Recenze cestovní kanceláře

Čedok

Průměrné hodnocení

Sdílet

Zobrazit diskuzi

Upozornění: Příspěvky uveřejněné v recenzích vyjadřují názory zákazníků cestovních kanceláří a agentur, nikoliv redakce serveru RecenzeCestovek.cz, která za jejich obsah nenese zodpovědnost.

Petra Kracíková | 17.07.2024 22:37
Poznávací zájezd, Švýcarsko, Leysin, hotel *** jméno si nepamatuji, pardon, průvodce Vít Melkus, od Ženevského jezera po Mont Blanc.Velice profesionální, milý vstřícný průvodce .Pojedu s ním zase.Řidiči Josef a Radek, tleskám pánové za bezpečnou jízdu v tak nezvyklé terénu, autobus pohodlný, a měli jsme kliku na perfektní počasí.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Kateřina | 16.07.2024 18:37
Recenze na Fafa Beach a Čedok. Kdo chce vyrazit do Albánie, tak se vyhnete hotelu Fafa Beach za ty peníze to vůbec neodpovídá tomu co jste si zaplatili. Za to je, ale zodpovědná CK tedy Čedok. Hotel neodpovídal 5* koupelna byla úděsná, slíbené osušky na pláž neměli, delegat nefungoval dal výpověď první den a animační program byl formou večerního DJ. S horší cestovkou jsem nejela a když to reklamujete, tak jejich vyjádření je,že je to mrzí. No výsměch, tak si dejte bacha.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Lucie Gottvaldová | 15.07.2024 17:25
Hotel Slavuna Bulharsko . Nejšpinavější hotel co jsem kdy zažila. Smrad po celém hotelu, koupelna plesnivá a z kovových věšáků. Úchytek tekl rez -hnus . Čedok reklamaci neuznal i přesto že byla řešená na místě s delegátem který sám uznal že opravdu to není to co nabízí… předáváme reklamaci dále ČOI . Takže od Čedoku nikdy nikam a nedoporučuji . Neváží si klientů.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Ludmila Šubová | 12.07.2024 10:46
S CK Čedok jsem s dcerou byla na poznávacím zájezdu Paříž +Dysneyland.Zajezd jedna velká katastrofa,průvodkyně se nám venovala ze dvou dnů cca 2 hodiny.Anu průvodkyně a ani ridiči snad nemají ani základní vychování na to aby Vás pozdravili Autobus m nefunkční sklápění sedadel,na plný idpadkový koš jsme museli upozornit.Toaleta v autobuse zamčená,až po nekolikátem urgovaní ji řidič odemknul ale bez toaletního papíru.Cestou zpět nefungovala vůbec.S Čedokem nikdy více.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Věra Málková | 12.07.2024 10:43
Děkuji Čedoku za úžasnou dovolenou v Bulharsku na Zlatých piscích. Krásný hotel, na pokoji denně uklizeno, jídlo skvělé, milá obsluha, denně animační program pro děti. Skvělé jsme si to užili.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
GABRIELA | 08.07.2024 17:32
(4.7-7.7.24) Včera jsme se vrátili z poznávacího zájezdu z Paříže. Vše bylo perfektní, skvělá průvodkyně paní MAGDA nás provedla Paříží, ale nejen to, nasáli jsme zdejší atmosféru kaváren jídla umění, běžného života. Prohlídka začala aifelovou věží následně jsme se svezli plavbou po Seine. Paříž jsme prošli pěší turistikou a vše se uzavřelo okružní jízdou ????. S řidiči autobusu PAVEL a FILIP jsme se cítili bezpečně, klobouk dolů za jízdu po zaplněném městě. Servis v autobuse byl ????. Ubytování nás mile překvapilo - čisté, jednoduché a dobrá snídaně. Moc děkujeme za krásné ZÁŽITKY.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Tomaso Maso | 07.07.2024 18:03
Delegát Veronika Chyšková, Thassos Palace Aeolis. Katastrofa a poděl a částečně podvod. Předražený výlet, o kterém podala záměrně klamave info, za který ale !!!POZOR!!! ČEDOK nenese odpovědnost. Přišli jsme o 6500,-. Nekomunikuje. Výlet s "obědem" po offroad cestách na místa, kde se moc lidí běžně nedostane se konal po asfaltových silnicích na přeplněné pláže, kterým jsme se záměrně celý týden vyhýbali, oběd bageta z chladaku, který byl v autě, co stalo před hotelem na 50°C.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Marek Krejčiřík | 06.07.2024 10:11
Čedok nikdy více, prodal nám zájezd do Řecka na Rhodos do hotelu Pegasos beach Resort o kterém je již několik let známo, že v hotelu jsou velice špatně hygienické podmínky a že v hotelu nelze nedostat střevní i žaludeční potíže spojené s horeckami. Naprosto katastrofální a nestydate. Marek

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Tereza | 02.07.2024 14:45
Čedok nedoporučuji.. Vybrali jsme dovolenou, kterou jsme následně zaplatili přes platební bránu a čekali, až nám na e-mail přijdou nějaké informace, nebo někdo zavolá, že je vše v pořádku, tak jak to běžně bývá. Volali jsme tedy po několika hodinách na Čedok, zda je vše ok. Bylo nám řečeno, že platba od nás nedorazila, že se paní podívá a dá nám vědět. Bohužel se už nikdo neozval a následně telefon nikdo nezvedal. Volali jsme tedy na jiné číslo, kde nám bylo řečeno, že letadlo k zájezdu je vyprodané a peníze leží na účtárně... ( prvně to samozřejmě chtěla paní hodit na nás, že jsme nezadali variabilní symbol ) Neměli jsme tedy ani zájezd, ani peníze. Na vrácení mají ze zákona 14 dnů, pokud má někdo na dovolenou našetrenou určitou částku, tak by mě zajímalo, z čeho uhradí jiný zájezd. Komunikace hrůza a omluva žádná.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Kateřina | 01.07.2024 19:26
Delegát v Turecku Dvořáček, katastrofa. Neochota, laxní a jediné kdy je příjemný je v době kdy nabízí výlety, ale pokud je nějaký problém vyřešite si to sami na recepci. Opravdu děkujeme za ochotu. Bohužel s Čedokem už né.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Michaela Kolářová | 27.06.2024 15:45
Červnová dovolená v Albánii proběhla na jedničku. Velmi oceňuji možnost nabídky ubytování v hotelu pouze pro dospělé. Personál byl velmi příjemný, ochotný. Okolí hotelu klidné, pláž na dosah ruky, možnosti večerní zábavy splnily veškerá očekávání. Velká pochvala patří též našemu delegátovi Vojtovi Nekvindovi i jeho kolegům, se kterými jsme absolvovali výlety na zajímavá místa. Velká čest jejich práci, kdy naprosto bravurně zvládají tolik lidí najednou! Milovníkům kombinace moře i hor dovolenou v Albánii s CK Čedok jedině doporučuji. Odjíždíme s milou vzpomínkou na tuhle destinaci! :)

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Stanislav Kamba | 26.06.2024 18:10
Tak špatnou organizací jsme dlouho nezažili jak v hotelu,tak při odletu .S cedokem nokdy více.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Helena | 26.06.2024 13:34
S Čedokem již nikdy.Delegátka Veronika hotel Aleksandar Černá Hora,nic nevyřídila,neupozornila ani na možnost balíčku u AI místo oběda na cestu zpět,výměna pokoje 3x neúspěšná,recepční řekne okamžitě že na výměnu nic není a tím veškerá snaha končí.Nabínut před koncem pobytu ve 3.patře bez výtahu,snad výsměch,jsme už starší lidi.U nabídky on line písečná pláž,ale ta ani omylem,pouze oblázky.Viz foto.Schůzka s delegátkou až ve čtvrtek odpol,příjezd v úterý,to už jsme si všechno musely zjistit samy.Čedok dostává ty nejhorší pokoje.My jsme měly mrňavý pokoj bez možnosti jakéhokoliv sušení mokrých věcí od moře,navíc u hlavní cesty,kde se dlouho do noci vraceli opilci.Čedok dostává jen ty nejhorší pokoje. Už nikdy.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení


PřílohaIvette | 25.06.2024 21:23
Dnešní situace na Rhodosu v hotelu Blue Sea Island mě naprosto šokovala! Čeští klienti zadali delegatku (Procházková) o pomoc při výměně pokoju. Delegátka jim vše odkyvala s úsměvem na tváři a v momentě kdy se otočila zády a začala mluvit na recepcni, tak začala obracet oči v sloup a doslova zesmesnovat klienty. Nejsem tady s cedokem, a tak paní/slecna falešná neví, ze ji rozumim. To, ze její angličtina je v podstatě na úrovni dítěte v 5. Třídě to pominu, ale to, ze takhle zesměšňuje klienty a absolutně neví, co je to profesionalita a slušnost - to je proste na bliti! Namyšlena heerecka, která ani jazyk neumi. Nevim, na základě ceho tady ty lidi dostanou tu praci…

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Danuska | 25.06.2024 17:02
Hotel Eden Star Djerba, vše ok, až na moře to je katastrofa, špinavé plné chaluch, zapáchající a co bylo strašné kousaci ryby v moři lidé měli dost těžká poranění mě též tekla krev z lýtka.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Hana Vašutová | 25.06.2024 16:32
Prosím , necestujte s Čedokem ???? onemocněli nám synové před cestou , nechtějí nám vratit ani peníze, máme náhradu cestujících za sebe , nechtějí z neznámých důvodů povolit…. Dejte své peníze profesionálům ????????????

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Aloušek | 24.06.2024 12:01
Cestovní kancelář Čedok už nikdy více. Byla jsem na Sardinii už 2x,ale s jinou cestovní kanceláří. S Čedokem to bylo velké zklamání s ubytováním. Pokoj v přízemí ,tmavý, studený, zatuchlý .Při otevření balkonových dveří jsme se dívaly přímo do zdi, hned vedle bylo skladiště a u vstupních dveří úklidová místnost. Nebylo kde si usušit plavky ani ručníky. Na spaní jsme si musely přidávat deku. Při požádání delegátky, aby nám pokoj vyměnily, nic nevyřídila. Strava skromná, malý výběr a přesto, že jsme měly All inclusive light tak dávali jídlo přídělem. Bez odpuzovače hmyzu do zásuvky se nevyspíte. Dávejte si pozor co si vlastně objednáváte a za co zaplatíte. Pokud si nepřiplatíte pokoj s výhledem na moře, tak ten šok z toho pokoje zažijete také. Pláž byla ale nádherná, okolí překrásné , lehátek dostatek. S úklidem jsme naopak byly velmi spokojené. Sardinie , hotel San Paolo.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Olga Kuchařová | 21.06.2024 20:46
Díky paní Marcele Řehákové,která nám vybrala Hotel jadore de luxe jsem zažili nádhernou dovolenou... Hotel krásný,personál příjemný,jídlo výborné.. Jediné co bych výtka je pozdní příjezd na hotel, místo kolem 11 asi o půl páté ráno. Na letišti se celému letadlu ztratili zavazadla a žádny pracovník Čedoku se nešel ani podívat v čem je problém, když už letadlo doletělo a lidí asi hodinu nikde..ale vše ten stres vynahradil Krásný hotel a jeho okolí.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Jana Henczová | 19.06.2024 16:21
Pekný deň Čedok. Boli sme výborná partia, ktorá mala to šťastie že dostala za sprievodcov Romana Zieglera a Bulanta Kovastana. Obaja majú toľko vedomostí a zaujímavých poznatkov o krajine, o jej krásach či pamiatkach až sme niekedy ako vy vravíte zíraly???? no skrátka profíci obaja.Boli ústretový, ochotný a vo všetkom nám vedeli poradiť, pomôcť keď bolo treba. Samozrejme musím spomenúť aj nášho vodiča Ahmeta Telanda, ktorý nás bezpečne a načas dopravil všade kam sme potrebovali.Pomáhal vždy kde bolo treba vykladal,nakladal a to všetko s úsmevom a ochotou. Môj názor..treba si takýchto ľudí udržať, lebo dnes je už takýchto ústretových profesionálov málo.Cestujem často a veru tento pobyt bol azda najlepší čo sa týka sprievodcov a šoféra. Tak ich poprípade pozdravte odomňa keď ich budete chváliť???? a že im ešte raz ďakujem všetkým trom že mi spríjemnili pobyt.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Super Mario | 18.06.2024 21:50
Čedok nikdy viac…. 1.Mama mala objednaný zájazd na Korfu pre 2 osoby. Jedna nemohla ist tak sa zariešilo za poplatok výmena osoby. Poplatok síce zobrali ale reálne letenky nedoriešili, keby nebol pracovný deň tak ta druha osoba ani nedokáže odletieť, keďže letecká spoločnosť nemala jej údaje. (rovnaký problém nastal I pri odjazde potom z hotela) 2. delegát nebol prítomný po prílete ani pri odchode, číže zas sa museli riešiť problém s neaktuálnymi údajmi.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Nikola Nováková | 17.06.2024 22:49
Hrůza jedním slovem jsme tu dva dny a chceme domů!! Moc děkuji paní s cedoku za první zničenou dovolenou! Paní věděla že mi na tom záleží prostě čedok už nikdy více!!! Neochota, nepříjemný personál, odporné jídlo, špinavé povlečení a celý pokoj katastrofa mám chuť zažalovat Čedok!!! Stálo nás to 90tisic a hnus! Nemůžeme se dočkat domů! Tohle SME nečekaly ! Děkujeme za zničenou dovolenou s pozdravem NN

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Lucie a Barbora | 13.06.2024 14:31
S touto společností bych nejela už ani na poznávací zájezd po Praze a to jsem z Berouna. Člověk by nečekal , že společnost Čedok, jsou nespolehlivý a ještě ke všemu ulhaný. Díky společnosti nám uletělo letadlo , do toho si ještě dovolili zvyšovat hlas , přitom chyba byla na jejich straně a to nejlepší na tom všem je, že Čedok má i smysl pro humor a jejich kompenzace byla koupě nových letenek a za jejich finanční prostředky . Což mě mrzí, já jsem si zaplatila dovolenou a byla jsem místo jednoho dnu na Rhodose na terminálu 2 (12hodin) . Což je od nich taky milá kompenzace , byl to opravdu sen , který se stál reálným (DOVOLENÁ SNŮ)

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Lucie a Barbora | 13.06.2024 14:22
Naprostá katastrofa , tuto společnost bych nepožádala ni o poznávací zájezd po Praze a to jsem z Berouna . Na infolince nepříjemný , neochotný , a především ulhaný. Na to, že byla chyba na Čedok straně , čekala bych přijatelnější jednání z jejich strany. Připravily nás o den dovolený , díky nenahlášení změny letu, kompenzace nulová, a ještě s proslovem operátorky, že nové letenky musely koupit za své finanční zdroje. Bohužel todle pro mě nebyla kompenzace . Absolutně nedoporučuju . Jediná pozitivní věc na Čedok byla paní delegátka.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Adéla | 10.06.2024 12:36
Jeli jsme z manželem na Svatební cestu od 5.6. Do 9.6. Paříž- Francie můžu rict naprosto luxus doporučuji ;) Průvodkyně byla milá

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Lukáš Vavřina | 05.06.2024 22:48
Disneyland Paříž 30.5. - 2.6. 2024 Veliké zklamání s úrovní ubytování, organizací (ihned po příletu jsme jeli okružní jízdu 4 hodiny Paříží bez možnosti toalety během jízdy. Slíbená restaurace,kde jsme měli mít slevu poblíž hotelu nebyla, takže jsme jedli až v 17 hodin pizzu a kebab objednaný na recepci, spousta lidí vč. dětí byla na nohách od 3 ráno, takže organizačně katastrofa). K ubytování - Měli jsme patrovou palandu, koupelna byla plastový monoblok, kde se mi závěs lepil na záda, sprcháč neodtékal a když jsem první den hodil ručník na zem, abych to trochu vytřel, tak tam bez výměny ležel takto až do konce ubytování????????. Přesto všechno jsme si to nakonec moc užili díky skvělé partě lidí????. S Čedokem již nikam nejedu, nikdy!!! Lukáš V.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
František Baláček | 03.06.2024 18:09
V minulých dnech, jsem absolvoval zájezd Čedoku ve Francii. Po návratu, jsem měl zhodnotit úroveň poznávacího zájezdu a po zaslaní recenze ve které jsem vypsal všechny nedostatky akce, s tím, že bych Čedok nedoporučil po několika letých zkušenostech a častých problémech a na příští zájezd už budu hledat jinou CK, tuto recenzi Čedok smazal a nechal tam jen větu, že nebyl dodržen program zájezdu. Pokud tedy Čedoku vadí negativní recenze, musí udělat něco pro to, aby změnil názor klientu. Myslím, že mazáním recenzi si moc nepomůže, co tak, třeba zlepšit kvalitu služeb.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Miroslava | 29.05.2024 11:38
Egypt hotel Radisson individuals Port Ghalib květen 2024 Pochválila bych úklid v areálu a personál mimo recepce. Je to tu hodně členité, ale zajímavé a hezké. Uvnitř je několik bazénů a barů s poměrně dobrým pitím. Co je hrůza, je pokoj. Chtěla jsem nižší patro balkonem... A nakonec dostala přízemní kobku s malým oknem. Malý, smradlavý poměrně nefunkční pokoj. Prý standart. Tak pokud je tohle standart, tak sem doporučit pobyt nemůžu. Když vidím co mají ostatní je to srovnání pokoje s myší dírou.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Miloslav | 13.05.2024 08:09
V termínu 7.5.-12.5. jsme absolvovali zájezd To nejlepší s Toskánska.Vše bylo úžasné,výborně připravené,delegátka Čedoku paní Zdenka Finamore byla úžasná,drobné problémy řešila ihned a k naší plné spokojenosti,o Itálii jsme se od paní Zdeňky dozvěděli mnoho informací -jak o historiii,umění i o současném životě v Itálii.Viděli jsme skutečně to nejlepší s Toskánska.Rovněž italští řidiči autobusu 5 hvězdiček.Děkujeme moc.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Milada Vývodová | 09.05.2024 12:35
Byli jsme s Čedokem na Zanzibaru, měl to být poznávací zájezd, ale to, co psali, že uvidíme, jsme vše neviděli. Např.Kamené město- delegát nám to neumožnil, prý to nelze.....Nejhorší bylo, že jsme přiletěli do Zanzibaru a když se tam vyřizovalo na místě vízum, neměli jsme název hotelu, kde budeme, nechtěli nás tam ani pustit....byla jsem tam s dětmi, zažila si nepříjemné chvilky...když jsem chtěla nějakou kompenzaci, to, ne,nemám nárok......a teď s nimi letím do Číny, čekala jsem, že mi vyřídí za poplatek vízum a ne, musím to vše sama. Už více s nimi nepojedu.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Alena B. | 24.04.2024 17:16
Naprostý souhlas s tím, co píše Honza níže. Byli jsme s ČEDOKEM na tom samém poznávacím zájezdu na Dominikáně a byl to jeden z nejkrásnějších zájezdů, na kterém jsme byli. Vše bylo na jedničku. To, co píše níže paní Alenka, je sprostá LEŽ. Naše delegátka byla jedinečná a naprosto profesionální. O Dominikáně věděla spoustu informací, bylo vidět, že ji práce baví, vše pro nás dělala s nadšením. Když jsme se loučili, odměnila ji naše skupina bouřlivým potleskem a ovacemi. Myslím, že můžu s čistým svědomím za celou naši skupinu vyjádřit velkou pochvalu cestovní kanceláři ČEDOK. Buďte pyšní, že máte ve svých řadách takové delegáty, jako je paní Natália Mikušová. Všem tuto poznávačku s ČEDOKEM doporučujeme a přejeme vám, ať máte štěstí na delegátku Natálku – na milého a pohodového člověka.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Jitulenka | 23.04.2024 21:57
S Čedokem jsme byli na poznávacím zájezdu "Dominikána - Neobjevený ráj" poslední týden v březnu. Zájezd byl naprosto perfektní, z velké části zásluhou delegátky Natálie. Navštívili jsme spoustu zajímavých míst (pláže, města, výlety lodí, národní parky, jeskyně, hory, mangrovové laguny, výrobu doutníků, rumu atd.). Dále také zajímavé aktivity (jízda na koni, zipline se seskokem do laguny, paragliding, merengue na katamaranu atd.). Průvodkyně Natálie nám poskytnula vyčerpávající informace o této nádherné destinaci. Zájezd předčil naše očekávání, můžu doporučit.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Honza | 23.04.2024 19:17
S ČEDOKEM jsme byli v Dominikánské republice s manželkou na poznávacím zájezdu od 25 do 31.3. a dále jsme si ho prodloužili ještě o týden u moře jako součást svatební cesty. Program byl naprosto úžasný. Paní delegátka Natálka nám připravila nevšední zážitky, ale i po celou dobu vyprávěla nejen informace o historii a zajímavostech v Dominikánské republice, ale i o dalších zemích a kulturách. Až se divím, že se jí to vejde do hlavy a že ji nebolela pusa od stálého mluvení. S tím, co jsme tam s manželkou zažili nechápeme, jak může někdo napsat takovou nepravdivou recenzi jako níže paní Alenka. Oba s manželkou jsme z toho byli unešení, jediné mínus bylo zpoždění odletu o více jak 6.hodin při zpáteční cestě. Za nás bylo vše super. ***** Pro nás jedna z nejlepších dovolených, které jsme měli. Moc děkujeme nejen ČEDOKU, ale hlavě delegátce paní Natálii a i místnímu průvodci Fernandovi.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Monika | 17.04.2024 17:58
V dubnu jsme s CK Čedok / poprvé s Čedokem /absolvovali zájezd do Dominikánské republiky. Vybrali jsem si hotel Grand Sirenis - dle recenzí odpovídalo vše. Hotelové restaurace starší a ne příliš voňavé. Pokoje prostorné se starším vybavením. Pláž udržovaná , velmi pěkná zahrada. Bazény přeplněné dětmi a popíjejícími lidmi . Doporučuji připlatit za lepší služby tzv. Members services. Aktivity také super.Pláž pěkná a udržována. Co nejhorší na Čedoku jsou delegátky. Nevím , jak Čedok může tohle trpět , neochota, neinformovanost a při zpoždění letu cca 7 / 7.4.2024/ hodin nikdo nic neví . Doporučuji Čedoku prověřit takové chování a neprofesionalitu. Jinak překvapením byla letecká společnost LOT , příjemná posádka, čisto ,nemám co vytknout. Hotel můžu doporučit středně náročné klientele.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Dominika | 12.04.2024 13:47
Nikde v živote viac, februári sme zaplatili zálohu za dovolenku, apríli sme zaplatili druhú a z Cedoku mi volali že tam nie je žiadna rezervácia a hotel je už obsadený. Chyba na ich strane a žiadna kompenzácia

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Alenka | 11.04.2024 13:46
V březnu jsme absolvovali zájezd do Dominikánské republiky. Program zajímavý, ubytování v pořádku, doprava také, ale obrovským zklamáním pro nás byla "průvodkyně" Natálie Mikušková. Zjevně byla v Dominikánské republice poprvé, nevěděla o ní zhola nic, zato její sebevědomí a ego bylo fascinující. Vzala s sebou přítele, se kterým se neustále miliskovala, popíjela rum a zásobovala nás řečmi o tom, jak tvrdě pracuje a jak je v Čedoku nepostradatelná. Za mne totální ostuda. Cestuji pravidelně, i s Čedokem už jsme byli, ale tohle byl fakt nejhorší zážitek. Opravdu to nechápu, copak Čedok nemá dostatek kvalitních průvodců se znalostí destinace, že musí na exotický zájezd posílat kancelářskou sílu, nebo tedy "managerku", jak nám denně opakovala?? Vše jsme si vyhledali na netu, ale stejně mě to mrzí a byť mé předchozí zkušenosti s Čedokem byly výrazně lepší, příště se raději obrátíme na konkurenci.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Adéla Pokorná | 02.04.2024 09:32
Vrátili jsme se z poznávacího zájezdu prodloužený víkend v Dubaji. Díky průvodci Ahmedovi s kterým Čedok spolupracuje, byla Dubaj úchvatná a nezapomenutelná. Ahmed byl naprosto dokonalý. Děkujeme

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Alena Ježo-Párovský | 31.03.2024 17:10
Veliká pochvala , vrátili jsme se z Madeiry, hotel Jardim Atlantico , naprosto skvěle dovolená , krásný hotel , skvěle služby i jídlo . Milý personal a pokoj jedna báseň . Výhled na oceán , praktická kuchyňka . Proste překrásné dovolená a uchvatné Madeiře . Velmi chvalime slečnu delegatku Moniku .Diky ni milujeme Madeiru ještě víc . Zajímavé nám vyprávěla během výletu, starala se o nas jako o vlastní . Moc děkujeme . Příště zase na Madeiru a opět s Čedokem . Děkujeme . Ája a Broňa

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Krejčí Monika | 26.03.2024 15:17
Památky nádherné, první den nás Hassan ošidil o návštěvu botanické zahrady. Další den jsme už v 5 ráno stáli frontu na chrám Edfu, v 6 nás pustili dovnitř, tam nám dal půl hodinový výklad a půlhodinový rozchod. Také nám byl bez vysvětlení odjezd na plavbu lodí posunut o den, takže návrat z dovolené byl poměrně vyčerpávající, po příjezdu na hotel v sedm večer jsme dostali večeři a na pár hodin pokoj, ve dvě v noci jsme vyráželi na cestu na letiště. Při koupení all inclusive zájezdu do Egypta nepočítám s tím, že si na lodi budu muset platit kompletně celé pití (včetně obyčejné vody - lahev za dolar).

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Hudlerová | 18.03.2024 18:44
Čedok je nejhorší cestovka, se kterou jsem kdy cestovala. Starají se pouze o rodiny s dětmi nebo větší počet lidí. Cestovala jsem sama, takže se mi ani nenamahali sdělit, odkdy odlétá letadlo. Odlétalo netradičně o dvěhodiny dříve. Pokud si platím cestovku, o takové věci se nezajímám. Musela jsem si koupit sama letenku na druhý den, stálo mě to den dovolené a plno peněz. Ty Čedok nemíní samozřejmě proplatit. Never again. Hudlerová

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Andrea | 04.03.2024 19:30
Dobrý den, s Čedokem jsme byli v prosinci na Zanzibaru. Popis, fotografie a informace o hotelu absolutně neodpovídají realitě! Delegátka je nekompetentní osoba, která nebere telefon a na zprávy neodpovídá. Reklamace je neprůstřelná, záměrně neodpovídají na konkrétní otázky a informace o šetření nesdělují. Za nás dovolená s Čedokem již NIKDY!!!!

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Růžena | 26.02.2024 19:52
Dobrý den s Čedokem jsme byli v Grand Sirenis, Dominikánská republika .Hotel ,zaměstnanci ,pokoje vše v nejlepším pořádku ,odpovídá hvězdičkám.Což neplatí na gelegátku ,arogantní osoba ,která tam je prakticky k ničemu .

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Helena Kafková | 19.02.2024 12:41
Koncem ledna 2024 jsme odletěli na Zanzibar. Po příletu nám delegát Kája Kubín sdělil, že zaplacenou destinaci vyplavila bouřka. Bylo nám ale slíbeno, že druhý den v 10.hod. dopoledne již budou pokoje připravené. Přespali jsme v náhradním ubytování, dopoledne odjeli do naší destinace. Na recepci o nás vůbec nevěděli, pokoje připravené nebyly, podle satelitu v místě předchozí den vůbec nepršelo, místní nás v tom také ubezpečili. Delegát Kája nikde. Do 13.hod. jsme seděli na recepci, nedostali ani občerstvení. Sepsali jsme s dalšími 14 lidmi stížnost. Po jedné hodině nám konečně dali klíče od pokojů, přišli jsme tak o celé dopoledne pobytu. Na konci pobytu jsme pochopili, že někdo s odjíždějících si za příplatek ponechává pokoj až do večera a personál ho pak nestihne připravit pro další turisty. Mají ho tedy zaplacený 2x. Je urážející, že takto jednají se svými zákazníky.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Miroslava | 16.02.2024 22:48
Dovolená v Dominikánské republice, hotel Grand Sirenis, rozhodně neodpovídá 5 hvězdičkám, jídelny jedna katastrofa, v hlavní jídelně příšerná zima, upatlané nádobí, stoly a židle, prostírání, kdyby na stolech nebylo, bylo by to lepší. Věčně chybějící příbory, skleničky. Dost často vlastně nebylo, ani do čeho si nápoj načepovat. Jídlo dobré, jen neustálé fronty. Personál rozhodně nestíhá uklízet stoly, takže fronty i u dveří do jídelny. Lehátka na pláži, už také hodně pamatují. Na uvítání jsme dostali špinavý neuklizený pokoj a dvě postele pro tři dospělé osoby.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Miroslava | 15.02.2024 23:33
Hotel je vhodný pro lidi, kterým nevadí opravdu špatná hygiena jídelen, jak hlavní jídelny v budově, tak jídelny na pláži, nikdy jsme se nesetkali s takovou špínou a smradem. Od upatlaného nádobí, příbory, skleničky, většinou ani nebylo do čeho si nápoj nalít. Prostírání, kdyby na stolech nebylo, bylo by to lepší, neskutečně upatlané a páchne, židle upatlané, že se člověk bojí sednout. Jídlo dobré a celkem velký výběr :-) Ubytování pěkné, až od druhého dne, dostali jsme první den špinavý pokoj, v koupelně se válela mokrá špinavá osuška na zemi, všude špína ( pokoj rozhodně nebyl uklizený ) a dvě postele pro tři dospělé osoby. Na fotkách jsou nafocené zřejmě ty nejlepší pokoje, skutečnost, ale úplně odlišná. Lehátka na pláži, už také hodně pamatují a bohužel všude se povalující odpadky, co vezme vítr, všechno končí v moři.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Veronika Kopecká | 14.02.2024 23:18
Krásná dovolena v Dominikánské republice, a úžasná péče od delegátek, holky mají 1*. Děkujeme za špičkově zorganizovány výlet.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Sklamaná | 14.02.2024 07:20
Dobrý deň, s Čedokom nikdy viac. Bolo to jedno veľké sklamanie. Čedok nám deň a pol pred odletom zrušil už vybavené, potvrdené a zaplatené zmluvy a my sme nikam neleteli. Je to jeden bordel a nikdy viac. NEODPORÚČAM????

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Jaroslav rogozinský | 03.02.2024 20:58
V době od 10.1.2024-24.1.2024 Srí Lanka Panadura hotel Jie Jie Beach. Již nikdy letadlem společnosti LOT. Catering téměř žádný. Hotel neodpovídá čtyřem hvėzdám, spiše lepší dvojka. Po příjezdu jsme byli ubytováni ihned. Bohužel přímo nad tanečním parketem. Hlasitá hudba do pozdních nočních hodin. Výměna pokoje se podařila až po pěti dnech a urgencím na pobočce Čedoku v Praze. Delegátku jsme neviděli téměř nikdy. Výlety dopručuji s mistní CK. Jsou vždy ochotní a cena je o dvě třetiny menší. Na pokoji vždy čisto, strava celkem dobrá.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Petra Spěváčková | 19.01.2024 08:54
Ráda bych touto cestou poděkovala Čedoku zvláště delegatce Lucii za péči o nás jako klienty, rychlé informace ohledně zrušeného letu a zajištění ubytování a náhradního letu.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Janovice | 18.01.2024 16:48
Chtěli jsme udělat nabídku na dovolenou a vůbec žádná snaha, paní nezaslala požadovanou nabídku "jen rychle a klid" a ještě zaslala divnou zprávu.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Lucie Vaňková | 17.01.2024 22:52
Prosincová dovolená v Thajsku byla perfektní. Hotel splnil veškerá očekávání i něco navíc. Hned druhý den po meetingu s naším delegátem Vojtou Nekvindou jsme navštívili ostrovy, na vlastní kůži jsme si zkusili jak se zlehka starat o slony. Úžasný servis, pan delegát se vším poradil, vyřídil v angličtině i pomohl kdykoliv jsme s mu ozvali. Velmi příjemný, ochotný, zkušený. Úžasné prostředí, možnost vidění exotických zvířat, neobvyklé výlety s neuvěřitelnými zážitky. Maximálně doporučuji. Neletěla jsem tam naposledy!

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Marek Hůla | 15.01.2024 09:11
Chceme s partnerkou pochválit průvodkyni Monika Pražská, její ochota , vstřícnost, starost a hlavně informace o místních lidech a kultůře nám z naší dovolené v Ománu od 3.do 10.ledna 2024 , udělali nezapomenutelný zážitek.Jen více takových zaměstnanců Vám přeji a nějakou prémii by si zasloužila. S pozdravem Marek.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Syrael | 08.01.2024 15:12
Silvestr v Harkánech v hotelu Korona byl zcela narušen "výtvory" kuchyně hotelu. Jídlo podávané jako hlavní chod při večeři bylo odpudivé již na pohled. Chuťově nezajímavá strava, bez dostatečného množství zeleniny a ovoce, bez záruky čerstvosti a ohřívaná v mikrovlnné troubě. K jídlu podávaná miska s bílým či červeným bešamelem na polití stravy, což bylo ke každé večeři absolutně chuťově nezajímavé. Pro shrnutí - snídaně a polévka nudný standard, večeře nepoživatelná. Ubytování odpovídá. Služby delegáta na úrovni, znalost historie, ochota, empatie, trpělivost a umění jednat s rozhořčeným klientem. Lázně v pořádku. Doprava a řidiči perfektní. Tímto žádám o kompenzaci peněz za neodpovídající stravu, kde je naše absolutní nespokojenost a vzniklé problémové zdravotní komplikace. Pro konkrétní vyřízení této kompenzace zde číslo smlouvy 11246138.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Jtfcobra@gmail.com | 05.01.2024 14:51
Podvedli nás na hotelu všude svaby

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Miroslava | 19.12.2023 23:03
Delegátka a služby hotelu

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Matyáš Vítek | 14.12.2023 00:41
Absolutně nulová komunikace, když chce člověk řešit nějaký problém, dělají mrtvého brouka, nikdy víc

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Ondřej Jakubec | 11.12.2023 09:49
Nejlepší ck na poznávací zájezdy. Super program, super organizace, super průvodkyně Natalie a úžasné zážitky z Indie plné objevů, chutí koření a vůně smogu. Indie za to opravdu stojí. Dávám 5* za vše !!!!!!

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Mikulas | 22.11.2023 11:51
Zajazd na Zanzibare cez Cedok 5 hv hotel. Hotel a strava boli na urovni nizsej ako 5hv, skor ako dietne centrum a jedine vdaka pristupu hotelovych zamestnancov mozeme hovorit o dobrej dovolenke. Co sa tyka delegatov Cedoku, tych zaujimate iba ked chcu predat predrazene fakultativne vylety. Ked mate problem, ako my, ze nam 18 h meskal let spät domov, tak vam bud nezdvihnu telefon, alebo po 3 h odpovedia, ze oni nic, oni muzikanti, ze to nie je ich problem, ze to je problem smartwingsu, nie ich. Ked kupujete zajazd z Cedoku, beriete ich na zodpovednost. Ked kupujete chleba v Tescu, tak Tesco Vas neposle ho reklamovat pestovatelovi psenice, ale je zodpovedne za jeho kvalitu a predaj a aj reklamaciu. Preco teda ked si kupite zajazd v cestovke, tak mate nahanat vsetkych, len nie ich ked mate problem?

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Lubomír Petřík | 21.11.2023 13:50
Po příletu na ostrov Fuerteventura s CK Čedok, mně řidič autobusu jenž zajišťoval Čedok zničil kufr. Delegát mně sdělil,že mám vše nafotit a poslat mu, že to dále bude řešit Čedok. Sliby chyby. Čedok nic nevyřešil a reklamaci zamítl. Čedok? Jednou stačilo.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Nina Lenochová | 21.11.2023 11:15
Letos v listopadu 6.11.2023 jsme byli s manželem v Dominikánské republice hotel Impresive. Hotel super čistý služby perfektní, pláže čisté nemám co vitknout hotelu a službám v tomto případě doporučuji. Co bych ráda vyzdvihla je zaměstnankyně hotelu Impresive Aly Cocierge, která nám velice pomohla v situaci kdy delegátka neudělala nic, když jsme ztratili cestovní pasy. Paní ALi nám zařídila taxi určila místo kde dělají fotky prostě se o nás nadstandardně postarala a za to velké díky. Delegátka neudělala nic a ještě lhala což jsme zjistili po telefonátu na velvyslanectví v Havaně její prace nulová!!!!! Jídlo v hotelu naprosto super. Let byl dlouhý ale v pohodě společnost LOT ok jen zpáteční cesta se nám prodloužila měli jsme zpoždění 4 hodiny ale zase jsme je mohli trávit na hotelu nechali nám pásky vše fungovalo. Hotel vřele doporučuji nádherné místo se super lidmi jen pozor na delgáta

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Halina Ina | 18.11.2023 10:36
Čedok? Už nikdy! Zúčastnila jsem se letos v říjnu čtyřdenního prodlouženého víkendu do Barcelony. Podle původního plánu jsme měli letět ve čtvrtek v 10:30 a vracet se v neděli okolo 19. hodiny. Naše víkendové plány však vzaly za své, když Čedok na poslední chvíli změnil odlet z Barcelony tak, že jsme z hotelu museli odjet v neděli ve 4 hodiny ráno a tím jsme přišli o celý den. K naší nespokojenosti se Čedok postavil tak, že má na takové změny naprosté právo. Žádná omluva, žádná kompenzace, žádná nabídka, že při zakoupení dalšího zájezdu..., prostě nic. Z prodlouženého víkendu zbyly dva dny a pár odpoledních hodin. Jediné plus tu byla vynikající průvodkyně p. Holubíková.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Milan Rauch | 01.11.2023 23:25
Zúčastnili jsme se zájezdu na Maltu, a to od 21. 10. do 28. 10 2023. Ubytování a stravování v hotelu Santana bylo velmi pěkné. Program byl velmi dobře připravený, umožnil nám prohlédnout si zajímavé historické památky, navštívit krásná místa na ostrově Malta a Gozo. Zvláště bychom chtěli ocenit naši průvodkyni, paní Adrianu, která měla opravdu velmi hluboké znalosti historie, dokázala nám zodpovědět otázky týkající se současného života na Maltě. Informovala nás o cílech vnitrostátní politiky Maltské republiky i o vztazích Malty k ostatním zemím. Vyhovovalo nám, že se střídaly výlety za poznáním s možností odpočinku u moře, případně hotelových bazénů... Určitou nevýhodou je dostupnost písečné pláže(30 minut autobusem MHD, jezdil každou půlhodinu). Celkově se nám zájezd velmi líbil, můžeme jej doporučit.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Stanislava | 01.11.2023 21:43
Čedok nikdy víc! Letošní dovolená s Čedokem byla horor. Nic, co sliboval Čedok v katalogu nebo na webových stránkách, nebyla pravda. Místo 24 hodin otevřených barů a restaurací bylo otevřeno sotva 10 hodin denně. Slibované lázně a vířivka se nekonaly vůbec. Hotel, který podle Čedoku má mít 5* měl hvězdičky sotva 3. Ale nejhorší byla delegátka. Byla to arogantní neprofesionální holka, která si řeší své "kšeftíky" a na klienty kašle, ale zvysoka. A nestydí se Vám ani lhát. ČEDOK NIKDY!!!!!

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení


PřílohaIng. Zdeňka Janikova | 22.10.2023 09:07
Velký pozor na fotografie v katalogu ck čedoku, nejsou pravda. Hotel Sole Mare v Kalabrii nemá rovný přístup na pláž, ale skok od lehatek cca 2,5 metrů a leze se buď po dřevěných, volně položených na kamenech, nebo skákat po kamenech. Prostě šílené. Kdo má problém s nohama, tak se do moře nedostane. Nedoporučujeme. S ck Čedok už nikdy!!!!????

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Miroslav Beran | 17.10.2023 19:28
V brněnské Olympii už nikdy. Tak arogantní přístup jsme už dlouho nezažili. Vybírali jsme letecký zájezd pro čtyři osoby, ale po informaci, že vybraný zájezd bychom objednávali přes cestovní agenturu, na kterou je vázán příspěvek od zaměstnavatele, která ale s Čedokem spolupracuje jsme byli doslova vyhozeni s tím, že je jen zdržujeme a okrádáme o čas

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Škaloudová | 16.10.2023 11:28
Letošní zájezd Orkneje a ostrov Skye v termínu 8.9. -15.9.2023. Pro onemocnění průvodce jsme dostali průvodkyni, která nikdy nebyla v Anglii ani ve Skotsku. Byla milá, příjemná a snaživá. Bohužel neměla informace o této zemi a Čedok ji přislíbil poslat materiály a videa. Kancelář Čedoku neposlala ale nic, prostě situaci neřešila. Ubytování v jednom z hotelů Loch Ness Lodge, který nevím proč, nese 3 hvězdy, bylo jako šok. Pokoje, tmavé, zatuchlé, všude byla cítit plíseň, omítka odpadávala, v koupelně plíseň na stopě, na zdech. Čedok nás tam chtěl ubytovat přes to, že si každý mohl přečíst na Googlu negativní recenze. Ubytování jsme hromadně odmítli. Přístup této cestovní kanceláře hodnotím velmi negativně.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Marcela Čermáková | 15.10.2023 13:46
Čedok velké zklamání. Pokud je vše v pořádku, máte štěstí. Pokud jste v nouzi, máte sakra smůlu. Na letošní dovolené v Řecku musela kamarádka k lékaři a poté zůstala až do odletu v nemocnici. Ale pomoc delegáta jako je překlad, doprovod a domluva s lékaři nepatří k povinnostem delegáta. Protože neumíme anglicky, ani žádný jiný cizí jazyk, byla to pohroma. Nepomůže Vám nikdo, protože lékaři nemají čas ani chuť, mluvit do překladače anebo vzít si telefon a promluvit s někým od pojišťovny, kdo bude překládat. Byly jsme zoufalé, bezradné bylo to prostě k pláči. Byly jsme rády, že jsme vůbec odletěly domů. Takže radím, bez umění angličtiny necestovat, protože delegát se na Vás se souhlasem Čedoku v nouzi vykašle!

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Eva Wagnerova | 08.10.2023 12:52
Rychle jednání a ochota na infolince i v neděli den před odjezdem jsme vyřešili zájezd.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
PavelBurda | 22.09.2023 06:23
Bella Mare je příjemný hotel Jirko by měli trosku vitunit ale musím dat deset hvězdiček delegace Veronice Kocurove a moc pochválit jak se starala

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Hana Dufkova | 11.09.2023 06:40
Letos jsme byli v Bulharsku Hotel melia sunny Beach....luxusní dovolená se vším všudy bylo to něco úžasného....skvělá animátorka Lucinka ...i ostatní animátoři.... večerní programy super vřele doporučuji

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Vil | 11.09.2023 01:12
Zacatkem srpna 2023 jsem rezervoval pobyt v hotelu Four Seasons na ostrove Thassos. Dva dny po uzavreni smlouvy s Cedokem a zaplacani zajezdu (42 000 Kc) mi Cedok oznamil navyseni ceny o cca 2000 Kc a nabidl vraceni platby do 14 dnu. Vzhledem k casovemu presu jsem- se skripenim zubu- navyseni akceptoval, ale dodnes jej povazuji za podraz. V hotelu jsme priplatili za pokoj superior. Zde me vsak cekal zasadni problem v podobe hlucne polske rodiny obyvajici vedlejsi cimru. Kraval obvykle zacinal az po pulnoci, kdy nachmeleni Polaci dorazili z vecerniho tahu. Spolecne se spratelenou rodinou obsadili nas spolecny balkon. Do rana pak zde probihal bugr s chlastem a cigary. Delegatka Cedoku Mrazova na moje telefonicke stiznosti nereagoval ani v nejmensim. Nabidky, ze pujdem bydlet se synem kamkoliv jinam, bez naroku na upgrade pokoje, manazer hotelu odmitl s tim, ze hotel je plne obsazen a prohozeni pokoju neni mozne.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Helena | 07.09.2023 22:50
Chtěla bych všechny varovat před výběrem castovnl kanceláře Koupili jsme si zájezd do Albánie, byly nám podány lživé informace.Hotel byl pětihvězdičkový, ale neodpovídal ani 2 hvězdičkám Jídlo bylo studené, ovoce shnilé, vedle pláže tekly fekálie. Na toaletách byla po kotníky voda, nebyl tam toaletní papír. Papír se házel do koše, který nikdo nevy nášel. Hotel nebyl dostavěný a spousta jiných nedostatků.Bxl to hotel Amelia Mare v Albánii. Ještě před odjezdem nám spletli smlouvu, špatně napsaná jména Cestovka nám vše doporučila a vychvália. O odškodnění se nechtějí domluvit. Nikdy bych s touto cestovní kanceláří už nejela. lhali mám s jejich jednání není féfové

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Petra Strnadová | 06.09.2023 14:54
Hotel Horizont, Albánie K níže uvedené recenzi na začátek dodávám, že reklamaci nám CK Čedok neuznala, oháněla se pouze ohranými frázemi. - Znečištěné WC: nedocházelo k nápravě, informovali jsme zprávou delegáta. Toaleta zůstávala po další dny znečištěná. -Lednice plesnivá a zapáchá. Informovali jsme delegáta. Během chvíle se rozrazili dveře, zatímco já jsem byla na pokoji polonahá a pokojská začala plíseň z lednice odstraňovat s nadávkami. Plíseň stále přetrvávala. Netrvalo dlouho, aby opět bez zaklepání vtrhla pokojská do našeho pokoje. Pobyt v pokoji byl stresující. - Všechno maso na obědech i večeřích tvrdé. Každý den to stejné brambory, těstoviny, odporné maso, odporné pečivo. Všechno podávané jídlo zkrátka z těch nejlevnějších a nekvalitních surovin, případně i polotovarů. Nevejde se mi sem všechno co jsem reklamovala.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Peter kotulski | 06.09.2023 13:17
Velmi nechutné chování, když se stane něco špatného. Pokud máte problém, zcela ho ignorujte. Dovolenou platíte i vy, abyste měli jistotu, že se o vás v případě potřeby cestovní kancelář postará. Tato cestovní kancelář je katastrofa

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Zdeněk Malačka | 23.08.2023 14:09
Letos na konci června jsme absolvovali dovču s Čedokem do Albánie. Před cestou jsem si přečetl pár informací o pobytu v Albánii, takže jsme věděli do čeho jdeme. Pobyt se nám líbil. Je pravda že teprve začínají, ale myslím že už příští rok to bude zase o něco dále. Jeli jsme na výlet do městečka Berat. Chtěl bych moc poděkovat našemu průvodci/delegát Čedoku Tomáš Červenka. Neskutečný borec od kterého jsme se dozvěděli spoustu informací o celé Albánii. Myslím, že už to někdo psal - ale opravdu takových delegátů ať si CK váží. Určitě se ještě do Albánie vrátíme a na dalším výletě bychom ho zase rádi potkali.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Olga Vraštilová | 20.08.2023 14:31
Právě jsme absolvovali zájezd s Čedokem Údolím Loiry do Normandie a na ostrov Jersey. Z recenzí jsme věděli, že je zájezd nabitý. Díky průvodci prof. Grulichovi a skvělé řidičce Andrejce (Procházkové??) jsme si zájezd opravdu užili. Bezpečná a profesionální jízda, vyčerpávající výklad průvodce se snahou zohlednit všechna naše přání zaručeně přispěly k celkovému vynikajícímu dojmu ze zájezdu. Že je zájezd časově opravdu našponovaný je nejspíše věcí CK, ale máme spoustu zážitků, které budeme dlouho vstřebávat. Sešla se i skvělá parta spolucestujících, ubytování i strava bez chyby. Takových lidí (prof. Grulich a slečna Procházková) ať si CK váží a vyvažuje zlatem. Dělají jí dobré jméno a přilákají další turisty.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Olga Vraštilová | 20.08.2023 10:51
Právě jsme absolvovali zájezd s Čedokem Údolím Loiry do Normandie a na ostrov Jersey. Z recenzí jsme věděli, že je zájezd nabitý. Díky průvodci prof. Grulichovi a skvělé řidičce Andrejce (Procházkové??) jsme si zájezd opravdu užili. Bezpečná a profesionální jízda, vyčerpávající výklad průvodce se snahou zohlednit všechna naše přání zaručeně přispěly k celkovému vynikajícímu dojmu ze zájezdu. Že je zájezd časově opravdu našponovaný je nejspíše věcí CK, ale máme spoustu zážitků, které budeme dlouho vstřebávat. Sešla se i skvělá parta spolucestujících, ubytování i strava bez chyby. Takových lidí (prof. Grulich a slečna Procházková) ať si CK váží a vyvažuje zlatem. Dělají jí dobré jméno a přilákají další turisty.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Roman Vavra | 19.08.2023 10:46
15 hodin cesta do chorvatska a kazde 2 hodiny zastavka na hodinu a pul protože brzy by sme dorazyly a kdyš už dorazyme na hotel ve 4 hod rano tak nam zdelyly ze obytovani je od 3 hodin že by sme mnely byt informovane takže deti bez snidani a obedu a na parkovišti od 4 rano do 15 :00 nadhera pani delegatka že to neni jeji problem ???? Velmy ne doporučuju Čedok Vavra

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Miroslav Frýdl | 16.08.2023 19:20
Už nikdy více... Zaplatil jsem pobyt na 12 dní Ol-inclusive pobyt byl 11 dní. Poslední den nám ve 12h odstřihly pásky, vyhnali i s věcmi z pokoje a do 21h nás nechali aniž by jsme si mohli něco dát. A celý pobyt spočíval v tom že na celý hotel jeden jediný večerní bar otevřený do 22:45 a jeden jediný barman na cca 300 lidí. Tak za večer si dáte maximálně tak dva drinky a na ty stojíte tak 40 minut frontu. Zvažuji odškodnění.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Ivana Vinklárková | 12.08.2023 16:18
Kos, Thalasea beach. Jediný požadavek, že nechceme pokoj v přízemí.V Čedoku se neobtěžovali, požadavek dát. Jsme si týden před odletem zavolali do hotelu sami, bylo nám slíbeno.Nedodrženo, takže přízemí. Přistýlka spartakiádní lehátko. Koupelna mrňavá, že dovnitř se muselo jít bokem.Všechno v hrozném stavu. Jídlo naprostá katastrofa. Jídlo nebylo ani jeden den teplé. Veškeré maso, omáčky, dokonce i brambory a hranolky,studene. Bylo jedno, jestli jsme šli když otevřeli jídelnu, nebo později, studené to bylo vždycky. Stále to stejné, téměř žádný výběr. Děti celý týden na těstovinách s kečupem, protože rýže byla nedovařená a veškeré maso spečené a vysušené tak, že se nedalo pokousat. Pokoje plné havěti. Dokonce švábi na pokoji. Recepční řekla, že to nejsou jejich šváby, že tam přiletěli. Kamarádka si dovezla dokonce domů 2 v kufru. Veškerá klientela-Poláci. Bohužel, S ČEDOKEM UŽ NIKDY

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Jaroslava Majerová | 12.08.2023 16:14
Tímto, jsem chtěla poděkovat za dovolenou v Turecku, všechno proběhlo v pořádku a slečna delegátka Veronika Kocourová ochotně vše vyřešila a pomohla.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Veronika Zemanová | 11.08.2023 21:40
Čedok už nikdy!!! Z 8 dnů nám vzali 2,5 dne a nejsme žádná výjimka. Prý jejich běžná praxe.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Klientka | 08.08.2023 12:46
Ck nám dva dny před odletem zrušila zájezd, údajným důvodem měla být porucha v hotelu. Omluva žádná. Neustálé urgovaní, aby aspoň nějaké potvrzení poslali, už bylo dost únavé. Nyní řešíme vrácení částky, kterou měli vrátit celou, jak slíbili, ale jsou s tím problémy, vymlouvají se. Peníze zatím nemáme a nakonec, ač původně slibovali vrátit celou sumu, tak to teď vypadá, že pokud něco vrátí, tak jen polovinu (ale zatím ani to nepřišlo) a druhou polovinu mi nevrátí určitě, prý si to mám vyřešit se zaměstnavatelem. Obávám se, že jsem už o peníze přišla. Opravdu arogantní, nedůvěryhodný a neprofesionální přístup. Nedoporučuji CK Čedok.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Martina | 06.08.2023 14:00
Turistika na Madeiře- nejlepší dovolená. Velká pochva pro delegátku Anetu Mrkvičkovou a horského vůdce Pavla.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Viktoria | 06.08.2023 08:21
Vážený týme Čedoku, chtěli bychom Vám tímto poděkovat za naše naprosté nadšení z nedávné dovolené na nádherném ostrově Madeira! Bylo to fantastické dobrodružství plné skvělých zážitků a nezapomenutelných okamžiků. Naše dovolená byla naplněna krásnými výlety a zajímavými prohlídkami. Organizace byla perfektní a cítili jsme se v dobrých rukou, a to obzvlášť díky naší delegátce Janě Kolkové, které bychom chtěli jmenovitě poděkovat. Její péče o nás, a věříme, že i o ostatní cestující, byla nadstandardní. Místní kulturu jsme poznali mnohem lépe díky jejím příběhům a informacím. Ubytování bylo rovněž skvělé, komfortní a příjemné. (Hotel Alegro) Ještě jednou díky za krásnou dovolenou. Určitě Vaši CK doporučíme našim přátelům a rodině. Těšíme se na další dovolenou. S pozdravem, Vaší nadšení klienti

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Mirka Machová | 04.08.2023 13:06
Rhodos, 17.-24.7., přesouvání odletu do nočních hodin, i když inzerují odlet odpoledne už je taková klasika. Delegátka naprosto neschopná, nekompetentní, při evakuaci oblasti žádná podpora CK, několik dní hoří a nedostanete žádné informace, stejně tak o odletu, jestli vůbec platí. Náhradní ubytování žádné, vše jsme museli řešit na vlastní pěst. Čedok nikdy více! Jedná hvězda protože systém to nepustí, jinak katastrofa. V problémech vás nechají, umí jen prodávat výlety.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Zdeňka | 04.08.2023 08:39
Turecko -Hotel club Belpinar. Hotelový servis naprosto luxusní,není věcí Čedoku.ČEDOK JE STRAŠNÝ A PŘEDRAŽENÝ.....Ostatni katastrofa. Delegátka k ničemu. Čedok prodává exkurze od Seeplaces (Poláci)pod hlavičkou Čedoku a nikdo vám neposkytuje informace, pro ni to není její věc.. Za draho volala do Čech a a oni neví, protože to není jejich věc. Všechno si musí obstarat sama... 4.8.2023 měl být zájezd a ani se nenamáhali podat informace... Čedok a Seeplaces nikdy více.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Katerina | 03.08.2023 17:24
Nejhorší cestovka! Zkazila nám dovolenou! Vybrali jsme zájezd , který teda den před odletem padl jelikož nám nezajistili dostupnost pokoje na hotelu. Takže jsme neletěli nikam.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Milena | 28.07.2023 19:58
Výborná ,úžasná dovolená v Hotel Delphin Palace Lara Antalya. Jediná věc...letadlo plné Čechů a komentáře jsou -angličtina , turečtina. Myslím ,že by zas tak velký problém nebyl namluvit pár vět pro klienty z Česka. To mě mrzí...letadlo bylo určené jen pro dovolenkáře od čedoku .

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Radka Kollárová | 28.07.2023 15:07
S Čedokem poprvé a naposledy. Čedok kupuje pro Čechy ty nejlevnější ubikace a myslí si, že to všechno skousnou....hlavně, že jsme u moře :-) Paní delegátka Venturová by měla změnit povolání protože má pocit, že je pouze od toho aby prodávala výlety, ale jakmile je problém - "obraťte se na prodejce, který Vám to prodal - já s tím nemám nic společného" - ignorantský přístup. Tak odporný pokoj s koupelnou jsem neměla ani v éře komunismu na lyžařském výcviku!!

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Simona | 28.07.2023 10:56
Chtěla bych strašně moc poděkovat a pochválit delegáty na Thassosu pana Jáchyma a slečnu Alču. Nejen za profesionální přístup, ale také jejich bezmeznou ochotu k zodpovězení všech našich otázek. Stále usměvavý pan Jáchym nám zpříjemnil každý den naši dovolené. Pane Jáchyme děkuji Vám ...díky Vám se na ostrov určitě ještě vrátíme. Přeji Vám hodně úspěchů a doufám, že se zase v některé destinaci potkáme. Krásný zbytek léta Simona

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Aneta M. | 21.07.2023 08:47
Nespokojenost s cestovní kanceláří ČEDOK. Zrušení zájezdu do Bulharska, bez udání důvodu. Ani snaha nějaké kompenzace a řešení problému.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Martina | 19.07.2023 07:23
6/2023 Kréta dovolena Čedok nikdy více. Agios Nikolaos hotel Mistral Bay. Vedle hotolu stavba kraval od rana 8 do 15hod.Pokud na hotelu nezaplatite pokoje pouze s vyhledem na stavbu. Po podani reklamace nám bylo zďeleno ,že Čedok pečlivě zvažuje výběr hotelu ????. Čechum ty nejhorší pokoje.Dalši hrůza delegát ten nebyl ochoten nic řešit nezvedal ani telefon. Zaplaceny zájezd nepřizeň počasi zajezd se nekonal a penize nám nikdo nevratil. Reklamace naprostý nezajem. Doložene foto video. Nikdy více s Čedokem .A odlety tam a zpět ,že vas okradou o celé dva dny .Zpět nam byl odlet posunut na 4hod rano delegat nam to ani neřekl došlo nám to na email.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Petr Kolaja | 18.07.2023 13:04
Dobrý den, zkušenost s CK Čedok, mám bohužel špatnou. Po příletu na letiště Varna Bulharsko, nám řidič přiděleného transferu oznamil že nemá pro nás místo. Delegát na místě k nezastižení, tím pádem žadná pomoc delegáta. Nakonec sám řidič nám našel místo v jiném transferu od jiné CK. Ihned jsem reklamoval na místě u delegáta a poté zaslal na Čedok, který odepsal, že reklamaci zamítá jelikož byl na letišti chaos a on za to nenese odpovědnost, což jsem namítal že snad umí počítat kolik lidí přiletí a kolik mají místa v transferu. S touhle CK už nikdy více po téhle zkušenosti.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Jitka Sazamová | 17.07.2023 15:58
Z vážných rodinných důvodů jsem musela změnit 3 dny před odjezdem místo nástupu. Bohužel mě neměl kdo odvézt. Sehnat v Mladé Boleslavi hotel tak, abych byla před pátou ranní u Olympie ( bydlim v severočeském kraji ) by bylo opět za cenu navíc- taxi. Zajistila jsem si tedy hotel v Praze a zavolala do CK Čedok. MANIPULAČNÍ poplatek za změnu nástupního místa, byť další zastávka je v Praze, je 500,- Kč. Třídenní výlet do rakouských Alp se tedy trochu prodraží o cenu za hotel v Praze a pokutu od Čedoku. Odjíždím 20.7.a doufám, že to je poslední černý bod mé cesty. S Čedokem první a poslední zkušenost.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Lenka Pěkná | 16.07.2023 17:49
S ck Čedok jsme s rodinou vyrazily poprvé.Z předešlých zkušeností jsme opět zvolily Egypt,tentokrát novinku Marsa Matrouh,kterou nabízela ck Čedok..Vybraly jsme si hotel Carols beau rivage..Bylo to ale pro nás zklamání..Hned po přiletu,cestou na hotel vás šokuje samotné okolí,který vypadá jako jedno velké smetiště.Celý tento prvotní šok umocnila delegátka v autobuse,která rázným způsobem pronesla,abychom nekomentovaly okoli a už vůbec to nešiřily dál.Resort podle jejich slov je pak jiný svět..Hotel samotný se prezentuje jako pětihvězdičkový,což tomu vůbec neodpovídá,ani vybavením a už vůbec né službama..Jediné co bychom ocenily,je nádherné moře..Jinak celá tato destinace zatim konkurovat ostatnim v rámci egyptu opravdu nemůže.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Iveta Možná | 15.07.2023 11:25
S Čedokem jsme byli v Turecké Antályi 5.-12.7.2023 .Hotel a jeho služby (Waschington Spa 5*) Super krásné.Jen s Čedokem na výlety nikdy!!!Zaplatili jsme si 2 výlety .Side a Pomukkale...Cestovka vás na každém výletě povinně žene do obchodu s kůží,kde vás vtíraví,dotěrní,vlezlí prodejci zdržují tak dlouho,že poznávání těchto míst dáte v běžeckém tempu a bez možnosti individuálního času .Co na tom ,že klinti o tyto obchody nestojí. Výlety absolvují děti,senioři a klienti co chtějí poznávat krásy Turecka a ne se nechat obtěžovat i na výletech dotěrnými,vtíravými,prodavači.Odpoběď na stížnosti-Čedok je nepořádá!Platili jsme průvodcům Čedoku,průvodci byli CKČedok ,ale Čedok v odpovědi na písemnou stížnost nenese žádnou odpovědnost za výlety.Kdo je tedy pořádá Vám nikdo nenapíše!Raději volte jinou cestovku .Čedok vám zkazí celou dovolenou.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Markéta | 13.07.2023 21:29
4.7. 2023 Lanzarote S CK Čedok jsme vyrazili po několika letech na dovolenou a vše proběhlo v naprostém pořádku. Jak cesta letadlem, tak služby delegáta i objednaný hotel splnili naše očekávání. CK Čedok jsme volili po několika nepovedených dovolených s CK Fischer a jsme za rozhodnutí rádi. Určitě pojedeme s touto cestovkou i v budoucnu.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Jana Čechová | 12.07.2023 10:39
Hotel Pelagos byl perfektní, majitel hotelu je úžasný člověk. Jídlo bylo výborné, pláž krásná. Náš delegát Kája byl naprosto nejlepší. Úžasný výlety. Naprosto doporučujeme.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Václav | 11.07.2023 22:38
Hotely i autobus asi vybrány ty s nejlevnějšími cenami...Ubytování na prvním hotelu kousavý hmyz, asi štěnice nebo blechy, více účastníků hlásilo pokousání hmyzem. Druhý den jsme do druhého hotelu přijeli okolo 9 večer, se zpožděním. Třetí den jsme bohužel autobus prý nebyl schopen dojet až do hotelu, prý kvůli úzkým uličkám. Bylo nám sděleno, že si máme vzít kufry a rychlou chůzí následovat průvodkyni, do dva kilometry dlouhého prudkého kopce se všemi kufry ve 40ti stupňovém horku. Celkové shrnutí našeho dojmu z cestovní kanceláře Čedok, jako neprofesionální cestovky, která vybírá ty nejlacinější varianty ubytování a dopravy, na úkor komfortu účastníků...

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Martina | 11.07.2023 12:52
Všechny zdravím, stala se mi taková věc a uletělo nam letadlo.. chtěla bych poděkovat všem z CK Čedok...že byli maximálně ochotní, letenkáři nám našli náhradní let cca do deseti minut a na dovolenou jsme odletěli..informovali hotel, že dorazíme později a transfer z letiště nám také zařídili...moc děkujeme a dovolenou jsme si užili...veliké díky ❤️

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Růžička | 08.07.2023 07:30
Divoká krása Korsiky 2.-7.7.2023 byl dobře připravený zájezd po krásném ostrově, ale celkový dojem nám kazila nepřipravená, nekompetentní delegátka Čedoku.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Martina Tameová | 02.07.2023 01:43
Cestovali jsme do Turecka, hotel Narcia, 5* ...Termín 21.6. - 29.6. Když nás ubytovali, nestačili jsme se divit. Dostali jsme pokoj bez oken! Podlaha byla ve středu pokoje prohnilá včetně zdí. Ve skříni byla vrstva prachu, na pohled neudržované. Toaleta byla v příšerném stavu a špatně splachovala! Okamžitě jsme to řešili s hotelem přes delegaci, ale marně. Přitom nás to stálo nemalé peníze. Čedok nás podvedl, spolu s vedením hotelu! Takže za mě už nikdy více !! Styďte se !!

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Marcela | 01.07.2023 23:08
V hotelu Hari Club Beach Resort Djerba nám někdo se zaměstnanců ukradl peníze (150 Euro + 3000 Kč) poslední den asi v průběhu snídaně - počítají s tím, že nenecháte uletět letadlo. Den předtím byly peníze v pořádku uložené v zakódovaném kufru. Tresor jsme nemohli využít - nefungoval, tak jako vše v pokoji (fén špatně přidělaný, neodtékal ve sprše odpad, klimatizace nechladila atd..). Někteří hosté měli v bungalovech šváby.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Drahoslava Brušáková | 01.07.2023 17:49
Čedok,Já a moje kamarádka dovolená v Itálii odjezd 30.6.2023. Který se neuskutečnil autobus nám vůbec nepřijel. To jsme čekali skoro 4 hodiny, špatná organizace,delegát nikde,profesionalita žádná a informace o tom ani nemohu mluvit. Takže, jsem úplně vyčerpaná, smutná a zkaženou dovolenou od Čedoku.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Karolína | 28.06.2023 20:47
Využili jsme CK Čedok,v domění dobré kvality.Poprvé jsme jeli na Krétu do udajně 5 hvězdičkového hotelu.Hotel se jmenoval Of on the Blue a nabídka byla ,že budeme v bungalovu.To byli všichni překvapeni,že to byl obyč.apartmán./ale za tu cenu??/ Pokud hledáte dovolenou,že nevylezete z komplexu ubytování tak tento hotel TOP...jídlo a resosrt jako takový dobré.Jen večer žádná promenáda,vesnice,kde lišky dávají dobrou noc.Večer žádný program ,nikam se nedalo jít.Pouze sedět u recepce na baru.To bylo jedinné otevřené. Do Heraklionu 1/2 hodiny autem.Což jsme udělali a auto si pujčili,ale večerní Krétu jsme nezažili.Auto se muselo vrátit do 20.30hod Delegátka neporadila nic pouze prodat předražené zájezdy. Jako výlet na Santorini za 200euro na osobu..no už nikdy z Čedokem

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
MarcelaFABI | 27.06.2023 09:59
Od 16.6. do 23.6.2023 4 účatnice zájezdu Funchal Madeira.Rozhodnuté se zamluveným vozidlem procestovat ostrov po vlastní ose.Po první schůzce s Dančou jsme zrušili vozidlo a objednali 6 zájezdů s Čedokem.Trochu honička,ale stála za to.Hotel Views Monumental na úrovni,ale pouze na skvělé jídlo a přespání.Překvapení při placení láhev vody k večeři s logem hotelu natočná z kohoutku za 3,75 eura.Informace,dojmy,zážitky,prožitky a krása podaná nám šefdelegatkou Danielou,delegáty Janičkou,Mírou a Pavlem nejde ani popsat.Neskutečná krása ostrova,čas strávený se super lidmi,kombinace 150% spokojenosti.Moc děkujeme.Není nad to,kyž vás práce baví.Přejeme spoustu spokojených turistů a minimum prudičů.3x Marcela a Eva

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení


PřílohaB.Matějíčková | 25.06.2023 20:56
Dobrý den, přidávám se k recenzi pí. Jirešové. Delegát Čedoku ve Španělsku /Malgrat de Mar/ byl dokonalý. Během pobytu byla dvakrát schůzka a to byla opravdu o nás klientech, nikoli o vnucování výletů. Pan Pavel Krajňák vše s ochotou zařídil, byl dokonce pro všechny skupinky z hotelů při odbavování a odletu domů. Mám štěstí i na vaše průvodce. Pan Lorenc a paní Finková /týdenní poznávačky po jižní Francii/, oba byli skvělí. B.M.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Jirešová iveta | 24.06.2023 18:08
Vážená cestovní kancelář, chtěla bych touto cestou velice moc poděkovat Vašemu a respektive našemu delegátovi za úžasný přínos v naší dovolené na Krétě . Děkujeme touto cestou za cenné informace při cestování po ostrově. Pan delegát Atilla Macsodi je velice empatický, lidský se srdečný a zároveň profesionálním přístupem. A již nyní se těšíme na další putování po Krétě s Vaší cestovní kanceláří. Děkuji manželé Jirešovi

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Hana Hlínová | 24.06.2023 08:49
Na CK Čedok nám byla doporučená dovolená v Side Turecko. Byla na tolik vychvalována, že jsme na to přistoupili. Uvěřili, zaplatili 39tisic, tři měsíce do předu a těšili se. Po příjezdu na místo velké zklamání, přijeli jsme hlavně kvůli moři ve, kterém jsme se vykoupali pouze jednou, ostatní dny jsme trávili v bazénu u hotelu, jelikož hotelové pláž Sunberk, která nám byla určena a vychvalována se nachází na hromadě balvanů a různého odpadu.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Věra Mar | 22.06.2023 10:24
Jsme Italie hotel Sooglio della Galea. Informace z katalogu neodpovidaji realité. Moŕe plné žhavých medůz. Vstup po kamenech.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Marie Jarschelová | 15.06.2023 19:18
Moc děkujeme za krásnou dovolenou na Zakyntos - hotel Poseidon ☺️ poprvé jsme cestovali s CK Čedok a musíme říct, že to byla úžasná dovolená..vše bylo zařízeno a když už přišla jakákoli překážka, nebyl problém. Měli jsme delegáta Honzu ...naprosto úžasný člověk.. nejen profesionál ale zároveň kamarádský, lidský a díky němu byla naše dovolená ještě lepší ❤️. Měli jsme štěstí poznat i delegáta Káju a ty dva spolu ..to se zasmějete ☝️☺️ příště už jen s Čedokem..

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Alena Buranska | 14.06.2023 12:39
Děkujeme za krásnou dovolenou na Zakyntosu Hotel Azure byl skvělí a delegát Kája úplně vyborny příště jen s cedokem s pozdravem manželé Buransti

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Anetta | 31.05.2023 01:05
Nedoporučuji cestování s Čedokem. Už dávno není žádnou zárukou kvality, spíš naopak. Kvalita služeb se výrazně zhoršila. Naplanujete si dovolenou, zaplatíte 2,5 měsíci předem, těšíte se a týden před odjezdem Vám oznámí zrušení zájezdu za velmi pochybných podmínek. Buďte připraveni na neustále změny i u zakoupeného zájezdu. V jednom kuse přehazují termíny sem tam a po každém kliknutí na webovou stránku zájezdu vidíte něco jiného. Týden před začatkem cesty Vám Čedok oznámí zrušení zájezdu z velmi pochybných důvodů a bude Vám vnucovat náhradu do jiné destinaci a v nevyhovujícím termínu. Takový postup považuji za velmi nesolidní a neuctivý vůči zákazníkům. Jedno velké zklamaní. Není divu, že čím dál víc lidí nechtějí mít s Čedokem nic společného.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Antonín Friml | 22.05.2023 09:32
"To nejlepší z Toskánska" (47.000 Kč/2 os. - polopenze - 7.4. až 12.4.2023). Již na letišti problémy (bylo nutné zaplatit palubní zavazadla - i zpětně). Ačkoli účastníci zájezdu i 70+, jednalo se o vojenské pochodové cvičení (přesuny 5 km). Nasmlouvaný italský dopravce psychopat (vč. jeho partnerky), bylo nutné se proto přesouvat městskou dopravou a vlakem (60 km). Hotely podprůměrné ("ledové" pokoje, teplá voda 0), strava rovněž. Hodinová čekání na vlak, vstupné atd. Zájezd organizačně naprosto nezvládnutý a při žádosti většiny účastníků o následnou kompenzaci ve výši 20%, odkazuje CK bez sebereflexe na smluvní advokátní kancelář. Čedok nikdy více!

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Michela | 21.05.2023 20:08
Byly jsme s kamarádkou v liberecké pobočce cestovní kanceláře Čedok a byl to tedy zvláštní zážitek. Paní byla velmi neochotná a neporadila nám s ničím. Slíbila také, že nám na email zašle nabídky pobytů, ale neposlala vůbec nic. Dovolenou jsme si tedy zarezervovaly v jiné cestovce.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Ivana Klímová | 11.05.2023 14:15
Malta, poznávací, 29.4.-6.5.2023 Hotel dobré kvality, jak ubytováním, stravou i personálem. Delegátka, pí. Adriana Oliva Drobná projevila velkou znalost, přesná, ochotná, vstřícná. Dosud jsme se s takovou "super" průvodkyní nesetkaly. Dala zájezdu víc než jsme očekávaly, posunula na úžasnou úroveň. Děkujeme za krásné prožitky a přejeme všem toto úžasné snoubení takovéhoto zajezdu. Ivana Klímová Vlasta Brožková

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Hana Komárová | 20.04.2023 09:11
Jedno velké zklamání, 2 měsíce zaplacený zájezd, těšíme se a týden před odletem pošlou mail, že to ruší, nabídnou jiný nevyhovující termín, což nám nic neřeší, žádnou náhradu! Takto na poslední chvíli se už nic nedá sehnat, takže jen skutek, zklamání. Ani vám nezbednou telefon, s Čedokem už nikdy více.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Petr grunthal | 10.04.2023 15:04
Dobry den zástupce spolecnosti pan ķája kubin je fakt bezvadnej.jsme s nim na Zanzibaru a lepšiho českeho pruvodce jsem neměl.je vtipný ochotný vstřicný prostě bezvadnej Děkuji³

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Miilan | 26.03.2023 12:24
Únorový velký okruh Madeirou byl skvělý zážitek od přistání ve Funchal,přes kvalitní hotel s výbornou polopenzí,spoustou výletů dobře organizovaných znalým a příjemným průvodcem Martinem. Po dlouhé době jsme využilo služeb CK a naprostá spokojenost.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Michal | 22.02.2023 18:39
Jeli jsme přes Čedok do Kiwengwi na Zanzibar, naprostá spokojenost ????

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Weberová Miluše | 13.02.2023 09:53
Pokud trefíte let se Smart Wings,tak zpozorněte! To že nemáte nárok u nich na jídlo,vše si musite koupit , víme. Zkušenost 6.2.23. Na letu z Egyptské Taby do Prahy nemáte šanci si koupit v letadle jídlo. Posádka sdělí, že jim jídlo došlo. Posádka za to nemůže, upozorňují na to,že se nedostává jídlo na zpátečních letech,ale marně. 4 h letu bez jídla vydržím,ale ono je to 10 h na cestě. Takže kdyby vám delegát v Tabě sdělil,že na letišti Taba můžete koupit jen sušenky a chipsy,tak ok, seženete si něco na cestu předem. Řeknete si koupím si bagetu v letadle. Takto jsme byli bez jídla od 7 ráno až do příletu 17.30 do Prahy. Přitom by stačilo, kdyby vás na toto CK předem upozornila. Hotel Nuweiba Club 31.1. -6.2. 2023 Delegáta jsme nepotřebovali, nemohu hodnotit. Jen bych doporučila,aby informoval o nedostatcích výše během letu zpět do Prahy.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Martin T | 10.02.2023 14:32
Snaží se z lidí dostat jen peníze. Čtvrt roku před odjezdem nelze bez zaplacení penále činící 9 000Kč (3 osoby) zájezd zrušit, přesunout na jiný termín a ani si objednat jiný a dražší zájezd. Příplatek za storno stojí 30 000Kč a lze ho přiobjednat pouze předem a jen u Čedoku. Chování Čedoku k zákazníkům je opravdu tristní.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Žaneta Hůďová | 04.02.2023 22:10
Čedok už dávno není zárukou kvality. Špatná komunikace s klientským centrem. Na email odpovědi přijdou více jal za 24 hod. Po telefonu se nedovoláte. Takže řešení čehokoliv je naprostá tragédie. Chtěla jsem storno zájezdu, po několika dnech stále není zájezd stornovano a po 3 dnech se stále ptají, jestli chci zájezd zrušit. Takže po 4 dnech nemám potvrzené storno. Jakákoliv odpověď od nich trvá více jak den. A ačkoliv mám pojištěné storno zájezdu, tak si za storno účtují 1500,- Kč na osobu!

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Jan P. | 24.01.2023 20:42
Cestovku rozhodně nedoporučuji. 14 dní po zarezervování a zaplacení zájezdu mi napíšou, že zájezd je vyprodaný.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Karel68 | 09.01.2023 18:58
Po dlouhé době jsem jel s CK, tentokrát Čedok. Zlákal nás přímý let Praha - Punta Cana. Po příletu nám delegátka sdělila, že si budeme muset zaplatit kauci za první noc, protože peníze hotel z nějakého důvodu nemá. Po příjezdu na hotel nám recepční sdělila, že musíme uhradit kauci za celý pobyt. Peníze jsme tedy museli uhradit a druhý den jsme měli se slečnou delegátkou schůzku. Omluvila se nám, ale prý s tím nemůže nic dělat a na otázku, co kdyby jsme peníze neměli, opověděla, že neví. Po 2/3 pobytu peníze vrátili. Při reklamaci po návratu nám s politováním Čedok oznámil, že jim je to líto, ale vlastně se nic nestalo. Navíc Punta Cana, oblast Bavaro nemá s Karibikem nic společného, což byla naše zeměpisná chyba. Atlantik plný řas, vítr, i přes úklid pláž plná řas. Karibik uvidíte za 100 USD celodenním výletem. Delegátka byla zcela mimo mísu. To by ale bylo na další recenzi.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Karel68 | 09.01.2023 18:47
Po dlouhé době jsem jel s CK, tentokrát Čedok. Zlákal nás přímý let Praha - Punta Cana. Po příletu nám delegátka sdělila, že si budeme muset zaplatit kauci za první noc, protože peníze hotel z nějakého důvodu nemá. Po příjezdu na hotel nám recepční sdělila, že musíme uhradit kauci za celý pobyt. Peníze jsme tedy museli uhradit a druhý den jsme měli se slečnou delegátkou schůzku. Omluvila se nám, ale prý s tím nemůže nic dělat a na otázku, co kdyby jsme peníze neměli, opověděla, že neví. Po 2/3 pobytu peníze vrátili. Při reklamaci po návratu nám s politováním Čedok oznámil, že jim je to líto, ale vlastně se nic nestalo. Navíc Punta Cana, oblast Bavaro nemá s Karibikem nic společného, což byla naše zeměpisná chyba. Atlantik plný řas, vítr, i přes úklid pláž plná řas. Karibik uvidíte za 100 USD celodenním výletem. Delegátka byla zcela mimo mísu. To by ale bylo na další recenzi.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Ing. Hedviga Vašková, PhD. | 09.01.2023 10:14
Dovolenka 1.1.-8.1. 2023, Thajsko, Krabi, Chata Thai Village, Krabi. CK splnila očakávané požiadavky. Hotel sa nachádza cca 500 m od mora, ku ktorému sa dostanete cez mierne rušnú ulicu s možnosťou nákupov, miestnym trhom a množstva barov. Hotel spĺňal požiadavky- čistý, personál milý, dobré wifi, raňajky veľký výber, večere dobre časom sa jedlá opakovali (väčšinou ostré jedlá). Služby mimo pol penzie v hotely boli predražené napr. káva, pivo, víno....Milovníci vína majú v Thajsku smolu pretože, najbližší dovoz je z Austrálie a víno je naozaj drahé (fľaša cca 20e). Pobyt nám spríjemnil delegát Vojtech Nekvinda. Perfektný profesionál, na začiatku všetko vysvetlil, bol maximálne ústretový a spoľahlivý. Absolvovali sme s ním výlety na rôzne ostrovy - delegát mal prehľad, tí čo nevedeli po anglicky bol po ruke, bol pohotový a všetko vybavil. Môžem len odporúčať.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Liba PA | 29.11.2022 13:15
Vybrala jsem zájezd Střední Itálie- poznávačka s koupáním. Spíše to byla pounávačka, protože se přijíždělo vždy večer. První den Benátky. Tam jsem byli do 16,30 a pak jsem přejížděli na ubytování- tam jsem dojeli asi ve 22.00. Druhý den další zájezd- průvodkyně sdělila, že návrat do hotelu bude asi kolem 20,00 a kdo tedy pojede. jelo 5 odvážlivců, zbytek jsem zůstali v hotelu. Ten byl přímo u pláže i s bazénem. Jinak strava hrozná- porce jak pro děti ve školce. Utrženou sprchu , i po urgencích, nikdo neopravil . Průvodkyně byla fajn- měla přehled, byla ochotná. Co byla katastrofa- autobus a řidiči. Nebyli od Čedoku, ale z jiné společnosti. Stručně řečeno- dva arogantní hulváti, kteří zkazili celý zájezd. Autobus také příšerný- málo místa, žádná možnost občerstvení. S Čedokem již nikdy.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Romana K. | 27.11.2022 17:49
Dobrý den. Zakoupili jsme zájezd na Mauricius. Pokud hledáte pouze válení u hotelového bazénu a naplnění žaludku, potom je tato dovolená ok. Jakékoli výlety nabízené hotelem jsou nesmyslně předražené a získat jiné informace není jednoduché, takže je potřeba se předem připravit, např. zajistit pronájem auta z důvodu dostupnosti i ceny předem online apod.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Dana N. | 24.11.2022 19:57
Hodnocení zájezdu Velký okruh Madeirou v termínu 14.-21.10.2022. S Čedokem jsme jeli prvně a byli jsme moc spokojeni. Úžasná, přátelská průvodkyně, ochotná a milá - paní Daniela Borlová. Vše bylo dobře zorganizované. Líbil se nám hotel, chutnalo nám jídlo, byli jsme spokojeni s časově vyváženým programem - viděli jsme toho hodně a při tom to nebylo vyčerpávající. Užili jsme si přírody, zajímavých míst i koupání.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
yvona olomouc | 24.11.2022 10:55
s Čedokem jsme byli zatím u moře pouze 4x (Španělsko, Bulharsko), ale vždy naprostá spokojenost. popis hotelu i úroveň služeb odpovídá popisu v nabídce. služby delegáta nijak nevyužíváme, kromě prvního info při příletu, takže vlastně nemohu moc hodnotit. ale doprava do hotelu, informovanost, vše OK. už mám koupeno i na léto 2023 :-)

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Petr Petr | 16.11.2022 21:50
V pondělní jsme se se synem vrátili se zájezdu z Taby od ck Čedok. V průběhu zájezdu jsme se vypravili na výlet do Petry v Jordánsku s delegátem Davidem Dlouhým, který měl v Tabě nastarosti tři hotely. I přes trošku vyšší cenu to byl díky delegátovi neuvěřitelný zážitek. Od té doby co jsme v Akabě sedli do autobusu. Přístup, vyprávění celá výprava, možnosti, které vytvořil, a jak se po celou dobu ke klientům choval svědčí o jeho naprosté profesionalitě. Všem doporučuji a myslím že nevyužitím jeho služeb by byl zážitek z cesty poloviční. Davide ještě jednou dík 11 bodů z 10.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
JanaK. | 03.11.2022 14:29
Prodloužený víkend Istanbul 28. - 31. 10. 2022. Vše proběhlo v naprostém pořádku, velká spokojenost. Chci vyzdvihnout a pochválit skvělou práci a velmi profesionální přístup p. delegáta Tomáše Poskočila. Je to člověk na svém místě, zájezd byl perfektně organizačně zajištěn, výklad připravený, zajímavý, spousta vyčerpávajících informací o daném místě.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Gabriela Schneider | 29.10.2022 01:13
Zajezd do Drazdan a na zamek Moritzburg jsem dostala darem od dcery k narozeninam. Byla jsem nadmiru spokojena.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Jozefina | 10.10.2022 08:55
Katastrofa...boli sme v Turecku v hoteli Acar 9.2022. Zariadenie v izbách staré rozbité dvere, rozpadávajúca skríň-dvierka nám zostali v ruke. Výber jedla minimálny, ovocie iba ráno pre pár najrýchlejších, žiadne dopĺňanie počas raňajok. Len jeden druh pečiva (chlieb), žiadne croissanty, sladké pečivo proste nič. Na obed studené mäso...vraj all inclusive ????. Najhoršia dovolenka na akej som bola.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Diana Guňková | 04.10.2022 19:26
Poznávací zájezd do Portugalska.Po přečtení některých recenzí jsem se trochu obávala,jak tenhle zájezd dopadne.Ale opravdu jsem přijela nadšená,všechno bylo moc fajn.Skvělá průvodkyně Sandra,čisté a dobře vybavené pokoje v několika hotelích,dobrá organizace celého pobytu,dokonce i balíčky na zpáteční cestu.Velká spokojenost!????????

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Miloš Vaněk | 30.09.2022 10:31
Na skok do Paříže s Cedokem poprvé a naposled. Nejhorší cestovka co existuje. Průvodkyně stará, zmatená, neschopná komunikovat.Nic nebylo zařízené, zorganizované. Vůbec jsme se nedostali tam ,kde jsme chtěli a co jsme měli zaplacené. Celou cestu svítilo světlo v autobuse.Spat se nedalo. Venku pršelo a byla zima.V autobuse se netopilo naopak zapla klimatizace.Prestavky nikdo nehlasil a občerstvení nikdo neprodával. Celá skupina se odpojila od průvodkyně a prošla Paříž sama.Nejlepsi rozhodnutí, které jsme udělali. Díky navigaci jsme se dostali kam jsme chtěli. Neschopná delegátka p.Vera Novotná

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Anna Kropáčková | 28.09.2022 11:03
CK Čedok, Bulharsko, hotel Forest Beach. Ubytování dobré, pokoje dostačující, stejně většinu času byl člověk u moře nebo bazénu. Stropy na několika místech flekate od zatečené vody. Několik pokojů postihly šílené křeče do břicha a průjem. Bylo to značně nekomfortní. Nejhorší co bylo, byla naprostá absence delegáta. Přijel pouze 1x a to aby nám řekl o výletech, vybral peníze a dále už se neukázal. Výlet reklamován u CK Čedok, ale reklamace zamítnuta. Jednalo se o výlet naprosto nevhodný pro malé děti 2 roky i když delegát řekl, že je to výlet hojně kupovany rodinami s dětmi. Požadovali jsme pouze kompenzaci za dětské osazenstvo, nic jiného. CK Čedok už nikdy více.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Eva Černá | 24.09.2022 13:31
S Čedokem jsme byly poprvé na dovolené v Rumunsku v r. 1978 a letos jsme si ji zopakovali ve dnech 12.9.az 17.9.2022 poznávacím zajezdem horským expresem po Švýcarsku. Přístup a organizace v osobě paní Mgr. Zdenky Sádlove byl obdivuhodný a veskrze profesionální. Zájezd se nám velmi líbil. Paní delegátce vyslovují veliké díky

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Stanislav | 17.09.2022 10:01
Po zkušenostech na dovolené na Rhodosu hotel Costa lindia beatch už s cestovkou nebudu nikdy cestovat to může maximálně ještě změnit přístup k podané reklamaci a její vyrizeni.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Hnátková Soňa | 14.09.2022 20:14
Září 2022, hotel Donat, Zadar. Byli jsme v Chorvatsku již podvanácté, různé hotely, různé ck, ale s přístupem jaký volí delegátka CK Čedok Lenka Lednická jsme se nesetkali. Žádné informace, žádný zájem. Profesionalita Čedoku díky delegátce L.L. u mě klesla na minimum. Lenka Lednická nám kromě jiného nesdělila zásadní informaci! Proč??

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Alena Ceskova | 05.09.2022 10:58
Byli jsme poprvé na dovolené s Cedokem v Chorvatsku vlakem. Vše bylo v naprostém pořádku. Ubytovani a stravování bezva. Jednu chybu to však mělo a to v autobuse který nás vezl do určené destinace u nás to byl Rabac. Autobus nás vysadil na zastávce vzdálené od hotelu cca 1,5km a co bylo nejhorší poledních 200m do strmeho kopce, pro seniory téměř nezvladatelne. Přitom by se stačilo domluvit na jiné zastávce protože 50m od hotelu se jedna autobusová zastávka nacházela. Jinak jsme byli moc spokojené děkuji.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Hana Polakova | 02.09.2022 09:15
5* ubytování v podání cestovní kanceláře Čedok. Nedostavěný hotel, okna přímo na páchnoucí skládku, kam hotel vypouštěl kanalizaci. Patro nad námi celý den probíhala stavba, hluk nesnesitelný. Nabídnuta kompenzace 10 % sleva na dospělou osobu, žádala jsem slevu 30 % za všechny. Delegát pro nás za celou dobu nic neudělal, reklamace na místě naprosto marná. Vážně smutné, takto si nevážit svých klientů.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Emílie | 01.09.2022 01:04
Byly jsme na poznávacím zájezdu v Paříži,termín od 23.8-29.8.2022,paní průvodkyně Pavla byla skvělá,je to paní na svém místě,o všem nám profesionálně popovídala,poradila, vysvětlila,doprava- páni řidiči byly také úžasní,moc jsme si se synem zájezd užili ???? děkujeme ????

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Klára | 31.08.2022 10:12
Letos jsme byli na 2 dovolených od Čedoku a na obhajobu obě byli skvělé!Korfu,Hotel Aeolos,naprosto bezchybný hotel,služby ,jídlo,pokoje,delegátka Markéta,vše naprosto bez chyby.A naprosto dokonalá dovolená na Madeiře,Turistika a koupání,který vedla delegátka Daniela Borlová,díky ní jsme naše skupina zažila přenádhernou dovolenou ,plnou poznání celého ostrova,s dokonalým výkladem a její profesonialitou.Není nic co vytknout a velké diky za nezapomenutelnou dovolenou .

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Jasanská | 25.08.2022 09:22
Říkala jsem si, že Čedok je cestovní kancelář s velikým CK. Bohužel to tak není. Moje nejhorší zkušenost. Neprofesionální přístup a lidi na pobočce Krakov konktrétně paní Iveta POUROVÁ nepříjemná a paní, která nic nedokáže zařídit. Delegát za celý týden ani jednou nepřišel a problém, který nastal s hotelem a ubytováním nikdo nevyřešil. Raději přestal Čedok komunikovat. Nejhorší CK . Rozhodně nedoporučuji.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Jindřich Bubeníček | 20.08.2022 10:31
Už při vyřízení zájezdu nastal problém, kdy jsem si musel doslova a do písmene z Cedoku vyžádat voucher, který jak se ukázalo, je neúplný a tudíž jsem si další informace musel zjistit od letecké společnosti! Více jak půl roku dopředu objednaný hotelový pokoj! Několikrát potvrzený, tudíž garantovaný a přesto nám po příjezdu byl nabídnout jiný pokoj, formou "ber, nebo jeď domů"! Ovšem nejhorší byla služba delegátky, která celou situaci odmítla řešit a odjela. Teď čekáme na řešení reklamace. S Čedokem už ani do sousedního okresu!!!

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Alena | 19.08.2022 19:44
19.8.22 Včera jsme se vrátili z pobytu s Čedokem - Turecko Bodrum, hotel Kadikale resort 5*. Vše proběhlo skvěle, nebudu komentovat zpoždění letů, přetížený letový prostor přeci není chyba cestovky. Ubytování odpovídalo nabídce, pokoj v apartmánu čistý, úklid denně, vše funkční, s klimatizací a jako bonus krásná vyhlídka na moře. Jídlo bylo prostě skvělé, obrovský výběr, všeho dost, jídelní prostory čisté, neustálý úklid stolů a vůbec celého rozsáhlého resortu, který je v zahradě, každodenní úklid pláže, čisté bazény, moře úžasné, no nemělo to chybu. Delegátka Monika ochotná, absolvovali jsme dva výlety, organizace bezchybná. Zatím moje nejlepší dovolená v resortu u moře ...

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Alena Malá | 19.08.2022 14:32
Zanzibar - Kiwengwa Beach Resort - návrat 17.8.2022 Delegátka - kdyby tam nebyla, vyšlo by to na stejno. Jediné co ji zajímalo bylo prodej doplňkových výletů, jinak neposkytovala kvalitní informace a navíc neumí zdravit. Pokoje zatuchlé, personál milý, to ano. Nalévání nápojů do plastu, HRUZA. Po odlivu pláž neuklizená (pozor, nemluvím o řasách) Jídlo zklamalo, ovoce zklamalo, koktejly? ty jen za dolary. Jít z pláže do vody, to byl také zážitek. Prodrat se přes číhající domorodce, kteří se vás pokouší oškubat o vše a jsou fakt otravní. Ve východní části Zanzibaru, alespoň tedy tady v oceánu fakt nic není vidět, ani rybka. Pokud chcete lehátko u oceánu, pak ráno na šestou. Počasí bohužel taky nevyšlo, spíš chladno, déšť a vítr. Celkově zklamání. Zejména sem se určitě nevrátíme, možná na sever ostrova.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Zdeněk Korf | 09.08.2022 21:39
S čedokem už ne...cestují už 30 let, ale poprvé právě s touto pochybnou CK změněn hotel oproti smlouvě o zájezdu, a to až po příletu (zájezd smlouva c. 2751936, Fuerteventura 3.7.-11.7.22 hotel Barcelo Castillo Beach. Nejhorší že někoho tam ubytovali a nas asi 10 jinde být vedle. Reklamace zamítnutá s "mazanim medu kolem pusy" a všeobecných kecy....Příště svých cca 40tis.sverim jiné CK....

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Muroň Jaroslav | 08.08.2022 16:24
Velmi pěkný pobyt v hotelu Kalia Beach na Krétě i v celé destinaci. Velmi pěkný přístup delegátů i personálu hotelu a na pláži.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Štěpán | 07.08.2022 21:00
V hotelu Poseidon beach-Zakynthos nás přivítala příjemná recepční paní Věra, mluvící česky. Jídlo perfektní, laždý si vybere, co má rád. Personál příjemný, barmani skvěle ovládají český jazyk. Nejlepší dovolená za ,můj život. Hned bych se vrátl.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Luboš | 31.07.2022 13:29
Super dovolená,Rhodos hotel relax, spokojenost. Akorát delegátka Michaela Syslová, když po ní něco budete chtít poradit, tak vás skoro pošle do hajzlu.Když z toho nic nebude mít. Arogantní kráva. Ptali jsme se na výlet lodí co nepořáda cestovní kancelář. Mohla říct slušně že o tom nic neví a né takovým tónem. Chtělo by to zapracovat na slušnosti. Ještě jsem se s takovým jednáním nesetkal u delegáta. Jinak bez problémů.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Milannnnnnn | 29.07.2022 18:33
Ani recenze nejde napsat šmejde, jste prostě nejhorší, pozor na air linku coredon, ca mají sjednanou s Tureckem, cesta na dovču 2 hodiny zpoždění a žádná omluva, delegátka absolutně nic nevěděla, prej v hotelu byla naposledy v roce 2017 a už neví, čedok nejhorší pokoje např. Nad barem, kde je reprák a hudba do 3 ráno, mě to až tak nevadilo ale když máte dítě, tak to je záhul a vůbec nespí, docela drahá společnost a šetří na všem, samozřejmě let zpět tak 3 hodiny zpoždění a opět žádná omluva, vyberte si raději někoho jiného pozor na Čedok banda zlodějů a podělávačů

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Kristýna | 29.07.2022 14:00
Tragédie! Abychom se vůbec mohly s kamarádkou ubytovat, musely jsme zaplatit 20€. Dostaly jsme pokoj, kde nefungovala klimatizace, nešel zamknout a nesplachoval tam záchod. Pokoj nám vyměnili za jiný, kde ,,jen" nefungovala lednice, zato v něm ale byly štěnice. Pokoj nám v deset hodin večer vystříkali něčím, co smrdělo jako benzin, takže jsme tam pochopitelně nemohly zůstat. Jídlo vůbec komentovat nebudu, neskutečně odporné, žádný výběr. Že nám obsluha lila do kelímku vodu z kohoutku, přestože všichni víme, že jejich voda je všechno, jen je pitná, považuji za vrchol drzosti. Slíbený fén na ,,hotelu" se samozřejmě nekonal, ostatně ani nemohl, protože Čedok má na svých stránkách vyfocený jiný hotel. Celý špinavý areál, který by byl vyhovující možná v roce 1989, obléhají jiní muslimové a na jejich poměry je to asi fajn hotel, ale pro člověka z Evropy to bude opravdu nemilé překvapení.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Zuzana | 26.07.2022 14:12
Byli jsme s manželem s čedokem na dovolené v Turecku od 16.07.2022-24.07.2022 v Antalyi. Do středy bylo vše perfektní, ale pak se mi udělalo strašně blbě z jídla, odvezli mě v noci do nemocnice, kde jsem čekala nějakou pomoc od delegáta při komunikaci s lékaři, ale nic. Skoro celou dobu jsem nevěděla co mi vlastně je, protože mi nikdo nic nepřeložil, nechali mě bez vody asi 8 hodin. Manžel chtěl po delegátovi aspoň vrátit peníze za představení s delfíny, na které jsme měli jít další den, ale pán se mu skoro vysmál do obličeje, že mu nic nevrátí.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Magdalena Horychová | 25.07.2022 19:50
Letěly jsme s Čedokem do hotelu Sandies Baobab Beach- hotel úžasný, do jiného bych už neletěla. Co ale musím nejvíc vyzdvihnout, je delegátka Petra Helebrantová, protože je prostě jednička. Koupily jsme si u ní výlet na safari na dva dny, safari samo o sobě krásný a ubytování taky, ale letecké transfery byly opravdu příšerné (hodněkrát nám posunuli let, druhý den jsme ani neodletěly, musely jsme zůstat v Tanzanii přes další noc), ale paní Petra se zachovala opravdu profesionálně, nenechala nás v tom, celou dobu s námi komunikovala přes zprávy a vše se snažila vyřešit. Za Petru Helebrantovou by Čedok měl platit zlatem:-)

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
B.Matěj. | 24.07.2022 13:16
Ano, zájezd snů. S paní Bárou Finkovou jsem ho absolvovala před covidem. Úžasné. Také "Francie jih" týdenní zájezd letecky (od Marseille po Biaritz, Pilat, Millau ...) tehdy s panem průvodcem Čedoku Jaroslavem Lorencem byl dokonalý. B.M.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Silvie kratochvilova | 23.07.2022 21:19
Ubytování na týden v Hotelu Magal- to bylo fajn.Vyborny servis hotelu,to se musí nechat. Co se týká organizace ze strany CK Čedok-zacali jsme dvouhodinovým zpožděním v Brně, informace sms byla hodina skluz( prý chyba dispečera,,nevěděl že má někde lidi,,) Ridici výborní. V hotelu-žádný delegát, zadne informace, nekteri lidi nad 60 let si opravdu s ruštinou nevystaci a česky vám vážně vsechno nerozumí. Nazpět opět sekera 1,5 hodiny- tentokrát chyba delegátky.Zprava o zpoždění byla nedorucena( nebyl signal),tak to nechala být. Ono s malýma detma, když chtějí na záchod a vy nemůžete odejít protože nevíte jestli to zrovna nepřijede bus,to je fajn. Můj otec tuhle dovolenou koupil u Cedoku protože věřil v nějakou kvalitu. Tak ne,no. Jméno předchází kvalitu.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Mgr.Eva Fibrova | 22.07.2022 16:04
Musim moc ocenit vstricnost a ochotu delegata Cedoku,Davida Bernsteina,ktery me nemocne dvoulete vnucce nejen zaridil osetreni, ale jeste privezl leky z mesta, vzdaleneho nekolik km. Dekujeme jeste jednou za tuto pomoc v nouzi a prejeme hodne zdravi,at se vam dari. Tri Fibrovky z hotelu Belleville Duni Royal Resort.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Marcela Švancarová | 21.07.2022 12:39
Poznávací zájezd Báječná Provence (letecky) 10.7. - 17. 7. 2022 Chtěla bych touto cestou poděkovat za zájezd mých snů s perfektní organizací a naplněným programem, ale také za profesionální přístup paní delegátky Báry Finkové. Veškeré informace byly dostatečně včas sděleny, vše probíhalo dle daného programu, dostatek času na prohlídky, všechny otázky paní delegátkou zodpovězeny, spousta informací o daném prostředí.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Katerina | 21.07.2022 08:31
Dobrý den, právě jsme se vrátili z Egypta, hotel Royal Tulip. A jsme nadšení jak z výběru velmi kvalitního a čistého resortu tak i s výběrem CK Čedok. Od začátku po konec vše probíhalo nadstandardně. V CK se o nás postarala paní Heinová z pobočky Brno Olympie, v destinaci George Fayez. Byl 24 hodin na telefonu či mobilní aplikaci, každý den na hotelu a dával velmi dobře rady. Byli jsme velmi spokojeni a znovu využijeme služeb CK Čedok.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Ludmila | 20.07.2022 17:41
Dovolenou Mallorka Čedok Playamare 6.7-13.7.22 nedoporučuji. Je to ubytovaní jen s větrákem, velice hlučný pokoj, hluk z ulice z anim.programů bez dostatku hygien. prostředků, na společ. WC se neuklízí, nedoplňuje mýdlo a dezinfekce na ruce není. V bazénu je provoz i v noci. Strava all inclusive byla dobrá , ale mají tu špinavém nádobí, během výdeje stravy nikdo nedezinfikuje stoly, nedoplňuje automaty z pitím a neudržuje jídelnu v čistotě. Personál nemá rukavice. Recepční jsou milí a úklid pokojů dobrý.. Ještě že je Mallorka tak nádherná a procestovali jsme si ji sami. Delegátka nás upozornila ,že nemá čas. Transfer zpět měl půl hodiny zpoždění.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Alena Schubertova | 18.07.2022 12:19
Naše první dovolená s Čedokem-vše dobře zorganizováno, vše co se řeklo, tak bylo. Zvláště bych chtěla poděkovat naší delegátce Martině Višňákové, která nám pomáhala při příletu na Mallorcu řešit ztrátu zavazadla a v této nepříjemné situaci byla oporou. Vše dobře dopadlo, zavazadlo dorazilo za dva dny a dovolenou jsme si užili.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Martina Divišová | 18.07.2022 10:42
U Čedoku jsem zakoupila zájezd na Zanzibar, pobřeží Kiwengwa, do hotelu Diamonds Mapenzi. Veškerá komunikace s paní Tesařovou, se kterou jsem mailem a telefonicky jednala, byla na jedničku s hvězdičkou. Po příletu na Zanzibar jsme se na letišti od delegátky Petry Helebrantové dozvěděli, že náš hotel nedostaneme, místo toho nás (a dalších cca 12 lidí) odvezou do resortu VOI Kiwengwa (hotel stejné kategorie). Delegátka byla relativně příjemná do doby, než jsme se zeptali na to, jak je to možné a zda nám CK bude tuto změnu kompenzovat. Pak byla velmi nepříjemná a k mladším klientům až neslušná. Kompenzaci jsem nakonec nějakou získala, ale jednání delegátky a evidentní přebukovávání hotelu se mi nelíbí. Pokud jde o VOI Kiwengwa - tam je vše super a rozhodně doporučuji.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Marta Hasserová | 17.07.2022 19:23
Poznávací zájezd Krásy jižního Španělska- putování Andalusií v době od 27.6. do 4.7.2022. Tento zájezd splnil moje očekávání a byla jsem také spokojená se službami a přístupem delegátky Barbory, která se snažila vyhovět všem účastníkům zájezdu a byla každý den pozitivně naladěná. Během přejezdů mezi městy nás vždy seznámila s historií Španělska a zajímavými místy, které jsme měli navštívit. Vyřešila také problém, který nastal hned v úvodu zájezdu, kdy jsme bydleli v jiném hotelu, než byl původně určený. Chtěla bych jí tímto poděkovat za příjemnou dovolenou. S Čedokem jsem už dříve absolvovala poznávací zájezdy a vždy jsem byla spokojená jak s programem, tak i ubytováním. Také delegátky byly profesionální. Čedok doporučuji a těším se na další poznávací cesty.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Mariya | 17.07.2022 09:08
❌NEDOPORUČUJI tuto CK, nedělejte naší chybu! Opravdu báječná dovolená, kde na pokoji po celou noc je slušet hluk z party z ulice jako kdyby tato party probíhala přímo u vás na pokoji. V noci není možné spát! NIKDO náš problém řešit nechce - ani hotel, ani Čedok a na veškeré naší stížnosti nam dali špunty do uší. Takže tyden bez spánku - báječná dovolená. VYHÝBEJTE SE TETO CK❌

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Martina | 16.07.2022 07:38
Dobrý den, přes Čedok jsme na dovolené v Chorvatsku v Istrii. Během pobytu nás zaujal výlet do Benátek na katamaránu. Musím vyzdvihnout profesionální a pohotový přístup paní delegátky Šlapanské. Informace byly jasné srozumitelné a komplexní. Jednání velmi vstřícné jak s námi, tak s personálem našeho hotelu. Zajistila vše od zájezdu až po snídani do balíčku a pozdní večeři na hotelu. Moc děkujeme.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Jarmila Bartáková | 15.07.2022 08:05
Poznávací zájezd do Irska absolutní katastrofa. Let s přestupem, v Dublinu nám nevydali zpožděné kufry ( jsme již doma a bez kufrů). V noci jsme čekali před letištěm na odvoz na hotel a nakonec jsme museli jet taxíky, špatně sestavený program, průvodce hotové neštěstí - nevěděl absolutně nic, nic nedokázal zajistit, byl spíše přítěží, let Frankfurt - Praha zrušen, je-li jsme do Prahy minibusem, autobus na místě starý krám, ale alespoň nám řidič občas něco o místě řekl… vyhýbejte se Čedoku!!!

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
R.Krejčí | 13.07.2022 21:53
Termín 4.7.-11.7.,ostrov Thassos(Řecko).Od začátku až do konce naprosto bezproblémová dovolená.Přístup delegáta p.Veltruského naprosto v pořádku.Byl k dispozici jak na letišti v Kavale,na telefonu v průběhu dovolené(nevyužito),tak při přesunech trajektem.Oproti předchozím dvěma dovoleným s Fischerem pohodička.Velkým plusem informativní aplikace Můj Čedok.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Petra Kadlečková | 13.07.2022 21:35
Pobytový zájezd u moře na Sardinii.Delegátku Michaelu jsme téměř vůbec neviděli,na výletě v autobuse na Korsiku místo toho poslouchali polskou delegátku,takže výlet o ničem..s minimem informací..na letišti opět nebyla..pro mě nejhorší zkušenost.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Hana a Jan Kubačkovi | 08.07.2022 08:29
Letos jsme absolvovali zájezd s cestovní kanceláří Čedok " Velký okruh Madeirou" v termínu 27.5. - 3.6. a byli jsem velmi spokojeni, program byl pestrý a mohli jsme tak poznat celý ostrov za jediný týden. Měli jsme skvělou delegátku Danču Borlovou, která vědělo o ostrově mnoho, vždy měla pro nás připravené překvapení jak formou zážitků tak formou nějakých dobrot a vytvářela příjemnou atmosféru, velmi profesionální přístup. Byli jsme dobrá parta, tak jsme si to opravdu užili. Jedna výtka byla k hotelu a to přeplněná jídelna u snídaně i večeře, na horkou vodu na čaj jsme stáli frontu i 5 minut ke kávovaru, přitom stačila nějaká nádoba s horkou vodou. To jsme si moc neužili. Čedok je známka kvality a dopoučujeme.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
JAROSLAVA BURIANOVÁ | 05.07.2022 14:30
Zájezd s názvem"Perly Andalusie s pobytem u moře" KÓD AGP2OKO s termínem 13.06.2022 do 20.06.2022. PROGRAM: GIBRALTAR, GRANADA, SEVILLA Chtěla bych upozornit na některé nedostatky z výše uvedené dovolené, které nemohu přejít bez tohoto komentáře. Program zájezdu byl naprosto vyhovující. Program však dodržen nebyl. Nabídka "Prohlídka katedrály v Seville" se neuskutečnila z důvodu uzavření katedrály- Slavnost Těla a Krve Páně - každoroční církevní svátek. Tento fakt byl pro mne velmi nepříjemný, protože témněř čtyřhodinová jízda do Sevily končila informací "Je zavřeno". Delegátka Markéta by se musela více zajímat o naplnění programu, než jen o prodeje zájezdů. Program výletů do Granady i na Gibraltar byl velmi pěkně zorganizovaný i když někdy dost uspěchaný, ale viděli jsme vše, co nám zájezd nabízel. Paní Irena se o nás velmi dobře starala a patří jí poděkování. J. Burianová

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Ingrid Miščíková | 04.07.2022 08:58
V létě 2021 jsem si koupila zájezd do Chorvatska do Jižní Dalmácie. Čedok mi zrušil let do Splitu a já letěla až do Dubrovníka, kde cesta do hotelu, který byl v Orebiči, trvala 3 hodiny.....Po ubytování, které proběhlo hladce, jsem kontaktovala delegátku a chtěla si objednat výlety. Ta mi sdělila, že kvůli mně vůbec do Orebiče nepřijede, že je ve Splitu a já ať si poradím jak chci...... 8. 7. 2022 letím s Čedokem do Malagy a zase problém! Pokyny k odletu, které mi slibují už několik dní stále nemám. Pracovník infolinky na kterou jsem hned volala byl velice nepříjemný.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Janaaaaaa | 29.06.2022 14:49
Lenka Lednická je jako delegátka Čedoku v Chorvatsku úplně zbytečná. Ve 3,30 hod. ráno jsme čekali s dětmi a kufry na schodech nějakého domu a čekali až nám někdo najde náš apartmán a ubytuje. Delegátka si ale nevěděla vůbec rady, když jsem jí ve 3 ráno telefonovala. Na letišti na nás totiž nečekala a celý náš pobyt se neukázala ani se neomluvila. Navíc ve voucheru byla uvedena chybná adresa ubytování vzdáleného 180 km a telef. č. mělo předčíslí do Německa! Takže jsme se do našeho apartmánu nedovolali...

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Šárka Zelingerová | 27.06.2022 08:57
Dobrý den, chtěla bych vyjádřit poděkování CK Čedok už druhým rokem jsme byli s CK v Řecku letos Kréta a absolutní spokojenost. Delegátka Verča i Pavel skvělý, ochota, cokoli jsme potřebovali vždy ochotný , milí fajnový lidi na svém místě. Moc děkujeme.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Milan Pecka | 25.06.2022 07:58
Chtěl bych vyjádřit spokojenost s dovolenou, kterou mi doporučila Karin MICHALKOVÁ Vedoucí CK / Office Manager z Čedoku. My Home resort Turecko. Služby v hotelu na úrovni, vše tak, jak jsme si představovali. Malinký zádrhel byl v organizaci výletu na představení v delfináriu. Kam jsme s mladou nezkušenou delegátkou přijeli pozdě a na jednu rodinu čekal dvě a půl hodiny celý autobus až se vyfotí s delfínem, to byla velká nespokojenost a mělo by se to nějak upravit. Ale to naši rodinu nerozhodilo a opravdu jsme si to moc krásně užili. Vše bylo tak, jak nám bylo předloženo, vyřízeno a žádné problémy nenastaly.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Jan St. | 23.06.2022 20:50
Vřele doporučuji Čedok ta kvalita a transparentnost . Nejenže vám lžou o kapacitě zaplaceno parkovaní asi po měsíci najednou není místo my tam parkovaly tak nevím asi neumí s PC. Potom Vám v jednu v noci po příletu sdělí že máte jiny hotel už tedy není u pláže ale asi máme vzít všechno a ten kousek si dojdeme :-) . Že jsme v 2 hotelu nebyly nahlášeni a kdyby ne přijela pani z Polska Agneska tak jsme na recepci :-) ale ano jeto perfektní cestovka jen sní vyražte a o delegátce raději nic paní M. je hvězda!

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Simona | 13.06.2022 21:09
Dobrý den, Taktéž jako drtivá většina přikládám velmi špatnou recenzi na cestovní kancelář Čedok.S přítelem jsme v květnu 2022 vycestovali do Egypta, nemile nás překvapil hotel (bohužel z fotek se to ani trochu nepodobalo realitě),hned poté nepříjemný personál a nakonec naprosto neschopnou paní delegátku,která stále neřešila naše připomínky. Všude jen špína, odpadky. Hned po příjezdu jsme posílali stížnost. Asi po 3 týdnech se vyjádřili, že nám peníze nevrátí,prý jsme to měli řešit s paní delegátkou (ovšem ta to stále přehlížela).S touhle cestovní kanceláří jsme letěli naposledy.Nikomu nedoporučuji.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Petra Lazarová | 07.06.2022 18:17
Bohužel také se musím přidat s negativním hodnocením.S Čedokem už nikdy více,tak amatérský a neprofesionální poznávací zájezd jsem nikde jinde nezažila. Nebylo dodrženo nic z toho, co bylo slíbeno. Vstupenky, které jsme měli rezervované a zaplacené dopředu do Vatikánských muzeí staly na místě o 1000 Kč méně než jsme za ně dopředu zaplatili. A když jsme to reklamovali,tak nám byla jako náhrada daná stokoruna. Průvodkyně, která není průvodce ale podle jejich slov jen vedoucí zájezdu atd.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Miloš | 05.06.2022 18:34
Chci ocenit typ zájezdu Nejkrásnější kouty Švycarska panoramatickým drahami konaný ve dnech 31.5 až 5.6.2022. Zejména pak přístup a profesionalitu průvodkyně Mgr. Zdenky Sádlové. Zájezd byl organizačně perfektně zajištěn.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Frantisek | 03.06.2022 08:01
CK Čedok a.s. nedoporučuji, varuji před jejím jednáním. Má vybudované dobré jméno, nicméně úroveň jednání přesahují z většiny menší CK. Před COVID19 jsem zakoupil zájezd, který byl zrušen COVID19. Vybral jsem voucher. Ten jsem v prosinci 2021 vybral za zájezd do hotelu Blue Sea Beach Resort na Rhodosu. V květnu 2022 jsem od Čedoku dostal informaci, že zájezd musí zrušit. Obrátil jsem se přímo na hotel, ze kterého mi opakovaně potvrdili, že společnost Čedok a.s. neprovedla na mnou od prosince 2021 rezervovaný zájezd blokaci pokoje. Tedy společnost Čedok 6 měsíců měla k dispozici finanční prostředky, objednaný a zaplacený zájezd nezablokovala a ani nenabídla alternativu jiného zájezdu v dříve objednaném termínu. Na to, na jakou si Čedok hraje společnost, jak si zakládá na tradici, smutné jednání. Možná je za tímto fakt, že Čedok a.s. vlastní polský majitel, který na zákazníky kašle.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Lenka Holasová | 19.05.2022 12:44
CK Čedok nedoporučuji. Poznávací zájezd Víkend v Římě. Hotel od Říma vzdálený cca 50 km, úplně na samotě, 3hvězdičkový hotel neuvaří nikomu nic, pokud není objednáno, a kolem žádná tavernička, není možnost dojít si na jídlo jinam. Jen několik z nás se po tvrdém odporu dovolalo alespoň salátu, ale bez večeře byl i řidič. Ráno snídaně od 7:00 v 7:15 prázdné mísy, po urgenci neochotně donesli ještě jeden tácek se šunkou. Ráno cesta po dálnici s kolonami do středu Říma, večer zase zpět, to nemá CK Čedok možnost zařídit hotel alespoň na okraji Říma s dostupností MHD? Do Kolosea, Fora Romana i Vatikánských muzeí jsme šli bez průvodce, u muzeí bylo nám řečeno, že budeme mít sluchátka s českým výkladem, to bohužel také nebylo CK zajištěno, takže jsme šli bez výkladu. Toto mě tedy opravdu velmi zklamalo.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Martin Mrázek | 16.05.2022 09:28
Dobrý den, nevím jakou cestou mám hodnotit zájezd od 10-15.5.2022 Švýcarskými vlaky, tak jsem zvolil tento způsob.  Chtěl bych ohodnotit a pochválit perfektní a nadstandardní práci Vaší delegátky paní Sádlové. Takovou starostlivost a profesionální přístup jsem ještě nezažil.Zájezd byl perfektní a těším se na další spolupráci. Děkuji moc Mrázek Martin 

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Lenka Benová | 15.03.2022 17:54
Já bych se chtěla bohužel podělit o zklamání že zájezdu, který jsme jeli 10 - 13.3. 2022. Prodloužený víkend v Římě. Ve čtvrtek nás dovezli na hotel až ve 21 hod, tzn. sprcha a spát. V neděli jsme v deset opustili hotel a vezli nás na letiště. Shrnuto a sečteno, dva dny v Římě za 12 tisíc! Moje chyba, už nikdy! Dávejte si pozor, kolik času opravdu strávíte tam, kde se chcete vydat. My byli všichni dost zklamaní!

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Veronika | 01.02.2022 14:28
Přidávám se k recenzi cestovní kanceláře Čedok. S přítelem jsme cestovali v lednu 2022 a to na Zanzibar. Zanzibar, resort a vše ohledně našeho pobytu bylo perfektní, jedním slovem ráj. Moc jsme si to užili, ovšem cestovní kancelář Čedok podle nás trošku zklamala. Je nutno podotknout, že jsme na takovém to zájezdu byli poprvé, takže jsme neměli žádné zkušenosti jak s letištěm, tak celkově, nejsme žádní zkušení cestovatelé ale možná pro někoho tato recenze přínosná, protože jsme očekávali, že pokud si jako amatér zaplatíte celý zájezd s cestovkou abyste NIC nemuseli řešit - jako jsme chtěli my a kde je v ceně delegát, tak že dostanete více info co dělat, kam jít atd.. ale např. toho delegáta potkáte až v cílově destinaci na Zanzibaru před letištěm. Nám bylo řečeno, že na letišti v Praze najdeme stánek Čedok s delegátem a už se nějak chytneme, tak žádný stánek v Praze na letišti nebyl, delegát taky ne a měli jsme jít rovnou k odbavení zavazadel podle informační tabule. Tak to jsme v tom stresu nějak sami s pomocí Pražského personálu letiště zvládli. Let byl v pořádku, dostanete 2 jídla a během letu je podávána voda, káva a další nápoje v ceně. (LOT Boeing 787-8 Dreamliner) Charterová linka Praha-Zanzibar. Ale při příletu na Zanzibar jsme museli vyplňovat žádost o vízum v jedné z neklimatizovaných letištních hal, kde se nakupili všichni lidé (cca. 250) z našeho příletového letadla a vznikl šílený chaos. Lidé seděli / leželi na zemi, kde se dalo, všichni splavení, rozhořčení, hlava na hlavě, tvořily se obrovské unavující fronty které neubíhaly. Všichni z našeho příletového letadla sepisovali kde se dalo formuláře o výzum, které z nepochopitelných důvodů nerozdali např. v letadle, cestovka nám to neoznámila dopředu aby si to mohl člověk případně v klidu připravit a nemusel se zdržovat několik hodin na letišti. Podotýkám, že jsme strávili opravdu celé 2,5 hodiny na Zanzibarském letišti vyplňováním příslušných formulářů, které nám cestovka zkrátka dopředu neoznámila. Nikdo nic netušil a starší lidé, kteří například angličtinu moc neovládali, byli naprosto bezradní a museli jim v tom šíleném propoceném shonu pomáhat ostatní lidé kteří toho taky měli dost. Pomoc cestovní kanceláře nebo delegáta v tu chvíli totálně zkolabovala. Delegát na nás čekal s úsměvem od ucha k uchu až hezky venku před letištním transferem, až si člověk prošel SÁM bez jakékoli pomoci peklem v letištní hale. Pro nás nepochopitelné. Snad můžeme s jistotou říci, že bez cestovní kanceláře to evidentně zvládnete taky, protože všechny formuláře a dokumenty si stejně zajišťujete sami (pro nás také zklamání). A práce delegáta byla úplně zbytečná a směšná. Delegát přijel na hotel asi až 3.den, kdy už jsme si veškeré info a podrobnosti o výletech a celkově ,,jak to všechno v okolí našeho resortu funguje" zjistili ve výsledku taky sami od místních lidí během prvního dne, takže delegát nám pak ve výsledku 3. den v resortu sdělil jen info, které jsme už věděli (místní život a výlety, peníze, atd..) Přístě si zkusíme vybrat jinou cestovní kancelář než Čedok a nebo se zkusíme opravdu vydat na vlastní pěst. Shrnutí: Resort a místo Zanzibar je nádhera, rozhodně nešlápnete vedle, protože to je opravdu nedotčený ráj na který budete vzpomínat s úsměvem. Cestovní kancelář - by se měla více věnovat zákazníkům.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Ladislav Prokop | 23.01.2022 11:58
Zájezd do Egypta.Nikdy víc! Ubytování splnilo naše očekávání,ale to jediné bylo v pořádku, Strava otřesná, celý týden to samé,připálené a nedovařené kuřecí,překořeněné a rozvařené ryby jediné co se dalo jíst byli polévky po dochucení,rozvařené těstoviny,atd. navíc bylo vše studené.Jednalo se o resort ZYA REGINA.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Michal J. | 22.01.2022 08:33
8.1-15.1.20222 jsme byli od Čedoku v Egyptě Marsa alam. Cestuji do Egypta každé tři měsíce a s čedokem jsem byl po několikáté. Ovšem práci delegáta jsem tentokrát zažil naprosto otřesnou. Už po příletu kdy jsme měli zpoždění a celou cestu nám řvalo v letadle malé děcko se nestihla dostavit v čas takže jsme na ní v autobuse museli čekat dalších dvacet minut což je po šesti a něco hodinové cestě opravdu nepříjemné. Proto aby nás jen pozdravila. Úvodní schůzku jsme vynechal protože už to známe a nic nového by nám neřekla. Přesto na nás na pokoji čekal ručně naškrábaný vzkaz že jsme se měli dostavit a td. takže následující den jsme tedy šli na setkání. To bylo ovšem k ničemu-slečna Jitka Herzánová nic nevěděla a i to co věděla bylo v reálu jinak,kdykoliv jsme se tedy na něco zeptali tak protáčela oči a obtěžovalo jí to. Několik otázek nedokázala zodpovědět (třeba to proč už třetí den netekla teplá voda) a ty ostatní co zodpověděla tak byly klamné. A pak už jsme jí po zbitek dovolené vůbec neviděli. Za mě bych to schrnul tak-hotel jsme si vybrali dobrý jen ten delegát byl úplně k ničemu a kdybychom nebyli v Egyptě znalý tak bychom byli uvěznění jen v resortu.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Stanislav Búth | 29.12.2021 14:25
28. 12. 2021 jsme se vrátili z Dominikánské republiky, Bayahibe, hotel Catalonia Royal La Romana po dvou týdnech pobytu. Let v Business clas vleže, pokoj, stravování AI, pláž, výlet, delegáti Martin a Dominika, vše odpovídalo vynaloženým financím, takže zklamání nebylo žádné, měli jsme se fajn a určitě s CK Čedok zase někam pojedeme.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Jakub | 13.12.2021 17:03
Byli jsme od 4.12. do 11.12. v Egyptě v Marsa Alam v hotelu Lazuli. Přístup a profesionality delegáta George a pomocníka z cestovky Exim Tours Mohammeda ,byla na nejvyšší úrovni. Taky bych chtěl vyzdvihnout animátorku Danielku,která sice přijela v půlce naši dovolené,ale její úsměv a pozitivní nálada byla až neuvěřitelná.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Edel | 20.10.2021 17:59
Měli jsme dovolenou v Egyptě 8.8.-19.8. hotel Aladdin, a skoro celou dobu jsme se setkávali s neprofesionálním a arogantním chováním ze strany delegátů Čedok v Egyptě. 1. Jedna z nas onemocněla COVID druhý den v Hurgadě, PCR byl pozitivní. My jsme stěhovali do různých pokojů a příští den čekaly na sjednaný PCR test, jenže delegát o tom nic nevěděl a na náš požadavek řekl že dělat to nemusíme (???). Potom jsme dozvěděli že delegát Fahim informoval hotel o tom že jsme ODMÍTLY tu možnost testování. Blbec zapomněl na to že jsme se o tom psali ve WhatsApp, mám ten náš chat o tom. 2. Jednou se nám ukradli osušky přímo z terasy našeho pokoje, na co delegát Fahim řekl že musíme za to zaplatit a pokud platit nechceme tak můžeme taky UKRÁST. 3. Po zakoupení zájezdu jsme dostali požadavky vstupu a výstupu do/z Egypta, dle kterých mezinárodní certifikát o prodělané nemoci BEZ QR kódu měl platnost. Jenže ihned první den delegát Fahim mi řekl že tento certifikát už měsíc neplatí a musím bud dostat QR kód, což se mi nepovedlo kvůli tomu že můj praktický lékařství taky měl dovolenou, anebo udělat test za 30USD. Tohle jsem upřímně nečekala, protože tuto informaci by měla zajistit firma ještě PŘED odletem. Žádám o vracení těchto prostředků. Účtenky a potvrzení mám, všechny screenshooty taky. dále... jeli jsme odevzdávat ten test a již v autobusu delegát šel vzít peníze od nás. Na prosbu ohledně účtenky řekl že to nemají v praxi dávat účtenky. Na moji otázku "Odkud můžu vědět za co platím, možná ten test stojí 10USD a vy ještě k tomu chcete navíc 20" řekl "Ano, test stojí 15USD a transfer taky 15". V tento moment skoro všichni byly vyděšeny protože taxi stojí 2USD do toho odběrového místa a každý by mohl jet kdykoliv a nečekat na ostatní, takže bychom ušetřili peníze a čas. Ale by to nebylo problém pokud by to bylo napsaný v podminkách. NEBYLO! Delegatovi jsem řekla "Cože? Proč to nebylo napsaný v podmínkách?", na co nic neodpověděl, šel za řidičem, zastavil autobus a řekl mi at vystoupím a zavolám taxika!!!!!! Takhle se zachoval delegát. A celý autobus potvrdí moje slova, že nic jsem takového ani neříkala. IKDYBYCH řekla, to je chování profesionála??? Nakonec do letiště jsme neměli žádný doprovod, byl pouze řidič. Bohužel nejhorší zážitek v našem životě. K tomu holka celou dobu byla v karanténě spolu s ostatními.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Štěpánka | 08.10.2021 15:08
10.9.2021 jsem s manželem,kamarádkou a s její dcerou letěla s Čedokem do Bulharska. Vybrali jsme si hotel Arabella beach přímo na pláži,barem, velkým bazénem a lehátkama v ceně. Připlatili za pokoj s vyhlídkou na moře,ale hned po příletu přišlo velké zklamání. Delegát nám oznámil,bez omluvy, že náš hotel ukončil sezónu a že budem ubytováni v hotelu Laguna garden. Po dlouhém čekání jsme přišli na pokoj a to byl další šok. Špína, prach,koupelna se nedala použít. Umyvadlo a záchod hrůza. Výhled na moře se také nekonal. Druhý den nám byl nabídnut jiný pokoj,ale moře se nám nějak schovalo za stromy. To jsme jako kompenzaci nebrali. Úklid žádný, občas vyměněný ručník, toaletní papír jsme si potupně kradli z vozíku. Pláž asi 300 m a bez baru. Tak jsme si kupovali pití v obchodě. Ale jinak musím pochválit jídlo, kterého bylo dostatek, velký výběr všeho,ale studené. Bylo to psychické trauma pro všechny a pro mě největší. Moje první dovolená u moře. Nechápu, proč jsme nebyli informováni již před odletem. Čedok jsme si vybrali pro dlouholetou tradici a kde ta zkušenost zůstala? Už nikdy více s Čedokem.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Dafni | 30.09.2021 19:31
Poznávací zájezd Perly Andalusie.. v ceně 3 zájezdy plus 4 dny pobyt u moře. Proklamovaný 9 denní zájezd tedy ve skutečnosti trvá jen čistých 7 dní. Uvedený program výletů neodpovídal realitě. Výlet do Granady byl naprosto neorganizovaný, viděli jsme pouze palác Alhambra, do kterého jsme se po odjezdu v 7:30 ráno dostali až v 15:00 odpoledne - vstup do paláce nám byl posunut o 3 hodiny. Z města jsme tak neviděli vůbec nic, doslova jsme ho proběhli, hladoví, bez možnosti se za celý den kdekoli najíst, dobíhajíce paní delegátku s telefonem přilepeným na uchu, jež po cestě řešila organizační problémy namísto výkladu a nečekala ani na starší unavené účastníky s holemi. Po organizační stránce paní delegátka Irena výlety nezvládla, její vědomosti a výklad však byly obsáhlé a detailní, někdy až moc. Byl nám podrobně popsán proces výroby olivového oleje lisovaného za studena, hlavní obecné informace o Andalusii (geografie, hospodářství, demografie) jsme se však nedozvěděli. Na úkor pracovní doby řidičů autobusu nám byl zkracován či odebrán samotný program (viz. také jejich povinná půlhodinová přestávka téměř každé 1,5 h). Bylo tak nutné vstávat např. v 6h ráno, abychom z výletu mohli odjet již v 16:00 a nedostali buď žádný volný čas ve městě, nebo pouze hodinu (na rozchod i oběd). Transfer z letiště a zpět trval přes hodinu a půl, přesto, že Malaga se nacházela od našeho hotelu max. 30. min jízdy. Po cestě jsme se složitě proplétali s autobusem v malých uličkách na pobřeží, 4krát stavěli v dalších hotelích, kde jsme v každém nabrali či vyložili dva lidi. (V cílovém hotelu samozřejmě bydlelo nejvíce účastníků, kolem dvaceti). Grand Hotel Vik měl hezké, prostorné pokoje, avšak oprané ručníky a nepříliš vstřícný personál. Strava nebyla dobrá, někdy až nepoživatelná (jogurt ze škrobu, žluklé máslo, samé rozmražené polotovary). Personál v jídelně byl nezdvořilý, paní nás hned u vchodu napomínala, abychom si nezapomněli vzít náhodou rukavice na nabrání stravy. Hotelová lehátka na pláži se dají pronajmou na celý den za poplatek, v sedm večer ale budete vyhnáni :) Hotel také omývá "bio koridor" vlévající se do moře, který byl ve skutečnosti spíše bahnitou stokou s odpadky. Okolí hotelu bylo ale jinak hezké. Pro poznání památek a měst Andalusie spíše nedoporučuji, vše se odehrávalo pod časovým tlakem.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Petr | 22.09.2021 15:32
Již nikdy více s Čedokem ! Loňský rok jsme si objednali poznávací zájezd " Itálie na špičce boty" + prodloužený pobyt u moře.(jako jeden zájezd) Vzhledem k rozjíždějící se epidemii Covidu jsme se rozhodli zájezd zrušit více jak 60dní před plánovaným odletem. Storno poplatek byl však vyčíslen na více jak 17000Kč... Nezbylo tak nic jiného, než příjmout voucher od cestovky, který jsme letos na uvedený zájezd v září použili. V první části poznávacího zájezdu jsme vystřídali 4 hotely ( všechny byly 3hvězdíčkové) dva byly odpovídající, ale zbývající dva byly naprosto neodpovídající jak polohou, tak i kvalitou. ( Strava bez jakékoliv zeleniny či ovoce, až na jeden případ v hotelu) Průvodkyně Jana byla kapitolou sama pro sebe. Informace si četla za jízdy v mobilu a přednášela cestujícím. Mnohdy ji doplňovali či opravovali více informovaní účastníci zájezdu.Ve městech nás neprovázela, měli jsme vždy rozchod a v patřičnou dobu sraz na určitém místě. Takže bez jakéhokoliv výkladu... Ovšem hlavní šok pro nás nastal asi 3 dny před koncem této naší poznávací části zájezdu. U čedoku jsme si objednali nabízený "prodloužený pobyt u moře " ve vybraném hotelu. A právě zde přišla naše průvodkyně s oznámením, že musíme jet s ostatními účastníky zájezdu na letiště, zde počkat na další letadlo z ČR a s další várkou jet zpět z letiště do patřičného hotelu. Prostě sbalit zavazadla, absolvovat 1,5 hod cestu na letiště, čekat na přílet letadla z ČR, počkat na jejich odbavení a absolvovat 1,5 hod zpět do mého vybraného hotelu !!! Přitom vzdálenost dotyčných hotelů byla asi 10km !!! Po mé argumentaci, že toto v žádném případě nebudu absolvovat mi bylo řečeno, že další řešení je - objednat si taxik . Neskutečné! Takto jsem vedl nepříjemné rozhovory s průvodkyní po 3 dny a poté co jsem ji řekl, ať mi vytočí patřičnou nadřízenou osobu v Čedoku se kterou bych tuto záležitost řešit, mne odkázala na linku SOS Čedoku ! Navíc argumentovala, že není průvodkyně Čedoku, ale je soukromá osoba ! Po té, co jsem ji patřičně naznačil, že si budu stěžovat na ni a celou cestovku přišla následující den s hlášku, že mi vyjednala "vyjímku" a že mne tam odveze z hotelu auto. Cesta nám trvala asi 15 min a sama toho využila i pro svoji vlastní dopravu dále... Tak takhle mi průvodkyně po 3 dny kazila dovolenou záležitostí, která byla nakonec vyřízena za 15 min. Takže závěr - TOTO BYLA MÁ POSLEDNÍ DOVOLENÁ S ČEDOKEM !!!

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Elena V. | 19.09.2021 10:40
Letosni dovolena s CK CEDOK v Bulharsku letovisko Albena hotel Laguna Garden byl otresnym zazitkem.Nejenom,ze jsme meli mit hotel Arabella Beach a na letisti ve Varne jsme zjistili,ze tento hotel je uz zavreny od zari a nabidnuty prave zmineny hotel Laguna Garden.Velmi spatne jednani od CK a zaroven tento hotel mel by byt take uzavreny,nebot sluzby neodpovidaly 4 hvezdickovemu hotelu,spatny uklid,jidlo studene,obsluha katastrofa,okoli bazenu rozbite dlazby,neudrzovane.Jezdime s CK Cedok uz nekolik let a toto byl pro nas veliky sok.Nikdo o zmene hotelu nas neinformoval az na letisti ve Varne.NEDOPORUCUJI !!!

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Jarda | 16.09.2021 11:02
Absolvovali jsme s CK Čedok 3.9.21 poznávací zájezd ,,Na špičce boty Itálie,, . Zájezd v katalogu vypadal velmi zajímavě, ale realita byla zcela jiná. Starý autobus, který po třech opravách musel být vyměněn, ubytování ,která byla na okraji města či neodpovídala udávané kvalitě, snídaně v omezeném množství, takže se ne vždy na všechny dostalo. Program zájezdu se zcela míjel s místem ubytování, takže jsme nacestovali nesmyslně podstatně více kilometrů, než bylo třeba. Vrcholem byl ale ,,výkon,, průvodkyně Čedoku Jany, která nás neustále zásobovala informacemi o jejím soukromém životě v Itálii včetně upozorňování na její vysokou odbornost, ale ta končila vždy u volného rozchodu po promenádě bez jakéhokoliv výkladu o daném městě či památce. Její základní postoj byl takový, že je již unavená a přijela si s námi odpočinout. V případě řešení problémů nám odpověděla, že s Čedokem nemá nic společného ,že je soukromá osoba a ať si zavoláme na horkou linku Čedoku. Za 30 minut sledování pořadu o Itálii v televizi jsem viděl a dozvěděl se více, než na tomto zájezdě. Již nikdy více.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Vlaďka | 06.09.2021 16:08
Vážení, nekupujte od Čedoku zájezdy do Dominikánské republiky, nabídka neodpovídá skutečnosti nabízené CK. Pláže v Punta Cana jsou dlouhodobě zamořeny řasami, na což vás CK neupozorní, bude vám to prezentováno jako momentální situace, která se slovy delegátky "do dvou dnů vyřeší" (nevyřešila). Chtěla jsem přikoupit l. třídu v letadle, pracovnicí Čedoku mi bylo řečeno, že 1. třídu v tomto letu 21. - 28. 8. 2021 ani nenabízeli (nabízeli za cca 18 000,- Kč). Po nástupu do letadla jsem zjistila, že 1. třída v počtu cca 10 míst se prodávala... Výlety byly krásné, ubytování nic moc, ale to by nám tak nevadilo, bylo čisto a jídlo bylo výborné v bohaté nabídce. Hlavně nám chybělo to moře, ve kterém se nedalo koupat. Čedok je bohužel polský a podle toho to vypadá. Byla jsem poprvé s Čedokem a také naposledy, bohužel. Jejich služby již dávno neodpovídají jejich pověsti.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Michaela | 04.09.2021 09:52
Právě jsme se vrátili z Turecka hotel Pine beach Martime Belek. Měli jsme veliké štěstí na delegátku Tatianu. Absolutně dokonalá delegátka, neustále v dosahu, vždy hned vše zařídila i poradila

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Jana | 02.09.2021 19:30
Bohužel se musím přidat na stranu klientů kteří nejsou s Čedokem spokojeni. Naše dovolená v Bulharsku hotel Imperial palace na Slunečném pobřeží naprosto neodpovídala popisu CK. Hotel mel byt 5*odpovídal tak 3*. Zavádějící popis že pokoje superior čerpají ultra inclusive se stravováním v restauraci nebyl pravdivý. Přesto že byl ve smlouvě uveden pokoj s balkonem a výhledem na moře...Byl vyhled na opačnou stranu do dalšího hotelu pouze pokud se hodně vyklonite zahlednete část moře. O balkonu nemohla být řeč byl to ochoz cca 60 cm do šířky bez židlí. V hotelu špína,odpadky,rozbité slunečníky u bazénů které měly být v ceně, špinavé ubrusy v jídelně a nedostatek příborů,špatně umyté talíře. Dvakrat za pobyt pokazeny výtah.Neochotny personál . Jedno WC v suterénu pro všechny.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Eliška a Zdena | 30.08.2021 13:41
Dovolená s ČEDOKEM poprvé a naposledy ! Dominikánská republika Hotel Be Live Collection PUNTA CANA dovolená 21.-29.8.2021. Toužíte se koupat v Karibiku tak lákavém, jak prezentuje ČEDOK tento hotel na svém webu ? Vystoupíte před hotelem a cítíte nepříjemný zápach. Přivítání s tyrkysovým mořem - ZAPOMEŇTE ! Přivítá Vás hromada hnijících mořských řas, páchnoucí hromada , kterou odstraňuje bagr – tak trochu JZD. Bylo nám sděleno, že je to po zemětřesení a také po hurikánu. Je to problém dlouhodobý , patrné i z recenzí . Delegátka Vám s úsměvem řekne, že je to příroda, jistě . Korektní je, informovat klienta již v nabídce zájezdu např. ve vymezeném období červenec až listopad je pravděpodobný výskyt řas a klient se rozhodne, zda poletí přes Atlantik a bude se koupat jen v bazénu. Máte možnost se koupat v tyrkysovém moři, zaplaťte si výlety a vykoupejte se několik hodin v Karibiku. Abychom byly objektivní, výlety byly pěkné, delegátka byla vstřícná a měla vyčerpávající výklad. Klamavá reklama = ČEDOK = v pohodě. Hotelové pokoje přidělené naší skupině také nebyly ty z katalogu …. po rekonstrukci. Restaurace jsou OK, jídlo bylo chutné a bohatý výběr. Po nájezdu Amíků ovšem nemáte klid ani v bazénu , u moře hnilobný zápach. Takovou dovolenou plánujete ? Nikdy jsme na dovolené neměly s nikým a ničím problém. Umíme i pochválit, ale vše je jednou poprvé. Tentokrát jsme recenze podcenily. Eliška a Zdena

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
L. Egrtová | 30.08.2021 11:30
Čedok-Dominikánská republika-od 21.8. už nikdy více!! Cestujeme hodně, ale tohle jsme ještě neviděly...ve zkratce desítky vyhozených tisíc za pobyt u bazénu a "karibského" moře barvy močůvky, nechutného zápachu linoucího se až do zatuchlého pokoje... Realita vs. nabídka CK úplně jinde...bez zmínky o této (poměrně závažné) vadě...bez náhrady alternativní dopravy do jiné části ostrova (jako měly jiné CK), pouze možnost platit další a další peníze za výlety..(že by záměr?) Slečna delegátka M. ve finále sdělila, ať si nikde ani nestěžujume, že nemáme šanci uspět, neboť její maminka je soudkyně, tak to musí vědět!.....byly jsme v totálním šoku.....toť vše k profesionalitě této CK

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Michal | 30.08.2021 11:17
Bulharsko! Velké zklamání CK ČEDOK! Už od příletu do Burgasu panoval totální chaos tamní delegát nás poslal úplně na opačnou stranu parkoviště kde měl být autobus který se nám cca po 15 min podařilo najít ale úplně na druhém konci! No a s autobusem to nemělo taky nic společného děs! Dovezl nás k hotelu ale zřejmě nevěděl kde má jet a vysadil nás z druhé strany tak jsme ještě museli hledat recepci! Cesta zpět už probíhala o poznání lépe . Schůzka s delegátem proběhla následující den odpoledne(pro mě nepochopitelné a zbytečné neboť do té doby si vše potřebné zjistíte sami). Před odletem zpět se Bulharsko přehouplo do červené a museli jsme na testy, delegatovi jsem musel volat sám neboť jsem žádné informace neobdržel, naivně jsem si myslel že na hotel dorazí nějaký odborník který nám testy udělá, nebo nás někdo na daně místo závěru, ale ne jen mi bylo telefonicky sděleno že si máme zajít do lékařského zařízení které je cca 15 min. od hotelu,žádnou mapu či adresu jsem neobdržel jen “záchytný” bod, který jsme museli hledat! Teď už vím že s Čedokem už NIKDY!!

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Ives | 24.08.2021 09:32
Nechali jsme se zlákat nabídkou a krásným popisem destinace i luxusního hotelu. Realita je bohužel jiná a zajímalo by nás, zda zástupce Čedoku, který s majiteli pětihvězdičkového hotelu ve městě Durres v Albánii dojednával kontrakt, ví, jak to na místě ve skutečnosti chodí. To, že hotel nestojí v zeleni, ale téměř na rušné komunikaci, jsme věděli ze satelitních záběrů předem. Uspořádání a vybavení alespoň našeho pokoje bylo již na hraně – obrovská šatní skříň, ale bez poliček nebo přihrádek navíc postavená v nejužším prostoru, průchod na balkón zatarasený psacím stolem, balkón bez sušáku na prádlo. Klimatizace instalovaná v malé chodbičce, tedy chladící chodbičku, ale ne pokoj, a při odebrání vstupní karty mimo provoz. To samé platí pro mini ledničku, která nechladí, ale jen vypouští neskutečné horko do pokoje. Designově pojatá koupelna bez jediné poličky a věšáku byla po každém sprchování „pod vodou“, protože sprchový kout je vybavený úzkými zástěnami po stranách, ale ty proud vody ze sprchy neusměrní … Veškerý personál hotelu prošel asi jen rychlokurzem angličtiny a v restauraci byli hosté označení náramkem hotelu víceméně trpěni. Absolutní přednost měli návštěvníci z ulice. Pro ně byly stoly dokonale prostřeny, je obsluhovali číšníci, ti konzumovali vybraná jídla. Pro ubytované hosty byl pult s nabídkou dokola se opakujících jídel a obvykle vysušených mas, lednice s nealko nápoji v krabicích a plastových láhvích, několika druhy lokálního alkoholu a automat s tekutinou, která byla vydávaná za kávu. A pro konzumaci nápojů jsme měli určeny plastové kelímky… Samozřejmá byla vlastní obsluha. To, že se hotel nepostaral o jakýkoli denní program, nám nevadilo. To, že od rána do noci z plážového baru řvala reprodukovaná hudba, bylo hodně nepříjemné. Nejhorší ale byla každovečerní „zábava“ pro celé okolí. V plážovém baru přímo po okny hotelu Royal G se každý večer konal koncert místních „umělců“, kteří produkovali neskutečný hluk, před kterým ti, kteří tento druh „umění“ nechtěli poslouchat, neměli možnost nikam utéct. Ani místní promenády nepřinášely uspokojení – popelnice přeplněné páchnoucími odpadky, žebráci a chudáci včetně malých dětí ležící bezvládně na rozbitém chodníku, vyzáblí potulní psi, špína a nepořádek. Nabídka výletů byla také minimální a z našeho pohledu hodně předražená. Například Prohlídka města Vlora a výletní plavba rozhodně neodpovídala inzerovanému popisu. Za cenu 50 € plus dalších 10 € za oběd jsme zažili plavbu lodí, na ostrově Sazan jsme se prošli po bývalé vojenské základně s rozpadajícími se budovami a rezavějící technikou postupně zarůstající křovím, koupali a slunili mezi návštěvníky ze tří plně obsazených velkých výletních lodí na malém prostoru svahu s kameny (relaxace na krásné pláži???), ve vzdálenosti cca 500 m propluli kolem otvoru do skály (úchvatné jeskyně piráta Haxhi Aliu). Za prohlídku města Vlory jsme asi měli považovat zdlouhavé popojíždění v koloně aut přes město do přístavu, který spíš připomínal nákladní prostory nebo opuštěné staveniště. Inzerovaný návrat do hotelu ve večerních hodinách se protáhl do hodin nočních – že by řidiči nečekali ohromné dopravní zácpy? Náš dojem z Albánie? Nebýt originálního zážitku z dobrodružného celodenního výletu do hor na džípech a koupání ve vyhřátém moři, byla by to dost nevydařená dovolená. Takhle jen konstatujeme, že do Albánie už určitě nepojedeme.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Katka | 23.08.2021 19:20
ŘÍM - NEAPOL - ISCHIA - CAPRI Dne 17.08.21 jsme se vydali s cestovní kanceláří Čedok na poznávací zájezd do Itálie. Velké plus bych chtěla udělit za možnost prohlédnout si většinu nádherných památek, co tyto destinace nabízejí. Dále bych chtěla vyzdvihnout naši paní průvodkyni, která byla velice ochotná, snažila se nám podat veškeré informace, měla naprosto parádně připravené povídání ke každé památce a její výklady byly naprosto báječné. Samozřejmě velké díky patří i pánům řidičům, kteří nás bezpečně dopravili na všechna místa. ALE OBROVSKOOOOOOOOUU kritiku musím připsat CK Čedok. Proč? 1. tato cestovní kancelář absolutně selhala z hlediska organizace celého zájezdu! 2. V ceně zájezdu jsme měli zaplacené snídaně. Očekávali jsme aspoň nějaký standart, ale obrovským zklamáním bylo to, že jsme dostali jen malý kousek pečiva. Takže ve zkratce jsme nic nesnídali a byli téměř celý den hlady! 3. Další fiasko byl výjezd na sopku Vesuv, kde celý zájezd měl zaplacený tento výstup, ale dostal se jen k parkovišti pod kráter. Důvodem byla opět špatná informovanost CK ne-li zavádějící. 4. Lodní přeprava.... Dále jsme XXX hodin museli čekat na možnost exportování se na jiný ostrov. Proč? Cestovka opět nic nezarezervovala, a nebýt naší ÚŽASNÉ paní průvodkyně, bychom se ani na žádný z těchto ostrovu nedostali. 5. Hotel.... Měli jsme být ubytování v hotelu, ale bylo nám oznámeno, že hotel byl overbooked, a proto jsme se museli přemístit do jiného hotelu. Ve zkratce - špína, protékající záchod, mastné stoly, flekaté prostěradla, nefunkční klima... Celkově tento zájezd hodnotím podprůměrně. Na to, že tato CK je v ČR velmi vyhlášená, tak by měla co dělat, aby si svou prestiž vůbec udržela. Po této zkušenosti s Čedokem nikam!

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Anna | 21.08.2021 20:12
Už nikdy s Čedokem.......byli jsme v Turecku 5.-12.8.2021.....delegátka paní Adéla pokazila Čedoku jméno.Nevěděla nic o okolí hotelu,třeba tržiště jsme našli až den před odletem-tvrdila,že tam žádné není.Kupte si vodu-v hotelu vám ji nedají-omyl,vodu dávali. Jste nejvzdálenější hotel-nedivte se,že v tom provozu pro vás jezdí pozdě.!! Bohužel i při odjezdu na letiště o 35 minut.Organizace všeho byla podivná.Při výletu lodí vás vyhodí v přístavu-že delegátka je už na lodi,ale nevíte.Ani na které z těch deseti.Na výlet na Pamukkale taháte litry vody-neb není v ceně-ale ani ke koupení v autobuse.Jen v restauraci u snídaně-5Euro za 0,3 limonádu....a to jsme v autobusu strávili v tom dnu celkem 8 hodin...Je s podivem-že to celé má značku All.in.Jinak hotel FAUSTINA byl opravdu na pláži-malý,čistý,s milým personálem.Jen jsme nepochopili bar u bazenu ! provoz do 22,00-kůlivá kovidu....ale od 22,00 otevřen za //celkem velké // peníze.....prostě kovid šel asi spát.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Ivan | 21.08.2021 11:42
S touto CK jsme vycestovali na Maledivy v 8/2021, jedinou výhodou byl přímý let z Prahy s Luke Air, letadlo Airbus A330 tiché a díky tomu že jde o starý revitalizovaný kus je v něm ještě relativně dost místa. Letadlo bohužel zcela bez jakéhokoliv zábavního vybavení (TV infotainment). Jídlo v letadle naprosto tragické a to jsem dost nenáročný (sušenky, muffin, tyčinky) na 10ti hodinovém letu... pití nedostatek a spíše "self service". Jezdím s CK i bez, v tomto případě mi zcela chyběla role CK, u té lze pouze vybrat a zaplatit, pak o nich už není slyšet. dovolat se na jejich linku je zcela nereálné, cestovní pokyny otřesně strohé, samý www odkaz nula informací, pro méně zkušené cestovatele opravdu nedostatečné, natož pro ty co neumí AJ - ti jsou odkázáni na pomoc ostatních. Po příjezdu do místa pobytu nutná změna ubytování - nevyhovovala poloha a vybavení, delegátka Kadlecová byla jediné + , aktivně pomáhala řešit s hotelem na dálku, druhý den v poledne stěhování vše OK,. Návrat do ČR - info o odletu si cestující sháněli sami, nikdo jim nic nesdělil, péče CK o klienta tedy jaksi nula. Jedete-li s čedokem jedete vlastněbez CK :)

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Blanka | 21.08.2021 08:01
Moje první a zároveň i poslední dovolená s Čedokem. Pri příletu na Krétu zmatek, žádný delegát, pri příjezdu do hotelu Scaleta taky žádný delegát, neumíme anglicky, takže nastal problém již na recepci. Pokoj co nám dali by se dal nazvat bunkrem, okno 20x20cm, dveře "balkonové" vedli někam do pustiny, smrad, plíseň, takže jsme si za pomocí jiných Čechů mluvících anglicky vymohli nový pokoj. My jsme ho měli zdarma, ale ti ostatní co přišli reklamovat toto ubytovani později si museli doplatit 8 euro za noc. Delegátka nikde, ukázala se až druhý den s úsměvem, ale nepomohla v ničem. Jeden pán spal dokonce venku 3 noci na lehátku u bazénu než dostal nový pokoj. Další krása byla pláž. Neudržovaná, jen pár lehátek a slunečníků, jezdili jsme pozdeji na placenou pláž, která byla úžasná, ale v naší režii. Co se týče jidla, tak malý výběr, ale jelikož nejsme v tomto směru nároční, tak nam to nevadilo. Když to tak shrnu sumasumárum s touto CK již nikdy nikam.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Petra | 18.08.2021 15:15
Byli jsme velice spokojeni s naší dovolenou v Albánii, od 2.8. - 9.8.2021, s p. delegátkou Sylvou Halouzkovou, která nám byly ve všem nápomocna. Výlety s ní byly prima, výklad připravený, zajímavý, vyčerpávající informace. Hotel čistý, služby výborné, strava výborná. Příště zase rádi pojedeme s ní.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Pavel | 15.08.2021 09:58
S Čedokem jsme byli v Dominikánské republice. Zaměstnanci prodávající zájezdy vůbec nic o destinacich nevědí, jsou tam prakticky jen aby namačkali do počítače vaše údaje. Problém už při odletu - Čedok má smlouvu s Polakama. Přijdete do letadla a zjistíte že si Poláci už sedí jak chtějí a hodinu stojíte v letadle s dítětem v náručí, zatímco se letušky snaží vyhadat aspoň dvě místa vedle sebe, protože opravdu nemůžete mít jako rodič dítě přes několik řad jinde... V letadle navíc žádné TV, jídlo laciné a pití aby se člověk neustále doprosoval, let trvá 10,5 hodiny. Pokud by jste letěli s francouzskou společnosti, je vše výše zmíněné naopak. Všechny hotely z nabídky cestovky na pobřeží znečištěné řasami. Byli jsme ujišťování že pláže hotely denně čistí. Samozřejmě lež, na hotel jsme přijeli v sobotu večer, pláže začli uklízet ve čtvrtek odpoledne a v sobotu jsme už jeli domů. Za 100 000,- jsme tedy letěli do Karibiku k bazénu. Museli jsme tedy na vlastní náklady jezdit hodinu a půl na druhou stranu ostrova, kde byli nádherné čisté pláže... S hotelem jsme byli spokojeni, ale ostatní kteří byli ubytováni v sousedních dvou hotelech budou na tuto "cestovní kancelář" podávat hromadnou stížnost přes právníka (pokoje inzerovane cestovkou byli VIP za příplatek, reálné pokoje co dostali byli nechutné, příplatek denně za Wi-Fi 10$, jídlo otřesné, personál arogantní, jedni Češi okradeni při první hodině na hotelu personálem o veškerou hotovost, hotel odmítal cokoliv řešit, ačkoliv jsou všude kamery, zkrátka vše špatně) Závěrem - s těmahle fušařema bych nedoporučil jet ani na Macháč

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Hana | 13.08.2021 10:27
S Cedokem uz nikdy nikam. Delegatka Adela nam vubec nerekla zadne informace, kde se nachazi vecerni bazar. Tvrdila, ze zadne bazary nejsou, jen jeden jednou za tyden. Posledni vecer pri odjezdu jsme zjistili, ze bazar byl kazdy vecer 5 minut od hotelu. Delegatka se jen snazila prodat exkurze. Jinak hotel Faustina krasny maly hotel na plazi, ale co se tykalo jidla, to se nedalo jist. Jidlo studene a bez chuti, a dost maly vyber jidla. Personal na restauraci a baru byl silne arogantni, kde jsme pak resili problem s manazerem hotelu. Jidlo velice chude, ovoce 4 druhy jen pri obede a veceri na pridel. Delegatka nam rikala o problemu s vodou na hotelu, abychom si chodili kupovat vodu do marketu. Po mem rozhovoru s recepci zadny problem nebyl. Vody jsme dostali kolik chteli zdarma. Myslim, ze delegatka Adela neni v hodna na tuto pozici, pro mylne nebo zadne informace. Byli jsme v Turecku uz mockrat, a diky me domluve v Tureckem jazyce jsem vlastne delala delegatku nasemu celkovemu zajezdu ja. Urcite nejsme jediny, kteri jen kvuli Adele urcite nepojedeme na hotely od Cedoku.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Veronika Jarosova | 12.08.2021 09:39
Minuli týden jsme se vrátili s Turecka.Vše bylo v naprostém pořádku ,tak jak cestovní kancelář uvedla .Byla nám přidělena delagatka Taťana v hotelu Club Sydelia.Musim říci ze služby delagatky byli úžasné.Příjemná ,milá ,ochotna .Super člověk ,který je vzdy na telefonu a poradi s čímkoliv. Velice radi se vrátíme už jenom kvůli delegadce Taťane ,budeme vybírat hotel který má přidělen.Takže za nás naprostá spokojenost.Taťana ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Jarmila Schodová | 11.08.2021 11:07
S Čedokem jsme navštívili Egypt resort Stella di Mare beach & Spa v Makadi bay. Úroveň hotelu neodpovídá avízovanému hodnocení Čedoku. Přikládám hodnocení hotelu na Googlu : Hotel má starší vybavení, ale vše čisté a udržované. Úklid každý den - vytření podlahy + výměna ručníků. Ručníky na pláž zdarma, možná výměna každý den. Každý den 0,5l vody na osobu. Připlacený výhled na moře je výhled na bazén s částečným výhledem na moře, jiní turisté bez příplatků mnohem lepší výhled! Okolní zeleň je pěkně udržovaná, bazény čisté a teplé. Pláž je čistá, lehátek a slunečníků dostatek. Nutno počítat s nízkou hladinou moře a častým odlivem, přístup do moře je z dlouhého mola. Moře je krásně čisté, ideální na šnorchlování, spousta zajímavých rybiček. Hvězdy ubírám za stravování. Hlady jsme netrpěli, ale úroveň rozhodně neodpovídá 5hvězdičkovému hotelu. Rozhodně 2 hvězdy musím ubrat. Chuťově ucházející, nicméně velmi chudé na výběr. Maso a přílohy víceméně stále stejné, velmi mi chyběl větší výběr ryb, pangas a makrela, nic víc, žádné mořské plody, což je u státu s přístupem k moři ostudné. Svačinový výběr velmi chudý, žádná zmrzlina!!! Velký výběr zákusků, dostatek zeleniny. Velmi málo ovoce, mrňavé zelené banány, něco málo pomerančů, žlutý meloun. Červený meloun nikdy, ačkoli na trhu ho mají za pakatel. Nápoje podobné jako v jiných resortech, káva nedobrá. Nejhorší ovšem byla organizace stravování. Po příchodu do restaurace nenajdete volný stůl, pokud ho již máte, nedočkáte se příborů. Oslovíte 3 číšníky, slíbí nápravu, ovšem pak začnou trpět dočasnou slepotou a ignorují vás. Egypští turisté obslouženi ihned i s donesením nápojů. Připadáte si jako debil, stojíte uprostřed jídelny a nikdo si vás nevšimne. Číšníci těžce nestíhájí, stále špinavé ulepené stoly, špinavé čalounění židlí. Příbory balené v igelitové sáčku, občas špinavé, občas něco chybí, opět se velmi těžko dočkáte nápravy. Stres při každém obědě a večeři, je to velmi ponižujícící. Nechápu, jak restaurace může fungovat při plném obsazení hotelu, velmi velmi špatná logistika! Kvůli tomu se už nikdy do tohoto hotelu nevrátíme. Ohledně Čedoku : na letišti v Ruzyni žádný delegát. Na letišti v Hrghádě Egypťan český mluvící nás usadil v busu, cesta 30km trvala hodinu. Egypťan šel s námi na recepci, pokoje jsme dostali v 10 po snídani. Služby delegátky jsme po celých 14 dní nepotřebovali, nabídku výletů mají předraženou. Cena za 14 dní 84000Kč, 2 dny před odletem navýšena cena za syna cca o 20000. Absolutní zlodějna v porovnání s cenami last minut a skutečnými službami. Přistýlka rozvrzaná postel přímo pod klimatizací. Příplatek za pokoj s výhledem na moře - výhled na bazén s částečným výhledem na moře. Turisté s last minut měli za poloviční peníze mnohem lepší ubytování!!! Služby na cestě zpět : v buse anglicky mluvící Egypťan nás vykopl z busu a starejte se sami. Za tak vysokou cenu jsme očekávali mnohem lepší služby. S Čedokem již nepojedeme.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
hegold | 10.08.2021 13:10
Cestování s CK Čedok do Jižní Dalmácie bylo pro mne velkým zklamáním. Komunikace v Praze na pobočce byla bez problému. Ale týden před odjezdem mi bylo sděleno, že nepoletím do Splitu (dovolená byla na poloostrově Pleješac), ale do Dubrovníku, prý je to blíž cíli cesty. Cesta do hotelu místo slibovaných 2 hodin trvala 4 hodiny. Po příjezdu do hotelu jsem se ubytovala a následně kontaktovala delegátku CK ohledně fakultativních výletů. Byla jsem nemile překvapená její reakcí, že : "žádné výlety nepořádá a že si mám nějaké domluvit sama, že ona je ve Splitu a nebude jezdit na Pleješac". Naprosto arogantní a neprofesionální přístup. Zaplatila jsem si služby delegáta a "také jsem je dostala". Hotel byl uváděn jako čtyřhvězdičkový, ale realita byla naprosto jiná. Pokoje malé a výhled na parkoviště. Lepší pokoje mají pro domácí klientelu. Za úklid se považovalo vysypání koše. Na závěr ještě musím dodat, že "skvělá delegátka" mi před odjezdem poslala SMS s časem transferu na letiště a nezapomněla mi připomenout vyplnit návratový formulář! Příště s touto cestovní kanceláří ani na Máchovo jezero :(

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Saruskin | 30.07.2021 16:06
Cestovní kancelář Čedok vybrala naše kamarádka z důvodu nedostatku času a zajímavé cenové nabídky. Jsme dvě spolucestující rodiny s dětmi, tak jsme vybírali destinaci vhodnou pro uspokojení jejich potřeb. Vše vypadalo slibně vytvořili nám rezervaci a čekali jsme na info o dovolené. První zděšení přišlo, když jsme se v propozicích dočetli, že oblet bude v 6.00 hodin ráno z pražského letiště. Říkám si super, tři malé děti, které musí stát 2 hod před odletem na letišti. Nakonec jsem pod nátlakem spolucestujících souhlasil a dovolenou uhradil. následně přišla informace, že 7 dní před odletem dostaneme všechny potřebné údaje k vycestování. Přišlo další zděšení !!!! každá rodina letí jiným letadlem, tudíž v jiný čas. Snažili jsme se všemožně dovolat na jejich zázračnou linku a žádat o vysvětlení změny odletového času u jedné z rodin. Po půl dni stráveném u aparátu se nám to konečně povedlo dovolat a paní nebylo vůbec trapné lhát a tvrdit nám, že to tak bylo od začátku. Kdyby to přišlo jako textový soubor, měl bych důkaz a mohl bych to reklamovat, bohužel to mají pře webový odkaz a když to následně změní, nemáte v ruce nic. Škoda, že jsem si neudělal print screen obrazovky. Každopádně je to moje poslední cesta s touto kanceláří. Kdybych se takto choval já ke svým zákazníkům, už bych dávno zkrachoval.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Nicola | 30.07.2021 08:20
Cestovní kancelář Čedok jsme si vybrali z důvodu zajímavé cenové nabídky, přímého letu na Maledivy a v době Covidu jsme chtěli mít vše zajištěné. V termínu 21.7.-29.7. jsme navštívili Maledivy, hotel Diamonds Athuruga, all inclusive, 9 dní, transfer hydroplán. Letěli jsme s polskou leteckou společností Luke Air, přímý let 8,5 hod. Let zahrnoval hlavní jídlo a snack před příletem do cíle. Na letišti v Male nás dle pokynů měl čekat delegát. Cca půl hodiny jsme vyděšeně s ostatními cestujícími pobíhali po letišti a snažili se delegáta najít. Ten nás po svém příchodu postavil na místo, kde jsme s ostatními cestujícími čekali další půl hodinu na transfer hydroplánem. Přijela pro nás rychlostní loď. Přes dvě hodiny jsme jeli rychlostní lodí a po celou dobu mi bylo na zvracení jako většině ostatním. Po příjezdu na resort nás čekala manažerka hotelu, která nám dala klíče od pokoje a zaměstnanec resortu nás do pokoje odvedl a v rychlosti nám sdělil časy snídaně, obědu a večeře. Poté jsme zašli za manažerskou hotelu a ta nám sdělila, že na resortu není ani nebude delegát Čedoku a informační schůzka tím pádem nebude, i když byla v informačních pokynech. Čedok nám ani nepředal žádné informační papíry týkající se resortu. Vše jsme si museli zjistit sami, naštěstí mluvím plynule anglicky. Kontaktovala jsem cestovní kancelář Čedok a sdělila jim své výtky, včetně transferu rychlolodí. Bez jakékoliv omluvy jsem dostala zpětnou vazbu pouze na transfer lodí. Údajně jelo na ostrov moc lidí, a proto byla zvolena doprava lodí. Ptala jsem se na to manažerky hotelu a ta cestovní kancelář Čedok ani nezná, údajně jsme jeli s ostatními cestujícími z polské cestovní kanceláře Itaka a ta nám všem objednala transfer lodí, do letadla by nebyl problém se vejít. Čedok nechtěl slyšet o tom, že máme s ostatními cestujícími nárok na transfer hydroplánem, i když to v nabídce bylo jasně stanoveno. Nabídli nám ho za příplatek 6 990Kč na osobu. U manažerky hotelu jsme si ho na cestu zpět objednali za 4 500Kč na osobu. Po celou dobu jsme měli pocit, že žádnou cestovní kancelář nemáme. V budoucnu podobnou chybu neuděláme a na tuto cestovní kancelář se nikdy neobrátíme. Opravdu velké zklamání z cestovní kanceláře.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Barbora | 29.07.2021 20:43
Dovolená v Turecku s Čedokem- byla nám přidělena delegatka Adéla V. Její suchý, strohý, studeny přístup byl příšerný. Od začátku se nám skoro až vysmívala, ze jsme si zvolili termín, kdy jsou turecké ulice i hotely plné turku. Nebyli jsme dostatečně informováni o testování v Turecku. Hotel strašný, když jsme si stěžovali paní delagatce, prosili o pomoc, ta se nám opět vysmala, ze co jsme jako čekali. Když jsme se zeptali na výlet na nějakou hezkou pláž, tak řekla, ze v Turecku nejsou hezké pláže. Nepomohla nám, když panu doktorovi pri testovani vypadly testy z ruky na zem, testoval nás bez rukavic. Výsledky testu jsme po opětovném urgovani dostali ve 22 hod večer a ráno jsme měli plánovaný odlet. Bylo nám špatně sděleno jaké dokumenty máme mít připravené, kdy na letišti vzniknul poté obrovsky zmatek, paní delegatka většinu času jen stala a vykecavala se s jinou delegatkou, pak nás nutila si zapnout mobilní data a suše nám tvrdila, ze nám to přece říkala. Bylo nás tam desítky a nikdo nevěděl, co má dělat. Strasne. A to si nedokáži představit pocity rodin, které cestovaly s dětmi. Celkový dojem z dovolené byl na nic. Čedok nás všechny velmi zklamal. Absolutně nedoporučuji. Cestuji cely život a bohužel jsem si na odpočinkové dovolené vůbec neodpocinula. A vim, ze nejsem jediná.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Martin Beránek | 21.07.2021 16:46
Komunikace s klientem je pro Čedok velká neznámá. Drží se pouze hesla, slibem nezarmoutíš. Problémy jsou a budou a dají se pochopit, ale v případě, že dorazíte na hotel, který je zcela uzavřen po 8 hodinové cestě autem (doprava je za 5 hvězdiček, protože ji nezajišťoval ČEDOK), je telefonní linka Čedoku (pevná v ČR 2 hodiny nedostupná) a delegát vám oznámí, že není v destinaci přítomen a že je vzdálen 250 km a je na celou zemi sám, že na vás nemá čas, že vám zavolá, až něco zjistí, je opravdu pro kdysi snad nejlepší CK v ČR smutné procitnutí do reality. Jednalo se o pobyt od 10.6. v hotelu VALAMAR CAROLINA, který "nestihl" otevřít, což bych opravdu pochopil, kdybychom to zjistili dříve než po příjezdu na místo. Mohli jsme si ušetřit hromadu času a kilometrů ... a dovolenou začít v pohodě v jiném hotelu. To že vás ČEDOK potom vlastně nechá 2x stěhovat je váš problém, že check-out a check-in mezi hotely zabere ve finále 4 hodiny času je smůla klienta. Podle delegátky nám poskytla kompenzaci, mísu s ovocem (slovy jeden banán, jedno jablko, 2 jahody a hroznové víno) tak můžeme být spokojeni. Po příjezdu jsem opakovaně zadal reklamaci u ČEDOK a po měsíci jsem byl vyrozuměn, že reklamaci pečlivě prošetřili, ačkoliv nevím jak, když uvádějí nepravdivé údaje, ale asi chápu, že delegátka neřekne, že to nezvládá. Ohledně služeb hotelu, kde jsme byli ubytováni se zpožděním, po zaváhání způsobeném provozem první den, musím říct, že personál se snažil pobyt maximálně udělat příjemným, kvalita služeb nadstandardní .. hotel úžasný a vše po prvním dni bylo na 100%, ačkoliv výběr kuchyně byl i díky tomu omezen. Takže to není kritika hotelu a jeho služeb, ale kritika ČEDOKU a absolutní neochota něco řešit a už vůbec ne přiznat chybu. Ve Vyrozumění o vyřízení reklamace jsou uvedeny zjevné nepravdy, lži, které si přečtete, ale to je asi tak jediné, co s tím zákazník může dělat. Abych předešel propagačním příspěvkům ze strany CK, protože si uvědomuji, že tady spíše budou převládat špatné zkušenosti, tak pro odstranění pochybností uvádím číslo smlouvy zájezdu 3070181 a spisovou značku reklamace 10014158. Velké zklamání z "české dopravní kanceláře".

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Nadiia | 20.07.2021 20:58
Jeli jsme poprvé s Čedok v Turecko 4.7.2021 - 11.7.2021. Všechno bylo v pořádku, ale my jsme s rodinou přiletíly v noci u neděli , a v hotelu byly v dvě hodiny noc. A v pondělí v 13:30 musila být informační schůzka. My zapomněli na tu schůzku protože chtěly spát. Nástupní schůzka byla ve čtvrtek manžel přišel i zeptal delegátku o testu PCR, kde ten test udělat. Delegátka která jmenuje se Veronika Zehir byla ne přívětivá, a řekla mu že on musil přijít na schůzku v pondělí. Delegátka řekla že on musít jít na recepce hotelu a souhlasit to s pracovníkům hotelu. To je není normálně, proč ne ukázáno že na schůzce budou mluvit o PCR testu? Proč ta schůzka ne v úterý, a v den příletu? Proč deligatka ne pomohla nám vyřídit to?

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Václav Vopalecký | 11.07.2021 15:22
Poděkování za vynikající starostlivost o klienty letní dovolené od 20.6- 27.6. 2021 v Turecku..Od příletu na letišti v Antalii ve dvě hodiny v noci až po celý pobyt, služby během dovolené a zajištění Covid testu a vyplnění odjezdových formulářů při odletu zpět do Prahy. Dovolená proběhla dle našich představ s paní delegátkou Veronikou Samir, jsme byli velmi spokojeni a tímto ji chceme ještě jednou mnohokrát poděkovat, za její služby při pobytu v Turecku. Děkujeme Václav Vopalecký a Eva Chmelíková

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Marta | 10.07.2021 09:30
CK Čedok velké zklamání,,,,po zaplacení zájezdu špatná komunikace,informace nepravdivé ohledně QR kodu který nebyl na letišti potřeba,stačil jen formulář,,.Pokud nemáte chytrý telef.a neumíte anglic.tak raději nikam nejezděte.Zájezd do Turecka jsme kupovali v lednu,hotel Trendy Side Beach ,hotel 18 plus.Letěli jsme 23.6.2021 až v Antalyi nám delegátka Veronika řekla s ledovým klidem že náš hotel je zavřený.Takže ck Čedok prodával zavřený hotel.Nyní je již otevřen.Hotel Verbena byl pěkný ale O plus,,,Delegátka s náma na hotel nejela,další formulář na recepci zase v Turec.nebo Angl.jazyce ,,,,,Porušení smlouvy ohledně hotelu,,,zklamání,,.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Iveta | 08.07.2021 13:32
S Čedokem jezdíme několik let, před tím jsme jezdili s Exim Tours. Bohužel po letošních zkušenostech měníme opět na Exim Tours. Špatné informace před odletem ohledně testů, Covid atd. Byli jsme v Turecko hotel Trendy Aspendos v Side, kde byla absolutně neochotná delegátka. Své povinnosti přehodila na animátory, kteří byli naopak naprosto skvělí. Špatné informace ohledně testování na zpáteční cestě. Bylo nám účtováno 30 Euro na osobu, známí, kteří tam byli ve stejném termínu platili pouze 17 Euro, protože od určitého termínu byla změna ceny. Nám však delegátka naúčtovala 30.Hrůůůůza. Kdo neměl chytrý telefon a e-mailovou adresu, tak měl smůlu. Letíme ještě v říjnu, ale objednávku máme už u Eximu.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Martin | 06.07.2021 10:54
Řecko objednané od března, 14 dni před odletem když jsme se těšili na dovolenou v Řecku, jsem se podíval na můj Čedok a tam byl jiný hotel. Začal jsem to řešit. Přístup ck je nehorázný. Vůbec se k vám do volat stojí za pevný nervy. Na pobočce jsou lidi úplně k ničemu když mi řekli že nemají stejně žádnou možnost jak do zájezdu zasahovat. Po 3 dnech mi nabídli jiný hotel na vyber mi jich dali asi 8,nic méně nic z nabídky nesouhlasilo s tím co jsme si vybrali a když ano tak byl v jiný termín než jsme měli na plánovanou dovolenou v zaměstnání. Tak jsme si vybrali teda Egypt krásný hotel. Byl levnější,ano přeplatek který nám vznikl vůči Řecku nám vrátili cely do koruny. Tak jsme se opět těšili . Všechno vycházelo . Jenom po příletu nám delegát řekl ze náš hotel je plný a tak nám dávají jiný?! Nesmysl,minimálně to ck věděla už předem,ale už to nejspíš s námi nechtěli řešit

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Denisa | 14.06.2021 16:06
S cestovkou Čedok už nikdy více. Informace před odjezdem skoro žádné nebyly. Co jsem si sama nenašla ohledně covidu, víza, výletu atd. bych nevěděla. Komunikace šílená, jak předem, tak i přímo na dovolené. Nikdo nečekal na letišti, venku jsme až hledaly nějaký autobus. Kdybych neuměla anglicky, tak z dovolené nemáme nic. Na hotel jsme přijely v 6h ráno a čekaly na pokoj až do 10h. Pokud bychom zaplatily 30$ dali by nám pokoj hned. Neustále neuklizeny pokoj a musely jsme chodit a říkat si o čisté ručníky. All inclusive byla spíše plná penze. Voda nebyla vůbec balená. Chtěly jsme jet na výlet na pyramidy, proto jsme tam jely. Delegát nebyl schopen výlet zařídit i když ho nabízely. Výlet jsem si musela zařídit tedy sama přes jinou agenturu. Na zpět podle mzv je možnost PCR nebo antigenní test, delegát nám řekl, že musíme zaplatit za PCR test 40$, antigenní testy nejsou možné. Zpět na letiště nás vyhodily a to bylo vše, opět delegát s námi nic nezařidil na letišti. Kdyby jela má mamka sama, tak je totálně ztracená.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Radka | 07.05.2021 23:31
Ráda bych vyjádřila veřejné poděkování delegátce Janě z ostrova Fuerteventura na Kanárských ostrovech. Její úžasný profesionální přístup ke všem klientům a velká ochota kdykoliv být ve všem nápomocná, vedl k naší naprosté spokojenosti. Setkání s ní bylo vždy velkou radostí a to jak odvádí svoji práci, za to by měla dostat to největší ocenění. Jen díky ní, budu vřele všem doporučovat krásně stravený čas na ostrově Fuerteventura. Velké poděkování Jani a mnoho úspěchů ve Vaší další kariéře. Radka a Petr

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Petr Talkner | 13.10.2020 20:38
Neuvěřitelné, s tímhle jednáním jsem se ještě nesetkal. Při příletu na nás čekalo překvapení v podobě jiného hotelu jiné kvality pokoje i když se nás už na letišti snažil pán z Čedoku oblbnout ultra all a lepší kuchyní a lepším hotelem. Při příjezdu nás uvedli do reality nejdříve jsme si mysleli že si chce něco vyzvednout ve skladu na košťata, ale opravdu to byl náš pokoj. Po kraválu který skončil ve 2 ráno nás vzbudili šváby. Pokoj nakonec změnili, ale byla to opravdu sranda. Vše nakonec dopadlo dobře. Jen mě mrzí to jednání cestovky. Zaplatili jste tak si trhnete. Jste tady tak už neotravujte. Takže Čedok doporučuji pouze pokud máte rádi dobrodružství. S pozdravem Talkner

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Jana Foralová | 19.09.2020 19:31
Dobrý večer.Dne 11.09.2020 jsme odlétaly s přítelkyní do Řecka na ostrov Zakynthos.Po celou dobu zájezdu se o nás starala a plně věnovala delegátka od Čedoku Vladyslava Banková. Chceme ji touto cestou poděkovat za její profesionalitu,vstřícnost,ochotu s čímkoliv poradit a za její úsměv,který nás provázel po celou dovolenou.Ještě jednou DĚKUJEM;)..JANA A ROMANA

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Filip | 08.07.2020 14:29
Zakoupen zájezd na Rhodos začátek července 2020. Až v noci po příletu sdělili, že jedeme do jiného hotelu, že nefungují žádné atrakce Atd. A až na hotelu nám řekli, že nemáme velký pokoj, za který jsme extra připlatili. To se všechno stát může. Už ne evidentní lhaní a podvod ze strany Čedoku. Řekli nám totiž, že o tom všem nevěděli dříve, ještě par dni před odjezdem psali, že není nutné zájezd rušit, že hotel je připraven a v Řecku nejsou žádná omezení. A realita? Z hotelu staveniště, tam opravdu s otevřením nepocitali, resp. to zabere několik týdnů. To znamená, že to cestovka musela vědět, nebyla ani teoretická naděje, že by otevřeli. A jinak kvůli omezením je zde většina věci, ať už v náhradním hotelu nebo na celém ostrově, úplně zavřena. Což kdyby nám cestovka dala vědět dopředu, dle platné legislativy i vydané judikatury jsme mohli zájezd zrušit. A to cedok nechtěl, tak lžou. No a delegáti na místě? Žádná snaha nějak pomoci, něco vyřešit Atd. Proste mate smůlu a nazdar. Tak se holt uvidíme u soudu.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Adéla Bendová | 14.01.2020 19:21
V září roku 2019 jsme si byli objednatel zájezd. 2.dospely a dítě 1 rok. Zaplatili jsme zálohu 6000 s tím že další zálohu zaplatí partnerův zaměstnavatel. Ale nezaplatil to tady nebudu rozebrat. Zájezd celkove cca 35 000. Konec listopadu roku 2019 jsme se rozhodli že zájezd stornujeme. Chci jenom upozornit že dovolená byla plánovaná do Bulharska začátek září 2020. Takže storno dovolené za 2 dospělé 1 dítě a nějaké pojištění 5700! ČEDOK UŽ NIKDY!

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
B.Matĕjíčková | 18.11.2019 08:59
Ano, paní průvodkyně Cimpová je dokonalá. Byla jsem s ní na týdenním leteckém zájezdu v Provence a velmi chválím i Čedok. B.M.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Eva | 14.11.2019 11:19
Dobrý den, již několik let jsem se pokoušela vyjet s Čedokem na poznávací zájezd, ale vždy to skončilo telefonátem, že se zájezd ruší, a Čedok mi vracel peníze bez nabídky jiného zájezdu, prostě nezájem o zákazníka...Myslím, že by Čedok měl zvážit, na co má a neplnit katalogy sliby. Letos jsem zkusila -ještě jedna šance pro Čedok - Paříž. Do posledního dne jsem trnula, jestli se neozve telefon a zájezd opět bude zrušen. Naštěstí se tak nestalo a já se 1.5.2019 zúčastnila s Čedokem poznávacího zájezdu Paříž od A do Z. Ubytování bylo v centru v hotelu Luxia přímo pod bazilikou Sacré Coeur. Hotel velmi skromně vybavený, jako by se tu zastavil čas. Snídaně skromné, za to poloha úžasná na toulání po Montmartru. Ovšem největším bonusem zájezdu byla průvodkyně Čedoku paní Jaroslava Cimpová. Její úžasné znalosti a láska k Paříži nás doprovázely na každém kroku. Paní Cimpová děkuji, díky Vám je mi Paříž blízká a hlavně opět někdy dám Čedoku ještě šanci. Eva Šanovcová

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Karel Macháček | 29.09.2019 18:08
Dobrý den, dnes jsem se vrátil s manželkou z dovolené s Čedokem. Zájezd - Víkend v Římě s návštěvou Florencie 6 dní. Bohužel se tento zájezd od samého počátku, kdy si má člověk užít, odpočinout a zregenerovat změnil díky průvodkyni Lence R. v jednu z nejhorších dovolených. Bohužel přístup ze strany průvodkyně = jedna velká tragédie. Arogantní, nadřazená, neochotná. V době zájezdu jsem si připadal a nejsem sám jako malé dítě na školním výletě. A bohužel taky tak, že klient tam je pro ni a ne ona pro klienta. Ponižování klientů v podobě vy jste tady a já ....... je opravdu nepochopitelné a v dnešní době neakceptovatelné! Jak se může setkat v dnešní době klient, který si hradí služby v rámci zájezdu s tím, že k němu přistoupí řidič s lopatkou a smetáčkem a požaduje zametení podlahy a průvodkyně se nepostaví na jeho stranu a musí to za ní udělat několik dalších z klientů? Průvodce stanoví čas a místo odjezdu po výstup klientů z autobusu s tím, že autobus bude odjíždět ze stejného místa a klienti jej najdou na jiném 500 m vzdáleném místě a následně je jim vyčítána skutečnost, že z jejich strany nebyl dodržen čas! Jak se může průvodci stát, že stanoví odjezd do ČR na 17,50 a informuje o posunutí odjezdu pouze řidiče nikoliv klienty? Klienti, kteří v rámci svého volného času na svůj program při opouštění skupiny informují průvodce a ten jim ještě potvrzuje v této chvíli čas odjezdu 17,50. Následně dochází k tomu, že klienti, kteří opustili skupinu nemají informaci o odložení odjezdu, nevědí co se děje a v nepřistaveném autobuse mají uloženy nedostupné osobní věci! Zbytek klientů se následně vrátí se zpožděním na nástupní místo a průvodce toto zpoždění odůvodňuje zdržením, které vzniklo při návštěvě památky. Následně vyjde najevo, že průvodce zbytku klientů lhal neboť zpoždění bylo z důvodu návštěvy lahůdkářství a vetešnictví. Zcela otevřeně odsuzuji neprofesionální přístup průvodkyně, ale i personálu nasmlouvaného dopravce. Proč není v autobuse, který je vybaven WC umožněno v průběhu cesty jeho použití? Jak může průvodce změnit harmonogram zájezdu aniž by s námi tuto skutečnost konzultoval? Jsem 23 let zaměstnance jedné bankovní společnosti a dovolím si konstatovat skutečnost, že pokud bych se já takto choval ke svým klientům, tak už u svého zaměstnavatele určitě nepracuji. Velké pozitivum = skupina lidí, kteří se dokázali zastat druhých.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Kačka | 05.09.2019 12:14
Dobrý den. S čedokem jsme byli od 28.8. - 4.9. na Mallorce v destinaci Playa de Palma v Hotelu Bahamas *** . S hotelem jsme byli spokojeni, pokoje čisté, uklizené, jídlo také nebylo špatné, velký výběr ale jídlo bez chutě. Jinak co nás nejvíce zklamalo po příletu na letiště Mallorca, nikde žádný delegát, takže jsme si museli zavolat taxika, pak jsme měli mít info schuzku a opet delegatka neprisla. Ale nějak nam to nevadilo, půjčily jsme si auto a jezdily jsme všude. Takže hotelu bych dala 1 s malým mínusem, Mallorce bych dala 1 a naše destinace taky za 1, delegátku ani hodnotit nebudu, když jsme ji neviděli a letadla tam ( 2 hod. Zpoždění ) i zpět ( 1 hod. ), taky v pořádku akorát zpoždění ale s tím jsme nějak počítaly. Jinak jsme spokojeni . A tem co se chystají na Mallorcu doporučují si zakoupit výlet jmenuje se to Delphin watch, můžete jet vlastní dopravou do Santa Ponsa a budete to mít levnější, lodi na moře a uvidíte krásný delfini na vlastní oči v moři .

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Josef Ziegler | 01.09.2019 22:18
Právě jsme se vrátili z dovolené na Ischii, hotel La Scogliera. Vybrali jsme si poprvé CK Čedok, neměli jsme s ní žádné zkušenosti. Pravda je, že ohlasy na Čedok většinou nevyznívají moc lichotivě, ale nedali jsme se tím odradit. Celkově musím říci, že jsme strávili velice příjemnou dovolenou s žádnými nepříjemnými okamžiky. Je pravda, že celá dovolená byla sdílena s dalšími cestovními kancelářemi, jako letadlo, trajekt, hotely, výlety. Mohu tedy porovnat pouze činnost delegáta, kterého měla každá CK svého. Nám se věnovala delegátka Čedoku paní Veronika Leoni a ta byla tedy super. Je to nejenom neobyčejně krásná a inteligentní žena, ale hlavně velice ochotná a obětavá každému pomoci. Se vším nám pomohla, od příletu v Neapoli až zase k odletu, poradila, co bychom měli navštívit, jaká zajímavá místa i termální lázně. Jedna paní (klientka) tam onemocněla a musela do nemocnice, Veronika jí chodila navštěvovat každý den. Byla nám k dispozici prakticky celou dobu našeho pobytu. Za to jí patří velký dík.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Martin | 01.09.2019 20:07
Dobrý den všem. Od 15 do 26.8 2019 jsme byli s touto cectovní kanceláří na Řeckém ostrově Zakynthos , oblast Tragaky a hotel Pelagos. Hotel odpovídal nabídce , vše čisté,upravené. Co nás zklamalo byla pláž ,kterou CK popisuje v nabídce jako certifikátem Modrá vlajka, pláž sice byla 100m od hotelu,ale malinká, kamenitá a navíc přeplněná Poláky, kteří si nedělali starosti o čistotu pláže. Personál vstřícný, ochotný a milý. Po příletu na Řecké letiště a přebrání zavazadel na nás čekala delegátka, která nám dala do ruky informace o pobytu a číslo autobusu s tím,že následující den bude schůzka a vše podrobně dovysvětlí. Druhý den na smluvenou hodinu přišla s tím ,že na veškeré informace máme cca 15 minut a že pospíchá na další schůzku. Z informací jsme si odnesli pouze termíny výletů a jejich ceny. Tím veškeré služby delegátky končí. Po vybrání výletu jsme obdrželi lístek s cenou a nástupním časem autobusu. Delegatká nás ujistila ,že výlet bude v českém jazyce. Autobus nás dovezl po několika zastávkách ( ostatní účastníci z jiných hotelů) na místo určení bez DELEGÁTKY , ta se dostavila 5 minut před odjezdem s jiným autobusem. Mezi tím jsme se museli sami rychle z orientovat, kam máme jít. Výlet byl krásný ,ale byl spíše pro polské turisty. Kterých tam bylo více jak 90% a většina pozornosti byla věnována jim. To samé se každý den odehrávalo v našem hotelu Pelagos. Po dvou dnech jsme zjistili,že hotel ovládá CK ITAKA a my jakož to klienti CK Čedok jsme byli jenom do počtu. Všude samé polské nápisy , polská upozornění a prostě vše pro Poláky. Polština byla všudypřítomna. Personál hotelu nás dokonce považoval také za Poláky. Polská arogantnost ,hrubost a neúcta k dalším spoluúčastníkům zájezdu :) byla vidět a dokonce slyšet na každém místě nejen na hotelu ,ale na celém ostrově. Mohu s jistotou říci,že ostrov Zakynthos se mění v Polský ostrov. CK nás tímto velice zklamala ,že nás neinformovala ,že sem jezdí jenom polské zájezdy.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Karel | 30.08.2019 12:02
Clovek se rozhoduje s jakou cestovkou pojede na dovolenou at neni zklaman, ze si radsi priplati, ale hlavne at je spokojen. No jake velke zklamani na Cedok. Pri navsteve pobocky vse hraje na vasi notu. Rozhodnuto, poznavaci zajezd do Londyna. Je pravda ze zakaznik je informovan o hotelu kde bude ubytovan 7 dni predem, ne hned pri objednani zajezdu. Jenze ve snu vas nenapadne ze dostanete hotel ( Best Western Airlink ) od centra cca 25 km. Coz vas prijde na 45 min. cestovani vlakem pak autobusem nebo metrem, a to nejste na Victoria station. To jeste pripocitejte + - denni utratu na cestovnem pro jednu osobu 13 liber. Volani na Cedok, je moznost dostat hotel blize? Ano je za priplatek 5000Kc. na osobu. Coz nepripadalo v uvahu. To dcera jela s cestovkou Kormidlo do Londyna, a mistnim autobusem dojela na Victoria statinon za 30 min. Po priletu do Londyna nas vyzvedl delegat, rekl nam co nas bude nasledovat, prijede autobus a udela s nami okruzni jizdu po centru, V AUTOBUSU SE NESMI JIST ANI PIT to vse super az na to ze venku 30 stupnu a v autobuse jeste vic, bohuzel autobus nemel okna na otevreni, proto jsem pozadal delegata at rekne ridici o zapnuti bud klimatizace nebo ventilatoru at se vzduch ochladi. Bohuzel se nic nestalo, ostatni v autobuse jen sedeli otacely koleckem nad sebou a potily se jako p...e Nikdo dalsi nemel koule se ozvat. Cekal jsem kdy nekdo omdli. Jedna zastavka 15 min, po dalsi projizdce 30 min. pak jizda na hotel. 15 min. pred prijezdem k hotelu se najednou spustila klimatizace, pozde ale prece. Celkova jizda v autobuse 4 hodin. A na pokoj v hotelu jen ve skratce, otevrete dvere a koberec hral barvama i kdyz jeho puvodni barva byla cervena, upadla policka, urvany bant ve skrini a za kliku od okna radsi moc nesahat. Vsem preji Krasny den a peclive vybranou dovolenou.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Jana Kučerová | 28.08.2019 15:35
Dovolená s Čedokem v Bulharsku. Letos jsme trávili dovolenou v Primorsku . Po příletu se nás ujal delegát, který však Zz autobusu vystupoval s cestujícími o dvě zastávky dřive než my, ale ujišťoval nás, že řidič bude hlásit zastávky a navede nás ( bylo cca 00:30 ) Řidič sice hlásil zastávky, ale měl po celou dobu dost nahlas rádio, takže jsme nic neslyšeli. Vystoupili jsme tedy na druhé zastavce-správně a jelikož jsme jeli do hotelu Perla Gold, tak jsme očekávali, že nám řidič ukáže cestu. Ten však rozmachnul ruce a řekl, že tady všude jsou Perly ( hotelů bylo 5, bez označení), takže nezbývalo než pokus omyl. Druhý den přišla delegátka, která se o nás měla starat, a když si jí jeden pán stěžoval na příjezd, řekla že stačilo zavolat. Nevím jestli by někdo volal v jednu ráno. Seznamila nas s informacemi. Předložila nám možnosti výletů, vyzdvihla ty, které jsou nejoblíbenější a pokud něco budeme potřebovat at zavoláme. Jelikož máme děti, které se chtěli někam podívat, tak jsme si vybrali půl denní výlet a ko taktovali ji. Výlet plavba na loďce po řece Ropotamo ( prales a zvířata- lákadlo pro děti) a následná prohlídka Sozopolu s průvodcem.V tomto případě chyběly od naší delegáty dost důležité informace. Jelikož bylo pod mrakem, tak plavba po řece byla nezáživná, protože zvířata, která jsme měli vidět vylézají, jak jsme se později dozvěděli, pouze při sluníčku, takže smůla. ( Myslím si, že informace, nejezděte, pokud je oblačno,což bylo z předpovědi zřejmé, je na místě). Na výlet, jsem také jeli, protože byl blízko cca 20 minut, nedostali jsme ovšem další informaci, že budeme objíždět i jiné hotely, které byly až za řekou, takže cesta autobusem trvala hodinu (tam a také zpátky), upozorňuji že z 5 hodinového výletu, který nás jako čtyřčlennou rodinu vyšel přes 200 leva. Po projížďce na loďce, jsme museli, čekat půl hodiny na další autobusy, které musely čekat na další lodě. Poté se nás ujala delegátka ( z Exim tours) a provedla nas městem ( na čtyř místech nám řekla pár informací o 2 kostelech, parte a výhledu) . Potom jsme dostali cca 45 minut rozchod, protože nezbylo více času, takže tak na cestu zpět k autobusu. Poté následovala opět hodinová cesta se zajížďkami. Tudíž určitě tento výlet nedoporučuji. Jinak pro informaci 40 minutová cesta lodičkou stála 12leva dospělého (my platili výlet 60 levaza dospělého), kdyby byla pani delegatka, co k čemu, tak by nám ho nemohla doporučit, navíc když ví, že máme malé děti. Předražené až hrůza. Provize je provize. A poslední perla na konec. Cesta na letiště trvala 60 minut, na letišti se musi byt 2 hodiny předem, to máme 3 hodiny. V den odjezdu bylo na informacích v knize Čedok napsané odjezd o 4,5 hodiny dřive než letí letadlo. Když jsme se poté naší delegáty ptali proč, říkala, že je to kvůli dopravním zácpám. Pravda však byla jiná , paní delegatka se o hodinu sekla, takže kdyžjsem po 20 minutách dojeli k hotelu, vyzvednout další cestující, museli jsme tam přes hodinu čekat, protože oni měli od svého delegáta správné údaje. Asi nemusím dodávat, že čekání bez klimatizace nebylo možné, takže celý autobus vyskákal ven a čekal venku. Po příjezdu na letiště se nás spousta chystala na pana delegáta, který tam měl být. Místo toho tam byl delegát od Neckermana a ten nám ukázal jen přepážky k odbavení. Pobyt v hotelu se nám líbil, dovolenou jsme si užili, ale delegáti nás tedy značně vytočili a nejen nás. Měli by tam být pro nás a ne pro sebe.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Jan Šoltés | 23.08.2019 12:25
Dovolená s Čedokem v Turecku 2019 12. - 19.8.2019 Byli jsme s Čedokem před dvouma rokama v Albánii (Dures) a vše bylo tak, jak si člověk All inclusive představuje. Vše čisté, jídlo velmi chutné a denně různé možnosti výběru, kousíček do města k nákupům, kousek do přístavu atd. atd. atd. Bohužel letos to byla jedním slovem "katastrofa". Po příletu jsme od delegáta dostali na papíře informace a byli vysláni autobusem k hotelům. Řidič pouze u hotelu zastavil a řekl název hotelu. O zbytek se starejte sami. Delegát přišel až další den po obědě na schůzku, navíc pozdě. Tam nám jen nutil výlety (ze kterých má provize) a hrozně spěchal na další hotel. Výlety předražené a krátké, žádné kvalitní informace. Výlety místních cestovek jsou za půlku, minimálně dvojnásobně dlouhé a starají se o Vás. Zaplatili jsme si osmidenní pobyt ve čtyřhvězdičkovém hotelu Lighthouse v oblasti Bodrum. Na fotkách vše krásné ale ve skutečnosti bylo vše tak nějak opotřebované, špinavé a rozbité. Hotel ve svahu s různými terasami mohl být hezký, kdyby se o něj pravidelně starali. Animace, Fitcentrum a další věci, které jsme měli v rámci All inclusive prostě nefungovali nebo měli zavřeno. Na pláži bylo lehátko na lehátku, což byl problém s přístupem do moře nebo naopak k plážovému baru. U bazénu prakticky to stejné. V jídelně se vše zdálo v pořádku, ale jen první tři dny, kdy se jídla obměňovala a večer bývaly grilované speciality. Pak vše stejné. Tak se nám stalo, že jsme dál měli jen kuřata s rýží, protože hranolky nebo opékané brambory (jiné přílohy nebyly) připravili kuchaři k snídani. Na pokoji klimatizace fungovala tak na 40%, uklízečka pouklízela pokoj jen tak zhruba aby se neřeklo a spousta zůstala špinavá (na balkoně byla tak jednou za dva-tři dny). Ručník, pokud leží dle mezinárodního standartu na zemi má být vyměněn. Odebrán, nenahrazen. v celém hotelu bylo jen zameteno a možná vytřeno. Nerezové panely ovládání výtahů neviděli hadr snad od namontování před deseti lety. Pokud tedy na dovolené nemáte možnost výběru jídla, žijete ve špíně a prodíráte se přes lehátka k moři nebo baru, za pár dnů se Vám něco takového zprotiví, když ještě navíc vidíte, jak se leze rusým turistům do prdele. Do centra to bylo dle CK 1km. Tak jsme se vydali k nákupu. Po 1km jsme narazili na dva obchody, nic víc. Možnost toho, že si můžete někam zajít podívat nebo projít se rovná nule. Podtrženo a sečteno: S Čedokem nikdy více!!!

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Iva Šešulková | 07.08.2019 21:22
Dobrý večer,letos jsme byli na dovolené poprvé se společností Čedok na Krétě (hotel Gouves see Mare).Musim říct,že jsme byli náramně spokojeni.Všechno co se inzerovalo bylo pravda.Hezké prostředí,kousek k moři,jídlo bylo fantastické co více si přát.Jen ještě co bych měla vyzdvihnout tak animační tým (holky se moc snažili vymýšlet různé aktivity pro děti ,věnovaly se jim na plno a ještě to fakt vypadalo že to dělají s velkou láskou k dětem) .Všem kdo mají menší děti tak mohu doporučit ,rodiče si fakt odpočinou a nemusí vymýšlet aktivity pro své děti.Tím to bych holkám (Klárka,Deniska)chtěla moc poděkovat a popřát ať se jim daří.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Eva Eretová | 13.07.2019 10:59
Byli jsme na dovolené v Turecku - Beleku - hotel Pine Beach resort Maritm v červnu 2019. Veškeré služby byly poskytnuty v odpovídající- resp. námi očekávané kvalitě. Až na delegátku!! Nepodávala úplné informace, pokud vůbec nějaké poskytla. Pokud něco slíbila nejen nám, ale i ostatním ubytovaným v tomto hotelu, nic nedodržela, samozřejmě bez řádné omluvy. Při odbavení na letišti v Antalyi, kdy lze u mnohých očekávat jazykové bariéry, trávila čas tím, že vedla živý hovor s dalšími dvěma delegáty! A ještě jedna dle mého názoru důležitá skutečnost, týkající se této CK - neexistují ceníky k zájezdům, které tato CK pořádá. S " původní" cenou si různě pohybují, samozřejmě směrem nahoru, a nato hrdě zlevní na cenu, která byla uvedena na stránkách jako původní - a podotýkám, že se klidně jedná i o 30%.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Andrea Hulova | 25.06.2019 21:02
S ck Cedok nikdy vice! Delegatka naprosto k nicemu, neposkytla zadne informace, nesdelila nam vubec nic. Na dotazy nam odpovedela, at si to vygooglujeme. Ck nabizi ty nejdrazsi fakult.vylety, omnoho drazsi nez ostatni ck. Kdyz jsme chteli jet na vylet s jinou ck, nebylo nam to diky dohode s ck cedok umozneno. Neprijatelne!

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Simona | 04.02.2019 13:37
Čedok ve “vstřícnosti” zřejmě ustrnul před rokem 1989. Šokovalo mne, když jsem chtěla pro sebe a maminku, které bude 75 let, koupit dva týdenní turnusy po sobě jdoucí do hotelu v Emirátech, kde jsem již jednou byla, ovšem tehdy s německou cestovkou. Milá a ochotná paní na prodejně si zapsala pečlivě, co všechno mi má zjistit, včetně jinde u jiných CK naprosto běžné a logické redukce ceny o dvě letenky tam a dvě zpět. Zjišťovala jsem vše předtím na chatu Čedoku, kde mne jiná dáma ujistila, že lze koupit dva týdenní pobyty po sobě a že redukce ceny bude kolem 6tis. na osobu právě kvůli nevyužitým letenkám. Paní z prodejny na Můstku mi zavolala v domluveném termínu a s omluvou mi sdělila, že mluvila s jejich obchodním odd., a že mi dva týdny po sobě prostě neprodají. Naprosto mne to šokovalo. Podotýkám, že šlo o zájezd za něco málo pod 90 tisíc za obě. Neuvěřitelné. Tuto CK, která klienty evidentně nepotřebuje, a jejíž obchodní oddělení deklaruje styl uvažování a chování k zákazníkovi z doby, kdy byl Husák prezident, tedy nedoporučuji, navzdory milé a ochotné dámě z prodejny, která za takové “obchodníky” samozřejmě nemůže,a která by měla změnit zaměstnavatele, protože pro takovou CK je jí evidentně škoda.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Podzimek | 11.01.2019 19:26
Pozor na polsky CEDOK! Jsou to vychytralci. Objednali jsme v zari zajezd pro 2 dospele a tri deti a tesili se ze pojedeme na oblibene misto. Pred tydnem, cca 8 ledna nam ck oznamila, ze zajezd zrusila. Rekli jsme si, ze tedy ok, vybereme neco jineho. Pri vybirani jineho hotelu doslo k jeho smazani v okamziku vyplnovani rezervace. Kontakt telefonicky byl zoufaly, pisemny take. Nebyly schopny nic nabidnout, deti navrhovali dat jako dospele a slevu v zari nedali vubec, pry uz neni zari. K dovrdeni vsi ostudy jsme zjistili, ze nasemu hotelierovi cedok ani po 5 mesicich nezaplatil a on ani nevi, ze byl vyskrtnut ze seznamu nabizenych. Takze lidi, nesezerte hada, Cedok je polskej a podle toho to vypada. Kdo by byl zvedavy, necht napise na podzimek@funchem.cz, preposlu celou komunikaci s touto garazovou cestovkou.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Vlasta Hlaváčková | 17.11.2018 15:04
S CK Čedok již NE. V říjnu 2018 jsme si zaplatily u Čedoku zájezd na Kanár. Ostrovy, Fuerteventura, hotel SBH Costa Calma Beach. Jsme důchodkyně, které uvažovaly, že je to možná poslední výlet k oceánu, a tak jsme Čedokem nabízenou a zpoplatněnu službu “výhled na moře“ za 1 000Kč /na osobu, zaplatily. Pokoj, který jsme obdržely, měl jedinou vadu – chyběl zaplacený výhled na oceán. Výhledu překážely vzrostlé palmy a tak jsme oceán viděly jako modrou linku na obzoru. Zklamání jsme ihned ventilovaly požadavkem přestěhování do pokoje s výhledem. Pokoj byl nabídnut 3 den - bohužel s tím samým palmovým výhledem, ale s předností - byl blízko baru. Tuto výměnu jsme neakceptovaly a sepsaly reklamaci, kterou paní delegátka potvrdila. Advokát zastupující CK odpověděl ve stanovené lhůtě. V dopise vysvětlil, jak CK chápe výklad slov: „výhled na moře“. Dle CK „… výhled na moře je třeba chápat jako ubytování v určité části ubytovacího objektu, která je orientovaná směrem k moři, ale mezi mořem a okny pokoje mohou být určité překážky (např. Stromy nebo stavby), které výhled do určité míry omezují ...“ . Slovník českého jazyka vysvětluje výhled jako “ možnost volně hledět, vidět do dálky“, tj. úplně jinak. Dle našeho názoru CK nabízí a prodává službu, kterou nemůže naplnit. Doporučujeme všem , dřív než začnou balit , přečíst si pečlivě veškeré dokumenty zaslané CK , zvláště to, co je psáno malým písmem, NOZ- část, se týkající se poskytování služeb = zájezdů i recenze uvedené na Internetu a Všeobecné smluvní podmínky CK Čedok, které jsou účinné od 16. 2. 2016. Mimo to se dozvíte, že od srpna 2016 je novým majitelem CK ČEDOK, polská cestovní kancelář ITAKA. Naší chybou bylo, že to co doporučujeme, jsme udělaly až po příjezdu. Zklamání z jednání CK v nás zůstává a tak pokud ještě někam pojedeme, tak s CK Čedok – NE.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
E.Obr | 25.10.2018 10:38
Již nikdy více s CK Čedok! V srpnu 2018 jsme vyrazili s naší roční dcerou na rodinnou dovolenou s CK Čedok na Kanárské ostrovy. Jaké nás čekalo překvapení, když jsme dorazili na recepci hotelu, kde nám bylo sděleno, že naší rezervaci NĚKDO zrušil. Paní delegátka situaci nedokázala vyřešit a doporučila nám si zaplatit pokoj, který jsme již měli zaplacený, znova. Pokud bychom si ho nezaplatili, nebyli bychom ubytovaní. Věc se po velkých peripetiích vyřešila až další den v poledních hodinách. Mezitím nás recepční v hotelu požádala o vystěhování z pokoje. Načež nám byla zablokovaná karta k pokoji. Nakonec se ukázalo, že pochybení bylo opravdu u CK Čedok. Své pochybení Čedok po reklamaci uznala, ale bohužel se k situaci nedokázal postavit tak, jak by dle nás opravdu měl. Byla nám přislíbena kompenzace ve výši necelých 5-ti procent z celkové ceny zájezdu, což je spíš výsměch. Bohužel pro ně - svým přístupem jak na místě, tak po reklamaci - přicházejí o klienty. Nejhorší na situaci byla ale bezohlednost jak delegátky, která je zástupcem CK Čedok, tak i hotelu, když nás nechali po velice dlouhé cestě sedět skoro dvě hodiny na recepci s dcerou, kterou jsme měli dát již dávno spát. Namísto relaxace a krásných zážitků z dovolené, jsem se celou dobu těšili až se vrátíme domů. Poslední den dovolené tomu paní delegátka nasadila korunu. Požadovala po nás pod pohrůžkou vrácení sepsaného reklamačního protokolu - asi abychom to nemohli reklamovat. To byla teda dovolená... S CK Čedok již nikdy více!!!

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Ilona | 05.09.2018 10:12
Bulharsko, hotel Andalusia. Dovolena uvadena a zakoupena jako osmidenni,byla ve skutecnosti jen necelych sedm dni. Hotel pekny jen z dalky. Pokoje v horsi kvalite, nez muj pokoj na intru v osmdesatych letech. Matrace pamatovaly perestrojku, televize se sedmi programy(ctyri bulharse,jeden rumunsky,jeden rusky a jeden turecky) pamatovala jeste ,,Jen pockej zajici,,. Pristylka bylo procurane kreslo po prababicce. Plisen v koupelne a problem se zasobovanim rucniky, pres uplatek pro uklizecky. Strava na urovni skolni jidelny ze sedmdesatych let. Menilo se pet jidel, zbytek stale dokola. Specialitou bylo maso na grilu,vetsinou k veceri, ktere se nedalo ani krajet. S vyjimkou jednoho vecera,kdy byl losos. Nejoblibenejsi stravou se tak stalo vcerejsi pecivo s ,,maslem,, a marmeladou. Jeste zminim cekani na ubytovani ,,dle evropskych standardu,, . 6 hodin u recepce na hotelu bylo nekonecnych, neprijemnych a trapnych. Sdeleni ,,pruvodce ci delegata,, , ze se muzeme prevleknout do plavek a jit k bazenu(mame se svlect na recepci?), bylo povzbudive jen do doby prijezdu na hotel. Neni kde se prevlect do plavek, zachody jsou tak male, ze se musite otirat o znecistenou misu, aby jste mohli privrit dvere(zavrit sly jedny ze ctyrech). Na zaver neco pozitivniho, more bylo fajn, plaz uzka,ale dostatecne dlouha. Shrnuti je, za cenu Egypta ci Turecka, s silene se otrasajicim letadlem, jsme zazili neco, co uz nechceme opakovat. Ale pamatku na zajezd mame take, tydenni prujem.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Věra Dernie | 28.08.2018 18:41
Dne 20.-27.8.2018 jsme absolvovaly vás zájezd:Čína jako nikdy předtím.Program zájezdu,organizace,ubytování...vše na jedničku!!! Třešničkou na dortu byla naše úžasná,fundovaná,milá paní průvodkyně Natálie Markovicova!!!!Moc ji za to děkujeme a přála bych s ní absolvovat další vaše super zájezdy. Věra Dernie a Alena Chludilova ze Zlína.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Daniela | 13.07.2018 21:07
Poznávací zájezd s Čedokem nemůžeme v žádném případě nikomu doporučit. Zaplatili jsme si POZNÁVACÍ zájezd začátkem července na 6 dní na jih Francie. Odjezd z Prahy naprosto nevhodným autobusem Planetline, se sedačkami tak natěsnanými, že i cestující menšího vzrůstu se nemohli pohodlně usadit. Na sedačkách nebyly ani síťky pro odložení drobných věcí! Hned na začátku cesty asi po 1 hodině jízdy řidič se arogantně ohradil proti jedné spolucestující, která měla nutnou potřebu použít WC, přiběhl a toto WC uzamknul. Předem nám bylo oznámeno, že během zájezdu se nebudou prodávat teplé nápoje, pouze studené( voda, pivo). Průvodce Aleš Čech se nechoval jako průvodce, ale jako prominentní turista Čedoku. Během cesty nám nepodával takřka žádné informace o místech, kterými projíždíme, jen nezbytné pokyny, a to zpočátku i bez mikrofonu ( začal ho používat až na opakované prosby lidí ze zadní čáasti vozu) a jen o délce bezpečnostních a hygienických zastávek. Ty však bývaly nedostatečně dlouhé. Pak se stalo, že na úkor těchto krátkých zastávek, do cíle prvního zájezdového dne Monaka jsme dorazili již v půl páté ráno. Pak se tedy čekalo v přítmí garáží plných zplodin do 7 hodin, kdy byla plánovaná prohlídka města. Stále bylo velmi brzo, všude bylo ještě zavřeno( např. Oceánografické muzeum). Ve 13 hodin se odjíždělo do Antibes, tam pro změnu průvodce nenašel, co hledal a vodil cestující bezcílně po přístavu na prudkém slunci. Mezitím uplynula doba prohlídky města a byl čas odjezdu z města do místa ubytování poblíž Marseille. Jelo se nekonečně dlouho, řidiči bloudili, otáčeli autobus na nevhodných místech za neustálého troubení ostatních vozidel. Příjezd do místa ubytování už každý netrpělivě očekával. Ubytování bylo otřesné. Stísněné, sotva se člověk protáhl kolem postele k umyvadlu, na našem pokoji nešla TV a po chvíli nešel proud v celém zařízení. Personál v zařízení bezmocně krčil se slovy sorry, rameny, nicméně se po čase proud podařilo obnovit, naše TV nefungovala. Prý to zítra napraví. A k čemu? My ráno odjížděli. Naštěstí. Večeře v tomto místě byla také malé fiasko,jako předkrm zelený páchnoucí salám. Druhý den návštěva Marseille s možností výletu na o. Iff, což byl další nepříjemný zážitek s naším zástupcem Čedoku. Nechal nás vystoupit z autobusu, po naléhání zájemců o prohlídku města, nás, aby se neřeklo,odvedl k nejbližší katedrále a řekl, že odjíždí se skupinkou na ostrov, takže, ať si každý naloží se svým volným časem dle svého uvážení. Načež odešel se svojí skupinkou koupit lístky na loď. Tam oznámil čas odplutí právě z tohoto místa. Zbývala však celá hodina, tak se lidé rozešli zbylý čas strávit do okolních ulic města. Mezitím se pan zmatkař dopátral, že loď odpluje z jiného místa, o čemž lidé nebyli informováni. Lidé byli značně naštvaní, když se dostavili na původní místo odplutí a tam nikdo. V poslední minutě se jim podařilo panu Aleši dovolat, ten již seděl na lodi a sdělil jim, že musí pohnout, aby loď nezmeškali. Chudáci přiběhli jen tak tak. Samozřejmě, že další ostuda před obsluhou u vstupu do lodi, která už měla vše připraveno k vyplutí.. Lahůdkou byla taktéž cesta z Marseille do Saint Tropez, cca 2 hodinová cesta se protáhla na 3,5 a to jen díky tomu, že řidiči se nedokázali jaksi vymotat z města Marseille. Trvalo jim to celých 50 minut. Projeli jsme kdejakou nejmenší uličku v Marseille, kde nikdy tak velké vozidlo lidé neviděli, ti nevycházeli z úžasu. Nikdo nechápal, jak to tihle dva fešáci dokázali. Pak vyšlo najevo, že v této destinaci jsou oba poprve. Druhý den návštěva města Fréjus po předešlé noci v ubytování poblíž tohoto města, ráno opět řidiči nemohli trefit parkování v tomto městě, toto se podařilo až po několika pokusech, stále jsme projíželi těmitýž místy, takže údajných 5 km, jak bylo avizováno jsme jeli cca 45 minut. Odtud následoval po nepovedené prohlídce arény přesun do Cannes. Po příjezdu bylo oznámeno, že pan Aleš nás opět opustí a s hrstkou lidí se pojede vykoupat na o. St. Marguerite, takže o Cannes nevíme dodnes nic a viděli jsme jen Festivalový palác a to, co jsme pak sami viděli a ani nevíme, co jsme viděli. Jen víme, že tam bylo hezky a vedro. Tak jsme se uchýlili opět jako v Monaku na pláž. Museli jsme tam vydržet tentokrát celých 6 hodin než se pan Aleš se skupinkou vrátil, aby nás opět usadil do autobusu a odvezl na poslední ubytování. Ráno, po nepovedené snídani, kdy se na všechny nedostalo všechno jídlo-jen suché bagety, kterých byl dostatek-následovala prohlídka výrobny parfémů a dále přesun do Nice. A opět stejný scénář jako předešlé dny. Než pánové řidiči našli ve městě továrničku na parfémy, opět se špatně orientovali, přestože jsme předešlý den jeli kolem. Opět nějak přehlédli odbočku, což se jistě může stát komukoliv. Oni to ovšem opět řešili po svém. Rozhodli se zastavit provoz na ulici tím, že se s autobusem otočí právě na tom nejméně vhodném místě. Za každou cenu. Tak se stalo, že se pokusili překodrcat přes kruhový ostrůvek uprostřed cesty a na asi pátý pokus se to konečně podařilo. Podařilo se jim způsobit vytvoření nepěkné kolony v centru Grasse s vykulenými Francouzi za volanty svých miláčků. My v autobuse jsme byli rovněž vykulení a navíc vytřepaní z neustálých nárazů do malého vyvýšeného kruhového ostrůvku, přes který se pokušeli za každou cenu dostat. Domorodí lidé civěli nevěřícně, cože to tam ten český autobus provádí. Otřesné…. V Nice pan Aleš se nás pokoušel dovést na vyhlídku nad město, což se mu ne a ne podařit. Nakonec se to ale zřejmě pomocí navigace v mobilu, povedlo. Bylo k poledni a odjezd domů plánovný na 20.30h. Co dělat? Nezbývalo než se vylepit ve vedru opět na pláž a nějak to přežít, aby toho nebylo málo, tak řidiči telefonicky vzkázali, že se o 20 minut opozdí. Proč? To nikdo dodnes netuší. Při odjezdu před 21 h z Nice je nad slunce jasné, že nemohl být dodržen plánovaný příjezd do Prahy v dopoledních hodinách. Nakonec jsme se vrátili před hl. n. v Praze před 15 h. Co dodat? Že s Čedokem již nikdy více!!!! Ani zadarmo. Jak je možné, že v v dnešní době ještě někdo pustí do světa naprosto nevyhovující nekomfortní autobus, který řídí dva naprosto neznalí řidiči a naprosto neschopného a ničeho neznalého človíčka, který si na pana průvodce jen hraje??? Mnoho lidí neustále poukazovalo na program zájezdu, který byl velice obsáhlý a sliboval poznání. Ve skutečnosti jsme ta města pouze navštívili, ale k jejich poznání nedošlo. Shrnuto a podtrženo: pár procházek po přístavech se nedá považovat za poznávací zájezd. A několikahodinová vylehávání na pláži taktéž. K tomu slouží zájezdy pobytové a rovněž pořízené u jiných CK, jak je vidno ze zdejších některých hrůzostrašných recenzí. Za nás tedy Čedok rozhodně nikomu nedoporučujeme. Máme s čím porovnat, jezdíme často, chtěli jsme vyzkoušet, ale byla to velmi drahá a hooodně nepříjemná zkušenost!!!

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Poslední příspěvky diskuze
Fischer 20.07.2024 12:35 od Milan Babinec
Čedok 19.07.2024 00:16 od Silvana
Čedok 18.07.2024 10:40 od Jaroslava
Blue Style 17.07.2024 09:59 od Hana Illková
Invia 15.07.2024 19:41 od Pavlína
Poslední recenze
Ancora
Čedok
Blue Style
Exim Tours
Blue Style
Chrámíme práva zaměstanců | www.zapracipenize.cz