Diamond travel

Zkušenosti klientů

 1. Marie má tuto zkušenost:

  Také máte špatnou zkušenost s touto cestovní kanceláři DIAMNOD TRAVEL,konkrétně s p.R.Jelínkovou? Já jsem se dostala tak daleko, že s touto cestovkou řeším problém vrácení peněz již od r.2011 a to soudní cestou. Do dnešního dne mi peníze nevrátila a vypadá to, že si moje peníze v klidu užívá a není jiná cesta, než exekuce. Prosím napište své zkušenosti!

 2. petr má tuto zkušenost:

  Diamond Travel-jak slíbit a nelhát.Nám se s partnerkou stalo že si loni před vanocemi řekli o příplatek v tisícich korunách.Jejich zdůvodnění jsme odmítli akceptovat.Diamond travel si chtělo kvůli kurzu koruny přividělat.Jenže kurz nebyl změněn natolik že zákon navýšení ceny zájezdu umožňuje.Pohadali jsme se nakonec nám řekli že nedostaneme letenky pokud nepřiplatíme.Ovšem to jsme si pomohli.Nemohli jsme uvěřit že na objednaném zájezdu včas zaplaceném nám se brali to co nás táhlo.Noc na Miami.Před koupenou plavbou jsme místo na Miami spali na letišti v Londýně.Skroro 40 takto podvedených lidí.Všichni do jednoho naštvaní jak toto může CK udělat.Měli takové vysvětlení-prý nám dopředu volali ale nedovolali se.Takto by normální CK s lidmi nikdy nejednala.

 3. CK Diamond Travel má tuto zkušenost:

  Oficiální vyjádření CK Diamond Travel.
  Musíme se ohradit proti zde uváděným příspěvkům, protože dochází ke zneužívání anonymity diskuzního prostředí za účelem poškozování jména naší společnosti. Jeden nebo dva bývalí klienti naší cestovní kanceláře šíří pod různými nicky zavádějící informace o našich službách. S našimi zákazníky jednáme vždy korektně, dle zákona a smlouvy a za vše mluví desítky tisíc spokojených klientů. Jedná se o velmi politováníhodnou skutečnost, která snižuje hodnotu jinak pro všechny přínosného formátu recenzí v našem oboru.

 4. Marie má tuto zkušenost:

  Vážená společnosti DT, jelikož naše zkušenosti s vaší CK
  jsou takové, které jsou v recenzích popsané, je jistě zřejmé,
  že ačkoli se bráníte a nechcete přiznat svoje pochybení,
  nepomohou ani tisíce spokojených klientů. Pokud by nikdo takové zkušenosti neměl s vaší CK, neměl by důvod
  tímto způsobem reagovat. Je to jen dobrá výměna názorů.
  Zvláštní je, že nereagují Ti „spokojení zákazníci“.

 5. Fanda Spravedlivý má tuto zkušenost:

  Část bývalých klientů se musí ohradit proti oficiálnímu vyjádření CK Diamond Travel.Pomíjí vylhané recenze a žertovná vyjádření na některých portálech kdy rubriky vztahující se k DT jsou zavaleny vylhanými a smyšlenými vyjádřenímí neexistujících klientů této cestovní kanceláře.Té která se samozvaně nazývá největším prodejcem plaveb.Jestli toho např. nedosahuje následujícím způsobem.Lednové plavby nazvané „Karibská cesta“ se prokazatelně účastnilo 39 klientů.Ovšem CK uvedla na internetu 60! spokojených zákazníků.Pro jsou v DT největší a budou ještě větší.Jedině že by …..

 6. Renata má tuto zkušenost:

  Naše zkušenost je taková:
  Týden před vyplutím jsme se dozvěděli, že pro nás CK nemá kajuty :-)
  Jedná se o plavbu po východním Středomoří, objednávali jsme celkem 4 kajuty pro 4 rodiny s dětmi. Platby záloh proběhly v termínu a byly CK přijaty ( přišlo e-mailové potvrzení) Plavbu jsme rezervovali s velkým předstihem za dobrou cenu a CK naše kajuty zřejmě prodala dvakrát.
  Takže o solidnosti této CK lze s úspěchem pochybovat. Zatím celou situaci řešíme o výsledku budu informovat.

 7. Honza má tuto zkušenost:

  Dobrý den, doporučil jsem známému tuto CK a až od něj jsem se dostal na tyto stránky. S DT jsem i s celou rodinou a přáteli vycestoval na loď společnosti MSC již 3 x a vše bylo zajištěno a proběhlo přesně podle dohody. Letos jedeme znovu a to středozemní moře, okruh do Barcelony.
  Honza Kulhavý Praha východ.

 8. jirka má tuto zkušenost:

  Premyslim, zda zde diskutujici mluvi o cestovni kancelari Diamond Travel, jelikoz my jsme kajutu platili dost na posledni chvili a presto bylo vse v poradku. Dovolenou jsme si uzili a za nas muzeme cestovku doporucit.

 9. Kopecká má tuto zkušenost:

  Vážená paní Lucie Lavická a vážená pane Di Cuia,
  vaše chování je v rozporu s trestněprávními předpisy a tudíž se nejspíše bude jednat o soud trestní. vaše praktiky jsou již velmi známé.

 10. Mirek má tuto zkušenost:

  Musím se přidat k spokojeným klientům této cestovní kanceláře. U nás bylo také vše v pořádku, ale nechápu proč bych měl něco zveřejňovat na internet. Proč proboha? Ještě bych rád dodal, že sám podnikám a z vlastní zkušenosti vím, že nelze uspokojit 100% zákazníků …to je nemožné.

 11. Kopecka má tuto zkušenost:

  Pane Francesco di Cuia z Bari, znám Vás velmi dobře, stejně jako většina obyvatel Přerova a nevím, jak je možné, že jste ještě nebyl deportován zpět do Itálie. Jana Kopecká z Přerova

 12. Karel má tuto zkušenost:

  Zcela náhodou jsem objevil tyto stránky a myslel jsem, že budou věrohodné ,ale bohužel….. KP

 13. Kopecká má tuto zkušenost:

  Vážená paní Lucie Lavická, přítelkyní pana Di Cuia,
  tyto vaše příspěvky jsou pečlivě monitorovány, stejně tak jako veškerá ilegální činnost Vašeho přítele.

 14. Kratochvíl má tuto zkušenost:

  Uroven tohoto webu je skutečně k pousmání, co jsem zde pochopil, tak to zde ovládá jakýsi pasák a jeho ovečky. Di Cuia jsem měl čest poznat, a jeho činnost je opravdu daleko za hranicí zákona.

 15. Kratochvíl má tuto zkušenost:

  Ještě jsem zapomněl dopsat, všude se vychloubá: Moji kamarádi i policajti vše zařídí……..

 16. Kopecká má tuto zkušenost:

  Pane di Cuia, žádám Vás o omluvu za Vaše výmysly , nebím, proč se nikdo kromě Vás nemůže napsat vlastní názor. Zřřejmě potřebujete psychyclé vyšetření. Kopecká

 17. Vzkaz pro provozovatele má tuto zkušenost:

  Recenze na Vašem portálu jsou nekontrolovatelné Není možno na tyto recenze reagovat a bránit dobré jméno společnosti , nehledě na to, že Vaše stránky ani odpověď neumožňují. Nelze vyloučit, že negativní recenze jsou pouze prostředkem vydírání . Vaše společnost nemá konkrétní informace o daném případu a navíc Vaše pozice není taková, abyste mohli objektivně rozhodovat o tom, jaká ze stran jednala po právu a jaká protiprávně. Tato kompetence je svěřena soudům, které jsou vázány řadou pravidel za účelem nestrannosti jejich rozhodování.

  Přestože se jedná o vyjádření nikoli přímo Vaše, ale uživatelů portálu, nesete za něj odpovědnost i Vy. Podle zákona 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v aktuálním znění, kterým se provádí směrnice Evropského parlamentu a Rady 2000/31/ES platí (§ 5 odstavec 1 písmeno b) se stává poskytovatel služby, jež spočívá v ukládání informací poskytnutých uživatelem, odpovědný za obsah informací uložených na žádost uživatele, pokud se prokazatelně dozvěděl o protiprávní povaze obsahu ukládaných informací nebo o protiprávním jednání uživatele a neprodleně neučinil veškeré kroky, které lze po něm požadovat, k odstranění nebo znepřístupnění takovýchto informací.

 18. Miloš Žáček má tuto zkušenost:

  Dobrý den, přestože se předchozí pisatel nepodepsal budu na jeho příspěvek reagovat.

  Web odpovědi na příspěvky ostatních umožňuje.

  Citovaný zákon je nám znám a respektujeme ho. V uplynulých dnech přišla ze strany 2 klientů žádost o stažení jejich příspěvků s odůvodněním, že došlo s ck k dohodě. Těmto žádostem bylo samozřejmě vyhověno a tyto příspěvky zde již nejsou.

 19. Jakub má tuto zkušenost:

  Je smutné, že jsou negativní příspěvky odstraňovány pod tlakem trestního stíhání a podobně. Pak zbývají jen výplody jedné osoby pod různými jmény a zkreslují obraz CK. Ale nechť každý čtenář zapojí fantazii, co se asi skrývalo v těch odstraněných příspěvcích….

 20. Michaela K. má tuto zkušenost:

  Je spíše smutné, že si každý může libovolně psát výmysly, pravdy i nepravdy, aniž by byl klient CK.

 21. Gabriela má tuto zkušenost:

  hodnocenicestovek.cz/travel-detail.php?Id=707

  něco na tom bude, stačí se podívat na tento odkaz, než si budete chtít vybrat zájezd od CK Diamond Travel = JSOU PODVODNÍCI, POZOR !!!!

 22. Vzkaz pro Gabrielu, vlastním jménem Anetu Mikulovou má tuto zkušenost:

  Vážená Gabrielo, vlastním jménem Aneto Mikulová,
  žíká Vám něco trestný čin pomluvy a nekalá hospodářská soutěž a vydává ní se za jinou osobu ?????????????????
  I když se vydáváte za jinou osobu, píšete stále stejně , takto se konkurenční objekt nebuduje, ale vy asi nevíte co to je poctivost, že ????

 23. Mickey Mouse má tuto zkušenost:

  Tak to je fakt hustý, sem si můžu psát, co chci jak chci a klidně , že podpálím Disneyland, to je jediné místo na světě, kde neplatí zákony. Váš Mickey

 24. Gabriela má tuto zkušenost:

  A vy jste kdo? Ujišťuji Vás, že jsem jenom další v pořadí kdo s Vámi má problém jako zákazník.
  Žádná Aneta …. klidně si na paní Anetu …. podejte trestní oznámení, jak vyhrožujete.

  Já alespoň nevyhrožuji, já jen upozorňuji. Od toho jsou tyto weby, aby nenaletěli ostatní.

  Těším se na další „ANONYMNÍ KOMENTÁŘ“ od Diamond Travel, který začne kopat kolem sebe všemi jmény a začne útočit na provozovatele.

  Upozornila jsem jen, že i na jiném webu jsou další podvedení zákazníky, nic víc jsem neudělala.

  Sáhněte si do svého svědomí paní „xyz“ která se tady jen zlobíte, že slyšíte pravdu

 25. Gabriela má tuto zkušenost:

  Mickey, to je zajímavé, jak hned reagujete na něco o čem nic nevíte, že? ;-)

 26. Mickey Mouse má tuto zkušenost:

  Nejsem, vůbec z cestovky, ale tyto žvásty píšete pořád dokola???? A Váš cíl je jasnej , pododnice jste pouze Vy …..

 27. Chip a Dale má tuto zkušenost:

  Mickey, souhlasím s tebou , tato republika je jediná, kde si každý může vymýšlet a napadat různé osoby, člověk o tom ani neví a je zde označen za pisatele, ale hlavně, že konkurenci kvete pšenka…… Třeba i sem někdy dorazů zákony, ale to uz nás nikdo znát nebude…… Chip a Dale

 28. Gabriela má tuto zkušenost:

  Paní Jelínková alias Mickey (jednatelka CK), sáhnete si do svědomí, kteří zákazníci stále nemají své peníze, které jste si ponechala a předpokládám již utratila? ;-)

  Dokola to teprve bude, až se spojí všichni podvedení zákazníci :-)

 29. Mickey Mouse má tuto zkušenost:

  nejsem vůbec z cestovky, ale jsem šokován, jak si někdo zcela bez důkazů může na někoho útočit, jaký máš důkazy ty smyšlená Gabrielo, nikde jsem neviděl takovou nespravedlnost jako tady, tak proč to sem nenapsat……

 30. Chip a dale má tuto zkušenost:

  Mickey, souhlasím s tebou.

 31. Gabriela má tuto zkušenost:

  Ale já důkazy mám Mickey.

  Jediný kdo je taky smyšlený jste vy s Chipem, a proto si přeji, aby se Mickey s Chipem již nevyjadřovali k této problematice, pokud nejsou z cestovky, jak uvádějí, protože nemůžou ABSOLUTNĚ vědět, co se tady řeší.

  Stačí si zadat v jakémkoliv vyhledávači „recenze Diamond Travel“ a hned Mickey a Chipe uvidíte, že mají pravdu ti zákazníci, co jsou podvedeni CK Diamond Travel.

 32. Sněhurka má tuto zkušenost:

  Jediný podvodník jsi , ty Gabrielo, píšeš jako přes kopírák a je tě všude plno, jednou jsi Jakub, Gabriela…… prostě stále dokola……

 33. Gabriela má tuto zkušenost:

  Takže opět se tady ukazuje, že zase útočí přímo CK Diamond Travel !!! Nemám slov kam až sahá jejich DRZOST!!!

 34. Sněhurka má tuto zkušenost:

  Jedinej, kdo utočí jsi ty , prolhaná Gabrielo, s CK nemám nic společného, pouze jsem na webu nějaké informace a ty jsi vidět všude , …… sleduji tě dlouho a je to fakt síla…. jak rychle měníš jména…Tvůj nepřítel .Mickey Mouse

 35. Pavel má tuto zkušenost:

  Po plavbě,kterou nám zprostředkovala CK Diamond Travel, jsem chtěl na internet napsat naší zkušenost,která s CK byla v našem případě dobrá.Opravdu mě ale zarazilo jaké diskuze jsem nalezl.Zajímalo by mě v čem zde diskuzující měli s CK problém.Trochu mi na negativních zkušenostech nesedí,že jsou všechny tak vyhrocené.Je mi prostě divné,že většina je spokojena a pak jsou tu lidé,kteří tak nadávají a jejich zkušenosti jsou tak emocionální.To smrdí,nemohu si pomoct.

 36. Jitka má tuto zkušenost:

  Pane Pavle,

  taky jsme nechápala, plavby se společností MSC jsou luxusní záležitost, ale jak se na ni dostat bez voucheru?

  Kdyby jste s celou rodinou zaplatil cca 65tis. a potom zjistlil, že Vám cestovka prostě voucher nepošle, zjistil si, že kajuty ani pro vás nerezervovala, potom se dostanete do zoufalství. A pokud peníze nevidíte od roku 2011, tak co máme dělat?

  Věřím, že jste třeba byl spokojený, protože okružní plavby na MSC nemají chybu, ale je lepší si zvolit jinou cestovku.

  Potom jsou vyhrocené negativní recenze bohužel pravdivé.

 37. Jitka má tuto zkušenost:

  Doufám, že se nedostanu za můj názor do palby nadávek.

  Děkuji

 38. Petr má tuto zkušenost:

  Paní Jitko, pokud píšete pravdu, tak se vůbec nebojte nadávek. Maximálně ze strany dané ck (používá různá jména). Jinak se nikdo jiný hrubě nechová. Ti, co měli štěstí a měli plavbu bez problémů, tak blahopřeji :).

 39. Jitka má tuto zkušenost:

  A můžu se zeptat pane Pavle?
  Vy jste normálně zaplatil za zájezd CK Diamond Travel a normálně jste dostal v termínu voucher na plavbu kterou jste chtěl????

 40. Dagmar má tuto zkušenost:

  Vážená paní Jitko, s touto CK jsem byla 5x a vždy naprosto spokojená, bylo nás ve skupině v únoru 120 a naprostá spokojenost. Vidím, však, že tyto nesmysly zde někdo píše pořád dokola… Jsem učitelka češtiny a sloh poznám ! Zitra budete třeba Pepíček nebo Anička, ale hlavně mlít nesmysly dokola….. Zdraví Mgr. Dagmar P.

 41. Ing. Antonín Jeřábek má tuto zkušenost:

  Paní Dagmar, souhlasím s Vámi, já byl 3 x ve Středomoří a také jsem byl spokojen.Jen mně na lodi obtěžovala jejich konkurence a vymýšlela si pomluvy, ale vypadali tak odpudivě, že jsem se raději před nimi schovával. Ing. Antonín Jeřábek

 42. Jitka má tuto zkušenost:

  Jak jsem čekala, hned útoky.

  Já jsem absolutně v klidu, jen jsem zrovna ta podvedená zákaznice.

  Útoky od Vás paní Dagmar nechápu. Já taky na nikoho neútočím a na Vás už vůbec ne.

  Jen jsem překvapená, že někdo dostal voucher od CK, když zaplatil.

 43. Karel má tuto zkušenost:

  Vy nejste podvedená zákaznice, ale zakomplexovaný chamelon………, který nemá co dělat a jen píše nesmysly, já jsem byl také obtěžován jejich konkurencí, ptal jsem se u více CK a když jsem si to u jedné CK nekoupil, tak mně neustále volala s pomluvami. ale nebude je jmenovat, to nemám zapotřebí. K.R.

 44. Paní Zelenková má tuto zkušenost:

  Pane Jeřábek, říkáte 3x? Tak to jste vy Tondo? To jsme byli pokaždé spolu. Jsem paní Zelenková, Vlasta. Seděla jsem s manželem vedle u stolu na večeřích. Taky super dovolená s CK Diamond Travel, můžu jen vřele doporučit. S rodinou jsme si to skvěle užili. Jak jezdí Jeřábkovic rodina, tak jedeme taky. Vždycky je na lodi skvělá zábava. Pan Jeřábek to vždycky po večeři v baru rozjede. To je vám taková sranda. Letos pojedeme taky

 45. CK Diamond Travel má tuto zkušenost:

  Oficiální vyjádření CK Diamond Travel.
  Musíme se ohradit proti zde uváděným příspěvkům, protože dochází ke zneužívání anonymity diskuzního prostředí za účelem poškození jména naší společnosti. Jedná se o velmi politováníhodnou skutečnost, která snižuje hodnotu jinak pro všechny přínosného formátu recenzí v našem oboru.

 46. Gabriela má tuto zkušenost:

  Tak paní Dagmar, Jeřábek, Paní Zelenková, prosíme, aby jste si tady nepsali lži. Ohradila se proti Vám i samotná CK.

 47. Karel má tuto zkušenost:

  Paní Gabrielo, Jitko a Marie,

  měla byste si nechat změřit IQ v odborném ústavu a ne psat nesmysly……. Dále bez komentáře.

 48. S má tuto zkušenost:

  Paní Jelínková – která vypadá jako od kolotočářů a říká si Karel by měla začít sekat latinu… ;-)

 49. Dana má tuto zkušenost:

  Koukám a nějak nechápu . Ale co tady je napsano, tak má logiku a smysl od paní Marie, Petra, Renaty, Gabriely a Jitky . Zato zejména paní Kopecká, Kratochvíl a Karel aj. pouze někoho napadají. A to IQ vůbec neřešte, to je opravdu poznat podle slohu, hlubokého obsahu a chybiček.

 50. Dominik má tuto zkušenost:

  Nám tedy vouchery dorazili včas a bez jakéhokoliv urgování. Dostali jsme i slevu, že jedeme po 2x. Dovolenou jsme si moc užili. :-)

 51. Filip má tuto zkušenost:

  Nám tedy vouchery dorazili včas a bez jakéhokoliv urgování. Dostali jsme i slevu, že jedeme po 2×. Dovolenou jsme si moc užili. :-)

 52. Vilém má tuto zkušenost:

  My taky si užili, jedeme letos po šesté :-D

 53. HANA má tuto zkušenost:

  Dominik, Filip a Vilém byli tak maximálně v pr…,A ne na lodi!!!!

 54. Robert má tuto zkušenost:

  Dobrý den, čteme příspěvky uživatelů a nestačíme se divit. Byli jsme 6x přes Diamond Travel a vždy jsme byli velice spokojeni a to i v případě, když jsme měli objednanou plavbu 6 měsíců předem, nebo i plavbu objednanou na poslední chvíli. V současné době jsme objednali v prosinci Dubaj, na který se moc těšíme.
  manželé Zlochovi

 55. Dana má tuto zkušenost:

  Rada : Viléme, Dominiku, Filipe a Roberte , spletli jste si jenom web. Vaše příspěvky patří spíše na samochvalný Orbion. Tam Vaše příspěvky určitě budu mít větší váhu. Tam lépe a pravdivěji vyzní. Hodně kvalitních zážitků!

 56. Robert má tuto zkušenost:

  Vážená pani Dano, tento web je o zkusenostech s Diamond travel. Nikdy jsme žádný příspěvek na weby nepsali. Vzhledem k tomu, že jsme si objednali zájezd přes Diamond travel, tak jsme narazili i na recenze. Je možné, že jsou i lidi, kteří měli problémy. Naše zkušenost po 6 plavbách byla přesně jak jsme to popsali. Píšeme to jen jako zkušenost a a nemáme problém se podepsat.
  manželé Zlochovi

 57. Dana má tuto zkušenost:

  Vážený pane Roberte, přeji Vam hodně štěstí a jenom pěkné zážitky a né takové, jaké se zde i jindy objevují. Dana Motejlová

 58. Daldas má tuto zkušenost:

  Pamatuji si, kdy byly příspěvky na webu ORBION jiné, než jsou uvedeny teď. Bylo tam spoustu negativních, a najednou ty negativní zmizely. Proč negativní příspěvky jinde a tady mizí?? Pročetl jsem si tady celou historii.. Paní Dana jistě ví o čem mluvím.

 59. Spejbl a Hurvínek má tuto zkušenost:

  Asi zmizeli, protože byly všechny negace psané jedním člověkem.

 60. Dominik má tuto zkušenost:

  Kdo zkopíroval mojí recenzi netuším, ale je to vážně debil. Vážně mi připadá, že lidé co tu povídají, že to dělá někdo účelně má pravdu …

 61. Franta Spravedlivý má tuto zkušenost:

  Dominiku, já jdu s pravdou ven, negativní recenze sem píše jistá dvojice, která platí lidem,aby psali hamlivě. Prostě ti řeknou, co máš napsat a za napsání jedné recenze dostaneš 500 Kč. Já však napsal a dosud jsem nic nedostal, ale bojím se říct jejich jméno , už tak se jich bojím, ale je to hnus a lží, co nutí lidi psát. Franta Spravedlivý

 62. Gabriela má tuto zkušenost:

  mě zase přímo jednatelka CK nabídla vrácení peněz, za stažení recenzí, COŽ SE STALO, ale nic nemění na tom, že pravdu psát budu dál paní Jelínková ;-) vaše svědomí

 63. Gabriela má tuto zkušenost:

  Jsem ochotna uvést i NÁVOD, jak dostat peníze od CK Diamond Travel ;-)) které si PENÍZE neprávem ponechala i bez soudního sporu ;)

 64. Franta Spravedlivý má tuto zkušenost:

  Vážená paní Lenko Benešová, vážený pane Tomáši Beneši,
  jste prolhaný intrikáři a lháři . Vydáváte se fiktivní klienty, protože nesnesete konkurenc a píšete všude pod různými jmény, Mám v ruce na to důkazy, nabízíte peníze, když budu psát proti této CK , mám vše nahrané a rád přdám příslušným orgánům, měli byste se jí léčit , protože jste psychopatí nejvyššího stupně a hlavně T INEJVĚTŠÍ PODVODNÍCI NA SVĚTĚ.

 65. Franta Spravedlivý má tuto zkušenost:

  POZOR, POZOR GABRIELA JE SVÝM PRAVÝM JMÉNEM LENKA BENEŠOVÁ Z CK . j…… ALE NĚKDY SI ŘÍKÁ MARIE…… MÁ VLASTNĚ NĚKOLIK DALŠÍCH JMEN, VE SKUTEČNĚ VELMI ZAKOMPLEXOVANEJ ZAVISTIVÝ CHAMELEON

 66. Franta Spravedlivý má tuto zkušenost:

  PANÍ BENEŠOVÁ, Z DŮVODU VAŠÍ PORICHY MOZKOVÍ MNE ZASE OZNAČÍTE ZA PANÍ JELÍNKOVOU, ALE TU PANÍ VŮBEC NEZNÁM A NIKDY JSEM JÍ NEVIDĚL, ZNÁM JÍ JEN OKRAJOVĚ Z VAŠÍ INSTRUKTÁŽE JAK PSÁT PROTÍ NÍ. ZJEDNODUŠENĚ ŘEČENO – VÁM UŽ ANI KRIMINÁL NEPOMŮŽE, VY JSTE NENAPRAVITELNÁ iNG. FRANTIŠEK SPRAVEDLIVÝ

 67. Gabriela má tuto zkušenost:

  Pane Spravedlivý, vy jste ale úplně, ale úplně mimo :-D :-D :-D

 68. Marie má tuto zkušenost:

  Vážení, ačkoliv jsem už nechtěla do těchto recenzí vstupovat, ale musím, zda se mi to šílené, protože se už příspěvky
  o zkušenostech s touto CK zvrhávají na úroveň urážek,
  invektiv a osobních útoků. Chtěla jsem jen poprosit o trochu
  slušnější úroveň příspěvků, já mám zkušenost opravdu
  špatnou s p.Jelínkovou, jak jsem již psala, jinak problém nelze řešit,než
  právní cestou,ale nebudu se snižovat k urážkám.
  Jen bych ještě chtěla poprosit autora toho příspěvků, kde
  byla uvedena emailová adresa na možnost hromadné žaloby na tuto společnost. Během krátké doby se celý
  příspěvek i s emailovou adresou vypařil. Je mi jasné proč,
  proto prosím znovu o tuto emailovku! Dík!!!

 69. FRANTA SÚRAVEDLIVÝ má tuto zkušenost:

  bohužel nejsem mimo, mám na vše důkazy , dle stylu negativních recenzí je prokazatelné, že vše píšete Vy – manžeé Benešovy, respektivě si na to najímáte další osoby, Jde o velmi zavažnou peaktiku . Již dke časovéh sedu je vše jasné , že vždy když nemíte co dělat začnete urážet…………….. PROSTĚ A JEDNODZŠE TAKTO NEJEDNÁ KIENT, ALE JEN PRIMITIVNÍ KONKURENCE :-D :-D :-D

 70. Franta Spravedlivý má tuto zkušenost:

  hromadná žaloba by se měla dát na vás, protože najímat si lidi, aby lhali a ničiili konkurenci je tretný čin.

 71. Petr má tuto zkušenost:

  Dobrý den,
  také jsem byl odměněn paní Benešovou, majitelkou konkurenční CK za napsání lživé negativní recenze, ale snad mne pouze omlouvá, že jsem nezaměstnaný a potřreboval jsem peníze. Petr

 72. Radek má tuto zkušenost:

  ona paní Marie myslí úplně jiný e-mail. Tyto negativní recenze jsou již smazány, mimochodem. Podobnou zkušenost uvedl již správce tohoto webu, že na požádají maže negativní recenze, těm které ho požádají o odůvodněním, že došlo k vyrovnání s CK., Jsem pohoršen, že Franta a Petr nezaměstnaní, si nehledají raději nějakou práci, než tady bojovat za CK DT. Hlavně Franta tady vyhrožuje, co za 500,-Kč, píše recenze :-D, tebe se fakt někdo bojí???

 73. Vzjat pro Radka má tuto zkušenost:

  Ona paní Marie se jmenuje stejně jako Jitka nebo Gabriela Lenka Benešová a dnes je zase pro změnu Radek ….., nebo, že by dnes psal její manžel Tomáš Beneš ????????????????????????? Čtěte pozorně, Frabta i Petr jsou placení za to, že píši proti CK za peníze manželů Benešových. :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Jistě dnes při kydání ovcí si paní Benešová vymyslí další jména……

 74. Monika má tuto zkušenost:

  Byli jsme s CK Diamond travel několikrát a to jak ve Středomoří, tak v Karibiku a vždy jsme byli naprosto spokojení. Byli nám poskytnuty podrobné informace o navštívených destinacích a i když nejsme jazykově vybavení vše proběhlo bez problémů a to i díky této CK.

  Monika

 75. Jarka Š. má tuto zkušenost:

  S touto CK jsme byli již 3 x a doporičili jsme jim i spoustu známým a všichni jsme byli maximálně spokojení. Doporučují všem. Jarka Šváchová

 76. Katka Jánská má tuto zkušenost:

  Dobrý den,
  chtěla bych přidat informace o CK Diamond travel Je to asi nejlepší cestovka v ČR se kterou jsem kdy cestovala a to mám hodně nacestováno. Pokud jsem měla nějaké dotazy nebo přání, snažili se mi vyhovět. Byla jsem od nich 2x ve Středomoř – Loď MSC SPLENDIDA A MSC LIRICA A 1X v Karibiku – LOĎ Carnival Valor . Asi vždycky se něco může pokazit, ale já je musím jen doporučit a poslala jsem s nimi už i plno známých, vždy bez chybičky!!! Katka Jánská

 77. Mirek Valenta má tuto zkušenost:

  Rovněž vřele doporučuji, byl jsem s nimi prvně již v roce 2007 na MSC Opera, letos se chystáme v listoadu na Oasis of the Seas, naše již 5.plavba. Miek Valenta

 78. Roman má tuto zkušenost:

  Zúcastnil jsem se nekolikrat zájezdů pořadaných CK Diamond travel a vzdy jsem byl spokojen. Lodě jako MCS Fantasia, to je neskutečný zažitek s cestovaní, luxus o kterém se mi ani nesnilo za velice přijatelnou cenu. Doma bych jen za jidlo tėto kvality utratil více… Byl jsem vždy spokojen i s přístupem pracovnic cestovky ke mě jako zákaznikovi. Určitě pojedu zase.

 79. Otto Dušek má tuto zkušenost:

  Já bych si přál plout po Vltavě z Prahy na Orlík, také tam jsou kajuty s balkonem ? Otto

 80. Lada Novy má tuto zkušenost:

  Cely vikend prsi, hokejisti prohrali tak me nad vodou drzi jen predstava, ze 2 tydny se vyhřejvat v Karibiku na baječné lodi MSC Divina. Byl jsem na této lodi již letos v zime, to byla plavba i s delegatem, ktery byl mimochodem vyborny, velice znalý jak lodě tak pŕistavu, ted jedeme sami na jinou trasu a jiz se moc tesíme. Jsem zvedavý jaky bude ted kapitan, ten v zime byl neskutecne prijemny clovek, opravdova star!!!

 81. Jana má tuto zkušenost:

  Dobrý den, touto recenzí bych chtěla přispět k absurdnímu chování ze strany CK DIAMOND TRAVEL s.r.o., která má kancelář na adrese Malostranské náměstí 5/28, Praha 1. CK má nejen hrubé, neslušné chování ke klientovi, ale do poslední chvíle jsme vůbec nevěděli jak to s naším zájezdem/ už zaplaceným/ bude.S touto CK už nikdy!

 82. pro imaginární zákazníky CK má tuto zkušenost:

  Doplňujeme, že stávající právní úprava ukládá zaplatit v případě zrušení zájezdu na poslední chvíli ze strany cestovní kanceláře kompenzaci zákazníkovi ve výši 5% z ceny zájezdu. I když se jedná o malou finanční náhradu, ta má zákazníkovi kompenzovat komplikace vzniklé s vyřešením jeho neočekávané situace, kdy si bude zřejmě narychlo pořizovat jinou dovolenou, na náhradní dovolenou pojede v jiném než plánovaném termínu, mohou mu propadnout cestovní víza a spousta dalších víceprací spojených se zrušením zájezdu ze strany cestovní kanceláře.

 83. pro TY LHÁŘE z CK Diamond Travel :-) má tuto zkušenost:

  http://diamondtravelrecenze.blogspot.cz/

  ten kdo věří těm uměle vytvářeným pozitivním komentářům, ať si přečte na tomhle blogu.

  Mluví za vše, CK Diamond Travel jsoiu největší podvodníci na trhu ČR

 84. pro TY LHÁŘE z CK Diamond Travel :-) má tuto zkušenost:

  Upřesnění.Včera se ozval jeden nešťastník co má tady u vypečené cestovky zaplacený zájezd.Je 5 dní do odjezdu a oni neragují.Naprosto.Je nepochybné že zájezd bude zrušen.Pro překážku na sraně CK.Pokud se vám něco takového u této právě stane neváhejte o tom kamkoliv napsat.Když zajdete do kterékoliv advokátní kancelářee a vezmete s sebou podklady rádi s vámi napíší žalobu.Jediný problém bude že u místně příslušného soudu už jich pár leží.Takže bude trochu těsno.Ale zas bude o čem psát.Aby tady nás obalamucených lidí nepřibývalo.Jo nastaly na Malostranském náměstí těžké časy.Lidi se rozhodli si to vyříkat a říct to i všem okolo.A s tím se tam prostě nepočítalo.A to ještě nevědí že bude hůř.O moc hůř.Byli tam zvyklí pořád vítězit.Jak Rudá armáda.

  Měli jsme v Praze školení průvodců. Promítli nám autentické doklady klienta. Tam na hlavičkovaném papíře Diamond travel stálo že tato cestovní kancelář odstupuje-neuvěříte od cestovní smlouvy z důvodu ztráty důvěry mezi ní a zákazníkem. Zákazník odmítl doplatit vykonstruovaný doplatek zájezdu. Z dalších dokumentů bylo patrno že zákazník byl vyškrtnut ze zájezdu. Že by nová doba? Host vyhazuje číšníka? Takových dokumentů nám promítli několik. Mnozí si je z projekční plochy fotografovali domů.
  Pochvala je když třeba bývalý spokojený zákazník napíše jak to na dovolené bylo. Pochvala na stránkách není když desítky „spokojených“ se zaregistrují v jeden den a pohotově střelí superpochvalu. Když spokojenci stojí ve frontě aby se právě takové CK mohli poklonit. Na mně to působí jako že se tady hraje jen aby něco vypadalo. Korunu tomu dá občas Diamond travel když tady prskne „oficiální“ prolhané prohlášení. Z toho co jsme viděli na školení to nebude moc čestná a pravdomluvná cestovní kancelář.
  P.S. to druhé video už stačila dát paní jednatelka smazat !!!

 85. Spokojeny zakaznk má tuto zkušenost:

  Koukam a neveřim vlastnim očím… Ja jsem byl s cestovkou Diamond travel mnohokrát a vždy spokojen. V mém případě vždy vše klaplo na 100%. Mám pocit, že někteří pisatele snad ani na lodi nebyli, nepočítám-li pramici na Vltave! Cestování mám rád, cestuji často, ale s některými CK jsem zažil rušeni zajezdů téměř jak na běžícim pásu. S CK Diamond travel jsem nikdy zrušení zájezdu nikdy nezažil a to ani u zájezdů s delegátem, kde je to vždy podminěné určitým počtem klientu. Zažil jsem naopak zájezd do Karibiku, kdy nas bylo asi 100, ukažte mi ceskou cestovku, ktera zorganizuje tak velkou skupinu na lod do Karibiku!!!

 86. Franta Spravedlivý má tuto zkušenost:

  TÍMTO ČESTNĚ PROHLAŠUJE, ŽE MÁM DŮKAZY , ŽE VŠE DĚLAJÍ 2 PODVODNÍCI LENKA BENEŠOVÁ A TOMÝŠ BENEŠ .jESTLI CHCE CK POMOC, RÁD VŠE DOLOŽÍM

 87. Ondra Veselý má tuto zkušenost:

  TAKTO JE NEKALÁ HOSPODÁŘSKÁ SOUTĚŽ JAKO PRASE ……………………………………………….. ANI DENENTA NENAPADNE, ŽE TY NEGACE NEPÍŠE JIBÁ CESTOVKA

 88. Klára a Petr má tuto zkušenost:

  Tak co ? Už jste spokojeni, Vy co neustále pomlouváte Ck Diamond travel. My sice nejsme žádní pisatelé ani naočkováni od této Ck/ jak si asi každý myslí/, ale nepochopíme co dokážou lidé, kteří si užívají krásnou dovolenou právě díky této Ck a po návratu si léčí asi své komplexy, neboť přijedou z přepychu do svých domovů. Znovu podotýkáme : Nejsme naočkovány od Ck Diamond travel, ale pouze spokojení cestovatelé.

 89. Alena H. má tuto zkušenost:

  Kláro a Petře, bohužel ty negace nepíší klienti CK, ale prokazatelně jejich konkurence. AH

 90. Honza má tuto zkušenost:

  Přátele cestovatelé, rad bych taky přispěl svým přispěvkem. Byl jsem jen jednou na zaoceanske lodi, a to hned na té nejlepši a největši Oasis of the Sea. Cestu mi zprostredkovala CK Diamond travel, byl jsem maximalne spokojen, jak s letem s British Airways, tak s hotelem v Miami, přesuny z letiště do hotelu i z hotelu do přístavu ve Ft. Lauderdale a samozřejmě vše dobře fungovalo i na lodi. A cena byla vzhledem k rozsahu sluzeb přímo suprova! Tak lidé neblbněte! Ja pojedu přiste zase jen s CK Diamond travel.

 91. Šárka Hodová má tuto zkušenost:

  Já se také připojuji ke spokojeným klientům, letos se chystáme na již třetí plavbu po Středomoří, byli jsme na MSC FANTASIA A NORWEGIAN JADE, nyní zkusíme MSC SINFONIA – Středomořím na Ibizu. Už se moc těším, již teď jsme od CK vybaveni spoustou informací na cestu.Šárka Hodová

 92. Tonda Zatloukal má tuto zkušenost:

  Jestliže někdo neumíte na internetu a chcete podat recenzi osobně, zde sídlí majitel tohoto serveru – pan Miloš Žáček

  https://www.google.cz/maps/@50.693389,14.529782,3a,75y,206.68h,80.56t/data=!3m4!1e1!3m2!1ss3G5zRktwKgyU0Ke7oxFeg!2e0

 93. Zdena TVRDÍKOVÁ má tuto zkušenost:

  Děkujeme za nádherný týden prožitý na luxusní lodi MSC Splendida. Ke splnění našeho snu přispěla Vaše CK perfektním servisem a organizaci celé plavby. ! Ještě jednou moc děkujeme a těšíme se na další plavbu.
  Manželé Tvrdíkovi

 94. Soukupovi má tuto zkušenost:

  Velká karibská cesta – únor 2014
  Je to poprvé v životě,kdy můžeme říci,že dovolená neměla chybu. (je nám 68 a 75 let) Na dovolenou jezdíme každý rok.Moc děkujeme a těšíme se na další plavbu.
  František a Hana Soukupovi

 95. Olga Pekarkova má tuto zkušenost:

  Projela jsem hezky kus sveta at na vlastni pest nebo s netradicnimi cestovkami,ale takou peci a jednani jako ma Diamond travel a pak zazitky z plavby,chovani personalu na lodi usmevavy nas cisnik u stolu z ostrova Mauritius jak nas oslovoval ceky dobrou chut,dekuji,ahoj opravdu pristi rok zase pojedem s kamardkou byla to plavba snu a splnene prani stravit dvolenou na lodi dekuji Olga Pekarková

 96. Martin má tuto zkušenost:

  Jednoduše řečeno, vše super, nemůžeme si na nic stěžovat .Martin

 97. Lucie Barvíková má tuto zkušenost:

  My jsme pluli s Diamondem třikrát. Vždy naprostá spokojenost. Vše bylo vždy splněno do puntíku. Tuto cestovku doporučuji každému! Lucie Barvíková

 98. Soňa M. má tuto zkušenost:

  Jsme velice spokojeni s celou plavbou.Krásné výlety,tak akorát dlouhé a spousta relaxace a odpočinku.Služby na lodi perfektní.Rozhodně se chystáme na další plavbu s DIAMOND TRAVEL Sona M.

 99. Ludvík. T. má tuto zkušenost:

  Byl jsem již 4x a vždy spokojen. LT

 100. Božena Smutná má tuto zkušenost:

  Minulý rok jsme byli na MSC ORCHESTRA a nemělo to chybu, letos se chystáme do Karibiku, asi zvítězí Velká karbská cesta. Tuto cestovku všem doporučuji. Božena Smutná

 101. Anna Kašparová má tuto zkušenost:

  Jeli jsme se ohřát v zimě do Karibiku, až na kufry, které se nám o 3 dny zpoždily, vše OK. Příště to vidím na Jižní Ameriku. Andula

 102. Josef Kruml má tuto zkušenost:

  Oceňujeme milý a osobní přístup, perfektní organizaci, celodenní péči……
  Výsledkem je pohodlná, bezstarostná, komfortní dovolená…….
  Už ani na jinou nechceme. Pepino Kruml

 103. Hana Staňková má tuto zkušenost:

  Tak letos poplujeme již po 5., díky Diamondu jsme poznali Karibik, Jižní Ameriku a letos nás nejvíce zaujala plavba Středomořím na Ibizu, tak pomalu balíme kufry. Hanka S.

 104. Pavla M. má tuto zkušenost:

  S Diamond travel jsme byli již 7 x od roku 2006 a vždy OK. Pavla M.

 105. Standa D. má tuto zkušenost:

  Úžasný zážitek,který předáváme svým přátelům a doufáme,že se příšti sezónu potkáme na další plavbě s CK Diamond travel

 106. Petr Jaklin má tuto zkušenost:

  MSC SPLENDIDA 19.-26.9.2009
  Byli jsme v roce 2009 s partou na MSC Splendida a nemělo to chybu , asi si to brzy zopakujeme. PJ

 107. Emanuel B. má tuto zkušenost:

  Ach, také vzpomínám na MSC SPLENDIDA září 2009 zažil jsem ty nejkrásnější chvilky s mojí životní láskou , pracovnice v CK nám zajistili nejkrásnější týden v mém životě. Emanuel B.

 108. Karolína L. má tuto zkušenost:

  Lodě jsme si oblíbili, už jsme se plavili na Oasis of Seas, Carnival Valor , Carnival Liberty, tak máme prozkoumaný skoro celý Karibik, v Diamondu nás vždy skvěle vybaví na cestu. Kája

 109. Hana Skřivanová má tuto zkušenost:

  Perly Středomoří 10.-17.5.2014
  Minulý týden jsme prožili úžasnou plavbu na lodi MSC Lirica, moc děkujeme do CK za trpělivost s našimi dotazy. Hanka

 110. Tonda Zatloukal má tuto zkušenost:

  Jestliže někdo neumíte na internetu a chcete podat recenzi osobně, zde sídlí majitel tohoto serveru – pan Miloš Žáček

  https://www.google.cz/…80.56t/data=!3m4!1e1!3m2!­1ss3G5zRktwKgy­U0Ke7oxFeg!2e0

 111. Tonda Zatloukal má tuto zkušenost:

  Soráč,
  ještě jednou správný odkaz na Miloše Žáčka, majitele tohoto webu:

  https://www.google.cz/maps/@50.693283,14.529812,3a,75y,269.9h,90t/data=!3m4!1e1!3m2!1s9owp1qdF5Y1gXhU3N919qw!2e0

 112. Laduše Horová má tuto zkušenost:

  My jsme cela rodina s CK spokojeni. Na dalku poradili, kdyz jsme si nevedeli rady v pristavu dokonale. Lod je dokonala!

 113. Dana Bognanova má tuto zkušenost:

  Krásný den, také bych se chtěla připojit ke všem spokojeným mořeplavcům :-) Dovolená na lodi byla úžasná, neměla chybu. Organizace z vaší strany bez problémů, naprostá spokojenost

 114. Marta Zelinková má tuto zkušenost:

  My také naprostá spokojenost, byli jsme v listopadu s delegátem v Karibiku a rádi vzpomínáme. Marta

 115. Marie Fričová má tuto zkušenost:

  Velká karibská cesta 2014
  Cestovali jsme za život již s několika CK,ale tak precizně organizovaný zájezd,bezstarostný, pohodlný, komfortní jsme ještě neabsolvovali .Děkujeme – Plavební společnosti MSC Cruises,Cestovní kancelář Diamond travel Marie a Jan Fričovi

 116. Leona Š. má tuto zkušenost:

  Zkusenost s touto CK je pouze kladna.Minuly tyden jsme se vratili z olavby lodí Oasis of the Seas .Informovanost od CK skvela. .Loď prekrasna , sluzby na jednicku. Leona Š.

 117. Ilona Králová má tuto zkušenost:

  byli jsme již 3 x a vždy vše perfektní. Doporučuji. IK

 118. Radim Janík má tuto zkušenost:

  Jezdíme pravidelně každý rok na plavbu Středomořím a jednou jsme byli v Karibiku, doporučuji všem. Radim

 119. Michal Zikán má tuto zkušenost:

  Právě jsme se vrátili ze Středomoří a bylo to fakt super.

 120. Tonda má tuto zkušenost:

  Zajimalo by mně, zda všichni píše pochvaly i prodavačkam, řidičům, popelarům, uklízečkám a jiným profesím za to, že něco provedli tak, za co jsou zaplaceni. Připadá mi to jako, že zhe piší od Chocholáčka z Bohnic.

 121. Tonda má tuto zkušenost:

  Zajimalo by mně, zda všichni píše pochvaly i prodavačkam, řidičům, popelarům, uklízečkám a jiným profesím za to, že něco provedli tak, za co jsou zaplaceni. Připadá mi to jako, že zde piší od Chocholáčka z Bohnic.

 122. Tonda má tuto zkušenost:

  Zajimalo by mně, zda všichni píší taky pochvaly i prodavačkam, řidičům, popelarům, uklízečkám a jiným profesím za to, že něco provedli tak, za co jsou zaplaceni. Připadá mi to jako, že zde piší od Chocholáčka z Bohnic.

 123. Mirek V. má tuto zkušenost:

  Hele Radime, ty co píšeš, že jste byli ve Stzředomoří i v Karibiku, tak je to rozdíl mezi Středomořím a Karibikem ? Rádi bychom s manželkou zkusili plavbu a rozhodujeme se kam. Vybrali jsme si Diamond travel, protože známí byli snimi ve Středomoří. Tak jestli to budeš číst, tak mne prosím odpověz,. Čau Míra

 124. Radka S. má tuto zkušenost:

  Ve Středomoří jsme byli minulý rok , trasa: Benátky – Bari Olympie – Izmir – Istanbul – Dubrovnik – Benatky , opravdu to stálo za to , Karibik mne také láká, Diamond má na listopd skvělou trasu Po stopách pirátů z Karibiku, vážně o ní uvažijeme. Radka

 125. Golfista má tuto zkušenost:

  Prave jsem prijel z Konopiste, nechal tam 4 tisice a vzpomival na uzasnou lod Carnival, tam byl golfovy trener, kazdy den jsme hrali na jinem krasnem hristi v Karibiku, po plavbe si jeste dopřáli tyden v Miami. Byli jsme vsichni moc spokojeni, jak se sportovnim vyzitim, napr. super fitko tak zejmena s famoznim jidlem po celou dobu plavby. A vse za velice prijatelnou cenu. Priste sestavime vice nez jeden flight!

 126. Tomáš Smejkal. má tuto zkušenost:

  Byli jsme zatím jen jednou, organizace zájezdy bez chyby. Tomáš

 127. Patrik má tuto zkušenost:

  S pritelkyni jsme byli 3x a upe super! :) Cestovka ok!

 128. Otakar F. má tuto zkušenost:

  Byli jsme v únoru 2013 s delegátem v Karibiku a byli jsme maximálně spokojeni, v prosinci se chystáme do Dubaje. Zdraví Otakar F.

 129. Pepa vValenta má tuto zkušenost:

  Pluli jsme již 2 x Středomořský a Karibský sen. Moc se nám to líbilo. Valentovi

 130. Věra Fišerová má tuto zkušenost:

  Byli jsme již dvakrát v Karibiku a vše bylo skvěle organizováno. Doporučuji Věrka

 131. Jarda Zajíc má tuto zkušenost:

  Děkuji Diamondu za skvělou plavbu Karibikem, až na zpožděné kufry vše OK. Příště vyrazíme na Havaj. Jarda

 132. Verka má tuto zkušenost:

  Dekuji moc za krasnou dovolenou na bajecne lodi Oasis of the Sea. Ta lod neskutecna, kluziste, vodni divadlo, hlavni divadlo vybavene nejmodernejsi technikou, divadlo komedie, velke mnozstvi bazenu a virivek, horolezecka stena, zip liner, aqua atrakce, wave board, golfovy simulator, fitness mam jeste pokracovat… Famozni kuchyne, skvele drinky… A CK Diamond travel vse perfektne zaridila! Jeste jednou diky a brzy zase na plavbe!

 133. Ingrid má tuto zkušenost:

  Plavba sa nám veľmi páčila. Ďakujeme!

 134. George Pouzar má tuto zkušenost:

  Sory my czech no good. My bydlet na Florida, no v matička Praha koupili zájezd na cruise do Italý, Španělsko, Tunisko, Malta..a byli moc spokojenost s přístupem všech pracovník v cestovka Diamond travel. Uměli i anglicky vysvětlit moji manželce která neumí česky, informace byli přesně, opravdu pravý profesionálové a tak jsme si pobyt v Evropa moc a moc užili. Až budeme zase v Evropě určitě zas koupíme v Diamond travel

 135. Janečkovi má tuto zkušenost:

  Nejhorší ck, odporne chovani, chovají se slusne dokud clovek nezaplati celou castku, a potom hnus, voucher neposlali do ted. S ck uz nikdy!

 136. Ludmila F. má tuto zkušenost:

  Děkujeme za krásnou dovolenou na lodi MSC FANTASIA v termínu 11.-18.5.2014 ,, pracovnice CK jsou velmi vstřícné a ochotné., pan nade mnou se musel splést, nebo to dělá účelově Lída F.

 137. Patricie má tuto zkušenost:

  U nas vse ok.Cestovka nas dostala na skvelou cenu a rozhodne neni nikde zmat,ze by setrili nebo delali svoji praci spatne.

 138. Jitka Tučková má tuto zkušenost:

  Kouzlo Orientu – prosinec 2013
  Oceňuji zejména velmi profesionální a milý přístup CK k zákazníkovi, i když jsme měli spoustu změn, se vším nám nadstandartně vyhověli. Jitka Tučková

 139. Milos má tuto zkušenost:

  Vse probehlo bajecne, prijeti v krasne kancelari v centru Prahy, super lod i trasa vychodni Stredomori. Jsme uplne nadseni a tesime se na setkani na dalsi plavbe lakavych je jist dost. Dekujeme

 140. Jarek z Brna má tuto zkušenost:

  Byli jsme na plavbě Exotický ráj s delegátem a byli jsme moc spokojeni. Jarek

 141. Kratocvílovi má tuto zkušenost:

  Jezdíme pravidelně již od roku 2007 a hlavně oceňujeme vstřícnost pracovníků CK. Kratochvílovi

 142. Kamila Duskova má tuto zkušenost:

  Dovolená na lodi s Vaší CK byla prvotřídní po všech stránkách.Moc děkujeme a už se chystáme na další cestu. Kamila

 143. Alice Kettnerová má tuto zkušenost:

  Děkujeme za báječnou dovolenou na lodi Norwegian Epic, hlavně za skvělé rady na cestu. Již vybíráme na vašich strínkách další plavbu. Alice

 144. Blanka Vidrichova má tuto zkušenost:

  Dovolená na lodi předčila naše očekávání,delegát se nám velmi věnoval a vše bylo na jedničku.

 145. Domca má tuto zkušenost:

  Byli jsme s tatou nekolikrat na ruznych dovolenych, ale lode jsou jasne nejlepsi volba dovolenych, zejmena kdyz jsou deti do 18 let s dvema dospelymi zdarma!!! A CK Diamond travel vse dobre zaridila. Tak jak rika tata, vsude dobre, tak proc byt doma!

 146. Lenka Horáčková má tuto zkušenost:

  O plavbě jsme dlouho uvažovali, byli jsme připraveni na luxusní plavbu,ale to co jsem zažili,ať to byla cesta nebo plavba-vše předčilo naše očekavání,byli jsem se vším velmi spokojeni-doprava,vybavení lodi,obsluha,úklid-není co vytknout-jen chválit.Příště jedeme zas !Díky za krásnou dovolenou všem,kdo se na ní .jakoukoliv práci účastnili.

 147. Kamil má tuto zkušenost:

  Ahojky pratele cestovatele, prave vyrazim zase prostrednictvi Ck Diamond travel na lod, ted na sever, moc se tesim na norske fjordy. Byl jsem jiz nekolikrat, Baltska mesta, to se mi moc libilo, ale krasne byly i plavby v Karibiku, i s vybornym delegatem. A ted bude zase s nami. Jiz se tesim, ze si plavbu uzijeme. Kdo to nezkusil neuveri jaka je to parada! A za velice slusne penize. Hurrrraaa na cestu…

 148. Koudelkovi má tuto zkušenost:

  Již jsme byi dvakrát v Karibiku a vžky spokojeni. Koudelkovi

 149. Tomáš a Monika Urbánkovi má tuto zkušenost:

  Poděkování za úžasný zážitek na lodi Oasis of the Seas stojí to opravdu za to a doporučuji, je to prostě pohádka , vstoupíte na loď a jste jak v jiném světě,prostě výborný…….. zkuste a uvidíte dáte mi za pravdu.
  Ještě jednou dík,budeme dlouho vzpomínat. Urbánkovi

 150. Miriam má tuto zkušenost:

  CK nam naprosto v poradku spostredkovala dovolenou. Doporucujeme.

 151. Kadlecovi má tuto zkušenost:

  Oblíbili jsme si dovolené na lodích a CK Diamond travel nám vždy skvěle poradí, doporučujeme.

 152. Pavel má tuto zkušenost:

  Bohužel, vše co jste si tu o této CK přečetli je pravda. Není tu jediné slovo nebo písmeno přehnané. Vše je v pořádku, dokud nenastane nějaký problém. Proto věřím, že existují spokojení zákazníci. V případě, že začnou problémy, jste personálem agresivně napadeny. Začínají urážky a výhružky právníky, i když je chyba zjevně na straně CK. Nechápu, jak může někdo při dnešní konkurenci postavit svůj byznys na této filozofii. Chyby se se stávají a je to normální. Ale řešit je tímto způsobem? Komunikaci v případě nějakých problému rozhodne nedoporučuji lidem po infarktu a slabším povahám.

 153. Zuzana Kolářová má tuto zkušenost:

  S touto CK jezdíme pravidelně od roku 2007 a jsme s nimi maximálně spokojeni, jednou nám onemocněly děti a obratem nám pomohli s výměnou termínu, rovněž pomohli, když se nám ztratily kufry v Miami, zkrátka vždy jsou ochotní a díky bohatým zkušenostem umí vyřešit každý problém. Zuzana Kolářová

 154. Jarka Modlíková má tuto zkušenost:

  Chtěla bych poděkovat za krásnou plavbu na lodi MSC SPLENDIDA v dubnu 2014, byli jsme moc spokojeni, hlavně s přístupem CK. Jarka Modlíková

 155. Michal Zikán má tuto zkušenost:

  Plavba byla nádherná a přístup CK byl profesionální. Cestovní kancelář mohu jen doporučit. Michal

 156. Ivana Koulová má tuto zkušenost:

  Dobrý den,
  vrátili jsme se z plavby krásnou lodí MSC SPLENDIDA po Středomoří, viděli jsme spoustu památek v různých zemích a sluníčko nám svítilo celou dovolenou. Všechno proběhlo bez problémů, parkování jsme měli asi 300 m od lodi – super. Ivana Koulova

 157. Jakub má tuto zkušenost:

  Navzdory zkušenostem mnoha diskutujících jezdíme posledních pár let s výhradně s Diamondem a vše v pohodě.

 158. Petra má tuto zkušenost:

  vše probíhalo naprosto hladce a tak jak mělo,takže příště určitě nebudu mít strach se s Diamondem vydat na cesty :) Díky

 159. Soukupovi má tuto zkušenost:

  Letos poplujeme už potřetí a vždy naprostá spokojenost. Soukupovi

 160. Vladimír má tuto zkušenost:

  Dobrý den.2 krát jsme byli z DT.Při první plavbě jsme řešili problémy finanční,dosud nevyřešeno.Při druhé problémy organizační.Podal jsem stížnost.DT slíbil vyjádření do 30 dnů,to nesplnil.Občas se to stává i u jiných poskytovatelů,ale spíše bych DT nedoporučoval.

 161. Lenka V. má tuto zkušenost:

  Já jsem byla s cestovkou před pár lety v Karibiku a vše bylo na jedničku. Není nic za co bych si mohla stěžovat.. Lenka V.

 162. Olga má tuto zkušenost:

  Babičce s dědou jsme dali jako dárek plavbu ve Středomoří s Diamond travel a vrátili se úplně nadšení a se vším spokojení. Olga

 163. Romana Židlická má tuto zkušenost:

  Strávili jsme úžasný týden na lodi Carnival Breeze, všem vřele doporučuji. CK nás vybavila spoustou potřebných informací. Romana

 164. Holubova má tuto zkušenost:

  Je to profesionální CK, vše jim funguje, zkrátka jsou podle mně jednička na trhu.

 165. Marie má tuto zkušenost:

  Mají výborně zpracovane internetové stránky,působí profesionálně. Rozhodli jsme se vybrat právě tuto cestovní kancelář. Po zaplaceni celého zájezdu jsme se setkali týden před dovoleno s apmgamtmgmwagmtamgm ze strany ck. Vymýšleli si hlouposti a ve výsledků prý zapomněli objednat pro nás kajuty. Upozornuji, zájezd byl koupen 3 měsíce před termínem vyplutí. Začali kopat kolem sebe. No hrůza . Byla jsem tak ve stresu,že dovolená nevyjde,že jsem týden před plánovaným termínem nespala. Hrůza,stres, nepřeji nikomu zažít tu bezmoc.

 166. Psychiatr má tuto zkušenost:

  Vážená Marie alias pani…..,

  doporučuji psychiatrické vyšetření a po silné léčbě začít podnikat v jiném oboru…, ale poctivě to bohužel neumíte, a ve vašem věku se to paní .. z CK …… již ani nenaučíte…..

 167. Karel Dubský má tuto zkušenost:

  Děkujeme za krásnou plavbu na lodi MSC LIRICA , na lodi jsme byli prvně, tak oceňujeme trpělivost s našimi dotazy. Karel

 168. Jarek má tuto zkušenost:

  Všiml jsem si, že za každou negativní recenzi se spustí smršť urážek. Nevypadáte jako CK na úrovni. Trochu se kroťte i vy ostatní, vypadá to, že si ty pozitivní recenze píšete sami jako CK. Tak pozor. Jarek S.

 169. Chocholoušek má tuto zkušenost:

  Jarku omyl, to jsou všechno bývalí zklamání zakazníci CK a nyní pacienti mého kolegy Psychiatra. Ten je všechny lečí moderní metodou – psaním smyšlených kladných recenzí. Jen tak dál !

 170. Frantik Spravedlivější má tuto zkušenost:

  Ať se nehádáte, píšeme to za honorář pro jednu CK, která má tolik spokojených cestovatelů, že se timto brání přílivu nových. A to je pravda, věřte mi !

 171. TONDA má tuto zkušenost:

  Každý, kdo hledá záhadu tohoto webu by se měl vydat do České Lípy za panem Žáčkem, majetelem tohoto webu. V této supermoderní kanceláří třeba potká i pány Frantu Spravedlivého a Frantu Spravedlivějšího, nebo pana Choholouška s kolegou Psychiatrem. :-D :-D.

  https://www.google.cz/maps/@50.693283,14.529812,3a,75y,269.9h,90t/data=!3m4!1e1!3m2!1s9owp1qdF5Y1gXhU3N919qw!2e0

 172. Guila de Vito má tuto zkušenost:

  Tonda tomu klepl na hlavičku ! On a Holubová, Markéta, Franta Spravedlivý, Kopecká, Kratochvíl a jiní jsou z Malostranskeho náměstí a jezdí zlatým Porschem .

 173. Jaroslav má tuto zkušenost:

  Vše se nám moc líbilo. personál je skvělý ochotný a usměvavý.

 174. ZLATÉ PORSCHE má tuto zkušenost:

  A jak si paní Jelínková na to zlaté autíčko vydělala?

  Podvody CK Diamond Travel.

 175. Pavel má tuto zkušenost:

  Tolik děkovných slov 26. a 27. Května až to člověka dojímá!! Ti lidé si snad ani nevybalili kufry a rovnou utíkali k počítači…

 176. Zdenka F. má tuto zkušenost:

  V unoru letosniho roku jsme se zucastnili zajezdu VELKA KARIBSKA CESTA na lodi MSC DIVINA , vsem doporucuji, nase nejlepsi dovolena. ZF

 177. Tynka má tuto zkušenost:

  Vše proběhlo skvěle, jak má být :) Slečna ochotná vše vyřešila

 178. Filip Jirsa má tuto zkušenost:

  Pozitivní komentáře si nechává psát sama cestovka, a když někdo napíše pravdu, začne útočit a vymýšlet si konkurenci :-D Když jsem se ptal jedné cestovky, která také nabízí podobné zájezdy – i stejné, tak ani o této cestovce pořádně neslyšela a jako konkurenci ji nevnímá.

 179. Filip Jirsa má tuto zkušenost:

  Jo ani nevybalili, protože zjistili, že si kufry ani balit s touto cestovkou nemusí, pač nikam s ní nedojedou, max sponzorují blížící se technickou na zlatém Porsche paní jednatelky CK Diamond Travel Jelínkové Renaty.

 180. Simona Válková má tuto zkušenost:

  My máme jen ty nejlepší zkušenosti . Simona Válková

 181. Veronika má tuto zkušenost:

  Tahle komedie okolo DT je fakt směšná. Nikdo není dokonalý, a tak věřím, že se najdou nespokojení zákazníci. Jako ostaně všude. Byli jsme s DT na přelomu dubna a května 2015 a nemohu vytknout nic zásadního. Vše splněno dle dohody. A plavba je nádherná dovolená.
  A k tomu porcheti – no to by bylo smutné, aby si za ta léta podnikání nevydělala na nějaký nadstandart. Nebo myslíte, že dělá jen za náklady? Podnikání musí genertovat zisk. To není jak státní správa.
  Veronika Vydarená

 182. Robert má tuto zkušenost:

  Moje rada pro nespokojené. Jezděte jen se zavedýna ck jako je Exim nebo Fischer a máte po problémech.

 183. Petra má tuto zkušenost:

  Na koho se mám obrátit když mi nechtějí uznat reklamaci?

 184. Martin má tuto zkušenost:

  Jezdíte s nima někdo pravidelně? Ozvěte se prosím.

 185. Ivona Babková má tuto zkušenost:

  Dobrý den, i já bych zde ráda popsala svou zkušenost i když věřím, že pokud se někdo rozhoduje, zda si tuto společnost pro svou dovolenou vybrat či ne, již se patrně na základě mnoha hodnocení na podobných www stránkách rozhodl.

  S DT jsme cestovali již několikrát a vždy bez problémů. V dubnu 2015 jsme objednali naši poslední plavbu, kterou jsme v září 2015 doplatili (na žádost DT v předstihu). Na tuto plavbu jsme 8.1.2016 odjeli, všechny zaplacené služby jsme od DT dostali.

  Přes všechny tyto skutečnosti však musím říct, že s DT to byla naše poslední plavba. Na různých internetových adresách se značně navýšil počet nespokojených klientů DT, viděla jsem dokument na TV Prima a dokonce i v mém okolí byl klient DT, který na svou zaplacenou cestu neodcestoval…podle stejného, několikrát již zde popsaného, scénáře. Komunikovala jsem tedy poměrně často s DT, abych získala nějaké dokumenty, které by mi potvrdily, že naše plavba je po zaplacení objednaná u lodní společnosti (MSC) a zároveň, že máme objednané i další služby (letenka, 3 noci v hotelu v Miami). Tyto dokumenty bylo velmi obtížné od DT dostat. V říjnu jsem, (po dvou týdnech každodenních příslibů zaslání informace o letu obratem), obdržela přehled letů z letenkového vyhledávače, podle kterého jsme stejně nakonec vůbec neletěli. V polovině prosince jsem se obrátila na MSC, abych věděla, zda máme objednané alespoň kajuty. Cestovalo nás 6, takže byly potřeba kajuty 2. Lodní společnost mi však potvrdila rezervaci pouze jedné kajuty. Tehdy jsem tedy zjistila, že přestože je vše řádně a včas uhrazené, kajutu zatím všichni nemáme. Zaměstnankyně společnosti DT mi tuto informaci potvrdila. Vzhledem k tomu, že někteří jiní klienti v té době plavbu zrušili, přislíbili mi některou z těchto “volných“ kajut na naše spolucestující přepsat. To proběhlo celkem rychle a během několika dnů jsme již měli obě kajuty potvrzené i u MSC. Tady bych chtěla poznamenat, že místo toho, abych se těšila na dovolenou, musela jsem řešit a ověřovat tyto věci a jak je vidět, ne zbytečně.

  Po DT jsem od října chtěla potvrzení o zaplacení kajuty, nějaký doklad, že na naše jména existují v systému na letenky a že máme zajištěné ubytování a potřebné transfery v Miami. Letenky jsme obdrželi v pondělí (v pátek byl odlet), vauchery na loď ve středu.

  Připomenu ještě, že na internetu proběhly informace o inslovenci, která na DT byla koncem prosince uvalena. Všechny tyto skutečnosti, včetně velké nespokojenosti s jednáním zaměstnanců společnosti DT, mě vedou k rozhodnutí, že pro svou další plavbu rozhodně zvolím jiného zprostředkovatele.

 186. Lada má tuto zkušenost:

  firma je prý v insolvenci nevíte někdo jestli ještě fungují

 187. Josef má tuto zkušenost:

  tomu bych se ani nedivil. To co jsem si s nima prožil nikomu nepřeju. Už nikdy více. To radši budeme sedět doma nebo pojedeme na Lipno.

 188. Tom má tuto zkušenost:

  souhlasím s tím co už zde bylo napsáno přístup cestovky nejhorší co jsem zažil

 189. Radka má tuto zkušenost:

  když tuto cestovku nedoporučujete tak kterou můžete naopak na okružní plavby doporučit? díky

 190. Katerina má tuto zkušenost:

  Dobry den Radko,

  ze sve osobni zkusenosti mohu vrele doporucit cestovni kancelar JOHOHO

  Byli jsme s nimi s manzelem vloni, po priserne zkusenosti s Diamond Travel.

  Majitele cestovky JOHOHO vse zaridili do posledniho detailu, autobus byl perfektni a informace na lodi presne a velmi potrebne. Doopravdy mohu moc doporucit.

 191. Katerina má tuto zkušenost:

  V zari 2015 jsme meli odjet autobusem do Benatek na plavbu Stredomorim, kterou jsem zaplatila v cervenci 2015 na zaklade smlouvy podepsane s CK Diamond Travel. Take jsem si prikoupila nekolik napojovych balicku. Na vsechny me platby mam od Diamond travel potvrzeni.
  Podle smluvnich podminek maji 7 dni pred odjezdem prijit instrukce o odjezdu autobusu a plavebni listek s cislem kajuty. Kdyz zadne informace nedosly, volala jsem Diamond Travel s dotazem, kdy informace dostanu a bylo mi receno, ze to bude kazdym dnem a ze cekaji na lodni spolecnost MSC, az jim zasle plavebni listky. Nasledujici den zase nic neprislo, takze jsem opetovne volala. A odpoved byla stejna, a ze odpoledne budu informace urcite mit. Ma nervozita se stupnovala, nebot jsme meli zabalene kufry, zajisten psi hotel, zaplacene cestovni pojisteni, potvrzenou dovolenou atd. A to se opakovalo kazdy den, pokazde sliby o dodani za chvili, po obede atd.
  3 dny pred odjezdem vzala telefon pani Jelinkova, majitelka CK DIAMOND TRAVEL a s klidem a bez omluvy mi sdelila, ze vinou jeji spolupracovnice bylo spleteno datum nasi plavby a ze ma pro nas plavbu na pristi tyden, ale bez autobusove dopravy, ktera byla v nasi smlouve v nabidkovem balicku. Jelikoz nemame auto, a nebylo mozne zmenit datum dovolene jsem tuto nabidku neprijala a pani Jelinkova mi na zaklade me reklamace zajezdu zaslala dobropis s navysenim 10%, coz je podle zakoniku prace a obchodnich podminek Diamond Travel. Dobropis prisel bez podpisu a razitka spolecnosti jen s vetou, ze kdyz ho podepisi, stvrzuji, ze veskere zavazky mezi mnou a cestovni kancelari jsou vyrovnany, coz vam nezarucuje vraceni penez.
  Od lodni spolecnosti MSC jsem se dozvedela, ze kajuta pro nas nikdy objednana nebyla a ze s Diamond Travel jiz od cervna 2015 nespolupracuji. Tudiz, pani jednatelka prodavala neco, co nemohla dodat a to je podvod!
  V konverzaci o vraceni mych penez mne pani Jelinkova poctila nekolika vulgarizmy na mou osobu, zaslala nekolik pomlouvacnych mailu memu zamestnavateli a obtezovala nas mnoha nocnimi telefonaty z neidentifikovatelneho cisla, jehoz majitele nam policie CR odkryla.

  Doporucuji vam shlednout TV reportaz Ocima Josefa Klimy cislo 24( z roku 2015) a hned budete vedet s kym mate tu cest.

  Pod podminkou, ze stahnu vsechny negativni ale pravdive recenze jsem nakonec od Diamond Travel sve finance dostala zpet, ale dusevni ujme na mem zdravi to nepomohlo. Takze Diamond Travel nikdy!

 192. Franta má tuto zkušenost:

  Dobry den pane Lado,
  ano je to pravda, ze je Diamond Travel zase a to jiz za posledniho pul roku v insolvencnim rizeni. Ctete v MF Dnes.

  Insolvenčního řízení Diamond Travel si všímá IDNES.cz
  http://ekonomika.idnes.cz/diamond-travel-je-opet-v-insolvenci-d6e-/eko-doprava.aspx?c=A160229_000133_eko-doprava_suj

Sdílet na: FacebookTwitterGoogle+

Přidej vlastní zkušenost

Autor stránek nenese zodpovědnost a neručí za publikované názory klientů cestovních kanceláří. Názory nejsou editovány a jsou jen názorem klienta. Autor stránek si vyhrazuje právo odstranit příspěvky, které porušují platné zákony ČR nebo obsahují vulgární výrazy a ty u kterých má podezření, že jde o reklamu.