Recenze cestovní kanceláře

Pantour

Průměrné hodnocení

Sdílet

Zobrazit diskuzi

Upozornění: Příspěvky uveřejněné v recenzích vyjadřují názory zákazníků cestovních kanceláří a agentur, nikoliv redakce serveru RecenzeCestovek.cz, která za jejich obsah nenese zodpovědnost.

Martin | 04.06.2021 15:55
Zkušenost s touhle cestovkou je ta nejhorší co jsme zažili. Po příletu do naší destinace nám bylo oznámeno, že budeme rozdělení, protože na hotelu není dost místa. Organizační chaos. Po příjezdu do hotelu nás šoupli do "lepší části" se skvělým výhledem do vnitroblokového bordelu, kam se odklízel hotelové nepotřebné věci. Pokoj zašlý, vlhký a ne zrovna dobře uklizený. Když jsme žádali výměnu, na recepci dělali že nám nerozumí, tudíž to řešil až další den delegát..po dalších problémech jsme se rozhodli nechat si potvrdit reklamační formulář a po této cestovce po návratu žádali odškodnění. Bohužel ničeho sme se nedočkali, jen obecných frází.. Nikdy více s Pantourem!

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
čejky | 26.05.2021 10:49
CK Pantour - Rhodos, léto 2019. Katastrofa. Když to shrnu, tak CK Pantour nám prodal ubytování v hotelu, údajně 4*, který byl v totálně dezolátním stavu, jídlo dováželi z vedlejšího hotelu. Všude špína, švábi v postelích. Fotky hotelu na internetu byly dokonce z vedlejšího hotelu, což beru jako extra podvod. Zkusili nám vyměnit pokoje, ale byly všechny stejně katastrofické. Jeden dokonce měl okno z ložnice do tunelu ke kuchyni, kde ráno dělali zaměstnanci kravál. Až po 2 dnech, kdy jsme požádali velmi důrazně o návrat do ČR nám zajistili ubytování v resortu vzdáleném 20km. Přesunout jsme se museli na vlastní náklady taxikama. Nové ubytování už bylo OK. Zkušenost s Pantour a Invií (Invia za nic neručí, nic neřeší, "oni jsou jen prostředníci") máme takovou, že již nikdy více. Považuji je za podvodníky.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
David Liška | 29.10.2019 22:19
Nejhorší dovolená co moje rodina zažila. Zájezd na Krétu do 3 hvezdickoveho hotelu Comfort Malievi. Nedoporučuji nikomu pkesnive flekate matrace polštáře s odpornými žlutými fleky.. Místo povlaku obalené kusem hadru. Špinavý hnusný ucpaný odpad v koupelně. A pokoje bez teplé vody.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Stanislav Dubinin | 17.09.2019 16:09
Moc nedoporučuji. Politika firmy- my jsme vám prodali zájezd, dál řešte problémy jak chcete. To co se děje v Egyptě je věc třetí strany, za to nemůžeme. Včetně otázek ubytování. Reklamace musíte sepsat s delegátem na místě (když ho nějakým způsobem chytíte). Delegát jakmile slyší o problému, prostě mizí a ani nezvedá telefon. Prodávají přes delegáta exkurze, ale za kvalitu a to že skutečný obsah exkurze se liší od reklamního letáku (mimochodem s logem Pantoura) se neručí. Je to vše třetí strana a Váš problém.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Jana Jiranová | 17.09.2019 10:19
My jsme byli s CK Pantour absolutně spokojeni. Vloni jsme byli s touto CK na ostrově Zakynthos, delegátka Irina byla úžasná a dodnes sebou nosím její telefonní číslo :-) . Letos v září jsme po dobrých zkušenostech s touto CK vycestovali na Rhodos. Ubytování jsme byli v hotelu Dorieas, na all inclusive a programy jsme chodili do sesterského hotelu Diagoras. Všechno bylo přesně tak, jak bylo uvedeno v nabídce na internetu. Byli jsme ubytování v nově postaveném hotelu. Všude bylo velmi čisto, úklid probíhal každý den, každý den byly vyměny ručníky i ložní prádlo. Personál obou hotelů byl milý, vstřícný, ochotný a přátelský. Stravování v hotelu Diagoras bylo bez chybičky. Všechny jídla formou bufetu, výborné chutné jídla, obrovský výběr všeho možného byl neustále doplňován. Vybrat si musel opravdu každý. I v jídelně byla udržována vzorná čistota. Bazény nám byly k dispozici tři, dostatek lehátek, opět všude čisto a klid. Byla to jedna z nejhezčích dovolených. Delegátka CK Pantour nás čekala na letišti už po příjezdu, všechny služby byly perfektně zorganizovány. Informanční schůzka s delegátem Romanem se konala ještě v den příletu, delegát byl kdykoliv k dispozici na telefonu. Byli jsme velice spokojeni a doporučujeme CK Pantour.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Patrik Krcheň | 02.09.2019 22:44
Vážená CK Pantour citujem s ponuky na vašej stránke, ide o COMFORT MALIEVI APARTHOTEL Kréta. : 1. "cca 350 metrov od najbližšej pláže" - klamstvo od najbližšej pláže je to presne 550 metrov ! 2. "Ďalšie pláže, piesočné alebo zmiešané, sú vzdialené cca 500 - 800 m" klamstvo ďalšie pláže sú 1 km a viac ! 3."Najbližšie nákupné možnosti, taverny, reštaurácie a bary sú v dosahu 150 metrov" klamstvo, v dosahu 150 metrov sa nachádzajú iba dva obchody so zmiešaným tovarom, tzv. supermarkety, jediná a najbližšia taverna je 300m od hotela a ďalšia najbližšia až 1200 m. 4. " Centrum mesta je vzdialené 2 km" klamstvo - je vzdialené 2,8 km ! Vážená CK Pantour, akosi ste zabudli uviesť že hotel sa nachádza na kopci nad mestom, takže aj tých 550 metrov od najbližšej pláže, alebo z mesta na hotel je celkom dosť do brehu, čo nám s malým dieťaťom vôbec nevyhovovalo, ďalej hotelový bazén má hĺbku od 190 do 260 cm ! pre malé deti a neplavcov absolútne nevhodné. Podotýkam, že keby ste tieto informácie mali pravdivo uvedené, tak tam isto nejdeme, a s Vami už asi nikdy nepôjdeme. s pozdravom Patrik Krcheň

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Michaela | 24.08.2019 11:33
V klidu nás CK pantour přesunula do jiného hotelu s horšími podmínkami navíc do úplně jiného letoviska (toto letovisko jsme nechtěli) místo hodiny z letiště, jsme na hotel jeli 3h!! Takže o takový kus dal nás dali! Nepochopím a je to katastrofální jednání stejně tak jako delegatka Eliška. V Turecku město Alanya Díky Pantour. Zasílám reklamace a stížnosti na všechny možné orgány.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Irena Chaloupková | 22.08.2019 16:46
Kypr 14.8. -21.8. 2019. Nebyli jsme informováni, že delegát mluví jen anglicky. Cestovka z ČR telefonicky komunikovala, delegát se snažil problémy řešit a byl velice slušný. Ubytování bylo odpovídající, jídlo také. Příjezd a odjezd bez problému. Nelze doporučit klientům, kteří potřebují podporu česky mluvícího delegáta. Báli jsme se s touto kanceláří vycestovat, ale nebylo to špatné. Nějak fungují. Je to především o lidech, očekávání... A musím dodat, že zájezd byl zakoupen přes Student Agency, která komunikuje výborně. Duplicitě zasílá všechny informace o zájezdu atd.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Radoslav Řezníček | 08.08.2019 08:13
Cestovka mě při odjezdu nevyzvedla z hotelu, na letiště jsem jel taxíkem (alespoň ten mi zajistila delegátka), úhradu nákladů za taxi nedokázala CK vyřešit (zaplatit/zamítnout) ani za měsíc, reagovat začala až a intervenci zprotředkovatele zájezdu (Student agency) s vyjádřením, že "kliet nepodal reklamaci, pouze požadoval proplatit taxi".

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Jàra Nedohonil | 26.01.2019 19:23
Mají v popisu zájezdu schovaných dost věcí, se zájezdem jsem nebyl moc spokojený. Jedno z nejhorších věcí bylo asi to, že nad hotelem Blue sky Beach na Krétě nalétala letadla k přistání takže od rána do večera hučely nad apartmánem letadla. Dále pak jejich podání all inclusive bylo v tom, že celý pobyt byly jen stále dokola stejné jídla, pití vám dali akorát do 200ml plastového kelimku, mohli jste si jít i 50x ale nikdy ne víc než do toho. Čistou vodu načepovat do půl litrové láhve? Ani za nic buď si kupte nebo jen do toho kelímku. Naštěstí jeden z obsluhy na baru byl normální tak s tím problém neměl. Vybavení pokoje sprcha ve výšce 170cm 50x50 kdy já se svymi 200cm jsem se sprchoval v podřepu. Za týden vyměnit ložní prádlo či ručníky? Smůla. Vynášení košů? za tyden jednou. Postel betonový základ, přes něj prkna každé jiné co zrovna našli a matrace flekatá jak z kontejneru. První noc ubytovaní uplně jinde než jsme měli být.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Jaroslav Papežík | 09.09.2018 15:05
letěli jsme letos na Krétu s touto cestovníé kanceláří,4 hodiny před odletem nám volali že námi objednanéý apartment Eva Studios není volný ale sehnali nám jiný-Paralia,že prý je to ještě lepší ,že nebudem doplácet atd.po příletu v noci jsme byli v šoku nad tímto náhradním ubytování,Teplá voda netekla,wc a sprcha společně v místnosti 1,2x1,2m,bez závěsu,lednice namražená tak že nešla zavřít a uvniř plíseň,prostě děs,to jsme reklamovali za 2 dny nám přidělili jiný pokoj,ten už byl o něco lepší ale ceklově to zkazilo celou dovolenou.námi objednané ubytování bylo dle fotek a i po návštěvě pokojů bylo o třídu lepší.Takže když to shrnu tak CK Pantour asi zaplatilo za nás menší cenu za náhradní ubytování než by jistě zaplatilo v Eva studios,takže s touto cestovní kanceláří bych určitě již nikam nejel

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Poslední příspěvky diskuze
Invia 20.09.2023 12:20 od Lada Svobodova
Exim Tours 16.09.2023 18:09 od Jajaja
Exim Tours 15.09.2023 17:43 od Dana D
Exim Tours 15.09.2023 11:16 od Veronika
Brenna 15.09.2023 02:53 od Denisa
Poslední recenze
Fischer
Orex Travel
Brenna
SEN
Exim Tours
Chrámíme práva zaměstanců | www.zapracipenize.cz