Kentlucky

Recenze cestovní kanceláře Kentlucky

Zkušenosti klientů

 1. Hynková má tuto zkušenost:

  Máte s nima někdo zkušenost? Našla jsem na jejich webu zájezd na Maledivy který se mi líbí.

 2. Helena má tuto zkušenost:

  Ahoj! Jezdila jsem s Kentlucky na Kubu! Moc se mi libilo! Cestovka je supr! Doporucuji!

 3. Lucia má tuto zkušenost:

  Ahoj, boli sme s Kentlucky v marci/2014 na Kube. Fantastická dovolenka, úžasní delegáti Miriam a Pavel. Maximálna spokojnosť, doporučujeme !!!

 4. zuzana má tuto zkušenost:

  Môžem potvrdiť predchádzajúcu recenziu , perfektne zorganizovaný zájazd , vynikajúci delegáti Pavel a Miriam , ktorá nás sprevádzala na fakultatívnych zájazdoch, oplatí sa , dozviete sa a uvidíte , čo vám knižný turistický sprievodca nedá .Ešte raz ´dakujeme cestovke a jej perfektnej starostlivosti o klientov.

 5. Rei má tuto zkušenost:

  Kentlucky nebrat. Naprostý propadák. Nechají vás na letištích při tranzitech bez pomoci a v místě pobytu se stížnosti neřeší. Za mě palec dolů.

 6. Táňa Šafránková má tuto zkušenost:

  Ahoj všem, teď jsem se vrátila z Kuby 24.3. – 8.4.2016 od CK Kentlucky, zájezd úžasný, Pavel velký sympaťák, Miriam příjemná a vždy se snažila vše vysvětlit, pokud bylo potřeba i pomoci, tímto bych jim chtěla moc poděkovat.
  Ale….. mám velkou výtku k CK Kentlucky ohledně míst v letadle.Myslím si že jsem toho již dost procestovala ale nikdy od žádné CK se mi nestalo že bych po dobu letu neseděla vedle svého spolucestujícího.Let trvá skoro 14 hodin a vy sedíte po celou dobu vedle cizího člověka, kterého neznáte a nemáte si s ním co říci, moc nepříjemné a určitě si na to příště dám pozor,T.Š.

Sdílet na: FacebookTwitterGoogle+

Přidej vlastní zkušenost

Autor stránek nenese zodpovědnost a neručí za publikované názory klientů cestovních kanceláří. Názory nejsou editovány a jsou jen názorem klienta. Autor stránek si vyhrazuje právo odstranit příspěvky, které porušují platné zákony ČR nebo obsahují vulgární výrazy a ty u kterých má podezření, že jde o reklamu.