Recenze cestovní kanceláře
Emma

Průměrné hodnocení: 19%
★★★★★

					

Důležité upozornění


V souvislosti s mimořádnou situací způsobenou COVID-19 jsme při každé CK otevřeli diskusní fórum, do kterého můžete napsat svou zkušenost.


Pokud chcete hodnotit zájezdy a služby CK do 15.03.2020, můžete přidat svou recenzi.

					Přístup a profesionalita
Služby delegáta
Uvedené informace vs. realita
Doprava
Přidat fotky mohou jen registrovaní uživatelé.
Vybrat fotku (1/2) Vybrat fotku (2/2)

Prosím, pozorně zkontrolujte všechna pole. Po přidání recenzi nemožno upravit!

Přidáním recenze vyjádřujete souhlas s Pravidly používání.

			
Upozornění: Příspěvky uveřejněné v recenzích vyjadřují názory zákazníků cestovních kanceláří a agentur, nikoliv redakce serveru RecenzeCestovek.cz, která za jejich obsah nenese zodpovědnost.

					
★★★★★
Recenzi napsal/a Petr | 05.07.2019 22:12
Dobrý večer, vícekrát (8x) jsem navštívil Itálii - Kalábrii, oblast Capo Vatikano. Líbí se mi tam a mám to tam rád... Když jsem zjistil, že EMMA nabízí novou destinaci - hotel Solemare , o kterém jsem věděl a znal jeho polohu neváhal jsem a zakoupil na úvod sezony(červen2019) zájezd . Na letišti nás čekaly dvě delegátky...Od péče delegátky paní Gabgriely V., jsem si po loňských zkušenostech moc nesliboval... Arogance, neochota a nezájem o klienta ,zvláště toho který si neobjedná "výlet", mne loni paní Gabriela znechutila a pro letošek jsem si připouštěl , že delegátem bude třeba někdo jiný... Skutečnost ale předčila loňské zklamání s její činností jako delegátky. Letos se přímo překonávala. Cestou z letiště nesdělila rekreantům vůbec nic a její informace na schůzce následující den byly žalostné... Je smutné, jak s takovým přístupem může působit delegátka ověřené cestovní agentury pracovat. Chápete jak je možnékdyž se delegátky na schůzce zeptáte na jednoduchou věc a ona odpoví: vše se dozvíte na výletě... A to prosím můj negativní názor na ni není jen můj... Z našeho termínu bylo minimálně dalších 8 klientů znechuceno. Pro mne z toho vyplývá že Kalábrii v příštím roce ano, ale bohužel a mrzí mne to- s Emmou už ne..., no a s paní V. už vůbec ne a to ani náhodou.

Přístup a profesionalita: 0% Služby delegáta: 0%
Informace vs. realita: 50% Doprava: 25%

							Výsledné hodnocení: 19%

							

Seznam-Cestovek.cz

Poslední recenze

Sardegna Travel
★★★★★
Orex Travel
★★★★★
Čedok
★★★★★
Ancora
★★★★★
Exim Tours
★★★★★