Recenze cestovní kanceláře
Invia

Průměrné hodnocení: 4%
★★★★★

					

Důležité upozornění


V souvislosti s mimořádnou situací způsobenou COVID-19 jsme při každé CK otevřeli diskusní fórum, do kterého můžete napsat svou zkušenost.


Pokud chcete hodnotit zájezdy a služby CK do 15.03.2020, můžete přidat svou recenzi.

					Přístup a profesionalita
Služby delegáta
Uvedené informace vs. realita
Doprava
Přidat fotky mohou jen registrovaní uživatelé.
Vybrat fotku (1/2) Vybrat fotku (2/2)

Prosím, pozorně zkontrolujte všechna pole. Po přidání recenzi nemožno upravit!

Přidáním recenze vyjádřujete souhlas s Pravidly používání.

			
Upozornění: Příspěvky uveřejněné v recenzích vyjadřují názory zákazníků cestovních kanceláří a agentur, nikoliv redakce serveru RecenzeCestovek.cz, která za jejich obsah nenese zodpovědnost.

					
★★★★★
Recenzi napsal/a PavelV | 29.07.2021 08:39
V prosinci 2019 jsem zaplatil na účet Invie zálohu na dovolenou v roce 2020. Bohužel až později jsem zjistil, že zájezd pořádá CK Travelco (Iberiatravel) se sídlem Oščadnica, Slovensko. Zájezd jsem stornoval kvůli situaci s Covidem - ve Španělsku bylo v té době onemocnění nejhorší. Do dnešního dne nemám zpět nic. Travelco - pan Kučák Pavol mi neodpovídá, komunikuje jen s Invií. Invie se tváří že za nic nemůže ačkoli peníze dostali na svůj účet. A tak si se mnou hrají na schovávanou. Před Invií VARUJI, je risk jim zaslat vůbec nějaké své peníze - nemáte žádnou záruku, že by se zachovali jako solidní společnost a divím se jak mohou být hodnoceni tak dobře za rok 2020. Ale není se co divit, když si přečtu i ostatní recenze na jejich adresu.

Přístup a profesionalita: 0% Služby delegáta: 0%
Informace vs. realita: 0% Doprava: 0%

							Výsledné hodnocení: 0%

							

★★★★★
Recenzi napsal/a Radek Lerch | 04.01.2020 17:16
Invii už nikdy víc. Objednali jsme si u invii dovolenou na Bali a oni nás bez našeho vědomí předali k jiné cestovce,která krachovala.Na hotelu jsme neměli slíbeného delegáta a co víc,ani žadná kniha ani informace o odletu.zoufalé..

Přístup a profesionalita: 0% Služby delegáta: 0%
Informace vs. realita: 0% Doprava: 0%

							Výsledné hodnocení: 0%

							

★★★★★
Recenzi napsal/a Jaroslav | 07.10.2019 19:00
před odletem jsem si objednal a zaplatil parkovné u Invie na parkovišti ve Vrapicích.V noci se mi nepodařilo parkoviště najít, tak jsem zaparkoval na parkovišti Exim tours v Buštěhradu, kde se o mě postarali a já se dostal v pořádku na letiště.Po návratu jsem požadoval zpět peníze za parkovné, které jsem u Invie nevyužil, ale bylo mi napsáno že nic nedostanu.Následně mi přišel email kde jsem měl vyjádřit spokojenost s jejich službami, což jsem udělal v neprospěch Invie. Na jejich stránkách jsem pak kontroloval jestli byla moje kritika zveřejněna, jaké bylo moje udivení, když jsem zjistil že byla moje kritika zcenzurována a místo slov Invia bylo nahrazeno CA. Nevěřte společnost, která mění názory svých klientů na jejich práci podle toho jak se jim líbí

Přístup a profesionalita: 0% Služby delegáta: 0%
Informace vs. realita: 0% Doprava: 0%

							Výsledné hodnocení: 0%

							

★★★★★
Recenzi napsal/a Luboš | 18.06.2019 17:56
INVIA Pozor na tuto cestovku, zakoupíte zájezd.. poletíte s úplně jinou CK a skončíte jinde, než bylo domluveno. Když chcete napsat recenzi na jejich stránky, nefungují pokud dáte málo hvězdiček.

Přístup a profesionalita: 25% Služby delegáta: 0%
Informace vs. realita: 0% Doprava: 0%

							Výsledné hodnocení: 6%

							

★★★★★
Recenzi napsal/a Jarmila Ďurišová | 21.11.2018 21:46
Již v březnu 2018 jsem si objednala a zaplatila zájezd do Egypta do určité destinace. Dala jsem na radu kamarádů, kteří byli se vším spokojení. Jenže asi 3 týdny před odletem mi volala paní z PANTOUR, že nemají na ten termín let a jestli si chci vybrat jiný zájezd. Jinam jsem nechtěla, tak jsem chtěla zájezd stornovat a vrátit peníze. Měla jsem sjednané pojištění storna na celou částku. Byla to jejich chyba a storno uznali. Jenže dostat z nich peníze zpátky mě stálo mnoho telefonátů, času a nervů. Myslím, že kdybych obě cestovky co pár dní neotravovala a nepopoháněla, tak mi ty peníze nevrátí. Nakonec mi je všechny poslali více než za měsíc. A ještě informace, pokud byste se chtěli dovolat na finanční oddělení INVIA, tak máte smůlu. Mají tam jen emaily a kdo ví, jestli vám odpoví. Telefonní kontakt na ně neměla ani paní z cestovky. Takže s INVIA ani s PANTOUR už nikdy nikam nepojedu.

Přístup a profesionalita: 50% Služby delegáta: 0%
Informace vs. realita: 0% Doprava: 0%

							Výsledné hodnocení: 13%

							

Seznam-Cestovek.cz

Poslední recenze

Sardegna Travel
★★★★★
Orex Travel
★★★★★
Čedok
★★★★★
Ancora
★★★★★
Exim Tours
★★★★★