České Kormidlo

Recenze cestovní kanceláře České Kormidlo

Zkušenosti klientů

 1. Helena Hilscherová má tuto zkušenost:

  Absolvovali jsme poznávací zájezd Krásy Azurového pobřeží. Celkově se nám zájezd líbil, paní průvodkyne Zdeňka byla fajn, vyhovovalo nám, že jsme měli dostatek volna a mohli si ve městech chodit, kam jsme chtěli.

  Jediné co trochu vázlo byla organizace. Neustále jsme někde blokovali dopravu, protože řidiči bloudili nebo nevěděli, kde zastavit, abychom mohli vystoupit. Hledali jsme i hotel, protože nikdo nevěděl, kde přesně je. Toto si myslím, že by mělo být nastudováno dopředu a ne to hledat až na místě.

 2. Mgr. Pavlína Podloučková má tuto zkušenost:

  Romantická Budapešť – 22.4.2017-23.4.2017. Doprava – řidiči Lukáš a Martin (pokud si dobře pamatujeme :)). Autobud lususní, jízda plynulá, řidiči velmi vztřícní. Průvodce – pan Honza – můžeme jen doporučit. Vtipný, vztřícný, ochotný, velmi znalý nejen místa, zajímavý výklad o městech aj. Budapešť, výlety okouzlující. Ubytování krásné, čisté. Snídaně velmi bohatá. Celková atmosféra přátelská. Kompletní dojem úžasný, moc doporučujeme a ještě jednou děkujeme panu průvodci HONZOVI. S touto cestovkou jsme byli na stejném místě již v roce 2015, ale nezkušenost paní průvodkyně a menší zmatky nás trošku zklamaly, ale jak je vidět, není průvodce jako průvodce. Jeli jsme 2 páry a obrovská spokojenost.

 3. Kateřina Juříčková má tuto zkušenost:

  Benátky-Verona 8.5.-11.5.2017 Napřed jsem tento zájezd zakoupila a poté četla recenze na tuto cestovní kancelář, a čekala poměrně z velkým strachem jak to dopadne.Některé recenze jsou opravdu děsivé! Proto píši komentář, byla jsem maximálně spokojená. Řidiči naprosto úžasní, ochotní a milí. Průvodce pan Žák- úžasný člověk který má neskutečné znalosti, byl velmi ochotný, vstřícný a věnoval se nám opravdu celý den. Lepšího průvodce jsem ještě nezažila. Všem mohu vřele doporučit, za tu cenu jsme viděli tolik věcí, míst s úžasným výkladem že se to nedá ani popsat. Takže pro TY kdo tady čtou ty strašné recenze jako já a šílené hodnocení, chci jen říct rozhodně se nebojte a svůj poznávací zájezd si maximálně užijte jako MY. Ještě jednou děkuji za skvělé zážitky CK České Kormidlo a všem jejich kolegům. Už nyní vyhlížím další poznávací zájezd ne který pojedeme. Spokojená Katka a Jarka

 4. Červinka Vojtěch má tuto zkušenost:

  S CK Kormidlo jsme navštívili Budapešť 11.7.2017-1-denní zájezd.Program výborně koncipovaný,časově dobře rozvrhnutý-a to hlavně díky výbornému průvodci Honzovi.Pan Honza má obsáhlé znalosti,o které se se všemi-i vtipnou formou-rád podělil.Je obětavý,vstřícný-velká pochvala!!

 5. Yana Muravyeva má tuto zkušenost:

  Kupovala jsem zájezd pro sebe a maminku na 1 den do Chorvatska. Nastoupili jsme do autobusu. Pak nás vysadili v Brně na okrajně s tím, že Chorvatsko není v zóně Schengenu, jelikož jsme občane Kazachstánu, řekli nám, že s námi bude problém. Peníze nic nevrátili, v cestovní kanceláři sdělili, že nejsou povinné za doklady, to musíme kontrolovat my. Ok. Pak jsem se dozvěděla, že nebyl by žádný problém, jet na 1 den, a na hranicích přímo staví vízum. ALE URČITĚ TUTO INFORMACE MUSÍ VĚDĚT CESTOVNÍ KANCELÁŘ, KDYŽ ČLOVĚK KUPUJE ZÁJEZD!!!!!! Do budoucna nebudu nic mít s touto cestovní kanceláří!!

Sdílet na: FacebookTwitterGoogle+

Přidej vlastní zkušenost

Autor stránek nenese zodpovědnost a neručí za publikované názory klientů cestovních kanceláří. Názory nejsou editovány a jsou jen názorem klienta. Autor stránek si vyhrazuje právo odstranit příspěvky, které porušují platné zákony ČR nebo obsahují vulgární výrazy a ty u kterých má podezření, že jde o reklamu.