Recenze cestovní kanceláře
A-Z Tour

Průměrné hodnocení: 94%
★★★★★

					

Důležité upozornění


V souvislosti s mimořádnou situací způsobenou COVID-19 jsme při každé CK otevřeli diskusní fórum, do kterého můžete napsat svou zkušenost.


Pokud chcete hodnotit zájezdy a služby CK do 15.03.2020, můžete přidat svou recenzi.

					Přístup a profesionalita
Služby delegáta
Uvedené informace vs. realita
Doprava
Přidat fotky mohou jen registrovaní uživatelé.
Vybrat fotku (1/2) Vybrat fotku (2/2)

Prosím, pozorně zkontrolujte všechna pole. Po přidání recenzi nemožno upravit!

Přidáním recenze vyjádřujete souhlas s Pravidly používání.

			
Upozornění: Příspěvky uveřejněné v recenzích vyjadřují názory zákazníků cestovních kanceláří a agentur, nikoliv redakce serveru RecenzeCestovek.cz, která za jejich obsah nenese zodpovědnost.

					
★★★★★
Recenzi napsal/a Strnadlová | 26.08.2019 20:25
S CK A-Z Tour jsem jela na poznávací zájezd - Přírodou jižní části Šumavy, v termínu 11.8. - 17.8.2019. Průvodcem byl pan Hegr Milan. Byl dobře připravený na turistické výšlapy, během cesty komentoval o okolí, historii i významných obyvatelích kraje, ve kterém jsme se nacházeli. Doplnil vždy vtipnou poznámkou nebo příhodou. Jelikož účastníci zájezdu byli vyššího věku, nejstarší 83 roků, vždy se snažil přizpůsobit tempo pochodu nebo alespoň podrobně popsal celou trasu výšlapu. Ubytování bylo v hotelu Swing - jídlo dobré, ubytování také v normě 3 hvězdičkového hotelu, avšak úklid mohl být pečlivější i na místech, která nejsou na první pohled vidět / pod postelí - PET láhve a několik vršků, asi zakutálených/. Asi by bylo vhodné při výběru ubytování ze strany CK lépe prověřit úroveň hotelu. Celkově se mi zájezd moc líbil a příští rok bych opět ráda cestovala s touto CK včetně výborného pana průvodce Hegra.

Přístup a profesionalita: 100% Služby delegáta: 100%
Informace vs. realita: 75% Doprava: 100%

							Výsledné hodnocení: 94%

							

Seznam-Cestovek.cz

Poslední recenze

Sardegna Travel
★★★★★
Orex Travel
★★★★★
Čedok
★★★★★
Ancora
★★★★★
Exim Tours
★★★★★