Recenze cestovní kanceláře
České Kormidlo

Průměrné hodnocení: 22%
★★★★★

					

Důležité upozornění


V souvislosti s mimořádnou situací způsobenou COVID-19 jsme při každé CK otevřeli diskusní fórum, do kterého můžete napsat svou zkušenost.


Pokud chcete hodnotit zájezdy a služby CK do 15.03.2020, můžete přidat svou recenzi.

					Přístup a profesionalita
Služby delegáta
Uvedené informace vs. realita
Doprava
Přidat fotky mohou jen registrovaní uživatelé.
Vybrat fotku (1/2) Vybrat fotku (2/2)

Prosím, pozorně zkontrolujte všechna pole. Po přidání recenzi nemožno upravit!

Přidáním recenze vyjádřujete souhlas s Pravidly používání.

			
Upozornění: Příspěvky uveřejněné v recenzích vyjadřují názory zákazníků cestovních kanceláří a agentur, nikoliv redakce serveru RecenzeCestovek.cz, která za jejich obsah nenese zodpovědnost.

					
★★★★★
Recenzi napsal/a Lubomir Bulir | 05.08.2020 20:00
S CK ceske kormidlo lidi prosím nikdy nikam.. absolutně příšerne chovani a jednání jak při sjednání zajezdu tak zejména!!!!!!! při komunikaci v hotelu, kde jsme potřebovali od ck zajistit jiny pokoj ktery nebyl dle smlouvy a dale prodloužit pobyt.. neochota jak od ck tak od delegatky na miste která se tam vlastně ani nezdrzovala..kdyz jsem si vse vykomunikoval na miste tak mi od ck bylo řečeno.. co po nich vlastne chci kdyz jsem si to zajistil sám..a pozor, morska strana pokoje neznamená vyhled na more.. to jen pro informaci.. takze s touto ck NIKDY!!!!!

Přístup a profesionalita: 0% Služby delegáta: 0%
Informace vs. realita: 25% Doprava: 0%

							Výsledné hodnocení: 6%

							

★★★★★
Recenzi napsal/a Dagmar F. | 20.08.2019 18:05
Dobrý den,na začátku srpna 2019 jsme měli zakoupenou dovolenou do Chorvatska, letoviska Drvenik, hotel Primus Kraljevic. V katalogu byl uveden hotelový bazén, stoly na tenis a u večeře výběr ze 3 jídel. Bazén sice v hotelu byl,ale vypuštěný, stoky složené, jídla pouze dvě. Delegát (kterého jsme mimochodem viděli za celou dobu pouze cca 10 minut) se velmi divil, že bazén je v nabídce. Za další nedostatek považuji to, že není k dispozici pokoj pro hosty v den příjezdu a odjezdu, kde se můžou ponechat zavazadla a člověk se tam může převléci. Kufry jsme tedy měli volně nechané mezi recepcí a jídelnou. Co se týče čistoty, resp. uklidu pokojů, nemohu opět chválit. U nás to tato CK projela na plné čáře, už nikdy víc!!! ☹️

Přístup a profesionalita: 50% Služby delegáta: 25%
Informace vs. realita: 25% Doprava: 75%

							Výsledné hodnocení: 44%

							

★★★★★
Recenzi napsal/a pavel | 18.06.2019 22:17
Právě jsme apsolvovali dovolenou od ck kormidlo dovolená v pořádku ale doprava tam i zpět horor.firma KAREL a KAREL polámané sedačky nefunkční pásy bordel na stolkách za sedačkami nevynesené pet flašky,při jízdě tam oprava motoru kladivem,kafe nebylo protože neměl horkou vodu???wc jednou funkční a naposledy(pochcaný a špinavý),spáteční cesta vrchol všeho jiný autobus ale stejná firma KAREL a KAREL a stejný bordel opravdu a vrcholem bylo že jsme museli jít za řidičem aby hned zastavil a nechal se vystřídat protože usínal za volantem.Hlavně že se ck české kormidlo chlubí Flotilou autobusů.doprava hnus reklama pro ck.

Přístup a profesionalita: 0% Služby delegáta: 0%
Informace vs. realita: 0% Doprava: 0%

							Výsledné hodnocení: 0%

							

★★★★★
Recenzi napsal/a Sedloň | 03.01.2019 10:59
Dne 7.- 16. 9. 2018 jsme s CK České kormidlo absolvovali zájezd autobusem do Chorvatska, na který nikdy nezapomeneme. Tato CK nedokázala zajistit při cestě tam kvalitní dopravu vhodným autobusem pro dálkové cesty, ale hlavně nás také nedopravili k objednanému hotelu. Nevěděli, kde se náš hotel nachází a ponechali nás u jiného, vzdáleného cca 1 km od našeho hotelu. Byli jsme nuceni sami náš hotel v horku hledat a potom k němu se zavazadly dojít pěšky. Je to otřesná zkušenost s CK České kormidlo při ceně zájezdu pro 2 osoby 30 000 Kč. Ač jsme si na toto následně stěžovali, CK reagovala naprosto nepravdivými argumenty a tím pro ně věc skončila.

Přístup a profesionalita: 25% Služby delegáta: 100%
Informace vs. realita: 25% Doprava: 0%

							Výsledné hodnocení: 38%

							

Seznam-Cestovek.cz

Poslední recenze

Sardegna Travel
★★★★★
Orex Travel
★★★★★
Čedok
★★★★★
Ancora
★★★★★
Exim Tours
★★★★★