Recenze cestovní kanceláře

Emma

Průměrné hodnocení

Sdílet

Zobrazit diskuzi

Upozornění: Příspěvky uveřejněné v recenzích vyjadřují názory zákazníků cestovních kanceláří a agentur, nikoliv redakce serveru RecenzeCestovek.cz, která za jejich obsah nenese zodpovědnost.

Ludmila | 01.10.2022 07:57
Dovolenou nám zkazila delegátka. Jeli jsme na poznávací zájezd do Itálie. Florencie,Řím, Neapol, Pompeje, Benátky 23.9-29.9. Při večeři v hotelu už nebylo mișto u stolu pro tři. Já jsem seděla s desetiletým synem a manžel zvlášť. Paní delegátka měla zarezervované mișto.....seděla se dvĕma řidiči autobusu. Další dvě večeře jsme už seděli spolu, ale musela jsem si o to říci obsluze...V Pompejích se nedostavila ve stanovený čas odjezdu a promáčení jsme na ni dvě hodiny čekali. V Benátkách nám neřekla program, prohlíželi jsme și rybí trhy a neștihli jsme și prohlédnout chrám sv.Marka. Náměstí bylo v poledne zaplavené a složitě jsme hledali cestu k nábřeží. V autobuse pouštěli filmy po 22.hod a rušili ty, kteří chtěli spát. Na facebooku se na stránkách CK Emma kritické recenze nezobrazují.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Petr | 05.07.2019 22:12
Dobrý večer, vícekrát (8x) jsem navštívil Itálii - Kalábrii, oblast Capo Vatikano. Líbí se mi tam a mám to tam rád... Když jsem zjistil, že EMMA nabízí novou destinaci - hotel Solemare , o kterém jsem věděl a znal jeho polohu neváhal jsem a zakoupil na úvod sezony(červen2019) zájezd . Na letišti nás čekaly dvě delegátky...Od péče delegátky paní Gabgriely V., jsem si po loňských zkušenostech moc nesliboval... Arogance, neochota a nezájem o klienta ,zvláště toho který si neobjedná "výlet", mne loni paní Gabriela znechutila a pro letošek jsem si připouštěl , že delegátem bude třeba někdo jiný... Skutečnost ale předčila loňské zklamání s její činností jako delegátky. Letos se přímo překonávala. Cestou z letiště nesdělila rekreantům vůbec nic a její informace na schůzce následující den byly žalostné... Je smutné, jak s takovým přístupem může působit delegátka ověřené cestovní agentury pracovat. Chápete jak je možnékdyž se delegátky na schůzce zeptáte na jednoduchou věc a ona odpoví: vše se dozvíte na výletě... A to prosím můj negativní názor na ni není jen můj... Z našeho termínu bylo minimálně dalších 8 klientů znechuceno. Pro mne z toho vyplývá že Kalábrii v příštím roce ano, ale bohužel a mrzí mne to- s Emmou už ne..., no a s paní V. už vůbec ne a to ani náhodou.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Poslední příspěvky diskuze
Fischer 20.07.2024 12:35 od Milan Babinec
Čedok 19.07.2024 00:16 od Silvana
Čedok 18.07.2024 10:40 od Jaroslava
Blue Style 17.07.2024 09:59 od Hana Illková
Invia 15.07.2024 19:41 od Pavlína
Poslední recenze
Ancora
Čedok
Blue Style
Exim Tours
Blue Style
Chrámíme práva zaměstanců | www.zapracipenize.cz