Recenze cestovní kanceláře

Exim Tours

Průměrné hodnocení

Sdílet

Zobrazit diskuzi

Upozornění: Příspěvky uveřejněné v recenzích vyjadřují názory zákazníků cestovních kanceláří a agentur, nikoliv redakce serveru RecenzeCestovek.cz, která za jejich obsah nenese zodpovědnost.

Pavel Kvapil | 22.04.2024 19:34
Moc hezka a prijemne prozita dovolena v Tunisu v h, Mahdia Palace velice hezky resort i plaz a okoli. Veskere sluzby na vysoke urovni. A velka pochvala delegatu Faouzi Methnemi. Ti co maji radi klid a hezke prostredi u cisteho more muzeme doporucit tento hotel. Pavel a Lenka.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Eliska | 26.01.2024 10:57
Leteli jsme s nimi potreti a teda naposledy. Loni nas to stalo 120 000,- a reklamace 2x neuznana. Duvod reklamace: spina, neumyte nadobi, nefunkcni wifi, spina v bazenu, spina na pokojich, syrove nedodelane maso, na ktere kucharka sahala holyma rukama,neochotny personal, ktery nemluvi anglicky. Vajgly po hotelu, vsude same zakazy, nefunkcni lednice na pokoji, temer zadny uklid, spina po celem hotelu... Hotel Alua Golf Trinidad ve Spanelsku rozhodne neodpovida 4*!Je toho mnohem vice. Pokud nekdo mate chut podat hromadnou zalobu, rada se pridam. Klidne mi napiste e-mail: wawa33@seznam.cz

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Klára | 20.11.2023 12:13
Zakoupili jsme si na příští rok dovolenou v Egyptě, a to hotel Suakin Reef Resort. Na stránkách píšou, že hotel je nově postavený, přitom to je stavba a skoro nic postaveného není. V informacích nejdřív psali, že první hosty přivítá v listopadu 2023, nyní tam je po první půlce prosince 2023, pořád to mění. Takže si tento hotel nekupujte, jsou tam nepravdivé informace a hotel dlouho ještě postavený nebude. Mám i email z hotelu, že přesné datum dokončení nemají.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Radim a Diana | 18.10.2023 19:51
Poslední den naší dovolené v Egyptě jsme našli na zemi u hlavních dveří do pokoje dopis s tím, že letíme do Prahy, místo do Ostravy odkud jsme odletěli a měli auto na placeném parkovišti.Jednání ze strany Exim tours bylo velmi odporné. Vysvětlení proč a z jakých důvodů jsme byly vyřazeni z našeho řádně zaplaceného letu se nám do dneška zjistit nepodařilo. V Egyptě s námi nekomunikovaly vůbec a po příjezdu domů velmi neochotně a zcela zamítavě. Konec konců první a neupřímné omluvy ze strany cestovní kanceláře jsme se dočkali až po třech týdnech!Náklady s tímto nedobrovolným únosem do Prahy nám ck Exim tours odmítla uhradit. Soudit se s nimi asi nemá cenu tak aspoň bychom rádi touhle cestou varovali další lidi nad praktikami této CK. A doporučily Vám, ať si vyberete jinou a lepší cestovní kancelář pro Vaši dovolenou.Radim a Diana z Valašska

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Olga Pelešková | 13.10.2023 20:40
Jsme ubytování v hotelu Holyday Garden resort v Okurkalaru. Jídlo jedna velká katastrofa a služby také. Personál už na nás přímo kašle, zřejmě obtěžujeme. Když si zaplatím dovču, tak chci veškeré služby.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Mária Zemanova | 04.10.2023 06:41
Najhoršia dovolenka táto cestovka zavádza a klame ze krásne fotky izieb a bývali sme v pivnici ich delegátka ani neracila niečo meniť, 5 krát som pýtala izbu, spisala som oficiálnu reklamáciu jasne oni nepochybili, more a plaz špinavé nikdy viac, Parkim ayaz Bodrum za 2500 eur

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Dalimik | 03.10.2023 18:44
Moje zkušenost. Dovolenou jsme rezervoval 7 měsíců dopředu a přijmout peníze ochota sama. Bohužel mi zaměstnavatel oznámil následně změnu a tak jsem 6 měsíců dopředu se snažil kontaktovat všechny s kým jsem komunikoval a nic nic nikdo !!! Nikdo se mnou nemluvil, nikdo neodpověděl, nikdo nereagoval 24h. Zažádal jsem o storno, bez komunikace a na tlf výmluv proč nikdo nereaguje těžko lze tuhle špatnou cestovní kancelář hodnotit lépe.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Ivana | 28.09.2023 08:36
Zájezd jsme si vybrali sami na stránkách CK. Zde nebyl žádný problém. Celkově byla dovolená fajn, až na delegátku, kterou absolutně nezajímal nevhodný pokoj - nefunkční vybavení v pokoji rodičů. Bohužel takových případů za náš pobyt jsme zaznamenali několik. Jedna z rodin měla na pokoji nefunkční elektřinu, raději si to řešili na recepci sami, protože delegátka, která byla v hotelu neřešila absolutně nic. Vlastně ano, jen nabízela zájezdy. Dokonce i na schůzce po příletu, kde rodiče znovu chtěli řešit nedostatky v pokoji. Paní 1,5 hodiny vykládala pouze o výletech, ze kterých má jistě provize

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Ludmila | 27.09.2023 21:41
S Eximem jsem jela poprvé a naposledy. Informace poskytnuté před zájezdem nakonec vůbec neodpovídali skutečnosti. Pokud bych znala praví stav určitě bych zájezd nezakoupila. Nekompetentnost delegátky a její absolutně nevhodné chování pouze dokládá to, že tato cestovní kancelář by měla co nejdříve z trhu zmizet .

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Martina | 26.09.2023 20:10
Slečna z pobočky Exim Tours v Kolíně nám doporučil hotel v Turecku dle našich požadavků. Výběr byl úžasný, moc se nám tam líbilo. Dále chci vyzdvihnout profesionalitu delegáta Jana,který nám byl se vším nápomocen. Z CK Exim Tours jsme velice spokojeni

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Milena | 13.09.2023 06:25
100%Nespokojenost!!!!!

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
LindaK | 11.09.2023 11:39
Pegasos Club, hotel perfektní, pláž, bary, bazény, zaměstnanci, jídlo vše naprosto super. Druhá záloha zaplacena, ale měli nějaký problém v systému, musela jsem doložit podklady o zaplacení, pokud využíváte PRE máte prý slevu, naše máma měla díky PRE slevu 2000,- nám nikdo tuto informaci nesdělil. Zarezervovali jsme si pokoj s výhledem, pokoj katastrofa, výhled hrůza, špína a hlavně hluk z ulice celou noc. Pokoj jsme si vlastní pomocí a díky angličtině vyměnili sami s výhledem na bazén a moře. Při příletu se vymotáte ke svému stánku, fronta, osoba u stánku Vám napíše číslo autobusu a nazdar a hledej. O delegátovi jsme celý pobyt vůbec nevěděli. Na schůzku, která byla ve vedlejším hotelu jsme ani nešli, zařídili jsme si vše sami. Po komunikaci s ostatními lidmi z ČR jsme zjistili, že lítají za poloviční ceny do stejného hotelu.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Tereza | 09.09.2023 05:40
Hmmm… s cestovkou podruhé a také naposled. Jakmile se jedná o informace před letem, je vše ok. V tu chvíli, až na dání čísla autobusu na letišti, cestovka končí. Objednat letenky a hotel zvládnu sama. Vyšlo by mi to levněji.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Martin | 29.08.2023 17:33
Hotel Kleopatra fetih. Odlet v pohodě - přílet taky. Na letišti vám dají jen obálku a běžte k autobusu to je vše . Delegátka jedná velká katastrofa ! Arogantní namyšlená když se člověk chtěl na něco zeptat obracela oči jako by po ní člověk chtěl bůh ví co. Řešení s nedostatky hotelu nechtěla řešit myslím že celému Exim Tours je všechno u zadku hlavně že mají prachy toť vše. Po podání reklamačního formuláře jsem do teď ještě nedostal žádnou odpovědět a to jsem psal i několik emailu. V jednom dnu bylo podáno několik formulářů a do dnes žádná odpověď. Takže velké zklamání téhle cestovní agentury. Vůbec se neumí postarat o své klienty. Takže už nikdy víc Exim Tours !

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Petr J. | 22.08.2023 14:36
Korfu Sidari - hotel Panorama. Výběr - OK. Odlet do destinace - informace k odletu týden předem - OK , ale... (viz dále). Přílet do destinace - na letišti vám vrazí pár brigádnic do ruky obálku, ukážou autobus a zdar. Budiž. Delegátka však až druhý den odpoledne. Tam se dozvíte, že nabídka aut, nebo výletů rychle mizí a je nutné rezervovat okamžitě, nebo rezervovat předem. Předem? Tu nabídku jsem dostali až po příletu. Tedy je zde tvořen nátlak na zákazníka, a to fakt nesnáším! Jediné plus je pronájem auta, který byl přes ni velmi výhodný. Překvapivě. Dovolená - Hotel byl odpovídající popisu a se službami spíše spokojenost. Personál hotelu velmi ochotný. O něco méně brigádníci u bazénového baru. Služby all-inclusive, ale třeba až na místě se člověk dozví, že bazén je přístupný jen od 10-18h. Což mě osobně asi vadilo nejvíc. Odlet - autobus 1/2h sekeru, odlet o 1/2h dříve. Odlet tedy jako evakuace.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Pepino | 20.08.2023 17:17
Během pobytu se vyskytl zádrhel kvůli dle mého názoru neprofesinálnímu jednání delegátky. Nejhorší však pro mě bylo zjištění - když jsem se pokoušel o nápravu zavoláním přímo do cestovky - že jako klient máte naprostou smůlu. Cestovka nic neudělá. Operátorka neustále omílala, že si to musím vyřešit s delegátkou, a korunu tomu nasadila, když prohlásila, "že ona mi zájezd neprodala", tak co po ní vlastně chci. To jsem čuměl. Takže jsem získal dojem, že kdyby došlo opravdu k vážnému problému, cestovka se o své klienty není schopná postarat a všechno visí na jednom člověku v destinaci. Takže příště své peníze ze rodinnou dovolenou rozhodně utratím u konkurence.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Marcela | 17.08.2023 20:02
Nejhorší zájezd, co jsme kdy měli. Marabout hotel Sousse-Tunis. Původně jsme měli jet do úplně jiného hotelu. Při příletu nám byla oznámena změna hotelu na tento. Všude nepořádek, uklízečky vůbec neuklízeli, ručníky pro nás neměli, ale pro místní ano. Všichni řešili výměnu pokoje i několikrát-hluk, špína, zápach odpadu, šváby, plíseň. Vůbec nechápu, jak může tohle cestovka nabízet. U oběda se perete o talíře, o příbory. Talíře věčně špinavé. Delegát slíbí , že vyřeší, na recepci slíbí, že vyřeší, ale nic nedělej. Strašný hotel. Přes tuhle cestovku nikdy víc. Do teď jsme jezdili přes německou cestovku a tam by se tohle nestalo, zájezd a pokoje byli vždy lepší než jsme čekali. A to za daleko lepší ceny, než tady u nás. Rozhodně nedoporučuji hotel ani cestovní kancelář.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Angelika Adamusová | 14.08.2023 13:14
Hotel Djerba Castille **** srpen 2023 - hotel nesplňuje 4 * !!!!!!!!! pokoje katastrofa, humus-staré, špína všude, Uklízečky...neskutečné, jen dělaly že něco dělají. Jídelna nic moc, jídlo taky, málo ovoce.Číšníci klidně překročili vidličku, všude špína, měli vše v paži. Bazén dobrý, moře řasy, palmy na fotkách parádní- skutečnost suché. Nikdo nic nedělá. Nejsme nároční, byli jsme Egypt Turecko, ale toto PROPADÁK, UŽ NIKDY. animátoři jen tanečky a pořád stejné. Jsou to ale flegmatici a v kombinaci s jejich mentalitou ...omg :-( Nečekali jsme kdo ví co, většinou nás varovali, ALE TO PŘEDČILO NAŠE OČEKÁVÁNÍ

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Lucie Vaňková | 04.08.2023 11:15
Byli jsme v Tunisu v hotelu Mouradi Palace. Prostředí hezké, personál a jídlo suprovní. Ovšem pokoje jako lepší ubytovna! Úklid téměř žádný. Delegáti cestovky velmi špatné. Jeden vůbec nereagoval na telefon a druhý, protože jsme nevěděli jak vypadá a nebyl na svém místě a ani v dobu jak měl být, byl téměř nesehnatelný. Paní průvodky na výletě perfektní.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Martina Záňová | 03.08.2023 17:43
Hotel Jas casa del mar beach- není co vytknout. Luxusní hotel,čistota ochota celého personálu od kuchyně až po uklízeče. Obrovský výběr jídel ,ovoce,zeleniny atd. Vše super připraveno. Obsluha u bazénového baru a bazénu super. Moc příjemní lidé byla s něma legrace. No prostě kdykoliv znovu a rádi. Po našem doporučení tam letí dcera.❤️❤️

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Lenka Dvor | 27.07.2023 12:44
Dobrý den, dovolená by byla fajn,kdyby nám ji nezkazily výlety vychválené naší delegátkou. Hlavně výlet lodí na Paxos a Antipaxos - koupání na krásných azurový plážích, návštěva jeskyní a nevím co ještě. Takže po dvou a půl hodinách na lodi bylo koupaní takové, že kdo chtěl, mohl si z lodi skočit do moře, kde byla dost velká hloubka, 15 min se tam udržet a pak zpět vyšplhat do lodi. Kouzelná pláž, pouze za další poplatek. Jeskyně jsme viděli jen velkým obloukem a pak nás vylodili na 3 hodiny do rozpáleného městečka, kde jsme měli být do odplutí! Opravdu "výborně"! Strávený den!!! Ano městečko bylo pěkné, jen v tom vedru a po té "báječné koupeli" na to opravdu nezbyla energie. Druhý výlet asi nebudu hodnotit, byl o něco lepší, ikdyž 30ti minutový rozchod na prohlédnutí hlavního města ostrova s pevností, se nám nezdál dostatečný. Toť asi vše k dovolené na jinak krásném ostrově Korfu.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Patricie Holasova | 17.07.2023 16:42
Dobry den. Perfektni dovolená. Vrátili jsme se z Kypru. Diky za perfektni vyber dovolené a to sl. Váchove K. z pobočky v Teplicích. Skvely vyber Severní Kypr hotel Salamis 5*. Velké diky. Služby a jidlo luxusní. Delegatka bozska. ✈️☀️

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
MilanKet | 12.07.2023 20:19
Zájezd od CK Exim tours do hotelu Sea Bird na Korfu. Příjezd ve 2.30 ráno místo ve 23 h, hladoví, žizniví, unavení (3 dospělí, z toho 2 senioři + 5 dětí) nutno vyplnit lístečky v řečtině. Místo odpočinku rušná noc, pokoje v přízemí cca 1,5 m od ulice, hluk smrad řvoucích motorek a autobusů. Žádost o výměnu pokojů, bez úspěchu s tím, že hotel je úplně plný. Delegátka nás ujistila, že se postará o výměnu, jakmile se nějaký pokoj uvolní, ale vůbec se neozvala. Večer na balkóně se podobal sezení na autobusovém nádraží. Na konci pobytu nám manažel řekl,že jsme vlastně vůbec o výměnu pokojů nežádali, volné pokoje sice byly, ale my jsme nic nepožadovali. Samé lži.Poučení pro příště. Jídlo se nedoplňovalo, chybělo nádobí, ovoce jen jablka, jen jednou meloun, pomeranče výjimečně. Podle našeho názoru hotel ani zdaleka neodpovídá uvedené kategorii.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Václav | 08.07.2023 18:35
Na dovolené v Calafell,hotel Miramar allinclusiv nás zklamala delegátka Jana (celé jméno bylo na základě žádosti postižené osoby vymazáno - pozn. recenzecestovek.cz). Jelikož autobus večer nemohl zajet až před hotel a museli jsme tahat kufry asi 500 metrů, přišli jsme o večeři a při odjezdu opět tahaní kufrů na stejné místo do autobusu. Přitom ostatní autobusy jiných CK zajížděli přímo před hotel. Po dotazu nám sdělila, že je to nasmlouvané s dopravcem. Na toto nás při zakoupení zájezdu nikdo neupozornil. Tu zmeškanou večeři slíbila delegátka dořešit,ale do konce zájezdu jsme delegátku již neviděli.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Renata | 02.07.2023 16:35
Veliká pochvala na delagátku Lucii v hotelu Kavros Beach,Kréta.Schůzka s ní byla na nejlepší úrovni jakou jsem zažila.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Radka Votoupalova | 02.07.2023 15:37
Jen nejlepší zkušenost, destinace Ischia kouzelná,hotel i ubytování velmi dobré, skvělá italská kuchyně. Profesionální přístup delegátů, přesun do hotelu přesně podle plánu - delegáti plně k dispozici.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Katka | 22.05.2023 10:08
Byli jsme s Eximem na Kubě a velká spokojenost. Let v pořádku s přestupem v Paříži. Na letišti čekal delegát mluvící česky .. autobus nás odvezl na Varadero.. Ubytování v pohodě / Iberostar Tainos/, jídla bylo taky dost.. jen se opakovalo. Výlety super .. delegát přišel kdy měl,vše super… to, že je tam chudoba a není třeba máslo .. s tím musíte v takových zemích počítat. Byli jsme s Eximem potřetí a vždy spokojenost.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Jan Old | 14.05.2023 17:42
HURGADA - EXIMTURS - HOTEL SEAGULL Kdybych se zde nemusel registrovat dám sem i foto. Dali nám hnusnej 3 hvězda apartmá a až druhej den nás nastěhovali do slušného pokoje kde nebyla plíseň, dropky, uchošťoury a poškozený doplňky místnosti. Delegát z vás jen saje prachy ale kloudný info z něj nedostanete. Přítelkyni slovně napadl za to že napsala na Exim stížnost. Reklamace neuznána ani se spoustou fotek (důkazů) a včasným podáním reklamace. Poprvé v Egyptě a už tam nejedu. Rozhodně né s Eximturs

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
AnetaMich | 04.03.2023 17:35
Hrůza, děs, špína... NEJHORŠÍ CETOVNÍ KANCELÁŘ! Nevěřte jim, protože to, co oni nabízejí jako 5* je pro nás ostatní, normální lidi 2*. Opravdu Vám jsou schopní prodat třeba díru v pralese, hlavně že budou mít peníze. Jejich delegáti jsou jen šašci, který nic nevědí a ještě k tomu jsou arogantní. Na jejich slavné all inclusive jsme trpěli hladem a dali jsme dalších 15 tisíc za jídlo. Neumím si představit mít sebou malé děti. Ty by tam umřeli hladem. Pokud se nechcete skoro rozvést na dovolené tak jako my, tak jeďte s kýmkoliv hlavně NE S EXIM!

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Petr Sommer | 04.02.2023 16:44
Tato cestovka je hrůza, hnus, jsou zde lháři, nabízí úplný hnus pod nabliskanymi fotkami, Hotel Evripides na Kosu v Řecku byla jedna velká hrůza, i pres nas All-Inclusive se zde nedalo skoro nic jist a museli jsme s 9 měsíčním ditetel jezdit do města a pujcit si auto, abychom si to alespoň trochu uzili. Spousta lidí si stěžovala, delagatovi bylo vše u prdele. Po naší reklamaci jsme dostali směšnou kompenzaci 1500 Kč, když nás zájezd stal 40 tis a to jsme tam minimálně dalších 20tis utratili, abychom z dovolené aspon něco měli. Už nikdy více. A nyni hotel vesele nabízí dále s klamavymi fotkami ktere jsou úplně mimo realitu.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Jindřich Křížek | 16.01.2023 13:10
Loni v létě jsem přes cestovní kancelář letěli do Tuniska. Hotel Caribbean World Monastir. Hotel jedna velká katastrofa viz. video z https://youtu.be/tsZVmk5Ccxc . Než bych tu vypsal veškeré negativa, tak by to bylo na dlouho. Co více, po příjezdu na letiště Václava Havla nam bylo oznámeno, že manželka není nahlášena v letadle a tudíž nemůže odletět. Když jsme se obrátili na cestování kancelář, tak nam nikdo nijak nepomohl. Jenom díky ochotě personálu letecké společnosti Smartwings, nám bylo nabídnuto, že může jeden z nás letět následujícím letem. Když jsme veškeré neduhy s dovolenou reklamovali na cestovní kanceláři, byla naše reklamace zamítnuta.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Jan Starý | 14.12.2022 15:30
Při příjezdu nám nebyl nikdo ochotný dát informace o tom co kde a jak. Ubytováni v zdemolované 3 hvězdičce a až koncem druhèho dne nás přestěhovali tam kam měli. To co mě naštvalo je, že delegát je hulvát a dovoluje si na ženy. Eximturs zamítá jakoukoliv reklamaci. Před odletem se naučte jak postupovat a vše si foťte a mějte podepsanou stížnost i od delegata. S Eximem už nikdy.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Rudolf | 27.11.2022 12:52
Lidi s Eximem nikam nejezděte!! Nejhorší dovolená co jsme zažili, to co nabízeli nesouhlasilo! Při reklamaci jsou navíc arogantní a neslušný! Do dneška to nevyřídili a ještě dělají z klientů blbce! Exim, pro dobro klientů, by měli zrušit!!

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Martina | 30.10.2022 11:55
Dobrý den bohužel jsem nepochopila když si člověk zakoupí zájezd na určitý termín a týden před odletem se mu to zruší, aniž by dostal řádný vysvětlení proč. Dostali jsme sice náhradní termín o 10 dní později. Toto jednání si myslím je vůči klientovi nestandartní. Asi někdo přišel s lepší finanční nabídkou.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Michaela | 27.10.2022 11:24
Letela jsem v rijnu 2022 do Zanzibaru pres cestovku Exim. Pred cestou uvedli hned nekoli lzivych informaci a za me klamava reklama na hotel, ktery ma 4* (u nas by mel max tak 2). Pisemne potvrdili ze all inklusive soft je vc piva, vina a mistniho napoje... ovsem po pritelu bylo vse jinak. s touto cestovkou uz nikdy vice. Nemaji paru co prodavaji. pritom na miste meli ceskeho delegata. Reklamaci odmitli. proste Smejdi. TUTO CESTOVNI KANCELAR NEDOPORUCUJI. M. Cecrlova

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Jevhen | 13.10.2022 16:47
Náš Delegat Marko kamal super. Náš bar mán ahmed a nora v lobby bar taky super.naš gesut relation ludemila taky super

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Eva Mrázková | 08.10.2022 13:23
25.9.-2.10.2022 jsem byla s Exim tours v Turecku. Příšerná komunikace od zaplacení zájezdu, telfony se neberou, nebo odkaz na prodejce (pobočka mimo okres, nemohu stále jezdit sem a tam). Na letišti info o schůzkách s delegátkou, vše bylo na hotelu jinak. Schůzka až třetí den, takže jsme si vše potřebné musely vykomunikovat samy. Zaplacená služba delgáta se nekonala, schůzka byla jinde, než nám řekli na letišti. S Exim již nikdy. Zkažené tři dny dovolené.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Pavla Policarová | 05.10.2022 08:52
Letos v srpnu jsem byla s cestovkou v Egyptě - Hurgada. Delegát se snažil pouze prodat zájezdy. Měla jsem zdravotní problémy celých 6 dní ze 7 denní dovolené, info od delegáta, pokud máte zaplacené pojištění od cestovky, zajistěte si vše sami, pokud máte jiné, rád vše zařídím. Jaký má tedy význam, kupovat cestovní pojištění od cestovní kanceláře, když Vám pak delegát nepomůže? Moře u vybraného hotelu mělo velmi pozvolný vstup do moře, plavání možné z mola. OK, při odlivu moře zmizelo úplně a na konci mola cca 0,5 m. Od Eximu jsem se dozvěděla, že při přílivu je na konci mola až 3 m vody, co bych tedy chtěla, přece nebudu plavat při odlivu, to jsou mi nápady :-) Letošní rok jsem byla 4 x s Eximem a ani jedna dovolená nebyla podle mých představ. Oproti době před covidem, se vše celkově zhoršilo. Jak úrovně hotelů, které se nabízejí ( obzvláště v Africe ), tak i služby delegátů, ty velmi markantně.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Bruno Parizek | 03.10.2022 17:43
Vazeni, byl jsem s cestovni kancelari EXIMtours Brno Vankovka v Turecku v udajnem 5*hotelu s minibarem. Bohuzel to byla pouze prazdna lednice. Pristup do more pro souvislou vrsrvu kamenu pouze ze vzdaleneho zebriku, coz melo byt jasne zdurazneno pro postizene klienty. Funkce delegata nula. Reklamacni oddeleni shledalo vse v nejlepsim poradku. Cestovni kancelar naprosto nedoporucuji, pristup nekorekni, ale neopomeli podotknout, ze spokojenost zakazniku je pro ne na prvnim miste

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
monika | 03.10.2022 12:47
Chtěla bych poděkovat CK Exim Tour za úžasný týdenní pobyt 09/22 Hotel Club Torre Marino přímo u moře.Personál byl ochotný, vstřícný a vždy usměmavý. Jídlo výborné, ubytování čisté.Veliké dík nejvíce patří, skvělé delegátce Evě, která byla vynikající. Děkujeme Měšťákovi

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Denisa Pauerová | 24.09.2022 19:44
Chtela bych podekovat za krasny poznavaci zajezd do Maroka. Byli jsme velmi spokojeni a nadšení. Hlavne bych hodne pochvalila nasi delegatku pani Zdeňku, ktera byla uzasna, vstřícna, plna zajimavych informaci a ochoty. Pani na svem miste! Delala vse pro to, abychom byli vsichni v pohode a videli toho co nejvic. Moc dekujeme mamka se synem????

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Jitka Tůmová | 22.09.2022 16:50
Pealm Beach Hurkada-pokud se dostanete přes recepci a nevadí Vám, že máte tlak 200 o dovolené, po desetihodinove cestě ještě dalších 7 hod posedite na recepci, tak určitě cena zájezdu tomu neodpovídala. Jestli máte chuť na jednostranou stravu kaše, rýže a nechcete vidět sýr, salám, párky, šunku tak tento hotel doporučuji. Za ty peníze, ale předplaceno!!!

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Švecová Irena | 14.09.2022 09:15
Byli jsme v září na Krétě v Adelianos Kampos hotel Kathrin beach. Vše proběhlo v pořádku. Dovolená úžasná. Hotel přímo u moře. Personál, který se stará o chod hotelu(včetně restaurace, úklidu pokojů a okolí)úžasný.Za nás velká jednička Děkujeme CK EXIM TOUR za vše, velká spokojenost.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Simona | 02.09.2022 11:20
Za mě výborná zkušenost. Dovolenou nám bohužel pokazila nemoc, ovšem delegátka se o všechno postarala, zařídila doktora, auto jelikož jsem se doktorem nemohla domluvit, tak vše bylo na ní. Upřímně si nedovedu představit tuto dovolenou bez naší delegátky Zuzany. Moc dekuji

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Kminek18 | 28.08.2022 19:46
Lháři!!! 4⭐️Hotel byl na úrovni 2⭐️ Vše co bylo na fotkách vyfoceno a popis vybavení pokoje - absolutní LEŽ!!! Když jsem se ptala na hotelu, kde najdu vše co cestovka nabízela na fotkách , tak mi řekli , ze to už je 5 LET, co tato zařízení nemají !!! 2x jsme se stěhovali z pokoje do pokoje, protože byly rozlamane postele , světla nesvitili, televize nehrála , chladnička nefungovala a už vůbec nebyl žádný cajovy a kávovy servis, co psali ti lháři ve smlouvě ! Nejhorší ubytování co jsme kdy zažili . A to tam bylo dalších par českých rodin , co řešily naprosto stejný problém . Opravdu HNUS !!!! Nechápu , jak si cestovka vůbec muže dovolit zveřejňovat fotky hotelu, co už 5 let není aktuální a lákat rodiny s dětmi do hotelu , kde mají velké ….. pro děti , jen staré fotky !!!!! Nejraději bych je za to žalovala !!!

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení


PřílohaJiří Jiří | 23.08.2022 14:21
špatná zkušenost, zájezd nabízen na 8 dnů a zkrácen bez vědomí klienta a důvodu o 1 den. Cena bohužel stejná.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Pavel R. | 20.08.2022 11:46
Varuji před CK Exim Tours! Náš pobyt v Turecku, v oblasti Antalya v resortu Side Star Park byl díky prostředí, chování personálu včetně stravy špičkový. Naopak jen negativní zkušenosti máme se servisem delegáta CK v místě pobytu. Na avízovanou úvodní schůzku se nikdo z CK bez omluvy nedostavil ani se nadalo dovolat. Po dovolání na zastupující delegátku ta s podivem slíbila prověření situace. Posléze informovala o nemoci s tím, že dostaneme sms zprávu s náhr. termínem. SMS nepřišla a celý pobyt nás žádný zástupce CK nekontaktoval. Tak CK Exim Tours "plní" bod uvedený ve smlouvě -servis delegáta v místě pobytu. Může se stát, že delegát onemocní, ale neřešení vzniklé situace dává obraz o cestovce. Destinaci vřele doporučuji, ale důrazně nedoporučuji nejen CK Exim Tours, ale i jiné cestovky patřící s ní pod DER Touristik CZ a.s. Naši reklamaci, samozřejmě, vyhodnotili jako neoprávněnou. Pavel R

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Pavel M | 20.08.2022 05:15
Banda zlodějů.Zájezd za 60000,- pro dvě osoby 5⭐️ hotel.Realita:hotel typu 3⭐️, všude plíseň….nedoporučuji ani nepříteli.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Pavel R | 19.08.2022 16:20
Od 28.6.do 5.7.2022 jsme s manželkou byli prostřednictvím Exim Tours v Turecku v oblasti Antalya, hotel Side Star Park. Pobytová destinace od prostředí přes stravování včetně chování personálu hotelu prvotřídní, luxusní. Jaký rozdíl v porovnání se službami a jednáním delegátky včetně oddělení péče o zákazníky cestovky Exim Tours kam jsme zaslali reklamaci pro neplnění základních bodů smlouvy = Servis delegáta. v pobytové destinaci. To že delegátka byla údajně nemocná a nedostavila se na avízovanou schůzku lze pochopit. Zastupující delegátka v tel. hovoru slíbila, že situaci prověří s tím, že nám přijde nejpozději za do dvou dnů sms zpráva s náhradním termínem schůzky. Nepřišlo nic - to byl veškerý servis delegáta CK Exim Tours v destinaci - skončil aniž by vůbec začal. NEDOPORUČUJI proto, zvláště, méně jazykově vybaveným něco si vůbec s CK Exim Tours začínat.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Ivan.l | 15.08.2022 21:54
Kancelář EXIM tours rozhodně nedoporučuju! Jednání hrůza. Bohužel, po příjezdu jsme zjistili, že hotel je plný hlučných dětí,a rodičů z sousedních zemi, všude fronty, Zkazilo nám to celý pobyt. Příště už s touto cestovní kanceláří, která klame svoje klienty, nikam nepojedeme. Hotel Gouda golf klub Tunisko

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Michal K. | 14.08.2022 08:25
Zakynthos 5.-12.8, za tu cenu spokojenost, hotel vice mene v poradku. S delegatkou (Margita) max. spokojenost, bezproblemova komunikace pres WA, vybavila jak vylet lodi, tak pronajem auta. Pro pristi dovolenou urcite znovu zvolime Exim Tours.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
PavelP | 12.08.2022 19:51
Exim tours a pochybné jednání!!!! Dnes mne zaujala nabídka do Itálie. Zájezd jsem mohl koupit online nebo si ho rezervovat. Koupil jsem ho online za cca 24tis. - po uhrazení mne bylo voláno z Exim tours, jestli o tento zájezd mám zájem a zda jsem zaplatil. Poslal jsem jim email o uhrazené platbě prostřednictvím PayU - poté došel email od jejich operátorky, že mne pošlou smlouvu atd. Bral jsem to jako vyřízené.... Cca po 2 hod mi volala ona operátorka, že zakoupený zájezd (resp ubytování) není volné a jestli chci něco jiného nebo peníze zpět. Na můj dotaz, jakto, že není volný, když jsem ho kupoval online, mi bylo sděleno, že tyto zájezdy musí ověřovat, což vám jako informace příjde až po uhrazení celé částky.... Informoval jsem dotyčnou, že online by mělo znamenat, že je zájezd volný.... Nyní už jenom čekám, kdy se mi peníze vrátí. Rozhodně nedoporučuji......

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Bergmannova | 12.08.2022 08:43
Egypt-nejhorsi dovolena co jsem zažila ,odmítají ubytovat Čechy na hotelu Alibaba který je zaplacený a davaj je na lacinejsi špinavé hotely Aladin a dokonce na oficiálně zavřený hotel Jasmín,všude špína a švábi pokousání hosté musí hledat ošetření,delegát neschopný se vám vysmívá do obličeje,Exim tour to nezajímá,po vyčerpávajících 12h na recepci, zásahu právníka a zdravotního kolapsu jsme dostali pokoj který jsme měli zaplacený ,ostatní rekreanti nevydrželi a přijali zmíněné lacinejsi hoteli

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Romana Pokorná | 08.08.2022 07:10
Kancelář EXIM tours rozhodně nedoporučuju! Jednání hrůza. Hotel který jsme přes tuto cestovku objednali byl šílený ,pochybuji že někdy někdo z této cestovky tento hotel navštívil ,fotografie na stránkách Eximu vůbec neodpovídají. Při poslání stížnosti reakce velmi neadekvátní a odkaz na směrnice hotelu, já však zakoupila zájezd u EXIM tours ne u hotelu.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Lucie | 05.08.2022 16:26
Přes Exim tours jsme si s objednali zájezd na Ischii do hotelu Villa Melodie. Na stránkách Exim tours bylo napsáno, že tento hotel je pouze pro osoby starší 15 let, tudíž bez dětí. Byli jsme nadšení, protože bez dětí jsme si potřebovali opravdu odpočinout. Bohužel, po příjezdu jsme zjistili, že hotel je plný hlučných dětí. Zkazilo nám to celý pobyt. Příště už s touto cestovní kanceláří, která klame svoje klienty, nikam nepojedeme.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Vendula Jirásková | 04.08.2022 13:02
Při příletu na dovolenou jsme zjistili, že Exim na hotel vůbec neobjednal . Naprosto arogantní delegáta, který po celodenní urgenci přijel až kolem 16h ( byli jsme v hotelu od 6h ) řekl, že máme jiný hotel, vzdálený 69km a transfer si musíme uhradil 52eur. Tak to byl vrchol všeho....po příletu jsem zjistila, že Exim toto praktikuje a odvolává se na všeobecné obchodní podmínky, kde klient souhlasí s objednáním pouze úrovně hotelu ....takže vám ck hotel může měnit

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Pavlina | 04.08.2022 10:52
Des hotel,des delegát ,des služby

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Monika | 22.07.2022 22:46
Letos v červenci jsme letěli z Brna na Zakyntos s Exim Tours a byli jsme naprosto spokojeni. Vše probíhalo podle plánu - lety (smartwings) bez zpoždění, ubytování (Hotel Sirocco) hezký s teploučkým bazénem, pláž kousek a super, jen s pár lidma a čistá. Využili jsme i výlet na loďce po ostrůvkách (želví ostrov Marathonisi, kolem skal Keri…), doporučuji - byli jsme vyzvednuti u hotelu autobusem.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Lukas S | 19.07.2022 23:54
Exim tours nam az po priletu (asi abychom nemohli uplatnit extra storno zajezdu) do destinace oznamila, ze zakoupeny hotel nas neubytuje a odvezli nas bez vyberu do jineho (stejne 5*, ale jine sluzby, jina poloha, jiny hotel). Obratem jsme reklamovali a nabidli nam tedy dalsi alternativu za cenu transferu 45 EUR, ale avsak temer bez plaze (pouze kamenito piscita miniaturni ve meste), tudiz jsme zustali v prvnim hotelu. Zajezd jsme reklamovali. Oproti puvodnimu vybranemu hotelu jsme nemeli dlouhou piscitou plaz, venkovni detske hriste, vnitrni bazen, fitness, spa, saunu a paru, zapady slunce, atd. atd. Reklamaci nam vyridili ze nam chteji vrati 2500 Kc a se slovy ze po nas nic nechteli za nabidnutou druhou alternativu. I kdyz jsem jim psal, ze po nas chteli 45 EUR za transfer do dalsiho hotelu. Takze Exim uz nikdy nebrat. Nase druha dovolena s nimi, takze jen 50 procentni uspesnost.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Petr Červinka | 19.07.2022 13:48
Chválím sympatického delegáta Martina, který byl evidentně oblíben i u skvělého personálu řeckého hotelu Mitsis Family Village u Kardameny (KOSu). Bohužel nemohl ovlivnit šílený vichr, který nás 6 dní (z 8) pěkně profoukl, studená, ale klidná čistá voda,. Nicméně KOS UŽ NIKDY... příště (v září) hezky zpět do tepla (Rhodos, Lefkáda, Zakynthos, Paros.... a opět s německou cestovkou nebo lépe s pronajatou jachtou - na vlastní triko. Jen, aby to opět neřídila čínská chřipka... už to minulý týden na KOSu pěkně "červenalo". Velmi zklamaný jsem z letu se SMARTWINGS (když si představíte, kolik do nich Bureš s Havlíčkem "nasypali" a dostanete jen kelímek s vodou...uff..). Nicméně odlety, přílety vč. odbavení byly ve srovnání se šílenými situacemi u Lufthansy či British Airways relativně v pohodě.... U nás už neřekneme KOSu jinak než Větrný Jeníkov..

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Markéta S. | 16.07.2022 20:10
Absolutně nedoporučuji kamkoliv cestovat s touto kanceláří. V případě jakéhokoli problému či nesrovnalosti je chování zaměstnanců neuctivé a porušují smluvní podmínky i zákonné povinnosti, které mohou, jen aby si ulehčili práci a spoléhají na to, že se neozvete. Řešení reklamace je tristní a zdlouhavé. Mrzí mě, že to sem musím psát, ale považuji za nutné varovat ostatní. Klientský přístup nulový, péče o zákazníky katastrofální...

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Vlasta Chroustová | 13.07.2022 10:24
Dovolená v červnu 2022 proběhla k naší plné spokojenosti s CK Exim tours. Vše bylo zařízeno, všechno skvěle klapalo. Pani, která Exim tours zastupovala na letišti, věděla, kdo přiletí, hned své klienty rozpoznala a okamžitě předala k transferu. Delegát Exim tours v Albeně, pan Plamen, byl rovněž skvělý, umí dobře česky a od prvniho setkani si nás pamatoval a při každém dalším náhodném setkání kdekoliv v Albeně se k nám hlásil, ptal se, zda něco potřebujeme, a informoval nás. Za nás má Exim tours jedničku.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Helena Kägi | 26.06.2022 11:12
cestujeme kazdy rok a musim sdelit,ze pobyt v Hurgade,hotel HAWAI PARADISE AQUAPARK 5 hvezdickovy( neodpovida kvalitou ) byl nejhorsi ze vsech.1)-jak venku a ve stravovacich jidelnach rvala usi od rana az do pozdejsich hodin hlasita (arabska) hudba.Zadne sklenicky,nekvalitni vina,jeden druh salamu,pecivo jen sladke atd.Stolovani arabu katastrofalni.Kdyby byla pani z cest.kancel.korektni,tak by nam rekla ,ze arabove maji od cervna do konce srpna skolni prazdniny ,tak bychom urcite nejeli v cervnu.Holt jsme se nechali nachytat na 5 hvezdicek.Jinak dve ceske rodiny nahlasily stenice. Odnesli jsme si domu Faraona a poradne opary.Nikdy vice do Egypta.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Kristýna | 23.01.2022 14:00
Po přečtení recenzí přikládám i tu svou na CK Exim tours.... Dominikánská republika - Hotel Be live collection Punta Cana (říjen 2021) Na konci září 2021 jsme navštívili pobočku Exim tours Arkády za účelem doporučení zájezdu do jedné ze zemí (Dominikánská republika, Kuba, Mexiko), přičemž kritériem byla krásná pláž s mořem u resortu a all inclusive. Byl nám doporučen hotel Be Live Collection Punta Canta v Dominikánské republice. Na pobočce se nám věnovala paní, která byla v Dominikánské republice již několikrát, proto jsme dali na její doporučení a souhlasili s výběrem výše uvedeného hotelu. Po příjezdu do resortu nás však čekalo velice nepříjemné překvapení v podobě řas, a to jak v moři, tak na pláži. Moře bylo tak špinavé, že jsme se v něm za celých 10 dní nemohli ani jednou vykoupat. Ubytováni jsme byli ihned po příjezdu v podvečer v bloku pouze pro dospělé. Na pokoji chyběly osušky, stejně tak pantofle a župany, které jsou psané ve vybavení pokoje. O ručníky jsme zažádali ještě tentýž večer na recepci. Přibližně po 2 hodinách nám přinesla pokojská 2 malé ručníky. Osušky jsme obdrželi až následující den odpoledne. Pantofle a župany jsme za celý pobyt nedostali. Set na přípravu čaje zde chyběl (byl pouze na kávu). Některé dny nám nebyla doplněna balená voda, o kterou jsme si museli opětovně říkat. První 4 dny tekla pouze vlažná voda, pátý den tekla již pouze studená. Opět bylo řešeno na recepci, kde se dušovali, že problém s vodou bude vyřešen. Do konce pobytu teplá voda ve sprše netekla a zároveň silně zapáchala. Jídlo bylo dobré, avšak dva dny taktéž studené. První dvě noci pro nás byly velmi nepříjemné, jelikož obyvatelé vedlejšího pokoje přišli ve 4 hodiny ráno na pokoj ve značně podnapilém stavu, a to s celou skupinou, kde si pouštěli nahlas hudbu a byli velice hluční. Situace byla řešena s delegátem. Následující den se situace opakovala, poté hotel již opustili. Bylo nám řečeno, že na každém bloku je security, který v případě rušení má zasáhnout – to se však nestalo, což je pro nás nepochopitelné. Během našeho pobytu jsme zjistili, že můžeme využívat pouze 1 hlavní bazén, ostatní ne, což v popisu hotelu není uvedeno. Na stránkách jsou vyfoceny bazény, které nelze využívat. Stejně tak bary. Bazénový bar není vůbec v provozu. Bar v lobby byl otevřen různě, zřejmě dle nálady personálu – nikde nebyla napsána otevírací doba. Po zakoupení zájezdu jsme do emailu obdrželi nabídku výletů. Od delegáta jsme si na místě zakoupili 2 celodenní výlety. První výlet byl na ostrov Saona. Ráno nás vyzvedl řidič, který nás dovezl na parkoviště, kde jsme následně čekali na další skupinu lidí a to 45 min! Poté jsme jeli autobusem do místního obchodu se „suvenýry“, přičemž se jednalo o naprostou zajížďku a zdržení o dalších 30 min, které rozhodně nikdo neocenil. Následně jsme přijeli na místo, kde jsme se měli přemístit na člun, který nás dopraví na ostrov. Zde jsme opět čekali na další lidi, přibližně půl hodiny. Po celou dobu jsme bylo obtěžováni místními prodejci. V písemné nabídce výletů od Exim tours je uvedeno, že na výletě je zajištěno občerstvení a neomezená konzumace pití (alko i nealko). Tato informace však není pravdivá – k dispozici byla pouze jedna lahev rumu, která však na počet osob nebyla adekvátní. K obědu bylo možné si dát pivo, avšak nedostalo se na všechny. Tekutiny nám byly nabídnuty až po velmi dlouhé době, kdybychom to věděli, vzali bychom si vodu s sebou. V nabídce výletů je dále uvedeno, že na výletě bude šnorchlování nad korály se spoustou barevných ryb a pozorování mořských hvězdic a taktéž doprovod českého průvodce – ani toto však není pravda!!! Na druhý výlet jsme jeli do Národního parku Los Haitises. Odjezd z hotelu byl v 6:15. Delegátem nám bylo doporučeno, abychom se dostatečně nasnídali, protože další jídlo v místě výletu bude až kolem 14 hod. Z tohoto důvodu jsme vyrazili na šestou hodinu na kontinentální snídani (čas snídaní, obědů a večeří byl uveden na restauraci). Z restaurace jsme byli vyhozeni s tím, že snídaně jsou až od 6:30 h, nicméně tato informace nebyla nikde uvedená, ani řečená. Opět jsme šli na recepci se zeptat, kde je ta deklarovaná snídaně od 6 hodin. Na recepci nám bylo suše sděleno, že nejsou a že musíme přijít v 6:30. I přes to, že jsem recepčnímu opakovaně sdělila, že na restauraci je psán čas snídaní 6:00 a že v 6:15 odjíždíme na celodenní výlet, nedočkali jsme se žádné omluvy, ani pomoci situaci vyřešit. Obdrželi jsme pouze informaci, že to tam mají špatně napsané a dál se s námi nikdo nebavil. Až do 14 hodiny jsme tedy neměli žádné jídlo (nebyla možnost si ani koupit). Na tomto výletě opět chyběl český průvodce a jelikož jsme jeli se skupinou Němců, byl celý výklad v němčině, což nás dost mrzí, protože výklad byl velmi obsáhlý. Moře v oblasti prvního výletu (Bayahibe) bylo to, co jsme si představovali, že budeme mít po celou dobu našeho pobytu. Po zjištění, že problém s řasami v oblasti Punta Cana trvá s menšími přestávkami cca 7 let, nám přijde poněkud zvláštní, že o tomto není cestovní kancelář informována. Přinejmenším pracovnice, která do DR jezdí, musela o tomto vědět, a přesto nám hotel doporučila. Klademe si otázku, zda není důvodem působnost českého průvodce v oblasti Bayahibe, který se se svým týmem specializuje na pořádání výletů po Dominikánské republice. Jelikož je veřejnosti znám a jeho služby jsou hojně využívány, troufáme si tvrdit, že je to právě z toho důvodu, aby si klienti Exim tours nezakupovali výlety u něj, ale právě pouze u cestovní kanceláře. Taktéž jsme byli rozpačití z delegáta Martina, který byl v hotelu pouze první dva dny, poté jsme ho již neviděli. Na první schůzce nám sdělil, že se na něj můžeme s čímkoliv obrátit a to kdykoli 24 h na Whatsapp. Cca v půlce pobytu jsme se mu snažili dovolat a psát, avšak bez reakce. Působí to na nás tak, že jeho jediným úkolem bylo prodat co nejvíce výletů a dál již nic. Celkově hotel působí dost opotřebeně, hotel by potřeboval rekonstrukci (odšroubovaný zásobník ve sprše, kde zbylo pouze torzo dávkovače, zašlé baterie, odloupaná visící omítka na stropech, polité stěny v pokoji, tekoucí lednička atd., viz. foto v příloze). Nejsme zvyklí psát stížnosti, či jiná vyjádření, ale bohužel jsme z této dovolené velice zklamaní a tím spíš, že se jednalo o svatební cestu. Domníváme se, že by cestovní kancelář měla být informována o tom, jak to v hotelu vypadá a jaký je přístup personálu. S Exim tours už zřejmě další dovolenou neabsolvujeme, protože to, co jsme zde zažili, to se nám ještě nestalo. Fotky pro představu mohu zaslat...

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Luboš | 14.01.2022 19:11
Dobrý den, s Eximem jsme byli v Řecku hotel Princes Of Kos .Byl dle nich po kompletní rekonstrukci , ale na místě bylo vše jinak , reklamace neuznávájí , delegát se asi snažil , ale podmínky pro změnu hotelu byli neúnosné ,nikomu tento hotel nedoporučuji , kuchyně je něco strašného a pokoje taky na fotkách krásný , ve skutečnosti hrůza. Smrad na pokojích , hučení klimatizací .odpovídá to tak 1 *

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Josef | 17.10.2021 10:55
dovolená od 10.10 do 16.10.2021 a Exim Tours v hotelu Caesar Palace v Hurghade. Nádherný areál, neuvěřitelné množství bazénu, květin a chodníčku. Prázdná, čista písečná pláž, moře čisté, tak hluboké, jak má byt. Je stejné jako v Italii, ale 30 - 33° teplé. Klimoška funguje skvělé! Personál se hodně snažil, uklízel pravidelně a pečlivě, je diskrétní a usměvavý. Klíče a náramky v 10:00 dopoledne. Tobogany rozmístěné strategický po celém areálu. Žádné fronty. Hodně zábavy pro děti.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Jiřík | 05.10.2021 21:54
S EXIM už nikdy nikam. Zaplatili jsme si luxusní hotel vybraný podle recenzí. Šoupli nás do vybydlené kůči. Delegát který měl podle centrály věc řešit, zprvu odmítal cokoliv udělat, jen měl starost, abych náš hovor nenahrával, že mu to zaručuje Bulharská ústava. Reklamace, ač nás dali do hotelu který jiné cestovky prodávají levněji, odmítají uznat. Navíc v oddůvodnění zamítnutí uvádějí nepravdivé skutečnosti. VARUJI VŠECHNY s EXIM nejezděte.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Beata Smoradova | 27.09.2021 14:46
S eximem jsme tento rok letěli na Rhodos.Při výberu dovolene vubec nesedeli informace co měli na internetových strankach a co je reálně volné…pani prodavajíci v eximu byla velice protivná.Měla jsem pocit že ji hrozně moc obťežujji.Hotel který jsme vybrali nespnal to co slibovali, místo 5 hvězd to mělo skutečně tak 3(doŘecka cestujeme opakovaně mame srovnání).V hotelu se s náma nik nebavil o vyměně pokoje nechtěli ani slyšet.Zájezd sme reklamovali samozřejme že jsme neuspěli.Musím říct že touto cestovkou už nikdy v životě.Je smutné že se človek nedomůže svých práv pokud nejde soudní cestou.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Karel | 07.09.2021 18:51
S cestovní kanceláří Exim Tours jsme cestovali naposled. Od výběru pobytu až po návrat neskutečný chaos. Je to smutné konstatování, že mohou podnikat. Zpětně je především důležité, že jsme vrátili v pořádku. Nejhorší zkušenost s CK.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Michal Cestr | 15.08.2021 13:40
S cestovní kanceláří Exim Tours jsem zažil nejhorší dovolenou v životě. Na ostrově Korfu jsme přisáli dne 14.7. 2021 chvilku před půlnocí. Hned na letišti nám oznámili, že hotel, který jsme si zaplatili nedostaneme a odvezli nás do jiného hotelu na opačný konec ostrova. Tím všechny problémy teprve začali. Jednalo se o nový hotel, který nebyl zcela dokončen a v okolí hotelu probýhal čilí stavední ruch. Teplá voda tekla jen několik hodin denně večer však nikdy. Ihned jsem se obrátil na delegátku i na cestovní kancelář v Praze. Delegátka p. Dominika N., která měla situaci rešit nedělala vůbec nic či spíše naopak. Byla drzá a neustále opakovala že nemůže nic dělat. Až po dvou dnech neustáleho dohadování a rozčilování jsme byly přesunuti do jiného hotelu. Nikoho už nezajímalo, že jsem měl objednané auto a zamluvený motorový člun. Dvakrát jsem musel zaplati i pobytovou taxu. Delegátka odmítla přijmout i stížnost, kterou jsem napsal. S tak otřesným chováním delegátky jsem se ještě nesetkal. Delegátka byla tak neomalená, že dokonce prodala lidem výlet na který nikdy neodjeli a pak musela peníze vrátit bez jediného slova omluvy a vysvětlení. Do Řecka poletím letos ještě jednou, ale s EXIM TOURS už nikdy.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Božena Janalíková | 05.08.2021 14:03
Pobyt v Bulharsku- červenec 2021- vše ok - jen delegátka -starší paní Nikolina-katastrofa-celý pobyt žádné info na recepci, kde jsme byli ubytovaní a ještě jaksi na nás zapomněla - při odjezdu na letiště nás nikdo nevyzvedl a ani nás neměl řidič žádného autobusu, které zajišťovaly v tu dobu transfer na letiště, v seznamu osob, které měl odvézt od hotelu -takže taxíkem na poslední chvíli a za své - snad po reklamaci nám CK proplatí???? Služby delegáta v tabulce nepřipouští hodnocení 0 nebo mínus -- ale tato paní by neměla ani mýt WC .

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Irena | 18.07.2021 07:38
Cestovní kancelář Exim tours poskytuje nekvalitní služby. Už při výběru zájezdu nejasnosti na stejném call centru zcela opačné informace o podmínkách vycestování do Řecka. komunikace se neuvěřitelně prodlužovala. V místě Zakynthos naprosto neprofesionální delegátka, neúplné informace, výlety máme si přečíst leták (tam nebyla např. uvedena doba trvání výletu), po žádosti o info zajímavých míst byla předána naprosto nečitelná fotokopie mapky ostrova (v dnešní době ?) a "služby delegáta" vyvrcholily tím, že paní "zabudla " napsat čas odjezdu z hotelu v recepci na informační tabuli.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Jakub | 30.06.2021 15:40
Exim se neumí postarat o klienty po příletu do destinace. Až do příjezdu na hotel v Marsa Alam cca v 6:30 ráno bylo vše v pořádku. Člověk je lehce zaskočen, že na letišti zaplatí 75 dolarů za víza a v autobuse si delegát řekne o dalších 75 za PCR testy (za tři osoby), ale ok. Co nás ale naštvalo bylo jednání recepčních, kdy nám nejprve pracovník Eximu, který s námi jel v autobuse, řekl, že dostaneme pásek k all inclusive a snídani hned a pak se vyřeší ubytování. Na to ale nastoupili recepční s papírem, že pokud chceme snídani a pak ubytování, máme zaplatit dalších 50 dolarů (pokojů bylo dost, hotel zdaleka nebyl plný). V součtu tedy už 200 dolarů a to jste si ještě ani nevybalili kufry (chápu, že ty částky spolu nesouvisí). To jsme samozřejmě odmítli. CK se tedy nestará o to, aby hotel klienty ubytoval ihned po příjezdu a dal jim snídani (máme malé dítě) a ne aby trávili x hodin na recepci jako nějací vetřelci. Ve chvíli, kdy si kupuji all inclusive zájezd, předpokládám, že nebudu muset nic víc řešit a ne se dohadovat s recepcí, že mám v resortu uprostřed pouště na cokoliv nárok až za osm hodin. Chápu Egypťany, že argumentují nějakým nesmyslem o mezinárodní dohodě, podle které se lidé po celém světě ubytovávají až ve 14 hodin, sic! Ale CK by přece měla zajistit ubytování hned po příletu, nebo tedy nelétat v noci, když pak není možné se ubytovat. Argument tím, že nárok na snídani nemáme, protože dostaneme při odletu snídaňový balíček (dva suché rohlíky, jablko, bez vody), neberu, to není adekvátní hotelová snídaně. Když jsme se pak ptali delegáta Mohameda Khalila a jeho české kolegyně na telefonu, oba na nás koukali jak na blázny, čemu se divíme a proč proboha nezaplatíme další peníze. Vše nakonec skončilo tím, že jsme za snídani zaplatili dalších dvacet dolarů a ubytování se dočkali po 12 hodině, tedy po více než 5 a půl hodinách. Za takovou službu opravdu neděkuji.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Milena Velová | 05.02.2020 19:27
S Eximem jsme cestovali již několikrát a vždy jsme byli spokojeni. Zájezdy jsme kupovali vždy na pobočkách. Letos poprvé jsme zakoupili zájezd online a po nepříjemné zkušenosti s uplatněním slevy jsme se rozhodli varovat ostatní cestovatele. Pokud jste klientem VZP a členem KPZ nemáte online možnost uplatnit slevu, kterou VZP nabízí. TAKŽE DÁVEJTE SI POZOR A KUPUJTE A UPLATŇUJTE SLEVU POUZE NA POBOČKÁCH EXIMU. Milena a Petr

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Richard | 03.01.2020 08:14
Nedoporučuji CK Exim Tours po vlastní zkušenosti z dovolené v resortu green Garden v turecku, veliké zklamání z osoby pana delegáta po kterém jsme vlastně vůbec nic nechtěly jenom poradit kam zajít na výlet a jak to chodí v hotelu kde jsme byly ubytování pan delegát nás odbyl slovy že máme jít kam chceme že nás nedrží a jestli se chceme dozvědět něco o hotelu tak se máme zeptat na recepci po této zkušenosti jsme pana delegáta raději obcházeli obloukem a nevěřím že kdyby nastal nějaký problém že by nám pomohl. Dále mi přišlo nefér že po příjezdu do hotelu jsme museli 8hodin čekat na ubytování v hotelové hale otřesný zážitek

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Dana | 02.01.2020 20:04
Již nikdy více s Exim Tour. Cestovka, která Vám definitivně zkazí vánoce. Již předem jsme zaplatili takzvanou Kapverskou taxu , cena za osobu od Eximu 1300 Kč (100% přirážka oproti platbě přímo na Kapverdách), tak při příletu na Boa Vistu zaplacena nebyla (ač byla vyúčtována na voucheru) a byl nám odmítnut vstup do země. Protože jsme starší lidé a neumíme jazyk, jezdíme s CK, která zajišťuje česky mluvícího delegáta. Sice jsme měli "zaplaceného "česky mluvícího delegáta, on se ani neobtěžoval na vyzvání celníků za námi přijít, ač stál cca100 m od nás. Pomohli nám cizí lidé z CK z Německa. Našeho delegáta zajímalo pouze, co si objednáme později za výlet, protože z něj měl procenta! O letu, a letecké společnosti ani nemluvím, jedním slovem "KATASTROFA". Prostě Exim Tours už NIKDY! Ani krásný rezort a super služby místního personálu už nic nezachránilo, dovolená byla zkažena!

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Monika Kývalová | 16.12.2019 10:48
Chtěla bych se s Vámi podělit o svou velmi negativní zkušenost s CK Exim Tours, zejména s přístupem jejich místního delegáta. S touto CK jsem v červnu 2019 cestovala do tuniského Hammametu do hotelu Houda Yasmine Hammamet. Hned první večer mého pobytu jsem byla v Hammametu fyzicky napadena a okradena o kabelku (naštěstí to skončilo pouze drobnými oděrkami a pohmožděninami). Bohužel v kabelce jsem měla veškeré cennosti, tedy pas a další doklady, mobilní telefon a veškeré peníze. Cestovala jsem sama a ocitla se tak rázem v nouzové situaci (toto samozřejmě není vina CK). Když jsem panu delegátovi Alimu tuto skutečnost oznámila, nebyl bohužel ani ochotný ani vstřícný, dokonce až arogantní, a problém se mnou vůbec nechtěl řešit. Sdělil mi, že si celou věc musím nějak vyřešit sama, že on mi nemůže nic zařizovat ani mi jinak pomoct, že nemá čas, že má na starosti spoustu dalších klientů atd. Pan delegát mi také řekl, že problém je i to, že nemám sjednané pojištění od jejich pojišťovny, ale od jiné pojišťovny (pozn: klient ale není povinný mít sjednané pojištění přes CK). Říkala jsem mu, že ho nežádám o prokázání žádné laskavosti, ale o pomoc v krajní nouzi, protože jsem se ocitla zcela bez jakýchkoliv prostředků, a že nemám ani peníze, abych se vůbec dostala na českou ambasádu do Tunisu kvůli vyřízení náhradního cestovního dokladu. Prosila jsem ho, zda-li mi může nějakým způsobem pomoci alespoň se zajištěním dopravy do Tunisu a zpět. Jeho odpověď zněla, abych si „někde od někoho půjčila“. V této velmi nepříjemné situaci mi nakonec pomohli zejména hoteloví hosté a tuniská policie. V první řadě by ale měla pomoc přijít od cestovní kanceláře, proto jsem s nimi také cestovala, neboť jsem se spoléhala, že mi pomůžou, pokud se mi něco závažného přihodí. Nicméně delegát CK Exim Tours se ke mně obrátil zcela zády. V čem tedy spočívají služby delegáta, za které jako klienti také platíme, když se o nás nepostarají ani v takovémto případě? Odpovím si sama: zejména v prodeji místních výletů, nikoliv v ochotě řešit jakékoliv problémy, natož velmi závažné. Morální hledisko CK Exim Tours také nic neříká, na to se dnes příliš „nehraje“. Ve své reklamaci jsem uvedla, že věřím, že se jedná pouze o ojedinělé selhání jednoho ze spolupracovníků CK, nikoliv o standardní přístup ke klientům, kteří se ocitnou v krajní nouzi. Má reklamace byla vyhodnocena jako neoprávněná s tím, že jejich delegát v mé situaci nikterak nepochybil!!!Je to ve výsledku mé tvrzení oproti tvrzení jejich delegáta, což se bohužel v takovýchto situacích jen velmi těžko dokazuje. Reklamovala jsem při té příležitosti také ubytování a stravu v hotelu Houda Yasmine Hammamet, který zcela neodpovídá čtyřhvězdičkovému konceptu. Zejména velmi špinavá a oprýskaná jídelna, špinavé stoly i podlaha, nedostatek personálu, který byl jednak neochotný a také absolutně nestíhal, neustále chybějící nádobí a příbory, velmi omezený výběr jídel atd. Ubytování taktéž špatné, vše oprýskané, ušmudlané, v balkonových dveřích díra, louže v koupelně od protékajícího záchodu atd. Celkově špatný management hotelu. V této souvislosti chci zdůraznit, že do arabských zemí cestuji často, mám tedy s čím srovnávat a nepatřím rozhodně k tzv. „věčným stěžovatelům“ v případě jakékoliv maličkosti. Žádala jsem ve své reklamaci CK Exim Tours také, aby si sami ověřili veškeré skutečnosti ohledně ubytování a stravy přímo na místě, aby věděli, kam posílají své klienty. Dostala jsem ve stručnosti odpověď, že hotel odpovídá prezentované kategorizaci v podmínkách tamější destinace, a že restaurační servis je zcela v kompetenci hotelového managementu. Velmi alibistická odpověď. Jak je tedy možné, že např. protilehlý hotel Concorde Marco Polo je kvalitní a velmi dobrý, je taktéž čtyřhvězdičkový? Na toto mi CK odpověď bohužel nedala. Tento příspěvek píšu proto, abych upozornila a varovala ostatní klienty CK Exim Tours, jak se k nim tato CK může v případě potíží zachovat. Přepaden a okraden může být totiž v zahraničí kdokoliv. Já jsem do té doby s CK Exim Tours cestovala poměrně často. Vždy to s nimi bylo více či méně dobré, nikdy ale nebyly žádné závažné problémy, abych si stěžovala. Nicméně po této zkušenosti musím bohužel konstatovat, že jakmile nastanou skutečné problémy, CK Exim Tours od Vás „dá ruce pryč“ a nechá Vás zcela „na holičkách“. Velmi ostudný přístup CK, na kterou se člověk nemůže spolehnout, a která si bohužel nikterak neváží svých klientů.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Martn | 10.12.2019 17:27
Pisi po zkusenostech z dovolene v Senegalu ubytovani super ale co se tyka dopravy tak jsem prikoupil vice mista v letadle s tim ze tam bude vice mista na nohy to nam pri rezervaci pani potvrdila ale pravda uplne jina a doba letu nam byla recena ze bude trvat prumerne 9h a bude 1 mezipristani technicke pravda jina zastavky nakonec 4 a 12h letu a ochota v letadle bez komentare tak ze bych tuto fa nedoporucoval

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Izabela Kratochvilova | 21.06.2019 15:43
Tak lidicky bohuzel se k Vam musim pridt.. to ze jsou cestovky svine a misto 8 mi denni dovolene vam udelaji 6ti denni protoze ob dva dny jste na ceste ( meli jsme dovolenou od 20.6 nicmene prilet byl 21.6 v 5 rano to samozrejme nikoho nwzajima proroze do obchodnich podminek si muzou napsat vse .. ze?) nicmene to ze jsme si s sebou vzali urcity obnos aby jsme meli na vylet do dubaje ( ktery mel byt za 1350 na osobu .. neco navic jsme si samozrejme vzali.. bohuzel zjisteni ze misto uvedenych 1350 mame platit za osobu 3 tisice?? No to uz si ze me delaj fakt prdel... jsem neskutecne vytocena . Dovolena pro dva za 52 tacu a vedet tohle tak to radsi prochlastam!!!! Naproste zklamani uz nikdy vic !! Mimochodem kdyby slo nedostanete tu hvezdu ani jednu!

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Ras SAR | 12.02.2019 12:33
Exim nedoporučuji. Jednak, tato CK prokázala nevstřícnost, když jsme reklamovali zájezd - evidentně nebyly dodrženy smluvní podmínky ohledně kategorie a vybavení pokoje. Hotel to uznal, ale byl schopen nás přestěhovat až za 2 dny pobytu. Ony dva dny jsem pak chtěl od Exim kompenzovat, ale nepřistoupili na to. Evidentně se spoléhají, že člověk to kvůli pár tisícovkám nepotáhne až k soudu, což byl i náš případ. Druhý poznatek z pobytu (Korfu, Řecko): za stejnou cenu mají západní hosté, např. z Francie, vyšší standard bydlení, než my, co jsme přijeli z Česka s Exim. Takže závěrem, s touto cestovkou už nikdy více.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Klára Pavlíčková | 22.10.2018 14:55
Změna hotelu do totálně katastrofálního, dle hvězdiček je prý lepší, ale když jsme nejdříve dostali pokoj tam, kde smrděla kanalizace asi kilometr od pláže (bydlet jsme měli přímo u pláže), poté nám změnili ubytování do bungalovu, kde byl šíleně smrdět benzín, všude smrad a špína, místo moře jsme byli u zátoky.. Prostě hrůza, kam se člověk podíval, delegát chodil na schůzky pozdě a byl na nás nepříjemný, když jsme na něj tlačili, že chceme původní hotel. O tři dny později jsme ho dostali. Měli jsme mít pokoj s výhledem na moře, který samozřejmě nebyl, minulý delegát nám navíc slíbil, že dostaneme kompenzaci formou výletu, no a když jsme přijeli do druhého hotelu samozřejmě nám to nový delegát popřel (volal si s tím minulým a ten mu řekl, že nic takového nám neřekl). Řekli jsme mu že chceme reklamaci, tak jsme měli počkat do příštího dne. Příští den nám jí přinesl s tím, že nám může dát výlet zdarma, když reklamaci nepodáme. (my už jsme si ale mezitím výlet sami zaplatili, tak jsme o tom ani nepřemýšleli). No a v závěru nám Exim poslal vyrozumění, že delegát nepochybil, dostali jsme krásný pokoj, byl nám nabídnut výlet i výhled na moře.. NEDOPORUČUJI, my to hodláme řešit dál, klidně soudní cestou, navíc nám hned za začátku změnili o 21hodin odlet a tím nás obrali o den, takže příšernost příšernost.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Michaela | 15.09.2018 20:56
Na konci července jsme byly s Eximem v Turecku, hned na místě jsme reklamovaly. Delegátka to s námi sepsala a poslala k vyřízení do CK. Delegátka také na místě zaznamenala, že doopravdy se sitace v hotelu změnila tak, že neodpovídá tomu, co nám bylo prodáno. Pořídily jsme hotel pro dospělé 18+ bez animačního programu a hudby. Měl být prostě klid. Na místě ovšem několikrát řvala hudba. Z vedlejšího hotelu (který patřil stejným majitelům a managementu jako ten náš) pravidelně v době večeře začal šílený randál. Pravidelně pokud člověk chtěl jít spát před půlnocí musel s polštářem přes hlavu. Delegátka přijela v okamžiku, kdy u bazénu byl animační!!! program, který řval tak děsivě, že se nedalo být ani na pláži. 30 dní na vyjádření se k reklamaci dávno uplynulo. CK se s námi vůbec nespojila. Zjevně dělají mrtvého brouka.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Miroslav Leitlik Leitl | 07.09.2018 17:45
Exim tours,Cestovku jako takovou už nikdy více. Možná má někdo dobré zkušenosti, ale my nikoliv. Hned v Brně nám sdělili, že nás neodbaví, že nám Exim nezapsal nejmenší dítě, že si to máme nějak vyřešit. No měl jsem zřejmě štěstí na měsíčky slečny operátorky, která po sdělení byla protivná na maximum. Delegátka Zlata v Turecku je namyšlená a arogantní dámička co se neštítí nechat 2 manželé a jejich 3 děti(z toho jedno rok a půl) napospas osudu. Žádný vlídný přístup jak jsme byli zvyklí u jiných cestovek, ale jen schůzka, odříkala si naučenou básničku a naschle, kdyžtak volejte. Naše rodina měla odlet ve čtvrtek 14:40, na aplikaci hotelu jsem se dozvěděl, že máme čekat ve 12:00 na recepci sbalení. Pro jistotu jsem se šel ještě na recepci informovat přímo recepčního. Sdělil jsem jméno a číslo pokoje a ten mi potvrdil, že ve 12 na recepci a odjezd. V 11:15 jsem šel na recepci, protože nám někdo volal na pokoj a cosi blábolil Turecky. No stál tam manager a říkal, že odvoz jsme nestihli. Onen řidič tam stál a na můj dotaz jestli počká 15 minut, zakýval prstem s tím, že opakoval no no no. Otočil se a odjel. Manager mi vytočil ze služebního telefonu naši delegátku Zlatu a ta mě ani nenechala dopovědět větu a skočila mi do řeči s tím, že jsme to nestihli, že jsme čas měli napsaný v nějaké knize, kterou jsme za celý pobyt nemohli najít a milá Zlatka nebyla schopná nám ji ani ukázat. Já jí asi 2x opakoval, že v aplikaci bylo psáno ve 12 a recepční nám to potvrdil. Jí to nezajímalo a jela si pořád o svojí milé knize. když jsem jí řekl, že nemám 55 euro na taxíka, tak mi doslovně řekla: mě to nezajímá, zařidte se tak, aby jste stihli letadlo. Na mou odpověd, že nemáme jinou možnost než čekat na recepci na pomoc od cestovní kanceláře mi odpověděla: hmm, čekat můžete, nashle. Naštěstí vždy myslím na zadní vrátka a měl jsem peníze a ochotný manager nám vše domluvil. Sečteno podtrženo: Exim Tours naposledy a nikdy více!!!!!!!

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Poslední příspěvky diskuze
Exim Tours 17.05.2024 11:23 od Ivana Ž.
A-Z Tour 14.05.2024 15:08 od Pavel Papesch
Exim Tours 09.05.2024 07:23 od Ruzena Hlavacova
Invia 06.05.2024 09:45 od Jaroslav
Invia 26.04.2024 17:15 od Slávka
Poslední recenze
Blue Style
Čedok
Čedok
DER Touristik CZ
České Kormidlo
Chrámíme práva zaměstanců | www.zapracipenize.cz