Recenze cestovní kanceláře
Adrialand


					

Důležité upozornění


V souvislosti s mimořádnou situací způsobenou COVID-19 jsme při každé CK otevřeli diskusní fórum, do kterého můžete napsat svou zkušenost.


Pokud chcete hodnotit zájezdy a služby CK do 15.03.2020, můžete přidat svou recenzi.

					Přístup a profesionalita
Služby delegáta
Uvedené informace vs. realita
Doprava
Přidat fotky mohou jen registrovaní uživatelé.
Vybrat fotku (1/2) Vybrat fotku (2/2)

Prosím, pozorně zkontrolujte všechna pole. Po přidání recenzi nemožno upravit!

Přidáním recenze vyjádřujete souhlas s Pravidly používání.

			
Upozornění: Příspěvky uveřejněné v recenzích vyjadřují názory zákazníků cestovních kanceláří a agentur, nikoliv redakce serveru RecenzeCestovek.cz, která za jejich obsah nenese zodpovědnost.

					
★★★★★
Recenzi napsal/a Iveta Povalová | 15.07.2019 13:44
Včera jsme se vrátili z Chorvatska Drveník , tuhle cestovku rozhodně NEDOPORUČUJI zapomněla nás v letovisku. Dopravu zpět jsme si museli zařizovat sami, nikdo nás neinformoval o odjezdu všechny čísla na CK nedostupná i dispečink. Měli jsme sebou dvě děti z toho jedno malé a zůstali jsme stát na magistrále. CK se o nás vůbec nezajímala, pomohla nám jiná cestovní kancelář. Do Česka jsme se nakonec dostali po domluvě z přepravcem co nás dovezl do Chorvatska ale o tom že nás měl vézt zpět nic nevěděl, vše jsme si museli zařídit sami a doposud jsme se do ck nedovolali !!!! Nevím jak by to dopadlo kdyby měli plnou kapacitu autobusu a odmítli nás vzít v soupisu cestujících nás žádný dopravce neměl. Museli by jsme si zařizovat ubytovaní na další noc podotýkám že bylo již 20:00 večer.. Touhle cestou děkuji paní delegátce Ivetě z Ck Diana co nám pomohla vše vyřídit a byla ochotná nám popřípadě sehnat další dny jinou přepravu. Tahle cestovka nemá své autobusy a posílá klienty různými přepravci kteří mají zrovna volno, v autobuse do Chorvatska nás jelo několik namíchaných cestovek a vysadili nás na Magistrále a dělejte si co chcete víc jich nezajímalo byl to jen přepravce. UŽ NIKDY VÍC !!!!!!!!

Přístup a profesionalita: 0% Služby delegáta: 0%
Informace vs. realita: 0% Doprava: 0%

							Výsledné hodnocení: 0%

							

Seznam-Cestovek.cz

Poslední recenze

Sardegna Travel
★★★★★
Orex Travel
★★★★★
Čedok
★★★★★
Ancora
★★★★★
Exim Tours
★★★★★