.Letos jsme ze zdravotních důvodů doma,ale příští rok rozhodně poletíme na dovču jen s touto cestovní kanceláří nemá chybu
Přidal/a Sona dne 01.06.2014

Dobrý den,byli jsme s Patourem v Turecku a musím říct že nemám co vytknout. Byla to super dovolena za super peníze,hotel a služby za 1* :-) doporučujeme Turecka riviéra hotel Titan Select :-)
Přidal/a Jana dne 26.05.2014

Dobrý den, před pár dny jsme se vrátili z Turecka-Alanye-Alaiye Resort od CK Pantour.Musím jenom chválit.Vše proběhlo v naprostém pořádku.Cesta i transfer z a na letiště v pohodě.Ubytování a služby v hotelu naprosto skvělé,jídla i pití dostatek.Naše očekávání bylo více než splněno.(popisek i fotografie hotelu souhlasily). Také musím vychválit delegátku Markétu - perfektní přístup,spousta informací o Turecku,typy a rady k pobytu,velká nabídka výletů za dobré ceny.Zkrátka vše proběhlo v pohodě a bez problémů a my jsme byli mooooc spokojení.
Přidal/a Josef dne 25.04.2014

Dobrý den, předem děkuji paní Kiliánové,v loni jsme tam taky byli ale od CK Firotur a vše super-delegátka hotel prostředí fakt bomba.mám jen strach že CK Pantour dle recenze není asi moc dobrá,láká nás cena od pantour nas to bude stát pro celou rodinu 55,000kč a od fira 72,000kč
Přidal/a Kiliánová dne 25.04.2014

Dobrý den mohu Vám vřele doporučit byli jsme tam v loni s manželem a můžete si přečíst i mou recenci z loňského roku .Delegatka ochotná,příjemná.Na hotelu jsme byli velice spokojeni.Personál příjemný a milý i ochotný.Na pláži též ochotný personál a pláže čisté.Opravdu jsme byli velice spokojeni a to,že jsme v Alanyi byli již před tím třikrát a vždy na jiném hotelu,ale tento hotel nemá chybu tak si to užijte přeji krásnou dovolenou
Přidal/a Josef dne 25.04.2014

Dobrý den, dne 8.7.2014 máme letět do turecka,no a když to tady čtu tak nevím co máme dělat.Lokalita Alanya Hotel Kleopatra Royal Palm.muže mi někdo poradit???? :-)Děkuji
Přidal/a Pavla dne 27.11.2013

CK Pantour nikdy více! Nepravdivé klamavé informace v katalogu, řešení závažné reklamace k smíchu, tahají z klientů jen prachy. Zájezd do 5* hotelu - v hotelu špína, masivní plíseň, hlad, havarijní stav předmětů. Delegátka k ničemu. Pořízena fotodokumentace a reklamace. Jednání s CK Pantour na mrtvém bodě, nekomunikují, manažeři se nechávají zapírat, majitel cizinec mimo republiku.
Přidal/a Jana dne 07.11.2013

Touto cestou srdečně zdravím delegátku Zuzku Šimkovou a jejího kolegu Chalida. V červnu jsem se svou rodinou odletěla s CK Pantour na ostrov Kréta-Gouves.Ubytování bylo ve Ville Marii,kde se nám velice líbilo-prostorné pokoje s balkonem,čisto, příjemné a klidné prostředí u bazénu.Vůbec nám nevadilo,že stravování,a to výborné, bylo ve vedlejším hotelu.Se službami , velkou ochotou poradit a příjemným jednáním delegátů,jsme byly velice spokojené. CK z naší zkušenosti mohu jen doporučit -rychlá komunikace,přesné informace,profesionalita delegátů. Děkujieme za příjemnou dovolenou.
Přidal/a Martina dne 27.10.2013

V červenci jsem byla s dcerou na dovolené na Rhodosu, hotel Virginia. Vše bylo OK. Delegátka byla vždy k dispozici, hotel byl čistý, personál vstřícný, jídlo chutné, animační programy se dceři moc líbily. Nemám žádnou negativní zkušenost a klidně bych to tohoto hotelu jela znova.
Přidal/a Martina dne 26.10.2013

V zari jsem absolvovala s CK Pantour tydeni dovolenou na ostrove Kos. Z recenzi jsem byla hodne vydesena, ale vse probehlo uzasne. Ubytovana jsem byla v hotelu Atlantis. Delegatka byla velmi mila a celkem za pobyt navstivila hotel trikrat. V hotelu nenastal jediny problem. Pokoj byl kazdy den uklizeny. Myslim si, ze negativni zkusenosti je nutne posuzovat individualne.
Přidal/a Zdeněk Vrátník dne 15.10.2013

S CK PANTOUR,jsme cestovali na Krétu-Gouves 8.10.-14.10.2013,ubytování Vila Maria-stravování v hotelu Afrodite-AL INCL-super.,vše naprosto v pořádku.Byli jsme nadmíru spokojeni se všemi službami i milou delegátkou.CK z vlastní zkušenosti mohu jen doporučit.
Přidal/a Tereza dne 15.10.2013

Strávili jsme s touto cestovkou krásnou týdenní dovolenou na Rhodosu (červenec 2013) a všechno proběhlo bez problémů a bez komplikací. Příjemná delegátka na letišti i v hotelu. Problém ihned ochotně vyřešila. Zkušenost s touto cestovkou je opravdu vynikající :-)
Přidal/a Josef dne 11.10.2013

Zdravím s touto cestovkou jsem nesmírně spokojen ! Byli jsme 19.9-26.9 v Řecku na Rhodosu , vše proběhlo v pořádku přesně jak jsem si svůj prvni let a první dovolenou predctavoval ! jsem rád že jsem si vybral zrovna tuto CK-Pantour delegátka vyborná přijemná, přistí dovolenou určitě znovu :-)
Přidal/a Petr dne 11.10.2013

13.-20.8.2013 Kréta – Hersonisos – hotel ERI BEACH a Aqua Sun Village - ubytování neodpovídající kategorii 4* (poškozené a zničené vybavení hotelového pokoje, špinavý a pozvracený výtah po celou dobu pobytu... fotodokumentaci mám) - nekvalitní a stále se opakující jídlo (dcera dva dny zvracela, několik dalších rodin taktéž, na místě byla sepsána petice proti závadnému jídlu a předána vedení hotelu. Jako reakci na petici zpoplatnil majitel hotelu využívání služeb jiných zařízení hotelového řetězce částkou 5 euro na den a osobu. V nabídce ck byly uvedeny zdrama a před peticí také poskytovány). - arogantní delegát, neochotný řešit jakékoliv problémy - hotel je deklarován jako rodinný, přičemž je umístěn v těsné blízkosti největší dskotéky na Krétě - v hotelu neustálý hluk - opilí mladí lidé po chodbách, checkin třeba i v pět ráno - neustálý pohyb osob po chodbách, hluk ve dne i v noci... - dle rozvrhu 5-6x denně animační program (uskutečnil se pouze 1x denně večer po večeři) - malá kamenitá pláž u hotelu (deklarována rozlehlá písčitá) - pro hotel s kapacitou 1000 lidí jeden kávovar u snídaně, taktéž jedna toaleta a další "drobnosti" Vím o skupině lidí, kteří byli na dovolené ve stejném termínu a podávali hromadnou reklamaci, především z důvodu nekvalitního jídla. Pokud jste byli v tomto termínu v tomto hotelu, prosím kontaktujte mne na emailu: dapeinvest@seznam.cz Prostřednictvím společnosti vasenaroky.cz budeme podávat hromadnou žalobu na ck Pantour.
Přidal/a Mila dne 02.10.2013

S touto cestovkou jsem byla na Krete v minuly tyden. Cela dovolena probehla naprosto pohodove, jen se nam opozdil odlet letadla, ale za to CK Pantour nemuze. Hotel a okoli odpovidaly popisu v katalogu, navrch jsme dostali bezvadne pocasi :-) Myslim, ze tato cestovka je velmi dobra a negativni recenze pochazeji hlavne od konkurencnich CK, ktere na rozdil od CK Pantour nevlastni v Recku hotely a maji tudiz pobyty drazsi. Za sebe mohu tuto CK jen a jen doporucit
Přidal/a Dáša dne 29.09.2013

I za sebe a přítele chci připojit kladné hodnocení této cestovní kanceláře. Od 16 do 23 září jsme byli na dovolené na Rhodosu (Olympia Sun hotel) a vše bylo bez problémů. Delegátky byly fajn mladé holky, hotel odpovídal 3***, jídlo výborné, vše nad očekávání dobré - navíc pokud vezmeme v úvahu skvělou cenu zájezdu, CK Pantour opravdu hodně mile překvapila!
Přidal/a Žaneta Moravcová dne 29.09.2013

S touoto cestovní kanceláří jsem byla maximálně spokojena, Letěli jsme do Řecka na ostrov Kos, vše proběhlo bez problému, podklady k odletu dorazili 8 dní před odletem a při příletu na ostrov už na nás čekala delegátka, vše proběhlo tak jak mělo, nemohu nic vytknout, mohu jen doporučit. dovolená byla v termínu 20-27.9.2013
Přidal/a Katka dne 27.09.2013

Byla jsem se sestrou na Krétě s CK Pantour - Hersonissos, hotel Marianna od 8.9.-15.9. Hotel odpovídal standartně popisu v recenzích. S tím problém nebyl. Bohužel večeře byly v restauraci Argo, kde nám první den majitel restaurace slíbil, že budeme zítra nebo pozítří sedět u moře, protože nás posadil dovnitř. Čtvrtý den jsme si konečně chtěly sednout k prázdnému stolu u moře po 3 dnech sezení u okraje prašné ulice. Dočkala jsem se akorát nadávek a křiku číšníků, že oni určují místo, kde budeme sedět a chtěli nás usadit jinam. Sedla jsem si tam, že se nehnu, jinak ať mi vrátí peníze. Přišel majitel a tomu jsem připomněla jeho slib, tak nás tam milostivě nechal sedět, akorát stůl rozdělil na 2 stoly. Ke druhému stolu usadili jeden pár ze zájezdu, se kterým jsme se seznámily a sami jsme stoly tentýž večer spojili dohromady. Problém byl v tom, že si majitel nechával stoly u moře pro hosty z ulice, které preferoval před námi, kteří už mají předem zaplaceno a tedy ho musí poslouchat, protože restaurace je jeho. Nicméně jsme si všichni připadali jako rukojmí, které tam drží na večeři 3 hodiny, abychom jim přilákali další klientelu. Následující den jsme si sedly k tomu stejnému stolu u moře a držely našim novým známým místo, než přijdou na večeři. Opět přiběhli číšníci, se sestrou jsme jim vysvětlily, že budeme 4, tak nás tam nechali sedět, ale pak přiběhl majitel a řval, že už jsme tam jednou seděly, tak to stačí a že máme sedět jinde. Choval se k nám jako k nějakým teenagerům ze školního zájezdu, kteří si vymrčují, přitom obě máme přes padesát. Řekly jsme mu znovu, že budeme 4, tak pak na nás začal křičet úplně na jiné téma, že co je teda na jídle špatně a chtěl se vyloženě hádat. Začala jsem se pak smát, protože mi to připadalo všechno velmi absurdní.Ten večer jsme s večeřemi v Argosu skončily, protože jsme si nechtěly kazit jinak pěkný pobyt. Po tom prvním incidentu jsem to nahlásila delegátce Magdě, slíbila, že to přes jejich cestovku vyřídí. Bohužel druhý den to bylo ještě horší, viz výstup majitele výše, který se vyloženě chtěl hádat. Prostě nás chtěl mít ve své moci. Raději jsme v rámci našeho klidu oželely tříhodinové večeře v prašné ulici a zašly si do jiných restaurací a ne na celý večer a tam, kam jsme chtěly. Personál si nás tam vážil a choval se k nám hezky a navíc jsme dostaly jako pozornost podniku dezert. Cestovce jsme to nehlásily, protože se jednalo o 2 poslední večeře a nemáme zapotřebí se handrkovat o pár Euro. Příště si objednáme dovolenou bez stravy a budeme se na dovolené, co se týče jídla, cítit svobodně.
Přidal/a Lenka Kremrová dne 23.09.2013

Dnes jsme přiletěli z ostrova Rhodos (Faliraki hotel Olympia Sun) ,za přijatelnou cenu jsme měli skvělou dovolenou. Cestovní kancelář Pantour mohu jen doporučit ,služby v hotelu byli perfektní ,jídlo dobré a bylo ho dost , spousta ovoce no super .Dovolená byla krásná a až budeme vybírat další zahraniční dovolenou určitě se obrátím na cestovní kancelář Pantour.
Přidal/a Mia dne 21.09.2013

Chtěla bych poděkovat ck Pantour za hezkou dovolenou na Krétě,Gouves ve Ville Marie.Vše bylo tak jak řekli,delegátka Jana příjemná,vždy včas na schůzkách.Jídlo dobré,všeho dost,stále doplňovali.Vrátili jsme se 15.9 s pocitem,že cestovka má úroveň.
Přidal/a Andrea dne 20.09.2013

Kréta – Hersonisos - hotel Aqua Sun Village Po přečtení recenzí na CK Pantour jsem se obávala, že dovolená nebude dle našich představ, ale obavy byly naprosto zbytečné. Včera jsme se vrátily z Kréty. Bylo tam nádherně, úžasný a čistý hotel, skvělá delegátka, spousta různého vyžití, výborné jídlo, všeho dost. Letěla s námi i 4-letá dcerka, která si to také moc užila. Letadlo letělo na čas, tam i zpět bez zpoždění. Pokud váháte, zda vybrat tuto CK, tak neváhejte a nedávejte na špatné recenze. Já je mohu s čistým svědomím 100% doporučit. Delegátka byla k dispozici kdykoliv. Moře krásné, čisté. Jediné co bych vytkla, byla vzdálenost k moři, jelikož se hotel nachází vysoko v kopci, ale byl zde k dispozici hotelový minibus, který Vás ochotně odveze a přiveze. My chodily vždy tam i zpět pěšky a nevadilo nám to :) Takže každý zdravý člověk, to bez problémů zvládne ;) NAPROSTÁ SPOKOJENOST!!!! Příště letíme zase ;))))
Přidal/a Vladi dne 18.09.2013

Pantour - Kréta - hotel Aqua Sun Village Po loňské skvělé dovolené jsme se opět s kamarádkami vypravily s CK Pantour na Krétu, jen jsme změnily hotel. A opět musím říci, že není si nač stěžovat. Byly jsme v termínu 5. - 12. 9. Při odletu i návratu bylo zpoždění, ale za to opravdu CK nemůže. Jinak ochotná delegátka, animační programy pro děti i dospělé po celý den - pilates, aqua aerobik, vodní pólo, dětská diskotéka, dětský klub, večerní diskotéka. Jídlo vynikající - pestrá nabídka, ovoce, zmrzlina. Nikdo z našeho okolí se nestěžoval. Zpátky s námi jeli lidé z jiných hotelů a také si nikdo nestěžoval. Už se těšíme na příští rok. A ještě jedna velká výhoda - 4 bazény (1 x pro děti, 1 x u tobogánu, 1 x pro dospělé a 1 x velký bazén + brouzdaliště. K moři 800 metrů jezdil mikrobus po celý den. Vlaďka
Přidal/a Jiří dne 18.09.2013

Ještě jeden poznatek: Na dovolené jsem se setkal s více lidmi, kterým cestovka(nejen PANTOUR) prodala zájezd a na poslední chvíli změnila hotel. A náhradou byla nějaká hrůza ! Asi je to nový trend jednání a podvodů cestovek D Á V E J T E S I N A T O P O Z O R !!!
Přidal/a Jiří dne 18.09.2013

CK PANTOUR - nikdy více ! Zaplatili jsme si pobyt v **** hotelu, měli jsme nasmlouvaný rodinný pokoj - 3 dospělí s dítětem. Zaplatit jsme museli okamžitě, 3dny před odjezdem nám z Pantouru zdělili, že hotel zkrachoval, ale oni nám sehnali jiný - stejně dobrý. Tu hrůzu nikomu nepřeju zažít, hotel Ares - vis recenze. Ještě v noci jsem kontaktoval delegátku, která mi poradila,a|ť vadržím do rána, že se to vyřeší. Ráno přijela jiná, slíbila nám,nápravu nebo kompenzaci - a už jsme ji neviděli.Nedokázala se ani omluvit. Proto všem radím : PANTOUR obejít obloukem !!!
Přidal/a Mirka dne 18.09.2013

Ahoj myslím, že nepatřím k věčným stěžovatelům, a pokud si koupím za 15990,-kč zájezd last minut ve čtyřhvězdičkovém hotelu, myslím že by ke standartu měla patřit výměna ručníků, povlečení alespoň jednou za týden. Také očekávám funkční zařízení a samozřejmě teplou vodu. Některým klientům se stalo, že měli zaplacený náš hotel a ubytovali je do apartmánů v okolí. To snad taky není normální, od toho jsou zájezdy no name, ne?Léta cestuji s jinými cestovními kancelářemi a mohu porovnávat. Ivča s Jardou zřejmě měli štěstí. rozhodně bych nikoho neosočovala, že si vymýšlí, nebo je věčný stěžovatel, když o co jde.
Přidal/a Ivca+Jarda dne 17.09.2013

Ahoj všichni,tak jsme se vrátili z dovči a rádi bychom se s vámi podělili o naše zkušenosti.S Pantourem jsme do Turecka - Side cestovali již podruhé a stejně jako loni jsme byli nadmíru spokojeni.Vše klapalo tak, jak mělo.Ubytování i jídlo naprosto v pohodě (hotel ELIT Garden ) , delegát David - ochotný a vstřícný, zařídil vše co bylo potřeba, moře i pláže úžasné. Rádi bychom vzkázali všem, kteří pořídí zájezd do Turecka do cca 10.000,- Kč, aby si uvědomili, že za tyhle peníze nemůžou čekat pěti hvězdičkový hotel či přecpané stoly jídlem. Rádi bychom tímto CK PANTOUR poděkovali za super dovolenou a popřáli jí, aby se nenechala otrávit věčnými stěžovateli( taková klasická česká vlastnost na všechno remcat). Držíme palce a příští rok jedeme zase . Ivča a Jarda
Přidal/a Eva dne 17.09.2013

Dobrý den i já jsem se letos rozhodla,že přispěji svojí zkušeností.Již podruhé jsme s manželem využili služeb a nabídek CK Pantour.Lońský rok jsme strávili ve Ville Marii v Gouves letos jsme se předevčírem vrátili ze Sunshine Village na okraji města Hersonissos.Naše zkušenosti jsou velice kladné,ať se již jedná o informovanost,o ochotu a hlavně o organizaci zájezdu.Patříme do generace těch lidí,kteří nejsou vybaveni jazykovými znalostmi a ani v tomto ohledu jsme neměli nejmenší potíže,protože vždy nám byli k dispozici fundovaní delegáti a průvodci,kteří nám vše vysvětlili,spoustu věcí doporučili a hlavně měli zájem o to ,aby se nám ve zvolené destinaci líbilo.Ubytování,stravování taktéž bez problémů.Právě organizace byla ze strany CK Pantour suoer a určitě jejích služeb využijeme i příští rok.
Přidal/a hanicka dne 16.09.2013

Dobrý den Také bych se ráda podělila o zážitky z dovolené s cestovkou Pantour.Dovolená byla nádherná. Nemohu říct jedinou špatnou věc na cestovní kancelář Pantour.Dovolenou jsme si zaplatili již a v lednu celých osm měsícu se těšili. Vše bylo přesně podle pokynu,nikde nebyl žádný problém.Delegátka Jana se o nás vzorně starala po celou dobu pobytu.Když jsme něco potřebovali byla vždy ochotná i po telefonu. Ubytování byli super,obden uklid a čisté prádlo. Ubytovaní jsme byli ve Ville Marii a na jídlo jsme chodili kousek od našeho hotelu do Afrodity.Jídlo bylo výborné,v dostatečném množství a neustále doplnováno kuchaři.Spousta masa.salátu a dezertu.Obsluha jsou studenti ze Slovenska takže žádné problémy s dorozumíváním.Prostě nádherná dovolená. Moc děkuji cestovce Pantour těším se za rok znovu
Přidal/a Johana dne 15.09.2013

Varování - CK Pantour Prosím všechny, co využívají služby cestovních kanceláří pro svou dovolenou, aby si dali velký pozor na CK Pantour. Vědomě podvádějí své klienty. Já osobně jsem rozhodnuta se s nimi i soudit. zaplacený zájezd 29.7. do hotelu v Alanyi v centru termín od 6.9., jejich pokus o rezervaci mnou vybraného hotelu až 19.8., hotel byl plný a tak samozřejmě rezervaci provedli prostě jinam do 20km vzdálené oblasti Türkler. 2krát jsem s nimi jednala o tom, že já již v Turecku budu, tedy letenku z Prahy do Antalye využijí jen rodiče a já se rovnou dostavím do hotelu. 30.8. mi poslali cestovní pokyny a rezervaci do hotelu v Alanyi a nechali mě tam jet, i když už od 19.8. věděli, že tam pokoj prostě mít nebudu. Poslali mi prostě vymyšlený papír a vše vědomě. Další zdlouhavé a sprosté jednání se táhlo ještě celý den naší dovolené... nechci zatěžovat detaily. jen prosím šiřte mezi známé, že to jsou podvodníci. Zdaleka jsme nebyli jediní. Prodávají pobyty v hotelích, kde nemají nasmlouvané pokoje. Díky
Přidal/a Tonda dne 14.09.2013

Dobrý večer,mohu Vás ujistit,že to není žádná pomsta,ale holá pravda a to jsem tam nenapsal vše.Také cestujeme dost let abychom mohli porovnávat.Budte ráda,že jste měli vše OK a nic nepokazilo Vaší dovolenou.Byli jsme v termínu od 6.9 asi jsme měli hold smůlu.Vše co píši o hotelu Glaros je holá pravda a takový názor jako já měla většina,t.j asi 14 lidí.Nemám důvod na někoho házet špínu.
Přidal/a Kiliánová dne 14.09.2013

Dobrý večer tedy opravdu nevím co si mám o těchto recenzích myslet.Cestuji s manželem již nějaký pátek a tak jak již jsem svou recenzi na ck Pantour napsala tak si o jiných recenzích myslím,že to je blaf nebo pomsta.Nechápu všichni co jsme tam byly v termínu od 2.8. jsme byly velice spokojeni tak Vás žádám pište jen pravdu o tom,co máte zaplacené!
Přidal/a Tonda dne 14.09.2013

Ck PANTOUR vcelku dobrá Hotel Glaros v Alanyi ,to byl děs.Při příjezdu na recepci zmatek,pokoje špatně,nebo vůbec neuklizené.Výtah málokdy k použití,chodby a jídelny snad celé léto nebyly uklízené.Ubrusy na stolech musely vydržet celý týden/něco hrozného/.Pitího strašně málo,vždy něco došlo,budˇ pivo,víno,káva a ty míry,jako by to dávali ze svého.Jídlo stále stejné saláty,maso, něco hrozného. Kuřecí,připomínající slepičí, rozsekané na kousky,takže se stalo,že byly třeba jen samé kosti.Jednou byla ryba,ale jen pro pár prvních,kteří nezaváhali.Toalety v suterenu připomínaly WC na hl. nádraží,před padesáti lety. Tyto veškeré nedostatky nám ale vynahradila krásná Kleopatřina pláž a proto se do Alánye rádi budene vracet,ale již nikdy do hotelu GLAROS!!!!!! Ještě,že tam byla dobrá parta čechů a tak je tímto ještě zdraví" velitel".
Přidal/a Martina dne 13.09.2013

Dobrý večer, řeším s CK pantour reklamaci a ted mi prisla odpověď. Proto jsem se rozhodla sem napsat. Je to nejhorsí cestovka v ČR. Byla jsem s rodinou na dovolene letos v Turecku, nevedomky zmenily hotel a oznamily mi to na letisti. Nejezdil vytah do 8 patra , jídelna jak chliv, pokoj pro 3 tak max. pro 2 lidi . koupelna plesniva a tepla voda netekla. vymenila jsem hotel s požadavkem aby mi doplatily co měli nedoplatily. ted odmitaji. mam fotky a potvrzenou reklamaci. delegátka silena, nezvedala telefony a ted placa nesmysli. Budu to davat pokud se to nehne k asociaci cestovnich kancelari a nebo k soudu a do TV a zadam nahradu. staci mi jen doplatek za tu vymenu. Timto bych vas rada požádala klienty kteří byli s touto cestovkou nespokojeni aby se mi prihlasily. Myslim si ze je nas dost a tak bych rada udelala tomuhle jednou pro vždy přítrž. Muj email: stastna.martinka@seznam.cz......Dekuji vam za podporu a za vase ohlasy. Hezky vecer. dobrou noc
Přidal/a Standa dne 09.09.2013

Ubytování v hotelu Anna v Hanni Kokini je katastrofa. Hluk, dálniční provoz, diskotéka, nad hlavou cca co 5min přistávající letadlo ve výšce cca 200m !!!!!!!! Hotel 40m od dálnice na jedné straně, na další diskotéka a před hotelem silnice označená červeně, letiště cca 4km vzdušnou čarou. Na terase pro mne šílený hluk po 24 hodin. Hotel je vybydlený, ale čistý. Na druhou stranu služby ALL INCLUSIVE IN HOTEL AQUIS ARINA SAND 4* jsou na vynikající úrovni. Při požádání změny ubytování, jsme se museli vzdát inklusivu, bazénu, ale odstěhovali nás !!!!! Hodnocení: řádně si zjistit, kam člověka ubytují
Přidal/a jana dne 06.09.2013

taky jsme se vrátili z Turecka s ck PANTOUR. Nechápu, proč tato cestovka bere tyhle špinavé hotely, copak oni se tam nejprve nejedou podívat, než tohle nabízejí? Taktéž nepochopím, proč prodejci nemají všechny nabízené hotely projeté a prohlédnuté? Jak můžou vědět, co prodávají? Všichni víme, že fotky zkreslují a mnohdy neodpovídají skutečnosti.Vrchol všeho je, když se prodejce zeptáte na úroveň hotelu a on vám odpoví: já ani nevím, já jsem tam osobně nebyl....no to je prostě úlet a to se bohužel stává velice často.
Přidal/a ivana dne 05.09.2013

byla jsem s ck pantour v turecku club rasputin.toto nebyl 3hvězdič.hotel,stěží 2hvězdič.plíseň na stěnách v pokojích.shnilá okna kde rostly i houby.vrzající dveře hlavně na wc.nedostateknádobí,příborů,některé bylo i špinavé.málo míst v jídelně,někdy jsme chodily jíst na pokoj.byla jsem v turecku již po sedmé ale tohle jsem nezažila.toto byla katastrofa.být v turecku v tomto hotelu po prvé už do turecka po této zkušenosti nikdy nejedu.
Přidal/a Monika dne 04.09.2013

Bohužel i my se musíme připojit k nespokojeným klientům CK pantour. Hotel neodpovídal 3* (Rhodos, hotel Loutanis), smradlavé ručníky, neodtíkající sprcha, vrzající postel, all inkluzive ve smyslu stůj frontu pak dostaneš jednu skleničku. Delágátku jsme viděli jednou a to jen z toho důvodu, aby vybrala peníze za výlety. Při stížnostech na ubytování nám řekla, že se máme obrátit na recpci a vyřídit si to sami, že ona na tohle nemá čas. S CK Pantour již nikdy více.
Přidal/a Mirka dne 03.09.2013

S Pantourem už nikdy!!! Byla jsem s rodinou na dovolené na Krétě v hotelu Blue Sky Beach v termínu 25.8. - 1.9. 2013. Většina lidí byla ubytována mimo hotel po různých apartmánech, takže neměli možnost plně využívat zaplacené all-inclusive. My jsme nejdříve dostali sklepní apartmán v suterénu, vybavení bylo za hranicí životnosti, plesnivá lednice, koupelna s rozbitým sprchovým koutem a dírami po odmontovaných poličkách. Po reklamaci jsme si doslova vyhádali relativně lepší pokoj. Nebyl umístěn v suterénu, ale vybavení bylo také šílené, vařič chyběl sprchový kout nešel zavřít a všechny poličky a háčky v koupelně byli odmontované. Na další reklamaci už jsme rezignovali po té co jsme si prohlídli ubytování ostatních klientů, které bylo ještě horší než naše. Úklid hotelu je jen vynášení košů a pošmrdlání prostředku pokoje mopem, v rozích a pod postelemi chuchvalce prachu!!! Není divu protože na celý hotel je jen jedna uklízečka, která zároveň myje i veškeré nádobí po snídani obědě i večeři. Povlečení ani ručníky nám za celý pobyt nebyly vyměněny. Delegát cestovní kanceláře o všem ví, nic moc neřeší. Mluví velmi špatně česky (zřejmě arabské či indické národnosti), takže i v tom je problém. Veškerá jeho aktivita se zaměřila hlavně na prodej výletů a pronájem aut, informace o ostatních možnostech a okolí žádné. Hotel byl nabízen jako čtyřhvězdičkový, ale podle mého mínění mu náleží maximáně jedna hvězdička. Většina klientů se cítila být cestovní kanceláří podvedena.
Přidal/a Veronika dne 03.09.2013

Nikdy více!!!!! Po příletu na Rhodos nám velmi a arogantní a laxní delegátka Monika oznámila, že hotel Memphis Beach, který jsme si před 14dny zaplatili je plný, takže nás posílají do hotelu Relax s tím, že tento hotel je prý lepší. Dost o tom pochybuju, ale naštěstí to nebyla až taková hrůza, asi jsme měli i trochu štěstí. Autobusem z letiště s námi jela ještě jedna nespokojená cestující, taky jí vyměnili hotel, asi je to tam na denním pořádku. Když jsme chtěli aspoň nějakou kompenzaci(výlet, auto) tak nám bylo oznámeno, že na nic takového nebude. Nikdy bych tuto cestovku nikomu nedoporučila, když na dovolenou tak hlavně NE s cestovní kanceláří PANTOUR!!!!!!
Přidal/a Petra dne 31.08.2013

Včera jsme se vrátili z dovolené na Rhodosu-Theologos a i přes počáteční obavy po přečtení recenzí na CK Pantour musíme říci, že není třeba mít obavy. Ale každá zkušenost je samozřejmě jiná. Bydleli jsme v 2** hotelu z čehož jsme měli obavy, ale překvapilo nás jak ubytování tak kuchyně. Pokoj čistý, každý den měnili postele, ručníky, vytřeli i utřeli prach, kuchyně naprosto dokonalá!! Delegátka byla po ruce, žádné problémy jsme řešit nemuseli. Pouze při odletu nám oznámila 2 a půl hodiny zpoždění, řekla kde se máme nechat odbavit a že máme prostě počkat a vlastně z letiště "utekla", za což si od nás vysloužila trošku mínus, ale je fakt že za zpoždění letadla nemohla CK Pantour. Za nás - doporučujeme.
Přidal/a jaklova vlasta dne 28.08.2013

Dobrý večer, dnes jsem se vrátila z Turecka od ck.Pantour a musím říci i přes špatné recenze jsem byla velmi spokojená. Vše proběhlo bez problémů .Veškerý servis byl velmi kvalitní.Chtěla bych pochválit delegáta Davida,který se nám věnoval po dobu bovolené.Jaklová
Přidal/a Daniela dne 25.08.2013

Vybírali jsme zájezd přes eTravel, později jsme zjistili že letíme s CK Pantour - obavy byli, ale zbytečné!! Letěli jsme v červnu na Krétu - hotel Aqua Sun village - odlet bez problému, na letišti čekali delegátky, které nás nasměřovali do příslušnéhu busu směr hotel. Hotel byl čistý, každý den uklizený, extra nové vybavení v pokojích nebylo ale to nám nevadilo. Jediný zádrhel - první den netekla teplá voda, ale to byl problém hotelu, který vyřešili. vybavení pokoje jak slibovali propozice na webu, jídlo vynikající, animační program v češtině pro děti super, fotky bazénu i vzdálenosti k pláži na webu byli pravdivé, takže já doporučuji.
Přidal/a Kiliánová dne 10.08.2013

Dobré odpoledne právě dnes ráno jsem se s manželem vrátila z dovolené od ck.Pantour.Musím konstatovat,že delegátky Kateřina Plháková a Veronika Slavíková jsou velmi milé,ochotné delegátky a myslím,že by tavýchto delegátek a delegátů mělo být více a nejen u této cestovní kanceláře.Pro příště určitě budu volit tuto ck , neboť opravdu jsou přesní a nejlacinnější a to jsme necestovali poprvé vše bylo tak jak uvedly do pokynů atd.Prostě super všem vřele tuto ck. doporučuji a Alányi zvlášť jedno kouzlo.
Přidal/a veronika dne 08.08.2013

Byli jsem velmi spokojeni, vše bylo tak jak bylo napsáno v katalogu. Dovolenou jsme si užili, delegátka byla příjemná a co se týče ceny, ta byla bezkonkurenční ! Určitě doporučujeme :)
Přidal/a Dana dne 08.08.2013

Před 14 dny jsme se s dcerou vrátily z Rhodosu od ck Pantour. Po přečtení recenzí na tuto CK jsme měly určité obavy, které byly ve finále úplně zbytečné. Vše proběhlo bez problémů, odlet - přílet bez prodlev, delegátka Alena nás očekávala na letišti, jela s námi busem do hotelu. Po cestě nás o všem potřebném informovala. Byla s námi přítomna i při odbavení na letišti. Animátoři skvělé, hlavně příjemná a milá Slovenka Claudie. Každý den (mimo soboty) animační programy jak pro děti, tak i pro dospělé. Prostě skvělá dovolená, kterou si ještě v polovině září s CK Pantour zopákneme, již máme zájezd objednán. Za mě a dceru tuto CK doporučuji.
Přidal/a Lenka dne 06.08.2013

Vrátila jsem se z Kréty, kde jsem byla s CK Pantour. Ubytování i strava vynikající. Pokyny jsme dostali včas. Odlet i přilet bez zpoždění. Delegátka Jana, byla vždy k dispozici. Určitě doporučuji CK Pantour.
Přidal/a Edith dne 04.08.2013

Vrátili jsme se právě z Turecké Alanye s CK Pantour. Také jsme měli obavy po přečtení recenzí, ale po ujištění prodejce jsme se rozhodli s CK odletět. Vše bylo naprosto v pořádku, perfektní pokyny před odletem, ad. Delegátka Veronika byla příjemná a ve všem nápomocna. Ubytování a strava vynikající. Určitě bychom s CK Pantour cestovali i příště.
Přidal/a Pavlína dne 01.08.2013

Já jsem s CK Pantour přijela ze Rhodosu před týdnem a musím říci,že žádný problém nebyl..Jen s odletem,odsunuli nám let o tři hodiny,ale zato cestovka nemohla,ale letecká společnost.Jináč na hotelu jsme měli Panclub animační pro děti dvakrát týdně,holky přivezly dětem omalovánky,fixy,malovaly jim na tělo,cvičily v bazénu a věnovaly se jim celý odpoledne.Opravdu Vše na úrovni jak má být! Zkušenost každého člověka je jiná,ale za mě bych doporučila..
Přidal/a Karel dne 31.07.2013

Včera jsem se vrátil z dovolené na Krétě a doporučuji s touto cestovní kanceláří rozhodně nejezdit !! Po příjezdu domů jsem zjistil, že mi byla z mého účtu stržena částka 120,- Euro z půjčovny motorek. Stalo se to absolutně nepravomocně a co je nejdůležitější - za přispění delegáta Panturu!!! Po urgenci Panturu, aby dali všechno do pořádku, mi bylo sděleno, že je to "moje věc", a podnikat nemíní nic! Shrnutí - indický delegát (mluví velice špatně česky, taky nechápu) s personálem jsou zřejmě spřáteleni s podvodníky z půjčovny motorek a aut - firma Motor club Heraklion. Byla na mě svalena vina za pozdní vrácení půjčené motorky, přestože jak delegát, tak personál hotelu dobře věděl, že jsem ji vrátil ve smluvenou dobu na určené místo před hotel. Dle sepsané smlouvy jsem odevzdal ve smluvenou dobu klíče na recepci, jak bylo dohodnuto a motorku odstavil na dohodnuté místo. Ta tam stála další tři dny. Půjčovné za motorku jsem platil předem hotově, ale potřebovali ode mě dva doklady. Dal jsem jim řidičák a řekli si o kreditní kartu jako druhý doklad. Takže mi normálně ukradli peníze z účtu!!!!! A hotel? Bar s restauraci jednoznačně nejhorší a nejošklivější v ulici. Jídlo z podivných surovin, nedalo se jíst, takže jsme chodili jíst do sousední taverny, kde vaří super a byli jsme maximálně spokojeni. HOTEL BLUE SKY JE KUMBÁL S PŘÍŠERNOU KUCHYNÍ A MŮŽE MÍT MAXIMÁLNĚ 1 HVĚZDU
Přidal/a Luke dne 30.07.2013

Zdravím všechny, vybírali jsme s přítelkyní last minute zájezd na červenec tohoto léta a přes cestovní agenturu Student Agency jsme si vybrali (nevědomky) zájezd od CK Pantour. Byli jsme trochu vyděšeni,protože po přečtení všech předchozích recenzí se nám zdála tato CK jako nevěrohodná a přeci jen, nebudeme si lhát, chtěli jsme si dovolenou užít bez problémů. Vrátili jsme se před 3 dny z Turecka a musím napsat svůj ohlas. Je mi líto všech,kteří měli s touto cestovní kanceláří nějaký problém, změnu termínu atp.,ale my jsme byli naprosto spokojeni, bezproblémové jednání, delegáti vždy takříkajíc po ruce, v hotelu jsme byli seznámeni s destinací,zvyklostmi apod., zkrátka žádný problém. Takže těm,kteří váháte bych rád v tomto ulehčil rozhodování, protože jsme zažili pěknou dovolenou za super cenu :-)
Přidal/a Petra dne 27.07.2013

Pantour nám nabídl hotel Keopatra Güngör v Turecku, který je sice kousek od pláže, ale služby hotelu asi ty nejhorší, jaké jsem zažila. Jídlo přímo KATASTROFA. Každý den na oběd a na večeři pouze jeden druh masa na výběr a to pouze mleté něco jako čevabčiči a vyjímečně vepřové maso a to pouze kousky /v guláši nebo nějaké jejich šťávě/. Jednou jedinkrát za pobyt bylo kuřecí s kostí různě nasekané a to smrdělo slepičárnou. Běžnou porci masa vcelku jsme neviděli ani jednou za pobyt. Přílohy denně tak dvě a k tomu zelenina v různé podobě -saláty, čerstvá - to šlo. Ale celý týden jeden, dva druhy dezertů přeslazené nedobré koláčky akorát v jiném tvaru. Bar, tak to je taky jedna velká tragédie - jediné pozitivum, že nedávají do plastových kelímků, ale do skla, jenže zase jich mají tím pádem, takže se dost často čekalo na sklo.Půl skleničky vám záměrně zaplní ledem a na něj doslova crcnou minimum té jejich vodky, ginu atd, aby nebylo poznat nalité množství. Když jdete vícekrát, kouká se na vás barman / malý, černý, velice nepříjemný Turek/, jak kdyby to dával ze svého. Mladí kluci, kteří mu pomáhají jsou ochotní a příjemní, jenže ten šéf tam hlídá a špizuje po celý den od rána až do 23 hodin, kdy končí All incl. Opravdu tenhle člověk svou přítomností zde kazí dovolenou všem, tím jak neustále sleduje, kdo si co dává. Další mínus hotelu, že nemáte wifi ani za poplatek na pokoji, v recepci je jeden pc a internet je velice pomalý. Dále chybí večer animační programy, ani hudba nehraje, prostě večer nuda. Lehátka a slunečníky na pláži samozřejmě na poplatek. Jediné pozitivum je hezké moře a pláž, jinak vůbec nic. Hotel v žádném případě NEDOPORUČUJI.
Přidal/a Zuzana Čulenová dne 26.07.2013

Velká nespokojenost s touto cestovní agenturou a to jsme ještě nikam neletěli. Objednali jsme si last minute zájezd na Krétu. Druhý den nám volali z cestovky, že jsou letenky s odletem z Brna vyprodané - mimochodem, zájezd nabízí na stánkach pořád! Další den opět volali, že se jim uvolnili místa - tak jsem obratem podepsala smlouvu a zaplatila. Dva dny na to, že jsou letenky opět vyprodané. Nabízí odlet z Prahy, co je pro nás termínově a časově nevyhovující... Velká neprofesionalita a nepořádek... Jsem zvědavá jak toto celé dopadne!
Přidal/a ROD dne 23.07.2013

pro Honzu,neměli nachystane ubytování,tykalo se to 14 osob, ubytovali nás až druhy den ve 14.30 ,takže jeden den zkracené dovolené.pro 3 osoby je dvoulůžkové pokoje ,na pokojích švaby a mravenci,delegatka nic neřešila.PANTOUR nikdy.ubytování neodpovídalo 4 ****
Přidal/a Jana dne 18.07.2013

Na ostrov Kos jsme v červnu odlétali s obavami co nás čeká, po přečtení recenzí klientů. Skutečnost nás mile překvapila. Vše proběhlo bez problémů: cesta, ubytování, stravování i přístup delegátky na místě. Myslím, že ne za vše může vždy CK, ale např. nasmlouvaný partner poskytující služby. My měli to štěstí, že hotel i personál se vydařil.
Přidal/a Michala Růžičková dne 15.07.2013

Vrátili jsme se z dovolené z Turecka, kde jsme byli s CK Pantour. Naše zkušenosti navzdory počátečním obavám po přečtení pár recenzí jsou velmi kladné. Vše proběhlo bez problému, na letišti v Antalyi na nás čekaly delegátky, které nám poskytly potřebné informace a doprovodily nás busem až do hotelu, kde nám pomohly s ubytováním. Kamarádku během pobytu postihl zdravotní problém, po kontaktování delegátky jí bylo obratem přistaveno auto, které ji odvezlo k lékařskému ošetření. Cesta zpět proběhla naprosto v pořádku, opět za asistence delegátky. Ty byly přítomny i našemu odbavení na letišti a pomohly nám komunikovat s tureckým personálem na letišti. Takže za nás velká pochvala pro Pantour.
Přidal/a Honza dne 14.07.2013

Pro ROD: můžete napsat v čem konkrétně CK klienty klame? Jinak váš příspěvek pro ostatní nemá žádný smysl.
Přidal/a Vladi dne 13.07.2013

Byla jsem s CK Pantour loni v září v hotelu Eri Beach na Krétě a byla jsem velmi mile překvapena. Ubytování, strava, personál a zabezpečení ze strany CK Pantour bylo na výbornou. Doporučila jsem je své kolegyni a ta s nimi byla v letošním roce na Krétě v hotelu Blue Sky. Také byla velmi spokojená.
Přidal/a ROD dne 09.07.2013

Pantur nikdy více .klamaní klientů ,neschopnost delegatky.Kreta -Alexandr House nikdy.
Přidal/a Václav dne 26.06.2013

Tato CK už nikdy, nikdy jsem nebyl tak nespokojen jako s CK PANTOUR.Klamavá reklama,delegát hrůza,ubytování kde byly šváby 10cm,jídlo tak to radši nebudu komentovat POZOR Turecko Side hotel Elit Koseoglu nedoporučuji.
Přidal/a Naďa dne 24.06.2013

Bohužel nemáme s touto cest. kanceláří dobré zkušenosti. Při odletu na Kretu, mi pozměnili jméno na letence a já pak na letišti 3/4hod. honila cestovku a také pracovnici zprostř. kanceláře Invia, abych vůbec odletěla. Na Krétě se nám stala dopr. nehoda ( ne naší vinou ), měli jsme zapůjčené auto z půjčovny, kde nám delegátka hotelu Blu Sky , cest. kanc. Pantour, Zuzana odmítla při jejím kontaktování pomoci, Telefonicky jsme ji žádali , zda by mohla kontaktovat majitele půjčovny, abychom věděli, co dělat. Celou záležitost pak musela tel. vyřizovat dcera z čech. Během pobytu 90%účastníků postihla střevní virosa, kdy delegátka zajistila doktora na druhy den, ten se dostavil, napsal na papír název léku s tím, že si ho máme opatřit v 1.5 km daleké lékárně a zmizel. Ani nechci pomyslet, co by bylo, kdyby někdo měl infarkt. Také zajištění programu při pobytu byla katastrofa, animátoři cest. kan. Pantour v úterý a ve čtvrtek skočili do bazénu a 2 hod. hráli vodní polo, takže si prima zaplavali a pak si šli lehnout na pláž ... Při odletu se celá anabáze se záměnou mého jména opakovala znovu, tentokrát v Heraklionu, Prostě se cestovka ani neobtěžovala opravit jméno a v pořádku to celé vpravit do databáze při odletu. Takže už nikdy více s touto cestovkou, létala jsem s Eximem, tam bylo vše OK
Přidal/a Zak dne 25.04.2013

Měl jste někdo s touto cestovkou problém?
Poslední příspěvky diskuze
Invia 15.04.2024 14:30 od Petra
Čedok 06.04.2024 21:21 od Zdenka Žežulková
Invia 05.04.2024 14:12 od UŽ NIKDY
Invia 22.03.2024 15:33 od Nikdy víc Invia
Invia 20.03.2024 20:26 od Zákazník
Poslední recenze
Čedok
Blue Style
SEN
Fischer
Čedok
Chrámíme práva zaměstanců | www.zapracipenize.cz