Recenze cestovní kanceláře

FIRO-tour

Průměrné hodnocení

Sdílet

Zobrazit diskuzi

Upozornění: Příspěvky uveřejněné v recenzích vyjadřují názory zákazníků cestovních kanceláří a agentur, nikoliv redakce serveru RecenzeCestovek.cz, která za jejich obsah nenese zodpovědnost.

Rudolf | 03.02.2020 05:53
Jezdíme s Firo-tourem už 6 let do Turecka a vždy bylo všechno v nejleším pořádku. Obzvlášť oceňuji dětský klub Firáček. Jediné mínus je,že oproti klientům z Rakouska a Německa máme my Češi horší ubytování.Ale to je skoro všude. Přesto letos opět s Firem.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Jana&spol. | 11.07.2019 12:38
poprvé od Firo touru a naposledy..do Chorvatska-Biograd na Moru jsme dorazili letos 22.6.2019 ráno po půl 8..v 15hod.jsme měli sraz u recepce,že nám budou předány klíče a dostaneme náramky..a jaké překvapení,když pokoj nám byl vydán až v 18.45hod a to jsem tam opravdu už nadávala..na recepci žádný zájem o klienty od CK Firo tour-byla nás tam docela pěkná řada..dítě mi sedělo na dlažbě u recepce,jelikož nebylo ani kde si sednout,měli jsme nárok až na večeři,která se podávala od 19hod..tím,že nám neustále říkali-za chvíli,5 minut atd.(bude pokoj),tak jsme tam strávili cca 4 hodiny na jednom místě..nenabídli ani žádné pití,jídlo,nic..jako kompenzaci nám prý nabídla ředitelka večeři v den odjezdu,ale opět jaké překvapení,když večeře nám již dána nebyla,jelikož jsme odjížděli již po 16 hod. a večeře byla až od 19hod..pokoj byl jinak celkem čistý,co musím pochválit,tak vynikající zákusky,velký výběr jídla,terasu,kde se dalo jíst a koukat přitom do zahrady..co nás ale ještě vytočilo,že nás nikdo neinformoval o tom,že v hotelu ubytovávají žáky 8.tříd,kteří byli ubytováni snad po celým hotelu,byli tam bez dozoru učitelů a jejich chování katastrofa..ještě v 1 hod.po půlnoci dupali,práskali dveřmi,bouchali nám na zeď,na dveře,ječeli na celé kolo..což hotel tedy nevychytal..na to,jak je velký,mají tato stáda neandrtálců dávat zvlášť do křídla a né mezi hosty,kteří zaplatili nemalé peníze za ubytování..zaráží mne,že Firo tour po mě žádal recenzi již 3.7.2019,ale dosud ji nezveřejnil..nejspíš proto,že jsem napsala pravdu a jim se to nelíbí..tak to zkouším zde,snad zde to vyjde..abych nezapomněla,cesta do Chorvatska autobusem trvala 19,5hod,cesta zpět do ČR 15hod..takže opravdu síla..řidiči byli ale naštěstí ochotní,dělali časté přestávky,byli zásobení vodou,kávou,takže tam není co vytknout..závěrem co dodat-Firo tour by se mělo konečně probrat a začít na sobě zase makat..zbytečně tak přijdou o klienty a pak půjdou akorát do kopru..

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Poslední příspěvky diskuze
Exim Tours 17.05.2024 11:23 od Ivana Ž.
A-Z Tour 14.05.2024 15:08 od Pavel Papesch
Exim Tours 09.05.2024 07:23 od Ruzena Hlavacova
Invia 06.05.2024 09:45 od Jaroslav
Invia 26.04.2024 17:15 od Slávka
Poslední recenze
Blue Style
Čedok
Čedok
DER Touristik CZ
České Kormidlo
Chrámíme práva zaměstanců | www.zapracipenize.cz