Kellner

Recenze cestovní kanceláře Kellner

Zkušenosti klientů

 1. Martina má tuto zkušenost:

  ahoj vloni jsem s u nich koupila zájezd do Chorvatska a celá dovolená proběhla bez potíží včetně cesty samotné

 2. Jan má tuto zkušenost:

  Zájezd autobusem do Biogradu-Chorvatsko.Den před odjezdem jsem se ujiš tˇoval telefonicky jestli se ve vile vaří byl jsem ujištěn že ano,bo hu žel ne.Museli jsme chodit do vzdálené restaurace.Autobus nás vysadil ještě za tmy v lese a odjel.Delegátka nerozuměla slovo česky.Jinak dovolená krásná ale proč je třeba tajit skutečnosti.A doprava ?.

 3. Lenka a Jana má tuto zkušenost:

  Navštívily jsme Řím a neapolský záliv 28.10.2015 -1.11.2015,vše bylo perfektně zorganizované.Průvodce byl skvělý, ubytování i jídlo na jedničku.Páni řidiči jsou profíci.Můžeme jen doporučit.

 4. Rei má tuto zkušenost:

  Tento zájezd doporučte hlavně samy sobě. Blíží se sezona, tak je potřeba reklama. Já vím, jak perfektně je tento zájezd zorganizovaný, jak skvělý je průvodce a jídlo na jedničku. Akorát dobrá pohádka pro červenou Karkulku.

 5. Petr Matuška má tuto zkušenost:

  Dobrý den,
  mám velmi špatnou zkušenost s cestovní kanceláří Kellner. Při objednání zájezdu jsme byli uvedeni v omyl a objednali si pokoj s klimatizací. Na voucheru byl uveden typ pokoje, který podle katalogu klimatizaci obsahuje, ale na místě jsme byli informováni, že mají dva typy stejně nazvaných pokojů, kde u jedněch klima je a u druhých ne. Snažili jsme se reklamovat tuto záležitost přes delegátku a tato arogantní sprostá osoba nás hrubě odbyla se slovy „když se vám to nelíbí, obraťte se klidně na televizi“! Arogance a podvod. Dobrá reklama pro cestovní agenturu. Obloukem se jim příště vyhnu

 6. Jan má tuto zkušenost:

  Letos v 9/2016 jsme jeli s Kellnerem Národní parky Chorvatska a fakt špatné. Už s nimi nikdy více. Jel s námi jen jeden řidič, jídlo otřesné, ubytování v apartmánech s cizími lidmi… Slibované výlety se sice uskutečnily, ale už se mi na ně ani nechtělo, protože mě to vše tak odradilo… že už sem si řekl s Kellnerem NIKDY VÍC. Pokud si chcete užít klidnou dovolenou, tak volte fakt jinou cestovku, jestli máte rádi adrenalin a hádky… tak s Kellnerem.

 7. marie petrikova má tuto zkušenost:

  UZ NIKDY KELLNER koncem rijna jsme jeli do rima a neapolsky zaliv hned jak jsme vlezli do autobusu tak nas presla nalada misto okna plastik nebudete verit my jedeme autobusem do zahranici aNICnevidime hruza pruvodce perfektni ale hotel ani nebudu komentovat jednu noc v jedne budove druhou noc v druhe budove/stejny hotel/harcovani s taskama a to ne vsichni jen par vyvolenych ti ostatni zustali ve stejnem pokoji nemuseli rano balit a znovu tahat tasky do autobusu a ted to nejhorsi pri zpatecni ceste me zacaly velice svedit nohy moc jsem si toho nevsimala ale asi po tydnu jsem nusela na kozni a mela jsem SVRAB tak si davejte pozor

 8. Milena Frenzlová má tuto zkušenost:

  V roce 2011 jsem byla s ck Kellner na poznávacím zájezdu Skotsko -Ostrov Skye. Bylo to bezva, vše dle očekávání, jak bus – řidiči, tak průvodce – vše OK, Ubytování dle propozic….. Píši až nyní, kdy pročítám stránky recenzí a vidím, že kladných ohlasů moc není……Jezdím s různými CK již cca 15 let a měla jsem asi štěstí….dodatečně si říkám, proč jsem kladnou připomínku či podnět neposlala. Pravda, jezdím poznávací zájezdy, jezdíme min. ve dvou, tj. nemusíme na místě řešit, kdo bude případně spát na palandě, co si uvaříme k jídlu ( jakou konzervu otevřeme :-) ), případně kdo bude v busu sedět u okna…..

Sdílet na: FacebookTwitterGoogle+

Přidej vlastní zkušenost

Autor stránek nenese zodpovědnost a neručí za publikované názory klientů cestovních kanceláří. Názory nejsou editovány a jsou jen názorem klienta. Autor stránek si vyhrazuje právo odstranit příspěvky, které porušují platné zákony ČR nebo obsahují vulgární výrazy a ty u kterých má podezření, že jde o reklamu.