Archiv recenzí
12.09.2008 - 12.07.2018


AdrialandAfroditaAlexAlexandriaAncoraAtlas AdriaAzur ReizenBeta tourBlue SkyBlue StyleBrennaCanaria travelČebusČedokČeské KormidloESO travelExim ToursFIRO-tourFischerGreece-toursChina ToursInexInviaJohohoJokratourKellnerKentluckyKM TravelKovotourLivingstoneMayer CrocusMedina ToursMetalNeckermann ČRNev DamaOrex TravelPantourRedok TravelSiam travelSolvexSunflower toursSunny DaysTopFlyTrip4youTrue TravelVíkendVítkovice ToursWisnar

Archiv recenzí cestovky ESO travel


Přidal/a Boris Chmelík dne 01.05.2018

Která CK nepoužívá s jistotou firmu Travel service? Kde se to dá ověřit. S touto firmou již nikdy, raději si připlatím. Za případnou odpověď i tip předem děkuji. Chmelík
Přidal/a Eva Mrkvičková dne 14.02.2018

V lednu 2018 jsme byli s touto cestovkou na zájezdu Velký okruh Kubou, delegát neuměl česky, nebyl dodržen harmonogram zájezdu, na všem bylo vidět šetření!!! Hrozně se zhoršili, nedoporučujeme!
Přidal/a Eva dne 16.01.2016

V loňském roce jsme byli na zájezdu v Mexiku s Esotravel. Nádherný zájezd "Pyramidy a pláže Mexika". Poznali jsme dějiny Mexika, slezli snad všechny pyramidy, koupali se v Tichém oceánu i v Karibiku. Měli jsme výbornou průvodkyni paní Blanku Nedvědickou. Zájezd byl úžasný, všem cestovni kancelář Esotravel doporučuji.
Přidal/a Eva dne 04.12.2015

Dobrý den, byli jsme nedávno s kanceláří Eso travel na zájezdu "Pyramidy a pláže Mexika". Nádherný zájezd se zajímavým programem po největších mexických pyramidách, koupáním v Tichém oceánu i v Karibiku, pěkným ubytováním v moderních hotelích a výbornou průvodkyní, která se o nás perfektně starala a uměla si poradit v každé situaci. Přeji cestovní kanceláři další stejně spokojené klienty.
Přidal/a R. dne 11.11.2015

Dobrý den, vyhráli jsme poukaz na slevu v hodnotě 10.000 Kč za zájezd se společností ESO travel, který ale nestihneme využít. Poukaz platí do konce tohoto roku a nevztahuje se na first a last minute. Pokud by měl někdo zájem a třeba pod stromeček kupoval zájezd, tak jej za 5.000 Kč odprodám. Kontakt: 731 468 329
Přidal/a doša dne 04.07.2015

Dobrý den, vůbec nedoporučuji tuto CK, poznávačka Omán - Katar- Emiráty. Delegát děs, cestovka nedodržela vůbec program, byla denně změna k horšímu a na následné reklamace dělají mrtvého brouka.
Přidal/a Iša dne 28.04.2015

Dobrý den, právě jsme se vrátili ze zájezdu s názvem Malý okruh Čínou. Jsme nadšeni a v našem případě mohu CK ESO travel doporučit. Ubytování, stravování, organizace ...vše proběhlo hladce k naší spokojenosti. Ale hlavně bychom chtěli poděkovat za sebe i za všechny účastníky zájezdu našemu průvodci panu Tomáši Horákovi, který tam byl opravdu pro nás a jmenovaná CK může být plným právem pyšná na svého delegáta!
Přidal/a Marcela dne 14.04.2015

S Esem jsme cestovali několikrát a vždy velká spokojenost. Až Srí Lanka!!! Vůbec neumíme anglicky,na letišti na nás čekal domorodce,který nás odvezl do hotelu. Neměli jsme drobné a tak dostal 5 dolarů. Začal nám nadávat,že je to asi málo,praštil mi s kufrem a odjel. V recepci jsme se jen těžko domluvili ale hotel i jídlo v pohodě. Za celou dobu jsme neviděli delegáta a neumět školní ruštinu byli by jsme ztracení. V hotelu byli jen Rusové. Na výlety jsme jezdili s domorodcem,který mluvil rusky.Nikdo se o nás nestaral! Ozval se až v den odletu v půl dvanácté,že máme do dvanácti vyklidit pokoj a odlétáme ve tři ráno. Na to jsme v cestovce vůbec nebyli upozorněni a den by jsme si přikoupil i. Od dvanácti jsme seděli s kufry na pláži bez jídla a pití. Cestujeme tak třikrát do roka ale tohle se nám ještě nestalo. Auto pro nás přijelo v 7 večer a na letišti jsme seděli od devíti večer až do čtyř ráno. Letadlo mělo spoždění! Letěli jsme s přestupem a opět spoždění. Domů jsme se dostali až ve tři odpoledne. Je nám přes šedesát a raději si připlatíme aby jsme nemuseli řešit podobné věci. Po příletu domů dostal manžel embolii a málem zemřel. Jímá mně hrůza,když si představím stát se to tam! Varují všechny kdo neumí anglicky před Srí Lankou a už NIKDY S ESEM!!!
Přidal/a Halina dne 22.01.2015

Právě jsem se vrátila z Jamajky, připojuji se k názoru, že s touto cestovkou již nikdy. Vybrali jsme českou cestovku, protože neumíme 100% anglicky. Ale mohli jsme zrovna tak cestovat s německou, protože delegátku jsme viděli jen jednou, aby nám sdělila, že pro nás nemůže nic udělat. Všechny výlety jsme si museli koupit v hotelu s jinými (anglickými) průvodci a v den odletu jsme jí museli sami volat, kdy že to pro nás přijedou. Fakt děs. A ta cesta s Travel servisem - dá se to přirovnat k dobytčáku s křídly. V letadle jsme si vyměnili zkušenosti - ti co byli s Eximem měli super delegátku a tudíž super dovolenou - doporučuji, příště jedu taky s nimi.
Přidal/a jana dne 17.12.2014

my byli jednou v Thajsku na třech místech,veškeré transfery lodí či taxíkem jsme museli hradit ze svého na místě,/ i když jsme vše měli v ceně/ a delegát nebral celé 2 týdny telefon a ve dvou hotelích při příjezdu neměli ani naše rezervace,takže s naší angličtinou bylo docela zajímavé někde něco vysvětlovat,a nikdo na nás ani nikde nečekal.jediné co za něco stálo,byli delegáti v Bangkoku/snad manželé/ již si nepamatuji jejich jména.takže nevím zda tato cestovka Eso travel je v naší republice nejlepší.
Přidal/a Petra dne 26.03.2014

S touto cestovní kanceláří již nikdy, zájezd na Krétu zakoupen přes "manažerku" paní Lakvovou, která doporučovala. Doporučuji této paní vyzkoušet si tu špínu, kterou nám doporučila. Letenky na chybná jména, hotel se šváby - odpověď zmíněné manažerky "co byste za ty peníze chtěli" (týden na Krétě za 19000 Kč). V případě, že chcete svou dovolenou trávit ve špíně, se zkaženým jídlem obraťte se na ESO travel, nejlépe přímo na p. Lakvovou
Přidal/a lucy dne 01.02.2014

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať či už niekto letel cez túto cestovku do Japonska a Južnej Kórey a teda aké ma z tohto výletu dojmy?
Přidal/a jarka dne 12.01.2014

Mohu cestovní kancelář Eso jen pochválit. V 3/2013 jsme byli na pozvávacím zájezdu po ostrovech jižního Thajska.Krásný zájezd, nádherná příroda, přijemný a vždy ochotný průvodce Mirek. Chtěla bych ho tímto pochválit a poděkovat. Jen cesta letadlem zpět byla nepříjemná, protože fungovalo pouze jedno VC a tylo na 178 lidí trochu málo. Ale celkem velmi hezký zájezd.
Přidal/a Jitka dne 28.12.2013

Nevim, na co vsichni nadavate, nechapu to, ESO travel je podle meho nejlepsi ceska cestovni kancelar. Nejezdim se valet k mori ale poznavat [tzn. chapu, ze ne vsude jsou 5 hvezdickove hotely] a delegati byli VZDY VYBORNI! snad zatim vzdy zaridil pruvodce na miste i program navic - vecerni prochazka mestem pro zajemce atp., reseni problemu naprosto korektni. Ano, jsou drazsi, ale v pripade cesty napr. do Jizni Ameriky, kam se asi vickrat nepodivam, radej priplatim par tisic [ co je 55 000 s no name cestovkou vs. 58 000 s Esem?] a mam jistotu kvalitnich sluzeb...z ceskych cestovek uz jsem vyzkousela vic [exim, firo, redok, cedok, ..] a zdaleka zadna neodpovidala teto kvalite
Přidal/a Petr dne 21.12.2013

Máte zájem se nechat bezohledně okrást, potom si objednejte zájezd od této společnosti a budete se divit v případě možných nesnází .
Přidal/a Petr dne 20.12.2013

ESO Travel je cestovní kancelář,která Vás okrade v mnohých případech bez mrknutí oka. Její praktiky jsou až nechutné. Varuji před touto cestovní kanceláří !!!!!!!
Přidal/a Tony dne 21.06.2013

Shrnu své pocity a zkušenosti z cesty: Mám, velmi negativní zkušenosti ze zájezdu do Mexika. Dodnes to nemohu strávit. Na tento zájezd jede člověk jednou za život a očekával jsme to nejlepší. Program zájezdu byl výborný. Ten nás nalákal. Realizace byla ovšem v praxi strašná. Průvodce byl velmi slabý.. Řešení problémů, které nastaly, bylo stylem strčte hlavu do písku, nic se přece neděje. S CK v ČR se s námi nikdo seriozně nebavil. Jejich hlavní snaha byla, aby na zájezdu neprodělali. Klient nebyl zdaleka na prvním místě. Po návratu se ani neomluvili, natož pak dali slevu z ceny. Nám by ale omluva stačila. Jediná trochu seriozní byla partnerská CK v Mexiku, kde nám majitel navrhl 5% slevu na příští rok. Hezké, ale i tak by na nás, myslím, opět vydělal. Zařekli jsme se, že s touto CK nikdy již nepojedeme.
Přidal/a Eva dne 06.05.2013

Byla jsem s nimi na nekolika (Kuba, Nepal, Bhutan, ...) poznavacich zajezdech a vzdy PERFEKTNI!!!!!! skveli pruvodci, skvela organizace (i v tak hrozivych zemich jako je Indie nebo Nepal, vzdy to nejak dokazali zaridit a zvladnout), hotely vzdy na mistni pomery nadstandartni (samozrejme na Kube to treba obcas bylo horsi, ale kdyz chce clovek na poznavacku, ne ve vsech mestech maji 5*), proste MOHU JEN DOPORUCIT!!!!!
Přidal/a Marcela dne 19.01.2013

Prožili jsme naprosto úžasnou dovolenou na zájezdu Thajsko-národní parky. Mraky zážitků nám zprostředkovával famozní průvodce Hynek. Bohužel veškeré nádherné zářitky přebila zpáteční cesta s Travelservisem. Nepochopili jsme, proč cestovka, která umí zařídit něco tak nádherného dokáže spolupracovat s něčím tak nepovedným jako je již výše uvedená letecká společnost. Letěli jsme dnes z Bangkoku do Prahy a takovou cestu bych nepřála ani největšímu nepříteli. S tím, že budeme jako sardinky jsme počítali, ale s tím, že s námi bude někdo celých 17 hodin zacházet jako s našimi zavazadly jsme fakt nepočítali. Letadlo mělo skoro 4 hodiny zpoždění, protože malé letadélko nezvládalo protivětry. A tak jsme mezipřistávali a mezipřistávali. V rámci mezipřistání jsme nebyli nejenže vypuštěštěni z letadla, ale dokonce jsme si nesměli ani stoupnout do uličky, ani použít toaletu. Personál byl nepříjemný, letušky žvýkaly, a dokonce jsme se dozvěděli, že nesmíme sedět v předklonu... Možná dobré na lety do Řecka, ale dálkově rozhodně nééééééééééééé Takže Travelservice již nikdy více
Přidal/a marek dne 12.01.2013

NIKDY NIC HORŠÍHO JSEM NEZAŽIL!!!!!!Zájezd jsem si koupil u nechvalné cestovní kanceláře LASTMINUTE-CENTRUM v Brně.Ta zřejmě není zcela viníkem všech negativ,které zde aspoň v omezené míře sdělím.Při koupi zájezdu nám bylo sděleno,že letadlo má jedno mezipřistání,to ale ovšem nebyla pravda.Let na Kubu nám trval 24 HODIN!!!!!!!!!a měli jsme dvě mezipřistání.To jedno neplánované bylo v sousední Domin.republice.Lživý pilot nám do mikrofonů řekl,že zde budeme vysazovat cestující,bohužel,NIKDO ZDE NEVYSTOUPIL.Takže po 24 hodinovém letu půlka letadla onemocněla a měli po dovolené.......Hotel jsme měli se 3 hvězdami,bohužel pliseň na pokojích,pach na pokojích,nechutná špína v nich i kolem nich byla více než patrná.Tekoucí voda byla,bohužel ne teplá.Tento hotel by v čr neměl ani název UBYTOVNA!!!!!Také se zde opakovala opět a stejná píseň-čechy dáme do chlívků a kdo si řekne a bude si stěžovat,toho dáme do lepšího (ale ne o moc).Jídlo nebylo špatné,ale neustále nebylo čím ho jíst-nebyly příbory,nebyla ani pitná voda-musel jste si chodit s malým kelímkem do baru,kde vám 2dcl neradi dali a nebo si sehnat 1,5l plastovou lahev a do ni si nechávat nalít z´miňovanou vodu.Delegáta zajímalo pouze to,jak vám vnutit zajezd ze kterého má provizi,než řešit váš eventuální problém.atd,atd,atd,atd,Hotel se jmenoval KAWAMA a lživá letecká společnost TRAVEL SERVIS.
Přidal/a Josef a Jitka dne 29.12.2012

Dobrý den,15.12.2012 jsme se vrátili ze 14ti denního pobytu v Thajsku. Byli jsme na třech místech - v Bangkoku, na Phuketu a na ostrově Lanta. Měli jsme trochu obavy z přesunů, ale úplně zbytečně - naopak musíme pochválit výbornou organizaci, vše probíhalo v klidu, aniž bychom museli mít obavy, že nám ujede loď, nebo uletí letadlo, což přispělo k celkovému pěknému dojmu z dovolené. Všude se nám moc líbilo a to také díky delegátkám, které se o nás staraly - jak v Bangkoku ( bohužel jméno slečny jsme již zapomněli ), tak na Phuketu pani Michaela Pocepická, se o nás dobře postarala - doporučila nám, kde se dobře najíme,kam se podívat, kladně vyřídila naše zvláštní požadavky , apod.Také musíme pochválit českou potápěčskou základnu na Lantě,strávili jsme s nimi dva příjemné dny. Všechny tři hotely - Hotel Palace Bangkok, Andakira na Puketu i Royal Lanta Resort, byly čisté, každý den uklizené.Veškerý personál velmi příjemný , ochotný a vstřícný při jakémkoli jednání. Ochutnali jsme jak rušné dny na Phuketu v oblasti Patong Beach tak i klidné a poloprázdné pláže na Lantě.Přestože nám v druhém týdnu pobytu občas pršelo, ochladilo se jen mírně, a nebylo nutné se přioblékat, i koupání v moři za deště má své kouzlo.Dovolená se nám moc líbila, zvláštní mentalita a způsob života místních lidí je zajímavá, jen všudypřítomný nepořádek odpadu podél cest a v uličkách, poněkud kazí celkový obrázek. Cestovní kanceláři přejeme mnoho spokojených zákazníků a Vám všem, kdo se na cesty chystáte, pěkné zážitky z dovolené. Zdraví Pepa a Jitka
Přidal/a Eva dne 06.07.2012

Dobrý den, s CK Eso jsem cestovala už dvakrát. Poprvé jsem byla nadšená, podruhé velmi znechucena. Velmi záleží na tom, kdo dělá průvodce.
Přidal/a Monika dne 14.05.2011

Ahoj všem. S touto cestovkou jsem byla v loni v Thajsku a vše proběhlo bez problémů.
Poslední příspěvky diskuze
Exim Tours 17.05.2024 11:23 od Ivana Ž.
A-Z Tour 14.05.2024 15:08 od Pavel Papesch
Exim Tours 09.05.2024 07:23 od Ruzena Hlavacova
Invia 06.05.2024 09:45 od Jaroslav
Invia 26.04.2024 17:15 od Slávka
Poslední recenze
Blue Style
Čedok
Čedok
DER Touristik CZ
České Kormidlo
Chrámíme práva zaměstanců | www.zapracipenize.cz