Recenze cestovní kanceláře
FIRO-tour

Průměrné hodnocení: 75%
★★★★★

					

Důležité upozornění


V souvislosti s mimořádnou situací způsobenou COVID-19 jsme při každé CK otevřeli diskusní fórum, do kterého můžete napsat svou zkušenost.


Pokud chcete hodnotit zájezdy a služby CK do 15.03.2020, můžete přidat svou recenzi.

					Přístup a profesionalita
Služby delegáta
Uvedené informace vs. realita
Doprava
Přidat fotky mohou jen registrovaní uživatelé.
Vybrat fotku (1/2) Vybrat fotku (2/2)

Prosím, pozorně zkontrolujte všechna pole. Po přidání recenzi nemožno upravit!

Přidáním recenze vyjádřujete souhlas s Pravidly používání.

			
Upozornění: Příspěvky uveřejněné v recenzích vyjadřují názory zákazníků cestovních kanceláří a agentur, nikoliv redakce serveru RecenzeCestovek.cz, která za jejich obsah nenese zodpovědnost.

					
★★★★★
Recenzi napsal/a Rudolf | 03.02.2020 05:53
Jezdíme s Firo-tourem už 6 let do Turecka a vždy bylo všechno v nejleším pořádku. Obzvlášť oceňuji dětský klub Firáček. Jediné mínus je,že oproti klientům z Rakouska a Německa máme my Češi horší ubytování.Ale to je skoro všude. Přesto letos opět s Firem.

Přístup a profesionalita: 100% Služby delegáta: 75%
Informace vs. realita: 100% Doprava: 100%

							Výsledné hodnocení: 94%

							

★★★★★
Recenzi napsal/a Jana&spol. | 11.07.2019 12:38
poprvé od Firo touru a naposledy..do Chorvatska-Biograd na Moru jsme dorazili letos 22.6.2019 ráno po půl 8..v 15hod.jsme měli sraz u recepce,že nám budou předány klíče a dostaneme náramky..a jaké překvapení,když pokoj nám byl vydán až v 18.45hod a to jsem tam opravdu už nadávala..na recepci žádný zájem o klienty od CK Firo tour-byla nás tam docela pěkná řada..dítě mi sedělo na dlažbě u recepce,jelikož nebylo ani kde si sednout,měli jsme nárok až na večeři,která se podávala od 19hod..tím,že nám neustále říkali-za chvíli,5 minut atd.(bude pokoj),tak jsme tam strávili cca 4 hodiny na jednom místě..nenabídli ani žádné pití,jídlo,nic..jako kompenzaci nám prý nabídla ředitelka večeři v den odjezdu,ale opět jaké překvapení,když večeře nám již dána nebyla,jelikož jsme odjížděli již po 16 hod. a večeře byla až od 19hod..pokoj byl jinak celkem čistý,co musím pochválit,tak vynikající zákusky,velký výběr jídla,terasu,kde se dalo jíst a koukat přitom do zahrady..co nás ale ještě vytočilo,že nás nikdo neinformoval o tom,že v hotelu ubytovávají žáky 8.tříd,kteří byli ubytováni snad po celým hotelu,byli tam bez dozoru učitelů a jejich chování katastrofa..ještě v 1 hod.po půlnoci dupali,práskali dveřmi,bouchali nám na zeď,na dveře,ječeli na celé kolo..což hotel tedy nevychytal..na to,jak je velký,mají tato stáda neandrtálců dávat zvlášť do křídla a né mezi hosty,kteří zaplatili nemalé peníze za ubytování..zaráží mne,že Firo tour po mě žádal recenzi již 3.7.2019,ale dosud ji nezveřejnil..nejspíš proto,že jsem napsala pravdu a jim se to nelíbí..tak to zkouším zde,snad zde to vyjde..abych nezapomněla,cesta do Chorvatska autobusem trvala 19,5hod,cesta zpět do ČR 15hod..takže opravdu síla..řidiči byli ale naštěstí ochotní,dělali časté přestávky,byli zásobení vodou,kávou,takže tam není co vytknout..závěrem co dodat-Firo tour by se mělo konečně probrat a začít na sobě zase makat..zbytečně tak přijdou o klienty a pak půjdou akorát do kopru..

Přístup a profesionalita: 50% Služby delegáta: 50%
Informace vs. realita: 50% Doprava: 75%

							Výsledné hodnocení: 56%

							

Seznam-Cestovek.cz

Poslední recenze

Sardegna Travel
★★★★★
Orex Travel
★★★★★
Čedok
★★★★★
Ancora
★★★★★
Exim Tours
★★★★★