Archiv recenzí
12.09.2008 - 12.07.2018


AdrialandAfroditaAlexAlexandriaAncoraAtlas AdriaAzur ReizenBeta tourBlue SkyBlue StyleBrennaCanaria travelČebusČedokČeské KormidloESO travelExim ToursFIRO-tourFischerGreece-toursChina ToursInexInviaJohohoJokratourKellnerKentluckyKM TravelKovotourLivingstoneMayer CrocusMedina ToursMetalNeckermann ČRNev DamaOrex TravelPantourRedok TravelSiam travelSolvexSunflower toursSunny DaysTopFlyTrip4youTrue TravelVíkendVítkovice ToursWisnar

Archiv recenzí cestovky Čebus


Přidal/a Anna Byrtusová - Budapešť známa neznáma dne 12.07.2017

Navštívili sme Budapešť s cestovnou kanceláriu Čebus, kde nás sprevádzala naozaj vynikajúca sprievodkyňa pani Klára Adametzová. Celý pobyt sa odvíjal ako príbeh od vzniku Maďarska po súčasnosť. Veľa sme videli a zažili. Aj počasie bolo k nám pozitívne naklonené. Určite využijeme v budúcnosti ich ponuku. Prajem veľa zdravia a nech sa vám darí.
Přidal/a jarda dne 20.06.2017

Zájezd 17.6.2017 do Vídně a na zámek Schonbrunn. Za peníze které jsme dali za tento zájezd by jsme očekávali jiný autobus než ten co sváží lidi v rámci IDS do práce,byl vybaven i značkovači jízdenek. Na první zastávce v Mikulově nás opustil řidič který nás naložil v Brně a místo něho k překvapení nás a průvodkyň nastoupil jiný řidič, který NEBYL VŮBEC INFORMOVÁN KAM JEDE, KDE SE ZASTAVUJE A VŮBEC O CELÉM PRŮBĚHU CESTY. Průvodkyně byly v šoku když jim oznámil že na tom místě nikdy nebyl a že ho mají navádět. Poslat na zájezd nepřipraveného řidiče který není seznámen s trasou a časovým harmonogramem je šílené. Vůbec jsme si ten zájezd neužily, protože průvodkyně se stále dohadovaly o trase a kde se má zastavit a podobně. No prostě hrůza a děs. Nutno podotknout že obě průvodkyně se snažily řešit situaci klidně a z rozvahou a tím se snažily osazenstvo hlavně té přední části autobusu udržet klidné. Dispečer který zajišťoval tento zájezd po technické stránce by měl na svoji pozici rezignovat protože to vůbec nezvládl. Takže s Čebusem NA VĚČNÉ ČASY NE.
Přidal/a Borivoj Kubicek dne 17.06.2017

Dobry den V terminu 3-8.5.2017 jsem se zenou mel moznost prozit poznavaci pobyt od Vasi CK do Italie Za nekolik dni jsme meli moznost na vlastni oci poznat krasy mest Benatek,Florencie,Rima a Vatikanu Velky dik patri nasi pruvodkyni pani Lence Necesalove Diky ni a jeji profesionalite ve svem oboru se nam tato poznavaci dovolena velmi libila Pani Lenka kdykoli rada poradila i pomohla bylo li potreba Je velmi vstricna,mila a obetava Patri ji timto velky dik za hladky prubeh a bezproblemove jak ubytovani tak poznavani pamatek v navstivenych mestech Tuto pruvodkyni mohu jen doporucit Prejeme ji jeste mnoho stastnych klientu a osobne mnoho stesti,zdravi a pohody Kubickovi z Brna
Přidal/a Eva Blahová dne 25.04.2017

Jednodenní zájezd na Dobývání ametystů dne 22.4.2017 byl velmi pěkný, paní průvodkyně byla naprosto úžasná a profesionální, byli jsme velmi spokojeni ( skupina 11ti lidí). Bohužel, byla jsem velmi šokována chováním a naprosto nevhodnou komunikací ze strany pracovnic v kanceláři na Běhounské ulici v Brně dne 19.4.2017, kam jsem přišla zaplatit, po předchozí telefonické domluvě poukaz pro dalšího klienta . Výsledek : zájezd - skvělý :-) vyřizování v kanceláři - otřesné :-(
Přidal/a Alexandra Herbriková dne 08.03.2017

Zájezd do Izraele III/2017 s p. Polákem byl naprosto úžasný, jeho výklad, doplněný výkladem p. Weber byl naprosto úžasný, byl velice ochotný a vstřícný. Program byl sestaven tak aby jsme zvládli vše.Moc se nám líbilo a doporučuji všem.
Přidal/a zdenek a ondra dne 28.09.2015

zajezd do Paříže 24.9 - 28.9 zdravíme, neopakovatelný zážitek!!! jsme nadmíru spokojení - předčilo to naše očekávaní. řidiči naprosto zodpovědní, pan průvodce Mgr. Polák byl VYNIKAJÍCÍ A BEZKONKURENČNÍ. vše nám vysvětlil a program byl splněn do posledního puntíku. hotel byl taktéž super. čistý, každý den uklizený. tak jak jsme si program naplánovali každý den, vždy jsme ho splnili. byli jsme se vším seznámeni, o každé památce jsme se vždy mnoho dozvěděli. vše bylo naprosto bezvadné. ŘIDIČŮM I PRŮVODCI PATŘÍ OBROVSKÝ DÍK!!
Přidal/a Miloš dne 11.07.2015

S touto cestovní kanceláří jezdím pravidelně od roku 2010 a hodnotím jako skvělou. Program, průvodci, řidiči, všechno bezvadné.
Přidal/a Zdeňka dne 06.05.2015

Poznávací zájezd Řím na 4 noci 5 dnů. Po této zkušenosti jsme si řekli že s Čebusem již NIKDY VÍCE. Průvodkyně nebyla informovaná ani o uzavírkách památek první den. To bylo první, co jsme si říkali, že moc připravená není. Bydleli jsme v hotelu sice blízko centra, ale v plesnivém pokoji částečně ve sklepě. Snídaně jinak dobré, výměna ručníků a lož. prádla denně. Průvodkyně fungovala vlastně jen místo vytištěné mapy. Do památek nás nedoprovázela, k památkám mluvila jen vždy venku. Dost nás to překvapilo. Pokud jedu s průvodcem očekávám provázení (jako u jiných slušných cestovek) i uvnitř objektů. Takže jsme si rychle sehnali českého tištěného průvodce po Římě. Když jsme došli k nejznámější fontáně, která byla celá pod lešením a netryskala a okolo totálně narváno, dostali jsme zde rozchod 1hodinu na oběd(???),průvodkyni jsme opustili. Druhý den jsme šli opět hromadně do Vatikánu. Tam jsme byli postaveni do fronty. Vstup zajištěn předem nebyl, přesto, že to přes internet není problém. Cestovní kancelář NEZAJISTILA. Po 2 a 3/4 hodinách, kdy se téměř nepostupovalo, jsme to vzdali a šli opět po vlastním programu. Pár lidí zůstalo a odstáli si 6 a1/2 hodiny!!!!!!!!! U kas je opět průvodkyně nechala vlastnímu osudu a neprovázela. My už jsme se na další dny ke skupině (a nebyli jsme rozhodně sami) nepřidali a prožili si zbytek po svém a rozhodně plodněji, než organizovaně s neschopně a šlendriánsky zajištěným zájezdem. Ještě, že je manžel šikovný dokáže se pohybovat po neznámém městě podle mapy sám. Ve srovnání s ČEDOKEM (vím jedou moji příbuzní) je rozdíl ceny pouze necelých 2.000,-- Kč (celkem pro 2 osoby) a mají zajištěno naprosto vše. Upozornili jsme je na náš problém a vše ověřili. POVAŽUJEME TO ZA NAPROSTÉ PODVEDENÍ ZÁKAZNÍKA. Zajistili hrozný hotel, letenky a doprovod po městě. To je vše. Neříkám, průvodkyně znalosti z historie měla, ale připravenost rozhodně ne.
Přidal/a Hanka dne 01.11.2014

Nejezdit na zájezd s ck Čebus se spolumajitelkou B. Pálenskou,již druhý den chce peníze navíc,že má málo pro řidiče,které nejsou součástí smlouvy.Varuji všechny,nutně zjistit zkušenosti z minulých zájezdů.
Přidal/a Majka dne 06.09.2014

Letos jsem s nimi absolvovala zájezd do Paříže 13. - 17.srpna. Pocity rozporuplné. Řidiči příjemní a zodpovědní ( ti ale nepatří k ČEBUSu!). Program sliboval spostu věcí, zvládli jsme jen část - proč slibovali prohlídku Remeše, když jsme podle průvodkyně přijeli do Remeše moc pozdě a spěchali do hotelu v Paříži? A stejně to s programem pokračovalo i dál - časy uváděné průvodkyní a program slibovaný CK byl jen orientační. Hotel s názvem Premier Class byl neuvěřitelné špinavý a zanedbaný. Mimopražským a mimobrněnským cestovatelům nedoporučuju s touto CK cestovat, protože vám sice slíbí svoz a odvoz z/do daného města, ale zpět vás nedovezou, tak jako se to stalo nám z Ostravy. Až na poslední chvíli (před příjezdem do Brna), nám průvodkyně oznámila, že do Ostravy nás nedovezou a musíme si počkat na další informace. Po několikahodinové exkurzi přes Brno, Vyškov, Prostějov a Olomouc nás z Olomouce poslali do Ostravy vlakem. Na mou stížnost majitel CK reagoval velmi arogantí odpovědí a argumentem, že za účtovanou cenu nemohou klienty vozit na místo, odkud je přivezli. Znovu bych s nimi nejela a nedoporučila je nikomu dalšímu. Doporučuji vybrat CK, které zpravdu záleží na spokojenosti klientů. Po mé zkušenosti tohle ČEBUS neumí.
Přidal/a Eva dne 21.08.2014

Náš letošní poznávací zájezd do Francie, konkrétně Normandie, Bretaň a Paříž 11-17.8.2014 - byl nabitý programem, myslím, že hlavně díky průvodkyni paní Mgr. Kláře Ležatkové, Ph.D., vše klapalo jako na drátku, poradila a překládala v kteroukoli denní i noční dobu, naprosto nás zahltila historickými i praktickými informacemi. Navštívili jsme spoustu krásných míst, ochutnali místní speciality, ubytování i strava neměly chybu. Také ze strany řidičů maximální vstřícnost. Všem lidem z ČEBUSU patří velké poděkování !!
Přidal/a Kristýna dne 11.08.2014

S touto cestovkou už NIKDY! TUTO RECENZI CO PÍŠI SE NEVZTAHUJE K POZNÁVACÍM ZÁJEZDŮM, ALE PŘIJDE MI VHODNÉ O TOM CO SE MI STALO INFORMOVAT! Tato cestovka má velmi neseriózní chování. Objednala jsem si zde týdenní pobyt u moře v Chorvatsku na ostrovu Pag. První dojem v cestovní kanceláři při objednávání této dovolené by se dal ohodnotit jako velmi dobrý, ale to co následovalo poté bylo příšerné. CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ: Pojištění si vždy sjednávám u CK i tehdy jsem tak učinila. Avšak toto pojištění mi nebylo doručeno poštou ještě ani 2 dny před odjezdem. Podotýkám, že u jiných CK se tyto "věci" posílají tak, aby došly poštou nejméně týden před odjezdem. O tyto doklady se nikdo z CK ČEBUS nestaral jestli jsem je obdržela a tudíš jsem o ně musela žádat sama, aby mi byli zaslány. UBYTOVACÍ VOUCHERY: Tyto vouchery jsem sice obdržela, avšak problém přišel až na ostrově Pag, kde nikdo nevěděl do jakého apartmánu patřím, protože tato CK "zapomněla" vyplnit políčko název ubytovacího zařízení. I když jsem si tyto vouchery kontrolovala již doma a volala jsem do CK, jestli jsou v pořádku bylo mi řečeno že jsou. CESTA NA OSTROV PAG, PŘÍJEZD A ODJEZD: Když jsem dostala pokyny k odjezdu z Brna byl zde napsán předpokládaný příjezd do Chorvatského města až okolo 9 hodniny ranní. Tato informace se ovšem změnila už tehdy když jsem viděla, že se blížíme do tohoto městěčka již v 4:30 ráno. Řidiči nás vyložili na parkovišti společně i s 4 lidmi (kteří ovšem měli v Pagu jiné ubytování a podotýkám ČESKÉHO DELEGÁTA). Když jsem se šla zeptat společně i se svoji známou, která jela se mnou, kde je nějaký člověk popř.delegát, který nás ubytuje bylo mi řečeno, že naše vouchery nejsou přesně vyplněné, neúplné, a proto pro nás nikdo nepřijel a ani paní "delegátka" z autobusu nevěděla jak daný problém má řešit. Poté se mě jeden z řidičů zeptal od jaké CK jedu odpověděla jsem ČEBUS a páni řidiči dodali, že TOTO se stává TÉTO CK velmi často. Načež nás paní "delegátka"a řidiči opustili a my jsme zůstaly sami na parkovišti a vymýšlely jak vyřešit tento problém, který nám tato CK způsobila! Museli jsme volat na telefon, který jsme dostaly, na paní, která nevím jestli byla zprostředkovatelkou nebo přímo z CK do Brna (podotýkám, že to nebyl krátký rozhovor tudíž i naskákaly penále za hovor do ČR). S tím, že jsme si myslely, že ona tento problém vyřeší, ale opak byl pravdou, bylo nám řečeno, že si máme počkat do zhruba 9 hodiny až otevře jedna agentura ze zprostředkovatelů této CK. Tuto agenturu jsme nemohly najít chodily jsme po zdejších hotelích i se zavazadly a nikdo pod tímto jménem tuto agenturu neznal. Kolem půl 10 jsme tuto agenturu našly samy ovšem nikdo nám zde nerozuměl co se nám vlastně stalo! Kolem 14:00 jsme se konečně mohly nastěhovat do apartmánu. A jako další a teď už poslední problém, který zde nastal bylo to, že plánovaný odjezd z Pagu měl být kolem 17:00 my jsme opět čekaly na teď již známém parkovišti. Uplynula už hodina a autobus od CK Čebus NIKDE. Kolem 18:45 přijeli čeští delegáti a 4 lidé, kteří vystupovali s námi na Pagu. Když jsem se šla zeptat co se děje bylo mi řečeno, že tito delegáti dostali zprávu od řidičů, že se odjezd posouvá až na 19 hodinu! JAK JSEM JIŽ ZMÍNILA S TOUTO CESTOVKOU BYCH UŽ NIKDY NEJELA, TEĎ KDYŽ NĚKAM JEDU NA DOVOLENOU TÉTO CK SE VYHÝBÁM. ROZHODNĚ NECHCI ODRAZOVAT NĚKTERÉ Z VÁS, KTEŘÍ SI TUTO RECENZI ČTOU, ALE KDYŽ UŽ POJEDETE S TOUTO CESTOVKOU ROZHODNĚ SI NĚKOLIKRÁT PŘEKONTROLUJTE VŠECHNY DOKUMENTY OD CK CO VÁM ZASLALA A JESTLI JSOU DOBŘE VYPLNĚNÉ. AŤ SE VÁM NESTANE TO MNĚ! NENÍ TO TOTIŽ VŮBEC PŘÍJEMNÉ STÁT NĚKDE MIMO ZEM KDE BYDLÍTE A NEVĚDĚT CO S VÁMI BUDE PO CELÝ TÝDEN.
Přidal/a vera dne 14.05.2014

absolvovala jsem poznávací zájezd benátky florencie řím v květnu 2014 absolutní spokojenost zejména s průvodkyní p Lenkou NEČESALOVOU která byla velmi fundovaná také milá a poznali jsme krásy těchto měst,musím podotknout,že zájezd byl pořádán ČEBUS+BOHEMIAN FANTASY OLOMOUC ,autobus a řidiči taktéž ok
Přidal/a Jitka dne 28.04.2014

26.04.-27.04.2014 zájezd poznávací Krakov a solné doly Vělička nelze hodnotit jinak, než skvělý. Velkou pochvalu zaslouží náš milý průvodce pan ing.Tomáš Kryl, který svými znalostmi o historii Krakova a Věličky přispěl k velkému zájmu nás účastníků zájezdu.Prostě jsme si to vychutnávali se vším všudy. Pan řidič byl také moc ochotný ,přesný a milý. Pochvalu zaslouží i cestovní kancelář Čebus, která tento zájezd pořádala,protože ubytování i strava byli na vysoké úrovni.Ráda se zúčastním znovu jakéhokoliv zájezdu s touto kanceláří.Ještě jednou děkuji a přeji,aby se Vám dařilo. Pěkný den přejí Müllerovi
Přidal/a Jitka dne 22.04.2014

Velikonoční zájezd do Pařiže s delegátkou p.Štastnou byl naprosto úžasný,její výklad nebyl suchý,ale vtipný,byla velice ochotná a milá,program byl sestaven tak aby jsme zvládli vše.Moc se nám líbilo a doporučuju všem.
Přidal/a Eva dne 03.03.2014

Zájezd do Benátek na karneval Hodnotím naprosto super. Pohodlný luxusní autobus a spolehliví řidiči. Excelentní průvodce - jeho znalosti a přehled nás ohromily. Hotel, ne u pláže, ale na pláži přímo - pohodlný, příjemný, čístý, dobrá snídaně. V Benátkách nám tedy nevyšlo počasí, ale jinak vše bylo naplánováno skvěle. Hodnotím na 1*
Přidal/a verča dne 01.03.2014

byli, několikrát. Ohodnotila bych je průměrně. V Benátkách byl zájezd dobře naplánován, vše dobrý, ale průvodkyně strašná
Přidal/a Kučera dne 17.11.2013

Byl jste někdo s ck Čebus na poznávacím zájezdě?
Poslední příspěvky diskuze
Invia 15.04.2024 14:30 od Petra
Čedok 06.04.2024 21:21 od Zdenka Žežulková
Invia 05.04.2024 14:12 od UŽ NIKDY
Invia 22.03.2024 15:33 od Nikdy víc Invia
Invia 20.03.2024 20:26 od Zákazník
Poslední recenze
Čedok
Blue Style
SEN
Fischer
Čedok
Chrámíme práva zaměstanců | www.zapracipenize.cz