Recenze cestovní kanceláře

Afrodita

Průměrné hodnocení

Sdílet

Zobrazit diskuzi

Upozornění: Příspěvky uveřejněné v recenzích vyjadřují názory zákazníků cestovních kanceláří a agentur, nikoliv redakce serveru RecenzeCestovek.cz, která za jejich obsah nenese zodpovědnost.

Milan Rossa | 12.07.2023 15:17
Krásný pobyt v Side Crown Serenity. Delegátka Eva Sun - velmi profesionální přístup, trpělivost, komunikace, snadné řešení problému, stále k dispozici. Velké diky ????????????

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Fialka | 15.10.2022 15:01
Maximální spokojenost, už jsme byli s CK AFRODITA 4x a pojedete znovu, doporučuji Severní Kypr, krásný místo, výborná kuchyně, super dovolená????

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Hana | 17.03.2021 14:12
S cestovní kanceláří Afrodita jsme byli naprosto spokojeni. Zájezd jsme objednávali den před odletem a vše fungovalo naprosto rychle a s naprostou přesností. Na místě - byli jsme v Egyptě v Hurgádě jsme komunikovali s úžasným delegátem, jménem Tarek Oan, který je Egypťan, ale plyně mluvící česky. Okamžitě reagoval na jakoukoliv situaci a vždy vyřešil. Přiobjednávali jsme si ještě týden navíc, kdy opět CK Afrodita , opět díky Tarekovi Oanovi, reagovala velice rychle a my jsme mohli zůstat a v klidu odletět o týden později. Naprosto doporučuji tuto méně známou CK. Spokojenost se vším.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Meika | 22.09.2019 19:41
Doporučuji se CK Afrodita vyhnout co největším obloukem! Z jejich strany jsme zažily prokazatelné podvodné jednání. Naše zkušenost - koupily jsme si zájezd do skvěle hodnoceného hotelu v Turecku (last minute necelý týden před odjezdem). Pokoj s výhledem na moře byl potvrzen a zaplacen. Po příjezdu nám oznámili, že rezervace v původním hotelu nikdy nebyla potvrzena a dávají nás do jiného hotelu v úplně jiné části Turecka. Hotel byl starý, špinavý, pokoje s plísní, bez na moře a hotel se nacházel na úplné samotě mezi golfovými hřišti. Do hotelu nás umístili nejméně den před naší cestou (dle data na dokumentaci hotelu) a přesto nám upřeli zákonnou možnost akceptovat či odmítnout. V této situaci jsme nebyli jsme jediní - takže pozor, pravděpodobně je to jejich běžná praxe.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Jitka Kottová | 16.07.2018 14:26
Říká se , že stěstí přeje připraveným… Ale já tentokrát , když mi zavolala moje kamarádka, abych jela S CKlenka na Severní Kypr, připravená vůbec nebyla. Čas rozhodnout se byl do rána dalšího dne. Vzhledem k tomu, že mi během večera od ní dorazily ještě 2 SMS s výzvou, že bychom vážně jet měly,…rozhodování bylo poměrně rychlé a samozřejmě kladné. Rychle jsem si přeorganizovala pracovní termíny a začala se těšit. Na Kypru jsem nikdy nebyla a staré kosti si zaslouží , aby se prohřály a tělo aby se prosolilo. Bonusem celé akce bylo, že se k nám přidala i naše kamarádka. Takže trio bab cestujících za mořem a sluncem se vydalo vstříc dovolenkovému očekávání. A to se naplnilo nebývalou měrou. Bydlení v útulných apartmánových domečcích na pláži s výhledem na moře ..tak to se mi ještě nikde nepoštěstilo. Ranní plavání v moři,večerní plavání v bazénu, cvičení s instruktorkou Radkou, výborná kuchyně s e širokou nabídkou zeleniny a ryb- přesně podle mého gusta. Milý personál, který ctil ono okřídlené a v Čechách dost často nenaplněné „ náš zákazník, náš pán“. A celková pohoda a pocit že snad nejsme ani ve středomořském letovisku, ale někde na chalupě u babičky- málo lidí, klid,…mě hned druhý den utvrdily v tom, že tohle místo bych chtěla určitě ještě někdy navštívit.A že týden pobytu zde pro mě bude opravdu málo… Celý pobyt zaštiťovala starostlivá péče delegátky . Využily jsme i nabídku výletů a ten náš krásný kyperský týden utekl jako voda. Nakonec ale konstatuji, že jsem vlastně připravena byla..připravena užít si zdejší pobyt plnými doušky, vychutnat pohodu a přívětivost tohoto místa … Na tuhle neplánovanou dovolenou pěji ódy a několik mých známých už je nachystáno zabookovat si místa na Long beach na příští rok. A já se k nim rozhodně taky přidám. Severní Kypr budiž pochválen !

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Poslední příspěvky diskuze
Invia 20.09.2023 12:20 od Lada Svobodova
Exim Tours 16.09.2023 18:09 od Jajaja
Exim Tours 15.09.2023 17:43 od Dana D
Exim Tours 15.09.2023 11:16 od Veronika
Brenna 15.09.2023 02:53 od Denisa
Poslední recenze
Fischer
Orex Travel
Brenna
SEN
Exim Tours
Chrámíme práva zaměstanců | www.zapracipenize.cz