Recenze cestovní kanceláře

SEN

Průměrné hodnocení

Sdílet

Zobrazit diskuzi

Upozornění: Příspěvky uveřejněné v recenzích vyjadřují názory zákazníků cestovních kanceláří a agentur, nikoliv redakce serveru RecenzeCestovek.cz, která za jejich obsah nenese zodpovědnost.

Michael Tretina | 14.04.2024 19:13
Úźasná dovolená s CK SEN-Thajsko,Malajsie,Singapur.Průvodce Laco pro nás připravil neskutečné zážitky,sešla se super parta lidí-pro nás opravdu splněný sen,všem doporučujeme.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Iveta Hanzalíková | 12.04.2024 10:40
Dobrý den, absolvovala jsem s CK SEN zájezd do Thajska Malajsie Singapur. Bylo to poprvé, co jsem cestovala do Asie, zájezd mi doporučili pracovnice v kanceláři. A byla jsem maximálně spokojená. Krásný místa, super ubytování, jídlo asi nejlepší, co jsem kdy jedla. Nejlepší byla ale naše průvodkyně, starala se o nás bezvadně a byla přímo studnicí informací. Na Krabi jsme si hezky odpočinuli. Příště vyrazím do Mexika.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Lenka Hanusová | 09.04.2024 16:28
Absolvovala jsem zájezd Kanada velký okruh, letecké spojení bylo rychlé a bezproblémové, na letišti už na nás čekal průvodce, který byl velmi profesionální po celou dobu zájezdu. Program byl nabitý zážitky a poznáním, hotely vždy na vysoké úrovni. Všechno proběhlo na jedničku a my se vrátili domu 100% nadšení. Děkujeme. Příště zase s vámi.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Zdeňka Havlíčková | 07.04.2024 13:09
28.3.-7.4.2024 Egypt-maximalni poznání Průvodkyně Andrea Maximální spokojenost, profesionalita, úžasné

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Martin | 01.04.2024 10:29
Zájezd Indie, Nepál s CK SEN výrazně předčil moje očekávání. Heslo #incredibleindia je opodstatněné každým coulem. Krajina překvapí neuvěřitelnou rozmanitostí zážitků kulturních, historických, přírodních, gastronomických atd. Nestačíte se divit. ???? Nepál je náročný, hlavně cestování po tamních "silnicích", ale odmění vás taktéž vyjímečnou přírodou (Chitwan) a vysoce koncentrovanou směsí historie a moderního hektického života nepálců (Káthmándů). Již tak vysokou úroveň cestovatelského zážitku povzneslo do nebes duo průvodců Ivana a Robko, kteří měli vše perfektně připravené, pro klienty obětavě činili možné i nemožné a sdílením svých hlubokých znalostí historie i současnosti výrazně přispěli k chápání toho, co se okolo vás děje. Na příští cestu bych si je vybral zas! ????

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Stanislav Hosek | 26.03.2024 16:34
3x nej Afriky, zájezd CK SEN, který jsem se ženou absolvoval byl naprosto famózní. Vybírali jsme něco krátkého, za to intenzivního, a v kanceláři v Praze nám slečna Erika velmi ochotně doporučila právě tuto cestu na jih Afriky. A teda moc doporučuji...průvodce Standa zajistil vždy vše potřebné, výborně řídil, ukázal nám spoustu míst na pobřeží a měl nekonečné množství informací o všech zvířatech na safari v Chobe. Zdolali jsme Stolovou horu, což byl neskutečný zážitek, a večeřeli jsme v top restauracích, které nám Standa doporučil. Přelet na Victoria Falls opět bezproblémový a safari se Standou zážitek na celý život. Celkově to hodnotím jako velmi vydařený zájezd se službami na vysoké úrovni a už mám objednaný další do USA.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Martin Brodsky | 25.03.2024 11:21
Skvela prace! Program dle ocekavani pod vedenim zkuseneho pruvodce i nad ramec slibovaneho. Je nesmirne dulezite jaky pruvodce se chopi beznych situaci, protoze i takove bezne veci jako je ubytovani, nebo prestavka na toaletu muze vse zkazit. Nam to klaplo a dekujeme kancelari za zazitky. Urcite po letosni Kube zkusime neco dalsiho.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Dana Šebelová | 28.02.2024 15:14
Nedávno jsme se vrátili ze zájezdu Thajsko, Krabi, který organizovala CK Sen/ Ck Bubo. S touto cestovní kanceláří jsme jeli poprvé, ale určitě se budeme vracet. Byl to fantastický zájezd se skvěle zvolenou trasou plnou nádherných míst a zážitků. Velké poděkování patří hlavně našemu průvodci Lacovi, který to celé povýšil o další level svou perfektní znalostí místa a místních poměrů, entuziasmem, úsměvem na tváři, smyslem pro humor, ale i ochotou kdykoliv poradit a pomoct. Plánovaný program byl beze zbytku dodržen a ještě mnohem víc. Velmi rádi si podobný zážitek zopakujeme znova ;).

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Karel Hejlík | 20.02.2024 12:20
Právě jsem se vrátil ze zájezdu Jižní Amerika jednou za život a mohu potvrdit, že se jednalo o jednu z nejkrásnějších cest v mém životě. Organizace zájezdu proběhla na výbornou a průvodcům taktéž nebylo co vytknout. Věřím tomu, že do budoucna se nebude jednat o poslední zájezd, který jsem s touto cestovkou absolvoval.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Jana Lhotská | 14.02.2024 11:11
S CK SEN jsem cestovala na zájezd již poněkolikáté, naposledy do Kolumbie a mohu jen doporučit. Profesionální přístup, vždy vše perfektně zorganizováno a program je nabitý zážitky. Obrovským benefitem je vždy průvodce, který se stará na maximum a podává vyčerpávající informace. Příští cestu s nimi plánuji do Japonska.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Sýkora | 01.12.2023 06:25
Egypt - maximální poznání listopad 2023. Hlavní problém byla “malá skupina”. Ta činila 26+2 po sloučení zájezdu CK Bubo a CK SEN. Program byl skoro dodržen (neplatilo 100% pro Alexandrii a Káhiru). Neuvěřitelné bylo pak jednání delegátky: vše co nebylo v ceně zájezdu a mělo se platit na místě hotově (stravování, další doporucené památky, výlet lodí či balónem ) zajistila se 100% přirážkou oproti běžným cenám pro cizince. Společné jednotné obědy! (po 16 hodině!!!) byly navíc opravdu mizerné, ba dokonce formou domácího egyptského fastfoodu konzumovaného na nádraží před odjezdem vlaku. Takže dle katalogu dobře připravený zájezd díky nenasytnost CK a její delegátky se nepovedl. Nikdy vilové.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Lucie Drobková | 13.09.2023 17:50
S CK SEN byla dovolená na Azorech opravdu zlý sen. S touto cestovní kanceláří už nikdy nikam nepojedu. Organizace zájezdu byla opravdu špatná - slíbených 12 lidí v zájezdu se nekonalo, let s jedním přestupem zakoupený v dubnu bohužel asi CK neuhradila a změnila nám s 2 přestupy. Informace, které chodily před zájezdem matoucí, 10 dní před srpnovým zájezdem najednou nebyl k dispozici 3-lůžkový pokoj (zálohu jsem hradila v dubnu) a byl požadován doplatek. O zpožděném odletu nás neinformovali, přestože o něm věděli... Naštěstí pro nás byla úžasná delegátka Denisa na místě, díky které se nám dovolená moc líbíla.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Lada Stehlíková | 02.11.2022 09:38
S cestovní kanceláři Sen UŽ NIKDY VÍC!!! DV Alžírsko 17-25.10.2022 Jednaní s cestovní kanceláři bylo šílené, nezájem a neochota. Profesionalita průvodce žalostná. Místní průvodce SUPER, předal informace, ale k nám se nedostaly. Vše řešili na poslední chvíli a podle toho vypadala i DV. S cestovní kanceláří SEN NIKDY VÍC!!!

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Iva Baráková | 23.05.2022 13:23
Účastnili jsme se zájezdu Toronto-Niagarské vodopády-New York - Washington v termínu 28.4. - 6.5.2022. Velké zklamání, CK SEN nezaslala včas potřebné podklady pro vstup do Kanady a USA, linka pomoci nefungovala. Profesionalita průvodce žalostná. S touto CK již nikdy.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
Olga Hynštová | 21.05.2022 21:12
Poprvé s touto CK a také naposledy. Chybné pokyny, nezájem o klienty, průvodce jedna velká katastrofa

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení
vvachek | 16.05.2022 17:08
SEN-bohužel se mi to jen nezdálo Neohlášená změna letenek (odletěli jsme jen náhodou). Neuspokojivá profesionalita cestovky, početná skupina cestovatelů neodpovídající poznávacímu zájezdu a nevhodná konfigurace zájezdu (noční cesta, 5dní bez programu v hotelovém městě Cancún), i když obsahovala význačné památky.

Profesionalita
Delegát
Informace
Doprava
Výsledné hodnocení


PřílohaPoslední příspěvky diskuze
Invia 15.04.2024 14:30 od Petra
Čedok 06.04.2024 21:21 od Zdenka Žežulková
Invia 05.04.2024 14:12 od UŽ NIKDY
Invia 22.03.2024 15:33 od Nikdy víc Invia
Invia 20.03.2024 20:26 od Zákazník
Poslední recenze
Čedok
Blue Style
SEN
Fischer
Čedok
Chrámíme práva zaměstanců | www.zapracipenize.cz