Recenze cestovky - Pantour

Průměrné hodnocení: 43%
★★★★★

					
					
					

					Přístup a profesionalita
Služby delegáta
Uvedené informace vs. realita
Doprava
Přidat fotky mohou jen registrovaní uživatelé.
Vybrat fotku (1/2) Vybrat fotku (2/2)

Prosím, pozorně zkontrolujte všechna pole. Po přidání recenzi nemožno upravit!

Přidáním recenze vyjádřujete souhlas s Pravidly používání.

			

					
★★★★★
Recenzi napsal/a Jàra Nedohonil | 26.01.2019 19:23
Mají v popisu zájezdu schovaných dost věcí, se zájezdem jsem nebyl moc spokojený. Jedno z nejhorších věcí bylo asi to, že nad hotelem Blue sky Beach na Krétě nalétala letadla k přistání takže od rána do večera hučely nad apartmánem letadla. Dále pak jejich podání all inclusive bylo v tom, že celý pobyt byly jen stále dokola stejné jídla, pití vám dali akorát do 200ml plastového kelimku, mohli jste si jít i 50x ale nikdy ne víc než do toho. Čistou vodu načepovat do půl litrové láhve? Ani za nic buď si kupte nebo jen do toho kelímku. Naštěstí jeden z obsluhy na baru byl normální tak s tím problém neměl. Vybavení pokoje sprcha ve výšce 170cm 50x50 kdy já se svymi 200cm jsem se sprchoval v podřepu. Za týden vyměnit ložní prádlo či ručníky? Smůla. Vynášení košů? za tyden jednou. Postel betonový základ, přes něj prkna každé jiné co zrovna našli a matrace flekatá jak z kontejneru. První noc ubytovaní uplně jinde než jsme měli být.

Přístup a profesionalita: 25% Služby delegáta: 50%
Informace vs. realita: 25% Doprava: 50%

							Výsledné hodnocení: 38%

							

★★★★★
Recenzi napsal/a Jaroslav Papežík | 09.09.2018 15:05
letěli jsme letos na Krétu s touto cestovníé kanceláří,4 hodiny před odletem nám volali že námi objednanéý apartment Eva Studios není volný ale sehnali nám jiný-Paralia,že prý je to ještě lepší ,že nebudem doplácet atd.po příletu v noci jsme byli v šoku nad tímto náhradním ubytování,Teplá voda netekla,wc a sprcha společně v místnosti 1,2x1,2m,bez závěsu,lednice namražená tak že nešla zavřít a uvniř plíseň,prostě děs,to jsme reklamovali za 2 dny nám přidělili jiný pokoj,ten už byl o něco lepší ale ceklově to zkazilo celou dovolenou.námi objednané ubytování bylo dle fotek a i po návštěvě pokojů bylo o třídu lepší.Takže když to shrnu tak CK Pantour asi zaplatilo za nás menší cenu za náhradní ubytování než by jistě zaplatilo v Eva studios,takže s touto cestovní kanceláří bych určitě již nikam nejel

Přístup a profesionalita: 50% Služby delegáta: 60%
Informace vs. realita: 37% Doprava: 50%

							Výsledné hodnocení: 49%

							

Upozornění: Příspěvky uveřejněné v recenzích vyjadřují názory zákazníků cestovních kanceláří a agentur, nikoliv redakce serveru RecenzeCestovek.cz, která za jejich obsah nenese zodpovědnost.

Poslední recenze

Fischer
★★★★★
Redok Travel
★★★★★
Víkend
★★★★★
Exim Tours
★★★★★
Čedok
★★★★★