Archiv recenzí
12.09.2008 - 12.07.2018


AdrialandAfroditaAlexAlexandriaAncoraAtlas AdriaAzur ReizenBeta tourBlue SkyBlue StyleBrennaCanaria travelČebusČedokČeské KormidloESO travelExim ToursFIRO-tourFischerGreece-toursChina ToursInexInviaJohohoJokratourKellnerKentluckyKM TravelKovotourLivingstoneMayer CrocusMedina ToursMetalNeckermann ČRNev DamaOrex TravelPantourRedok TravelSiam travelSolvexSunflower toursSunny DaysTopFlyTrip4youTrue TravelVíkendVítkovice ToursWisnar

Archiv recenzí cestovky Kellner


Přidal/a Zuzana Baťková dne 25.09.2017

S CK Kellner jsme se včera vrátili z poznávacího zájezdu Krakov-Osvětim,bylo to fyzicky náročné,ale s tím člověk,který si tohle kupuje a chce něco vidět...musí počítat.Za mě a manžela vše v naprostém pořádku####ubytování####doprava###organizační věci.Ale Top byl delegát pan Georgi(bohužel příjmení si nepamatuji)Jeho znalosti a upoutat pozornost celého busu značí profesionála ve svém oboru.Dekujemer a určitě znova vyrazíme.
Přidal/a Martina dne 06.09.2017

S Kelnerem jsem se vrátil včera... vše naprosto vynikající, hotel OK, delegátka ( H.T.) ochotná, věci znalá a vždy ochotná pomoci, moře taky moc fajn....Mohu jen pochválit. Malá vada na kráse jsou řidiči ... běžně vozí hokejisty , takže nějak nechápou, že paní přes 60 let si těžko hodí kufr do zavazadlového prostoru ( ale zvládla to ... za pomoci nás ostatních, řidiči pěkně přihlíželi..), že se nelze rozjíždět , pokud lidé ještě nesedí a že klimatizace se dá i nastavovat, takže autobus je skoro mrazák !! Na to si dejte pozor .... s sebou něco teplého a zásoby . - při naší jízdě tak se kafe nevařilo, a ani nic podobného. Jinak Kellnera mohu jen pochválit, vše ostatní bylo na jedničku. A na řidiče nevím co poradit.... jsou věci ( a lidé..) se kterými prostě NEHNETE !!!
Přidal/a Zuzana dne 15.08.2017

S CK Kellner jsem byla 2x na dovolené. Jednou skvělé a po letošní dovolené už nikdy. Na cestě do hotelu jsme bohužel neslyšely, že už máme vystoupit ( seděly jsme vzadu a dříve řidiči zajížděli až k hotelu, tak jsem na to spoléhala i letos). Řidič nám oznámil, že sice věděl, že někdo nevystoupil, ale neřešil to a že se vracet nebudou. Zastavil nám uprostřed ničeho, kde vedla hlavní cesta asi 5 km od hotelu a řekl, ať si buď zavolámě taxi nebo si někoho stopneme, načež zavřel dveře a odjel. K hotelu jsme v tom horku a se všemi věcmi došly, ale tohle byl opravdu nechutný zažátek dovolené. Takže ne nedoporučuji!! Takhle by se řidiči, kteří jezdí pro Ck chovat neměli a v Kellneru by si měli udělat pořádek.
Přidal/a rozárka dne 13.08.2017

Ahoj,právě jsem se vrátila z dovolené z Chorvatska,kde jsem byla s cestovní kanceláří Kellner ubytovaná v hotelu Mediteran v Crikvenici,pokoje byly v normě, jídlo luxusní,ale letošní zkušenost z delegátkou Helenou no nevím jak to napsat slušně, divím se,že ji pořád ještě platí a hlavně za co,protože nám byla k ničemu,Všechno co jsme potřebovali jsme se dozvěděli od jiného delegáta,ona o nás nejevila vůbec žádný zájem.Pobyt se mi moc líbil určitě se tam někdy vrátím,ale s jinou cestovní kanceláří,která má delegáta na úrovni.Je škoda,že právě této cestovní kanceláři dělá špatné jméno.Ještě musím pochválit autobusovou dopravu Válek,která nás vezla zpět do republiky,dlouho jsem se necítila,tak bezpečně jako s řidičem Václavem a Josefem moc děkuji.
Přidal/a Daniela Dresslerová dne 28.07.2017

Ahoj všem, tuto kancelář ABSOLUTNĚ NEDOPORUČUJI. Zakoupila jsem si dovolenou v malebném předměstí v krásném hotýlku. Byl to dárek pro mou maminku která ještě nikdy neviděla moře. Maminka je nemocná a tak nezvládá ani nízkou fyzickou aktivitu. Na místě nám bylo řečeno že v hotelu pro nás pokoje nejsou a že budeme odvezeny jinam. Náhradní hotel byl sice vyšší úrovně ale daleko od veškeré infrastruktury. K pláži 80 schodů a obchody a restaurace min. kilometr daleko. Dala jsem nemalé peníze za dovolenou a nakonec jsem musela další peníze utratit za dopravu v místě protože jinak by jsme tam 8 dní skejsly na hotelu. Zájezd jsem reklamovala a bylo mi napsáno že jsem podepsala smlouvu kde je napsáno že pokud je nám nabídnut jiný hotel tak nemáme na nic nárok. TAKŽE POZOR tato kancelář vám vůbec nezaručí že se dostanete na místo které jste si zaplatily.
Přidal/a Milena Frenzlová dne 12.07.2017

V roce 2011 jsem byla s ck Kellner na poznávacím zájezdu Skotsko -Ostrov Skye. Bylo to bezva, vše dle očekávání, jak bus - řidiči, tak průvodce - vše OK, Ubytování dle propozic..... Píši až nyní, kdy pročítám stránky recenzí a vidím, že kladných ohlasů moc není......Jezdím s různými CK již cca 15 let a měla jsem asi štěstí....dodatečně si říkám, proč jsem kladnou připomínku či podnět neposlala. Pravda, jezdím poznávací zájezdy, jezdíme min. ve dvou, tj. nemusíme na místě řešit, kdo bude případně spát na palandě, co si uvaříme k jídlu ( jakou konzervu otevřeme :-) ), případně kdo bude v busu sedět u okna.....
Přidal/a marie petrikova dne 20.12.2016

UZ NIKDY KELLNER koncem rijna jsme jeli do rima a neapolsky zaliv hned jak jsme vlezli do autobusu tak nas presla nalada misto okna plastik nebudete verit my jedeme autobusem do zahranici aNICnevidime hruza pruvodce perfektni ale hotel ani nebudu komentovat jednu noc v jedne budove druhou noc v druhe budove/stejny hotel/harcovani s taskama a to ne vsichni jen par vyvolenych ti ostatni zustali ve stejnem pokoji nemuseli rano balit a znovu tahat tasky do autobusu a ted to nejhorsi pri zpatecni ceste me zacaly velice svedit nohy moc jsem si toho nevsimala ale asi po tydnu jsem nusela na kozni a mela jsem SVRAB tak si davejte pozor
Přidal/a Jan dne 14.09.2016

Letos v 9/2016 jsme jeli s Kellnerem Národní parky Chorvatska a fakt špatné. Už s nimi nikdy více. Jel s námi jen jeden řidič, jídlo otřesné, ubytování v apartmánech s cizími lidmi... Slibované výlety se sice uskutečnily, ale už se mi na ně ani nechtělo, protože mě to vše tak odradilo... že už sem si řekl s Kellnerem NIKDY VÍC. Pokud si chcete užít klidnou dovolenou, tak volte fakt jinou cestovku, jestli máte rádi adrenalin a hádky... tak s Kellnerem.
Přidal/a Petr Matuška dne 04.08.2016

Dobrý den, mám velmi špatnou zkušenost s cestovní kanceláří Kellner. Při objednání zájezdu jsme byli uvedeni v omyl a objednali si pokoj s klimatizací. Na voucheru byl uveden typ pokoje, který podle katalogu klimatizaci obsahuje, ale na místě jsme byli informováni, že mají dva typy stejně nazvaných pokojů, kde u jedněch klima je a u druhých ne. Snažili jsme se reklamovat tuto záležitost přes delegátku a tato arogantní sprostá osoba nás hrubě odbyla se slovy "když se vám to nelíbí, obraťte se klidně na televizi"! Arogance a podvod. Dobrá reklama pro cestovní agenturu. Obloukem se jim příště vyhnu
Přidal/a Rei dne 28.03.2016

Tento zájezd doporučte hlavně samy sobě. Blíží se sezona, tak je potřeba reklama. Já vím, jak perfektně je tento zájezd zorganizovaný, jak skvělý je průvodce a jídlo na jedničku. Akorát dobrá pohádka pro červenou Karkulku.
Přidal/a Lenka a Jana dne 05.11.2015

Navštívily jsme Řím a neapolský záliv 28.10.2015 -1.11.2015,vše bylo perfektně zorganizované.Průvodce byl skvělý, ubytování i jídlo na jedničku.Páni řidiči jsou profíci.Můžeme jen doporučit.
Přidal/a Jan dne 27.12.2014

Zájezd autobusem do Biogradu-Chorvatsko.Den před odjezdem jsem se ujiš tˇoval telefonicky jestli se ve vile vaří byl jsem ujištěn že ano,bo hu žel ne.Museli jsme chodit do vzdálené restaurace.Autobus nás vysadil ještě za tmy v lese a odjel.Delegátka nerozuměla slovo česky.Jinak dovolená krásná ale proč je třeba tajit skutečnosti.A doprava ?.
Přidal/a Martina dne 02.10.2013

ahoj vloni jsem s u nich koupila zájezd do Chorvatska a celá dovolená proběhla bez potíží včetně cesty samotné
Poslední příspěvky diskuze
Invia 15.04.2024 14:30 od Petra
Čedok 06.04.2024 21:21 od Zdenka Žežulková
Invia 05.04.2024 14:12 od UŽ NIKDY
Invia 22.03.2024 15:33 od Nikdy víc Invia
Invia 20.03.2024 20:26 od Zákazník
Poslední recenze
Čedok
Blue Style
SEN
Fischer
Čedok
Chrámíme práva zaměstanců | www.zapracipenize.cz