Recenze cestovní kanceláře

TopFly

Průměrné hodnocení

Sdílet

Zobrazit diskuzi

Upozornění: Příspěvky uveřejněné v recenzích vyjadřují názory zákazníků cestovních kanceláří a agentur, nikoliv redakce serveru RecenzeCestovek.cz, která za jejich obsah nenese zodpovědnost.

ST na Severním Kypru | 17.08.2023 21:05
S CJ FLY jsem cestoval poprvé a naposledy. Na poslední chvíli nám změnili hotel úplně do jiné části ostrova než jsme chtěli, delegát uvedený v pokynech nám po telefonu na konci pobytu sdělil, že ani neví, že jsme na dovolenou přiletěli, proto neví jaký máme transfer na letiště. Severní Kypr je krásná destinace a pokud nepotřebujete žádný servis, lze si zajistit vše jednoduše sám, včetně levného transferu z jižního Kypru, pokud chcete mít vše zajištěno a být v pohodě, asi bych se poohlédl po jiné CK. Tato působí velmi neseriózně.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Kratochvilova | 08.04.2023 09:51
V minulosti jsem cestovala s CK FLY a dovolená odpovídala cenám i popisu. Letos mě moc zklamalo, že nabídka byla nekalou obchodní praktikou, tedy vylhaná a lákavá. Skutečnost pak dost ubohá. Cestovka by měla počítat s tím, že pokud někdo zakoupil a absolvoval všechny předražené výlety, podruhé se jich už nezúčastní a chce poznávat něco jiného. Jenže ho doslova okrádá o čas a tím i o peníze, neboť program nabízeného zájezdu zkrátila o celý první a celý poslední den, odvezla nás z hotelu ve 2 hodiny v noci, nezajistila zaplacenou snídani ani na výslovnou žádost o balíček na cestu, neuznala reklamaci.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Josef Souka | 12.09.2022 16:31
Naprosto neprofesionální jednání. Jednostranná změna hotelu bez předchozí domluvy.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Honza Vaněček | 13.10.2018 16:20
V hotelu ALVA DONNA WORLD PALACE v KEMERU jsme s přítelkyní prožili asi nejlepší dovolenou našeho života. Nejsme milionáři, a proto jsem každý den srovnával nabídky cestovních kanceláří do těchto pětihvězdových komplexů. Topfly nabídka byla nejlepší, navíc tenhle komplex ani většina ostatních CK neměla v nabídce. Za méně než dvacet tisíc za týden jsme se nemuseli absolutně o nic starat. Jídlo bylo famózní, ultra all inclusive fungovalo non-stop. Hotelová pláž nepřeplněná a moc hezká. Doprovodný program zábavný a vkusný, týden utekl jak voda a já se chci do WORLD PALACE, co nejdřív vrátit.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
René Konečný | 27.07.2018 12:11
S partou jsme jeli do Turecka a bylo to cool. Za desítku jsme měli all inclusive, hotel slušný, lili tam od nás ty jejich místní drinky už od rána. Deset bych nechal za týdenní Mácháč a my jsme tady měli pláž 100 metrů od hotelu, v pohodě kluky turecký, který nám za dolar nosili drinky k lehátku. Delegát se objevil třikrát na hotelu, já ho teda neviděl ani jednou, protože jsem dospával ☺. Ale přítelkyně kamaráda pečlivě obíhala schůzky, abychom nepropařili odjezd. Za mě i kámoše super. R.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Poslední příspěvky diskuze
Invia 20.09.2023 12:20 od Lada Svobodova
Exim Tours 16.09.2023 18:09 od Jajaja
Exim Tours 15.09.2023 17:43 od Dana D
Exim Tours 15.09.2023 11:16 od Veronika
Brenna 15.09.2023 02:53 od Denisa
Poslední recenze
Fischer
Orex Travel
Brenna
SEN
Exim Tours
Chrámíme práva zaměstanců | www.zapracipenize.cz