Archiv recenzí
12.09.2008 - 12.07.2018


AdrialandAfroditaAlexAlexandriaAncoraAtlas AdriaAzur ReizenBeta tourBlue SkyBlue StyleBrennaCanaria travelČebusČedokČeské KormidloESO travelExim ToursFIRO-tourFischerGreece-toursChina ToursInexInviaJohohoJokratourKellnerKentluckyKM TravelKovotourLivingstoneMayer CrocusMedina ToursMetalNeckermann ČRNev DamaOrex TravelPantourRedok TravelSiam travelSolvexSunflower toursSunny DaysTopFlyTrip4youTrue TravelVíkendVítkovice ToursWisnar

Archiv recenzí cestovky Fischer


Přidal/a Libor Hájek dne 11.07.2018

V prosinci 2017 jsem zakoupil v rámci FM zájezd od CK Fischer. Koncem května 2018 jsem dostal oznámení, že cestovka zájezd ruší - prý jim dopravce zrušil páteční lety. Takže výhoda FM byla pryč, od cestovky omluva žádná, kompenzace rovněž "0". Ale týden před zrušenou dovolenou nám CK neustále zasílala upozornění zda máme vše k odjezdu. Bez komentáře
Přidal/a Marie Moudra dne 01.07.2018

Az ted se vzpamatovavam z Krety od ck Fischer, do Brna prilet mel byt v 18.30 hod v nedeli vecer pred 3 tydny, od 14 hod jsme cekali na letisti v Herakl. , celou dobu uzavreni v hale bez jidla bez informaci a odlet z Herakl az ve 2 hod rano v pondeli, az po 4 hod rano prilet do Brna.
Přidal/a Alena Borůvka dne 29.06.2018

10 let jsem využívala služeb výhradně DE cest.kanceláří.Letos jsem zvolila CK Fischer a odlétala z Prahy do Hurghady.Pardon, ale horší dovolenou jsem skutečně nezažila. Z 12-denního pobytu se stal 11-ti denní, 12.den byl dlouhý celé 2,30 hod.Tudíž CK čerpá 2 platby za ubytování.Mojí, kterou jsem nevyužila ani z 1/10 a dalšího klienta, který už je ráno v 6,00 na hotelu ve stejný den mého odletu - mé, ony 2,30 hod. po půlnoci kdy odjíždí transfer na letiště.To, že přiletíte do Hurghady v době velkého odlivu, který trvá 1 měsíc, působilo vyloženě morbidně.Žádná zmínka předem, žádné upozornění, nic.Prostě přijdete k moři a ono tam není.Tedy je, ale až poté, co urazíte v botách po mořském dnu s žhnoucím sluncem do zad ca. 120 m, než je smočíte, než se Vám podaří nasadit třeba šnorchl, než se pokusíte alespoň trochu si zaplavat.Příšerné.Celých 11 dnů.Pomíjím označení hotelu CK Ficher 5*, ovšem na jiných stránkách jej najdete se 4*.A to je v Egyptě ale setsakrametsky znát. Řešit cokoliv s delegátkou, bylo nemožné.Nedostala jsem ani odpověď na to, kam se mohu jet (když si zajistím dopravu na vlastní náklady) v Hurghadě vykoupat.Další čeští klienti, bohužel jazykově nevybaveni absolutně pohořeli, jelikož CK Fischer předpokládá, že každý klient je přeci znalý minimálně italštiny.A asi bych pokračovala, ale to bych popsala celý monitor. Děkuji, NIKDY více s CK Fischer. Zpět do DE.Tam totiž dostanete přesně to, co si objednáte, někdy i více, před 2 lety jsem si zaplatila 12 dnů v Kemeru a odlétala až 13.den. Prostě po půlnoci.O kvalitě delegátů snad ani netřeba psát. Nikdy více !!!
Přidal/a Mária Velikaničová dne 28.06.2018

Hotel POSEIDON LA MANGA & Spa, Costa Cálida, Španielsko, 11.-25.6., len pre dospelých : doporučujem každému, kto si chce užiť príjemnú dovolenku v krásnom prostredí, v blízkosti dvoch morí /Stredozemné a jeho lagúna Mar Menor/, s výbornými službami All inclusive. La Manga ponúka široké a udržiavané pláže, pokoj pri slnení i kúpaní, krásne prechádzky i výlety po okolí. Určite sa tam ešte vrátime, CK FISCHER mala šťastnú ruku, keď si vybrala tento hotel do svojej ponuky.
Přidal/a Miroslav Hladký dne 28.06.2018

Dobrý den, musím pochválit delegáta pana Davida Dlouhého z pobytu V Turecku Sandy Beach 2.6.-16.6. 2018. Cestou na destinaci jsme ztratili sáček léků mezi nimi i lék na Vysoký tlak. Pan Dlouhý po konzultaci z pojišťovnou zajistil podobný lék který dokonce vyzvedl z místní lékárny a předal do mých rukou. Za dvě hodiny vše zařídil. Váš delegát je určitě člověk na svém místě a zaslouží pochvalu. Děkuji a z pozdravem Hladký
Přidal/a Jiri dne 02.04.2018

Potvrzuji ze své zkušenosti neserióní chování CK Fischer. I přes oprávněnou reklamaci několika klientů sepsanou v místě pobytu jinásledně v reklamačním řízení zamítnou na základě jejich lživých tvrzení. Stížností podanou na ČOI se tento tím pádem zbytečný státní ordán nezabývá, protože neřeší skutkový děj, ale jen to zda CK zahájila reklamační řízení. Pak zbývá jedině soudní řízení, ktré sice vyhrajete, ale komu by se chtělo ztratit tolik času a peněz se soudem. Konstatuji jen skutečnou událost více klientů, nejen nějaké doměnky. Z toho plyne jednoznačný závěr: Pokuk nejste rozhodnuti se s touto podvonnou CK soudit, NIKDY si nekupujte jejich služby, preotože vědomě klamou klienty.
Přidal/a Karolina STRACHOVA dne 22.03.2018

Nejhorší cestovka FISCHER která může byt!!!! Zkazena svatební cesta. Okradli nas, když Vás hotel poškodí Fischera to nezajima i když podepíšete reklamací, shodí to ze stolu. Jedine soudni cestou na což oni spoléhají. Nikdy si nekupijte nadstandardní pokoj nedostanete ho! A nemate nikde zastání. Nejhorší cestovka a to lítám 10let a nikdy jsem nemela problém. Nedoporučuji!!!!
Přidal/a Karolina STRACHOVA dne 22.03.2018

Nejhorší cestovka FISCHER která může byt!!!!! Nedoporučuji okradli nás. Nikdy si nekupujte nadstandardní pokoj. Tato společnost Fischer nestojí za klientama a než aby kdyz hotel, který pochybi si to vyřídila s hotelem a zákazníkovy vratili peníze o které byl okraden. Takže pokud budete mit na místě dovolené problém s ubytováním sepisete reklamaci je to naprosto jedno protože to smetou se stolu a jediné co tak je soudni cestou. Proto nedoporučuji ZNIČENÁ SVATEBNÍ CESTA.
Přidal/a Miloslava Andersen dne 10.02.2018

S neseriozni CK Fischer jsme jeli poprve a naposledy. Na cerven 2017 jsme si koupili hotel vyssi tridy na plazi ve Spanelsku, ale plaz byla na celou dobu naseho pobytu nepristupna. Jak jsme se po reklamaci zajezdu dovedeli, v dobe naseho pobytu tam navazeji pisek a plaz je zavrena. CK Fischer reklamaci zamitla a odvolavala se na obchodni podminky a zahrnula nas nepravdami o zajezdu ani fotky z plaze, ktera vypadala jako staveniste nam nepomohly. Tak jak mnoho ostatnich napsalo CK Fischer nema zajem o klienty, jsou arogantni, jde jim hlavne o to aby prodali a zadnou reklamaci neuznaji. Zajezdy jsou predrazene, kvalita neodpovida cene. CK Fischer nikomu NEDOPORUCUJEME!!!
Přidal/a Jiří Chalupa dne 18.10.2017

V září 2017 jsem byl s rodinou v Černé Hoře, Bijela (Herceg Novi), hotel Delfín. Naprosto excelentní dovolená, trochu mě zaskočilo, že jsem si před odjezdem ověřoval v CK rozsah průvodcovských služeb a byl jsem ujištěn, že na místě je delegát, vše bude fungovat. Delegátka byla pouze na telefonu, e-mailem nám doporučila výlety, všechno zafungovala. Pobyt v hotelu Delfín byl naprosto perfektní. Ubytování, úklid, strava, chování personálu, pláž - všechno senzační, jedna z nejlepších dovolených (byli jsme například Turecko, Egypt, Bulharsko, Kuba, Francie, Itálie.....) Hotel Delfín mohu doporučit.
Přidal/a Jarka Némethová dne 09.10.2017

My létáme s Fischerem 3 roky a jsme spokojeni.Samozřejmě,že vše je o lidech,naše opavská pobočka je super,vždy poradí...poslední 2 pobyty v Bulharsku-v r.2016 hotel Riu Helios Bay...naprostá spokojenost s hotelem,jen jsme psali stížnost na delegátku,která byla naprosto neprofesionální,neuměla nám večer před odletem dát na vědomí,v kolik hodin z hotelu odjíždíme a ani jinak jsme ji vcelku nezajímali. Letos hotel Helena Park,tam taky vcelku vše v pořádku až na pár drobností,ale delegátka příjemná slečna,v ničem nebyl problém.Takže jak říkám,vše je v přístupu a myslím si,že jestli bude u Fischeru dobrá nabídka,tak s nimi zase příští rok poletíme.
Přidal/a Nová Eva dne 07.10.2017

Dovolená od 28. 9. do 5. 10. 2017. Komunikace s cestovkou byla zprvu problematická. S pracovnicí, která nás měla na starost, bylo obtížné se spojit. Nakonec se ale objednávka podařila, dotyčná byla velice milá. Odlet ve 4. 45 hodin je pro mimopražské vražedný. Znamená den beze spánku. Let proběhl bezvadně, přistání zcela hladké, bez bolesti v uších. Během letu nám Travel nabídl zdarma vodu. Hotel Funtazia Esperides Beach skvělý. Jídlo, ubytování, služby, odpovídaly čtyřem hvězdičkám. Je skutečností, že vzhledem k velké obsazenosti hotelu, bylo obtížné se dostat do výtahu a že tyto jezdily přetížené. Jde o hotel vhodný pro rodiny s dětmi. V době naší dovolené se zde však rekreovaly pouze hodné, roztomilé, dobře vychované, nijak nadměrně nehlučící děti. Delegátka nás při příletu i odletu čekala na letišti a setrvala zde do doby, než jsme byli všichni naloženi do autobusu, event. odbaveni do letadla, po případ, že by došlo k nějakým komplikacím. Byl to velice hezký pobyt.
Přidal/a Barbora Suchyňová dne 06.10.2017

po prvé jsme koupili zájezd s CK Fischer, koupě proběhla po telefonu, máme vždycky 4 podmínky, letecky z Brna, all inklusive, klimatizaci a moře do 200m od hotelu. Zprostředkovatelka byla milá, příjemná, všechny tyto naše podmínky zájezd splňoval. Jednalo se o zájezd na Mallorcu na 14 dnů, cena za dva byla 46 000,- a zájezd jsme kupovali 3 manželské páry, celkem jsme CK daly vydělat 138 000,- Kč. na místě jsme zjistili že nefunguje klimatizace, na recepci nám sdělili, že klimatizace není v ceně zájezdu. Volali jsme prodejkyni, ta slíbila nápravu, ta spočívala v tom ,že se nám omluvila, že klimatizace opravdu v ceně není a že to přehlídla, a doporučila nám, že po návratu máme zájezd reklamovat. Což jsme udělali, naši reklamaci CK Fischer zamítla, s tím, že jejich prodejkyně sice pochybila, ale my jsme si měli pořádně přečíst obchodní podmínky. S CK FISCHER již nikdy více. S takovou arogantností a nezájmem o klienty jsem se ještě nesetkala. Hlavně že prodali
Přidal/a Denisa Stejskalová dne 03.10.2017

Velké zkmalání. Po druhé jsme měli zájezd zprostředkovaný u téhle velké společnosti FISCHER. Po druhé z toho důvodu, že po prvé u nás vyvolala důvěru. První zájezd byl bez problému, proto nebylo možné poznat jaký NESCHOPNÝ přístup cestovní kancelář má. U druhého zájezdu došlo k velkým komplikacím. Cestovní kancelář se zachovala neseriozně. Odpovědi na email byli naprosto robotické – automatické. Zaměstnancům téhle společnosti jde jen o provize, nikoliv o spokojenost zákazníků. Celou vzniklou situaci jsme museli předat právnímu oddělení cestovního ruchu. Pokud Vám společnost nabídne levnější zájezd než jiná CK. Doporučuji si raději připlatit a mít jistotu v tom, že pokud nastane problém tak s Vámi bude řešen a vyřešen jako s člověkem. U cestovní kanceláře FISCHER se toho nedočkáte.
Přidal/a Helena Poláková dne 25.09.2017

Na dovolené s Fischerem jsem byla po čtvrté a naposledy! Dovolená by byla super, hotel, organizace bez chyby. Ale škoda, že dojem z dovolené zcela zkazil let. Neuvěřitelné a nedůstojné podmínky v letadle. Namačkaní jak dobytek! Nejde ani vstát a to jsem malá 160 cm a štíhlá 55 kg. Natož se pro něco ohnout do kabelky pod sedadlem nebo pro něco, co vám upadne - nemožné. Fakt hrůza!!!!
Přidal/a Irena Kulmanová dne 20.09.2017

Edita Zlámalová,přesně tento šok jsem zažila včera,kdy po urgenci mi přišlo odbavení,na smlouvě nic o balíčku není a v únoru v ck jsem se ptala na vše,včetně delegáta a pracovnice pobočky mi ochotně ukázala foto a dala tel.č.,doufám že vše klapne,letím totiž s vnučkou
Přidal/a Ivana Mahdal dne 04.09.2017

V cervenci jsme odleteli na prekrasny ostrov Rhodos s CK Fischer. Hotel Calypso prekrasny, sluzby v hotelu a strava - velmi dobre, vrele doporucuji. S CK Fiser vsak jiz NIKDY nepoletime. Par hodin pred odletem nam zmenili konecnou destinaci z Prahy do Brna s tim, ze z Brna nas odveze jina doprava. Napsali jsme na delegatku vyslovny nesouhlas, odpoved z CK byla, ze pokud nenastoupime do letadla na Brno, at se domu dostaneme jak chceme. Predali jsme pravnimu zastupci a budeme resit dale pravni cestou.
Přidal/a Edita Zlámalová dne 03.09.2017

Letěli jsme celá rodina letos poprvé. Vybrala jsem CK Fischer díky dobré dlouholeté zkušenosti mamky a jejího partnera, tradici na trhu atd. Zájezd na ostrov Rhodos jsem našla na internetu, chtěla zarezervovat, ale nepodařilo se mi tam dostat pojištění..atd. Druhý den mi volala paní z Call centra, jestli zájezd chci. Odpověděla jsem,že ano a že si zajdu u nás na pobočku. Řekla mi, že to není nutné, že vše uděláme přes telefon. OK, vyřízeno, pokyny poslány včas, stálo v nich, že čas zpátečního transferu si musíme ověřit na těch a těch stránkách a řidiči tamní společnosti předat voucher - přišlo mi to podivné, ale budiž. Při příletu na Rhodos nám zástupkyně CK oznámila, že máme balíček DYNAMIX a musíme si vyhledat autobus MTS 75. Na parkovišti stálo několik autobusů, 2 byly označeny Fischer, ale zástupkyně CK před autobusy nám řekla, že máme balíček Dynamix, tudíž s nimi nejedeme. Podařilo se nám najít autobus č. 75, který ale nebyl označená MTS, ale CK PANTOUR. Řidič mi potvrdil, že podle hotelu patříme k němu (komunikace v AJ). Takže v autobuse nás přivítala delegátka CK Pantour, (samozřejmě překvapená, proč má brát klienty CK Fischer, ale řidič jí řekl, že jsme "jeho") řekla základní informace o ostrově... atd. Na hotelu byla večer schůzka s delegátkou CK Fischer, která se mě zeptala, jestli vím, že máme balíček DYNAMIX, tudíž jsme mimo hlavní skupinu - no od příletu jsem to věděla. Delegátka jinak byla velmi ochotná, pravidelně jsme ji potkávali, myslím, že se vůbec nezastavila, čas zpátečního transferu mi poslala SMS, to jsme již jeli avizovanou společností MTS. Dívala jsem se, co vlastně má být balíček DYNAMIX - má to být dovolená upravená dle Vašich potřeb - no nevím - letecká společnost jediná, letecká linka a časy letů stejné jako ostatní klienti, ale my jsme prostě byli "mimo", v potvrzení zájezdu není uvedeno, že se jedná o balíček DYNAMIX, mělo mi to být podivné od začátku, zájezd nešel zaplatit přes - v potvrzení uvedenou možnost -platební bránu, platba nešla zkontrolovat na www. stránkách po uvedení čísla smlouvy (neexistovala - vše řešeno s Call centrem), informace k pojištění a telefon na asistenční službu uvedeny na jedné stránce v PdF. u voucheru, který si nechával hotel, kartičky pojištění žádné .....atd. No (díky znalosti alespoň základů AJ) jsme to zvládli, ale když člověk letí poprvé tak tak nějak chce splynout s ostatními cestujícími vybrané CK.
Přidal/a Petr Nováček dne 31.08.2017

Mám podobnou zkušenost, jako mnoho ostatních, tedy dost negativní.Jako-by se vše v posledních letech zhoršovalo. Loni na Mallorce super. Ve většině případů vždy záleží na kvalitní a zodpovědné delegátce, či delegátovi, neboť drobnosti se dají lehce vyřídit, nebo vysvětlit. Letos tedy v Bulharsku, Slunečné pobřeží, no a docela katastrofa. Za trezor na pokoji, cca100.Kč na den a trezor s klíčem...To by nebylo ještě tak nejhorší, ale trapný infantilní program pro děti, organizovaný tzv. animátorkami. Je to pro ně docela dobrá a levná dovolená v podstatě bez starostí. Vybírali jsme letos hlavně proto, že jsme s sebou měli 9ti letou vnučku. Neočekávali jsme sice mnoho, ale zklamání předčilo očekávání. Kolem hotelového bazénu veškeré místo přeplněné lehátky a k tomu arogantní německy a anglicky mluvící turisté. Pro české děti v podstatě NIC. Zaplatili jsme za zájezd docela dost, tedy bychom nemuseli být hosté druhé kategorie, to ovšem asi Fischer nemůže zcela ovlivnit. Organizace fakultativních zájezdů, je samostatná kapitola. Ne k vůli dopravní situaci, jak bylo obhajován pozdní návrat z půldenního zájezdu, tedy již se nestihl oběd, ale z důvodu pozdního odjezdu a zajíždění a sběr turistů na tento výlet i ve vzdálenějších destinací, stejně pak při návratu, bylo předem jasné, že se návrat opozdí. Delegátka jen pokrčila rameny a konstatovala, že od 17ti hod. je otevřen bufet. Uspěchaný celodenní zájezd do Varny s návštěvou "delfinária", raději komentovat nebudu...Shrnutím je, že v příštím roce velmi zvážíme s kým a kam. Čtyřhvězdičkový hotel nebudu jmenovat...
Přidal/a Eva Dobrá dne 11.08.2017

Čekala jsem na reklamaci. Dopadla jak u jiných lidí - zamítá se. Marně jsem situaci nafotila, marně volal delegátům, psala týden slohovku - reklamaci. Oni Vám odepíšou předem připravenou šablonou-za ubytování může hotel...Potom tedy nechápete, za co jste cestovce zaplatili...nenesou za nic odpovědnost, hotel asi nevybírali a nedoporučovali...v kanceláři vám ukážou dvě fotky (ty nejlepší), pak se ale ode všeho distancují. Delegáti nemají s cestovkou moc společného, jsou na ŽL, takže na ně nikdo nemůže a vypínají telefon. S FISCHEREM už nikdy! Naprostá arogance a drzé chování, předražené zájezdy, kdy zaplacená částka neodpovídá kvalitě! Od té doby, co ji koupil Komárek je to děsivé. Komárku, seš na prču! Styď se!
Přidal/a Vlasta Čermáková dne 28.07.2017

Jednání s CK Fischer je jeden velký průšvih. Již nikdy bych si od nich nezakoupila zájezd. Můj zaplacený zájezd do Turecka mi stornovali týden před odletem, důvod jsem se nedozvěděla údajně "zrušili lety" do Turecka ale zájezdy vesele prodávají. Doufám, že se alespoň dočkám vrácení peněz abych si mohla zajistit dovolenou od nějaké seriozní CK.
Přidal/a Petr Klimeš dne 27.07.2017

S CK Fischer jsme byli na dovolené na ostrově Kos a zažili jsme tam, bohužel, zemětřesení. Tato stresující situace se nám podařila zvládnout vlastními silami a opravdu to je velice nepříjemné. Ale člověk si říká, máme tady delegátku, tak ta nám snad pomůže, ale ouvej... Ostatní delegátky z konkurenčních cestovek ještě tu noc objížděly všechny hotely na ostrově Kos a zjišťovaly, zda jsou jejich klienti v pořádku a zda nepotřebují nějakou pomoc. Jen naše delegátka jaksi zapomněla, že má na ostrově své klienty a mohla by se zeptat, zda něco nepotřebují. Druhý den po zemětřesení jsem to nevydržel a zavolal jsem jí kolem 11,00 našeho času a mám za to, že jsem jí snad probudil. Na mé dotazy, zda má informace o situaci na ostrově, zda můžeme být ještě nějak ohroženi a zda má jejich cestovka nějaký krizový plán, tak mi odpověděla, že nic neví a mám kontaktovat centrálu v ČR. Takže super podpora....., na další mé dotazy byla velice nepříjemná!! Z toho jsem si udělal jasný obrázek o této "renomované" cestovní kanceláři a mám jasno do budoucna. JIŽ NIKDY NEPOJEDU S CESTOVNÍ KANCELÁŘÍ FISCHER !! Víte, působí to na mne dojmem, zaplať a drž ústa.... TAKŽE: NEDOPORUČUJI !!!
Přidal/a Mária Velikaničová dne 25.07.2017

18.6.-2.7.,Portugalsko, Carvoeiro, hotel Baia Cristal Beach -nádherná dovolenka s CK Fischer. Lietadlo malo síce v Prahe asi 2-hod meškanie (porucha, iný dôvod ?-nebolo vysvetlené,čo je samozrejmé a CK za to nemôže) takže do hotela sme prišli neskoro v noci, ale hneď sme boli ubytovaní a ráno sme sa zoznamovali s okolím. Hotel vysoko na útesoch budovaných z lastúr stmelených pieskom, príjemná malá pláž (prístup po schodoch). Delegátka s milým profesionálnym prístupom, informovala nás o všetkom, čo sme chceli vedieť a ochotne nám vybavila na recepcii cestovné poriadky autobusov do okolia, čo nám veľmi pomohlo pri cestovaní za poznávaním južnej časti Algarve. Skutočne bolo čo pozerať, odniesli sme si veľa krásnych zážitkov a odchádzali sme s pocitom, že sme dobre vybrali. Komunikácia s CK Fischer pri vybavovaní pobytu, informácie a všetky pokyny boli o.k., takže môžme chváliť a keď si vyberieme v budúcnosti pobyt , a CK tam bude mať zazmluvnený hotel, opäť sa na ňu obrátime. .
Přidal/a Lukáš dne 20.07.2017

S Fischerem jsme jeli poprvé do Bulharska. Od začátku do konce super, nejlepší cestovka můžu jen doporučit. Oproti konkurenci Exim tours, která nám .... dovolenou. Prodávají zájezdy, co vůbec nemají a co je nejlepší, tak nám ho prodali hned 2x za sebou v 1 týdnu a podruhé už se ani neobtěžovali zavolat, že zájezd pro nás nemají, ale až 4 dny před odjezdem jsme do cestovky volaly, že nedorazily podklady, tak nám bylo sděleno, že jsou rádi, ze voláme a že zájezd opět nemají a to nemluvím, že jsme si zaplatili 3hvězdu+ a po prvním oznámení, že zájezd nemají, měli drzost po nás chtít další peníze za hotel 3 hvězda. Takže za horší hotel jsme doplatily cca 1000kč, po 2 zrušení už chtěli 2000kč. Na odpověď, že nic doplácet nebudeme a ať nám nabídnou stejnou nebo lepší kategorii nám odpověděli, že to pořeší s centrálou. Druhý den v pondělí ve 2 hodiny nám bylo sděleno, ze nedostali odpověď. Okamžitě jsme vypověděli smlouvu a zašli vedle k Fisherovi (snad nejlepší rozhodnutí, co jsme mohli udělat) u Fishera nám našli 4 hvězdičkový hotel, který měl potvrdit, jestli mají místo ještě ten den (večer) volali z CK, že hotel potvrdil místo, jsme za 2 dny odjely. Na letišti čekala delegátka, nasměrovala nás do auta, které nás odvezlo do hotelu Perla beach v Primorsku v (Bulharsku). Přijeli jsme v 10 hodin podle instrukcí bylo napsáno, že ve 2 hodiny bude ubytování a registrace. Na hotelu nám okamžitě dali pokoj, i když bylo 10 hodin a hotel plný lidí, dále nám okamžitě dali naramek, kde jsme mohli čerpat. all inclusive. Všichni na hotelu příjemní, všechno s úsměvem bez jakékoliv arogance vám cokoli nalijí, jídlo vydají žádný problém.Pokoje krásné přesně jako na internetu. Ne jako v 50% vám nafotí snad hotel vedle, a pak vás ubytuji v toi toice. Delegátka super,všechno řešila,žádná odmlka naprostá spokojenost, můžu jen doporučit, jak super cestovku, tak super hotel, po tom co jsme zažili v eximu ( kde pracují snad PRAČLOVĚCI a katalog aktualizují co 5 let) můžu jen doporučit Fischer.
Přidal/a Maruška dne 01.07.2017

CK Fischer přelom června a července 2017 Pokud Vám CK sdělí, že je pláž 400 m nebo 5 minut od ubytování, nenaleťte jako my. Pláž je 2500 m a několikrát denně to v tom vedru nedáváme(nejsme ok zdravotně). Platíme navíc za taxi, a to dost. Delegátka se doposud neozvala, proč by s námi v době pobytu problém řešila?!. Chatovat na stránkách Fischer je zbytečné. Jakmile se začneme ptát - chat je ze strany CK ukončen!!! Letěli jsme s touto cestovkou poprvé, v dobré víře, a opravdu NELETĚLI. V dnešní době smutné.
Přidal/a Roman VUKOV dne 23.06.2017

MAXIMÁLNA SPOKOJNOSŤ CK FISCHER... Ani nevieme či sa našimi slovami dá vyjadriť poďakovanie CK FISCHER a hlavne delegátke p. Lucie ŠAFRÁNKOVEJ. Leteli sme do Egyptu 7.6.2017 s CK FISCHER prvý krát. Ja, moja priateľka Andrejka, sestra Mima a švagor Mário. Let bol bezproblémový a všetko sa javilo ako by to mala byť najlepšia dovolenka akú sme mohli zažiť. Po príchode na uvedený hotel nás postretla nemalá prekážka. Veľmi radi by sme to podrobne rozpísali, ale na to nám určite táto rubrika stačiť nebude. Touto cestou chceme poďakovať delegátke p. Šafránkovej za jej prístup, ochotu a veľmi si ceníme jej POMOCI. Bez jej pomoci a samozrejme aj kolektívu CK FISCHER by sme určite nezažili tak krásnu dovolenku na ktorú máme ešte stále čerstvé spomienky. PS: LUCINKA veľmi sme si Ťa obľúbili a ešte raz Ti z úprimného Srdca Ďakujeme. CK Fischer môže byť hrdá na to akú spoľahlivú a zodpovednú osobu má vo svojom tíme. Ak najbližšie budeme cestovať do Egyptu, tak na Teba sa budeme tešiť najviac. Prajeme Ti veľa zdravia, šťastia a životného elánu do ďalších rokov. S pozdravom Mima, Andrejka, Mário a Roman
Přidal/a Jiří Karas dne 03.06.2017

V roce 2013 jsem byl přes CK Fischer ubytován v hotelu Sidera v tureckém letovisku Alara. Přes podanou oprávněnou reklamaci na nefunkční klimatizaci tuto reklamaci CK odmítla s tím, ať se soudím. ČOI neřeší oprávněnou reklamace, ale jen zda na ni CK reagovala. CK počítá s tím, že se normálním lidem nevyplatí soudit se a tak okrádá klienty. CK Fisher již nikdy více a tímto varuji před neseriózním jednáním případné další oběti.
Přidal/a Martina dne 23.03.2017

Podivejte se, kolik stale hledaji zamestnancu, to zadna cestovka nenabízi tolik pracovních míst. Berou i bez maturity. Setkala jsem se u teto cestovky s tim, ze pani mi na dotaz na Kanáry tvrdila, ze jsou ve Stredozemnim mori.
Přidal/a Michaela Brzobohatá dne 05.03.2017

Já se přidám k negativní zkušenosti k CK Fischer. 28.2. jsem si domluvila s paní Rapčanovou cenovou nabídku, kterou mi zaslala na mailu původně na chatu, pak jsme si i volaly. 1.3. jsem potvrdila, že chceme rezervaci, že se nám jeden hotel moc líbí a překvapilo mě ,že mi přišla úplně jiná cenová nabídka, protože jak mi paní Rapčanová poté oznámila, tak se přeceňovaly od 1.3. ceny - v předchozí nabídce o tom nebyla ani zmínka a ani ona mě neupozornila, tak jsem byla nepříjemně překvapená a přesto si nezávazně nechala resort rezervovat, že si ještě na daný hotel rozešlu e-maily jinde, jestli nebudou cenově přívětivější. Pro jistotu jsem se ještě na 2.3. objednala na pobočku v Ústí nad Labem, jestli by se s tím přece jen nedalo něco udělat s tou cenou. Nedalo. U konkurence jsem získala lepší nabídku, ale tím to neskončilo, to nejhorší terpve přišlo. Když jsem byla na pobočce, tak tam paní měla načtenou tu mou rezervaci a přišla tam paní, která spěchala a ptala se mě, jestli by mi nevadilo, že by si jen zaplatila rezervaci. Řekla jsem, že ne, tak si jí zaplatila, dostlala stvrzenku a šla. Druhý den jsem dostala e-mail, že k té mé rezervaci byla přičtená částka 8900 Kč a že děkují za platbu, byla to přesně ta částka, kterou ta paní platila. Obrátila jsem se tedy na paní Rapčanovou a přeposlala jí e-mail. Dnes mi paní Rapčanová (5.3.) volala, jestli jsem to opravdu neplatila já a že se snažila dohledat, komu ta platba patřila a že to nenašla, tak jsem jí to řekla, že vím, komu patřila a že by paní asi byla překvapená, kdyby zjistila, že částku, kterou platila, tak uhrazenou nemá. Takže můj závěr? Tuto CK opravdu ne a to jsem chtěla jen nabídku, nějakou kompenzaci za to, že jsem paní identifikovala platbu jsem samozřejmě nedostala. Chování teda za mě hrozné a kdyby mi nebylo líto té zákaznice přede mnou, tak bych to nechala být.
Přidal/a Daniela dne 28.02.2017

pani Ladislava: po dlhej dobe som si spomenula na tuto stranku a precitala si Vas komentar. Pisete " Možná by stálo za to si to přečíst zpětně celé a potom kritizovat". Ja som si, samozrejme, precitala vsetko co ste pisali. Viem aj to, ze ste povodne mali byt ubytovani v hoteli Dimitra beach. Pozerala som tento hotel na Google Maps a je to uprostred nicoho, ziadne obchodiky a restauracie (okrem hotelovych), po ktorych ste tuzili. Takze nemate za cim az tak lutovat. Podla toho, co som videla, ked sme boli na dovolenke na Kose pred pol rokom a cely ostrov presli autom, tak na tomto ostrove su vsetky lepsie hotely umiestnene tak mimo. V podstate tu ani ziadne typicke turisticke centra nie su. Nam sa na ostrove pacilo, ale my mame radi klud a objavovanie krajiny autom na vlastnu past bez delegatky :) Nabuduce asi radsej zvolte inu destinaciu. Na vybere cestovky podla mna az tak nezalezi, u kazdej mozu nastat problemy a ziadna sa nestavia voci reklamaciam ustretovo.
Přidal/a Tomas Kraus dne 06.01.2017

Moje zkusenosti s CK Fischer jsou otresne: 1) Okradli nas o jeden pobytovy den (vstavali jsme ve 4 rano, abychom stihli letadlo) 2) V den odletu nam k casne snidani naservirovali plesnivy chleba 3) U vchodu do hodelu se promenadovali svabi 4) V noci jsem nemohl spat kvuli hluku z klimatizace Vse jsem nasledne reklamoval (nejen ja, ale i rodina co bydlela vedle nas). CK Fischer reklamace (dle nas opravnene) zamitla a v odpovedi jeste pripsali, ze veci jako http://frankfurtskatabulka.cz/ je babsolutne nezajimaji.
Přidal/a ROMAN dne 20.11.2016

Poprvé jsme jeli s CK FISCHER. A TAKY NAPOSLEDY !!! Hned po příjezdu do hotelu nás nechali na pospas Bulharům.Delegátka nás v případě zájezdu odkazuje na info knihu,která není aktualizovaná a tím pádem k ničemu.Při stížnosti na hotel CK nekomunikuje a hází vše za hlavu.Nedoporučuji ostatní CK se staraly příkladně.
Přidal/a Rei dne 25.10.2016

Já tedy nevím, ale mně kdyby cestovka zrušila hotel, tak bych nebrala náhradní, ale peníze zpět a obratem bych koupila jiný pobyt. Toto nemůže být vina cestovky, když chtěla vrátit peníze. A kdo jede na Kos, tak musí počítat s tím, že ten ostrov je jedna velká dědina a za památkami musí jezdit busem nebo autem a to s malým dítětem dost dobře nejde a ještě, když je to jen na týden. Podle mě to byla vámi špatně zvolená destinace a nemá význam to neustále svádět na cestovku.
Přidal/a LADISLAVA dne 10.10.2016

TO TAK BÝVÁ. i KDYŽ VÁM NAHRADÍ HOTEL 4 ZA 5 HVĚZDIČKOVÝ TAK TO NEZNAMENÁ ŽE SPLNÍ VAŠE PŘEDSTAVY. NEJEDU NA DOVOLENOU ZA HOTELEM ALE KRAJINOU ,ATMOSFÉROU A PAMÁTKAMI. CK SI DĚLÁ CO CHCE !!!!!!
Přidal/a Dagmar Hruzková dne 10.10.2016

S CK Fischer jezdíme od jejího založení,jen pro příklad 1x se stalo ,že na Mallorce byl hotel špatně zabukován 4+, polopenze,okamžitě kompenzace na all inclusive 4+.Pokud berete kategorii 3,tak taky počítejte ,že to nebude nic moc,pak jsou tyto neg,reakce.I v Cz se pomalu dostáváte na stejné problémy.Za sebe mohu CK Fischer jen doporučit a letošní dovolená Kirman Sidemarin Beach/Spa Turecko,to jen potvrdil,velmi sympatická,věcná delegátka,tak jako 1třídní služby hotelu.Vše je kategorii,nic ve zlém,hezký den.
Přidal/a Dalimil Nejezchleba dne 04.10.2016

Společnost Fischer jsem dlouhá léta považoval za excelentní a má rodina s nimi v uplynulých letech zažila mnoho spokojených dovolených. Nicméně v poslední době se Fischer značně zhoršil a poslední dovolené v Řecku byl opravdový horor! Letos v červenci jsme si na Ostrově Kos zaplatili 3 hvězdičkový pokoj v hotelu Nina. Na prospektech byly nabízeny fotografie a popis standardního hotelu, ubytováni jsme však byli v neobyvatelné zatuchlé sklepní komoře bez oken s postelemi nad sebou! Takový hnus se nevidí ani v hostelu nejnižší kategorie! Ihned po příchodu delegáta jsem pokoj reklamoval, ovšem vyjádření Fischera bylo, že se jedná o standardní 3 hvězdičkový pokoj dle objednávky, a pokud chci lepší, musím si připlatit. V hotelu byly samozřejmě k dispozici i standardní hotelové pokoje tak jsem si připlatil ca 500 Euro a strávil zbytek dovolené v pokoji, který jsem dle prospektu objednal. Zbytek dovolené tím byl za nemalou cenu pro mou rodinu zachráněn. Ihned po příjezdu jsem celou záležitost reklamoval a byl jsem šokován arogantní odpovědí reklamačního oddělení, že je vše v pořádku!!!!!!!!! Neuvěřitelné!! Prodají vám 3 hvězdičkový hotel, ubytují Vás v zatuchlém sklepě bez oken a vše je v pořádku!! Toto jednání nápadně připomíná chování proslulých šmejdů, velmi bych si přál, aby někdo o nekalých praktikách cestovních kancelářích natočil dokument!
Přidal/a Lucie Hamouzová dne 14.09.2016

Již zkraje roku jsem si zaplatila zájezd s CK Fischer na Mallorku do hotelu America. CK prezentovala tento zájezd jako 8 dní/7 nocí. Nepříjemným překvapení bylo když došly pokyny k odjezdu - odlet 3.9. ve večerních hodinách a návrat 10.09. v brzkých ranních hodinách. Konkrétně jsme do hotelu dorazili 4.9. po druhé hodině ranní a zpět odjezd z hotelu 10.09 ve 4:30. Pobyt tedy 6 dní, i když jsem z nástěnky v hotelu zjistila, že v den odletu byl odjezd ještě kolem 19 hodiny. Považuji toto od zaměstnanců CK Fischer jako špatně zvolenou kombinaci letů, kterou mně připravili o den pobytu a prezentovanou dovolenou 8 dní zkrátili na 6 dní. Na Mallorce se mi velice líbilo a určitě bych se sem ráda vrátila, jen CK již budu volit jinou než Fischer.
Přidal/a Lenka Dilhofová dne 13.09.2016

Letím od CK Fischer v říjnu 2016. Jenom na cestovním pojištění mně chtěli "natáhnout" o 1800 Kč na pěti dnech mé dovolené se synem. Pojištění jsem si zařídila tedy o 1800 Kč levněji on-line u pojišťovny sama. Pochopila jsem, že kdybych si sama bookla letenky a sama rezervovala hotel a do hotelu jela 10 km z letiště taxíkem, stálo by mně to o cca 7000 Kč méně. Tím chci říci, že Fischer never ever, je moc drahý.
Přidal/a Magda Michalová dne 12.09.2016

Zaplatili jsme si již v zimě zájezd s all in na Mallorku v termínu od 3. 9. do 10. 9. 2016 (od soboty do soboty). CK zájezd prezentovala jako osmidenní (8 dní a 7 nocí). V reálu se jednalo o zájezd šestidenní. Asi týden před odletem nám CK zaslala časy odletů a to dne 3. 9. odlet v 19, 15 hod z Prahy do Palmy, přičemž jsme v cílové destinaci měli být krátce před půlnocí. Díky zpožděnému letu jsme na hotel dorazili asi v 02, 30 hod. následujícího dne, tedy v druhý den naší dovolené. Odlet byl plánován další sobotu na velmi časné ranní hodiny. Hotel jsme opouštěli v 04, 30 hod. CK nás tedy díky špatně zvoleným odletům obrala o dva dny dovolené. Podotýkám, že v den našeho odletu odlétalo letadlo i večer. Neumím posoudit, zda se jedná o neschopnost nebo nezájem CK,že neumí zkombinovat lety tak, aby neokrádala své klienty o draze zaplacené dny dovolené, ale vím, že s CK Fischer již pouze z tohoto důvodu nepojedu, což je škoda, protože samotný pobyt (i když velmi krátký) byl k naprosté spokojenosti.
Přidal/a Martina Pudilová dne 12.09.2016

My letos byli opět s Fischerem a vždy odlétáme na noc tam i zpět, takže za nás zatím spokojenost.
Přidal/a Ivana Němcová dne 12.09.2016

CK Fischer nás nevhodně zkombinovanými časy letů obrala o jeden den dovolené. Tím nemyslím den, resp. hodiny určené na cestu. Odlet z Prahy posledním spojem, který každý den na Mallorku létá, přílet do Prahy prvním, což je při rozvržení letů téměř den, v součtu za celou dovolenou pak de facto dva dny. Odlétali jsme z Prahy v 19.15 (díky zpoždění nakonec v cca 21.00), do Palmy jsme přilétli pár minut před půlnocí a na hotelu jsme byli ve 2.30 ráno již druhého dne dovolené. Pokud by let neměl zpoždění, byli bychom na hotelu okolo půlnoci, což už není žádný rozdíl. Za týden odlet ráno, odjezd z hotelu ve 4.30. Tímto nám CK Fischer zkrátila 8denní dovolenou o 2 dny. „Ztráta“ jednoho dne (v součtu) určeného na cesty je samozřejmost, ale o další nás už CK nevhodně zkombinovanými časy letů obrala. Zvlášť když jsou denně vypravovány 4 nebo 5 letů, takže by jistě bylo při trošce snahy či dobré vůle ze strany CK možné poslat klienty domů stejným, tedy v tomto případě večerním letem. Jiné CK to umí a hlavně dělají.
Přidal/a petr dne 09.09.2016

U mne s Fischerem spokojenost pojedu zas .Stát se může ,ale není důvod zanevřít a není důvod s Fischerem neletět znovu, destinací maj miliardu lidí taky ne vždy je posvícení .Byl jsem s nimi 3x jednou nic moc ,ale žádná tragedie, ale dvakrát super dovolená na jedničku
Přidal/a Ladislava dne 09.09.2016

Paní Daniela. Máte pravdu, je to již rok , ale na to nikdy nezapomenu . Psát budu dále , musím informovat další klienty třeba i za 3 roky ,aby si dávali pozor, neplatili takové velké peníze půl roku dopředu. Peníze používají a před odjezdem Vás podvedou. Nevíte podrobnosti o mém případu, z jakého důvodů jsem zájezd nestornovala. Možná by stálo za to si to přečíst zpětně celé a potom kritizovat. A to jsem ještě neuvedla v příspěvku vše . Bylo by to hodně hodně dlouhé a mnohé by to unavovalo. Prosím odpustte , nepřeji nikomu nic zlého , ale možná budu škodolibá a potřebujete taky zažít něco takového s CK. Podotýkám že jsem taky nejela s touto CK poprvé. Proto mě to také mrzelo.
Přidal/a Radka dne 07.09.2016

paní Daniela: Třeba proto se k tomu paní Ladislava vrací, že se těžko smiřuje se skutečností, jak nerovný vztah mezi CK a klientem vlastně je a zjistíte to, když nastane problém. CK nemusí v podstatně dodržet vůbec nic ze smlouvy a vše má ošetřeno Všeobecnými smluvními podmínkami psanými desítkou písmem. Čili je to bohužel o tom, že kupujete zajíce v pytli. S tím se těžko smiřuje. Přeji Vám krásnou dovolenou na Kosu a trošku tolerance :-)
Přidal/a Radka dne 07.09.2016

paní Daniela: Třeba proto se k tomu paní Ladislava vrací, že se těžko smiřuje se skutečností, jak nerovný vztah mezi CK a klientem vlastně je a zjistíte to, když nastane problém. CK nemusí v podstatně dodržet vůbec nic ze smlouvy a vše má ošetřeno Všeobecnými smluvními podmínkami psanými desítkou písmem. Čili je to bohužel o tom, že kupujete zajíce v pytli. S tím se těžko smiřuje.
Přidal/a Daniela dne 06.09.2016

pani ladislava: paneboze, ved uz je to viac nez rok, kedy vas to uz prestane bavit pisat sem? :D berte to ako dobre poucenie do zivota - ked vam niekto ponukne nahradu za nieco, co ste si sami pracne vybrali, nikdy nesuhlaste, radsej pytajte peniaze spat. v takom pripade totiz clovek vzdy rozmysla nad tym, co bolo na tom, co povodne vybral, lepsie. a aby som napisala nieco aj k teme: ja mam zatial s Fischerom len dobre skusenosti - zatial sme boli dvakrat, v Egypte a na Tenerife, a vzdy bez problemov a prijemne delegatky. Tento rok chceme skusit last minute na Kos, tak snad budeme zasa spokojni :)
Přidal/a Ladislava dne 06.09.2016

Je nás více paní Radko. Již jsem psala,že když není problém je tato kancelář nejlepší. Tak se tváří. Ale jak mají vyjít vstříc klientovi, je to jeden velký podraz. Již nikdy !!!!!!
Přidal/a Radka dne 06.09.2016

Dovolená v Řecku letos jedno velké zklamání. Jiný pokoj - třílůžkový s minipřistýlkou namísto rodinného pokoje, nikdo nic neřešil, paní delegátka od začátku sdělila, že pokoje se ten den nevyměňují. Takže dohadování, že náš pokoj je v pořádku následovalo až druhý den, trvali jsme na pokoji dle smlouvy, výměna až druhý den odpoledne, namísto 8 dní/7 nocí realita 7 dní/7 nocí, z nichž jeden celý den znovubalení a vybalování na novém pokoji, handrkování s personálem na recepci, volání s delegátkou, volání s CK, neustálé tvrzení, že paní delegátka jim nerozuměla, když nám sdělila čas, neustálé doprošování. Mínus poslední půlden odevzdání pokoje a odlet v noci. Chybějící osušky, tři neúspěšné termíny na shower-room (který jsme tedy raději nakonec vzdali) byly už jen třešinkou na dortu. CK ve svém zmateném vyjádření k reklamaci se nevyjádřila vůbec ke klamavě udávané délce dovolené, ta je tedy už zřejmě normou, ani k požadavku kompenzace ztráty radosti z dovolené, ani k nepravdivě udávaným zastaralým informacím o občerstvení na palubě letadla. Na nákup dovolené od CK Fischer už zapomenu, kupovali jsme first moment, abychom měli opravdu jistotu. Byla to naše pátá dovolená s nimi, dříve nebývaly takové problémy, případně byly řešeny obratem. Nikdy více s touto CK. Zlaté časy cestování s p. Fischerem jsou již minulostí.
Přidal/a Rei dne 22.08.2016

A Romane, ze které jste cestovky?
Přidal/a Jarda dne 14.08.2016

Vrátili jsme se z Bulharska ze Slunečního pobřeží hotelu Kiparisiten. Vše proběhlo naprosto bez problému, jen na kufry v Burgasu jsme museli dlouho čekat, ale za to CK nemůže. Na letišti na nás čekaly delegátky CK a nasměrovaly nás do autobusu. Delegát v letovisku byl milý a příjemný. Byl nám k dispozici na telefonu 24 h denně. Taktéž zpáteční cesta byla s plnou asistencí CK. Můžu vše jen pochválit. Hotel nádherný a čistý, úklid super, jídlo taktéž. Není co vytknout. Předešlé dvě dovolené u jiných cestovek jsem musel reklamovat a málem to skončilo u soudu. Tentokrát to bude bez reklamace a naopak s pochvalou. Tímto CK Fischer děkuji za krásnou dovolenou.
Přidal/a Jarda dne 14.08.2016

Vrátili jsme se z Bulharska ze Slunečního pobřeží hotelu Kiparisiten. Vše proběhlo naprosto bez problému, jen na kufry v Burgasu jsme museli dlouho čekat, ale za to CK nemůže. Na letišti na nás čekaly delegátky CK a nasměrovaly nás do autobusu. Delegát v letovisku byl milý a příjemný. Byl nám k dispozici na telefonu 24 h denně. Taktéž zpáteční cesta byla s plnou asistencí CK. Můžu vše jen pochválit. Hotel nádherný a čistý, úklid super, jídlo taktéž. Není co vytknout. Předešlé dvě dovolené u jiných cestovek jsem musel reklamovat a málem to skončilo u soudu. Tentokrát to bude bez reklamace a naopak s pochvalou. Tímto CK Fišer děkuji za krásnou dovolenou.
Přidal/a Tibor dne 27.07.2016

Vrátili jsme se včera z dovolené v Bulharsku, kterou jsme strávili v hotelu Marvel. Jediné co můžeme vytknout je práce Bulharů na letišti - to je katastrofa, na kufry jsme čekali dvě hodiny, ale jinak absolutní spokojenost jak s hotelem tak s ck Fischer. Vše bylo ok.
Přidal/a Mária dne 24.07.2016

Naše dojmy z pobytu na Ibize - v hoteli Grupotel Cala San Vicente : doporučujeme všetkým, ktorí túžia prežiť dovolenku na pokojnom mieste, v malom zálive obklopenom horami a skalami. Pláž je hneď pred hotelom, prejdete len v plavkách, more príjemné, hotel s výbornými službami /ubytovanie, strava, všetky balkóny smerom k moru, príjemné posedenie všade naokolo/. Nie je problém cestovať po ostrove, všade je dobré autobusové spojenie.Neďaleko je veľmi pekné mesto Santa Eulália, hlavné mesto Eivissa je tiež v dosahu. V blízkom San Carlos a v Es Caná sú pravidelné hippies trhy. Príroda na Ibize je podmanivá, najmä pre nás suchozemcov prináša osvieženie iného typu, než máme doma. Nemáme jedinú negatívnu skúsenosť, CK zabezpečila všetko potrebné a my sme si pobyt naozaj vychutnali.
Přidal/a Roman dne 08.07.2016

Cestovka Fischer nic moc.Delegátka v hotelu v Bulharsku zmatená,informace v knize zájezdů staré neplatné.Hotel Luna strašný tak na 2 hvězdy.Vytrhané zásuvky ze zdi.Koupelna stará špína a rez.
Přidal/a Andrej Dobrota dne 27.06.2016

Otrasná CK, dva mesiace uhradený zájazd a tri dni pred odletom volajú, že je zrušený a nevedia zabezpečiť letenky, neodporúčam, odpad medzi CK
Přidal/a Ladislava dne 23.06.2016

Mám stejnou zkušenost ,Fischer nejhorší cestovní kancelář. Ti co píšou kladné recenze mají to štěstí ,že se jim nic nepřihodilo špatného. Ovšem jak vznikne nějaký problém, je vše jinak. Už tak ochotní nejsou.
Přidal/a Michal dne 22.06.2016

Ahoj, tak jsem se právě v neděli vrátil z dovolené a můžu říct už nikdy nepoletím nikam na dovolenou s cestovkou fischer. Začalo to přistáním na letišti Palma de Mallorca , cestovka měla strašný bordel v rozdávání obálek , půl hodiny jsme čekali všichni na obálku kterou plno lidí nedostalo a pak nám teprve řekne , že rozdávala obálky pro ty co přiletěli z Ostravy a že Praha je jinde. Tak jsme tam všichni šli bylo nás tam asi 20. Paní co rozdávala obálky začne říkat , že nemá brýle , že na to nevidí. To si je nemohla vzít když věděla , že jde do práce? Po hodině jsem musel za jinou delegátkou která mi dala už poslední obálku k mému hotelu. Došel jsem k autobusu kam opět přišla delegátka která neměla brýle. Ta nám řekla že budeme na hotelu asi tak ve 2 ráno a že nám v hotelu připraví pití a jídlo. Dojeli jsme do hotelu a žádné pití ani jídlo jsme nedostali , musel jsem jít koupit malou flašku ani ne půl litrovou skoro za 2 eura . Ve stejný den jsme měli setkání s delegátkou opět s tou bez brýlí. Všechno co jsme chtěli vědět tak nám neřekla , ptali jsme se například na bankomat poslala nás někam k jinému hotelu kde bylo plno krámů že prý tam bankomat někde určitě je. Samozřejmě jsem pak našel bankomat přímo u našeho hotelu schovaný za auty. Zaplatili jsme si výlet do akvária , řekla nám že máme stát na zastávce u jiného hotelu , že tam přijede autobus , samozřejmě autobusy na výlety jezdili přímo před hotel a nevěděli jsme který to je. Ještě nám řekla , že když něco nebudeme vědět tak jí máme napsat sms a že nám zavolá . Psal jsem jí , že jsme v autobuse a jestli nám zjistí zpáteční čas a jak je to se vstupenkou. Už jsem tři dny doma z dovolený a do teď jsem nedostal odpověď :-D . Jinak při zpáteční cestě byla na letišti opět ta stejná delegátka a když nás viděla otočila se k nám zády a odešla pryč. Při té první schůzce si všichni stěžovali že jsem nedostali při příjezdu ani pití ani jídlo, delegátka nám slíbila že nám teda zajistí ať to dostaneme při odjezdu domu , protože nestihneme večeři , nezařídila opět nic. Na výletě jsme měli španělského průvodce proto nám slíbila kdyby jsme něčemu nerozuměli máme jí napsat což jsme udělali ale odpověď nedostali. Dovolená která byla na 8 dní 7 nocí se o dost zkrátila a to pozdní příjezd na hotel a brzo opuštění pokoje a odjezd na letiště sebralo nám to dva dny plus 4h čekání na letišti . K tomu na nástěnku v hotelu nevylepovala žádné nové informace takže jsme nevěděli kdy odlétáme apod. Celý týden tam byli staré informace. Až když den před odjezdem přišla jiná delegátka která byla přímo úžasná vše vysvětlila byla milá věděla vše , řekl jsem jí že nástěnka je stará ihned šla vše pozměnit a když jste se podívali na jiné cestovky tak to tam měli krásně vše popsaný a vysvětlený . Možná že tahle cestovka je skvělá ale jak dostanete delegátku která stojí za ...... tak celou dovču máte ve stresu a nevíte nic jako kdyby jste tam byli na vlastní pěst hlavně že se platí služby delegáta mít tu mladou slečnu která přišla den před odjezdem tak si myslím že dovolená by byla skvělá bez potíží ale takhle jste byli jen naštvání .
Přidal/a Martina Pudilová dne 15.06.2016

V neděli jsme se vrátili z Kréty, zájezd byl od Fischera a vše bylo super. Delegátka velmi příjemná a ochotná, nebyl v ničem sebemenší problém. Byla to naše 3. zkušenost s Fischerem a zatím vždy bez problémů, kupujeme si zájezdy ve first minute. Takže my rozhodně doporučujeme.
Přidal/a Eva dne 15.06.2016

Letošní dovolena-Řecko-Zakynthos byla velice vydařená,vše do puntíku klapalo...;) Velká chvála na delegátku Zuzku,za tydenní pobyt se o nás starala velice dobře,informační schůzky každý druhý den,jak kdo potřeboval. Výlet s touto delegatkou byl taktéž skvělý. Nebylo si na nic stěžovat. Ješte jednou velký dík za skvěle strávenou dovolenou CK + delegatce Zuzce!!! Vždy jsme cestovali s Eximem,kde jsme byli také vždy nadmóru spokojení. Dle mé zkušenosti fisher anebo exim.
Přidal/a Rei dne 22.05.2016

Ale paní Evo, tohle jsou recenze Fischer, nikoliv Firotour.
Přidal/a Eva Beranová dne 10.05.2016

Firotour - Islandská pohlednice, květen 2016. Skvělé, lepší než jsem čekala. Výborná organizace, ubytování, program. Nákup přes internet bez problémů. vždy milé jednání. Eva
Přidal/a Mária dne 08.05.2016

Ak má niekto rád Baleáry, tak doporučujem Menorku a hotel Beach Club v oblasti Son Parc. Je to pokojnejšie miesto, pláž hneď pod hotelom v neveľkom zálive, okolie vhodné na príjemné prechádzky. Výborné spojenie busom po ostrove, všade je blízko. Hotel je apartmánového typu, nie prepychový ale na veľmi slušnej úrovni a s dobrými službami. V júni ideme na Ibizu, samozreme s CK Fischer. Tešíme sa a vieme, že to bude opäť krásny pobyt. A k debate o delegátkach - tie od Fischera sú výborne pripravené a ochotné vo všetkom pomôcť, či už osobne alebo prostredníctvom telefónu. Taká je naša skúsenosť a to cestujeme s touto ck už veľa rokov. Len služby leteckej spoločnosti Travel S. sa bohužiaľ trochu "zoštíhlili", ale to nie je chyba ck. Prajem všetkým cestovateľom len dobré zážitky.
Přidal/a Jana Mlčková dne 08.05.2016

Vrátila jsem se z Egypta před 4 dny. Zakoupila jsem přes Invia zájezd do Hurghady do hotelu Aladin Beach, kde jsem již jednou byla. Byla jsem však ubytována do hotelu Ali baba palace. Jak jsem až na místě zjistila, tak hotel Jasmine a Aladin jsou zavřené, takže všichni jsou směrováni do hotelu Ali baba. Ta neupřímnost ck mě dost mrzí. Byla jsem však velmi spokojena, ba přímo nadšena. Žádní Rusi, jen Němci, Polácí a Egypťané-lepší vrstvy. Hotel byl obsazen dle mého názoru jen tak ze čtvrtiny. Jinak bylo vše výborné, ubytování v nádherné zahradě, jídlo, poloprázdné pláže, nádherná průhledná voda v moři, prostě pohádka. Je tam naprostá čistota a všechen personál se chová velmi uctivě. Příště pojedu opět sem. Doporučuji vřele.
Přidal/a Zorka dne 06.04.2016

Já píši bez dohadů a emocí. S Fischerem jsme byli jedenkrát na Korfu v roce 2014. Byli jsme spokojeni, hotel, avizované služby a vše ostatní bylo vpořádku, cena v prvním momentě bezkonkurenční. Loni jsme letěli s jinou c.k. Letos jedeme opět s Fischerem dvakrát- Bulharsko a Tunis.
Přidal/a Ladislava dne 01.04.2016

Pro Rei. Tak to Vám přeji aby to tak zůstalo. Mě vypekla celá cestovní kancelář před odjezdem . Už jsem to tu psala ,tak se nebudu opakovat. Delegátka byla jen poslední tečka.
Přidal/a Rei dne 01.04.2016

To Ladislava Byla jsem s něma v hodně destinacích a kdyby bylo něco špatně, tak by se to při některém pobytu ukázalo. K řešení jsem nic neměla nikdy, max. dotaz sms,kdy třeba odněkud odjíždí poslední bus, abych nezůstala někde přes noc, když jsem nenašla třeba odjezdy apod. Klidně mi odpověděla na půlnoční sms, když jsem zůstala trčet na ostrůvku Symi a odjel mi trajekt. Tak nevím, co jiného je na pobytu s Fisherem k řešení. Ubytování mají vždycky solidní, stravování také a delegátka je neustálé k mání na telefonu. Opravdu nevím, co by se u této cestovky vyskytlo negatívního. Já jsem nenašla ani jednu blbinu, kterou bych jim mohla vytknout.
Přidal/a Ladislava dne 01.04.2016

Pro REI. Pravděpodobně jste s CK nemusela řešit žádný problém. To jsou ochotné všechny delegátky ze všech CK. Ale jak nastane problém je to jiné. A potom znáte jméno delegátky CK. Tak to docela chápu a nepovažuji to za učelové a nelogické. Jste jedna s těch štˇastných ,která nemá špatné skušenosti s touto CK. Bohužel je více těch negativních recenzí.Nikdy více!!!!!! Ale Vám samozřejmě přeji hezké zážitky.
Přidal/a Rei dne 01.04.2016

Já tedy považuje Fishera za nejlepší CK v česku. Mám jen ty nejlepší zkušenosti. Ale přijde mi hodně divné, jak někdo zná jména delegátů několiv měsíců po návratu. Z mé zkušenosti vím, že tady něco nehraje. Nikdo jsme si nikdy jméno delegátky nepamatovali ani při pobytu. Delegátky jsou vždycky u Fishera perfektně upravené, ochotné, no prostě super. U žádné jiné CK jsem se s tak perfektním chováním delegátů nestkala. Ale, když jsem třeba se chtěla delegátky něco zeptat sms, tak jsem se musela jít podívat na papír, abych ji mohla oslovit. Tak na tom jsou všichni stejně. Takže já recenze, kde jsou jména delegátů považuji za účelové, smyšlené.
Přidal/a Monika dne 04.02.2016

Sotono,díky.Zaměstnanec já určitě nejsem.A na vyšetření by se měla asi objednat moje jmenovkyně, za nevkusné poznámky.
Přidal/a Monika dne 04.02.2016

Nebo jste sebou měli dobré hulení...
Přidal/a Monika dne 04.02.2016

A mohou být tito zaměstnanci pyšní na CK Fischer? Jinak máte pravdu všichni ti, kteří tvrdí, že pokud se dovolená s CK Fischer povede, je to spíše dílo šťastné náhody než jejich zásluha.
Přidal/a Sotona dne 03.02.2016

Moniko souhlasím s tebou, ani já neměl s touto cestovkou žádný problém a dovolené s nimi jsem si to užil na jedničku. Ale jestli náhodou oba nebudeme zaměstnanci cestovky :) a nebo jestli za chvíli zde nepřistane špatná recenze s tím ,že patříme mezi tu hrstku šťastných a spokojených, že ta naše dovolená byla vlastně jedna velká náhoda, že je vyloučeno ,že ze cca třeba 100 000 vypravených klientů nebo kolika ročně ,už dva napsali kladnou recenzi :) - když to tady tak čtu ,možná by jsme měli spolu zajít na nějaké vyšetření.
Přidal/a Monika dne 03.02.2016

paní Moniko.Tudíž i my s manželem patříme mezi ty šťastlivce,kteří( i když jezdí s CK Fischer už minimálně 15let,někdy 2xročně) nemají vůči této cestovce žádné výhrady.Teď jsme se zrovna vrátili z Ománu-Salalah,kde byl hotel skvělý.Delegát p.Pavel Bednařík je neskonale ochotný a přívětivý.Myslím,že CK Fischer může být na svého zaměstnace velice pyšná.Tím to bych mu ještě jednou chtěla moc poděkovat za jeho služby
Přidal/a Helena dne 02.02.2016

Pane Lehotský a vy snad ano?
Přidal/a Filip dne 01.02.2016

A vy tomu nějak rozumíte.....
Přidal/a Jiri dne 30.01.2016

Hodne lidi ma tuto cestovku zafixovanou od doby vedeni Pana Vaclava Fischera jako cestovku seriozni, s vlastnimi letadly, profes. zamesťnanci a v neposledni rade s kvalitnim produktem. Bohuzel od r 2003., tato cestovka ma spolecne s Vaclavem Fischerem pouze jeho jmeno a vede to byvaly prodavac televizi Jelinek se svym spol. a nic z toho dobreho neni pravda. Je t o uplne stejna cestovka jako vsechny ostatni. Tak se prosim nicemu nedivte.Maji koupene hotely na garanci, tzn zaplaceny predem, pokud se neobsadi, tak logicky tam supnou lidi z jinych hotelu, a proto ta zmena hotelu na posledni chvili.
Přidal/a jiří dne 22.12.2015

ti co chváli ck Fischer se nedostali na dovolené do úzkých,ale až se dostanete do problému tak uvidíte jak se k vám zachovají. Nechají vás v tom a ještě vás obviní ,že si za to můžete sami. Je to nejhorší ck u nás
Přidal/a Helena dne 22.12.2015

Já plně sdílím názor kritiků této cestovní kanceláře Fischer. Řekla bych, že je jedna z nejhorších na našem trhu.
Přidal/a martasP dne 21.12.2015

Já se také přidávám ke spokojeným a asi těm šťastnějším klientům CK Fischer :-)
Přidal/a Ladislava dne 21.12.2015

Paní Monika má naprostou pravdu.příště pojedu s jinou CK.
Přidal/a Robin dne 21.12.2015

Já jsem byl taky maximálně spokojený s Fischerem již jsem s nimi letěl 3x ,ale po té co jsem to tu pročetl je mne jasné ,že minimálně Monika i já budeme nařčeni z toho ,že jsme zaměstnanci Fischera :) krásné Vánoce všem a plno hezkých dovolených s jakoukoliv cestovkou
Přidal/a Monika dne 21.12.2015

Jste tedy šťastnou výjimkou
Přidal/a Kateřina dne 09.12.2015

Milá Paní Moniko, já s nimi nikdy žádný problém neměla a známí byli s každou dovolenou také spokojeni.
Přidal/a Monika dne 23.11.2015

Paní Kateřino, tady skutečně nikdo neřeší počasí. CK Fischer kašle na oprávněné požadavky klientů. I největšímu retardovi je jasné, že počasí fakt neovlivní. Nepravdivou inzerci, laxnost delegátů a upírání legitimních požadavků však ano.
Přidal/a Kateřina dne 20.11.2015

Já byla s fischerem naprosto spokojena. A to, že nám na dovolené nevyjde počasí? Jak psal Tomáš, za to opravdu cestovka nemůže a nijak to neovlivní. S prací a přístupek zaměstnanců cestovky jsem byla vždy spokojena.
Přidal/a MILAN dne 18.11.2015

Pane Tomáši, vidíte, zase z nás děláte retardy. Já byl na dovolené cca 30 x, ale nikdy jsem nezažil, aby někdo vyčítal cestovce sesuv půdy, bouřku atd, byť to samozřejmě nevylučuji, protože lidská blbost je neomezená. Nicméně je nepopiratelný fakt, že cestovky působící na našem trhu se nezaměřují na to, aby bylo splněno vše, co inzerují a za co platíme. Z mého pohledu prostě nikdy nebude jedno, když si v obchodě objednám bílou ledničku 250 litrů a oni mi dovezou černou 120 litrů. Sice obě fungují a chladí, ale já vím, proč jsem chtěl 250 litrovou a bílou, takže s tou jejich variantou se nikdy nespokojím. Zkráceně, než cestovky začnou něco inzerovat, mají si ověřit, že to tak je, a že danou službu mohou a chtějí dodat. Nic víc, po nich nechceme. A prostě je holý fakt, že od doby, co CK Fischer koupili finanční piráti, odmítají tuto skutečnost pochopit.
Přidal/a Tomáš dne 17.11.2015

Máte pravdu je na čase si zrušit info o novinkách a odhlásit se.Tak hodně štěstí u cestování
Přidal/a Tomáš dne 17.11.2015

A ještě pro ty co si myslí, že se mne nikdy nic na dovolené nepřihodilo špatného???Ale jéééje, několikráte, jsem byl s cestovkou v zimě v Alpách ,kde byla na pokoji pěkná kosa (vždy od té doby vozím teplovzdušný ohřívač) nebudu ale psát špatnou referenci na cestovku, byla dobrá cena, na Maledivách jsem dostal pro děti na lodi jinou kajutu než jsem si objednal, byla daleko menší než tu co jsem si zaplatil ,chcete vědět cestovku? Nenapíši, dovolená byla úžasná ,vzal jsem si zní jen to pozitivní a toho bylo víc.V Egyptě byla jednou velká bouřka ,tak velká ,že bazénové hotely byly dva dny od bláta, všude stropy tekla voda, jedlo se jen na terasách neb jídelny byly pod vodou ,na vejlety se nemohlo, jelikož byly silnice zatopené, jelikož Egypťani tak nějak neměli všude kanály a na pláž se sesunula zemina, co to bylo za cestovku? Ani tu neprozradím nemohla za to, neb i pro Egypťany to byl fakt masakr a všichni makali jak mohli ,aby dali hotel do pořádku o to víc mne mrzelo ,že se někteří turisté vozili po delegátovi (z těchto lidí mne bylo doslova na blití). Naštěstí jich byla jen hrstka. Francie Mont Blanc letos? Místo noclehu v posteli v posledním táboře pod vrcholem jsme spali tři dny mezi cepíny a mačkami. Spali? Spíš živořili neb tam každou chvíli lezli a odcházeli horolezci. Byl jsem tam s cestovkou chcete vědět se kterou ?Nepovím neb na vrchol nás její průvodce dostal a měl podle mne i s námi jistou trpělivost a díky němu jsme to dali. Já nevím asi jsem jiný ,asi nejsem nebo neumím být pesimista, nebo se snažím na všem najít to nej a to si užít. Přikláním se k recenzi ,,Mári,,
Přidal/a Ladislava dne 17.11.2015

Pane Tomáši, psal jste že to tady má být jen o recenzi a zatím vy reagujete skoro na každou kterou zde klienti píší . Takže z Vaši strany o recenzi nejde . Byly tady názory že jste od CK Fischer. To já si nemyslím. Myslím si ,že jste jen jeden s těch co s prominutím sežral rozum světa. Všude byl, všechno zná. A ted už prosím vážně nechme prostor novým klientům, kteří se vrátili z dovolené . Už jsme tu toho napsali dost . Pozitivy i negativy.
Přidal/a Tomáš dne 17.11.2015

Jinak Invia má dobře postavené recenze, stručné přehledné, jel jsem takto do hotelu ve Frankfurtu tuším je to dva měsíce zpátky a jel jsem na základě recenze na daný hotel. Nejel jsem však s cestovkou ,ale hotel odpovídal tomu co se psalo. S registrací pokud se tu napadla Husákova doba myšleno následovně. Registrace je na plno diskusních fórech anonymní neukazuje se veřejně a podle mne má své opodstatnění. Jezdit do hotelů se dnes dá pohodlně přes Boocking a to mimo cestovky ,stejně tak se dají zabookovat letenky a pod. Není to tak složité byť se to tak zdá. Pro některé přispěvatele (prosím nechytejte se všichni nekonkretizuji) by to bylo zcela vyřešení způsobu cestování. Nesmí vám však do toho skočit výbuch sopky jak mne když jsem letěl do Číny :) a zůstal jsem na letišti v Praze. Pro ty co jim na poslední chvíli přehodili hotely nevyjadřoval jsem se k tomu ,ale taky by mne to štvalo. Jinak recenze k hotelům najdete taktéž na Boocking (ideální pro cestování právě pro ty co vybírají hoooodně dopředu) a není tam zrovna malý výběr . Toto není pro paní INN neb ta se na internetu pohybuje velmi dobře:)) a myslím ,že kromě ušmudlané delegátky si špatnou dovolenou dokáže eliminovat :) a jako jediná zde je jistě přesvědčena o tom ,že nepracuji pro CK Fischer :) ale co se týče diskusních foooor člověk nikdy neví :)
Přidal/a Tomaš dne 17.11.2015

tedy jde o to jak moc byla ušmudlaná:))))
Přidal/a Tomaš dne 17.11.2015

Ale já nereagoval na vás beru to všeobecně ani na paní co jí přehodili termín nebo hotel na poslední chvíli jinam ,byly tu jiné recenze ,které mne vytočily a ze zajímavosti jsem sem hodil Čedok kde se dočteme to samé a další cestovku opět to samé a vychází mne z toho ,že by se nedalo jet nikam s nikým. Ušmudlaná halenka je mne zcela jedno jako chlap toto nezhodnotím :) již vůbec
Přidal/a Inn dne 17.11.2015

Já jsem tady nepsala, že s Fisherem nikam, mně Fisher vyhovuje a létám s ním často. U CK Exim jsem napsala, že delegátka přiška na info ušmudlaná a vy se ptáte na základě čeho? Tak to snad mají lidi oči, aby viděli , že má delegátka zmuchlanou špinavou halenku a zmuchlanou sukni jako kdyby ji čerstvě vytáhla ze ždímačky. To byl pohled pro Bohy, super repré, že už od ní ani nikdo nic nechtěl. Bylo to v Turecku v Alanyi v květnu 2013. A okna ani dvéře fakt nepotřebuji.
Přidal/a Tomaš dne 17.11.2015

Asi jsem z jiné planety:) Prosím o jaké pomstě to tu píšete ???Jako že by se vám cestovka mstila? Vždyť tu většina z vás píše,že už s ní v životě nepojedete?to jako že by vám někdo z cestovky otrávil kočku,nebo ,že by za váme někdo z cestovky jel si to vyřídit ručně kdyby to nebylo anonymní?Jsem čech jen je potřeba si dát ruku na srdce jak se chováme jako národ.Díky tomu ,že cestuji hodně tak se omlouvám nemluví se zrovna o nás moc hezky ani ve světě.Ale to je jiná kapitola.Pak tu píšete ,že tu lidi jezdí s Fischerem 5x no pak tomu nerozumím jelikož se tu vyjadřujete většina tak ,že se s Fišerem nedá jet nikdy nikam.Nejste paranoidní? Kde jste vzali ,že jsem byl s Fišerem 1x z čeho? Napsal jsem recenzi 1x když sem napíši další pak mne zde napíšete ,že jsem se spletl? Že určitě jsem nebyl s Fišerem? Napsal jsem jak by podle mne měla vypadat recenze ,to co se tu děje je humus nic jiného a koukám nepomůže ,že s určitými příspěvky souhlasím,že se s plno negativníma recenzemi se ztotožňuji ,to jsem se někomu tak dotknul ega? To potřebujete aby Fišer skončil, aby plno jiných slušných lidí delegátů bylo bez práce? To potřebujete někoho zlynčovat aby jste byly spokojeni? kolikrát jste byly z Fišerem ?2x3x4x ?víte kolik nabízí destinací ,víte kolik má každý týden měsíc rok zájezdů a do kolika zemí ,že dokážete paušalizovat ????????Dokážete si to z internetu vytáhnout a dát na papír aby jste dokázali říct a napsat s Fišerem nikdy a nikam všichni co tam pracují jsou na nic ,nic neumí,všichni delgáti jsou sprostí,neupravení ?????? Povězte na základě čeho?
Přidal/a Inn dne 17.11.2015

A to jsem právě také přemýšlela, jaké je p. Tomáš národnosti, že se tak pohrdavě vyjadřuje a přitom o sobě píše, že je jen vyučený a nezná žádný jazyk. Podle něj by měly být v recenzích dokonce č.letů. Já po zájezdu všechno vyhodím a ne, abych si vzpomněla, čím jsem letěla před 2 roky na Kos nebo na Rodos apod.Přitom to jsou přímo sáhodlouhé elaboráty, ty jeho příspěvky. A to byl s CK Fisher jen 1X v Dubaji. Co by tady pak měli psát lidi, kteří lítají s Fisherem i 5 x ročně?
Přidal/a Jiří dne 17.11.2015

Nesouhlasím s panem Tomášem,tyto body které píšete si najde každý v recenzích konkrétního hotelu i s fotografiemi klientů...tento portál chápu opravdu jako recenze na cestovku a chování k platícím klientům...my jsme byli s touto cestovkou opravdu spokojeni,vše fungovala jak mělo.Hotel jsme vybrali dle recenzí na invii,polohu kontrolovali mapou googlu,tak nás nic nepřekvapilo..chápu paní,které změnili hotel,to by mě také naštvalo,protože výbírám pečlivě místo ,polohu,vzdálenosti apod,...máme také malé dítě a chceme mít vše v dosahu... a toto se nám stalo v Turecku s Ck Alexandria,kde nás odvezli do objednaného hotelu a po 1 hod čekání nás převezli jinam na pustinu a s malým dítětem jsme měli všechno tak 2 hod jízdy.... a 50 min chůze,moře metr od břehu po krk.Delegát to měl úplně někde,oznámil,že za 3 dny se můžem přetěhovat do původního hotelu,což jsme z časových důvodů neudělali,ale už jsme s nimi nikdy nejeli.....dovolenou jsme si stejně užili,ale jde o princip,toto se přece nedělá,a už vůbec ne, až když dorazíte na místo......A když je tento portál pro pána Tomáše plácání ve vodě,nechápu proč ho tak často navštěvuje a reaguje na veškeré příspěvky.
Přidal/a MILAN dne 17.11.2015

Pro Tomáše Jinak máte pravdu, že i v CK Fischer nesporně pracují slušní lidé. Druhou stranou mince pak je, že je jen málo šťastných, kteří je potkají.
Přidal/a MILAN dne 17.11.2015

Pane Tomáši, mohu se prosím zeptat, jaké jste národnosti? S ohledem na skutečnost, že veškerá vaše vyjádření o Češích jsou s nádechem urážky, předpokládám, že máte kořeny jinde. Osobně se domnívám, že tento portál právě svou anonymitou umožňuje lidem říct svůj skutečný názor bez obav z toho, že se jim za to někdo bude mstít. To co jste vyjmenoval je kupříkladu na invii, tedy nic nového. Tento portál však umožňuje vyslovit názor i lidem, kteří právě s ohledem na český naturel, by tento názor bez anonymity nikdy nevyslovili.
Přidal/a Inn dne 17.11.2015

Země, hotel, rok a měsíc, tak ano, ale nic víc . Všechno ostatní patří do údajů na ochranu osobnosti. To už bychom se mohli vrátit k Husákovi na hrad.
Přidal/a Jana dne 17.11.2015

Tomáši plně souhlasím
Přidal/a Tomáš dne 17.11.2015

Recence by měla obsahovat 1.řádnou registraci a.název země b.název hotelu c.datum odjezdu datum návratu d.př. číslo letu e.body od 1-10 na hotel f.body od 1-10 na stravu g.body od 1-10 na čistotu h.body od 1-10 na delegáty ch.body od 1-10 na personál hotelu i. body od 1-10 na cestovku pak pouze ,,poznámka nebo vlastní názor,, ,ale omezen počtem slov,, DÁLE MOŽNOST VLOŽENÍ FOTOGRAFIÍ PAK BY TO TU MĚLO SMYSL ,PAK BY SE TO TU DALO NAZVAT PORTÁL PLNÝ RECENZÍ ,POMOHLO BY TO OSTATNÍM,NEBYLO BY TO PLÁCÁNÍ SE VE VODĚ,PSANÍ O NIČEM,HÁDKY,PLIVÁNÍ ŠPÍNY ,VYKŘIČENÍ ZLOSTI I NENÁVISTI.PLNO LIDÍ SI ZDE NEUVEDOMUJE,ŽE I V CK FISCHER PRACUJÍ I SLUŠNÍ DELEGÁTI,SLUŠNÍ LIDÉ,OCHOTNÍ LIDÉ ALE VŠE SE ZDE TAK NEJAK PAUŠALIZUJE A DEGRADUJE I PRÁCE DRUHÝCH.TENTO PORTÁL JE NA ÚROVNI ČESKÉHO NÁRODA NIKOLIV K TOMU ,ABY SE PSALI RECENZE.POZOR TOTO NENÍ REAKCE NA POSLEDNÍ PŘÍSPĚVEK LADISLAVY ALE KONSTATOVÁNÍ CELKU !!!!!!!!!!!!!
Přidal/a Ladislava dne 16.11.2015

Pro Inn jelikož náš termín dovolené byl 3 dny po útoku na pláži v Tunisu, tak i Kos byl plně obsazen. Nabídli mi jen jediný hotel a jsem dodnes přesvědčena že nám tu změnu provedli ,aby poskytli klientům ubytování kteří odmítli do Tunisu jet. Jinak jsme starší lidé a v té době jsem neměla kdykoli přístup k internetu, tak jsem neměla možnost věnovat se znovu výběru . Cestovat na Kosu jsme také nemohli absolvovat každý den, protože jsme měli malého pětiletého vnuka a pobyt jen 6 dnů, nechtěli jsme trávit čas na cestách. Přece jen by to bylo na celé dny. a tak jsme si půjčili auto na jeden den a odjeli do hlavního města . Více jsme toho nestihli i když jsme měli v plánu toho daleko více mimo jiné i ten výlet do Turecka. Proto jsme měli původní hotel blízko hlavního města, aby jsme nemuseli cestovat , měli blízko památky a i s vnukem jsme trávili hodně času u moře . Navíc s programem pro děti ,to mi slíbila CK i v novém hotelu ale byla to lživá informace. Tímto už se k tomu tématu nebudu vracet a moc se omlouvám čtenářům, kteří tyto recenze čtou dlouho, protože je to jistě už otravuje . Děkuji za podporu.
Přidal/a Inn dne 16.11.2015

Pro p. Ladislavu, já jsem na Kosu byla před 2 roky. Dovedu si představit, že jste byli v nějaké pustině, protože tam je spousta hotelů, kde okolo nic není a večer ani nejezdí busy do města. Ale pokud jste měla vybraný hotel, tak jste neměla jet do jiného, nebo třeba vzít jiný ostrov, např. Rodos absolutně bez uprchlíků, Malorka nebo Andaluzie, to Fisher všechno má v nabídce a nebo se to dalo koupit jinde. Já jen vím, že letos spousta lidí, kteří měli koupený Kos tam letos nechtěli kvůli uprchlické vlně. Já jsem se na Kosu jezdila koupat busem na Kefalos, protože v Lambi se nedalo plavat a ve městě u přístavu v cestovce jsem koupila lodní výlety na Kalympos, na sopku Nisyros a do Bodrumu Turecko, no a tak jsem ten zapadákov přežila. Byla jsem v Aeolos beach v Lambi.
Přidal/a Ladislava dne 16.11.2015

Pro Inn Měla jsem možnost vzít peníze zpět a vyhledat jiný hotel. Ale neznáte podrobnosti proč jsem přijala hotel náhradní. Jelikož jsem si svůj hotel vybírala pečlivě 2 měsíce ,aby vyhovoval nám prarodičům ale i malému vnukovi určitě bych tak narychlo nesehnala nic lepšího než mi nabídla CK Fischer .Myslím že bych si nijak nepolepšila . A odjezd se nedal odložit. To je jen pár důvodů a je jich více.
Přidal/a Jana dne 16.11.2015

Dobrý den nevím,ale myslím si,že tyto poslední jakoby rádo recenze sem již nepatří jsou to jen Vaše dohady a proto si myslím,že sem opravdu nepatří a nebo nevíte coje to recenze.Napište si Vaše emaily a tam se dohadujte.Neboť tady opravdu už zabíráte stránku opravdových recenzí a jeto otravné již číst.
Přidal/a Viera dne 16.11.2015

Tak já osobně si myslím, že CK působící na českém trhu stojí všechny celkem v jedné řadě. Nicméně zrovna s CK Exim jsem měla celkem zajímavou zkušenost. Jela jsem s nimi na dovolenou, kdy mě dali do jiného hotelu, sice dobrého, ale pro nás nevyhovujícího. Trošku jsem jim sice zvedla mandle, ale ještě v Turecku mi donesli voucher na dovolenou zdarma v původním hotelu, takže jsme další rok jeli s rodinou zadarmo. Podotýkám, že se bavím o ceně 35000 za osobu a týden a jeli jsem tři. Takže proti Eximu žádná.
Přidal/a Mária dne 16.11.2015

Kto chce poznať moje skúsenosti s CK FISCHER, môže si prečítať vyššie-už som sa viackrát vyjadrila. Sme ľudia veľmi rôzni, vzdelaním, financiami, záľubami, postojmi a preto chápem, že aj nároky na prežitie dovolenky môžu byť rôzne. Jedno však nechápem - každý má možnosť rozhodnúť sa kam chce ísť, čo od toho očakáva a zistiť si, ako to tam vyzerá. Najmä ak si pobyt zabezpečuje niekoľko mesiacov dopredu. To, čo niekomu vyhovuje, iný môže považovať za nedostatočné. Niekto potrebuje, aby izba bola podľa jeho predstáv, iný si potrpí na dobré jedlo, ďalší sa chce baviť, alebo naopak, žiada sa mu pokojné miesto. Všetko sa dá nájsť, len si to treba vyhľadať, a bohužiaľ, niekedy aj priplatiť. Za seba môžem napísať - nám FISCHER vyhovuje, cestujeme s ním a pravdepodobne aj budeme. Iné cestovné kancelárie nie sú ani lepšie, ani horšie. Iste, niekedy sa môže stať, že sa vyskytne nejaká nepríjemnosť,ale sme dospelí ľudia a riešme veci pokojne a s rozvahou. Osobne sme sa nestretli s tým, že by to nešlo. O nás-sme už na dôchodku, nie sme jazykovo vybavení a našou srdcovou záležitosťou je Španielsko - pevnina i ostrovy. Krajina s úžasnou históriou, kultúrou, prírodou a samozrejme morom/oceánom. Každý pobyt je pre nás potešením, a tak starostlivo zvažujeme lokalitu, kam sa vyberieme, samozrejme s prihliadnutím na finančnú stránku, pretože nepatríme k "horným desaťtisíc". Doteraz sme neboli sklamaní, a čo oceňujeme, sú služby delegátov / väčšinou sú to mladé dámy /- sú na úrovni vystupovaním i znalosťou krajiny, v tomto smere má CK šťastnú ruku. Neviem si predstaviť, že by sme sa stretli s arogantným vystupovaním, ako niektorí píšu. Nechcem robiť reklamu CK FISCHER, nič z toho nemám, len opisujem naše skúsenosti. Práve vyberáme miesto nášho letného pobytu, a tak hľadáme všetky dostupné informácie, aby sme si mohli po dovolenke povedať, že opäť sme dobre vybrali. Prajem všetkým cestovateľom, aby im tohtoročná dovolenka priniesla po každej stránke radosť a spokojnosť.
Přidal/a Inn dne 15.11.2015

Pro p. Ladislavu, ale měla jste možnost hotel náhradní odmítnout a vzít zpět peníze. K čemu je hotel do kterého nechci jet? A 2 dny před odletem koupíte last minute všude a zvlášt na Kos. To jste asi udělala chybu, já bych skutečně do náhradního hotelu nejela a vzala bych zpět peníze. Ty přece nerostou na stromě.
Přidal/a Ladislava dne 15.11.2015

Já už se spálila. Ale u Fischera !
Přidal/a Inn dne 15.11.2015

Podle mého názoru, kdo není spokojen s CK Fisher, tak nevím, která CK může být lepší. Z mých zkušeností jsou všechny horší. U Eximu přišla delegátka na info schůzku ušmudlaná, jakoby vylezla z kuchyně pomocná síla. Stejně ji nikdo nepotřeboval. U Alexandrie odpověděla delegátka na jednoduchý dotaz, že ona o dopravě nebude nic zjištovat, že je tam wifi, tak at si info obstaráme sami, takže toto se u Fishera nemůže stát, delegátky mají téměř všechny vysokoškolské vzdělání, kultivovaný projev a dodržují firemní dress code. Pokud to někdo nechápe, má smůlu, ale na výběr spoustu dalších CK, pokud se pořádně a doopravdy nespálí.
Přidal/a Viera dne 13.11.2015

Pro pana Tomáše. Také celkem úspěšně podnikáme a rovněž hodně cestujeme. Naprosto s Vámi souhlasím, že když se má něco podělat, podělá se to. Nicméně cestovka je tady od toho, aby eliminovala dopady podělaného a z mého pohledu v tomto CK Fischer svou funkci neplní.
Přidal/a Viera dne 13.11.2015

Paní Gito, Vám pochopitelně spokojenost přeji. Nicméně tady nikdo až tak neřeší, jestli dokáže zorganizovat zájezd nebo ne. U společnosti s tak dlouhou dobou existence na trhu se to předpokládá. Tady spíš všichni řešíme jejich přístup, když chcete sjednat nápravu, nedej bože když začnete něco reklamovat. Kultura firmy se pozná především v krizové situaci. A mohu zodpovědně říci, že v tomto směru je kultura CK Fischer na úrovni Křováků - za tento příměr se omlouvám všem Křovákům.
Přidal/a Ladislava dne 13.11.2015

To vše již jsem tady psala hned jak jsme se vrátili v červenci z dovolené tak se nechci opakovat ,aby to pravidelné čtenáře neotravovalo. Pro mě je důležité že jsem platila zájezd 3/4 roku dopředu a že jsem obdržela 6 dní před odletem od CK potvrzení o zájezdu do mého hotelu a pokyny k odletu. 2 dny před odletem mě oznámili že mám smůlu. Někdo může namítnout že jsem měla právo zájezd stornovat. To ano .Ale vlastně jsem to musela přijat když jsem chtěla k moři. Dovolená v zaměstnání atd. je spoustu důvodů . Takže jsem dobrovolně nedobrovolně odletěla tam kam jsem nechtěla.
Přidal/a Martin dne 13.11.2015

Co máte napsané ve smlouvě? Za jakých podmínek může cestovka změnit hotel?
Přidal/a Ladislava dne 13.11.2015

I když se někomu nelíbí ten výraz s CK Fischer již nikdy více já na tom trvám! Je mi jedno kdo za výměnu hotelu může. Jestli CK nebo majitel toho hotelu . Mě jako klienta to nezajímá . Mě jen zajímá že jsem vyhodila 50 000 kč za dovolenou kterou jsem nechtěla. Co z toho že mi dali hotel relativně lepší jak uvádí ( mimochodem 4+ místo 4). ale široko daleko nic jen skála ? Jasně že ubytování je důležité ale copak jedu na dovolenou aby bylo důležitější jak krajina a vše co jsem si naplánovala a co na dovolené miluji? Kolik hodin strávíte v hotelu? To by muselo celou dovolenou propršet abych to ocenila. A to nikdo nechce že? Nestěžovala jsem si delegátce protože vím že za to nemůže, ale když se ptala jestli jsme spokojeni tak jsem si vylila srdce. Ona se jen pohrdavě usmála a arogantně a nechápavě řekla na co si stěžuji když mám krásné ubytování . Nepochopila nic nebo ani nechtěla . Takže jsem z dovolené neměla žádné zážitky ani krásné fotografie. Ale můžu se pochlubit nádhernýma fotkama z pokoje , recepce, divadla a kaváren . Heč? Kdo se tímto za 50000 kč může pochlubit?
Přidal/a Gita dne 12.11.2015

Je pravda, že lidé opravdu raději kritizují než pochválí. Já s touto ck letěla 2x a pokaždé naprostá spokojenost. Jako všude jinde i tady je to hodně o lidech na které narazíte. A opravdu u nich NEPRACUJI.
Přidal/a Tomáš dne 12.11.2015

Za druhé a možná se opakuji.Měl jsem to štěstí ,že přes tu skutečnost ,že jsem jen vyučený ,povedlo se mne založit úspěšnou firmu ,vydělat poměrně dost peněz a nechci se nyní zde trumfovat cestuji opravdu ,ale opravdu velmi hodně a baví mne to. Chystám se i předat společnost mladším a cestovat bez omezení po celém světě a nejen s cestovkami,nejen letadle a lodí nebo karavanem.Cestovek jsem vystřídal opravdu nespočet nejel jsem jen z CK Fischer a destinace si nevybírám podle cestovek ,ale hlavně podle toho kam a do jakého hotelu chci a následně hledám jak a s kým se tam dostat. Ze své zkušenosti mohu konstatovat ,že pokud se něco podělat má tak se to podělá a je jedno s kým jedete !!!! Nikomu nic nepřeji zlého a všem i těm co zde jsou nespokojeni přeji ,aby další dovolená byla podle jejich představ, nicméně i jako lidé se musíme cestovat naučit.Je jedno jestli se jede do jednohvězdičkového hotelu nebo deseti ,je špatné když dovolená se nevydaří, neb žijeme krátce a dovolených v životě není tolik jako za život vteřin.
Přidal/a Tomáš dne 12.11.2015

Podnikám a musím se smát jedné věci když jsem zde obviňován z toho ,že jsem zaměstnanec cestovky. Mnozí možná ani nevíte ,že se zde velmi dobře v ČR živí firmy ,které tvoří kladné reference za poplatek. Samotnému jako jednateli jedné nejmenované společnosti mne toto bylo nabídnuto .S díky jsem to odmítnul ,že se jedná o podvod ,ale věřte ,že tento obchod čile kvete a firma která tímto způsobem podniká je schopna zajistit kladné reference odeslané na diskusní fóra z různých koutů ČR z různých IP adres a pod různými jmény !!!! To koukáte ? A chce ještě více čučet? Stejně tak tyto firmy na zakázku jsou schopny vytvořit negativní referenci na konkurenční firmy, kdy se ip adresy a příspěvky vytváří z internetových nebo volně dostupných IP adres jako jsou benzinky a pod. Že to není možné, že je to kec, blbost? Ne lidi vítejte v ČR Zcela bez jakéhokoliv postihu mohu nakydat hnůj a zkomplikovat život jakékoliv firmě co se mne zlíbí a nikdo a nic s tím neudělá a to ani policie pokud napadnu právnický subjekt jako jsou s.r.o. a pod.!!!!! I z tohoto důvodu jelikož i moje firma byla napadena konkurencí v podobném smyslu bez možnosti jakkoliv se bránit kdy se zjistilo ,že anonymní přispěvovatelé psali z kaváren, benzinek, hotelů jsem háklivej na jakékoliv diskusní fóra ,kde si může psát kdo chce jak chce bez jakékoliv registrace.Já jsem se zde začal bavit ,když jsem jako majitel jiné firmy vycestoval s rodinkou s cestovkou Fischer do Egypta a po návratu domů jsem si řek, že bych rád, kdyby i mne někdo napsal kladnou referenci a nemávnul jen rukou ,že se ho to netýká.Sednul jsem a napsal jsem jak jsem to cítil a znovu opakuji NEMÁM S CESTOVKOU FISCHER NIC SPOLEČNÉHO ,NEMÁM TAM ANI KAMARÁDA,ANI PŘÍBUZNÉHO ANI BABIČKU A STRÝCE. Nadzvedl mne pán ,který mne na mou kladnou referenci mne napsal ,že vůbec nevím co je to cestování, že určitě jsem nebyl tak spokojený jak píši a že tomu nerozumím a že určitě ta má dovolená nebyla jak píši. Od té doby pokud si všimnete nereaguji na smutné a opravdu reklamace ,které jsou vážného charakteru a do kterých netřeba se plést ,ale berou mne hlupáci ,kteří ani reklamaci nedokáži specifikovat a jen se hloupě potřebují vykřičet a kolikrát zde reklamují něco co je fakt neskutečně směšné. Ale to bych se opakoval a nechci se k tomu vracet. Nicméně myslet si ,že jsem pracovník Fischera je naprosto dementní dedukce jelikož pokud se vžijete do role jednatelů této cestovky určitě by se neobhajovali tímto způsobem. Aš zde všichni budou povinně muset odhalit svou identitu ,napsat Jméno celé a zaregistrovat se řádně u administrátora i pod kódem tel čísla a platné emailové adresy, budou muset uvézt číslo letu, adresu hotelu termín od kdy do kdy a kde byli, dodat fotky k recenzi ,napíši sem první svoje jméno a firmu kterou vlastním a nebudu se hloupě schovávat. OK???? Děkuji všem normálním lidem co se do diskuse zapojí ,děkuji všem co si zde přečtou reference odletí a napíši a udělají si ten čas i když se nic závažného na jejich dovolené nestalo ,jelikož pokud se někdo zamyslí bude souhlasit semnou ,že kladné reference napíše tak pouze cca 5% z těch co byly spokojeni ,ale 95% z těch co spokojeni nebyly a tak jsem měl v sobě ten morál a povinnost l abych sem kladnou referenci napsal a o to víc mne bylo na blití ,když mne tu jistí hloupí jedinci dali najevo ,že sem kladné reference nepatří. Omlouvám se ,že si tvrdošině stojím za svým a mám za to že 50% špatných recenzí jsou fakt nicotné a hlouposti ,které sem nepatří a nějaké procento z nich je jen zlost nikoliv recenze někomu druhému pomoci či sdělit důležité. Rozuměli jste mne již a trochu si dokážete poskládat v hlavě z toho co jsem napsal ,že nemohu být ani v jednom procentu zaměstnanec ck Fischer ???Nebo vám to stále mozek nebere???Navíc neznám žádný jazyk a podle pravopisu jste možná poznali ,že jsem jen vyučený a i z tohoto titulu nevím jakou funkci bych mohl v CK zastávat.Že by uklizeč nějaké pobočky ?
Přidal/a Filip dne 12.11.2015

To je fakt vtipné, jakmile má člověk jiný názor než ostatní hned je zaměstnanec. Lidi máte mozek? Opravdu si myslíte, že CK má potřebu si platit lidi který za ně budou psát pozitivní recenze a všude je chválit? Já tedy myslím že ne. A vsadím se, že spousta z vás ani neví co obnáší práce delegáta. čeho se delegátka dopustila že byla tak otřesná a nejhorší????
Přidal/a Tomáš dne 12.11.2015

Skoro přemýšlím se tam nechat zaměstnat ,ale bohužel neznám žádný cizí jazyk.:)
Přidal/a Jitka dne 12.11.2015

Tomas je zamestnanec primo CKF, uz to lidi konecne pochopte.Cestovala jsem s touto cestovkou jednou letos do Delphin Palace 5* Lara, rok dopredu objednano s vyhledem na more a zaplaceno, na miste bez vyhledu. No comment, jen jsem to zkusla a bohuzel..
Přidal/a Ladislava dne 12.11.2015

Já byla také spokojena u všech co píšete. Ono není špatné někdy CK porovnat. A v duchu se jim omlouvám za to , že jsem jim nebyla věrná i v tomto roce. Ráda se zase vrátím.
Přidal/a jiří dne 12.11.2015

já byl snad se všemi známými cestovkami co jsou na trhu, letos poprvé s Fischerem a bylo to určitě naposled, radší pojedu zase s Eximem,Firo, Čedok u rčitě jsou tam taky problémy, ale ne v takém rozsahu jak u Fischera
Přidal/a Ladislava dne 12.11.2015

V každé cestovce jsou nespokojeni klienti, někdy právem a někdy ne. Já byla asi 20x na dovolené a vyzkoušela různé cestovní kanceláře a FISCHER byl opravdu nejhorší. Jen ty operátorky jsou opravdu milé, ale to všechny když potřebují prodat zájezd. Delegátky otřesné.
Přidal/a Tomaš dne 12.11.2015

TAK A NYNÍ SE NACHÁZÍ OTÁZKA SE KTEROU CESTOVKOU CESTOVAT.PRÁVĚ JSEM SI NA STEJNÉM PORTÁLU NAŠEL RECENZE NA ČEDOK A JE TAM NAPROSTO STEJNÉ POČTENÍČKO A DALŠÍ CESTOVKA TO STEJNÉ .TAK Z TOHO VYPLÍVÁ ŽE BY JSME ASI MĚLI PŘESTA ÚPLNĚ CESTOVAT A ŽE BY SE NEDALO JET NIKAM NIKDY S NIKÝM. DOPORUČUJI SI ZADAT TEDY RECENZE JAKÉKOLIV CESTOVKY A DOJDETE K TOMU JAK KDYBY TO BYLO VŠE PŘES KOPÍRÁK. LIDI OMLOUVÁM SE NEMOHU SE PRESTAT SMÁT HLAVNĚ TOMU KDYŽ TU NĚKDO NAPÍŠE S FISCHEREM UŽ NIKDY NIKAM OSTATNÍ JSOU JINÍ A LEPŠÍ :))) http://www.recenzecestovek.cz/cedok
Přidal/a Tomaš dne 12.11.2015

S něčím souhlasím s něčím ne ,nicméně pokud jsem mluvil o fotografiích měl jsem na mysl ,aby byly dány k dispozici cestovatelské veřejnosti ,soudy jsou jiná kapitola. Myslel jsem to tedy tak, že pán co měl plesnivý hotel ano ,klidně ať napíše ,že v něm byl s Fischerem ,ale mohl by být portál ,kam by bylo možné fotky jednoduše vložit nebo to udělat tak, jak to udělal pád s oddělenými postelemi vložit fotky na rajče a ano kdo chce manželskou postel ať se tomuto hotelu vyhne a riskuje méně s hotelem jiným. Pro soud to možná vypovídající hodnota není žádná ,no pro klienta jakékoliv cestovky to pak má vypovídající hodnotu obrovskou ,než jen recenze typu ,,Novák je vůl,, Přijde mne ,že se tu potřebuje plno lidí hlavně vykřičet zanadávat si než seriózně napsat recenzi ,která druhému pomůže v rozhodnutí. Co se týče mne nevím jaký to má administrátor na starosti ,ale celé bych to tu smazal a založil to na jiném principu. Stává se zde z toho humus ,ze kterého si těžko něco vzít.
Přidal/a Viera dne 12.11.2015

Co se týče názoru pana Jiřího na CK Fischer, tak rozhodně plně souhlasím. Nejde ani tak o to, kam cestovka ubytuje - to si konec konců vybírá klient. Nicméně cestovka je zodpovědná za to, jak hotel inzeruje a buďme upřímní, Fischer prostě mnohdy mystifikuje. A dále je hlavně zodpovědná za to, že když už problém nastane, měla by svému klientovi pomoci - konečně to je důvod, proč jedu s cestovkou a nezařizuji si dovolenou sama. A v tom má Fischer značné mezery. Navíc, i když mu vše nafotíte, nahrajete, natočíte - i tak to popře nebo zlehčí a spoléhá na to, že klient nepůjde do soudního sporu, případně na to, že u soudu to bude tvrzení proti tvrzení a fotky a nahrávky předložené jako podpůrný důkaz. soud zamítne.
Přidal/a Tomaš dne 12.11.2015

jiří to je úžasná recenze přesně vystihující náš stát :)))
Přidal/a jiří dne 12.11.2015

s Tomášem se nemá cenu bavit ,je to nastrčená dobře placená figurka ck Fischer. Jestli nechcete být zklamáni dovolenou tak si vyberte jinou cestovku.Ck Fischer je nejhorší u nás a jak se dostanete do svízelné situace ,tak se na vás vykašlou. Jo a mají nejhorší delegátky široko daleko a vše svedou na vás, že vlastně si za to můžete sami.
Přidal/a Tomaš dne 12.11.2015

A tím ,že by si pán nenašel čas 5 sekund na napsání názvu hotelu s vámi zásadně nesouhlasím.s tím ,že kopu za Fischer taktéž ne.Kdyby se sem museli lidé řádně registrovat a příspěvky by sem mohli dávat vždy opravdoví klienti a reklamace či stížnosti by se sem museli dávat pouze reálně podložené a né jedna paní povídala vypadalo by to tu jinak ,neb plno lidí by bylo líno sem vůbec napsat. S tím ,že se problémy nevyhýbají i luxusnějším hotelům s vámi plně souhlasím pokud souhlasíte semnou ,že se problémy tímto ,ale velmi eliminují. Dále souhlasím s Vámi ,že se bude zcela jistě jezdit do bezpečnějších lokalit tak jak píšete. Bohužel to povede ke zdražení těchto lokalit. ano dále s Vámi souhlasím a krásným pořekadlem míry nasrání úměrně k výdělku občana ČR. S čím tu bojuji je lidská hloupost a zlo které je v některých lidech naprosto zbytečné. Prosím nevztahujete to nyní na sebe ,normálně komunikujete a nic proti Vám vůbec nemám ani proti většině přispěvovatelů. Někteří mne zde ale rozpálili do ruda a to je celé. Jak jsem psal ,jsem rád ,že nepracuji pro žádnou cestovku ani v cestovním ruchu. Podnikatel jsem a někdy žasnu jací zákazníci dokáží být ,ale naštěstí převládají ti normální :) Dále co se týče reklamací ,plno reklamací by zde mělo znít a mělo být doloženo fotografiemi a o jaký hotel se jednalo. Na jednu stranu jsou to právě hotely co to cestovkám často zavaří a cestovka jen jako zprostředkovatel to málo kdy může ovlivnit.co může udělat je do budoucna s hotelem neuzavřít smlouvu o poskytování služeb.Jinak se prodává něco co není Vaše a jinak se prodává hotel ve kterým jste majitelem. Je to obrovský ,ale obrovský rozdíl a i rozdíl na to jak napsat recenzi či reklamaci. Právě u pána který byl v plesnivém hotelu mne bere to ,že dokázal napsat jak špatný Fischer je nikoliv o jaký hotel se jedná ,jelikož Vám garantuji ,že klidně do stejného hotelu může ubytovávat cestovka Čedok a další tři České cestovky. Není to tak??
Přidal/a Martas dne 12.11.2015

Tak podle mě každý kdo si názor Tomáše přečte pozorně tak chápe, že ck neobhajuje naopak ukázal proč to tak je. Za mě palec nahoru.
Přidal/a Viera dne 12.11.2015

Nebo je to třeba tak, že pán, co byl v plesnivém hotelu to nemá v náplni práce jako vy, pane Tomáši, aby na tomto webu seděl celé dny. A prosím, neujišťujte mne, že Vaše zarputilá obhajoba Fischera je zcela nezištná. Myslím, že tomu tu již nevěří nikdo. My s rodinou jezdíme vždy pouze do 5* a cenu až tak neřešíme, nicméně Vás mohu ujistit, že problémy se nevyhýbají ani těmto hotelům. Nemyslím, že nebudeme nikam cestovat. Spíše začneme znovuobjevovat letní kouzla bezpečnějších destinací - např. Slovensko, Alpy atd. A že si Češi na rozdíl od Rakušáků více zanadávají? Hmmm, zkuste si spočítat, jak dlouho na dovolenou vydělává průměrný Čech a jak dlouho průměrný Rakušák. Myslím, že míra nasrání následně odpovídá nutné délce pracovního nasazení.
Přidal/a Tomaš dne 12.11.2015

A není to spíš tak,že ti co to mají v pohodě a byli spokojení referenci vůbec nenapíší????Převážně referenci napíší klienti co jsou nespokojení ???? Já ho nevím ale mohl bych zjistit počet odbavených klientů ročně schválně tipněte si ?? Myslíte si ,že jich bude 990 + těch pár desítek šťastných ???? Víte jak obrovské číslo to bude???? Ale problém je jinde je v tom a k tomu se tu přiklonilo i více lidí ,že náš stát je zvláštní a za to ,že jsou války na světě může jen Amerika,za špatné potraviny může jen Polsko za migraci jen Merklová a za špatnou dovolenou jen Fischer :)))) Nejlepší je zde jeden klient ,který bydlel v plesnivém hotelu ,musel bojovat o jídlo ,ale tak nějak ostatním nechce sdělit jak se hotel jmenuje,jedna paní zde byla na pláži ,která byla víc kamínková než kamínkopísčitá a takových je tu mrak.Málo kdo je konkrétné,málo kdo je schopen dodat fotky všichni se ale soudí. Ale ano je tu určitě hodně případů,kde jsou klienti opravdu poškozeni a poškozeni cestovkou Fischer ,ale tak nějak ti ostatní tu opravdové stížnosti degradují a já tvrdím ,že náš národ neumí cestovat a ,že plno lidí by rádo jezdilo na Bahamy za cenu zájezdu do Bulharska. Pamatuji se když jsem byl rozhořčen proč v jednom hotelu v lyžařském centru pro nás Čechy byla jiná restaurace s menšími Švédskými stoly a Rakušáci a Němci si rvali pupky až jim praskali ananasem ,banány,deseti druhy šunky. Pán s cestovky byl frajer ,vzal mne za majitelem a ukázal mne kolik platí za ubytování včetně stravy Rakušák a Němec a kolik naši cestovatelé.Nemusel to udělat ,ale udělal. Dál to bylo zbytečné komentovat. Pokud bych Vám doporučil hotel ,na který budete pět chválu a sednete si se službami na prdel ,pošlete mne do háje jestli jsem se nezbláznil ,že nekradete. Ano i cena zájezdu, hvězdičky a nejen ty rozhodují o tom jak to vypadá uvnitř. Ale ano nás mnohdy zajímá cena a není se čemu divit, někdo je spořiví ,ale většina si přiznejme na to nemáme peníze a tak peníze hrají hlavní kritérium (ne u všech) při výběru dovolené. Pak se i divíme ,že si nás ne všude hýčkají a jsme jako chudší stát prostě hození na druhou kolej a jen stěží s tím delegáti bojují.A jak jsem hlavně psal momentálně má náš stát vůbec problém morální, nejsme schopni se usmát zdravící Rakušáci na procházkách nás serou neb maj lepší náladu než mi a doma ,doma jen po sobě štěkáme ,hádáme se ,jsme vzteklí a jsme schopni jeden druhého vytlačit ve vzteku autem ze silnice , zajímají nás jen jogurty v akci na druhé straně města místo toho z čeho jsou vyrobeny a to vše za veselého okrádání politiky ,které jsme schopni volit jen ty co nám toho nejvíce naslibují. :))) Ale hlavu vzhůru bude líp :)))) tedy alespoň doufám ,jen tedy spíš hlavně nebude se nikam cestovat a bude klid :)))
Přidal/a Viera dne 11.11.2015

Já vím, Tomáši, četla jsem příspěvky. Jste jeden z desítky šťastných, kteří mají s touto cestovkou pozitivní zkušenost. Těch negativních je tu 990
Přidal/a Tomáš dne 11.11.2015

Viero ne všichni mají tu stejnou zkušenost ,třeba já mám opačnou.
Přidal/a Viera dne 11.11.2015

No, s cestovkou to má hodně co společného. Pro Fischera zpravidla zájem o klienta končí doplacením zájezdu a pokud nastane nějaký problém, řídí se heslem: Pomoz si a Pán Bůh ti pomůže
Přidal/a Martina dne 10.11.2015

Tome, jasne rychle cestujte kam se da, za chvili nebude uz kam cestovat
Přidal/a Tom dne 05.11.2015

Renato byl jsem na jarní prázdniny s dětmi 12 a 15 let od Fischera a vše bylo super nebál bych se toho. Jezdili jsme metrem a občas taxíkem a jednou hotelovým busem na pláž. Z mého pohledu o nás bylo top postaráno. Přes co se letí asi neovlivníte ,chápu váš strach a situace cestování se mění ,lidé při odjezdu na dovolené dělají závěti ,loučí se s příbuznými kdy se už neviděli ano svět se zbláznil a podle mne se za čas nebude dát cestovat nikam ,ale to už je jiná kapitola a s cestovkou to nemá nic společného. Tak krásnou dovolenou Tom
Přidal/a Ada dne 05.11.2015

Pro Renatu, do Dubaje klidně lette, ale také záleží na tom, jak jsou děti staré. Pro malé děti to samozřejmě není vhodné. Já tam vždycky chodím jen v dlouhých kalhotách a saku. Oblečení se musí přizpůsobit, je to muslimská země. Většinou se léta nad Mosulem, Irák. Pokud se umíte přizpůsobit těmto okolnostem, tak budete spokojená. Je tam hodně atrakcí k vidění, pobřeží s nadzemním metrem, nákupní možnosti, výlety do pouště a sousedních Emirátu. Probíhá tam ale neustále stavební ruch, což je v některých místech nepříjemné. Přeji vše dobré.
Přidal/a Jana dne 04.11.2015

Dobrý den poradit s trasou letu je celkem těžké neboť každá letecká společnost má jinou,ale co se týká ck Fischer tak nemějte obavy byli jsme s manželem od této cestovky již 4x na dovolené naposledy letos na Kypru a vždy jsme byli spokojeni se vším i s delegátkou.Pokud ovšem od delegáta(ky) nečekáte,že bude s Vámi každý den atd. jinak opravdu nemějte obavy.Některé recenze mě tady připadají, klienti očekávají právě,že delegát se jim musí věnovat právě jen jim a nemohou pochopit,že mají těch klientů podstatně víc a hotelů též.
Přidal/a Renata dne 04.11.2015

V prosinci odlétám s dětmi do Dubaje s leteckou společností Fly Dubaj, ale po přečtení všech těchto recenzí uvažuji jestli nemám dovolenou zrušit, i když původně jsme se strašně těšili. A také máme strach, protože přesně nevíme přes které státy poletíme. Poradí někdo? Děkuji
Přidal/a Alena dne 03.11.2015

Celkové shrnutí dovolnky v Crystal Admiral Resort a Spa, Turecko Už by som sa sem nevrátila. Veľký rezort, plný ľudí aj napriek tomu, že už bolo po sezóne. Pri ceste do hotela sa pokazil autobus (transfer), vodič zastavil na diaľnici, nikomu nič nepovedal, len s niekym telefonoval. Potom sa mu neako podarili naštarovať a došiel po najbližšiu pumpu. Tu sme čakali asi hodinu, z autobusu sa dymilo, stále nikomu nič nepovedal, neinformoval nás o tom čo sa deje, či príde náhradný autobus, nič. Zmeškali sme večeru. Uvítali by sme aspoň, keby povedal čo sa deje a ako to budú riešiť, vodič bol zase jeden z tých čo nevedeli ani slovo po anglicky. Po asi hodine, nás pustil do toho vysaunovaného autobusu. A ešte nám spravil ďalšie prekvapenie, keď nezatiahol ručnú brzdu a tlačil ľudí von z autobusu, aby vystupovali, keď zastavil pri hoteli, len si akosi nevšimol, že mu uteká autobus aj s ľudmi. "Krásny začiatok dovolenky" a delegáti na nás kalili a to celý čas. Ubytování Izby boli staršie, rozbitá lampa a odpadávajúca lišta v kúpeľni nad vaňou sa dali prežiť. Upratovali pravidelne každý deň. Strava No na tak veľký a 5* hotel sme očakávali viac. Jedlá sa skoro neobmieňali. Ale na svoje si prídu milovníci morských živočíchov, každý večer iný druh a veľa. Raňajky veľmi slabé. Jedáleň veľká, ale pri takom počte ľudí ako tam bolo v čase nášho pobytu (september) málo miesta, nemali sme si kam na večeri sadnúť. Museli sme čakať. Ala carte restaurácia, ani sa tam neunúvajte isť, jedlo zlé. Tu personál nevedel vôbec po anglicky, ani len odpovedať o aké mäso sa jedná. Jednalo sa o Veneziu restaurant. Kurací steak podľa nich bol, že Vám na tanieri priniesli vyprážaný kurací rezeň. Beef steak - priniesli tenké plátky bravčového mäsa. Objednali sme si tam aj dezert a doniesli 3 a 4 nič. Asi neostalo. Ale bol taký nechutný, že sme sa zdvihli a radšej odišli. Vrchol tejto večere bolo asi to, že len tak prišiel časník k stolu a dolial jednej osobe do pohára trochu čistej vody, čo mu ostala, vo fľaši, to sme pozerali, že to čo je. Nikto ho o nič nežiadal. Služby hotelu Nič moc. Počiatkom od recepcie - Keď sme odmietli spoločný apartmán (1 pár a 2 ženy), tak nás dali každého na opačnú stranu hotela, tak sme sa celkom nachodili. Hotel je veľký a členitý, čiže všetko ďaleko. Neodporúčam pýtať si izbu s výhľadom na bazény. Neustáli krik, večer hluk z animácií a plných terás, taktiež na tejto strane je jedáleň, takže aj búchanie príbormi a dym od cigariet bolo tiež cítiť. Personál nevie po anglicky, čo hodnotíme ako veľké mínus. Pláž Neviem za čo bola udelená modrá vlajka. Na pláži a pri vstupe do mora veľmi veľa kameňov. Určite odporúčam topánky do mora. Na pláži ponuka vodných športov - ich neustále ponúkanie (vykríkanie) bolo dosť otravné. More bolo kalné, vôbec nie čisté. V Turecku som bola už 3x, ale táto pláž bola zatiaľ najhoršia aj more.
Přidal/a Zdeněk dne 02.11.2015

Pro Adu: souhlas. Názor Radky z května 2014 je diplomaticky řečeno přitroublý:-)
Přidal/a Ada dne 01.11.2015

A vůbec si myslím, že lidi klidně koupí cokoliv, aniž by si o tom dopředu něco zjistili a pak se diví, že pro ně je to nevhodné a dalším to vyhovuje.Navíc sebou tahají do takových destinací jako je Egypt, klidně malá mimina, což děsa běs. Viděla jsem to na vlastní oči a pak po nocích obtěžovali delegátku, co s nemocným miminem. Každý má cest.poj. a kartičku na asist. službu a musí si sám zavolat a zjistit, jakého doktora nebo nemocnici v tom místě pojištovna proplatí. Ale oni prostě jen obtěžují jiné lidi s tím, co je jejich povinnost si zajistit sami. Už se mi všelijaké bláboly ani nechce číst. Navíc většina lidí jezdí do zahraničí jazykově nevybavená a pak mohou čekat problémy na každém rohu. Někomu se holt asi nikdy moc vzdělávat nechtělo a ted to mají.
Přidal/a Ada dne 01.11.2015

Mně to připadá, že tady někdo píše fakt nesmysly. Např. paní Radka píše, jaký byl rámus u hotelu v Dubaji, když se tam z aut domáhali alkoholu u prodejny. Já se domnívám, že dotyčná ani neví, kde Dubaj, že se tam alkohol v prodejnách nikde neprodává a Emiráty jsou přísně islámské území, kde platí zákon ˇSaria a vládne Mutawa, ale to dotyčná paní nemůže vědět a píše nesmysly. Pro mě je z toho dojem, za každou cenu pošpinit ck.
Přidal/a jarka dne 17.10.2015

My jsme letos s touto cestovkou letěli poprvé a jsme spokojeni,jak s pracovnicí Opavské pobočky,tak s delegátem panem Davidem.Měli jsme původně rezervován hotel v Tunisu,bez jakýchkoliv připomínek a zdarma nám po Tuniském incidentu byl pobyt změněn na námi vybraný hotel na Mallorce.Asi po měsíci jsme se rozhodli opět změnit destinaci na hotel Cenger Beach v Turecku,jelikož si ho vybrali naši přátelé a tak jsme chtěli dovolenou strávit s nimi a opět bez problémů nám vyhověli,nyní už za poplatek 100,-kč za osobu. Děkujeme touto cestou i delegátovi p.Davidu Šteflovi,který nám ,když manžel onemocněl,zařídil odvoz na polikliniku a zpět do hotelu a také nám pomohl získat potvrzení o platbě na poliklinice pro pojišťovnu,které jsme si tam zapomněli vyzvednout. Až na občerstvení v letadle,které bylo opravdu fuj, nemůže,jsme byli s touto cestovkou spokojeni.
Přidal/a Zdeněk dne 13.10.2015

Pro Marka: naprosto neurčité, neseriozní hodnocení, které kdybyste sem ani nepsal, udělal byste líp:-(
Přidal/a Tomaš dne 08.10.2015

omlouvám se za chybně vložené Markovi ,že neuvedl stát.Jedná se mne tedy o název hotelu ve kterém plíseň byla to stále samozřejmě platí neb Kypr není vesnička naše středisková :) a ještě jednou omluva za chybu
Přidal/a Tomáš dne 06.10.2015

Marku informace , že jsi dal za dovolenou 70000.- lidem fakt nepomůže :)
Přidal/a Tomáš dne 06.10.2015

Pro Marka.Prosím Marka a myslím ,že to nebude žádost ,která by byla složitá jak na pochopení tak na realizaci a bude opravdu k věci:) Je hezké co jsi napsal ALE NEBYLO BY MOŽNÉ ALESPOŇ SDĚLIT O JAKOU ZEMI SE JEDNALO A O NÁZEV HOTELU!!!!!!!!!!! Nebo bylo jen nutné sdělit ,že cestovka stojí za houby a pro ostatní klienty neudělat ani to málo aby nedopadli jako ty a tvá dovolená?????? Chci něco speciálního ,chci věc zlehčovat nebo někoho trápit, nebo se někomu vysmívat. Chci něco co je Českému člověku cizí a jen dokáže anonymně napsat recenzi aby poškodil a ne poradil druhým??????Fotky se dnes dají dáti na ulož to, na rajče a pod. ale budiž nejde to nejde, no možná hotelík a stát by napsat pro jiné klienty ,kteří tam chtějí jet šelo. Nebo nešlo?????Je to tajemství, nebo je za tím něco jiného????? Osočit mne ,že jsem z cestovky Fischer je jednoduché ,no nejsem ,jen mne jímá lidská hloupost, závist, zlost některých lidí, sobeckost ke druhým. Cestuji hodně , možná víc než kdokoliv z vás zde , naposledy jsem byl ve Frankfurtu přes booking .Když jsem se vrátil přišel mne požadavek na napsání recenze ,a jakožto reálnému klientovi, kde jsem se mohl vyjádřit k čistotě, úrovni služeb ,napsat svůj komentář pro jiné lidi, kteří se tam chystají jet. Vše je ověřitelné, reálné a super. Tím nechci říct, že sem nepřispívají reální klienti, nechci tím říct ,že zde nejsou reálné problémy, no prosím alespoň trochu úrovně a rozumu a přemýšlení do toho vložte.
Přidal/a Jana dne 06.10.2015

Dobrý den nechci se vkládat do Vašich sporů,ale přesně před měsícem,jsme se vrátili z Kypru přesně z Anai Napa a musím konstatovat jak jsem již sem napsala naprostá spokojenost jak s delegátkou tak cestovní kanceláří Fischer a hotel čtyři a půl hvězdičky čistounký jako sklo.Strava a úklid na perfektní úrovni se špínou jsme se tam nesetkali a každý den převlékali povlečení a dávali čisté ručníky a osušky prostě bez chybyProto si myslím,že není na místě napadat ck.Byli jsme v hotelu Funtasie Olympic Lagoon resort.A tímto ještě jednou moooc děkuji ckFischer i celému personálu tohoto hotelu
Přidal/a Marek dne 06.10.2015

Tak jednak tady fotky nejdou vložit a jednak souhlasím s panem Jiřím, že Vaše chování a zlehčování problémů ostatních spíše připomíná PR cestovky pane Tomáši. Ano, fotky jsme pořídili a s ohledem na skutečnost, že cestovka tak jako všem ostatním klientům tady, ukázala dlouhý nos, předali jsme fotky a ostatní podklady advokátní kanceláři.
Přidal/a Tomáš dne 03.10.2015

zanechme záště obviňování osočování ,bavme se realisticky ,nic jiného nechci než vidět fotky toho co je špatně,plísně a moje o potraviny a talíře.mobil má dnes každy 3ks fotek stačí,dále název hotelu aby si ostatní klienti mohli dát pozor.Je to tak strašně moc co chci?
Přidal/a jiří dne 03.10.2015

pro Tomáše-co tu všechno zlehčuješ asi by si klienti jen tak nevymýšleli, jsi určitě placený ck, na cestovku jak pošleš stížnost tak z klientu dělají hlupáky kteří si za vše můžou sami a ještě je zesměšňují přesně jak pán Tomáš, je to suverénně nejhorší ck
Přidal/a Tomáš dne 03.10.2015

Marku a byly by fotky plísní a pod. aby jsme si udělali představu jak hrozné to bylo? Zatím jsem zde viděl fotky jednoho nespokojeného klienta který vyfotil oddělené manželské postele místo postelí manželských.Určitě jsis plísně a boj o talíře a jídlo vyfotil neb to muselo být opravdu šok a nerad bych ani já toto zažil.Můžeš tedy napsat název hotelu a dodat fotky ?Děkuji
Přidal/a Marek dne 03.10.2015

Letošní dovolená s Fischerem byla ta nejhorší zkušenost, jakou jsem kdy s cestovními kancelářemi udělal. Byli jsme s manželkou na Kypru na 8 dnů, za dovolenou ve dvou jsme dali cca 70000. Hotel absolutně neodpovídal tomu, co inzerovali, kdy fotky byly pořízeny snad tak před 20 lety - všude špína a plísně. O jídlo jsme se skoro prali, pravidelně jsme bojovali o talíře. Delegáti na nás kašlali, kdy jen krčili rameny, že z jejich pohledu je vše v pořádku. Na dovolených jsme byli cca 20, ale mohu říct, že CK Fischer, je s přehledem nejhorší.
Přidal/a Tomáš dne 30.09.2015

ano dovolených je za rok málo na to aby stála byť jen jedna za houby.
Přidal/a Karel dne 30.09.2015

Nemám důvod nevěřit. Nic totiž nenaštve víc, než když nedbalostí - a je jedno jestli cestovky, delegáta či hotelu - se člověku pokazí těch pár vysněných dnů, na které se celý rok těšil.
Přidal/a Tomáš dne 30.09.2015

některé problémy se dají stejně tak uměle vyvolat a stejně rychle vyřešit:) byl jsem nyní stručný ? Jsem rád,že patřím mezi ty šťastné ,že jsem při cestování po světě tak velký problém neměl, že bych ho musel ventilovat.Přeji všem jen to samé a doufám že mne věříš ,že toto myslím upřímně.
Přidal/a Karel dne 30.09.2015

Ještě okrajem. Tvé rozčarování nad povzdechy nespokojených klientů je zcela jistě tvým právem, ale myslím, že objektivnější by to bylo teprve ve chvíli, kdy budes s touto cestovkou muset řešit nějaký větší problém, což ti pochopitelně nepřeji
Přidal/a Karel dne 30.09.2015

Tomáši, jsi nesporně skvělý psychoanalytik. Ze dvou vět udělat hloubkovou analýzu hodnou prověření pro stupeň přísně tajné. Hmmm, klobouk dolů. Druhý Dr. House.
Přidal/a Pavla dne 23.09.2015

Odlety jsme měli v 19:30 a 22:30, ale to není to úplně podstatné, co pro nás bylo zklamáním. Znova opakuji hotel a vše kolem ubytování a stravy bylo super. Jen očekávám, že když mám ve smlouvě 6 nocí, tak mám v rámci polopenze i 6 večeří. A za normální naopak považuji odlet ráno po snídani jako jsme zažili už několikrát na své dovolené a člověk není nucen strávit 7 hodin s kufrem (a dětmi) někde ve vzduchoprázdnu... Kdyby na recepci nebyli vstřícní a měli všechny hotelové pokoje obsazeny, tak by mě zajímalo, co bychom tedy měli dělat.
Přidal/a Tomáš dne 23.09.2015

Karle problém jsi ty a máš problém sám se sebou. Píšeš globálně o všech a vylučuješ tu skutečnost, že někdo může být s touto cestovkou spokojený. Nebereš v potaz to,že s touto cestovkou jezdí ročně tisíce ba desetitísíce lidí a pevně věřím tomu, že né menšina ,ale většina spokojených je. Toto není má omluva pro to ,když cestovka něco v nějaké destinaci, některým klientům pokazí a opravdu je poškodí, toto je opět má reakce na tvůj hloupý příspěvek, který jsi sem dal a žasnu nad ním stejně jako jsem žasnul, když já jsem byl s Fišerem v Dubai, byl jsem na 1000% spokojený a cestovka Fišer se dokonale postarala o moji rodinu, kdy jsem sem napsal recenzi a záhy mne odpověděl pán, který mne vnucoval myšlenku, že málo cestuji, že nevím jak to chodí a že určitě jsem tak spokojený nemohl být. Z tebe a z těchto lidí mne je tak nějak na blinkání a jsem tak nějak rád jak jsem tu psal, že nepodnikám v cestovním ruchu i když mne tu někdo napsal, že jsem nastrčený. Opakuji ,nemám proč se jich zastávat, opakuji ,že určitě někteří klienti jsou touto cestovkou poškozeni a oprávněně se domáhají svých práv i když třeba i těžce, ale zároveň jsou spokojeny mraky lidí a je potřeba pochopit a zapřemýšlet ,jaké to je podnikat v cestovním ruchu a jak složité musí být eliminovat nespokojenost klientů a u některých ,kteří zde reklamaci napsali to vlastně ani nejde se zavděčit, nebo dovolenou jim udělat tak aby skvělá byla.Trvám na tom,že ze mne nikdo slabomyslného nedělal,nikdo na mne nekašlal atd.Co jsi sem napsal je jen zoufalé plácnutí,není to konkrétní,není to věcné je to SMUTNÉ
Přidal/a Karel dne 23.09.2015

Reálně problém je hlavně tato cestovka. Neváží si klientů, kašle na ně a dělá z nich slabomyslné prosťáčky.
Přidal/a Blanka dne 22.09.2015

Já s touto cestovkou nikdy žádný problém neměla a doufám, že ani mít nebudu. Vždy mi bylo na mé otázky odpovězeno a vše probíhalo v pořádku a klidu.
Přidal/a Radek dne 18.09.2015

Paní Pavlo, v kolik hodin je pro vás pozdě večer? odlety na Mallorcu jsou v 18.05 z Prahy to mi přijde úpně normální čas, odlety zpět v 20.35h tedy pokud nenastane nějaké zpoždění či změny časů, je to charter. odlety si můžete sama zjistit na stránkách přepravce Smartwings. Myslím že skoro žádná CK nevyjednává nějaké výjimky pro rodiny s dětmi, a pokud máte pozdní odlet a chcete pokoj nadále využívat, holt si musíte připlatit. Takto to chodí na většině hotelech a Ck vás na to není povinna upozorňovat.
Přidal/a Pavla dne 17.09.2015

Cestujeme hodně, ale s Fischerem to bylo poprvé a máme také negativní zkušenost… K hotelu Ferrer Janeiro na Mallorce nemáme žádné výhrady, personál byl velmi milý a vstřícný, strava i služby splnily naše očekávání. Problémy jsme měli s transferem z letiště a hlavně na letiště. Chápeme, že cestovní kancelář se snaží maximálně ušetřit a létá se pozdě večer, to jsme se ale dozvěděli až týden před odjezdem a ne při objednávce zájezdů. Po příletu jsme očekávali, že budeme podle popisu na hotelu do 90 min. Bohužel se čekalo na letadlo z Ostravy, z Prahy a pak autobus rozvážel klienty do několika měst a jednotlivých hotelů, takže my s dvěma malými dětmi (1 rok a 2,5 roků) jsme na hotel dorazili úplně poslední ve 2 hodiny ráno. Zpáteční let byl ještě později, počítali jsme tedy automaticky, že když jsme první den nástupu přišli o večeři, bude náhrada poslední den. Den před odjezdem jsme se na recepci dozvěděli, že nás autobus na letiště vyzvedne v 19:30, nárok na večeři nemáme a pokoj máme opustit do 12. hod. Chápeme hotel, že má dané časy pro ubytování a odhlašování hostů, ale vůbec nás nenapadlo, že cestovní kancelář nemá dohodnutou výjimku pro hosty, kteří odlétají v noci a je schopna takové nevyhovující podmínky nabídnout v zájezdu pro rodinu s dětmi bez předchozího upozornění!!! Uspávat děti, přebalovat, kojit apod. na křesílkách u recepce po dobu 7 hodin čekání na transfer je opravdu nemožné a hlavně nelidské. Na hotelu jsme se dohodli, aby nám pokoj dovolili užívat déle. Tato služba nás stála 20 euro.
Přidal/a nina dne 15.09.2015

Práve sme sa vrátili z dovolenky s CK Fischer - Hurghada Caves Beach Resort a žiaľ musím sa pridať k nespokojným klientom Ck Fischer. Myslím si, že seriózna CK, ktorej záleží na klientovi, má dosť možností a to aj prostredníctvom svojich delegátov v danej oblasti overiť si , či daný hotel naozaj ponúka to, čo CK uvádza v katalógu. Podľa CK Fischer je Caves Beach Resort novootvorený luxusný 5 hviezdičkový rezort. V skutočnosti je hotel rozostavaný, z 380 izieb bolo dostavaných cca 80 a v celom hotelovom rezorte od 07:30 do cca 18:00 prebiehali veľmi hlučné stavebné práce, na ktoré CK Fischer ani v katalógu ani pri kúpe zájazdu klientov neupozornila. Podotýkam, že cena za tento zájazd bola porovnateľná s cenami iných 5 hviezdičkových a dobre fungujúcich hotelov v tejto oblasti v tomto termíne / v Hurghade sme už boli opakovane, takže vieme porovnať / Zo služieb , ktoré CK Fischer prezentovala pri tomto rezorte nefungovalo takmer nič. Z troch barov pri bazénoch fungoval len jeden -pri recepcii , bar na pláži bol vo výstavbe ako aj celá pláž. Na pláži sa počas celého dňa priamo pri opaľujúcich sa hosťoch pohybovali bagre, buldozér a množstvo robotníkov. Na pláži boli skládky odpadu, stavebného materiálu, časti káblov a ostrých úlomkov z tehiel boli aj v piesku na pláži, takže sme si museli dávať pozor po čom kráčame. Obdobná situácia bola aj pri bazénoch, z troch fungovali len dva. Medzi hosťami pracovali robotníci, búchali, zvárali, morili, dokonca aj v bezprostrednej blízkosti hostí, bez akéhokoľvek predchádzajúceho upozornenia. Zaplatili sme si nadštandardnú suitu, s priamym vstupom do bazéna. Hotelovým robotníkom nerobilo najmenší problém bez predchádzajúceho upozornenia prísť do suity a priamo v našej blízkosti začať moriť drevené obloženia alebo začať murovať nejaký múrik. Takže naozaj nerušené slnenie a plávanie. Wi-fi mala v suitách fungovať bezplatne- nefungovala vôbec a to v celom rezorte. Obchodná pasáž, ktorou mal hotel disponovať ,bude síce možno krásna , ale tak o pár mesiacov. Aktuálne tam fungoval jeden jediný obchodík. Wellness a fitnes boli v štádiu hrubej stavby. Reštaurácia á la carte, disko detto. Bar na pláži- v štádiu hrubej stavby, namiesto baru len akýsi provizórny stánok, kde bol značne limitovaný počet nápojov, pravidelne nebolo napríklad pivo. Na pláži neboli toalety ani sprchy / tiež v štádiu hrubej stavby /, takže buď ste išli na izbu alebo na recepciu, čo bola dosť ďaleko . All inclusive služby, mali zahŕnať aj snacky a aj v plážovom bare. Snacky - to bolo bolo pár drobných koláčikov a pár kúskov syra z raňajok a aj to spravidla len v bare pri recepcii, na pláži v provizórnom bare nebolo často ani to. V celom rezorte nebola dokonca ani zmrzlina / ani za poplatok / V celom rezorte nebolo možné zakúpiť si žiadne importované nápoje ani len fľašku vína / delegátka nám pri príjazde povedala, že to samozrejme možné je / Hotel ponúkal možnosť wake up služby, to by však musel mať na izbe nainštalované telefóny a nie len trčiace káble . Pani delegátka nám sľúbila, že nás prídu zobudiť priamo na izbu a nemáme sa obávať. Vyplnili a odovzdali sme na recepcii potrebný dotazník, samozrejme, že nás nikto neprišiel zobudiť . Takže ak by sme sa spoľahli na služby " luxusného" rezortu zmeškali by sme let. Delegátku sme informovali o skutočnom stave hotela a ponúkla nám možnosť presťahovania sa do iného hotela. Transfer taxíkom by sme si však museli uhradiť. Poslala nám sms zoznam hotelov- vraj si máme na nete vybrať, ktorý chceme. Internet však v celom rezorte nefungoval. Len pre porovnanie chcem uviesť ako pristupovala k rovnako nespokojným klientom delegátka cestovnej kancelárie Happy travel. Osobne prišla za klientami, informovala ich o výhodách a nevýhodách iných hotelov promptne im vypracovala cenovú kalkuláciu iných hotelov. CK Happy travel bola pripravená v prípade, že si klient vyberie hotel nižšej cenovej kategórie, vrátiť aj peniaze . Klientov transferovala do nového hotela na náklady CK Happy travel. Zo strany CK Fischer považujem za maximálne neseriózne neoveriť a neinformovať klienta o reálnom stave hotela, o prebiehajúcich aktívnych a hlučných stavebných prácach a ponúkať služby, ktoré v hoteli vôbec neexistujú. S CK Fischer sme cestovali 1x, doteraz sme nemali žiadne výhrady voči zájazdom, ktoré organizovali iné CK /okrem drobných detailov vždy všetko zodpovedalo ponuke z katalógov /. Možno náhoda ale takéto skreslené informácie a " proklientský " prístup určite neprispievajú k dobrému menu žiadnej CK.
Přidal/a Tomáš dne 14.09.2015

Stále se ohlížím za naší letní dovolenou a rád bych Vás "upozornil" na možné rizika přio nákupu dovolené přes internet. S manželkou jsme zvolili celkem známou cestovní kancelář (Fischer) a vybrali si podle fotek a popisu destinaci a pokoj - předpokládám, že takto to děláme všichni. Jaké bylo naše překvapení, když pokoj a celkově kvalita ubytování neodpovídala tomu co bylo nabízeno? Tak žijeme v demokratickém státě se spoustou zákonů, které spotřebitele chrání, rozhodl jsem se tedy zájezd reklamovat - bez prodelní a hned v den návratu jstem tedy podal reklamaci. Shrnuto a podtrženo, zakoupený pokoj (viz obrázek) je vlastně správně - jedná se dle popisu o skroměji vybavený pokoj "depandance", já jsem s tím svým nákupem souhlasil a měl jsem si ověřit na stránkách hotelu, jak doopravdy bude ubytování vypadat. Reklamace byla zamíntnuta z důvodu - neinformoval jste o problémech delegáta, který v hotelu nikdy nebyl. Taže pučení zní - i v případě, že řešíte např. nefungující klimatizaci přímo s hotelem vždy kontaktujte delegáta, aby o tom věděl. Přístup CK Fischer mne velmi překvapil, asi nejde o ty peníze, ale spíše o ten pocit relaxace a odpočinku - těšili jsme se, že si dovolenou užijeme. Je faktem, že syn Maťej si dovolenou užil - takže vlastně 33% úspěchu. Pravdou je, že na konec jsme ani v jednom z pokojů nebydleli - díky dvou hodinovému jednání s recepcí a delegátkou nás velkorise ubytovali v jiném pokoji. Ale pokud si chcete ušetřit nervy vybírejte pečlivě "dodavatele" vaší dovolené!
Přidal/a Karel dne 14.09.2015

Právě jsme se vrátili z Řecka. Přes jejich ujišťování o klidné situaci je to zamořené uprchlíky, báli jsme se vyjít ven. Hotel špinavý, jídlo nevábné. S Fischerem již nikdy víc.
Přidal/a Méďa dne 13.09.2015

Na jejich stránkách jsem si objednal zájezd na hory, máte s tím někdo zkušenosti?
Přidal/a Jana dne 11.09.2015

Právě jsme se vrátili z dovolené na Kypru Agai Napa z hotelu Olympic Lagoon (Kanika) musím konstatovat jak cestovní kancelář Fischer tak i hotel perfektní delegátka Jiřina Pelcová vše perfektní ubytování ,strava,koupání a komunikace s delegátkou opět perfektní tato dovolená neměla chybu prostě luxus ve všem.Příjemné chování personálu naprostá čistota velký výběr jídla atd. Hodnotím tuto dovolenou opravdu na luxus.Doporučuji všem létáme s manželem hodně dlouho a do různých států a destinací,ale tahle byla nejlepší.Opravdu velké díky ck Fischer Jana Kiliánová
Přidal/a Ladislav dne 08.09.2015

Letos jsme byli v Turecku. Původně jsme si šli koupit jiný hotel, ale pracovnice na přepážce nám ho rozmluvila a doporučila jiný ****. Prý je super. Po příjezdu nás čekal šok. Švábi, plísně, jídlo, které se skoro nedalo jíst. Delegátka nás sice zúčastněně vyslechla, ale jinak s tím nedělala nic. Po příjezdu na z CK přišlo, že vše bylo v pořádku a odpovídalo tomu, co jsme si objednali. Ta cestovka vážně není normální a to mohu ubezpečit ostatní, že to byla má první reklamace v životě.
Přidal/a Hana dne 07.09.2015

Letos jsme byli na dovolené na Korfu, opět s cestovní kanceláří Fischer. S dovolenou jsme byli velmi spokojeni. Delegátka Pavla Smetanová byla ochotná, vše nám vysvětlila a podělila se s námi i o své osobní zkušenosti. Vyzkoušeli jsme několik ck, u Fischera zřejmě už zůstaneme. Hana
Přidal/a Mária dne 06.09.2015

Páni - Tomáš a Miroslav - a ďalší, ktorí sa zamiešali do debaty tak, ako aj ja. Začínam mať dojem, že táto stránka slúži len na rôzne konfrontácie a negatívne názory. Čo keby sme sa tu - okrem upozornenia na niektoré naozaj závažné nedostatky cest. kancelárií - skôr podelili s tým, kde sa na dovolenku oplatí ísť, kde sa k ľuďom správajú s úctou, kde nie je príliž draho a pritom je tam dobre atď. Dnes je ponuka cest. kancelárií naozaj bohatá a myslím, že sa dosť cestuje a ľudia už majú bohaté skúsenosti nielen s našimi cestovkami, ale aj so zahraničnými. Preto si tiež pozriem recenzie pred tým, než si vyberiem niektorú destináciu. Je predsa jasné, že katalógy obsahujú len všeobecné, a možno i prikrášlené informácie. Takže informujme sa o tom, čo sa oplatí - aj pri rôznosti našich požiadaviek - v tej ktorej krajine, v hoteli, akí sú tam ľudia. Veď ide predsa o to, aby sme boli spokojní a investované financie dobre využili. Väčšina ľudí nechodí do super luxusných hotelov, tam nie je o čom debatovať, tam je všetko ok. Takže tak. Možno sa moje názory budú niekomu zdať umiernené, ale doteraz každá naša dovolenka bola super /Španielsko, Kanáry, Baleáry, Madeira/ a neboli to tie najdrahšie destinácie. A ak sa aj občas vyskytlo niečo, čo nás zaskočilo, vždy sme to bez problémov poriešili. Ja som presvedčená, že ak sa chce, a vyberie sa správny spôsob, tak všetko ide. Len toľko na margo dlhej debaty o CK Fischer.
Přidal/a eva dne 05.09.2015

Problémy s cestovkou byly několikrát, ale nebyly úplně obří, tak nějak se buď rozdýchaly či je cestovka finančně vyrovnala přímo hotovostí nebo při menších vadách slevou na další zájezd. Budoucí slevu jinak sice odmítáme, ale v některých lehčích případech, např. bordel v papírech pracovníkem cestovky (chtěli nás z hotelu vyhodit v 00.50 v noci s odvozem na letiště za 30 minut i když nám pobyt skutečně končil až ve 12.00 následujícího dne), jsme to akceptovali, aby jsme zase tolik neprudili. Sice tam byla hádka na skoro 2 hodiny a to kolem 21.30 v noci, jelikož arabesky v pákistánském provedení nebyli schopni pochopit že cestovka prostě udělala chybu, ale zvítězili jsme. To Blue Style a Firo t. byli horší.
Přidal/a Olga dne 05.09.2015

s touto cestovkou jsem nikdy neměla problémy. Fischer.cz můžu jedině doporučit
Přidal/a Tomáš dne 05.09.2015

Miroslave klid zbraním jsme už mimo téma je potřeba to přenechat druhým a počkáme na další recenzi.Odposlech záznamník nechme již stranou
Přidal/a Miroslav Valek dne 05.09.2015

Tak pro pana Tomase je tato funkce prvni paranoidni mit to spusteno a pak by ji chtel zacit vyuzivat, Hochu prober se vzdyt ti je 47 let a nevis co chces. A jediny notoricky problematik jsi tady ty protoze stale musis mit ze vsim problem pokud se ti to zrovna nehodi.
Přidal/a Tomaš dne 05.09.2015

Ano může to být pomocník ,pokud to má pan Valek za stejným účelem je to v pořádku.Pokud je to notoricky reklamovatel a problematik :) pak si myslím že je to nemoc. Jinak podnikám a zamyslím se nad tímto jestli by to pro mne nemělo taky přínos,telefonátů je hodně v autě a zapisovat se nedá,no zatím to zvládám po staru :)
Přidal/a Roman dne 05.09.2015

Na automatickém nahrávání hovoru osobně nevidím nic špatného - osobně to používám jako zápisník, abych nezapomněl na žádné schůzky. Klienti volají permanentně a v autě nebo na záchodě si to fakt nemám jak zapsat.
Přidal/a jirka dne 04.09.2015

V současném světě ve kterém je pomluva a lež běžnou normou, stejně jako paranoia a šmírování druhých. nemá cenu nic řešit. Jaký svět jsme si udělali takový ho máme a jenom sklízíme ovoce. Hlášky typu "já jsem takový svět nechtěl-la" nejsou k ničemu, neboť i tichý souhlas a ignorování špatností je spolupodílnictví na výsledku.
Přidal/a Tomáš dne 04.09.2015

je to tak trochu paranoidní mít toto spuštěno o funkci vím ,ale nevyužívám jí ,ale zjevně ty ji k životu potřebuješ já nikoliv
Přidal/a miroslav valek dne 04.09.2015

Telefonické rozhovory se mi nahrávají všechny bez výjimky a po 30 dnech se samy mažou pokud tuto funkci nezakazu ale to je celkem běžná věc v dnešní době. Přijde ti na tom něco neobvyklého? Jestli ano tak se můžeš vrátit z5 do minulosti kdy tyto funkce nebyly k dispozici.
Přidal/a Tomáš dne 04.09.2015

Ladislavo moc se omlouvám tak nějak mne zaměstnal Miroslav :) že jsem Váš článek nerozebíral a nemohu zde reagovat na vše a vše rozebírat. Když jsem kdysi s Fischerem jel řek jsem si napíši recenzi jak to dopadlo jelikož vím, že když jsou lidi spokojení nenapíší nic a berou vše jako samozřejmost ,proto je tu převážně negativních referencí, ale tak to je. Vždy mne přijde upozornění, že sem někdo něco napíše a já to mazal a mazal ani jsem to vše nečetl. Pan Miroslav se trefil ,kdy mne zaujalo to, že si dal tu šílenu práci vše nafotit popsat a to celé a celá jeho námaha s reklamací a kam to hrotí tomu neodpovídá. A jestli si u toho nahrával i telefonické hovory ,pak je mne ho líto a ta jeho dovolená ho musela smutně poznamenat na celý život. Přeji Vám již jen klidné a pohodové dovolené ať jsou s kýmkoliv.
Přidal/a Ladislava dne 04.09.2015

Pane Tomáši, napsal jste to moc hezky. V tomto máte pravdu. Na dovolené jsem se take setkala s takovými chronickými stěžovateli. Ale pokud si přečtete výše uvedený můj článek(myslím mou dovolenou ,tak mi dáte za pravdu). CK se snažila, dala mi náhradní hotel, možná i lepší ale i tak jsem velice zklamaná.
Přidal/a Tomáš dne 04.09.2015

Ladislavo já s vámi souhlasím, jsou zde reklamace které stojí za to se nimi zajímat, stojí za to aby se v případě, že se k nim ck nepostaví čelem to hnát i soudní cestou a následně nás o výsledku informovat. Pokud je někdo přesvědčen o svém ,není problém vést soudní spor tak aby mu byly uhrazeny veškeré náklady i včetně nákladů soudního líčení a pod. Sám vedu spor se stavební firmou neb souhlasím s vámi ,že nikdo by si neměl nechat srát na hlavu pokud je přesvědčen ,že byl hrubě okraden za bílého dne. Po výsledku soudního sporu na jiný portál uveřejním co to bylo za firmu, jak to probíhalo o co šlo. Zároveň tvrdím ,že je zde 50% reklamací naprosto zbytečných vytvořených samotnou hloupostí lidí ,mrzutou povahou a pod. Nádherný film byl právě ,,ÚČASTNÍCI ZÁJEZDU,, kde celý autobus jel na stejný zájezd z toho valná většina si to užila ,ale byli tam lidé ,kterým by jste se ani za prase nezavděčili. Tvrdím z toho co jsem měl možnost s pánem komunikovat ,že je to člověk se kterým bych na dovolenou nechtěl jet, nechtěl bych mít pokoj vedle něj, nechtěl bych ho ani za souseda, známého ,nedejbože za kolegu v práci. mrzí mne že nevím kde pracuje ,jak je zaměstnavatel s ním spokojen ,ale to je nepodstatné. Myslím, že si sám zkazil dovolenou a kazí si i valnou část života, zkazil podle mne dovolenou i přítelkyni pokud to není dvojka, která se v životě hledala. Tvrdím ,že začal lhát ,že skříňka mezi dveřmi je přišroubovaná a začal se chovat nechutně a neudržel nervy na uzdě jako je držím já.Začal mne přesvědčovat ,že necestuji a to mne vytočilo stejně jako pán ,když jsem napsal kladnou recenzi na spokojenost s CK ,který mne začal přesvědčovat ,že moje dovolená určitě tak dobrá a hezká nebyla:) to byl další zoufalec.Jinak využijme toho že je rok 2015 kdy si dokážete zjistit o hotelu vše po vlastní linii i když jedete přes cestovku.Já než jsem jel letos do Polska na Lebu studoval jsem jak satelitní snímky ,tak možná o tom pán neví může si prohlížet ulice, domy, hotely přírodu, restaurace říká se tomu stretviev. dále pokud neumí anglicky ,může požádat kamaráda ,který do hotelu předem zavolá a zjistí skutečnosti, které mohou mít vliv na to ,že si zájezd nekoupí atd.atd.atd. Nedávám návod na to aby si lidé nestěžovali nebo si nechali sr ......át na hlavu no tvrdím a za tím si stojím ,že pána jak přijde do jakékoliv cestovky by patřilo nakopat do .............. a měla by se vézt databáze těchto lidí neb jak jsem psal mít cestovku neměl bych nejmenší zájem aby semnou tento klient cestoval. To je celé. Dále bych chtěl podotknout ,že s CK Fischer nemám nic společného letěl jsem s nimi jednou do Dubaje a byl jsem opravdu velmi spokojený. Reklamací které jsou zde některé uvedeny je mne velmi líto a dokonce opravdu u těch vážných doporučuji to nevzdát a jít případně i soudní cestou aby se to jen nezametlo pod stůl co reklamoval pán je naprostá pitomost a to pána ani v nejmenším nepodezírám ,že je třeba z konkurenční cestovky jak on mne ,že pracuji pro Fischer.Jak jsem psal nechtěl bych mít cestovku ani náhodou a právě s ohledem na lidi jako je Miroslav Valek a myslím si že naopak on by se měl naučit cestovat jednat a udělat si život jednodušší stejně jako já bych se měl naučit psát pravopis:)
Přidal/a Miroslav Valek dne 04.09.2015

Pro Ladislavu: ano tech faktoru bylo vic jen tyto faktory jako je rekonstrukce a tak se tezce zapisujou do smlouvy jedine co mam jako dukaz na tohle jsou telefonni zaznamy z cestovkou ale ty nemam v planu zverejnit vsem. Je to tak ze si nemuzeme nechat vsechno libit jen jim nacpat penize, priste nas taky muzou ubytovat rovnou na dece na plazi za to ze jim zaplatime treba i luxusni hotel. Pan Tomas je ocividne velky zastance CK za kazdou cenu jinak by se zde nerozepisoval takovym zpusobem a vykaslal se na to.
Přidal/a Ladislava dne 04.09.2015

Jsem jednoznačně na straně pana Miroslava. Nechápu proč jste pane Tomáši mluvil jen o postelích. Pokud vím, tak psal i o pokojích po rekonstrukci.Tento slib nesplnili a klidně mu lhali. Je na tom snad něco špatného?Mám špatnou zkušenost a plně podporuji a chápu pana Miroslava. Nebo jsme opět v době kdy máme držet pusu a vše si nechat líbit? Hlavně že platíme.
Přidal/a Roman dne 04.09.2015

Pane Filipe Lehotský, děláte něco jiného než bdíte nad cestovatelskými servery?
Přidal/a Filip dne 04.09.2015

Pane Tomáši, ve všem s vámi souhlasím. :-) joo a dávám ruku nahoru :-)) Hezký den pane Miroslave :-))))
Přidal/a Tomáš dne 04.09.2015

OK Miroslave společnou debatu ukončíme nevede již nikam a bylo by to jen a jen o urážkách a to já nechci.Já si naopak objednám u Fišera další zájezd a to už jen pro to ,abych zjistil jestli to ,že jsem s nimi byl minule a byl jsem spokojený byla jen náhoda. Pevně věřím ,že k sobě najdeš spoustu lidí se kterými si můžeš psát a trávit čas při vyřizování reklamace jak jsem psal ve tvém případě dětinské.
Přidal/a miroslav valek dne 04.09.2015

Hele až nebudou manageri u CK Fischer slibovat hory doly aby shrabli prachy a vyhnuli se problémům ale splní obsah smlouvy tak bude vše ok. Končím s tebou. Dal odepisuji již jen jiným.
Přidal/a Tomáš dne 04.09.2015

Miroslave nejen že podáváš malichernou reklamaci ,ale začínáš být v psaní nechutný,nejn že jsi schopen zalhat ,ale hloupě si myslíš ,že pracuji pro CK se kterou opravdu nemám nic společného a pokud si dáš tu práci a máš ten pocit z podvodu a podvod by to byl ,kdyby si s tebou psala lživě CK nebo její zaměstnanec ,můžeš podat trestní oznámení a administrátor má mou registraci emailu za kterého píši a i moje IP adresa je mu známa.Prosím prober se. co mne vadí jsou hloupí a mrzutí lidé :) vše stále beru s úsměvem a humorem a ,,AŤ ZDE DÁ RUKU NA HORU TEN, KDO SI TO OBČAS UDĚLÁ SÁM,,
Přidal/a jiří dne 04.09.2015

nikdo z nich nechce vytřískat peníze zpět, ale chce služby za které si zaplatil, mimo jiné je dobře ,že má ck fischer dost stoupenců jinak by zkrachovala , já už s nimi určitě nikdy nepojedu, jejich delegátky to je hrůza vždyt je rok 2015 a ne 1990.
Přidal/a miroslav valek dne 04.09.2015

Tomasi, to ze jsi tady za společnost CK fischer mi bylo jasné už od začátku ale to ze neumis číst smlouvu jsem si nemyslel a jsem rád že to vím, bez se už zahrabat do své CK a již se nestarej o mou reklamaci. Také s toho co pises jsem pochopil ze nejezdis na dovolenou s manželkou nebo přítelkyni ale maximálně se synem, nejspíš tě žádná nechce tak manželskou postel nepotřebuješ a stačí ří ruka.
Přidal/a miroslav valek dne 04.09.2015

Tomasi, to ze jsi tady za společnost CK fischer mi bylo jasné už od začátku ale to ze neumis číst smlouvu jsem si nemyslel a jsem rád že to vím, bez se už zahrabat do své CK a již se nestarej o mou reklamaci. Také s toho co pises jsem pochopil ze nejezdis na dovolenou s manželkou nebo přítelkyni ale maximálně se synem, nejspíš tě žádná nechce tak manželskou přátel nepotřebuješ a stačí ří ruka.
Přidal/a Tomáš dne 04.09.2015

1.Miroslave nejezdi prosím už nikam a s nikým, stále ti nedochází ,že tvá reklamace není reklamace ale fakt malichernost. Navíc jsem si přečetl slm a v té máš uvedený dvojlůžkový pokoj ,nemáš tam nic psáno o manželské posteli .CK co je ve sml uvedeno podle mne splnila. 2.Podnikám již neskutečných 20 let a v rámci obchodu a služeb. To že se u ck Fišer objeví reklamace a opravdu vážné opodstatněné je určitě pravda, ale jsou podle mne ve stejném poměru jak u jiných cestovek a pokud se někdo zamyslí ,tak přijde na důvod proč zrovna u cestovek jsou vlastně reklamace nejčastější na rozdíl od jiných odvětví podnikání. Včera dávali zrovna pořad ANO ŠEFE a tam zaznělo to co naši republiku trápí. Během roku a půl, se majiteli vystřídalo 36 potencionálních zájemců o práci ,kteří ale jak je známo byly z mnoha důvodů nepoužitelní. Poskládat dnes v naší republice team opravdu pracujících oddaných lidí firmě je takměř nemožné a u cestovek je to o to větší problém, kdy tyto lidi nemáte u sebe v kanceláři ,ale musí pracovat někde daleko od dohledu majitele firmy. Další problém který CK mají a to jim závidím ještě o to méně, že sjednávají ubytování v zemi ,kde je tamním lidem ,majitelům hotelů nebo jejich zaměstnancům úplně jedno ,že při svém rozhodnutí, nebo kašlání na věc spůsobí problém né sobě, ale právě CK. Mentalita Řeků ,Arabů, Asiatů ,Rusů, Američanů atd je naprosto odlišná než naše a možnost problémů se pak jen a jen násobí. Sám z vlastní zkušenosti, jelikož nakupuji zboží z jiného státu a dodávám občanům do ČR se mohu opírat pouze o domluvené s dodavatelem a ten pokud mne nesplní třeba termín ,jsem v průšvihu a nepřál bych Vám vědět jak blízký východ či sever někdy reklamace reší. Tzv je jim to mnohdy naprosto u ......... Ale o tom nechci, chtěl jsem tím říct, že nezávidím žádné CK jelikož má hroznou spoustu lidí daleko od dosahu kontroly tak jako naši mnozí čeští zaměstnanci potřebují a poskládat to tak aby to bylo dokonalé je NEREÁLNÉ, UTOPIE,FANTAS MAGORIE Uvědomme si prosím co jsme za národ a věci řešme tak, jak by to mělo tomuto národu odpovídat. Prodej v ČR čehokoliv se drasticky změnil a změnila se i mentalita zákazníků, kdy prostě opravdu určitému druhu lidí nevyhovíte a v mém případě kdyby jste zrovna pane Valku přišel ke mne do kanceláře a chtěl semnou jet na dovolenou a já předem věděl co se bude dít s ohledem na postel, jak budete kvůli tomuto této blbosti vyvádět ,kazit si dovolenou sobě a konec konců i Vaší přítelkyní, sám bych Vás požádal aby jste z mé kanceláře odešel a zakoupil si zájezd u konkurence o kancelář vedle a byl by mne zisk z prodeje zájezdu Vám buřt a nestál by mne za to. Jste člověk ,kterému bych osobně svoje zboží prodat nechtěl a rád bych Vás odhadnul dopředu abych se do problémů kam se dostala CK s Vámi vůbec nedostal. Nechápu že kvůli přisunutí postele někdo dokáže situaci takto vyhrotit ,fakt mne je to záhadou , šokem, mrazí mne v zádech a nutí mne to k hlubokému zamyšlení neb opravdu mám mrak nacestováno po hotelích s cestovkami i bez nich a když se někde něco vyskytnulo vše se vyřešilo elegantně ,rychle a s patřičnou úrovní obou subjektů i s úsměvem. Ve tvém případě bych při dalším případě při uzavření cesty z jakoukoliv cestovkou si nechal sepsat sml vlastním právníkem (dnes mnohdy důležité nejen při cestování) se všemi možnými sankcemi ,můžeš tam uvézt i jak chceš aby byl pokoj vymalován, jaké má mít matrace, co má jít za programy v televizi ,kolikrát za týden se má měnit ložní prádlo. Není dnes žádný (A TO JE NA TOM TO KOUZELNÉ) problém, aby jsis zařídil dovolenou snů a aby to tak opravdu bylo jak jen ty chceš .Jen se připrav, že za to zaplatíš ,ale vím to se českému člověkovi nebude chtít. Pak se ale za cenu hotelu v Dolní Polnej do nejdražšího hotelu v Dubaji ve tvaru plachetnice ,kde každý pokoj má svého pikolíka a na pláži když zvedneš sluneční brýle nad hlavu přijde ti je hned někdo vyčistit NEDOSTANEŠ!!!!!!!! Miroslave zmačkej nesmyslnou reklamaci, vezmi přítelkyni kolem pasu ,važ si toho že máte chuť se k sobě ještě tulit na manželské posteli a za ušetřený čas zabýváním se opravdu malicherností jděte na dobrou večeři a pobavte se o tom co ze své strany můžete udělat pro to ,aby Vaše dovolená příště byla lepší. A jestli si myslíš ,že cena za zájezd který jsi dal a na sml je vysoká a máš nárok na kde co tak tě ubezpečím ,že opravdu není.
Přidal/a Miroslav Valek dne 04.09.2015

Castecne souhlasim s Mariou ale jen chci podotknout ze jsem chtel to co jsem si zaplatil a co jsem mel ve smouve a to mi nebyli schopni splnit po celou dobu pobytu. Po te se zachovali v reklamacich stupidnima vymluvama ze vlastne oni nic neudelali ze vlastne to bylo vsechno v poradku. proto uz ne CK Fischer.
Přidal/a Mária dne 04.09.2015

Dovolím si zamiešať sa do Vašej debaty. Vôbec nemienim obhajovať konanie, príp. vybavovanie reklamácií u CK Fischer. Všimla som si však, že často sú sťažnosti na dovolenkové pobyty v Grécku, na jeho ostrovoch alebo v Egypte. Myslím, že to súvisí nielen s prístupom CK, ale je to aj o ochote a schopnosti ľudí v danej destinácii plniť si svoje povinnosti voči hosťom-turistom. A je to aj otázka ceny za dovolenku. Samozrejme každý chce za svoje peniaze dostať to najlepšie. Pritom má vlastnú predstavu o tom, ako chce pobyt prežiť a čo považuje za dôležité. Už niekoľko rokov cestujeme s CK Fischer a dosiaľ sme boli vždy spokojní. Máme radi Španielsko a jeho ostrovy a každá dovolenka bola pre nás plná krásnych zážitkov. Či už hotel mal 2,3 alebo 4 * vždy sme sa stretli s príjemným personálom a službami. Nevyžadujeme nemožné, ale požadujeme istú úroveň v rámci toho, čo si vyberieme a zaplatíme. A dopĺňam, že bonusom boli delegáti CK, ktorí si perfektne vykonávali svoju prácu a boli k dispozícii od príletu až po odlet. Nechcem nikoho presviedčať o službách CK Fischer, pretože skutočne každý má právo na vlastný názor podľa toho, čo skúsil. Prajem Vám, aby ste mali šťastnú ruku pri výbere budúcej dovolenky, nech už idete s ktoroukoľvek cestovkou.
Přidal/a Tomáš dne 03.09.2015

Kateřino jste typ lidí, které rád vídám na dovolených a v hotelích :)
Přidal/a Kateřina dne 03.09.2015

Kdysi už jsem sem psala, že s Fischerem jsme byli několikrát v různých destinacích a nikdy nebyl žádný problém. Co se týče oddělených postelí, měli jsme je vždycky a vždycky jsme si je srazili k sobě a nikdy jsme nic neplatili! Naprosto souhlasím s Tomášem, že někteří Češi si na dovolené vyďoubávají vše, aby mohli zkusit vytřískat prachy. Pak teda nevím, proč vůbec někam jezdí, když budou vždy a všude nespokojení.
Přidal/a Miroslav Valek dne 03.09.2015

Bohuzel nema CK Fischer slibovat neco za kazdou cenu kdyz to neni realne splnit.
Přidal/a Tomáš dne 03.09.2015

Jsme hrozně zvláštní stát s hrozně zvláštními lidmi. Nadchlo mne letos Holandsko, čím více cestuji ,tím více je mne našeho národa a mentality líto, ale to už je jiná kapitola a toto už sem opravdu nepatří.
Přidal/a martasP dne 03.09.2015

Tomáši, já s vámi souhlasím, můj dotaz spíše směřoval panu Miroslavovi. Já se také na dovolené snažím vzít si z toho to lepší a nekazit si zbytečně dovolenou, na kterou šetřím celý rok, malichernostmi. :-)
Přidal/a Tomáš dne 03.09.2015

martas P má neb já si myslím ,že ne všechno je tak černé jak to vypadá a že jsou opravdu vážné reklamace ,které se neřeší a že toto je spíš malichernost a zbytečně si pán sám dovolenou a život kazí, navíc si myslím, že dokáže pro své přesvědčení i zalhat. Přemýšlím,že si udělám a budu věnovat tomu ten čas abych zjistil co je to za hotel,že má skříňku mezi postelemi přišroubovánu ke zdi neb jsem se s tímto nikde a nikdy nesetkal a problematika oddělených postelí kdy jsem je dával k sobě nebo od sebe je všude stejná.Není to nic nového
Přidal/a Tomáš dne 03.09.2015

Já ti názor neberu jen se ti musí hrozně špatně cestovat kamkoliv s kýmkoliv a dokážeš si dovolenou sám zkazit místo toho si ji užít a vytáhnout to pozitivní. Jezdím jinak s celou rodinou, jsem ženatý no manželku auta nezajímají vyspal jsem se když bylo potřeba i mezi mačkama a cepínama na zemi když jsem lezl letos na Mont Blanc a tak nějak na nás nezbylo místo v posteli byť to bylo cestovkou domluvený. Přes toto všechno jsem na cestovku nezanevřel a bral jsem vše jako super vejlet tak trochu jinej s výsledkem že díky cestovce jsem zvládnul něco o čemž jsem nebyl až tak přesvědčen . Ale ano jsem jiný ale myslím,že bych si to dokázal s manželkou nebo s přítelkyní luxusně užít i v prvním pokoji bez dalšího stěhování :)
Přidal/a martasP dne 03.09.2015

... a má tahle "sázka" ještě něco společného s recenzí CK Fischer? :-/
Přidal/a Tomáš dne 03.09.2015

Miroslave víš co já se s tebou vsadím, že mne kecáš se stolkem přimontovaným nebo přišroubovaným ke stěně a vsadím se s tebou ,že to na místě zařídím tak, že to bude jak jsem psal. Pokud ne zaplatím celý zájezd já tobě , pokud ne zaplatíš ho celý ty mne . Bereš?
Přidal/a Miroslav Valek dne 03.09.2015

Tomasi, ja si vybiram hotel takovy ktery mi bude vyhovovat a dovolenou si uziju ne abych se staral o sroubovani stolku a stehovani nabytku :) tohle je tvuj nazor jak podotykam tvuj, muj je jiny. Myslim ze si kazdy muze udelat svuj :) myslim ze timto muzeme ukoncit tuto diskuzi a uzivej dovolene se synem s rozsroubovanymi postelemi :)
Přidal/a Tomáš dne 03.09.2015

omlouvám se pořád jsem pomalejší a tvrdím ,že bych to na místě vyřešil s úsměvem, třeba přímo s majitelem hotelu tak, že by nejen stolek odšroubovali od zdi a postele dali k sobě,ale ještě ráno by nám donesli snídani až do postele.
Přidal/a Miroslav Valek dne 03.09.2015

Tomasi, tve fotografie mne nezajimaji a kdybych cestoval s jakymkoli muzem at uz je to syn deda nebo kamarad tak chapu ze manzelskou postel nechces a nepotrebujes. Ja cestuji s pritelkyni a s tou nemame zajem spat jako na skolnim vylete kdyz uz si vybereme hotel ktery nam vyhovuje a splnuje tyto kriteria. pokud tyto kriteria nesplnuje i kdyz o ne zadam tak nebudu za kazdou cenu tvrdit klientovi ze to tak je kdyz to tak neni! vedeni hotelu vedelo ze chceme pokoje ktere disponuji manzelskou posteli a pokud by meli zajem mohli tyto postele nechat posunout. z duvodu nocniho stolku pripevneneho ke stene tohle ani nebylo mozne tudiz nas prestehovali do jineho pokoje kde zase pro zmenu nebyl zaplaceny apartman. uz to chapete nebo jste porad pomalejsi?
Přidal/a Tomáš dne 03.09.2015

Tak že tedy šlo o manželské postele ok.já se tedy omlouvám ,ale připadá mne to jako že si někdo stěžoval, že v Bulharsku je moc Bulharů a nebo jako paní zde už nevím kde ,že pláž měla být kamínko písčitá a byla víc kamínková. Jenom letos jsem byl 1.Holandsko 2.Dubaj. 3.Francie 4.Švícarsko 5.Itálie 6.Rakousko V neděli jsem se vrátil z Chorvatska ,ale tam jsem byl s obytným autem. kolem 20.9 jedu do Německa do Frankfurtu na automobilový veletrh ,kde syn již objednal hotel a pevně doufám že tam nebude debilní manželská postel a nebudu se na ní kopat ze synem a pokud tam taková bude doufám, že půjde odtáhnout od sebe a za celý život jsem se nesetkal s tím, že by mne dal někdo něco k úhradě ,neb i když jsem odjížděl nic jsem nedal na původní místo. Je mne 47 sježděno mám kde co, zapomněl jsem dopsat potápění na Maledivách ,ale tam se spalo na lodi ne na hotelu. Na dovolených žiji na plno a do hotelu se jdu utahanej jen a jen vyspat a lezu do pokoje již jen po tmě. Tato reklamace se alespoň mne zdá naprosto absurdní a tam i spadá mezi ty úsměvné a pokud chceš pošlu ti fotku z Dubaje kam jsem jel od Fischera kde jsem byl na pokoji s oddělenejma postelama a hanba by mne fackovala to reklamovat. Dovča byla super i když vedle byla mešita. Pokud chceš abych se přiklonil na tvou stranu ,dej mne sem černé na bílém ,že jsi požádal vedení hotelu, aby jsi mohl legálně posunout postele k sobě a oni ti to písemně zamítnuli v opačném případě jsem rád, že nemám cestovku a že semnou necestují lidé jako jsi ty.
Přidal/a Miroslav Valek dne 03.09.2015

Tomáši, netuším jestli jsi zde od toho krýt společnost fischer ale: na hotelech máš přísný zákaz manipulovat z nábytkem pod velkými pokutami, z toho co jsi napsal mám pocit že jsi na hotelu buď nikdy nebyl nebo jsi nečetl ubytovací řád, dále nejedu na dovolenou pro to abych trávil čas stěhováním nábytku i kdyby to bylo možné, a citroen od CK byl pro nás zbytěčný.
Přidal/a Tomáš dne 03.09.2015

Já se hrozně omlouvám možná si vše ještě přečtu jednou jak budu mít více času ,ale podle všeho šlo o problém, že jste neměli manželskou postel????? No podle fotek stačilo odsunout stolek a postele přišoupnout k sobě a bylo by pro problému a po dalším stěhování!!!!!!!! Citroen na vyblbnutí na den zdarma podle mne super a když jste se chtěli tulit v posteli nechápu, že vám vadilo tulit se v citroenu:) já bych to bral jako super zážitek pojezdit den po ostrově s citronem i kdyby nás tam mělo jet pět, byla by to sranda a bylo by na co vzpomínat. Příště je potřeba si tedy vzít stolařskou svěrku oddělat stolek ,postele přidělat k sobě svěrkou a bylo by to cajk a bylo by po problému.Je to jak, když já když jezdím do alp lyžovat ,beru si do penzionů teplovzdušnej ventilátor neb plno penzionů málo topí,Postele osobně neřeším,nevadí mne se vyspat dál od manželky,spím s ní doma na manželské celý rok doma.
Přidal/a Miroslav Valek dne 03.09.2015

tak tady mate kompletni recenzi vcetne fotografii a scanu smuv a vysledku reklamacniho rizeni od CK FISCHER http://kulikoulikoule.wz.cz
Přidal/a admin dne 02.09.2015

Fotky můžete vložit na náš Facebook.
Přidal/a test_fotografii dne 02.09.2015

zkouska zdali se daji na web vlozit obrazky v html kodu
Přidal/a Tomáš dne 02.09.2015

Koupil jsem si obytné auto. Vřele doporučuji. Cestuji kam chci, kdy chci a nadávat mohu již jen sám na sebe!!!!!!!!!!!!!!!
Přidal/a Petr dne 02.09.2015

V jednom si dovolím nesouhlasit - je to bohužel problém nás klientů, protože my jsme ti, kterým oni kazí dovolenou a nedovoláme se nápravy. Na cestovní kanceláře není v naší společnosti metr a jediné, co nám zbývá je, že k nim nejdeme. Je to ale jinde lepší?
Přidal/a pro Miroslav Válek dne 01.09.2015

Paní Fiedlerová vyřizuje asi všechny podané reklamace, také jsme s ní bohužel měli tu čest. Platí ji za to, že nechápe na co si zklamaní klienti stěžují, je pevně přesvědčena že ck je bez chyby a vše za ty nehorázné peníze proběhlo OK. Pokud reklamace za tak velkou firmu řeší jediný člověk (i kdyby to bylo jen za celou Prahu) neexistuje žádná profesionální konfrontace odborných názorů a pohledů na problém kvality, to je prostě problém této firmy.
Přidal/a Ladislava dne 31.08.2015

Cestovní kancelář Fischer má čím dál tím více negativních recenzí. Asi jim na pověstí nezáleží.Jen tak dále!!!! Své špatné zkušenosti předávám dále. Přeji všem aby si svou dovolenou užili a vybrali podle svých představ.
Přidal/a Miroslav Valek dne 30.08.2015

Tak moje zkusennost z letosni dovolene z CK fischer: 2 mesice pred uskutecnenim dovolene jsem zakoupil dovolenou na Rhodos pro 4 osoby. 3 dny pred odletem mi vola pani z CK fischer z OC chodov praha ze pro nas na vybranem hotelu nemaji misto a ze nam nabizi lepsi hotel cerstve po rekonstrukci, ma o hvezdicku vic a budeme mit dva apartmany. kdyz to podepisu. po zaslani podkladu jsem nasel na ck fischer fotografie daneho hotelu (sun and sea) a na nich bylo znat ze zadna rekonstrukce neprobehla a navic pokoje disponuji oddelenymi postelemi. kdyz jsem tohle pani zavolal ze ty pokoje nevidely rekonstrukci ani z daleka a navic maji oddelene postele slibovala ze fotografie jsou zastarale a nove nejsou, ze se manazer zarucil ze bude vse v poradku. Tudiz jsem novou smlouvu podepsal s tim ze chci mit ve smlouve zapsano ze pokoje disponuji manzelskymi postelemi. Po prijezdu na hotel jsme zjistili zjistili skutecnost ze vsechno to byly jen plane sliby. pokoje byly stejne skarede a s oddelenymi postelemi jako bylo na fotografiich. Marne se do ted stale dohaduji z CK fischer s nejakou pani Fiedlerovou na nahrade toho ze nam pokazili dovolenou, jejich reklamace obsahuje jen odporne vymluvy na nedorozumeni a ze postele ktere jsou od sebe metr daleko a mezi nimi jsou nocni stolky jsou podle ni manzelske. V zadnem pripade !!!nedoporucuji!!! tuto CK, skoda ze zde nemuzu zverejnit nascanovanou smlouvu s fotkama pokoju a vysledkem reklamace. pokud by to nekoho zajimalo zaslu rad mailem. vala@email.cz
Přidal/a Katarína Nováková dne 26.08.2015

Pridávam sa k negatívnemu hodnoteniu CK Fischer, prvý aj posledný krát s CK Fischer .Dovolenka v Grécku v hoteli ++++, jednolôžková izba za príplatok. 400 Euro za 10 nocí,izba nad hospodárskym dvorom,,, /zásobovanie, odvoz smetí ,klimatizačné jednotky, vzduchotechnika, krik pracovníkov non stop/ zabudnite na spanie/, ,reklamácia už počas pobytu,izba kamrlík tentoraz nad vstupom hotela, /busy, taxi, cesta., autá, motorky../, to všetko za príplatok. Po reklamácii s fotodokumentáciou, aj s videom len posmešná odpoveď, samé frázy, že všetko bolo OK , tak ako som si objednala. CK dúfa že to prijmem s pochopením.. Neprijala som, ale po prečítaní mnohých kritických skúseností som pochopila , že sťažovať sa môžem na lampárni, súdiť sa je zbytočné a oni to dobre vedia, že klient to vzdá prvý.Moje peniaze boli bezchybné,služby CK Fischer príšerné. Takže nikdy viac CK Fischer !!!! Toto bude aj na FB ako na iných soc. sieťach.Dúfam, že po prečítaní si príspevkov,mnohí budúci klienti tejto cestovky zvážia s kým pocestujú.
Přidal/a Petr dne 21.08.2015

Nina Dva roky zpět jsme bydleli kousek od Niny. Nic moc, klienti byli spíš nespokojeni, ale teď bych asi spíš nejel na Kos. Kamarád tam žije a zrovna včera mi psal, že je to tam celkem brutal s uprchlíky.
Přidal/a Petr dne 21.08.2015

Dobrý den, pane Jiří, jinak jsem Váš případ řešil na jejicih facebooku a zatloukli. Prý pokud se něco stalo, máte to dát rovněž na jejich facebook.
Přidal/a jiří dne 20.08.2015

jo jak se nic nestane, není problém tak ck fischer je v pohodě, ale jak po nich něco chcete, nedej bože onemocníte , musíte si pomoci sami, jejich delegátky jsou totálně neschponé už bych s nimi nejel, my jsme byli už snad se všemi cestovkami tak můžu srovnávat ,davame jim nemale peníze tak snad mám nárok na schopnou delegátku, která mi v nouzi pomůže, a ne nás nechat v pospás osudu a starej se
Přidal/a Kaťuš dne 19.08.2015

Byli jsme s rodinkou s Fischerem v Itálii a vše bylo naprosto O.K. no problema
Přidal/a martasP dne 17.08.2015

My jsme byli loni na Rhodosu a předloni na Kosu s Fischerem a měli jsme super delegátky. Dovolená byla bez problémů a obě delegátky velmi ochotné a vstřícné.
Přidal/a Pája dne 17.08.2015

Dobrý den, nemá někdo zkušenosti s hotelem Nina na ostrově Kos? Jedeme do rodinného pokoje od ck Fischer. Děkuji
Přidal/a Iva a Věra dne 15.08.2015

Pane Jiří, v CK Fischer asi zaměstnávají jen samé arogantní a neochotné delegátky!! V Turecku/ viz výše naše recenze/ byla také taková nepříjemná delegátka - Lenka Šmídová. Myslím, že kdyby tam nebyla tak ušetří výplatu za delegátku. Co jsme potřebovali tak stejně jsme si to museli zařídit všichni sami.
Přidal/a Miroslav dne 14.08.2015

Zkušenost špatná.Zrušili zájezd a peníze ani po třech týdnech nevratily.Na emaily nereaguji.Celkově nekorektní jednání.Od této cestovky už nikdy hodně se pokazily!!!!!!
Přidal/a Standa dne 10.08.2015

Poprvé jsme jeli s CK FISCHER. A TAKY NAPOSLEDY !!! Nejhorší dovolená jakou jsme kdy měli.
Přidal/a Petr dne 10.08.2015

To je mi líto. Doufám, že manželka je již v pořádku.
Přidal/a jiří dne 10.08.2015

k moři jezdíme už 20 let, ale poprvé jsme byli s ck fischer, jeli jsme na mallorcu, kdyby manželka neomocněla bylo by vše v pořádku, když jsme potřebovali pomoct delegátka se k nám otočila zády a nechala nás v pospás osudu, že prý musí řešit výlety. manželka na tom byla opravdu špatně týden nic nejedla zvracela.pomohla nám paní španělka která uměla dobře česky zavolala doktora, delegátka nechtěla jít ani překládat na pokoj no neskutečná arogance,pomohla nám i pojištovna alianz která chtěla pro manželku asistenční službu na odlét zpátky, nakonec to nebylo třeba.po příjezdu domu jsem napsal stížnost přímo na ck fischer a bylo mi řečeno, že to vyšetří, vyšetřili to tak, že se zeptali one pání delegátky která navykládala neskutečné lži-nebude svému zaměstnavateli přece říkat, že je špatná delegátka,že jo ještě než manželka onemocněla tak jsme byli na výletě po mallorce ,stál 68euro , jenže začalo pršet, za to nikdo nemůže ,ale proto byla zrušena plavba lodí a místo toho jsme seděli 3 hodiny v hospodě, že by každému vratili 10-15 euro nic ,euro sem euro tam,říkali jsme to dotyčné delegátce ale ta se jen přiblblé usmívala, totálně neschopná akorát, že umí španělsky, ale nevyužívá to ve prospěch klientu
Přidal/a Petr dne 10.08.2015

Pro paní Petru: Invia je zpravidla velmi ochotná - tam bych problém nečekal.
Přidal/a Petr dne 10.08.2015

Pro pana Zdeňka: Technicky je mi to vlastně jedno. Mám naštěstí dostatek financí na to, abych si dovolil stejně dobrého právníka jako cestovka. Navíc mi primárně nejde o finanční kompenzaci, ale nemám rád, když ze mne někdo dělá vola, takže spíš jde o to, aby soud určil, kdo má pravdu.
Přidal/a Petra dne 10.08.2015

Ano já jsem to četla a mluvila jsem s paní od Fischera. během dne mi dá vědět, jaké jsou možnosti. Je ale problém, že sice letíme s Fischerem, ale zájezd jsem kupovala přes Invii, takže se to možná ještě zkomplikuje :-)
Přidal/a Petr dne 10.08.2015

DOBRÁ VĚC SE PODAŘILA: PROHLÁŠENÍ CK FISCHER NA FB: CK FISCHER V případě hotelu Playa Blanca na Mallorce umožňujeme změnu hotelu bez stornopoplatků. Klienti platí případný rozdíl v ceně zájezdu. Každému rádi pomůžeme najít hotel, který mu bude lépe vyhovovat.
Přidal/a Petr dne 10.08.2015

Pro paní Petru: Níže přikládám diskuzi s FB. Vidíte, podařilo se je dotlačit k tomu, že Vám to vymění bez storna: Petra Křížková Dobrý den, souhlasím.. odlétáme 26.8. a nejraději bychom změnili hotel. Ovšem to by nám bylo poskytnuto pouze po zaplacení storna a to mi přijde nefér, když se vyskytne takový problém jako jsou štěnice. To se mi líbí · Odpovědět · 1 · 8 srpen v 11:58 .. CK FISCHER Dobrý den, Petro, výměna hotelu možná je. Pokud máte obavy, kontaktujte nás na infolince 800 12 10 10, nebo na našich pobočkách. Kolegové Vám nabídnout vhodnou alternativu. Příjemný den To se mi líbí · 1 · před 2 h
Přidal/a Petr dne 10.08.2015

souhlas
Přidal/a Zdeněk dne 10.08.2015

Pro Petra: Vy si myslíte, že ten soud s Fischerem vyhrajete?
Přidal/a Ladislava dne 09.08.2015

Nemyslím si že nás vyblokoval hotel. Dostali jsme pokyny k odletu i voucher. Vše bylo jak má být. Potom přišlo to neštěstí v Tunisu a hned na to bylo vše jinak. Vše se odehrálo během dvou dní.Jsem si jista že ten hotel dostal někdo z těch co odmítli odletět do Tunisu. Prostě jim nabídli jakýkoliv hotel, jen aby nemuseli vrátit peníze. Mají dobře spočítané že za tak krátkou dobu před odjezdem jim nikdo kvůli hotelu nebude rušit dovolenou. Jasně podle § je vše z jejich strany v pořádku ,ale lidská stránka jak se ten klient cítí, že si na tu dovolenou celý rok šetřil to je nezajímá.
Přidal/a Petr dne 09.08.2015

Chápu, osobně jsem na takové záležitosti také vždy naštvaný, protože člověk výběru věnuje hodně času. Nicméně i když jsem ten poslední, kdo by se Fischera zastával - momentálně ho budu dávat k soudu za multipochybení - tady to proběhlo dle pravidel. Navíc k českým cestovkám si hotely dovolí cokoliv a docela věřím tomu, že Vás vyblokoval hotel. Zase to bylo férovější, než kdyby Vás nechali odletět s tím, že jedete do svého hotelu a pak Vás hodili do nějaké jiné díry - což se mi v minulosti také stalo a to i u hotelů za 40000 na osobu na týden.
Přidal/a Ladislava dne 09.08.2015

Ještě jsem zapomněla. místo 4 hvězdičkového hotelu jsme dostali 5 hvězdičkový a místo all inclusive tak ultra. To je sice hezké , ale není pro nás důležité.
Přidal/a Ladislava dne 09.08.2015

Nabídli mě možnost storna . Volali mě v pátek večer a v pondělí ráno jsme měli odletět. Peníze na účet bych dostala v neděli.. Hotel jsem vybírala 2 měsíce aby splnil naše představy . Poprvé jsme letěli s malým pětiletým vnukem ,tak jsme chtěli aby si to užil a zárovenˇ i my. Za tak krátkou dobu bych nic lepšího nesehnala., tak mě nic jiného nezbývalo, než jejich nabídku přijmout. I když byl hotel krásný tak byl mimo obydlenou oblast, vlastně z obou stran 10 km pusto. Pravý opak toho co jsme si vybrali. I když jsme si půjčili auto , při dítěti jsme památkám věnovali jen jeden den .Abych vysvětlila proč jsem tak zklamaná: vždy odlétáme na last minute a tentokrát jsem zájezd objednala poprvé v listopadu a za plnou cenu 50 000,-Kč.A byli jsme v takzvané zlaté kleci kde bylo jen moře a skála. Bylo to přesně to, co jsme s manželem vždy odsuzovali když jsme byli na výletě lodí . Nikdy bychom si takový resort záměrně nevybrali . Omlouvám se za chyby, píšu to v práci.
Přidal/a Petr dne 08.08.2015

Paní Ladislavo, oni vám nenabídli možnost storna? Jak vám to kompenzovali?
Přidal/a Ladislava dne 08.08.2015

Jak CK Fischer jedná je neslýchané . VŠAK ONO SE JIM TO JEDNOU VRÁTÍ.
Přidal/a hana dne 08.08.2015

Oni z nas blbce delat budou dokud budem kupovat predrazeny zajezdy,nikdy s nima nepojedu .....At se stydi ...ale taky na ne dojde
Přidal/a Petra dne 08.08.2015

Na fb už jsem to četla.. už jsem podobný mail psala na Invii, před odjezdem se budu snažit znovu informovat o situaci a popřípadě ji zkusím ještě nějak řešit..
Přidal/a Petr dne 08.08.2015

Rád pomůžu. Na facebooku CK Fischer už cestovka přiznala, že nějakým klientům dávala za ten problém kompenzaci - ale nedělejte si iluze, v jejich podání je to zpravidla sleva 500 Kč za další zájezd. Na Vašem místě bych trval na písemném potvrzení, že na hotelu štěnice nejsou a pokud se ukáže opak (což se ukáže) tak bych cestovku zažaloval. V dnešní době nikdo nemůže z lidí dělat pitomce a za jejich poctivé peníze jim nedat služby v objednaném komfortu a ještě je ohrožovat na zdraví. Konec konců cestovka je Váš jediný smluvní partner a přeneseně odpovídá i za pochybení hotelu.
Přidal/a Petra dne 07.08.2015

Děkuji za zájem. Žádala jsem invii o výměnu hotelu, že bychom si připlatili jiný dražší hotel, ale jediná možnost je podle nich zaplatit storno (což činí cca 10000) a to mi přijde nepřijatelné. Na diskuzi se podívám a budu se snažit dostat se na jiný hotel. Člověk si nezaplatí dovolenou s tím, aby se pak bál štěnic a švábů na hotelu. Děkuji za veškeré příspěvky
Přidal/a Petr dne 07.08.2015

jen pro představu, co klienta v hotelu se štěnicemi čeká http://www.stenice-doma.cz/fotogalerie.php
Přidal/a Petr dne 07.08.2015

Tak jsem ten dotaz vznesl na jejich facebook, viz níže: Dobrý den, na diskuzích jsem narazil na zajímavý problém. Vaše klientka se dozvěděla, že na hotelu Playa Blanca dependance kam má jet, je velký výskyt štěnic. Tuto skutečnost jí potvrdili i na Invii. Vy jste jí údajně sdělili, že vše je již vyřešeno. Nicméně na Invii je recenze jednoho z klientů, který končil pobyt 16.7.2015 a zde i s fotografiemi uvádí, že na hotelu je obrovský výskyt štěnic. Můžete mi prosím sdělit, jakou geniální metodou hotel vyhubil za plného provozu v průběhu tří týdnů všechny štěnice ve všech vývojových stádiích? Použité zdroje: recenzecestovek, invia
Přidal/a Petr dne 07.08.2015

Jinak jsem teď koukal na recenze hotelů na invii a paní, která tam byla 16.7. uvádí obrovský výskyt štěnic. Tak to nemohli při plném provozu zlikvidovat 100% Dovolenou jsme si samozřejmě snažili užít, nadchlo nás hlavně moře, které vypadá opravdu jako na fotkách - nádherné azuro a ještě lepší pláže jsou směrem na jih ostrova od S´llot. Hotel jako takový rozhodně nedoporučuji kvůli opravdu obrovskému výskytu štěnic, špatným službám, vybavení a kvůli švábům ani nabízený levnější anex Bona Vista a ostatní. Lokalitu nedoporučuji mladým lidem, kteří by hledali nějaké bary a disco (na to je lepší sousední město Cala Millor). A za žádnou cenu si nekupujte výlety od delegátů - jsou neúměrně předražené. Když pojedete na výlet po vlastní ose, ušetříte až 50 % a všude jezdí často a levně autobusy - vše je přehledné.
Přidal/a Petr dne 07.08.2015

Oprávněnou. Zabývám se 15 let nemovitostmi a štěnice jsem řešil mnohokrát. Dovolím si tvrdit, že za tak krátkou dobu je zlikvidovat nemohli. A také si dovolím tvrdit, že bych Fischeru tak úplně nevěřil. Já se před odjezdem na letošní dovolenou ptal, jestli na hotelu nejsou plísně, že by to děti alergicky neustály. Ujistili mě, že ne - prý ověřovali. No, a výsledek byl takový, že v koupelně i v pokoji plísně byly a malá byla celou dovolenou na Dithiadenu. Každopádně si sebou neberte věci na kterých Vám záleží a vše pak spalte, jinak to máte doma.
Přidal/a Petra dne 07.08.2015

no z toho mám přávě hrůzu.. řešila jsem to přes invii, ta mi potvrdila, že tam ten problém je (zjišťovali přes kancelář Fischeru), ale když jsem to chtěla řešit s Fischerem, s tím, že bych chtěla jiný hotel (klidně i za připlatek), tak mi bylo řečeno, že s tím problémem zatím nesetkali a že o tom nic neví, takže s tím nic dělat nebudou.. v invii mi pak řekli, že se ten problém řeší, tak nevím..
Přidal/a Petr dne 07.08.2015

TO ASI SPÍŠ NEBUDE - ŠTĚNICE SE ŘEŠÍ V NĚKOLIKA KOLECH. PO VYSTŘÍKÁNÍ ČI VYPLYNOVÁNÍ ZŮSTÁVAJÍ VAJÍČKA. ZPRAVIDLA JE TENTO POSTUP NUTNÉ OPAKOVAT TŘIKRÁT V ROZMEZÍ NĚKOLIKA TÝDNŮ. DOPORUČUJI VĚCI, KTERÉ BUDETE MÍT SEBOU SPÁLIT. JINAK JE TU POMĚRNĚ VELKÉ RIZIKO, ŽE SI TO ZAVLEČETE DOMŮ.
Přidal/a Petra dne 07.08.2015

Ahoj Filipe, to jsem ráda, za takovou zprávu, cestovka mi to přiznala, že tam ten problém je, ale měl by být už vyřešený, tak tomu budu věřit :-)
Přidal/a Filip dne 06.08.2015

Ahoj Petro, Na tomto hotelu byli známí začátkem července a právě s Fischerem a byli nadmíru spokojeni o štěnicích nic neříkali.
Přidal/a Petra dne 06.08.2015

Ahoj, koncem srpna letíme na Mallorcu - hotel Playa Blanca dependance. Nebyli jste tam někdo s touto cestovkou v minulém měsíci? Na hotelu se řeší štěnice a mě přijde, že to se mnou cestovka odmítá řešit, Díky za jakékoliv info :-)
Přidal/a Zdeněk dne 05.08.2015

Jo, super luxus, i pokoj s výhledem na moře jsem dostal, ač jsem si ho nepřiplácel:-)
Přidal/a Filip dne 04.08.2015

Zdeněk: jo tak někdy se zadaří :-), já mám zatím štěstí s českýma Ck a ceny my zatím přijdou v pohodě. Zas upřímně nepotřebuji hotel s 5* a dle mého i na týden cca 30tis. je docela dost a určitě je to luxus hotel jak jsem koukal :-)
Přidal/a Zdeněk dne 04.08.2015

Ne, ve first minute kupoval jsem to v únoru:-)
Přidal/a Filip dne 03.08.2015

pane Zdeňku A to bylo v last minute?
Přidal/a Petr dne 03.08.2015

Pro Zdenka: To sice asi ano, ale Čedokem nelze poměřovat. Patří mezi nejdražší
Přidal/a Zdeněk dne 03.08.2015

Pro Filipa: divil byste se, ale já byl na přelomu června a července s rakouskou ITS Billa Travel s odletem z Vídně v hotelu Royal Wings v Turecku na týden a zájezd byl o 13tis. levnější než do stejného hotelu na tutéž dobu s Čedokem:-)
Přidal/a Petr dne 01.08.2015

Já byl s CK Fischer v Turecku v červnu 2015 a za sebe mohu říci, že je to nejhorší CK ve střední Evropě 1) Když se klient před odjezdem dotazuje, jestli náhodou nejsou na pokoji plísně, protože by to jeho rodině způsobilo alergické potíže, tak ho ujistí, že tam nic takového není. Když po příjezdu zjistí, že plísně jsou i na pokoji i v koupelně a tříletá dcera musí být na Dithiadenu tak delegátka nezařídí ani vystříkání plísní, natož výměnu pokoje. Při reklamaci to v prvním kole popřou, když klient opakovaně předloží fotografickou dokumentaci, tak napíší, že je to v podstatě naprosto normální. 2) Když má klient potíže s rozbitou přistýlkou a musí dítě nechat spát na své posteli, protože by se na přistýlce nejspíš zabilo. Následně mu tato přistýlka ještě způsobí zlomeninu. Oni k tomu pouze uvedou, že delegátka nabídla výměnu přistýlky, což se jak zdůrazňuji – prokazatelně nikdy nestalo, kdy naopak tvrdila, že jsou to standardní přistýlky – a že to klient odmítnul a masochisticky spal týden na dlažbě a ještě si touto přistýlkou nechal hloupě způsobit zlomeninu a že je to v podstatě jeho chyba. 3) Když klient reklamuje, že inzerují stravu ultra all inclusive, která tam není, tak to ve dvou kolech reklamace popřou a popřou to i na facebooku. Když klient zveřejní a dokladuje, že lžou, tak tedy přiznají, že cíleně lžou, ale že je to v podstatě normální. 4) Když klient reklamuje, že na hotelu nepodávali zdarma lokal alkohol, který inzerovali, tak se v odpovědích šíleně diví, proč to reklamuje, když vlastně nepije. A nějak opomínají, že tam třeba nebyl sám…
Přidal/a Iva a Věra dne 31.07.2015

24.6-4.7.2015 Turecko, Side, hotel Altinkum park- všem doporučujeme, hotel rodinného typu. Ubytování pěkné,jídlo chutné, ovoce, zelenina, zákusky, pití-všeho dost. Personál velice příjemný a ochotný Co ale zkazí dovolenou je delegátka Lenka Šmídová!! Její přístup ke klientům je velice komisní. Při první schůzce byla velice roztržitá, stále telefonovala a když někdo měl nějaký dotaz tak ho odkázala na pokyny, které jsme dostaly. My jsme dostaly mj. pokyny k jinému hotelu. Pořád byla uspěchaná a nic nám pořádně nevysvětlila, natož aby nás seznámila co kde je, kam nejlépe se jít podívat, kdy je animační program apod. Prostě nezájem o rekreanty. Při další schůzce, na kterou jsme přišly o 5 min.později než bylo uvedeno na nástěnce už odcházela a neměla na nás čas, jelikož si máme přečíst na nástěnce /dole malým písmem/,že je vyhrazeno na schůzku 20 min. Její přístup byl k nám všem velice negativní, byla velmi nepříjemná.na rozdíl ostatních delegátů z jiných CK, kteří s klienty si velice pěkně povídali a nikam nespěchali. Tak nepříjemnou a neochotnou delegátku ,být jejím nadřízeným bych okamžitě odvolala jelikož se na tuto pozici vůbec nehodí.!!! Doufáme, že tuto recenzi si přečte její nadřízený a vyvodí z toho důsledky. Bylo toho více co by se o ní dalo napsat,ale i toto snad postačí. PS. Odlet nám vůbec na nástěnku nevypsala, což předtím uváděla a my jsme si to musely zjistit až v knize o Turecku kde byl vložen list s uvedením odletu.
Přidal/a Jája dne 28.07.2015

S CK Fischer již nikdy !!! V případě storna 4 dny před odletem z důvodu terorist. útoku na naši velmi zdvořilou žádost o výměnu destinace či lokality místo moře nechtěla CK slyšet ani na pobyt v ČR či kompenzaci poukázkou na příští rok. CK nestojí o klienta !!! A my přišli o dovolenou. Nedoporučuji tuto CK Fischer.
Přidal/a Ladislava dne 28.07.2015

Jak by se vám líbilo kdyby vám ces. kancelář změnila pracně vybraný hotel ? Podotýkám že to bylo na Kos kde moc klientů z důvodů uprchlíku jezdit nechce. Potvrdili mi hotel 5 dní před odjezdem a za dva dny mi ho zrušili. Bylo to hned potom co se stalo to neštěstí v Tunisu. Tak aby nemuseli vracet peníze klientům, kteří tam nechtěli odletět nabídli ten můj. To je můj názor. Jde jim jen o peníze. a na klienty kašlou. S Fischerem již nikdy.
Přidal/a Filip dne 27.07.2015

A čím by jste si představovali létat? S Emirates? :-) Zajímalo by mě o kolik je u německých či Rakouských CK levnější zájezd?
Přidal/a Marie dne 27.07.2015

Nejvetsi a nejhorsi dopravce na ceskem trhu je Travel servis, bohužel nemá konkurenci,tak se nedivte. Lette s rakouskou cestovkou, cena nižší a ještě lepsi servis v letadle a hlavne casy letu. Tam si holt můžete vybirat.
Přidal/a jana dne 26.07.2015

Uf,to jsem ráda, že jsem na tuto stránku šla až po návratu z dovolené, protože jinak bych asi neodjela. Zájezd jsem si kupovala přes agenturu již ve first momentu. Pečlivě jsem si na hotel studovala veškeré recenze na nettu a musím říci, že recenze nelhali. Hotel Gardenia Beach v Turecku - Oculkalar - spokojennost se vším, vstřícný personál, vesměs hotel zaměřen na děti a proto jediná věc co mě zarazila, že strava většinou dost kořeněná až pálivá- docela dost jsme se zapotili než jsme sehnali vhodné jídlo pro děti ( není však věc CK ), ale jinak pro nás dospělé strava vynikající, uspokojivý výběr. Pokoj čistý, uklizečky se snažily. Animátorský program v češtině, ale večer převažovali německé písně pro děti, české jen 2 - to jen na zamyšlenou! Cestou z letiště nám již v autobuse byla řidičem předána obálka, ve které hned fotka s delegátkou a tel, spojení na ni + další informace k hotelu a zároveň papírek, kdy se koná první inf. schůzka - byla hned druhý den. Upřímně nechápu stěžující si turisty výše- nikdy jsme nezažili, že by delegátka byla přímo při ubytování- je to logické, má na starosti více hotelů na pobřeží a rozkrájet se asi nedokáže. Domluvili jsme se rukama, nohama, trochu německy, trochu anglicky a česky- prostě jak se dá, v případě, že by byl problém už jsem přeci měla tel. číslo na delegátku !!!! Jinak delegátka p. Olga byla velmi milá,hned na první schůzce sdělila něco dalšího o hotelu, opakovaně se vyptávala zda je nějaký problém, jestli máme dotazy, sdělila i jak to funguje při nákupních možnostech, jak se zařídít při potřebě lekáře, co nejčastěji turisty postihne za zdravotní problémy a jaké možnosti se dají řešit jen přes lékárnu - přímo vyjmenovala přípravky, které zakoupit. Nemám jedinou výtku na naší delegátku a kéž by vždy takové byly všude. Dokonce nám sehnala zapomenutý mobil v autobuse z výletu, už jsme se s ním loučili!!!!Nabídla mnoho výletů- dostali jsme již v obálce při příletu s veškerými informacemi k výletům. Nechápu názor paní výše, která se udivuje nad cenou fakut. výletů od CK - to je přeci logické ( musí zaplatit českého průvodce a ještě tamní zprostředkovateskou agenturu ), ale zase máte pití při all inclusiv povětšinou na výletu zdarma a větší jistotu, že se vše dobře zadaří - s dětmi bych si ani neodvážila jet na vlastní pěst. Velké minus ale dávám časům letů - odlet ve večerních hodinách ( ač to mají ve smlouvě, stále jsme doufali, že nás to nepotká ), takže jsem také platila za celý den strávený v ČR, příjezd do hotelu v 02:15( ubytovali nás hned ), ale chudáci naše malé děti. Odlet opět na noc, děti nespali prakticky celou noc až do 5 hod do rána, kdy jsme dorazili domů. Jediné co považuji za dobré bylo, že ač jsme museli vyklidit pokoj do 12 hod, tak jsme až do opuštění hotelu ( tedy do 20:20 ) mohli využívat plně all inclusiv - myslím, že to by mělo být vždy a pravidlem !!!!!!!!( ale jak čtu, tak ne všude se tak daří - měla by CK na dotyčné hotely teda více zatlačit, neb zde pochopím nespokojennost turistů, už jen kvůli těm dětem je složité shánět jídlo, když jste hotel někde na samotě a krom toho přeci máte zaplacené dny se stravou). Také by CK při objednávání chartrových letů mohla pomýšlet na děti a upřednostňovat lety přes den, vždyť i pro ty spolucestující musí být nepříjemné, když v letadle brečí unavené děti !!!!!! Jinak si myslím, že CK odvedla dobrou práci.
Přidal/a Róbert dne 25.07.2015

Veľmi spokojný predovšetkým s delegátkou na Kréte Lenkou Šmídovou, ktorá sa o nás po celú dobu starala, akoby sme na dovolenke boli jediní. Čo sme potrebovali, nám poradila, ak bol problém, napr. s potrebou lekárskeho ošetrenia, okamžite všetko zariadila a celkovo sme s jej spoluprácou boli veľmi spokojní.
Přidal/a Ivana dne 24.07.2015

Moje zkušenost s CK Fischer je kladná. Vše proběhlo v naprostém pořádku. Hotel byl skvělý a přístup delegáta také .. nemůžu si stěžovat :)
Přidal/a hana dne 20.07.2015

Pridavam nemilou zkušenost z Rhodosu z hotelu Achousa od Fischera,neskutecne zklamaní,hotel daleko od more ,pry 900 metru ale bylo to asi 1500 m,hotel hlucny ,vse v dezolatnim stavu,jidlo otresne ,byli jsme uz trikrat v Recku a pokazdy super,i ve stejne kategorii ale tohle nemelo ani podle nas jednu hvezdu.Přiste si radsi zaplatim opet luxusni hotel u Cedoku ten nezklamal nikdy ...
Přidal/a ondřej dne 16.07.2015

Vratili jsme se v neděli s Fischerem z Malediv - pohádka vše byloi dobře pořešeno i tři přestupy na letištích, dokonce zajišten na letisti salonek když jsme čekali na letadlo mohu jen doporučit. Delagat posilal pruběžne informace sms vše na vysoke urovni. Fischer a exotika doporučuji všem!!! příjemně spokojeni.
Přidal/a Smišula dne 16.07.2015

OPRAVA!!! u cestovky pořídíte za vyšší cenu a nemůžete smlouvat kdežto u místních je totéž podstatně levnější.
Přidal/a Miky dne 16.07.2015

Zdravíčko, já byl s Fischerem 3x (Tunisko, Španělsko, Egypt) a vždy jsem byl naprosto spokojený. Tento nebo příští rok bych chtěl jet na nějaký z eurovíkendů, který nabízí. Mohu jen doporučit
Přidal/a Smišula dne 16.07.2015

Po dvou letech jsme byli opět S Fischerem v Egyptě i když jsem se zařekla před dvěma lety,že již nikdy.Zháněla jsem last minutku-hotely byly na výběr,ale třeba Blue Style neměl již letenky...když už jsem vše chtěla vzdát udělala jsem rezervaci přes net u Fischera a vše bylo i na datum kde jinde bez úspěchu.Měli prostě rezervačky na letenky.Byli jsme v Egypte již po třetí,nikdy se nestalo,že by nám dali jiný hotel.Jednou jsme požadovali výměnu pokoje-bez problémů.Dle mého záleží na delegátovi jaký má přístup.Jen mě na cestovkách mrzí jak zrazují od sjednání nějakých výletů u místních-že to není bezpečné...něco na tom možná bude,ale spíše je to o ceně.U místních to pořídíte za podstatně vyšší cenu a nemůžete smlouvat.My osobně jsme byli třeba na šnorchlování s potápěním a cena za 2 osoby byla míň jakl za jednoho přes cestovku:-) vrátili jsme se celí a spokojení,vše proběhlo v klidu a ne tak hekticky jak výlet s cestovkou.Asi k pyramidám bychom se nevydali...Moje negativní zkušenost s touto cestovkou byla ta,že delegátka měla propadlé vízum-špatná vizitka cestovky.Jinak si myslím,že je prašť jak uhoď se kterou cestovkou jedete,ve finále vidíte že v letadle i na hotelu jste od různých cestovek jen vás pak odvezou jiným autobusem z a na letiště.
Přidal/a Pavla dne 15.07.2015

Prosím, poraďte nějakou opravdu spolehlivou CK na dovolenou v Egyptě. Je to vůbec možné? Už asi 15 let jsme s cestovkou nebyli (jezdíme samostatně po Evropě a JV Asii), ale nyní bychom na podzim možná chtěli s dětmi vyrazili do Egypta, kam si samostatně netroufáme. Po přečtení stovek recenzí na různé CK mám pocit zmaru, že se snad ani "jistota" zvolit nedá. ;-) Ať je to Fischer, Čedok, Exim, Blue Style... všude negativní zkušenosti. Nemáme nadstandardní požadavky, nepotřebujeme vodit za ručičku, domluvíme se anglicky, jen bychom rádi čerpali služby, které jsme si zaplatili, měli slušný pokoj a bydleli v hotelu, který jsme si vybrali na základě konkrétních kritérií- hotel u moře, tobogány pro děti, v Egyptě raději 5* nebo minimálně 4*. Jak jsem se ale dočetla, celkem častou praxí CK je měnit hotel z důvodu overbookingu, kdy klient nemá dovolání a může mu to kompletně zkazit dovolenou. Doporučili byste nějakou CK, která výměny nedělá?Recenze na hotely čtu prioritně a podrobně na Tipadvisor a Holidaycheck, doplňkově i na českých serverech, takže myslím, že budeme vědět, do čeho jdeme a dá se tak získat spousta důležitých informací, které CK (často záměrně) v nabídce neuvádějí. Takže riziko výběru hotelu si bereme na vlastní triko, ale jde o to, abychom vůbec ten pracně vybraný hotel dostali... A ještě dotaz - má na tuto praxi vliv fakt, že bychom si vybrali zájezd na (super)last minute? Dívala jsem se samozřejmě i na nabídky německých CK, ale tam jsou ceny výrazně vyšší nebo už teď je na říjen vyprodáno. Děkuji za rady a tipy! :-)
Přidal/a Alena dne 08.07.2015

S CK Fisher jezdíme od r. 1996. Několikrát Kanáry, Andalůzie, Baleáry, Egypt, Turci apod. Vždycky spokojenost. Delegáti opravdu neasistují při ubytování, ale za to, jak kdo jazykově vybavený jezdí do zahraničí, si může každý sám. Stačí angličtina a tu potřebujete nejen při ubytování. Takže já myslím, že po těch delegátech nelze chtít vodit za ručičku. Velice špatnou zkušenost mám ck Exim, ck Alexandria, ck Aeolus. To byly služby skutečný humus, který se ani nedá popsat. A sám cestovat bez ck je také dobré řešení a když se hotel a letenky objednají v předstihu, bývá to za babku.
Přidal/a Ladislava dne 07.07.2015

S cestovní kanceláří Fischer nikdy !!! Již v listopadu jsem si 2014 jsem si řádně objednala zájezd na Kos do hotelu Dimitra beach. s odjezdem 29.6.2015. Zaplatila jsem zálohu a v dubnu doplatek celkem 47000,- kč. 5 dní před odjezdem mi přišla tato destinace potvrzena a pokyny k odletu. Jaké bylo mé překvapení ,když dva dny před odjezdem mi volala pracovnice z Fischeru že pro nás v tomto hotelu není místo . Nabídli mi jiný hotel který byl pěkný ,ve skále ale daleko kamkoliv. My jsme měli o dovolené jiné představy. Máme rádi památky, obchůdky, restaurace atd. To dělá kromě moře tu správnou atmosféru. I když jsme si půjčili auto s malým vnukem jsme toho mnoho neviděli. Cítíme to jako velkou nespravedlnost!!!! Za své peníze máme právo si vybrat místo dle našich představ . Myslím si, že CK Fischer disponovala mými penězi a dovolenou objednala až na poslední chvíli. Neváží si svých klientů , proto již nikdy!!!!!!!
Přidal/a Anna dne 27.06.2015

Práve sme sa vrátili z dovolenky z Rodosu. Cez cestovnú kanceláriu Fischer som dovolenku objednávala prvý ale i posledný krát. Delegátka sa nám po celý čas dovolenky vôbec neozvala a v deň pred odletom keď som jej volala ja aby som sa informovala na odchod autobusu ktorý by nás mal zaviezť na letisko som sa od delegátky dozvedela, že po celý čas o nás ani nevedela. A ani pri príchode a odlete z Rodosu nás nečakal žiaden delegát, ktorý by sa o nás postaral. Veľká nespokojnosť.
Přidal/a Zouzin dne 24.06.2015

Právě jsme se vrátili z Rhodosu. Musím říct, že všechno bylo v pořádku. Ubytování sedělo s tím, co jsme si zakoupili. Po příletu jsme dokonce dostali nejlepší apartmán z hotelové nabídky a mohli jsme v něm zůstat po celou dobu dovolené ( kvůli synovi, jsme se ale k údivu slečny recepční, vrátili do námi původně zarezervovaného ) Setkali jsme se se třemi delegáty, všichni byli ochotní a příjemní. Při odletu paní delegátka asistovala, osobně každému pomáhala při odbavení kufrů. Měla jsem obavy, že naše zaplacená nadváha se při odletu "někam vytratí", a že budeme řešit problémy, doplatky, či zakusíme problém s předplaceným parkováním na letišti v Brně, ale všechno proběhlo opravdu v pořádku. Poprvé nemám co vytknout v tomto směru. Co bylo opravdu nepříjemné, tak shoduji se s pánem výše, že let :-)
Přidal/a Monika dne 12.06.2015

Mam take spatne zkusenosti, tato cestovka tezi pouze ze jmena Vaclava Fischera, který nemá bohužel s touto cestovkou nic spolecneho, Komarek ho obral o vse, Vik z Travelu servisu je to stejne co Komarek, co nejvíce lidi narvat do starych letadel a vydelavat miliony. Predseda představenstva Miloslav Vyhnal a Jolana Sikelová-Zavadilová, /Nečas-Nagyová/ Jo a na tom Kosu byla moje znama ve stredisku Lambi s touto cestovkou,take ji ujistovali zadne utecence neuvidíte, oni jsou v izolovanem hotelu dal od hlavního města. Skutek, utek, bylo neprijemno je videt po celem meste Kos a na plazi.Koupala se jen v hotelovem bazenu.
Přidal/a Rudolf dne 08.06.2015

Zakoupili jsme si zájezd u cestovní kanceláře FISCHER s kterou jsme již několik let příjemně spokojeni,ale jednou vše krásné musí zřejmě skončit.Od 2.6.2015 smluvní partner - přepravce Travel Servis zavedl lety hrůzy a znás všech pasažérů rukojmí cenové politiky a pitomce kteří si nechají už od Bílé hory s..t na hlavu,tak proč toho nevyužít.Na palubě letadla které nás mělo dopravit do destinace kterou běžnou čtyřčlenou rodinu nestojí málo peněz nabízejí místo i když po pravdě řečeno někdy né úplně dobré jídlo a nápoje v tuto chvíli nabízejí žádné jídlo a žádné nápoje.Od 1.6.2015 dostanete do ruky bagetu u které si nejste schopni přečíst složení protože takových chemických prvku zkratek apod jsem viděl na hodině chemie v 7.tride ZŠ.Napoje jsou neidentifikovatelne chuti a ze složením na tom nebudou o nic lépe než ta již zmíněná bageta.Kdyz to tedy shrnu : jsme zpět v době kdy si raději nabalte jidlo z domova nebo si jej obstarejte na letišti z kterého odlétáte aby jste se mohli zase chvíli cítit jako civilizované lidé kteří svým žaludkům a vyschlým krkům mohou zajistit mnohonásobně lepší požitek než to co si dovolil dopravce poskytnou čekému národu.Ps:omlouvám se připadne chyby je to psáno z mobilu
Přidal/a Novak dne 02.06.2015

Byli jsme loni od Fischeru v Turecku v novem hotelu Sea Planet. Hotel super. Ale zaplatil jsem primi vyhled na more v cestovni kancelari. Na jeden pojoj to delalo 2500,- Kc. Po prijezdu jsme byli ubytovani na bocni strane hotelu. Na more bylo videt po vykkoneni z balkonu. Po konzultaci z delegatem, jsem nevyresil nic. Protoze delegat tvrdil ze je vse vporadku. Ve smlouve to bylo jinak. Ze sedni denniho zajezdu jsem resil tri dny vymenu pokoje. To me hodne vadilo. Delegat neochotny, pak uz nezvedal telefon. To nejhorni prislo pozdeji. Nas maly syn onemocnel. Pri prijezdu nam bylo receno ohledne nemocnice ze je 10 minut cesty. Zavolali jsme delegatovi, ze prijede sanitka. Cekali jsme hodinu a nic. S delegatem jsem telefonoval z vlastniho telefonucca 3 hodiny a sanitka nikde. Se synem to bylo vazne, ctyricitky horecky a to byl vazne problem. Po neochote delegata jme vzali smlovu o pojisteni, zjislili adresu polikliniky se kterou jsme meli smlovu. Sedli jsme do taxi a jeli 45 minut do polikliniky. To nas ujistovali v cestovce ze zdravotnik je cca 10 minut jizdy. Taxi jel hodne rychle protoze syn nam zacal kolabovat. Vazne jsme byli zoufali, a delegat nic. S timto problemem jsem protelefonoval 2 tisice a za taxi zaplatil 150 euro. Pri okanzite reklamaci za pokoj a zdravotni sluzby jsem u cestovni kancelare neuspel. Reklamace pri byla neduvodna. V minulosti jsme byli od Fischera hodnekrat na dovolene, posledni dobou jsou sluzby horsi a horsi. Myslim si ze kdyz cestovka jeste patrila panu Fischerovi tak ta uroven byla mnohem lepsi. Dnes cestovku vlasni p. Komarek, vekslak, kteryho zajimaji pouze penize a az potom lidi. Po zkusenostu z lonskeho roku uz s Fischerem nikdy nepojedeme. Delegati lzou, zamestnanci take. Protoze jsem vse domlouval po telefonu, kde me ujistovali ze je vse jak jsem pozadoval. Zkutecnost byla desiva. FISCHER NIKDY!!!!!!!!!!!!!! Pokud jsem jim rekl ze cely hovor maji poslechnot, tak zjisti jak to zkutecne bylo. Management mi poslal dopis ze nedoslo k pochybeni. Tak ze jak pred dovolanim do cestovky hlaska vlasi ze hovor se nahrava pro zlepseni sluzeb je jenom pro srandu kralikum. Jenom reci, reci. Varuji kazdeho, kdo uvazuje od cestovky Fischer. Najdete si jinou lepsi cestovku.
Přidal/a J. dne 01.06.2015

Řešíte změnu destinace s ohledem na situaci na ostrově Kos?
Přidal/a Magdalena dne 25.05.2015

Benefit se Marto konat nebude, všechny pobočky prodali a nechali si jen call centrum, 3 pobočky v Praze, další v Liberci a 1 v Ostravě. Z čeho by ty benefity dávali?
Přidal/a martasP dne 11.05.2015

Reakce na Zouzin: máte pravdu, taky jsme jeli párkrát s Fischerem a žádný "benefit za věrnost" se nekonal. A když jsme se na to zeptali, tak jsme dostali odpověď, že Fischer touto cestou nesměřuje :-/ Ale jinak musím opět napsat, že my jsme byli s touto cestovkou spokojení a též si myslím, že kdo chyby hledat chce, tak je vždycky najde. Také si vždy ppřed zakoupením zájezdu pročtu spoustu recenzí, abych věděla, do čeho eventuelně pojedu a s čím mám počítat.
Přidal/a Zouzin dne 11.05.2015

Já si myslím, ať se na mne nikdo nezlobí, že je to samozřejmě cenou, kterou je člověk ochoten zaplatit v dané destinaci. Ve většině případů to budou právě ti, co si asi stěžují nejvíc...pokoj daleko od moře/bazénu, nepěkný výhled, starý nábytek, atd.. Což samozřejmě ale nemusí být pravidlem. Loni jsme byli s Fischerem, delegátka spíš otrávená, ale vzpomínky máme z dovolené hezké, až na maličkosti. Ale všechno jsme si dohledali v recenzích, Tripadvisor, atd...Tušili jsme prostě, kam jedeme a co máme čekat. Googlovala jsem před zakoupením jak o život. Letos jsme to udělali také tak. Letíme opět s Fischerem a dokonce pokrok od minule, i po zaplacení zájedu byla paní prodávající příjemná a velmi ochotná! :-) Což minule, po zaplacení zájezdu, těžká ignorace, když jsem potřebovala ještě nějaké informace :-) A to jsme opět objednávali online. Jediné, co mi chybí/vadí, tak alespoň nějaká pozornost, když si člověk objednává opět u stejné CK a není to za minimální ceny...na tom by měli zapracovat :-) Přeji všem příjemnou dovolenou! :-)
Přidal/a Filip dne 11.05.2015

Souhlasím s P. Tomášem, to co napsal je prostě pravda :-) a já se při každé dovolené řídím heslem: jaký si to uděláš takový to máš. Letos se chystám na osmou dovolenou( S Fischerem zkušenost nemám) cestuji s jinýma CK které mam už vyzkoušené, a byl jsem vždy se službama spokojen. Já tedy nevím čím to je. A netvrďte mi že mám holt jen štěstí :-)
Přidal/a Mária dne 29.04.2015

cassiodorus - vybrali ste dobre, je to krásny sopečný ostrov, my sme ho s CK FISCHER navštívili dvakrát, vždy počas Vianoc. Máte možnosť cestovať po ostrove (auto, bus, motorka, turistika) alebo ležať pri bazéne či na pláži. Nájdete rušné miesta ideálne pre zábavu ( pri pobreží vo väčších strediskách), ale aj pokojné zálivy a zaujímavé vnútrozemie ostrova. Záleží na Vás, aký typ dovolenky preferujete. Určite budete spokojní, či už si budete robiť vlastný program, alebo využijete ponuky výletov od cestovky. Všade sa dohovoríte anglicky alebo nemecky. Doporučujem zobrať si nejakú cestovnú príručku, prípadne stiahnuť si niečo z netu. A dodávam, že so službami CK sme boli vždy spokojní, delegáti v Španielsku sú fundovaní a ochotní vo všetkom poradiť a pomôcť. Prajem Vám príjemný pobyt.( My sa chystáme tentoraz na Menorcu -aj Baleáry sú úžasné).
Přidal/a cassiodorus dne 20.04.2015

My se s kamarády chystáme s fischerem na Gran Canaria. Tak doufám že budem spokojení :) Ve Španělsku jsme ještě nebyli takže se strašně těšime. Kdyby jste měli někdo typi co na to co podniknout určitě pište. Budem moc vděčni a zkusime cokoli :)
Přidal/a Hana dne 18.04.2015

Držím palce!!! Ať Vám to dobře dopadne, nedat se !
Přidal/a gabriel dne 17.04.2015

Vážení nespokojení, Jak už jsem jednou psal s ck.Fischer se soudíme již půl roku,jejich zájezd byl již od začátku katastrofa,vše co bylo objednáno nedodržela ani na10%.Neustále to prodlužují a zvou si znalce. Musíme to ale dotáhnou do konce, už jen kvůli ostatním lidem. Není možné aby cestovka něco nabízela a pak nedodržela nic. Rozsudek sem dodám až to skončí,tak se nedejte! 18,5,2015 je další soud.
Přidal/a Tomáš Haltmar dne 06.04.2015

Jani ,ale to nebylo vůbec určeno jako čtení pro Vás psal jsem to Ondřejovi :) tak mne vůbec nevadí ,že to nečtete ,ale jsem zcela plně přesvědčený , že jste to četla celé:)
Přidal/a jana dne 06.04.2015

Pane TOMÁŚI, ani ty Vaše výplody již dále nečtu, stačí mi použitá slova na začátku textu. To vypovídá především něco o Vás.
Přidal/a Tomáš Haltmar dne 05.04.2015

Ondřeji, ber recenze s rezervou. Vycházej z toho jak obrovský počet lidí s Fischerem jezdí, dále vycházej z toho ,kdo vlastně dá recenzi. Já ji dal z jednoho prostého důvodu.Sám mám firmu a špínu na mne hází konkurence a samozřejmě referenci většinu napíše nespokojený zákazník. Spokojený si totiž už nevzpomene na to, že by taky mohl pochválit. Je rád, že dostal za prachy co chtěl a už to pro něj tím pádem končí.Ani já bych nikdy nenapsal referenci ,ale tak nějak se mne problém referencí týká profesně a tak jsem po x letech něco napsal právě sem a já byl prostě spokojený a nevím co by se tak u mne muselo hrozného stát ,abych někoho pošpinil veřejně. Dále bych chtěl napsat ,že Český zákazník je mnohdy větší hovado než Český obchodník (fakt je zvláštní doba a bahno na obě strany) .Doba je extrémní, žijeme v syndromu slev a přiznám se, chtěli by jsme mnozí za cenu fábie jezdit v mercedesu. Nechci zlehčovat nebo obhajovat Fischer ,nemám s touto cestovkou nic společného kromě toho, že jsem s nimi letos jel do Dubaje a byl jsem v pohodě. Některým špatným recenzím jsem se tu musel smát ,některé mohou a jsou možná oprávněné ,ano některé jsou určitě oprávněné ,ale není to něco ,proč by jsi se měl bát jet. Stejně špatně ti může dopadnout dovolená s jinou cestovkou. Já byl taky na Maledivách nebudu psát s kým ,ale Fischer to nebyl ,taky tam byl nějakej renonc a chyba ze strany cestovky a mohl bych se u ní rozepsat se špatnou referencí a osladit jim to a připravit je o nějakého toho zákazníka, ale není to myslím potřeba. Nevím kde přesně je ta hranice ,ale třeba recenzent co na mou kladnou referenci mne odepsal, že tomu nerozumím a začal mne přesvědčovat o tom, že moje dovolená s dětmi stála vlastně za hovno je u mne obyčejný lidský hovado a zrovna u něj bych se přiklonil k tomu, že si vymýšlí. Ale to je vcelku jedno. Takže vycházej z toho do kolika hvězdiček jedeš, kolik za zájezd dáváš ,co od dovolené očekáváš a připrav se na to, že třeba něco budeš muset řešit sám i když by měl být delegát k dispozici, připrav se na to, že oblázková pláž může být spíš písková , nebo že moře nemusí být tak purpurově modré a když vedle tebe bude ubytované hovado nemůže za to cestovka. Z dovolené si vem to hezké, pláže písek, moře, ryby. Maledivy jsou nádherné a nedokáži si představit, že by mne už jen to ,že tam jsem mohla nějaká cestovka zku.......vit Ale já jsem na pohodu člověk, jsem nekonfliktní a dokázal bych se radovat z toho ,že někde jsem i kdybych měl vilu místo otočenou na jih tak na sever. Cestuji často a za život jsem toho procestoval moc. Všude je něco a je jen na člověku co si z toho vezme a jak se nechá rozhodit a jak zvládá krizové situace a je vidět, že plno lidí má problém sám se sebou a řešení něčeho za 1kč nebo v hyper super slevě mne nechává klidným. Vážím si toho ,že vůbec cestovat mohu a vyspím se stejně dobře na pláži pod širákem, tak v pětihvězdičkovým hotelu a najím se stejně dobře u Švédského stolu jako v zastrčených uličkách Číny s místními lidmi, na což možná vzpomínám i raději a do dnes. Držím palce ať ti dovolená dobře dopadne a pokud budeš spokojený napiš sem ,pokud ne, zvaž jak moc hrozné to bylo jestli je nutné to sem ventilovat, neb jak jsem psal ,běžný zákazník ,který je spokojený recenzi nenapíše, nebo alespoň jich není tolik co mají tu touhu se o něco podělit.Tom
Přidal/a Ondřej dne 05.04.2015

Dobrý den, Po přečtení recenzí jsem nějak znejistěl protože již máme zaplaceny zajezd s ck fischer. A touto cestou se chci zeptat zda někdo cestoval s Fischerem na Maledivy. Děkuji
Přidal/a Marie dne 03.04.2015

Radko, měla jsem stejný problém, lapají za 1 kč na změnu destinace termínu s tím, že si musíme zaplatit pojištění na zdravotní péči, jinak ta změna za 1 kč nejde sjednat. V důsledku je to jen marketingový tah, abyste si koupila to pojištění. Nám ještě zrušili termín odletu, takže nakonec jsme odstoupili od smlouvy a čekáme na last od Alexandrie,tam co řeknou, tak platí.
Přidal/a Radka dne 30.03.2015

Dobrý den, bohužel i já musím přidat s ck Fischer velice špatnou zkušenost. Jejich chování je velice nesolidní, když jsem zájezd kupovala vše bylo v naprostém pořádku jak se říká když ptáčka lapají hezky mu zpívají, k zájezdu jsme si zaplatily i změnu termínu a destinace za 1 kč, ale když jsme přišly že nechceme letět do destinace kterou máme na smlouvě už byl problém na světě. Tuto cestovku určitě nedoporučuji strašné chování pokud se Vám něco nelíbí.
Přidal/a Tomáš Haltmar dne 22.03.2015

Kačko ok dávám sem tedy odkaz s kým jsem jednal,s kým jsem jel a s kým jsem byl spokojený.Je možná nepodstatné jestli jsem to nazval jak jsem to nazval,nebo jestli jsem to nazval podle loga a pod.T.H. tak tedy pro upřesnění Franšízant Green Travel, s.r.o. Obchodní zástupce Cestovní kancelář FISCHER, a.s. OC OLYMPIA, U Dálnice 777, 664 42 Brno delegáti snad sedí co působí v Dubaji :)
Přidal/a Kačka dne 22.03.2015

Pane Haltmar, v Brně Fischer už dávno zanikl, má jen frančízu a to Green travel. Jen pro upřesnění.
Přidal/a Božena dne 02.03.2015

My máme s touto ck dobrou zkušenost,vše proběhlo v pohodě,hotel odpovídal popisu, organizace přepravy vpořádku a delegátka paní Zuzana na Rhodosu velmi ochotná,vše potřebé vyřídila,zařídila a vypadalo to,že si je dost dobře vědoma,že svým chováním dělá pověst této ck...nemám žádné výtky, na rozdíl od ck Alexandria,jejich delegát byl tak odporný a arogantní,že dodnes nechápu,kde se to v něm bralo a nemluvě o tom,že nás strčily do jiného hotelu,než byl objednaný na totální pustině...letos jedem s Firem,ale jen proto,že Ck Fisher měl už námi vybraný hotel vyprodaný..
Přidal/a Tomáš Haltmar dne 02.03.2015

Jirko já jsem s panem Chmelařem do styku vůbec nepřišel tak nemohu psát ani tak, ani jinak.Lidé se kterými jsem přišel do styku se chovali ochotně ,vstřícně a neměl jsem s nimi ani jediný problém. Z tohoto titulu jsem dal referenci. Pokud bych byl nespokojený a dokonce tak, že bych požadoval slevu učinil to a referenci bych dal až po ukončení a vyřešení mé stížnosti a sporu. Se zkušenostmi to nemá žádnou souvislot. Naopak, vedu firmu a na starosti mám asi tak 40 lidí a věř ,že je velmi složité sehnat lidi kvalitní. Sám mám některé pobočky na velmi vysoké úrovni a z toho jsou lokality, kde sehnat dobrého zaměstnance je nadlidský úkol. Nedokáži si představit ,kolik lidí má na starosti Fischer (navíc jak jsou od vedení daleko) a je mne zcela jasné ,že budou klienti i zcela oprávněně někde nespokojení. Je potřeba, ale aby se ozvali i klienti, kteří služby CK ocenili a mezi ně patřím i já a dokonce jako jeden z mála jsem ochoten se pod referenci podepsat celým jménem .O referencích mám své mínění ,ale to sem moc nepatří. Jirko je to jednoduché prostě s CK už nikdy nikam nejezdi a možná to dělej jako já a nejezdi s CK jako já vůbec i když ne vždy to jde a já když byly děti malinké s CK jezdit musel, jelikož mladej nemluvil anglicky a chtěl jsem mít jistotu, že když děti onemocní pomůže nám se někdo o ně postarat. Tudíž nemáš pravdu, že nemám srovnání ,nespočetněkrát jsem byl s CK (ale jinou) v Egyptě v zimě v Alpách i jiných státech. Měl jsem štěstí, v Egyptě jsem byl taky maximálně s CK spokojený. Můj fakt je ten, že kdyby nebylo Fischera jelikož jsem návštěvu Dubaje nechal opravdu na poslední chvíli ,tak bych nikam neletěl a byli by jsme na jarní prázdniny dětí doma. Paní v SAE co vedla náš jediný fakultativní výlet (dále jsem šlapali po svých s batohem) byla opravdu na úrovni a delegát Jakub nám byl k dispozici na tel kdy jsme potřebovali. Slečna na pobočce v Brně byla zjevně nová ,ale snažila se, učila se a já i snahu dokáži ocenit. Ale jak jsem psal je to tím, že mám firmu a sehnat lidi v ČR co se jim chce opravdu makat a pro firmu i padnout je zasraně v naší republice fakt málo. Ale jak jsem psal, tvůj případ neznám, jestli je Chmelař pan Jakub tak já jsem neměl problém ,potřeboval jsem zavolat ,zavolal jsem, info jsem dostal, napsal jsem mu sms, obratem mne přišla potřebná odpověď nic víc nic míň. Jestli tedy v Dubaji dělá svůj business nebo ne nevím a je mne to jedno, jelikož na mne to nemělo žádný dopad. Držím palce při další dovolené, ať není potřeb delegáta a tahanice s CK Fischer ať jsou za vámi. Za mne dávám ale k CK Fischer kladné hodnocení ,na tom to nic nemění neb jak jsem psal neznám tvůj případ, nebyl jsem v SAE s tebou a nevím a nemohu posoudit jestli tvoje reklamace je opodstatněná nebo nikoliv a jak probíhalo jednání při problému z obou stran. Dubaj je jinak jednoduchá destinace, není potřeba tam jet s CK ,ale je to pohodlnější a cenový rozdíl, když si vše budete zajišťovat sami je zanedbatelný. s CK Fischer se nikdo nemusí bát jet, jsou lidi takový a makový ,jsou chvíle takové a makové, nálady různé a problémy rozličné, lidi i delegáti u jiných cestovek a problémy jsou podle mne podobné a je to jak s auty pokud má člověk smůlu může mu i Mercedes za 3mil zůstat stát na dálnici a pán na servisu i z mercedesu nemusí mít zrovna svůj den :) . Plno štěstí při cestování.
Přidal/a jirka dne 01.03.2015

p. Tomášovi, je hezké, že jste si dovolenou užili, ale bohužel, právě jak sám zmiňujete v úvodu, nemáte zkušenosti se službami cestovních kanceláří a proto je Váš příspěvek tímto nedostatkem zkušeností asi významně ovlivněn. My musíme bohužel dát za pravdu výše uvedeným příspěvkům a to díky velmi špatné osobní zkušenosti s delegátem J. Chmelařem v SAE se kterými se plně ztotožňujeme. Podávali jsme reklamaci na jeho pochybení, CK a ta reklamaci uznala v hodnotě 2.000 Kč, takže tak malé pochybení p. Chmelaře to nebylo. Jak je z recenzí patrno, tento delegát není kvalitní. V SAE spíše řeší svůj soukromý byznys a práci pro CJK Fischer se věnuje minimálně. Cestovky nekvalitní služby běžně neuznávají, to nám věřte.
Přidal/a Tomáš Haltmar dne 28.02.2015

Dobrý den všem. Dokud jsem nevlastnil firmu, netušil jsem jak důležité je, aby i spokojený zákazník napsal referenci, neb vím, že převážně se většinu ozvou jen ti co si stěžují, ostatní jsou většinu rádi ,že dostali to za co si zaplatili a i když byli spokojení na to napsat referenci už si čas neudělají. V případě mé firmy si dokonce čas na to napsat špatnou referenci našla konkurence Ale k věci. Většinu jezdím na dovolené bez cestovek, no nyní jsem se rozhodnul jet na poslední chvíli. Pozor na internetu najdete miliardu nabídek na lastminute třeba do Dubaje jak jsem letěl já s rodinou ,ale většina je vyprodaná i když se termíny tváří, že jsou volné. Třikrát jsem přes internet zabukoval termín ,ale vždy po třech hodinách mne bylo řečeno z vyhledávacích portálů ,že termín není volný. Ujala se mne CK Fischer s tím, že se pokusí sehnat letenky po té co jinde mne jasně řekli, že žádná letenka do Dubaje není volná. Kloubouk dolů před CK Fischer sehnali letenky tak, že jsem dokonce já letěl v businessclas s tím ,že jsem platil letenku obyčejnou tak jako ostatní (děti a manželka záviděli) Tak že vše jsme řešili 19.2.2015 a odlítali jsme již 21.2.2015 jen díky CK Fischer. Let měl zpoždění, ale to cestovka neovlivní a není to její problém a v Dubaji byla písečná bouře a tak se přistávalo na letišti 30km jinde. Tam se stálo 2hodiny a pak se přeletělo do Dubaje toto taky nepřičítám cestovce ,toto jen pro zajímavost . Tam už na nás čekal delegát Jakub tuším bylo 4h ráno tamního času. Odvoz na hotel byl v pohodě a hned v neděli jsme měli fakultativní výlet, který byl díky průvodkyni obohacením a o Dubaji jsme získali potřebné informace a přehled. Omlouvám se, nezapamatoval jsem si její jméno ,žije prý už v Dubaji na stálo a byla na velmi velké profesionální úrovni. Zbytek týdne jsme s rodinou jezdili po této destinaci již sami ,metrem, taxíkem, pěšky a viděli jsme toho opravdu spoustu. V případě, že by měl někdo zájem poskytnu více info pro rodinnou dovolenou v Dubaji. Pozor nejeli jsme se flákat k vodě nebo nakupovat, ale opravdu poznávat Dubaj. Rodina se věkově skládá 45,42,15 a 13let.Hotel se jmenoval CITY MAX BUR DUBAI Delegát nám byl kdykoliv k dispozici na tel, reagoval i na sms obratem. Osobní setkání na třetí den pobytu jsme odmítnuli, jelikož jsme jej nepokládali za důležité. Odjezd na letiště a info o odletu bylo taky na pohodu. Co se týče tedy za mne dávám cestovce velké plus. Recenzi o hotelu napíši k hotelu, ale v krátkosti. Jídlo super - odpovídalo hvězdičkám, služby super - odpovídalo hvězdičkám, bazén super, lokalita hotelu super. Co bylo trochu problém je ,že netěsnily okna do ulice a tak bylo z ulice vše slyšet. Děti měli pokoj do dvora (doporučuji) Dělám do oken a dveří, bylo to opravdu jen nekvalitními okny ,absolutně se nedali dovřít klikou neb tam klika nebyla, byla tam nějaká páčka. Nejsem na klid v noci náročný ,bydlíme taky na rušné ulici , ale mohlo by to někomu vadit a tak by nebylo fér to tu nenapsat a ti co tam chtějí jet, ať si vyptají pokoje do dvorního traktu. Já a rodinka jsme byli ze dne tak unavení ,že by na nás mohli Arabové v noci třísky štípat ,tak jsme noci prospali na pohodu. Pokud budu zvažovat někam jet s cestovkou, budu vybírat i u Fischera a mohu za mne doporučit tuto CK i ostatním.S pozdravem Haltmar Tomáš s rodinkou
Přidal/a maus dne 18.02.2015

S CK Fischer jsem byla hodnekrat,i kdyz ji vlatnil jeste pan Fischer,vzdy jsem byla vicemene spokojena,ale na Kypru se delegatka Elena chovala neprijemne hned po priletu,v autobuse plnym lidi mi sproste odsekla na muj dotaz, takze po zbytek dovolene jsem nemela chut se ji na cokoli zeptat...takze tam uz kvuli ni ne
Přidal/a jitka dne 17.02.2015

Byli jsme před týdnem v Emirátech a s Fischerem nikdy více. Zaplatila jsem si u nich v kanceláři místa v letedle v první řadě. Je tam dost místa na nohy a tak si je vždy platíme. V této nové FLY DUBAI jsem ale nevěděla řadu. Pracovnice mi ujistila, že řada 7 je ta pravá. Zaplatila jsem hotově a před odletem jsem se chtěla odbavit a tak jsem do FLY DUBAI volala a zajistila, že řada 6 je ta pravá a já si zaplatila úplně normální řadu. Sice peníze vrátili, ale...Ještě instrukce k cestě jsme dostali do Ománu místo Emirátů. Až v hotelu jsme hledali vouchery, které jsme nedostali. Delegát také katastrofa. JAKUB, tak se jmenuje nám dal informace na papíře a například, WIFI za 35 v recepci a přitom až za pár dní jsme se dozvěděli, že je zdarma. A zdarma i na pláži. Proč to neví? To, že si máme objednat snídani na cestu při odletu? Nic, žádné informace. A výlety?? Levný??? do Dubaje je pouze v sobotu. To se ale dovíte až v sobotu v poledne. Příští sobotu tam již nejste. Jinak další zájezd již za 4000 Kč. Informace o odletu dává hotel pod dveřmi, ale v němčině. Pan delegát pouze SMS. Telefony nezvedá a nebo je má obsazeny. Příště radši sami. Za co jsme mu platili???
Přidal/a Blanka dne 15.02.2015

Právě jsme se vrátili z SAE, hotelu ACACIA. Nedoporučuji, jídlo výborné,animační programy žádné,bazén ve stínu, obsluha v barech mizerná. Delegát CK Fischer, pan Jakub Chmelař, absolutní nezájem o klienty-řešení problémů. Pouze měl zájem o prodej fakultativních zájezdů. Okolí hotelu, stavební ruch ,prašnost. Nikdy více s CK Fischer.
Přidal/a Jolana dne 30.01.2015

Jen se podívejte na jejich stránky, všechny pobočky už prodali, tedy u těch, co je zkratka FR a ponechali si snad jen 5 poboček, tak to už něco znamená. A ty FR jsou agentury bez pojištění, no comment.
Přidal/a Andrea dne 22.01.2015

Dobrý den, bohužel jsme také absolvovali zájezd s CK Fisher na Kos, kde jsme řešili reklamaci na ubytování. Od moře 600-700m do kopci - místo 200m, místo přistýlky-spartakiádní lehátko, zničené a popálené židličky na balkoně. Pokoj byl vlastně apartmán s kuchyní a minibar bez chlazení. Sem tam šváb, ale to není podstatou...Místo písčito-oblázkové pláže -oblázek.Po sepsání reklamace s delegátkou, která byla nesmrtelná ....., nehodlala nic řešit, vytáčela nás apatií a po týdnu mi neochotně podepsala protokol, když jsem už na ni řvala u bazénu, aby nám pokoj vyměnila. Nic... Doma jsem napsala reklamaci, podložila foto , nechtěla jsem nic výjimečného. Slevu 10% ze 70000.- není žádná hrůza. Tak mě vyrozuměli, že mi dají 1000,. že není písek na pláži , a ostatní je v souladu s podmínkami prodeje. Načež druhý dopis , pro mě opět záporný a třetí dopis už jsem sepsala s tabulkou s Frankfurtskou tabulkou slev po poradě s právníkem od Asociace SOS. Jsou to 2,5 měsíce. ještě neodpověděli, předávám to odborníkům a klidně i televizi. Takové darebáky nechci bránit a s Fischerem na dovolenou nikdy. Oni ví proč nejsou v Asociaci cestovních kanceláří...
Přidal/a Lenka dne 07.01.2015

v září 2014 jsem byla s CK Fischer v Emirátech. S touto cestovkou už nikdy více a nikam. Letenky zapomněli v archivu, nemohli je najít. Delegát byl arogantní, spletl termín schůzky a ani neporadil s ničím. Výlet byl akorát zkažený. Jelikož jsem byla na tom samém místě předtím, tak jsem už naštěstí věděla, co a jak. Ale od Fischera mě už nikdo nikam nikdy nedostane. Naprostá nespokojenost!!!
Přidal/a Dáša dne 06.01.2015

Zkušenost s delegátkou Radkou Denglerovou v Dominikánské Republice mě ujistil, že tato drzá mladá slečna není na svém místě!!!! Dělá ostudu celé ČR, její chování bylo až zarážející, měla jsem dotaz na delegátku a proto že jsem byla s jinou ck mě odpověděla,že se nebude vůbec se mnou bavit, ani nevěděla co potřebuji. Tak se krajan v cizině nechová, čeští turisté si pomáhali jen když uslyšeli rodnou řeč, kdybych tam padla na zem tak mě tato slečna překročí a půjde svoji cestou, to mě také odpověděla. Je to mladá slečna a NEMÁ ani trochu soucitu s ostatními lidmi, je to smutná zkušenost pro mě. CK Fischer by měl také kontrolovat tyto delegáty, dělají cestovce ostudu!!!!!!!!
Přidal/a Jiří dne 30.10.2014

S CK Fischer jsem cestoval letos již po páté do Egypta a to dosud bez problémů. Až letos když v hotelu Royal Azur jižně od Hurghady měla delegátka sjednat nápravu při naprosto nevyhovujícím způsobu stravování. Po celou dobu pobytu však k nápravě nedošlo a stížnosti na tento stav nebyly akceptovány. Delegátka stále opakovala, že situace v okolních hotelech je letos ještě horší.
Přidal/a Milano dne 15.09.2014

Ano, souhlasím. I když to je někdy sázka do loterie. Jako, když si koupíte pračku. A hodně to závisí na delegátovi. My jsme byli vždy spokojeni s prvním momentem a pokaždé jezdíme někam jinam. Naši mladí ti jsou naopak pro last moment a ne vždycky to je stroprocentní (teď např. byli na Krétě, bylo to fajn, ale když někdo s něčím nebyl spokojený, mimochodem to bylo all inclusive a personal byl fajn, takže se to týkalo třeba ubytování, mohli slyšet odpověď, jo, Vy jste si to objednávali na poslední moment, přes internetový portál, takže to už je přebrané). Já sám nemusím moc učitelky (mám je i v příbuzenstvu) a letos ve Španělsku jsme takovou průvodkyni měli (a teď si zazpíváme, apod.) Ale to mi nezkazí náladu, když se tam cítím fajn.
Přidal/a Mária dne 14.09.2014

Naše skúsenosti s CK FISCHER - prečo už dlho cestujeme s touto CK a prečo sme spokojní : 1. vybranú destináciu z katalógu CK si overíme aj na dostupných internetových stránkach; 2. zásadne osobne komunikujeme s pracovníkmi CK, aj tam žiadame podrobné informácie, pretože majú prehľad o tom, čo ponúkajú, prípadne na náš podnet zistia, čo nás zaujíma; 3. destináciu si rezervujeme väčšinou ako first moment, s určitou zľavou a malou zálohou / stalo sa nám, že sme destináciu neskôr bez problémov aj zmenili /; 4. sledujeme recenzie / často veľmi protichodné / od klientov, aby sme vedeli, či si pobyt vybrať 5. nikdy nekupujeme pobyt z internetových portálov, ani u predajcov, ktorí ponúkajú destinácie rôznych CK, prípadne pobyty last moment; Asi to stojí viac času a námahy, ale výsledkom je potom naša spokojnosť s dovolenkou. A tiež je to o empatii a vhodnej komunikácii, pretože ľudia sú rôzni, ale keď je vôľa, všetko funguje. Pobočka CK FISCHER v Bratislave a v Trnave nám vždy zabezpečila príjemnú dovolenku a aj naďalej jej zostaneme verní.
Přidal/a Martin dne 08.09.2014

dovolená s Fischerem byla zdaleka nejhorší jakou jsme kdy zažili. Hotel vůbec nesplňoval kritéria hotelu, který jsme si zaplatili a tím pádem jsme byli okradeni, delegátka Daniela Křížová je navíc ta nejarogantnější **** co znám. Nejen že odmítla jakkoliv řešit fakt že nemáme to co jsme si zaplatili, poradila nám, že jestli nám něco chybí tak máme jet do města a koupit si to (ačkoliv už jsme to zaplatili fischerovi). Navíc na konci přinutila mou ženu zaplatit pobytové poplatky (ačkolv hotel vůbec neodpovídal počtu hvězd co měl a manažer nám několik minut předtím řekl, že poplatky platit nemusíme) pod pohrůžkou že nás neveme do autobusu a neodveze na letiště. Moje žena je bohužel vlivem strachu a totálního znechucení zaplatila, nicméně takové výhružky jsou praktiky, kteří používají šmějdi na předváděcích akcích. Z reklamace se samozřejmě nikdo neozývá takže zvažuji žalobu. Rozhodně CK FIscher nedoporučuji a když už nebudete mít na výběr tak rozhodně neplaťte nic dopředu!
Přidal/a Draha dne 01.09.2014

Bohužel po zkušenosti z loňského roku, kdy jsme až po příjezdu na Rhodos zjistili, že nám u Fischera objednali dvakrát letenky Praha Rhodos, ale nikoli zpět z Rhodosu jsem také prohlašovala, že s touto CK nikdy více. Ve smlouvě byly informace špatně, delegátka stále nic neřešila, až jsem vyřizovala vše s centrálou telefonicky z Řecka den před zpátečním odletem. Oklepala jsem se z negativní zkušenosti s tím, že všude jsou jen lidé s chybičkami. Za 13 dní odlétáme opět s touto CK na Mallorcu a dosud nejsou schopni potvrdit čas odletu, na stránkách je informace k letu tam i zpět čas 0:00. Tak jsem zvědavá, čím nás překvapí delegát či delegátka, příští rok už rozhodně pouze individuálně bez jakékoliv CK.
Přidal/a Simona dne 01.09.2014

S CK Fischer už nikdy!!! Ne nadarmo se říká, že není všechno zlato, co se třpytí a jak tak koukám tak nejsme jediní. Letos v červnu jsme absolvovali potřetí zájezd na Krétu, 2012 Exim super, 2013 - Jokratour naprostá paráda, tak jsme si říkali, že letos zkusíme Fischer, zase jiné místo, že je to přece jenom velká cestovka... Zájezd jsme koupili na first moment, několikrát jsme si ověřivali věci, které pro nás byly podstatné, jednou z nich bylo jídlo formou bufetu... Vše OK, let i příjezd v pohodě, na Krétě na letišti jsme se potkali s delegátem z loňského zájezdu, který trošku znejistěl, když jsme mu řekli, že jsme s Fischerem, asi už věděl. .... Hotel celkem v poho, trošku problém s pokojem, ten se vyřešil druhý den, v restauraci zasedací pořád ... podivné, že vás někdo buzeruje, že budete u stolu sedět s někým který se chová jako čuně i když je jinde volno a jídlo servíroval kuchař, on by to nebyl až takový problém, kdyby nedával porce takové, že to na vás působilo, jako by šetřili a nevím nemám v povaze si chodit přidávat, nebo stát jako tele, než dostanu porci pro dospělého člověka a ne pro dítě (podotýkám nejsem vyžírky na all inclusive, ale prostě se chci normálně najíst) a ne že mi bude někdo odměřovat kolik čeho dostanu a choďte si 15 dní přidávat???!!! Takže po příjezdu do ČR jsme se rozhodli, že podáme reklamaci, protože v katalogu nic takového uvedeno nebylo, to bychom zájezd vůbec nekoupili. Vyjádření - koupili jste si zájezd unáhleně, nepřečetli jste si reklamační protokol a kuchař tam byl kvůli pomoci... odvolání - nepřečetli jste si podmínky a kuchař tam byl kvůli estetiky jídla, tak nějak si říkám, co by napsali potřetí. Stačí tak málo - kdyby udávali údaje v katalogu kompletní. Do toho jsme tam měli jednu sobotu řeckou svatbu, druhou sobotu křtiny, taky dle vyjádření CK v pořádku, to přece nevadí, že se nenajíte, nevyspíte, hlavně, že jste zaplatili a jinak na všechny vaše výtky máme odpověď, buď reklamační protokol, nebo všeobecné podmínky, takže jejich ohánění se kodexem, pojištění proti ztráty radosti z dovolené???!!! Všechno je to jenom pozlátko, ale jakmile chcete za své našetřené peníze služby, které očekáváte tak vám zbydou akorát oči pro pláč. Takže CH Fischer a hotel Despo nikdy více.
Přidal/a Veronika a Marek dne 27.08.2014

Letěli jsme s CK Fisher do Turecka a byli jsme naprosto spokojeni. Paní delegátka Kazdová byla úžasná, vždy na vše odpověděla, poradila a byla velmi ochotná. Vše bylo přesně tak, jako nám bylo řečeno. Rozhodně doporučujeme.
Přidal/a David dne 26.08.2014

Zájezd jsem si nikdy nekupoval přes agenturu, jelikož není pojištěna proti krachu. V Brně na Náměstí Svobody v domnění, že zájezd kupuji v CK Fischer / dříve tam cestovka opravdu byla a doposud je tam stejné označení/jsem bohužel až po zaplacení u nich na pokladně zjistil, že je to agentura Green travel, která prodává zájezdy všech cestovek, takže žádná cestovka. Beru to jako klamavou reklamu a teď jsem v očekávání, co mi dovolená přinese nebo vezme?
Přidal/a Gabriel dne 26.08.2014

Vážení cestovatelé Jak tady čtu,tak počet nespokojených klientů cestovek přibývá. S CK Fischer si už několik dní dopisujeme a k naší reklamaci se stavějí tak,že můžeme být rádi že jsme vůbec byli ubytováni.Tak se nenechte otrávit a dávejte podnět na ČOI.případně jako já soudní žalobu.
Přidal/a Milen dne 21.08.2014

Bohužel se přidávám k dalším nespokojeným klientům.Zájezd jsem objednávala již v květnu na portálu e-travel,dle smlouvy pořádající nev-dama pod ck.Fischer.Před týdnem jsme se vrátili z Turecka,Side-Elit garden apart.Na recepci hotelu nám bylo řečeno,že je hotel obsazen.Neochota a arogance recepčního mě donutila spojit se s delegátkou a toto řešit s ní.Měli jsme přespat jednu noc v sesterském hotelu,toto se ale během několika hodin změnilo,s tim že musime nadále zůstat v náhradním hotelu. Ten neodpovídal požadavkům které jsme měli objednané.Na jídlo se přecházelo do jiné restaurace,kde bylo jídlo servírované bez možnosti výběru,též u hotelu nebyl bazén.Bylo nám řečeno,že můžeme používat bazén v jiném hotelu,který byl 3krát 3m. Delegátka Radka Fialová přes sms slíbila hledání podobného ubytování podle naší smlouvy,prý toto záleží na turcích a ona nemůže ovlivnit.V polovině dovolené nám byl nalezen jiný hotel,na rozmyšlení-1h.internet věčně nefungoval.Netroufla jsem další stěhování,když nevím kam-raději jsme zůstali ve stávajícím ikdyž horším hotelu.Jezdíme k moři 20let,nikdy se nám nic podobného nestalo,,je to stresové a velmi nepříjemné!
Přidal/a Josef dne 19.08.2014

Předevčírem jsem se s manželkou vrátil z dovolené, kterou nám zajišťovalo Student Agency, ale organizátor byl Fischer. Bohužel už teda ne Václav :-(. Měl jsem docela obavy soudě podle zdejších příspěvků, ale všechno proběhlo skvěle. Tedy co se týká přivítání na cílovém letišti, nasměrování pomocí obálek do přistavených autokarů, schůzek s delegátkou a její ochotou, velkou znalostí celého ostrova a přátelským přístupem. Taky bylo příjemné si s její pomocí objednat velmi pohodlně auto a vouchery za zvýhodněnou cenu. Paní Aneta byla velice profesionální. Rovněž výlety byly se skvělou průvodkyní. Horší už to bylo s nočními lety. S příletem se to dalo ještě vydržet i když jsme taky dorazili na hotel o půl jedné ráno, ostatně tento den je brán jako osmý a do dovolené není cenově zahrnut. Zaplatil jsem si týden. S odletem to bylo horší. Jak jsem viděl Němce,kteří po opuštění pokoje jeli skoro ihned na letiště a byli už doma v čase kdy my jsme ještě čekali ve vstupní hale hotelu, dost jsem jim záviděl protože cesta domů byla hodně zdlouhavá a únavná. Vím že české cestovky potažmo letecké společnosti nemají takovou vyjednávací sílu ani počet klientů jako ty německé nebo anglické, ale když na ně budeme tlačit, možná se to změní a dočkáme se důstojných časů odletů a příletů. Když to šlo před 15 lety za pana Fischera, nevidím důvod proč by to nešlo teď!
Přidal/a Adéla dne 18.08.2014

Objednali jsme si zájezd od CK Fischer a musím říct, že ještě před odletem, když jsme obdrželi cestovní pokyny, tak jsme byli celkem otrávení - sice CK avizovala pobyt 8 dní, který jsme si také zaplatili, ale odlet byl až v pozdních večerních hodinách, ubytováni jsme byli až po půlnoci, takže ve skutečnosti pobyt byl pouze 7 dní, byli jsme ošizeni o jeden den a ještě o večeři (měli jsme polopenzi), přišlo nám to jako nefér vůči klientům, kteří si zaplatí zájezd na 8 dní, ale ve skutečnosti se jedná o 7 dní...CK v podstatě uvedla nepravdivé informace, neboť ubytování bylo až po půlnoci, takže ten první den se vůbec nedá započítávat do pobytu, ale můžeme být vlastně ještě rádi, neboť v jednom článku o cestovních kancelářích od Sdružení ochrany spotřebitelů bylo uvedeno, že někdy dojde ke zkrácení až o 2 dny!!! bohužel se proti tomu nejde nijak bránit, neboť je to chyba klienta - měl si lépe vybrat dovolenou, takže příště snad budeme obezřetnější...
Přidal/a Hanka dne 14.08.2014

Poprvé s CK Fischer - Rhodos - Kalithea Horizon Royal, vše naprosto v pořádku, informace ze strany CK naprosto odpovídaly realitě. Ubytování, transfery na a z letiště, zaplacený seating, vše proběhlo v naprostém pořádku. Zájezd kupován v pobočce CK Fischer v Českých Budějovicích, tuto pobočku určitě doporučuji. Nádherná dovolená.
Přidal/a gabriel dne 04.08.2014

CK Fischer-jedna velká hrůza Objednaný hotel 4****na pláži s výhledem na moře v Agia Marine hotel Santa Marina Beach přímo na pláži. Po příjezdu nás nechtěli ubytovat-není pro vás pokoj.Po 9hod!vyjednávání pro nás sehnali jiný hotel(lepší místo i ubytování).Odvezli nás 140km daleko na druhou stranu ostrova,přesně tak kam jsme nikdy nechtěli-za Heraklion hotel Zorbas.Po ubytování vyběhli šváby a uklízečka je chtěla vyhnat sprejem na mouchy to mě dostalo.Vyhádali jsme nový pokoj už bez švábů.Toto místo je ojedinělé tím,že tam kromě hotelu není vůbec nic,úplná pr...! Do moře jenom na vlastní nebezpečí,všude jsou samé kameny-takže koupání nic.Zaplacený výhled na moře,taky nic.Vrchol všeho byl,že jsme si museli zaplatit odvoz za 230EU na letiště do Chanie.Dáváme cestovku k soudu,ale dovolenou za 55000kč jsme si vážně představovali jinak.Navíc jsem jako trouba zaplatil cestovce místo v letadle u exitu,mám rád místo na nohy.Samozřejmě jsme seděli vzadu na normálních sedadlech.Tak snad s touto cestovkou jedině do Iráku.
Přidal/a Petra dne 03.08.2014

Letos jsme s Fischerem leteli poprve do Turecka a diky pani Hyske z prazske pobocky jsme meli krasnou dovolenou. Nejen pres delegatku, ale hlavne primo pres pobocku jsme vyresili veskere pozadavky, co se tyce ubytovani, ktere nam zpackal na prvni noc personal hotelu. Delegatka chodila na schuzky, informovala nas o vsem, co jsme potrebovali vedet, snazila se vyhovet a cekala nas jak pri priletu, tak nas vyprovodila i na letiste cestou zpet. Je to vzdy o lidech a na domluve i toleranci. Dekujeme, poletime s vami zas.
Přidal/a jirka dne 29.07.2014

Pod značkou Nev-Dama plánuje skupina Fischer nabízet levnější letecké dovolené i méně vydělávajícím Čechům. V Polsku se firma chystá spustit prodej přes portál Travel Planet. Ten se zaměří zase na lyžařské zájezdy. Skupina Fischer má nový cíl – uspět na trhu levných dovolených. Po historicky největším loňském zisku se Fischer, patřící do skupiny miliardáře Karla Komárka mladšího, chystá k další expanzi. V lednu skupina sloučila cestovní kanceláře Fischer, Nev-Dama a portál eTravel do jedné akciové společnosti a zároveň podniká kroky k využití vzájemných synergií v Česku i Polsku. Pod značkou Nev-Dama chce skupina proniknout s leteckými dovolenými i mezi méně vydělávající Čechy. Až dosud se prostřednictvím CK Fischer soustřeďovala hlavně na rodinné zájezdy v hotelech vyšších cenových kategorií. Část poptávky na trhu jí tím unikala.
Přidal/a jirka dne 29.07.2014

FISCHER prohrál další soud s poškozenými klienty, dle dnešních zpráv prohrál u Ústavního soudu. Chtěl se zbavit veškeré zodpovědnosti a to mu opět neprošlo.. Přečtěte si obsah vyjádření soudu na webu ÚS. Není to první prohraný spor, ale lepšímu přístupu ke klientům se FISCHER doposud nenaučil.
Přidal/a Marta dne 29.07.2014

Odpověď Zouzinovi: ten jejich výrok - poslední letenka, musím vám to bloknout je jejich rarita, tak informují všechny - i ty, kteří si zájezd kupují půl roku dopředu. Divíte se těm službám? Pobočky všechny prodali, zůstala jim jen pobočka v Ostravě, Praze, Liberci a Hodoníně / víme všichni proč/ a jinak jsou to všechno agentury s jiným názvem. No a schopni zaměstnanci odešli, byli prý moc osobní-:).
Přidal/a Zouzin dne 24.07.2014

Omlouvám se, byli jsme na Kypru :-) Agia Napa. Hotel Atlantica Aeneas Resort. Hotel úžasný, vyhlášená pláž zklamala, ale to je do jiné recenze :) :) :)
Přidal/a Mária dne 23.07.2014

Toľko negatívnych postrehov o CK Fischer, že až mám obavu, že mi nikto nebude veriť. Ale asi každý je iný a má iné požiadavky na dovolenku. Takže - ja budem chváliť a doporučovať destináciu Madeira, Funchal, hotel Orca Praia všetkým, ktorí chcú za dobrú cenu dostať dobré služby. Prílet, odlet, transfer do a z hotela, všetky potrebné informácie, skvelá delegátka Nikol Rebola, príjemné izby s veľkými terasami, oceán priamo "pod nohami", reštaurácia s dobrou ponukou jedál, výlety z ktorých si každý určite vyberie to, čo mu je blízke a predovšetkým úžasná príroda. Prežili sme dva týždne, počas ktorých sme poznávali tento krásny sopečný ostrov a nenašli sme nič, čo by nám pokazilo radosť, resp. čo by nenaplnilo naše očakávania. Aj nabudúce s CK Fischer.
Přidal/a Milan dne 22.07.2014

Zouzine, nenapsal jsi, kde jste byli. My jsme byli na Mallorce a na začátku to byla pěkná divočina. Ostatní super.
Přidal/a Zouzin dne 21.07.2014

Tak já se přidávám k těm "smutnějším", respektive zklamaným klientům. Ne, že bychom po delegátce něco chtěli, ale vezmu služby všeobecně. Jak už jsem psala, když jsem se rozhodovali, že zájezd u Fischer zakoupíme, byla slečna neustále "online", dokonce hned, že si ho již dovolila nezávazně zarezervovat, protože už byla poslední dětská letenka ( takový laciný trik mě pobavil, ale už jsme to nechali tak, zájezd byl nákladnější a ostatní CK to měli podobně), po zaplacení bída a hrůza, domluvit se, byl zážitek....( hlavně špatně uvedená služba parkingu na letišti - vyřešili jsme si to nakonec sami přímo s dispečerem, který jen potvrdil neustálé problémy s CK Fischer) Na letišti v destinaci chaos, delegát pouze jeden, schovaný někde za rohem v "kukani", lidé od Fischeru zmatkovali, nevěděli jsme, kam jít, dokonce jsme až vylezli z letištní haly ven, kde nás řidiči autobusů nahnali jako stádo dobytka zpět dovnitř - dveře se samozřejmě již nechtěly otevřít - no to by bylo na další samostatný příběh....Ostatní konkurenční delegáti CK čekali přímo u východu s cedulkou a byli minimálně dva. Autobus nás rozvážel bez delegátů. Byli dva. V hotelu jsme byli jediní po příjezdu, a ubytovávali jsme se taktéž sami ( domluvíme se, nevadí nám to). Delegátka večer na první schůzce "vlažná", spíše jsme měli pocit, že jsme na obtíž, dalších schůzek jsme se neúčastnili. ( i kvůli tomu, že jsme zjistili, že o hotelu a pokojích toho moc neví....) Poslední schůzka byla úsměvná - paní/slečna, se ani nezeptala, jak jsme se měli, jak se nám líbilo ubytování, destinace, apod...Jedna jediná věta" autobus odjíždí v 6:55 od hotelu a víc toho k odletu není" :-) To nás pobavilo... odjížděli jsme autobusem zase sami, ani jeden delegát nás nevyprovodil, ba ani nás vlastně neupozornili, že budeme na letišti už sami...Konkurenční CK své klienty vyprovázela. Nabídky nám také žádné nechodí, jen neustále volal jejich automat o spokojenosti zájezdu.
Přidal/a monika dne 21.07.2014

jaromir/ zaujimave ze naopak mne neposlali ani jeden mail z ponukou
Přidal/a Jaromír dne 21.07.2014

Služby jsou průměrné, pokud srovnávám s ostatními CK, informovanost před zájezdem je slabší a přístup dost neosobní. Po návratu mně vadí to, že mě zaplavují množstvím nabídkových emailů.
Přidal/a Hilda dne 18.07.2014

Dobry den .letěla jsem s Fischerem poprve.ale naprosta spokojenost,Vše zařizeno,podklady,vše v čas.Moje destinace byla Tunisko 4.7 .2014.na 11 dni,kdyby tato cestovka vyměnila delegatku,jela bych i dalši rok do hotel houda.Byla jsem již v tomto hotelu minimalne 10x,vzdy s jinou cestovkou,vzdy delagatka super,ale tato co tam je .je bida a utrpeni, ,ktera je arogantni ,nema zajem,a když dojde na schuzku o pul hodiny pozdě,a Vaš dotaz zni proč,tak Vam řekne že ona neni na dovolene ,tak jako Vy a mate čas čekat,což mě rozpalilo do běla,Ubytovani dobre,jen na pokoji byla jedna manželska postel a jela se 2 dětmi kdy 12 syn platil plnou taxu 20,000 jako dospěly.Donesly me matraci na spani ,kterou položili na zem.Myslim ,že cestovka nějak pokazila ubytovani ,ktere znělo 2+0..ale mi byli 2+1......ale děkuji personalu hotelu za tu matraci.
Přidal/a Petra dne 08.07.2014

Rhodos, Faliraki, hotel Matina. PERFEKTNÍ !!!! Za příznivou cenu jsme nečekali zázrak, skutečnost předčila očekávání. Velmi dobré jídlo, ubytování pěkné, čisté, skvělý bazén, moře krásné. Delegátka Veronika Šormová fantastická. Všichni delegáti by si měli vzít příklad z této slečny, stačí zmínka, vyřeší, poradí, pomůže, vše s úsměvem. Opravdu člověk na svém místě, na kterém je vidět, že má rád svou práci, Fakultativní výlety byly super, je vidět, že CK Fischer spolupracuje s kvalitními průvodci, protože výlety s panem Richardem byly ty nejlepší, jaké jsme kdy zažili. Nikdy, nikde a nikdo nám nepovídal o Řecku, Rhodosu, tolik jako on. Bylo to nesmírně zajímavé, s ohledem na vedro skvěle logisticky vyřešené, autobus vyveze nahoru, aby se šlo dolů, je-li možnost, výklad probíhá ve stínu, jedním slovem parádní. Dovolená byla nádherná a je vidět, že i za nepředražený zájezd lze prožít krásné dny, na které se bude vzpomínat celý život. Děkujeme Veronice i Richardovi, rádi se na Rhodos vrátíme.
Přidal/a Marta dne 01.07.2014

Pripajam sa k naspokojnym zakaznikom a plne suhlasim stym ze nikdy viacej s CK FISCHER, moja skusenost komunikovanie s delegatkou p.Valeriou nula bodou naviem ako ju tu dakto moze chvalit. Potrebovala som lekarske osetrenie a vsetka nasa komunikacia prebiehala formou SMS ,najprv chcela vediet aku mame poistovnu ,tak som odpovedala ze Europsku jej odpoved bola ze si mam sama zavolat to poistovne,samozrejme som sa nedovolala tak zase SMS ze nakolko mam poistenie FISCHER ona je moja delegatka tak potom po 3 sms medzi nami zavolala do poistovne vsetko potom bolo ok az do vtedy ked sme sa nemohli dohovorit s lekarom ale nakoniec lekar zavolal delegatke z hotela Sea gul dakej Sarke a ona so mnou komunikovala cez telefon a vlastne prekladala moje poziadavky.Stacilo povedat ak bude problem prezvonte a co nas vlastne najviac nahnevalo bolo ze den pred odletom 24.6.prisla a dala nam staru informaciu o odlete lietadla,nakolko sme uz vedely od inych klientov z 2 odlisnych cestoviek uz 23.6 ze nase lietadlo meska ona o nicom nevedela a po mojom upozorneni odpovedala ze este nebola v cestovke a vrcholom bolo ze jedine CK Fischer viezla klientov na letisko o 12h a ostatne cestovky o 13h,takze sa este naobedovali po upozorneni p.Valerie mi poslala SMS ze bohuzial to neni v jej kompetencii adchod z hotela a vautobuse nam delegat povedal ze neskoro im bolo oznamene meskanie letu ,hlavne ze Kartago,Satur,Azurraizen to vedel 3 dni pred odletom a odchod mali adekvatne k odletu my sme celu 1h staly v rade este pred skenerom a do haly sme isly naraz z ostatnymi co prisli 1 h po nas. V Egypte som teraz bola po4x ,3x som letela s Kartagom naprosta spokojnost a s Fischerom 1x a naposledy ak sa nezamyslia v CK tak v nasom pripade prisly o 9 ludi ktori mohli vyuzivat cestovku aj do buducna a myslim ze je viacero zakaznikov o ktorich tymto pristupom prisly.
Přidal/a honza dne 30.06.2014

Oprava 9.7. a takhle rychle si představuju ,že bude všechno napraveno.
Přidal/a honza dne 30.06.2014

Ty krávo,tak jsem dočet ty vaše recenze a trochu se mi orosila prdel.Letíme 9.6 . s C.K. Fischer na Kretu a počítám ,že jestli se nám tam stane jen polovina hrůz co tu píšete ,tak minimálně jednoho z naší skupiny poveze domů leteckej maršál .
Přidal/a Zouzin dne 21.06.2014

My jedeme s CK Fischer prvne, jezdili jsme s Firem... Musim ale podotknout, ze nez se zajezd uhradil, CK ochotne, nekolikrat za den emailovala, podavala informace a snazila se vyjit vstric. Bohuzel, po uhrazeni zajezdu, jako kdyz utne...Trochu nas to odradilo a doufame, ze vse bude v destinaci v poradku :-)
Přidal/a george dne 19.06.2014

S touto cestovkou jsme jeli poprvé na Rhodos a byli jsme spokojeni.Delegátka Zuzana moc přijemná ochotná,všem,co měli problém se snažila maximálně pomoci,lepší jsme ještě nepotkali.Jen souhlasím s John2000,taky odlet 19.05. a v hotelu až kolem 1.00 druhého dne,takže se nám to nějak zkrátilo.....
Přidal/a John2000 dne 18.06.2014

S CK Fisher jsme byli poprvé a také naposled. Odlet v 18:30 přílet do hotelu druhý den 2:00. takže jsme si zaplatili 1 den který jsme ještě byli v práci a ve škole. Místo prý vhodné pro rodiny s dětmi. Moře asi po dvou metrech od pláže již bylo hluboké 2,5m. Slibovaný voucher do aquapalace , který jsme měli obdržet po uzavření smlouvy jsme nedostali ještě ani 14 dnů po skončení dovolené. Přístup CK = kliente postarej se o vše sám, nejsi malé dítě.
Přidal/a Dana dne 17.06.2014

Velká pochvala delegátce CK Fischer v Hurghadě - paní Valerii. Milá, ochotná, v každou denní i noční dobu.
Přidal/a martasP dne 03.06.2014

Opět se hlásím se zkušenostmi s CK Fischer. A opět jsme byli se službami delegátky spokojeni. V hotelu jsme byli jediní, za kterými naše delegátka jezdila, během týdenního pobytu jsme se sešli 3x, což úplně stačilo, cokoli jsme potřebovali vyřídit na recepci, se vším ochotně pomohla. Na fakultativním výletě s námi byla delegátka z Čedoku, která byla také velmi příjemná a ochotná. V hotelu jsme se seznámili s Čechy, kteří tam byli s Čedokem a ti svou delegátku za celý pobyt neviděli, dokonce ještě 11 hodin před odletem neměli informace o svém odletu! Takže z našeho pohledu bylo vše OK.
Přidal/a Radka dne 27.05.2014

Souhlasím s těmi, kteří říkají: Již nikdy s touto CK. V březnu jsme byli na dovolené v SAE . Z důvodu nevhodného ubytování jsem žádala o výměnu pokoje .Delegát přijel pátý den odpoledne a den před odjezdem nám nabídl přestěhování. Podala jsem písemnou reklamaci a výsledek? Reklama a katalogy této CK jsou pouze informativní a můžu být ráda, že jsem nebyla ubytována pod úrovní terénu, nebo s výhledem do zdi, protože i takové pokoje se pronajímají. Hluk je pojem relativní a když vám jezdí pod oknem od osmi večer do rána auta jedno za druhým a s troubením se dožadují obsluhy v prodejně alkoholu, tak je to v pořádku. A delegát není od toho, aby byl k dispozici klientům denně a že jim není k ničemu vůbec - nevadí. Navrhuji tuto CK přejmenovat na: CK PŠTROS
Přidal/a martasP dne 20.05.2014

Tak my si letos opět objednali dovolenou u Fischera...za 6 dní odlétáme, směr Rhodos. Po návratu se s vámi ostatními opět podělím o recenzi k této CK.
Přidal/a janík dne 20.05.2014

Pokud nevyřídili reklamaci v zákonné lhůtě, tj. do 30-ti kalendářních dnů (pozor na poslední soboty a neděle ve lhůtě, o ty se prodlužuje) ode dne následujícího po podání, máte nárok na plnění požadované v reklamaci. Pokud podáte podnět o porušení zákona cestovní kanceláří, stačí elektronikcky na Českou obchodní inspekci, tak cestovní kancelář dostane pokutu ve správním řízení. Vyžádejte si od ČOI informaci o vyřízení podání, pak budete mít vše černé na bílém a v případě že vše bude kladné ve váš prospěch můžete se domáhat v klidu svých nároků.
Přidal/a MIROSLAVA dne 17.05.2014

SOUHLASÍM S JANOU A JOHNY, S CK FISCHER NIKDY VICE, U PULTU VAM ŽENSKÁ V ČERVENE MIKINE /TO BY SE PAN FISCHER DIVIL, JAK IMAGE ZMENILI-:)/ HOTEL NADHODNOTI,KDYZ SE CHCETE NA NECO ZEPTAT, ODKÁŽE VÁŠ NA PODMÍNKY PRO CESTUJÍCI, KTERÉ SAMA NEZNÁ. NA REKLAMACI MAJÍ MESIC,ASI JICH MAJI HODNE, KDYZ ANI LHUTU NEDODRŽÍ. POPISY HOTELU NEODPOVIDAJI SKUTEČNOSTI, HLAVNĚ PLÁŽE. NIKDY VÍCE!
Přidal/a johnny dne 16.04.2014

Cestovní kancelář F I S H E R je jeden z největších touroperátorů v České republice s více než 100.000 zákazníky Cestovní kancelář F I S C H E R se specializuje zejména na letní letecké dovolené u moře Má více než 130 tisíc zákazníků a řadí se tak ke třem největším cestovním kancelářím v Česku. tak s kterou jste cestovala? goodnight
Přidal/a Monika dne 15.04.2014

Viem veľmi dobre ze sa jedna o CK fisher a vôbec Nie je v mojom úmysle chváliť sa koľko cestujem chcela som tým povedat ze mam z cim porovnať nakoľko casto cestujem a cestovala som z rôznymi CK a podľa mna je rozdiel ked porovnáva človek ktorý bol možno z jednou -dvoma CK niekde. Pekny večer prajem :)
Přidal/a johnny dne 15.04.2014

paní moniko , to jste se chtěla předvést, jak moc cestujete, či co? myslíte ,že jste jediná kdo jezdí na 2 dovolenky ročně? a že jedině vy víte jak hodnotit ck? chm, směšné. asi jste se spletla, neboť tady se jedná o ck fischer. ale to by vám nemělo při tak častém cestování a znalostí cestovek unikat. s pozdravem ck fischer nikdy více j.
Přidal/a Monika dne 15.04.2014

Ja mám z CK Fisher len dobre skúsenosti nemôžem povedat ani jedno krivé slovo, vsetko prebehlo v najlepšom poriadku. A to som osoba co cestuje kazdy rok na 1-2 dovolenky. Cestovala som niekoľkokrát s CK fisher, CK Turancaru, Satur, Pegas absolvovala som z uvedenými CK dokopy 42 dovoleniek tak viem porovnávať CK a niektorí tu máte ozaj nemiestne komentáre a sťažnosti na veci ktoré mi vobec neprídu vecami po ktorých možno povedat "nikdy viac "
Přidal/a jana dne 15.04.2014

s CK FISCHER patřící do portfolia p. Komárka, už nikdy. Katalogy úmyslně obsahují jen minimum informací, webové stránky totálně zoufalé - info jak pro hlupáky. Vše vám vysvětlují ústně a pak se domáhejte toho co jste si řekli a nemáte to nikde vytištěno. Zaplacený zájezd nám v podstatě zrušili, neboť změnili termín o 3 dny. Pokud to udělám já jako zákazník platím jako mourovatý, pokud to udělají oni, nic se něděje. A vy snad máte nějaký problém změnit si v zaměstnání termín dovolené v době, kdy se o dovču všichni perou? Takže vás připraví o dlouhodobě naplánovanou dovolenou a co?, o jednoho zákazníka méně, to je jedno, přijdou přece další hlupáci....
Přidal/a Pavel dne 12.04.2014

Letošní zkušenosti z SAE s cestovní kancelaří Fischer: - neochotný a nic pro zákazníky dělající delegát - CK po návratu šetřila reklamaci Seatinku měsíc, přitom k reklamaci, že nám byla obsazena zaplacená místa v letadle, jsme přiložili palubní vstupenky, kde bylo zřejmé., že nám byla dána jiná řada, takže stačilo vrátit ihned peníze, to ne ono to šetřili celý měsíc s odpovědí , že nic nezjistil. Takže vše v pořádku a zákazníci objednávejte a plaťte za služby předem, že bude smlouva dodržena CK ovšem nemůže zaručit. Doporučuji zkusit jinou solidnější CK, Letos , ani příště s nimi nejedeme.
Přidal/a jirka dne 03.04.2014

Po dovolené na Gran Canaria v únoru 2014 od CK Fischer a.s. se dovolujeme podělit o zážitky a nepěkné praktiky této CK. Dle smlouvy jsme si zaplatili 7 nocí, které nám jmenovaná CK zkrátila o 1 noc. Odlet měl být odpoledne, ale my jsme vstávali ve 2,00 hodin ráno, odjezd od hotelu ve 4,00 hod. ráno.Bez zaplacené snídaně formou bufetu/pouze 2 trojuhelíčky chleba,pomeranč,jablko/Někteří bez snídaně a obědu all incl. Odpověď na naši reklamaci zněla, že část noci je také noc /zaplacená námi/. Běžná praktika této cestovky. S těmito vychytralci již n i k d y necestujeme.
Přidal/a svatava dne 01.03.2014

dnes jsme se vrátili z pobytu v Egyptě na hotelu OLD palace . krásný . veliká spokojenost . škoda jen ,že jsme byli jen na týden . hotel nám připománal NuWaibu v Tabě ,kde jsme léta jezdili. kolem nic jenom moře krásné pláže a klid. sice moc ruských klientů ,ale až jsem se divila v klidu. jídlo dobré čistota perfektní a služby taktéž na ůrovni. Jsme rádi ,že jsme nejeli do klasické Hurgády asi by jsme byli zklamáni. delegátka taktéž bez problémů milá ochotná . a navíc nás ještě potěšili o ,že neletěl Travel service ale ČSA. děkujeme .
Přidal/a Zdeňka dne 08.02.2014

V loňském roce jsme s manželem navštívili ostrov Mallorca - hotel Mariant, který patří CK Fisher. Byla to nezapomenutelná svatební cesta. Se službami CK jsme byli velice spokojeni. Hotel byl velice útulný a čistý, u bazénu bohužel nedostatek lehátek. Pláž nádherná - křišťálově čistá voda, krásná vegetace, čisto. Měli jsme all - inclusive - strava čerstvá - středomořská kuchyně, hodně ryb a maso,vynikající čerstvé ovoce, často se opakující, ale opravdu dobré. Jedinou věc bych vytkla - náš pobyt končil snídaní - i přes to, že jsme začínali večeří, museli jsme opustit pokoj do 10h a transfer na letiště byl až v 18h, tak jsme strávili celé odpoledne v hotelové hale se zavazadly. :-( Jinak mohu ale ráda doporučuji a určitě si pro svou dovolenou zase vybereme CK Fisher - česky mluvící delegátka také příjemná, ochotná.
Přidal/a martasP dne 26.01.2014

Souhlasím s paní Janou
Přidal/a Jana dne 26.01.2014

Dobrý den, s CK FISCHER mám pouze skvělé zkušenosti. Byli jsme s touto cestovkou na Mallorce v r. 2010, na Kosu (Řecko) v r. 2012 a v r. 2013 na Kanárských ostrovech (Fuerteventura). Vždy to proběhlo bez problému, velice přivětiví a nápomocni delegáti, organizace výletu na 1. Profesionální přístup. Vřele doporučuji. P.S. chtěla bych dodat, že za nepříjemný personál hotelu nebo za bordel na pokoji nebo v okolí hotelu nemůže cestovka. Je lepší když si člověk předem přečte recenze, aby měl představu kam jede.
Přidal/a Irena dne 16.01.2014

Bohužel musím se přidat s negativním hodnocením CK Fisher - v minulosti jsme s touto cestovní kanceláří cestovali výhradně a vždy jsme byli spokojeni, nyní, po několika letech jsme to zkusili opět a byli jsme velmi nemile překvapeni - zúčastnili jsme se v červenci 2013 zájezdu na Krétu, hotel Happy Days - naše hlavní zkušenost je taková, že CK Fisher klade velký důraz na samostatnost klientů , průvodcovské služby se zužují spíše na komerční prodej doplňujících zájezdů a služeb,vše ostatní si klient musí pořešit zejména přímo s hotelem sám, takže nezcestovalí,či jazykově nevybavení klienti mohou mít velký problém. Pokud nastanou stížnosti jakéhokoliv rázu, CK Fisher není ochotna je uznat - na všechno má odkaz v Podmínkách pro cestující, že není známo v době tisku a CK si vyhrazuje právo na změnu, případně nemá vliv na změny a události , které nastanou v hotelu aj. - takže klient opravdu nemá žádnou šanci uplatnit oprávněné nároky - po zaplacení zájezdu jste plně v rukou CK a bud budete mít štěstí nebo ne - jakýkoliv pozitivně zákaznický přístup chybí.Velké zklamání a poučení.
Přidal/a Magda dne 15.01.2014

V této cestovce je zákazník zákazník pouze do doby, než zaplatí za zájezd. Pak už je bezpředmětný a pak i otravný, když se stěžuje. Mam s touto cestovkou špatné zkušenosti. Souhlasím s paní Dášou, že tak velká cestovka by měla mít zaměstnance profesionální. Když jsem si stěžovala na přístup personálu na pobočce v Brně, tak mi bylo řečeno na jejich reklamačním oddělení , at si stěžuji u majitelky franšízy Brokešové, že to pod ně nespadá, Jak nespadá, když pobočka má označení Fischer? Hlavně prachy a pak mrtvý brouk. Nikdy více.
Přidal/a martasP dne 13.01.2014

Byli jsme loni s CK Fischer na ostrově Kos...měli jsme all inclusive, ale voda v tomto programu započítaná nebyla. Jen ty jejich nápoje, což zase takový problém nebyl. Nechci se nikoho zastávat, ale myslím, že v programu "polopenze" nápoje zahrnuty nejsou. Při čtení některých recenzí mám pocit, že jsme strašně nespokojený národ a že si lidé koupí zájezd a přitom vůbec neví, do čeho jdou, protože si nepřečetli žádné recenze. Protože kdyby si je přečetli, tak by možná zjistili, že jsou někde schody a tudíž se tam nedá jezdit s kočárkem, jak jsem tu někde četla a jiné. To, že byl ovladač TV na kauci, to je taky asi věc hotelu a ne cestovky...
Přidal/a Mária dne 13.01.2014

Prežili sme príjemný januárový týždeň v Puerto Santiago na Tenerife. Tento krásny ostrov sme už raz navštívili a tentokrát sme si vybrali novinku, ako sa uvádza v katalógu CK Fischer - hotel Bahía Flamingo. Bohužiaľ sme boli sklamaní službami, ktoré tento hotel ponúka klientom. Hneď pri ubytovaní sme sa dozvedeli, že diaľkový ovládač TV je za zálohu 20,-€ (!). Dostali sme nevyhovujúcu izbu, ktorú nám na druhý deň po reklamácii vymenili. V skrini na šaty bol umiestnený bojler, z ktorého pri púšťaní teplej vody kvapkala voda do police. A čo sa týka stravovania, každý deň na raňajky a večeru rovnaká ponuka. Nemôžem povedať, že by sme hladovali, ale bolo to fádne. Viazlo aj doplňovanie riadu, raz chýbali šálky na kávu, inokedy tanieriky, malé lyžičky ani nehovoriac, a riad bol potom mokrý. No čo nás najviac prekvapilo, pri prvej večeri (mali sme polpenziu) za deci vody a deci bledého džúsu sme dostali účet 1,50 € ! To je nefér voči klientom, najmä keď sa toľko hovorí o pitnom režime. Samozrejme sme sa zariadili inak a nápoje sme si kupovali v marketoch. Vôbec nepatríme k tým, čo sa na všetko sťažujú, ale máme dosť skúseností, aby sme vedeli posúdiť, čo za svoju investíciu môžme očakávať. Našťastie okolie hotela a príroda nám vynahradili tieto nedostatky, prechádzky a výlety sme si užili, oceán bol búrlivý, sopečné pohoria úžasné. Odporúčame však CK, aby si tento hotel trochu skontrolovala a vybavila klientom lepšie podmienky.
Přidal/a Dáša dne 07.01.2014

Vrátila jsem se 1.1. 2014 z Dominikánské Republiky, kde jsem prožila krásné vánoce. Setkala jsem se tam ovšem s delegátkou od CK Fischer, která svým chováním byla studenou sprchou v tak teplém počasí. Šla jsem na schůzku s paní, která trávila dov.od CK Fischer, delegátka mě neznala a slovem ,,Vy jste kdo?" mě také přivítala. Tak jsem ji vysvětlila že doprovázím paní se kterou jsme se poznaly v resortu, Dala mě jasně najevo že nemám co pohledávat na jejich schůzce natož se na něco zeptat!! Je to naprosto neprofesionální jednání v cizině, když potká člověk někoho, který mluví rodnou řečí toho druhého. S českými turisty jsme se zastavovali a předávali užitečné informace, když bylo potřeba tak i pomohli.Je škoda,,že mladí lidé nejsou empatičtí a profesionální,když je CK vyšle jako delegáty do ciziny.Ovšem tímhle trdlem jsem si dovolenou nenechala pokazit.Nebyla jsem s tímto zážitkem sama, opodál stojící paní mě oslovila a řekla, že se jí to stalo také s touto delegátkou. Tak se zamyslete koho posíláte do letovisek pomáhat českým turistům.
Přidal/a Daniela dne 06.11.2013

Každá dovolená, na které jsme s Fischerem byli, byla super. Nikdy jsme neměli žádný problém. Delegáti přívětiví, vždy nápomocní, starali se. Nemůžu nic vytknout. S jinýma ck s kterýma jsme v minulosti byli, tak je to teda obrovský rozdíl. My už s jinou ck, než je Fischer na dovolenou nepojedeme. Jsme spokojeni.
Přidal/a Jiřina dne 01.11.2013

Letos jsme byli od ck fischer na menorce a byla to naprostá katastrofa,celý zájezd nás stál 45.tis na 8 dni ,měli jsme dvě malé děti, jedno v kočárku.Už při příjezdu jsme museli zdolat desítky schodů nahoru i dolu,abychom se dostali do pokoje,to nás čekalo každý den několikrát,strava all byli zkažené uzeniny a vajička plovoucí v oleji o další nabidce nemluvě,-HNUS!!!.Stravovali jsme se jinde na vlastní náklady,pláž opět milion schodů přes útes,špína odpadky medůzy!!Na stránkách uvádějí vhodné pro děti,to ani náhodou!Cela dovolená nás stála o dalších 20.tis víc a nervy a starosti,aby si děti vubec užili,museli jsme si pujcit auto na celou dobu dovolene a cestovat na jiná místa vhodná pro deti.Cestovka nám nabídla jako kompenzaci 2000 slevu na dalsi zajezd-Výsměch.S CK FISCHER U6 NIKDY!!!!!!!!
Přidal/a martasP dne 23.10.2013

Ještě jsem zapomněla napsat, že s námi byli v hotelu lidé, kteří cestovali s jinou cestovkou a svého delegáta za celý pobyt neviděli!! A naše delegátka, ač nemusela, se jim věnovala také a dokonce je vzala i na fakulttativní výlet! Vlastně veškeré informace měli tito lidé od naší delegátky :-)
Přidal/a martasP dne 23.10.2013

Letos jsme byli porvé na dovolené s CK Fischer na ostrově Kos a byli jsme velmi spokojení. Měli jsme skvělou delegátku Editu Doležalovou, díky které jsme viděli celý ostrov a dověděli se spoustu zajímavostí. Tato dobrá duše má svou práci opravdu ráda a vždy vám vyjde ochotně vstříc. Schůzky jsme během 8 dnů měli snad 4, veškeré otázky nám byly zodpovězeny a na informační tabuli byl vždy datum další schůzky a kontakt na naší delegátku. Loni jsme byli s CK Azur reizen a služby delegáta mě strašně zklamaly, protože to byla naše 1. dovolená u moře a moc jsme toho nevěděli. takže my jsme byli s touto cestovkou spokojeni a už teď hledáme dovolenou u Fischera na příští rok! :-) Opět bychom chtěli takovou skvělou delegátku :-)
Přidal/a Luca dne 23.10.2013

S Fischerem jsem byla vždy spokojená, dovolené byly vydařené, delegáti senzační a ochotní. To co nabízejí, vždy tak je. Někdo si stěžuje u nich na cenu, ale za kvalitu se platí, a myslím si, že to není cenově tak hrozné. Mají často slevy, výhody atd.
Přidal/a zuza dne 21.10.2013

Nejlepší ck !! Neměnila bych. Po zkušenosti s jinými ck je Fischer jednoznačně špička.
Přidal/a Josef dne 15.10.2013

To je pravda, ck neovlivni vse, třeba když se něco stane v hotelu atd. Naše rodina má super zkušenosti s Fischerem, jak nase rodina, tak segry rodina s nimi jezdíme. Vždy vše vpořádku.
Přidal/a Mária dne 07.10.2013

Pripájam sa k diskusii o službách CK FISCHER. Neviem, ako cestovka komunikuje s hotelom, ale mám dojem, že nemá priamy vplyv na to, akú izbu pridelí hotel klientom. Aj my sme neboli vždy spokojní, ale pokiaľ bolo možné, prostredníctvom delegátky sa nám podarilo izbu vymeniť. Tiež sa nám zdá, a snáď to nie je komplex ľudí z bývalého východného bloku, že klientom z Nemecka alebo z Anglicka sa viac vychádza v ústrety. Možno v tom zohráva úlohu aj rečová bariéra, predsa v rodnom jazyku sa komunikuje najlepšie. Máme bohaté skúsenosti z pobytov v Španielsku, na pevnine aj na ostrovoch, a napriek všetkému sme si dovolenku vždy užili. Aj vďaka tomu, že sme mali, a to zdôrazňujem, výborné delegátky. A rozhodne sa nemôžeme sťažovať ani na komunikáciu s pracovníkmi CK, vždy sa správali profesionálne a vychádzali nám v ústrety. Takže nech to vydrží aj naďalej, pretože aj pre nasledujúcu dovolenku si vyberáme CK FISCHER.
Přidal/a Veronika dne 06.10.2013

Tak to teda se docela divím. My s nimi lítáme už dost let, někdy i dvakrát do roka a nikdy jsme s nimi neměli žádné problémy. Naopak, ještě nám vyhověli, když jsme něco chtěli navíc, nebo potřebovali, nebo chtěli vyměnit apod. Delegáti byli vpohodě, plnili všechno jak měli, a hlavně byli v pohodě, nebyli protivný jako jsme zažili v jiných ck. Takže za mě určitě palec nahoru.
Přidal/a Eva dne 30.09.2013

Po dlouhé době jsme využili služeb ck Fischer a myslím, že tentokrát již opravdu naposledy. Zaplatili jsme si v hotelu Dassia Chandris na ostrově Korfu výhled na moře a těšili se, že uvidíme východ slunce. BOhužel když jsme v noci přiletěli, ubytovali nás v pokoji s okny na silnici, kde byl celou noc velký hluk. Další den až ve 14 hodin nám milostivě dali pokoj s výhledem na moře. Delegátka Pavla Smetanová pro nás vyjednala kompenzaci, že v den odjezdu budeme moci zůstat v pokoji až do 18 hod, neboť odjezd byl až kolem 20 hodiny. Poslední den nám ovšem recepce sdělila, že musíme náš pokoj opustit a že nám dají opět jiný do 18 hodin. De facto jsme téměř 1 a půl dne ze 7 ztratili stěhováním, což je při nemalé ceně zájezdu nehorázné. Pokud ck sjednává s hotelem služby, měla by dokázat ochránit své zákazníky před tím, aby je strkali z pokoje do pokoje a zajistit služby, které si zákazník zaplatil. Delegátka Petra se velmi snažila tyto nedostatky ck eliminovat a dělala co bylo v jejích silách. Tímto jí ještě jednou velmi děkujeme, ale s Fischerem opravdu už ne.
Přidal/a Marie dne 27.09.2013

Pokud si zajezd hned nekoupite v jejich agenturach,tak jsou neprijemni, Najedne strane to chapu,maji za to provize,ale na druhe strane,at to majtiel zavre. Mam s jejich pobockami spatne zkusenosti,personal se vam snazi vnutit to,za co ma velke provize ne to, co je dobry. Proto s CK Fischerem uz nikdy.Jsou to neprofesionalove,s Vaclavem Fischerem se to neda srovnat v nicem. Tezi porad pouze z jeho jmena,smejdi.
Přidal/a Milan dne 25.09.2013

Byli jsme s nimi dvakrát. Jednou ve Španělsku a jednou na Mallorce. Byli jsme pokaždé spokojeni, příští rok chceme s nimi vyrazit někam do exotické země ;)
Přidal/a Karolina dne 24.09.2013

S Fischerem jsme byli ted v Thajsku , konkrétně Krabi. Dovolená byla super. Nebylo nic na co bysme si mohli stěžovat. Už máme u nich vyhlédnutnou další dovolenou. Fischer se s jinými cestovkami dá těžko srovnat. Velká pochvala.
Přidal/a Jana dne 19.09.2013

Naše dovolená s touto CK byla první a byla po všech stránkách perfektní.Chci velice poděkovat naší delegátce paní DANIELE KŘÍŽOVÉ. Takové znalosti o Itálii a zejména pak o oblasti Kalábrie a městěTropea, kde jsme dovolenou prožili...Dokázala nám toho sdělit tolik, že jsem občas nakukovala, zda je nečte z knihy. Během našich výletů dokázala cestou autobusem mluvit o historii Itálie a zajímavostech této země v kuse i hodinu. Vše měla perfektně připravené(mapky oblasti, cesty na pláž,plánek města, pokyny k provozu služeb a na telefonu byla k dispozici 24 hodin denně..)Takových delegátů je málo.Ještě jednou, velký dík.
Přidal/a Petra dne 18.09.2013

K panu Davidovi skrz Rhodes. Pokud si koupite vylet a pro malou ucast je zrusen, neni to neschopnosti delegata, ale praxe agentury, ktera vylety porada. Pokud jedete v kvetnu, kdy je malo lidi, da se s tim pocitat. Pro 5 lidi nikdo bus nevypravi.V informacich to mate uvedeno a delegati na tuto skutecnost take poukazuji. Neni v jejich zajmu, vylety rusit. Psat o neschopnosti delegata je v tomto pripade nemistne. Uvitaci schuzka a 2 informacni v tydnu jsou podle mne dostacujici. delegetku, kterou jste tady napadl znam a vim, ze neprodava jen vylety, ale 45 minut popisuje ostrov, poradi,a prida osobni poznatky. Na klientech ji zalezi a praci ma rada.
Přidal/a Hana dne 13.09.2013

Letos jsme byli s touto CK poprvé a jsme velmi spokojeni. Byli jsme ve Španělsku, v hotelu Best Mojacar. Slečna delegátka Lenka Švajdová se nám opravdu věnovala. Vše podrobně vysvětlila, řekla něco o okolí i o historii. Během pobytu byla několikrát v hotelu k dispozici. Opravdu jsme byli velmi spokojeni. Máme špatné zkušenosti s jinou větší CK
Přidal/a Jiří dne 08.09.2013

CK FISCHER - neseriozní partner který s Vámi jako s klientem jedná pouze když máte zaplatit, neplní své sjednané služby a delagati v místě pobytu jsou arogantní a vysmívají se. využil jsem tuto cestovní kancelář poprvé a procestoval jsem již mnoho zemi - ale to co jsem zažil s jejich službami už opravdu nikdy více. Pokud chcete cestovat opravdu důrazně nedoporučuji tuto cestovní kanclář ani Hotel El Palacio 4 hvezdičky jelikož služby cestovky jsou pouze na papíře,samé výmluvy a jejich oblíbené JE NÁM LÍTO. HOTEL EL PALACIO VÁS SNÍŽÍ NA ÚROVEN ZVÍŘETE KTERÉ SE MUSI POHYBOVAT A STRAVOVAT V NAPROSTE ŠPÍNĚ A BEZ NÁPRAVY. EGYPT JE KRASNA ZEME ALE NE S FISCHEREM..DOPORUČUJI HOTEL GRAND RESORT V HURGHADE..... FISCHER NIKDY VÍCE
Přidal/a Jiřina a Vlastimil dne 31.07.2013

Dobrý den, s CK Fischer jsme na dovolené byli několikrát a vždy jsme byli spokojeni. 30.7. 2013 jsme se vrátili z Madeiry a jsme VELMI ZKLAMÁNI. Delegátka Nikol Rebola nám při příletu podala obálku s instrukcemi o výletech které jsme měli vytištěné z PC už z domu. Tím její služba delegáta pro nás skončila a více jsme ji nevidělI. Tak si služby delegáta rozhodně nepředstavuji. Myslíme si, že si na nás mohla aspoň půl hodiny jedno dopoledne najít čas a podat nám informace o lokalitě a jejich možnostech poznávání. Máme štěstí, že s manželem umíme trošku anglicky, jinak bychom byli úplně ztracení. Výlety jsme si plánovali sami, místní lidé byli vstřícní a tak jsme si to pěkně užili. Hotel CALHETA BEACH pěkný, čistý, strava výborná, personál milý. Je škoda, že si CK Fischer neohlídá práci svých delegátů a možná jim platí za práci, která v konečné fázi CK poškodí.
Přidal/a Hajnalka a Petr dne 30.07.2013

Nemáme žiadne námietky na služby CK Fisher. Boli sme na Tenerife a o čom sa chceme zmieniť je delegatka na ostrove Vlasta Martínková. Vysoká profesionalita a ústretovosť tejto milej osôbky je obdivuhodná. Boli sme v situácii ktorá bola aj pre ňu prvou skúsenosťou. Zachovala sa pohotovo a hlavne tým najľudskejším spôsobom. Ja osobne poznám málo nezištných ľudí, ona je bezkonkurenčná. V tej ťažkej chvili bola mi anjelom ....Touto cestou jej z celeho srdca ešte raz ďakujem. Navštívte Tenerife cez CK Fisher a sami sa presvečíte.
Přidal/a Jitka dne 25.07.2013

S cestovní kanceláří FISCHER jsme letos cestovali poprvé na ostrov KOS. To, že z letiště s námi nejel žádný delegát, který by asistoval u ubytování jistě nebylo v pořádku, ale že jsme ve čtyř hvězdičkovém hotelu dostali pokoj odpovídající sotva hvězdičkám dvěma bylo opravdu nepříjemné. Pomoci od delegátky při výměně pokoje jsme se nedočkali. Do hotelu pouze zavolala a v podstatě zjistila totéž, to, co řekli nám na recepci, že jiný pokoj nemají, že mají plno. Přestěhování do jiného pokoje v jiném hotelu jsme si museli následující den vyřídit sami. Slečna delegátka nám sdělila, že CK n e z o d p o v í d á za pokoj, který v hotelu dostanete, to, že si musíte vyřídit s hotelem sami. Rozdíl v ceně původního a následujícího hotelu CK odmítla uhradit, nakonec to uhradil původní hotel. Půl dne naší dovolené jsme strávili dohadováním a stěhováním. V případě, že by dcera neuměla plynule anglicky a vše nezařídila bychom měli smůlu, delegátka nepomohla. Při odletu na nás slečna delegátka zapomněla a nenapsala nám na tabuli kdy odlétáme a kdy odjíždíme z hotelu, museli jsme ji kontaktovat, při odjezdu na letiště na nás bylo opět zapomenuto po půlhodinovém čekání jsme ji opět museli kontaktovat a připomenout se. Pomineme-li několik odeslaných sms a provolaných minut stála nás dovolená s CK FISCHER mimo jiné i pár stresových situací navíc. Jen zůstala ve vzduchu viset otázka, bylo to způsobeno organizací CK nebo flegmatismem delegátky, nebo, jak nám bylo několikrát řečeno, vše bylo způsobeno laxním přístupem Řeků??? Takže příště, raději už ne s CK FISCHER.
Přidal/a M.Velikaničová+P.Mešo dne 24.07.2013

Keď čítam vyjadrenia klientov, resp. hodnotenie ich dovoleniek s CK Fischer, mám zmiešané pocity. My chodíme s touto CK už niekoľko rokov, väčšinou na letné i zimné pobyty pri mori, a nikdy sme neboli sklamaní. Keď si vyberáme pobyt, je pre nás rozhodujúce, aby na tom mieste bolo to, čo nás zaujíma a obohatí. Preštudujeme si nielen katalóg destinácií, ale aj ďalšie informácie o krajine, či už sa to týka prírody, pamiatok, možnosti cestovania alebo turistiky. Takže vieme kam ideme a ako asi využijeme pobyt. S tým zladíme naše finančné dispozície bežných ľudí. Možno máme šťastie, ale ak sa aj vyskytol malý nedostatok, delegátka nám ho vždy pomohla vyriešiť, keďže v ovládaní cudzích jazykov nie sme tak disponovaní. Navštevujeme najmä Španielsko a jeho ostrovy, a tam sú len výborné delegátky. Od 4. do 18. júla sme boli na Costa de la Luz, na juhu Španielska, v hoteli Garden Playanatural a opäť super pobyt. A na tomto mieste chceme poďakovať našej delegátke, pani Štěpánke Pařízkovej, ktorá svojími ľudskými i odbornými kvalitami náš pobyt ešte viac spríjemnila. Takže nabudúce, ak to bude možné už v zime, opäť s CK Fischer.
Přidal/a Rosta dne 24.07.2013

Před 3 týdny jsme se vrátili z dovolené z Kréty hotel Creta Garden, kde se jednalo o rodinný hotel . Co se týká ubytování , tak bylo docela dobré.Jídlo jsme měli zaplacené all inclusive, ale bylo skoro každý den stejné a někdy jen na příděl paní domácí. Poslední den jsme museli odevzdat pokoj do 12 hod. a byly nám ustřižené náramky (all inclusive) , že nám skončil . Nakonec nám jídlo dali, ale pití už ne , že nemáme nárok.Byly jsme nucení jít jsi koupit pití do marketu , ale pít jsme ho mohli jen mimo hotel. Přístup do moře byl skalnatý, takže nic moc. Při odletu z Heraklionu do Brna se nám vůbec delegátka CK Fischer nevěnovala ( věnovala se pouze odletu do Ostravy).
Přidal/a Eva dne 20.07.2013

Nevím, jak funguje ck nyní, ale asi před třemi léty jsme byli na ostrově Zakynthos, v hotelu Lesante and Spa. Nejdražší a nejnovější hotel na ostrově. Den před odletem nám volali z CK, že hotel není přímo na pláži, jak uváděl katalog, ale kousek od pláže. Bylo to asi 10 min chůze, pláž malá a celkem špinavá. Již při příletu se nás taxikář, který nás vezl z letiště ptal, zda jsme lékaři nebo právníci, vzhledem k pověsti nového hotelu. Hotel byl nedostavěný a nebyl ani blízko centra. Do centra městečka, tuším Tsilivi, jsme museli buď po neosvětlené pláži asi 30 min, nebo mezi zahradami a opuštěnými zahradami. Večer v hotelu bylo jedno piáno, které zapli do zásuvky a vyluzovalo nějakou hudbu. Jinak nic.Protože jsme chtěli auto, auto nebylo, neboť byl nějaký místní svátek a všechna auta vypůjčená. Od té doby s ck Fischer ani na krok, a to jsme za Václava Fischera jezdili každý rok po celé Evropě jen s touto CK.
Přidal/a Monika1984 dne 18.07.2013

Vcera sme sa vratili z dovolenky z CK FISCHER, s CK FISCHER sme boli 1x a boli sme velmi spokojny. Naozaj dodrzali vsetko co slubili, udaje ktore mali uvedene v popise hotela boli parvidive(aj napr.vzdialenost od mora, co pri iynch CK takmer vzdy nebola pravda!), boli sme spokojny s delegatom s letom s ubytovanim sluzbami, cenou jednoducho vsetkym, odcestovane mame dost s roznymi cetsovkami tak celkom vieme porovnat. Urcite odporucime dalej. Boli sme na Mallorce-El Arenal, hotel Bahamas
Přidal/a vlasta dne 17.07.2013

chci na dovolenou příští rok.tak hledám informace s předstihem.Asi se kvalita služeb rok od roku zhoršuje než naopak.Byla jsem ještě s pravým FISCHEREM -VYNIKAJÍCÍ-proto zřejmě u nás zkrachoval ale i ti co to převzali a nechali si jméno FISCHER- věděli že to byla ck velmi kvalitní i když to už nebylo to pravé přece jen dobré.Snad příští rok bude ck Fischer mít ještě dobrou uroven'
Přidal/a Pavel dne 13.07.2013

11.07.2013 jsme se vrátili z dovolené na Malorce, konkrétně hotel THB Sa Coma Platja. Po předchozích zkušenostech se zájezdy celkem zklamání. Nadprůměrná cena, podprůměrné služby a strašná zkušenost s all inclusive. All inclisive spočíval ve formě podprůměrného nádražního bufetu v zastrčené vísce. Nápoje a občerstvení podáváno v okýnku, převážně ne zrovna vstřícná obsluha bez úsměvu. Provozní doba 10.00 - 18.00. Ale pozor ! Jídlo jen do 16.00, první den se začalo vydávat až od cca 12.00. Od 18.00 výdej jen pití v hotelovém baru, s omezením max 2 alkoholické nápoje na osobu a den. Když jsme na tyto skutečnosti upozornili delegátku, tak nám řekla, že jsme první kdo si stěžuje, že klienti většinou přibrali a formu služeb si upravuje hotel sám. Při odjezdu jsme vyklidili pokoje do 12.00, byly nám odebrány karty (nemožnost jít k moři - branky fungovaly na karty) a také skončily veškeré služby all inclusive. Příplatek za pokoj do 18.00 činil 25 Eur, ale zaplatili jsme, neboť s námi byly 4 malé děti, z toho jedno onemocnělo. Ale ani na tento posléze společný pokoj se nevztahoval program all inclusive, ( 25 Eur jen za ubytování ) a tak do odjezdu autobusu, tj. 17.50 nutno zakoupit veškeré jidlo a pití hlavně pro děti ve vlastní režii. Celkem špatné zkušenosti. V porovnání s předchozími dovolenými hodně velké zklamání.
Přidal/a jan dne 09.07.2013

Tak se přidávám ke kritice této cestovky.Loni jsem byl na dovolené v Turecku hotel Doganay club a byl jsem maximálně spokojen(až na maličkosti,jako je neúčast delegátky při ubytování)tak jsem si dovolenou v tomto hotelu letos zopakoval.Po příjezdu do hotelu : požadován voucher ,který ovšem cestovka v rámci šetření NEVYDÁVÁ, kdybych si ho sám nestahl a nevytiskl tak nevím! samozřejmě delegátka nikde.Místo pokoje s balkonem pokoj v 7 patře bez balkonu a s mřížemi v okně(asi proti vypadnutí) přistýlka 2 matrace na zemi. Příslib výměny druhý den v 11 hodin.Samozřejmě NIC, další slib ve 13 hodin.Jelikož byla schůzka s delegátkou řešil jsem to sní.Podle ní je to normální postup a prý jsem dostal kompenzaci-poukázku na 2 plážové osušky v ceně 2 euro za kus (vratné ).To že nás vlastně neubytovala přešla mlčením.Musím ovšem poděkovat za její rychlost při zajištění lékařské pomoci pro vnučku které se zanítil sluchovod.Z polikliniky pro nás přijelo auto v nemocnici nás okamžitě(neděle večer) ošetřili a po ošetření zavezli zpět do hotelu.to vše bezplatně v rámci sjednaného pojištění. Jinak vše normální až na odjezd z hotelu při návratu.Odjezd v 5 hodin ráno řidič má v ruce seznam psaný nejmenšími písmeny co na počítači jsou a k tomu neumí přečíst česká jména
Přidal/a Hanah dne 08.07.2013

Byli jsme v Marsa Alam 24.6.-4.7. zrovna když začali v Egyptě nepokoje nešla celý den na hotelu wifi blesklo mě hlavou jestli se něco zase neděje....a ono jo.rodina se nám nemohla dovolat.podařilo se až večer.kontaktovala jsem delegátku zda nebudeme mít dřívější odjezd ta mi stroze sdělila,že v této oblasti se nic neděje.Připadalo mě to,že mají zájem jen o peníze ne o klienty.Jenže když vidíte hromadný odjezd italské a německé klientely máte pocity smíšené.Odjeli jsme tedy dle termínu.Při vjezdu na letiště kde byli 2 muži v neprůstřelných vestách a samopaly (na Egypt nic neobvyklého) kontrolovali pas delegátce ta nehla ani brvou když zkoumali její pas a nechali ji vystoupit cca 500 m. od letištní haly s tím,že má neplatné vízum!!! Toto nebyla zrovna moc kladná vizitka cestovní kanceláře Fischer!!!!
Přidal/a ladislav dne 06.07.2013

od 26.6. do 6.7.2013 sme boli v Egypte v hoteli Magic Beach - chcem upozorniť na nekalé praktiky zamestnancov hotela ako pri obsahu tovaru v minibare na izbe vždy si skontrolujte obsah pred odchodom zamestnanca ktorý vás ubytuje a okamžite hláste nedostatky lebo to uhradíte z vlastného ako sa to stalo nám!
Přidal/a Michala Růžičková dne 28.06.2013

Celá naše rodina cestuje s CK Fischer již několik let, dokonce od doby p. Fischera osobně. Cíl naší cesty byl vždy Mallorca, letos přibyla Ibiza. S touto cestovní kanceláři jsme nikdy neměli sebemenší problém, delegáti fungovali, pokoje vždy perfektní. Je vidět, že v této destinaci má Fischer opravdu dobré jméno. Letos poprvé bohužel rodiče odcestovali do Turecka s EXIM TOURS a musím říct, že chování delegátů bylo otřesné. Stejně tak jako přístup celé CK EXIM. Takže s EXIMEM už nikdy, vracíme se nadobro k CK Fischer.
Přidal/a Petr dne 27.06.2013

Před týdnem jsem se vrátil z Egypta ( Marsa Alam ), zpoždění na odletu dělalo 11 hodin. Jediný kontakt s cestovkou byl jeden ranní telefonát, kde paní suše konstatovala, že je zpoždění a že stejně první a poslední den je jen na dopravu. Na letišti v Brně žádný delegát nic, nebýt pracovníka společnosti EXIMTOURS, tak ani nemáme záznam o zpoždění letu. Tuto věc jsem reklamoval, jak píšou v podmínkách a kde se holedbají, že dodržují kodex. Podle kodexu nárok na odškodnění za 2 hodiny zpoždění, realita úplně jiná. Cestoval jsem mnohokrát s panem Fischerem a vždy byla kancelář puncem kvality. Opravdu nedoporučuji létat s touto cestovní kanceláří
Přidal/a pavlína dne 26.06.2013

Před 14.dny jsme se vrátili z Egypta. S Fischerem jsme byli maximálně spokojení. Žádný problém, vše ok.Podle mého názoru je to spolehlivá C.K., kterou mohu jen doporučit.
Přidal/a Kateřina dne 13.06.2013

My jsme byli s Fischerem 2x (Egypt a Bulharsko), letos s nimi poletíme na Samos. Vždy jsme byli spokojení a všechno odpovídalo katalogu. Nemám důvod tuto CK měnit.
Přidal/a Milan dne 09.06.2013

Letos jsme cestovali poprvé s Fischerem (nyní začátkem června) na Kypr a nijak zvlášť se to nelišilo od ostatních cestovek. Naopak, na hotelu ubytování bez čekání a před večerním odletem i možnost sprchy, jídla, pití. Zúčastnili jsem se 2 zájezdů (zde bych se rád zmínil o průvodkyni Eleně Bernátové, ale i té druhé, která se jmenovala Zdena, Serafína), ale kromě toho jsme se sami přepravovali za 1 EURO místní dopravou. Popř. lodí (o tom jsme však získali nejvíce informací od pracovníků baru). To nás přišlo na 10 EURO (a s cestovkou by to bylo 35). Závěr je ten (pokud se jedná u pobyty), delegáti se snaží hlavně prodat zájezdy (to je stejné u všech destinací), důvod ke stěžování žádný. Pokud by to bylo však na poznávačce, tak tam to už je dost blbý a tam by chtělo jmenovitou stižnost.
Přidal/a David dne 03.06.2013

Pochopíte na zájezdu. Výkon spočíval ve 2 schůzkách, přijetí záloh na 3 výlety, 3 SMS rušící výlety zaslané v noci před dnem výletů.
Přidal/a Pavla dne 31.05.2013

Davide můžete to více rozvést? Po pravdě jsem váš příspěvek moc nepochopila.
Přidal/a David dne 31.05.2013

Na ostrově Rhodos se nespoléhejte na delegátku CKF Veroniku Š. Pracuje sice do úmoru, ale dle vyjádření zákaznického servisu CK Fischer pouze v oblasti administrativy, příp. praktické pomoci, a to v souladu s ČSN EN 13809. Klienta v tom vůbec nehledejte.
Přidal/a Denisa dne 30.05.2013

Mam velmi dobré vzpomínky na cestovku Václava Fischera zroku 2002, profesionální personál.A teď? V Brně na náměstí Svobody úplná katastrofa, na dotaz , zda mohu mít dítě zdarma na Kos mi ženská odpověděla, zda nechci jet raději na hory,ze to neumí zarezervovat dítě zdarma. A pak jsem zjistil, ze to už není Ck Fischer,jak se prezentuje,ale agentura Green travel a pozor agentury nejsou pojištěny! A přitom má polepy Fischer!
Přidal/a zuzka dne 24.05.2013

S touto ck jsme jezdívali hlavně na kanárské ostrovy a na Mallorku a nebylo to špatné, záleží na souhře náhod, na jaké lidi zrovna člověk narazí. Vzásadě máme dobré zkušenosti, ale už je to dlouho, to byl vlastníkem ještě přímo Václav Fischer. Teď uvažujeme, že bychom znova využili služeb této ck.
Přidal/a libuše Ječmínková dne 08.04.2013

S CK Fischer jsme na dovolenou jezdili od jejího prvopočátku někdy v roce 1997-8 vždy naprosto seriozní služby,jen několik drobností , které se mohou vyskytnout vždy.Nic neřešitelného.Ovšem letos v březnu jsme s manželem odletěli do Dominikánské republiky Punta Cana hotel Now Larimar!! Přátelé naprostá bomba,skvělá delegátka Radka,která zajistila úžasné výlety,ovšem delegátka Eva - no nebyla spokojenost.Jinak jsme měli dovolenou snů 15 dní v ráji a to díky úžasnému personálu hotelu ,vše naprosto na 1++.Díky za to,že jsem si splnila sen,který ještě stále vstřebávám a ještě dlouho budu-DÍKY-
Přidal/a Karel dne 18.03.2013

CK Fisher avizuje ve své nabídce výlet k pyramidám v Gize a po příjezdu do Egypta sdělí, že výlet se nekoná kvůli špatné situaci v Káhiře, přitom ostatní cestovky s např ruskými turisty tam jezdí, dobu odletu ( v sobotu večer) zkrátila na sobotu ráno, takže člověk přišel o půl dne koupání v moři
Přidal/a Liskova Ilona dne 02.03.2013

S cestovni kancelari p. Vaclava Fischera jsme byli pred lety v Dominikanske republice, to co nas cestou i na miste cekalo vysoce predcilo nabizene sluzby CK -SUPER! Dale jsme cestovali s jinymi CK, vzdy vcelku bez problemu. Co nas cekalo na ostrove Kos s CK Fischer bylo katastrofalni. Vybrali jsme si 5*hotel na plazi, all inclusive. Z toho co CK nabizela v katalogu nebylo nic pravdou, proto jsme ihned kontaktovali delegatku a na miste sepsali reklamacni protokol. Jednani CK pri vyrizovani reklamace bylo priserne, reklamovane veci jsme dolozili i fotodokumentaci, ta je ovsem vubec nezajimala.Pri vyrizovani reklamace se, krom jednoho bodu, nevyjadrili vubec a sdelili nam, ze pro ne je vec uzavrena a vic nebudou na nase propominky reagovat. HROZNE JEDNANI, CK FISCHER JIZ NIKDY
Přidal/a MARCELA dne 14.02.2013

Byli jsme s Fischerem již 5 krát a vždy spokojenost.Že mě delegátka nedovede za ruku až k recepci a nevyřídí za mě vypsání papíru nejsem přece malé dítě a to neumím anglicky a vždy se nějak domluvím. Všechny důležité informace dostanu hned na letišti, takže ani informativní schůzku nepotřebuji snad jen skrz výlety.Můžu jen doporučit již ted se těším na léto kam vyrazíme
Přidal/a Marcela dne 30.01.2013

S CK Fischer jsme byli na dovolené několikrát, naposled v r. 2011 na Kypru. Až do té doby jsme si mysleli, že není lepší CK než je tato. (I když je pravda, že nás autobus na Kypru vyklopil u hotelu a víc jsme delegátku neviděli až při odjezdu a to neumíme anglicky...). Loni jsme proti své vůli -ale kvůli destinaci , cestovali do Turecka s CK Akvila.. Služby delegáta se nedaly srovnat. Např.při rozvážení klientů autobusem z letiště ,u každého hotelu delegát vystoupil a pomohl klientům s vyplněním poukazů. To je jenom zlomek toho, co nás mile překvapilo. Myslím, že u CK Fischer mají neochotní delegáti pěknou dovolenou za pěkné peníze, mají se co učit !!
Přidal/a Lucie Turnerová dne 30.01.2013

Má zkušenost s CK FISHER je tou nejhorší ze všech mých dosavadních cestovních zkušeností s agenturami či CK. Nutno dodat, že cestuji v průměru 2x do měsíce služebně či soukromě. Po objednání zájezdu - prodloužený víkend v Malaze (cena 22.000 Kč za dvě osoby) mě non stop bombardovali z CK nejprve kvůli podepsání cestovní smlouvy, následně kvůli platbě. Po zaplacení mi ještě poštou přišly originály smlouvy, kterou jsem již podepsanou a naskenovanou poslala mailem, zájezd byl zaplacen, ale zřejmě to nestačilo. V průvodním dopise se smlouvami bylo uvedeno, že kromě smluv je přílohou dopisu i kartička pojištění proti úpadku CK, ta ovšem v dopise nebyla. Po mých urgencích (několika) se nic nedělo (a stále se neděje, odlet máme za 24 hodin!!). Mailem mi byla zaslána rezervace letů, ovšem on-line check-in si musím udělat sama!!! Nevadilo by to, pokud by během procesu check-inu po mě systém nechtěl informace, které od CK zkrátka nemám a tudíž se nemohu "odcheckovat". Kromě toho nemám ani info, jaké zavazadlo mám zaplacené a na mou žádost o zodpovězení tohoto dotazu CK stále mlčí (24 hodin před odletem!!!!) Zájezd je zakoupen u CK právě proto, aby tyto záležitosti za mě jako klienta CK řešila, jelikož jí platím za tento komfort. Jinak si mohu koupit letenky sama a hotel si mohu "zabookovat" také sama. Takže naprostá nespokojenost, jsem zvědavá jak na mou stížnost teď budou v CK reagovat. Každopádně JÁ UŽ NIKDY S CK FISHER NIKAM NEPOJEDU!!!
Přidal/a M. Velikaničová dne 03.01.2013

3.január 2012 Už niekoľko rokov cestujeme na dovolenku s CK Fischer, na zimnú i letnú. Ak mám zhrnúť svoje skúsenosti, tak môžem vyjadriť len spokojnosť. Počnúc výberom destinácie v pobočke CK, kde vždy ochotne poradia, a končiac príjemnými a fundovanými delegátkami v mieste pobytu, ktoré okamžite vybavia, ak je niečo treba. Tohtoročné Vianoce (22.-29.12.) sme prežili na Gran Canaria v hoteli Monte Felíz a túto oblasť ( Bahía Felíz) môžem len doporučiť. Krásne prírodné scenérie, blízke malé pláže s tmavým sopečným pieskom a okruhliakmi , nekonečný oceán a možnosti dlhých prechádzok po pobrežných promenádach. Kto túži po zábave, za niekoľko minút je busom na Playa del Ingles, alebo až v Maspalomas. Aj letnú dovolenku plánujeme s Fischerom a už sa na ňu tešíme.
Přidal/a Pavlína Dvořáková dne 06.12.2012

s Fischerem jsme letělil asi 5x 3x jsme byli spokojeny ale potom apsolutně hruza byli jsme i v Egyptě o tom ani nemluvim dali nam 2 luzák místo 4 prostě hruza a ta špína
Přidal/a bronislava landsmanova dne 04.10.2012

S CK Fischer jsme byli již jednou proto jsme si letos vybrali tuto cestovku,ale byli jsme velmi zklamaní.Koupili jsme si v dobré víře dovolenou v Turecku v hotelu Malama beach.tento hotel byl avizovaný jako 4 hvězdičkový,po příjezdu jsme si připadali jako na nějaké ubytovně,divím se ,že taková renomovaná CK může tento hotel nabízet v této kategorii,odpovídá to hotelu se 2 hvězdičkami.Po urgenci delegátky jsme byli přestěhováni do rodiného pokoje,který byl o něco lepší než ostatní pokoje.Strava velice chudá stále jen mleté maso nejasného původu,tříkrát kuře jednou grilované/ syrové u kosti/,že jsme měli strach,zda nebudeme mít zažívací potíže,třikrát ryba,ovoce pouze melouny,nedozrálé hrušky a blumy.V jídelně u vydávacích půltů špína na zemi, v jídelně,která byla venku za celých 12 dní uklízeli pouze 1x.Personál neochotný,číšníci od barů neustále někde odcházeli,takžese muselo na ně čekat.Animační programy žádné,ráno pustil DJ muziku.která řvala celý den,avizované šipky a biliard/ i když za poplatek/ v hotelu vůbec nabyly.CK by se měla zamyslet nabízet v této kategorii takový hotel,jenom ji to škodí./vyřadit z nabídky/.Do Turecka již nikdy více
Přidal/a tomáš dne 16.09.2012

Včera jseme se vrátoli z mallorcy a musím říct že jediné mínus na celé dovolené byl chladný návrat do čech ale za to nemůže nikdo. jinak velice krásny pobyt v hotelu mariant i mimo něj ,pláže byly vždy uklizené,, personál ochotný jen dj by mohli obnovit. Delegátka byla vždy vstřícná i vlastík který tam nedaleko provozuje bar s českým i domácím pivkem a slivovicí atd..... my jsme byli s fischerem spokojeni a věřím že se na mallorcu na s"ilot vrátíme děkujeme moc Aneto a Vlastíku
Přidal/a Anna dne 16.09.2012

Letos jsme byli s manželem poprvé s CK Fischer a byli jsme nadmíru spokojeni.hotel White Gold v Alanyi odpovídal informacím cestovky, delegáti velmi příjemní a ochotní cokoliv zařídit,taktéž při objednávání zájezdu solidní a příjemné jednání pracovnice CK. Jsme již teď rozhodnuti další dovolenou absolvovat s CK Fischer. .
Přidal/a Gabriela dne 14.08.2012

Dobrý den, bohužel i já musím přidat s ck Fischer velice špatnou zkušenost. Jejich chování je velice nesolidní, když jsem kupovala zájezd byly velice ochotní a příjemní, když jsem potřebovala změnu obrat o 100% chování neskutečné, nesnačila jsem se divit. Opravdu nedoporučuji.
Přidal/a Simona Štefanská dne 25.07.2012

DOVOLENÁ, HOTEL CABOGATA MAR GARDEN - ALMERIA Musím se připojit ač nerada,ještě nikdy jsem si nestěžovala a to jsem už dost procestovala, až dosud jsme využívali služby CK Fischer byli jsme vždy spokojeni, ale letošní novinka v Almérii, která nám byla prezentována jako jedna z nej s krásným mořem a okolím se Vám nepovedla!! Moře je opravdu špinavé, zapáchá nedá se tam koupat a určitě to není otázka jednoho týdne, že tam vítr navál nečistoty, ale jak je vidět podle stížností je moře tak stále špinavé.Lehátka na pláži jsou opravdu zdarma, jen je nikdo nevyužívá není proč, nekoupají se tam ani místní proto je na pláži prázdno, kvůli bazénům a hotelu určitě nepotřebuji létat na jih Španělska!!Myslím že nejsme jediní s tímto názorem.Jediné plus a dokonce vysvobození pro děti byl klub Funtazie a SUPER holky animátorky Lenka s Alicí, které jim vynahradily koupání v moři za program při kterém si užili spousta srandy,zábavy a společný výlet do aquaparku.
Přidal/a Chanel dne 07.07.2012

Zájezd na řecký ostrov Kos all inclusive-hrůza.Bohužel se hotel přejmenoval z dřívějšího názvu Apollonia na Summer Village.Nemohli jsme se tomuto zájezdu vyvarovat kvůli záměru s přejmenováním.Vůbec neodpovídal all incl,nápoje instantní s umělým sladidlem-pro děti,tři druhy jídla celý týden dokola.Poslední den si musíte oběd zaplatit.Bohužel jsme vychytralost se změnou názvu zjistili až po návratu. Tyto nedostatky jsou jstejné podle starých recenzí už od roku 2006.ck s tím nic nedělá .Už nikdy!!!!!!!!!!
Přidal/a Vlasta rohánková dne 02.07.2012

Letošní zkušenost s CK Fischer- cestovat pouze se znalostí angličtiny ! EGYPT Marsa Alam 2012 Domorodý delegát nás večer vysadil před hotelem a autobus odjel.Zůstala jsem se 2 kufry a dítětem sama.Bez znalosti angličtiny jsem vyřizovala ubytování - pokoj se měnil 3x ! O tom, kde mají zmrzlinu jsme se dozvěděli za 4 dny, od jiné CK.Delegátka, která přišla další den odpoledne, byla na nic.Záviděla jsem klientům EXIM TOURS, kteří měli delegáta, který s nimi vše ihned aktivně řešil. Staral se i o buzení v den odjezdu, balíčky na cestu apod.Já jsem si vše musela vyřídit sama na recepci. Při odletu zpět jsme bloudili po letišti - delegát - místní- ani nás nepozdravil, nezajímalo ho, že couráme s kufry sem tam.Bavil se dál svými kamarády.Starší pán se ho ptal alespoń něměcky- byl odkázán , protože prý nemluví anglicky. S CK FISCHER se musíte spolehnout sami na sebe.V CK jsem nahlásila, jak jsem dopadla - odpověď : "je nám líto" ....!?
Přidal/a Libor Michal dne 23.06.2012

S CK Fischer dosti špatná zkušenost.O hotelu na Kypru psali jen polopravdy.Delegátka dosti laxní,nemělo cenu se na ní s ničím obracet.Zaplatili jsme si 4 hvězdičkový hotel za dosti velké peníze a dostali jsme hotel úrovně 2 až 3 hvězdiček/Louis Princess v Larnace/Před 3.lety jsem byl s Fischerem celkem spokojen.Ovšem letos opravdu velim špatné.
Přidal/a mirek dne 21.05.2012

byl nekdo zvas nekdy na kanarskych ostrovech s fischerem?? jesli ano prosim napiste mi na email jak to probihalo a jake to bylo jesli vporadku a takdale dekuji
Přidal/a Jan Honek dne 22.04.2012

Nejhorší CK v mém životě. Chválit jí můžou jedině Ti, kteří ještě nikde s nikým nebyli. Staré, nepraktické a vymyšlené recenze laskavě vymažte. Jste podvodníci. Po návratu z Egypta dne 21.4.2012 s tříhodinovým zpožděním , s letadlem hodícím se tak maximálně z Prahy do Brna nás vozí jako dobytek. Namačkaní na jeden na druhém v nehnutém stavu je náročné a divím se jak to mohli úředníci z ministerstva zdravotnictví vůbec dovolit provozovat. Z dovolené se vracíte utahaní, unavení a hladoví. Z hotelu Vás vyženou dopoledne bez nároku na jídlo a pití. Jestli se to podaří, tak večer odletíte a v noci jste v Praze. Kufry zničené. Cestující nadávají, ale každý se v tomto momentě snaží sehnat taxi nebo dopravu domů, protože všichni toho mají dost. Jsou unavení a na pokraji sil. Všechno vzdávají. Tak jako já. O odletu tam snad ani nemá cenu psát. Je to tryzna. Nespíte den,noc a den.Od 5.00 po příletu čekáte až do 14.00 než Vám přidělí pokoj. Vozí nás tam jako zloděje v noci. Styďte se. A to jsem tam byl po12-nácté. Dovolená dražší a dražší, ale služby horší a horší. Egypte adié.
Přidal/a Jana dne 03.04.2012

V júli 2011 sme boli po niekoľký raz na Mallorce, ale prvýkrát s CK Fischer.Dovolenkovali sme v stredisku Calas de Mallorca, hotel America. Dovolenka bola úžasná. CK všetko splnila k čomu sa v zmluve zaviazala. Delegátka bola príjemná a veľmi ochotná, pripravená riešiť naše prípadné požiadavky.Tento rok sme si opäť zakúpili pobyt od tejto CK na Mallorcu a pravdepodobne jej zostaneme verní a naďalej, nakoľko so všetkých CK, ktorých služby sme využívali do roku 2011, vyšla jednoznačne ako číslo "1". Gratulujem!
Přidal/a Eva dne 04.11.2011

Letos v září jsme byli na zájezdu od CK Fischer v Turecku. Naše poznatky jsou takové: Na pláž budete létat vzduchem protože vzdálennosti jsou uváděny vzdušnou čarou. Obrázky z katalogu jsou orientační a neodpovídají zkutečnému hotelu a ubytování v hotelu závisí na spropitném které dáte recepčnímu protože jinak můžete bydlet buď v apartmá o dvou pokojích a nebo ve střešní mansardě kde se sotva otočíte. All inclusive snídaně denně totéž rozbředlé vajíčka a pár kousků salámu, oběd max. svě hlavní jídla a to většinou červená omáčka a kousek masa. Večeře pomalu totéž. Navíc naše paní delegátka Dana Hamhalterová všechny naše stížnosti u CK oznámila jako že je vše v naprostém pořádku. Rozhodně byla dovolená s touto CK naše poslední. Nikomu nedoporučuji!!!
Přidal/a lenka dne 14.10.2011

Letos v září jsme strávili s CK Fischer dovolenou na ostrově Rhodos. Neochotná , arogantní a neprofesionální delegátka paní Šormová ,která neměla zájem řešit jakékoliv problémy a raději utekla. Ostatní delegáti CK se o své klienty starali paní Šormová nikoliv už jsme již neviděli. Museli jsme si pomoci sami. Velké sklamání!!! Nikomu nedoporučuji!!!!!
Přidal/a Žaneta dne 12.08.2011

Na začátku srpna jsme byli na Mallorce v letovisku S´llot v hotelu Playamar,sice jsme nebyli od CK Fischer,ale slušně jsme požádali delegátku Anetu Habartovou z CK Fischer o radu.Chtěli jsme jen přeložit větu v němčině nebo ve španělštině(mluvíme anglicky,ale v hotelu moc v angličtině nemluvili).Tato slečna nám odsekla s tím,že se máme obrátit na recepčního.Její neochota a strašné chování nás opravdu zarazila.A nemluvě o tom,že se chovala nadřazeně,neuměla pozdravit a raději nás přehlížela,snad aby jsme jí opět neobtěžovali s nějakými otázkami.Už jen díky této zkušenosti bych si dovolenou z CK Fischer hodně dlouho rozmýšlela!!
Přidal/a Libor Ondruš dne 30.07.2011

Po červencových svátcích jsem našel snad poslední nabízený zájezd Last minute do Bulharska s All inclusive. Ve čtvrtek 7.7. 2011 odpoledne jsem šťastnou náhodou našel nabídku CK Fischer a objednal ji. Obratem mi volala zástupkyně CK Monika Klosová a podala mi instrukce. Mailem mi zaslala podklady k úhradě, přes internet jsem zaplatil, poslal potvrzení. Asi za hodinu byla příchozí platba ověřena na straně CK, zaslali mi cestovní smlouvu, tu jsem podepsal, naskenoval a poslal zpět. Pak už jsem obdržel jen pokyny, kde si vyzvednout letenky a další doklady. Tato transakce trvala cca 2 hodiny. V neděli 10.7.2011 jsme odletěli bez jediného problému. Na místě nás čekala usměvavá a příjemná delegátka Anna Mejdřická, která nás vzorně informovala a rozvela do hotelů. V týdnu se stavila na další informační schůzku. Po celou dobu byla k dispozici na telefonu. Rovněž odlet 17.7.2011 proběhl bez problémů. Děkuji prodejkyni z CK i delegátce na místě za vzorné služby! Letěl jsem poprvé, poprvé jsme byl i v Bulharsku. Díky CK Fischer jsem měl ničím nepokažený dojem a báječnou dovolenou. Tuto CK doporučuji ostatním a rád využiji služby i v budoucnu.
Přidal/a Pavel a Hana dne 29.07.2011

Dobrý den, byli jsme s CK Fischer poprvé a naposledy!!! Letos jsme s nimi byli na Mallorce v hotelu Playa Santa Ponsa 12 dní All inc. Již od příletu byl delegát otrávený a neochotný se špatnou náladou. Informovanost od něj byla velmi špatná a pouze nás odkazoval na informační knihu na recepci. Výlety předražené a až na vyjímky bez delegáta. Pokud jsme chtěli něco vidět, museli jsme využít místní MHD. (katastrofa) Oproti ostatním CK které se o své klienty postaraly od začátku do konce jejich dovolené, jsme my byli odkázáni pouze sami na sebe!!! Již nikdy víc!!!!!
Přidal/a Marie Pindrycova dne 10.09.2010

Koupili jsme zajezd od cestovni CK FISCHER do Dubaie hotel Mina a Salam. Prvni spatna informace ohledne zavazadel ze do letadla jsme mohli mit jen 15kg a na letisti jsme zjistili ze mohlo byt 20kg. Po priletu do Dubaie nas cekala delegatka ktera byla neprijemna a neochotna. Rekla ze na nas nema cas ze do hotelu Mina a Salam jedeme jen tri. Ze se musi venovat vetsi skupine. Na nas dotaz kdy za nami prijede aby nam poskytla informace, odpovedela nastvane - za dva dny a v hod.14.30. Po prijezdu na hotelu jsme si museli zjistit veskere informace sami. Zbytecne jsme ztratili cas a provolane penize. Na nasi schuzce jsme se infor. ohledne vyletu. Bylo nam zdeleno ze nejsou zadne vylety a ze nas hotel je v centru Dubaie a mame si zaridit vylety sami. Posledni pripominka byla ze nema rada moderni Dubai. Tahle veta nas prekvapila. S hotelem a s personalem jsme byli nad miru spokojeni. Davam jednicku z hvezdickou.
Přidal/a Marcel dne 20.05.2010

S touto CK jsem byl v Poreči 2000, Dubrovníku 2001, Korčula 2003, Rhodos 2004, Malorka 2005, vždy letecky. Delegáti vždy nabízeli zájezdy v hojné míře, pokud jsme chtěli od nich tipy na náš individuální zájezd, vždy velice neochotně odpovídali. To, že za hotelem byla autobusová zastávka nám řekli až na recepci, v této oblasti hoteliéři strčili do kapsy celou delegátku. V jiných oblastech služby vždy perfektní, doporučuji tuto CK 100%
Přidal/a Miloš dne 21.01.2010

I naše dovolená byla bez problémů.
Přidal/a Petra dne 04.11.2009

Naprostá spokojenost! Létali jsme na dovolenou už s panem Fischerem a nyní jen s CK Fischer a nemůžeme si na nic stěžovat,vždy vše klaplo tak,jak má/letadlo,ubytování i služby/ i mohu chválit delegáty CK.V současné době využíváme nabídek dětských slev.Děkujeme!
Přidal/a Martina dne 22.07.2009

S touto cestovkou jsme letěli pouze jednou, ale byli jsme velmi spokojeni.
Přidal/a Jana R, dne 25.06.2009

Byli jsme s touto cestovkou jednou - na Mallorce. Vše bez problému, ubytování, delegátka, let....akorát na zpáteční cestě bylo zpoždění asi 3h, ale to nebyla chyba cestovky, nýbrž stávkovalo se někde na letišti.
Přidal/a Havlíčková Dana dne 12.04.2009

S Fischerem jsem byla jen v Tunisku a já i celá moje početná rodina byla spokojená.
Přidal/a Andrea dne 26.10.2008

Létáme jen s touto cestovkou a nehodláme to měnit!
Přidal/a Zuzana dne 28.09.2008

My jsme letěli s Fischerem třikrát. Dvakrát, když cestovku ještě vlastnil pan Václav a jednou za nového vlastníka. Vyždy naprostá spokojenost. Vše bylo vždy splněno do puntíku. Tuto cestovku doporučuji každému!
Poslední příspěvky diskuze
Invia 15.04.2024 14:30 od Petra
Čedok 06.04.2024 21:21 od Zdenka Žežulková
Invia 05.04.2024 14:12 od UŽ NIKDY
Invia 22.03.2024 15:33 od Nikdy víc Invia
Invia 20.03.2024 20:26 od Zákazník
Poslední recenze
Čedok
Blue Style
SEN
Fischer
Čedok
Chrámíme práva zaměstanců | www.zapracipenize.cz