Recenze cestovní kanceláře

DER Touristik CZ

Průměrné hodnocení

Sdílet

Zobrazit diskuzi

Upozornění: Příspěvky uveřejněné v recenzích vyjadřují názory zákazníků cestovních kanceláří a agentur, nikoliv redakce serveru RecenzeCestovek.cz, která za jejich obsah nenese zodpovědnost.

Iva Pavlišová | 10.07.2024 09:53
Koupila jsem si dovolenou v Egyptě v hotelu Magic Beach by Amarina v Hurgade, vůbec jsem nebyla spokojená a když jsem požadovala kompenzaci, obdržela jsem dopis, že na nic nemám nárok. Tato cestovka je nejen drahá, ale neříká pravdu, mlží, ba přímo lže.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Otto Kossiba | 08.07.2024 16:26
Dovolím si upozorniť na Aquaworld Belek v Turecku: z klimatizácie vychádza p l e s n i v ý zápach, takže dýchate spóry z plesní. Je to rezort hlavne pre deti a o to je to horšie a nebezpečné. Čo som zistil,bolo to vo väčšine izieb. Po upozornení žiadna náprava , a to bolo all incl. (koniec júna 24). Divím sa že Fischer ponúka neoverenú dest. BELEK NEbrať!

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Jan Vávra | 27.06.2024 12:40
Pozor na Der Turistik. Zájezd Černá Hora v září 24, 8 dnů, All Inclusive Ultra, letecky z Pardubic, odlet a návrat v odpoledních hodinách, vše uvedeno ve smlouvě. Aniž by nám to dali na vědomí posunuli odlet i návrat na pozdní večerní hodiny (náhodně zjištěno na stránkách letiště), první den bez stravování, poslední den All inklusive končí snídaní, takže nás obrali o dva dny. Až v pátém mailu tuto skutečnost, jelikož jsem na odpovědi trval a stále ji v komunikaci nedostal, přiznali. Takto se vydělávají podvodem peníze na zákaznících. Zájezd jsme za poplatek stornovali. Nebyl to první problém s Fischerem/Der Turistik. Upřímně radím, vyhněte se této rádoby cestovní kanceláři velkým obloukem, kde poctivost neznamená vůbec nic.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Kateřina Moravcová | 17.05.2024 17:03
POZOR na DER Touristik CZ (viz. Hotel Ajman/Dubaj)!!! Nebyla jsem informována, rozhodně ne včas, že budu za 80 tisíc Kč bydlet týden na staveništi. S následnou reklamací jsem neuspěla. Jedná se o typický příklad klamání spotřebitele!!! Tak vybírejte jinde... :-)

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Danuše Sanosi | 09.05.2024 01:57
Vrátili jsme se ze zájezdu na Kubu, týden poznávací, týden, týden odpočinkový. Zájezd nebyl nejlevnější, proto jsme očekávali profesionální přístup delegáta. Delegát neměl příslušné znalosti, vyprávěl zmatečně, místo aby věděl, tak tušil, působil dojmem že je na zájezdě poprve nebo náhradník, ale byl stále vysmátý. Rovněž organizačně nezvládal, dojezdy v pozdních večerních hodinách, jednou bez večeře, protichůdné informace o odjezdech.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Zákazník | 14.11.2023 11:37
Cestovali jsme s EximTours a nyní jednou s CK Fischer. Cestovky super, snad to nezakřiknu. Vše fungovalo. Ale delegátka CK Fischer v Dubaji (Exim zájezd neměl), paní Jana P. (omlouvám se, vzteky jsme roztrhali údaje o ní), katastrofa. Jsme obyčejná rodina, hodní lidé, spíše zakřiklí a její přivítání byl šok. Přijedete jako vykulení lidé, ona hned KDE JSTE! NO! dobrý den, tak CO CHCETE za výlet? PTEJTE SE! CO CHCETE? Byli jsme opaření. Mně se už nechtělo ani pípnout, spíše brečet. Normálně se jí bojíte. Ona, NO TAK PROMIŇTE! JSEM NESPALA MOC, NO A CO CHCETE, CO CHCETE?!!! JAKÝ VÝLET?! (Jak to máte znát, jste teprve přiletěli). Je to starší "dáma", jak už někdo psal, chování někde z hospody IV. cenové skupiny. A jak někdo také psal, zjistěte si zda tam bude ona a raději si změňte plány. Jako chápu že má někdo lidí dost atd, ale tohle ???? Alespoň trochu prosím profesionální přístup, prosím, alespoň trochu ...

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Andrea | 10.10.2023 22:01
Řešili jsme reklamaci a můžu říct, že s takovým přístupem jsem se u CK ještě nesetkala a předávám to právníkovi. Není možné, aby si CK dělala co chtěla. Nereflektovala na nic a ještě mě osočila, že lžu. Strašné.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Iveta Bidrmanová | 29.08.2023 17:04
Poděkování paní delegátce Hance NÁPRAVNÍKOVÉ za profesionální a milý přístup ke klientům v Řecku na ostrově Korfu (hotel Potamaki oblast Benitses). Hanička je jako sluníčko, rozdává úsměv na všechny strany a poskytuje dostatečné informace. Vážíme si její práce, kterou dělá s láskou a pro skopojenost nás všech. Přejeme jí hodně zdraví a optimismu. Bidrmanová I. Hájková M.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Ludmila | 18.08.2023 21:33
Osobně mám s cestovkou Der Touristik CZ naprosto otřesnou zkušenost, kdy tato cestovka slibuje něco, co neexistuje a pokud dojde k reklamaci, podmíní čerpání původně zaplacené služby u jiného hotelu s dalším doplatkem v řádu desetitisíců korun! Vlastní osobní zkušenost s dohrou na Policií a u soudu - vše právě probíhá. Já už s touto prolhanou společností nevycestuji nikdy a každému radim obrovskou obezřetnost!!!! Férové jednání je u této CK úplně neznámý pojem.....

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Poslední příspěvky diskuze
Fischer 20.07.2024 12:35 od Milan Babinec
Čedok 19.07.2024 00:16 od Silvana
Čedok 18.07.2024 10:40 od Jaroslava
Blue Style 17.07.2024 09:59 od Hana Illková
Invia 15.07.2024 19:41 od Pavlína
Poslední recenze
Ancora
Čedok
Blue Style
Exim Tours
Blue Style
Chrámíme práva zaměstanců | www.zapracipenize.cz