Recenze cestovní kanceláře
Metal

Průměrné hodnocení: 24%
★★★★★

					

Důležité upozornění


V souvislosti s mimořádnou situací způsobenou COVID-19 jsme při každé CK otevřeli diskusní fórum, do kterého můžete napsat svou zkušenost.


Pokud chcete hodnotit zájezdy a služby CK do 15.03.2020, můžete přidat svou recenzi.

					Přístup a profesionalita
Služby delegáta
Uvedené informace vs. realita
Doprava
Přidat fotky mohou jen registrovaní uživatelé.
Vybrat fotku (1/2) Vybrat fotku (2/2)

Prosím, pozorně zkontrolujte všechna pole. Po přidání recenzi nemožno upravit!

Přidáním recenze vyjádřujete souhlas s Pravidly používání.

			
Upozornění: Příspěvky uveřejněné v recenzích vyjadřují názory zákazníků cestovních kanceláří a agentur, nikoliv redakce serveru RecenzeCestovek.cz, která za jejich obsah nenese zodpovědnost.

					
★★★★★
Recenzi napsal/a Petra | 24.01.2020 11:07
Koupila jsem si zájezd do Itálie od této společnosti a rozhodně nedoporučuji!!! Před odjezdem, i po příjezdu skoro nulová komunikace!!! Zájezd nakonec vyšel mnohem dráž!!! Delegátka absolutní nezájem o všechno!!! Součástí zájezdu byl zájezd na ostrov Capri, přes noc přišla bouřka a moře bylo rozbouřené, stejně se zájezd na ostrov uskutečnil, bohužel zpáteční trajekt do Neapole nejel, zůstali jsme na ostrově. Přístup paní delegátky byl naprosto otřesný. Neadekvátní považuji její chování při řešení problému. Když zjistila, že trajekt nepojede, oznámila nám, že si máme najít vlastní ubytování, kdo nemá peníze, bude prý spát někde venku, prostě si má poradit sám. Upozorňuji, že v noci byla opět bouřka a opravdu silný vítr. Ubytování jsme si sháněli sami večer, nehledě na to, že cestovní kancelář neproplatila ani korunu za ubytování, které nebylo zrovna levné. Rozumím tomu, že vyšší moci se poručit nedá, ale podle webových stránek, které v okolí Capri zná opravdu každý, lze předpokládat, že podle vln, není úplně vhodné se na moře vydávat a určitě se dá vymyslet náhradní plán. Koupili jsme si zájezd hlavně kvůli ceně a kvůli delegátce, která má řešit problém, nakonec jsme problém museli řešit sami a ještě zaplatit mnohem víc.

Přístup a profesionalita: 0% Služby delegáta: 0%
Informace vs. realita: 0% Doprava: 0%

							Výsledné hodnocení: 0%

							

★★★★★
Recenzi napsal/a Karelbibr | 09.01.2020 00:33
Za mě slušný zájezd. Někteří lidi jsou k smíchu, jedou za pár flinců a mají pořád problémy. No bóže, tak se stalo, že dopravce odvezl na jiný zájezd šampusy. Si připadnu, že lidi jeli na sjezd odnaučených alkoholiků, že pořád řeší šampus. Já tam jel na zájezd a že kolem lidi byli opilí a zhulení? A co čekali ti naši z busu, že jedeme na silvestr do kostela? Za mě super akce a v létě se uvidíme. Tuto cestovku doporučuji a nedělejte si hlavu z těchto prudičů, oni budou prudit vždycky i v jiných cestovkách.

Přístup a profesionalita: 100% Služby delegáta: 75%
Informace vs. realita: 100% Doprava: 75%

							Výsledné hodnocení: 88%

							

★★★★★
Recenzi napsal/a Renata Macelová | 13.09.2019 14:09
CK Metal To nejlepší z Provence – Monaco, Cannes, Canyon Verdon, Camargue s levandulovými Cestovní kancelář slibovala klimatizovaný autobus, klimatizace však již od začátku zájezdu nefungovala. Místo omluvy jsme se dočkali pouze urážek a arogantního jednání od řidiče po celou dobu pobytu. Z důvodu nefunkční klimatizace se udělalo jedné z cestujících nevolno, když chtěla zastavit, aby se nadýchala čerstvého vzduchu, řidiči dělali, že ji neslyší a nechtěli zastavit. Vše dovršilo tím, že paní delegátka a řidiči nechali cestující v lese a odjeli. Nechci ani pomýšlet na to, jak mohla celá situace kvůli pochybení pracovníků cestovní kanceláře dopadnout. Cestovní kancelář Metal po svých negativních zkušenostech určitě nedoporučuji. Pokud by to šlo nedala bych ani jednu hvězdičku. OPRAVDU TUTO CK NEDOPORUČUJI A POKUD NECHCETE MÍT NA DOVOLENÉ NEPŘÍJEMNOSTI VYHNĚTE SE JÍ OBLOUKEM !!!!

Přístup a profesionalita: 0% Služby delegáta: 0%
Informace vs. realita: 0% Doprava: 0%

							Výsledné hodnocení: 0%

							

★★★★★
Recenzi napsal/a Petra | 03.09.2018 12:04
byla jsem s dětmi na zájezdu s CK Metal 30.08. - 02.09.2018, poznávací zájezd do Paříže s návštěvou Disneylandu. Navštívená místa byla super a moc jsme si to užili. Nicméně služby CK a nám přidělená delegátka Jana selhali na plné čáře. Autobus na tak dlouhou cestu, kdy jsme po 16 hodinové cestě měli celý den běhat po Příži naprosto nevyhovující, i menší osoby měli problém se vejít na sedadlo, natož se vyspat před náročným dnem. Služby paní delegátky byly téměř nulové, její informace byly mnohdy milné, nebo nevěděla vůbec. U Eiffelovky nám nedala info kde a jak se kupují vstupenky podle typu výstupů, takže jsme se s ostatními klienty museli pídit sami a navzájem si předávat informace. celý den jsme ji praklicky neviděli a každý si chodil po své ose. Naštěstí nam prodala mapku, což bych mimochodem považovala za samozřejmost od CK. Totéž bylo i druhý den v Disneylandu, jedna informace co se týkalo zpáteční cesty na parkoviště naprosto špatná, téměř všichni bloudili, zbytek infa o historii pana Disneyho, což bylo sice zajímavé, ale naprosto nedůležité. Více bych uvítala informace co se týká organizace v parku. Navíc nám prodala vstupenky již v buse a na místě jsme si přečetli, že kdybyhom si je koupili sami na místě, ušetříme. a to nemluvím o francouských slevových tiketportálech, kde by se dala vstupenka koupit teměř za polovinu. Bohužel jsme se domnívali, že bude koupena hromadná vstupenka za výhodnější ceny. Paní Jana sice uměla jazyk, ale organizační schopnosti ne. Právem bych mohla chtít vrátit peníze za služby delegáta.

Přístup a profesionalita: 16% Služby delegáta: 0%
Informace vs. realita: 9% Doprava: 10%

							Výsledné hodnocení: 9%

							

Seznam-Cestovek.cz

Poslední recenze

Blue Style
★★★★★
Čedok
★★★★★
Čedok
★★★★★
Čedok
★★★★★
Invia
★★★★★