Alexandria

Recenze cestovní kanceláře Alexandria

Zkušenosti klientů

 1. Josef má tuto zkušenost:

  Zkušenost máme následující. Cestovka všude slibuje kapesné 66 eur. To se, ale vztahuje jen na nákup zájezdu z katalogu a ne na last což byl náš případ. Ovšem to nám bylo sděleno až při odletu.

 2. PR má tuto zkušenost:

  A mění termíny odletů a celé dny.

 3. MartaP má tuto zkušenost:

  No nevím. Byli jsme s nimi v Řecku a byli jsme spokojeni.

 4. Lenka má tuto zkušenost:

  Já i celá moje rodina byla spokojena.

 5. Horká má tuto zkušenost:

  Musím souhlasit s Lenkou. Já byla s touto cestovkou v Bulharsku a žádný problém nebyl.

 6. Petr má tuto zkušenost:

  Nám také změnila odlet a to 14hod. před nástupem do letadla. Všechno připravené zajištěn odvoz na letiště atd. nejdříve nám slečna z cestovky zavolala že je let zrušen, tak jsme to chápali,než jsme zjistili na internetu že náš let není zrušen, to nás nakrklo. Oni nám prostě lhali. Asi někdo potřeboval letět ráno a nás co jsme to měli zaplacené od 15 ledna sprostě vyšoupli. k této CK máme výhrady a to hlavně za lhaní.

 7. Roman má tuto zkušenost:

  Pokud jde o tu akci 66 eur pane Josefe,vyplatí se číst pozorně a nejlépe 2x.Pokud je napsáno,že se akce vztahuje na katalogové ceny,je jasné že to není na last!

 8. Monika Sejčková má tuto zkušenost:

  My jsme teda s touhle cestovkou maximálně vždy spokojeni a pokud je někdo idiot a nepřečte si podmínky akci,slev nebo dokonce podmínky na smlouvě, tak to je jeho problém. A s odlety nemají cestovky co dělat, když se porouchá letadlo nebo je zpoždění, tak za to nikdy nemůže cestovka!

 9. Vladimír Gelatka má tuto zkušenost:

  S touto cestovkou jsem si „vysloužil“ už zlatou kartu a nemám důvod ji měnit ani po letošní zkušenosti – opět všechno dobře načasováno, bezproblémové transfery, výlety a i služby delegátů. Plná spokojenost.

 10. Pavel Bezdíček má tuto zkušenost:

  Vloni v Říjnu jsme byli s vnoučetem s Alexandrií na Krétě,bylo to kouzelné,vše co bylo napsáno tak bylo splněno,milí personál,delegátky tuplem,takže opravdu tuto cestovku doporučuji.

 11. MIchal má tuto zkušenost:

  Zkušenosti s CK Alexandria mám výtečné. Letos využijeme jejich služeb po páté za sebou a vždy vše dopadlo na 100% perfektně.

 12. Tomáš má tuto zkušenost:

  Zatím maximální spokojenost, byli jsme s něma loni v Bulharsku a letos letíme zase, vše perfektně načasováno,milí a ochotní.V Primorsku mají vše dokonale nacvičené a připravené, po příletu se za hodinku a půl válíte na pláži pod slunečníkem, za který na rozdíl od ostatních CK nemusíte platit……….

 13. bob má tuto zkušenost:

  Pro cestu do Bulharska určitě nejlepší Ck v ČR, vše perfektní a bez jakéhokoliv problému.Mohu jen doporučit!!!!

 14. Pavel Bezdíček má tuto zkušenost:

  Byli jsme s nimi vloni na Krétě a letos na Rhodosu a na rozdíl od Firo turu co mají napsané to tam je a ještě navíc.Na Rhodosu letos v hotelu Kolymbia Bay jsme si měli klíma a trezor připlácet,dle katalogu a obojí bylo zdarma,což cestovka nevyužila ve svůj prospěch.Díky za dvě krásné dovolené.A opravdu nekecám,viz recenze k hotelu Badawia v Egyptě vloni v březnu.Nyní jsem si uvědomil,že jsem zkušenost již psal na loňskou Krétu.

 15. Lubomír Baláž má tuto zkušenost:

  byli jsme letos poprvé s CK Alexandria.Zkušenost:po všech stránkách výborná.pojedeme určitě znova s touto CK.děkujeme

 16. Tóth Jozef má tuto zkušenost:

  Alexandria nikdy více neumí zajistit bezpečnost turistů .6.8.2011 plavčíci na pláži zmlátili dva mladé Čechy kluka a holku a to tak brutálně že jí musela odvést záchranka na kterou se čekalo neuvěřitelných 70min.Myslíte že to není pravda ?je to smutný ale je to pravda a myslím si že nebudu jediný co to napíše.Abych ale nebyl nespravedlivý tak jinak jsme celkem byli spokojení až na incidenty na pláži a bylo jich více

 17. Tóth Jozef má tuto zkušenost:

  ps .zapoměl jsem napsat že to bylo v Primorsku na severní pláži omlouvám se

 18. Ivana má tuto zkušenost:

  S Alexandrií jsme letos byli poprvé. S dovolené jsem nadšení. Za ty peníze i věci na smlouvě, jsem byla připravena na náročnější prožití dovolené. Cestovka vůbec neuvádí všechna pozitiva, která nás nakonec čekala. Z pokoje s 1 manželskou postelý a dvěma přistýlkami se vyklubali dva téměř oddělené pokoje se čtyřmi regulérními lůžky. Penzion No name – čistý, s příjemným personálem, bazénem, zázemím pro děti. Nemohu nic vytknout. A pro mě další velmi pozitivní věc : s CK Exim tour jsem se na místo pobytu dostali vždy v odpoledních nebo nočních hodinách. S Alexandrií jsem byli první den na pláži(v Primorsku) už dopoledne. Ve srovnání s Eximem jsem nadšená po všech stránkách.

 19. Pavel má tuto zkušenost:

  Byli jsme s nimi 2x v Bulharsku, ale spokojení jsme nebyli. Odlet se posunul o dvě hodiny, návrat domů pak dokonce o čtyři. Nevím, zda za to mohla CK,ale bylo to dost nepříjemné. Delegáty moc hodnotit nemohu, protože pokud jsme je potřebovali, neměli jsme na ně nějak štěstí, abychom je někde zastihli. Ještě stojí za zmínku autobus,kterým nás vezli z letiště. Měl porouchanou klimatizaci a dvě hodiny nám foukal naplno ledový vzduch na hlavy, několik lidí to odneslo rýmou.

 20. blanka má tuto zkušenost:

  Mame v planu jet s cestovni kancelari Alexandria na Rhodos do hotelu Doreta Beach Alexandria Club.Mate nekdo prosim zkusenost s timto hotelem??

 21. Monika má tuto zkušenost:

  taky odletame 22.6 až 3.7 na Rhodos do hotelu Doreta Beach a viděla jsem že se tam létá od Alexandrie od května,pokud máte nějaké zkušenosti,prosím písněte,jedem s dvěma prcky 4 a 1 rok díky moc Monča

 22. Dana má tuto zkušenost:

  Letos poprvé s Alexandrií v Řecku na Zakynthosu, v hotelu Tereza. Pobyt byl all inclusive Moc spokojená jsem nebyla. Pokud jsme si objednaly výlet u jiného prodejce, než přímo od naší delegátky na hotelu, který v té době byl levnější o 10 euro, bylo nám zděleno, že nemáme nárok na snídani, ani balíček na cestu. Snídani jsme nestihly, protože jsme odjížděli dřív, než snídaně začínala. Obsluha u bazénu i v restauraci, kde jsme se stravovaly se tvářila dost nepříjemně, kdykoliv jsme si o něco řekly. Dokonce nám po několika dnech v taverně začali ředit juice vodou. Jediné co můžu pochválit byla organizace a animační team, který se opravdu věnoval jak dětem, tak dospělým.

 23. Monika má tuto zkušenost:

  děkuji moc a ubytování odpovídalo??????

 24. Alena Hřibová má tuto zkušenost:

  Byli jsme s Alexandrií již po třetí na dvolené, po všech stránkách jsme spokojeni.Přístup při objednávání zájezdu, delegáti vždy výborní, vše co je v katalogu uvedeno- splněno. Děkujeme za krásné dovolené a příště pojedem určitě znovu.

 25. Mirek má tuto zkušenost:

  Ještě jsme s Alexandrií ani neodletěli a už je trochu problém, na dotaz, zda dostaneme na letišti visačky ke kufrům mi operátorka odpověděla, že na letišti jsou brigádníci a opravdu neví, zda budou visaček mít dost a abych se stavil na některé pobočce, což pro mě není zas tak snadné, protože to nejsme z Prahy. Tak abysme si radši nějakou provizorně vyrobili… Už jsme byli na dovolené se spoustou cestovek, ale tohle se nám opravdu NIKDY! nestalo.

 26. Denisa má tuto zkušenost:

  Dobrý den,chtěla bych zde vyjádřit názor na cestování s CK Alexandria.Cestovala jsem již se spoustou kanceláří k maximální spokojeností,ale s CK ALEXANDRIA jsou moje zkušenosti VELMI špatné.
  Velmi neochotná obsluha na pobočce v Olomouci.Pracovnice byly podrážděné na dotazy týkající se úplně běžných věcí vybavenosti hotelu či pláže.Dokonce mi tvrdily,že pláže v Itálii nejsou vybavené pro děti,přestože jsem asi nikde neviděla více vybavené pláže,ať už chodí o hřiště,různé atrakce a animační programy.O hotelu mi nebyly schopné poskytnout základní informace,prý nemají možnost kontaktu,takže jsme si je nakonec sehnali sami na internetových stránkách.Když jsem prosila o změnu nástupního místa,čekal mě nepříjemný rozhovor s p.z CK,že jsem měla na pracovnici křičet,tak to už mě dorazilo úplně :-( a znechutilo na maximum.Zajištění dopravy bylo katastrofální,svozy z letovisek v Itálii trvaly 4hodiny!takže cesta z Itálie,která běžně trvá 11-12hodin,trvala 17h!Vysadit nás měli u hotelu,vysadili nás kilometr od hotelu se zavazadly,kočárky,autosedačkami na rušné cestě…….KATASTROFA,tuto kancelář nedoporučuji,služby od samého začátku až po závěr byly strašné.S hotelem,Itálií,pláží jsme naproti tomu byli velmi spokojení a doporučuji:-)

 27. Zorka má tuto zkušenost:

  S CK Alexandria jsme navštívili různá místa v Řecku i Bulharsku, letos přidáme Turecko. Vždy jsme byli velmi spokojeni .Organizace perfektní u všech zájezdů, co bylo uvedeno v katalogu odpovídalo skutečnosti někdy byla realita i lepší. Prodejkyně zájezdů v Praze velmi ochotné( velká chvála pro sl. Káchovou ve Španělské ulici). Létáme s vnoučaty, pro děti má Alexandria programy zdarma. Delegáti na všech místech která jsme navštívili byli vstřícní a profesionální.Máme jejich platinovou kartu v rámci ABK Alexandria bonus club + dostáváme za každou dovolenou slevové šeky dle hodnoty zájezdu, tímto vzniká potom docela citelná sleva při koupi dalšího zájezdu. Poznala jsem na vlastní kůži, jak se CK dokáže rychle a vzorně postarat o ochořelé klienty v roce 2010 v Lozenci.Tato CK JE PRO NÁS PROSTĚ J E D N I Č K A. S jinou CK jsme jeli jen proto,že jsme chtěli na místo kam Alexandria nejezdí. Byli jsme také spokojeni ale Alexandria vede na celé čáře.Ostatním turistům tuto CK doporučujeme. Přejeme jí tímto celá rodina mnoho spokojených klientů a hodně úspěchů v další práci.

 28. Tom má tuto zkušenost:

  Byli jsme s Alexandrií 3x na dovolené v Primorsku a vždy vše v pořádku. Tedy až do letošního roku. Odvezli nás z Primorska v 6 ráno na letiště a letadlo odlétalo ve 13 hodin. U rodinné dovolené něco nemyslitelného.Ráno odlétalo letadlo do Brna, ale ne do Prahy. Nejspíš by museli platit další transfer a tak udělali takovou „sviňárnu“. Nejvíc mi vadí, že se k tomu nemají. Delegátka na letišti tvrdila že došlo ke zpoždění a po reklamaci v ČR jsme se dozvěděli to samé. Ono se ale jedná o pravidelná let Praha – Burgas – Praha, což jsme si ověřili jak v letadle u personálu, tak i na netu.
  Velice mě jednání CK mrzí, protože jsme jezdili vždy 3 rodiny a všude jsme je doporučovali. Kdyby po návratu napsali omluvný dopis, že došlo k chybě tak to člověk rychle zapomene. Vím že toto není první případ a z principu my už z Alexandrií nikdy nepojedeme. Mrzí mě to, ale dokud si necháme s…. na hlavu, budou se všechny cestovky chovat takto. Alexandria není jediná na trhu a pokud si neváží stálých zákazníků…….

 29. Aneta má tuto zkušenost:

  S CK ALEXANDRIA jsme jeli poprvé a věřím, že i naposledy! Popis zájezdu (Sicílie-hotel Baia Azzurra-Taormina), byl nepřesný, spousta věcí byla úplně jinak než bylo uvedeno. Nejhorší zkušenost byla s delegátkou Veronikou Janovou. Zažili jsme už opravdu hodně, ale tak příšernou a neschopnou delegátku opravdu nikdy. Nebýt toho, že jsme Sicílii znali a domluvíme se tam asi bychom se chtěli vrátit ihned domů. Místo o krásách Sicílie nám delegátka začala vykládat o okradení a loupeži (v životě se nám nic v Itálii neztratilo, dále nás přivítala se slovy, kdy jedeme domů a jak to probíhá (na to mají všichni po příletu náladu) a také nám sdělila, že sicilané neumějí nejen anglicky, ale také italsky!) – anglicky umí i poslední plavčík na pláži, sice ne moc, ale domluvíte se. A spoustu dalších blbostí nám kořenila příjezd do hotelu. Na informační schůzce nám odpovídala většinou že neví a at si to zjistíme sami, nic co jsme chtěli či potřebovali nezařídila.Pak jsme ji viděli až při odjezdu, s tím, že když jsme ji sdělili co se nám nelíbí, už si nás nevšimla a odbavit a vše zjistit na letišti jsme si museli úplně sami. No každopádně to má jednu obrovskou výhodu! Uvědomili jsme si, že jezdit s cestovkou nemá smysl,že než ji platit peníze tak to si je raději utratíme sami, stejně jsme se o všechno museli sami postarat.
  Jinak Sicílie je nádherná, doporučuji, ale bud na vlastí pěst a kdo si netroufne tak s cestovkou, ale rozhodně ne s Alexandriíí, která byla zatím v cestovkách opravdu nejhorší.

 30. Jitka má tuto zkušenost:

  S CK Alexandrií jsme jeli také poprvé a také naposledy.
  Cestovali jsme autobusem do Chorvatského Omiše, do hotelu Brzet.
  Dle upozornění slečny v kanceláři při převzetí pokynů na cestu jsme se dostavili na odjezdové stanoviště ve Strašnicích o půl hodiny před uvedeným odjezdem, který byl stanoven na 13 hod. Na tomto stanovišti se sešlo velké množství lidí, kteří měli i různé cíle. Nervozita všech začala stoupat, když teprve ve 13,30 přijel první autobus, který neměl žádné označení. Na dveřích autobusu byl sice nějaký seznam lidí, ale ten byl už dávno neplatný.
  Nakonec tímto autobusem odjelo část lidí, ovšem z jiných kanceláří. Teprve třetí, také neoznačený autobus, který přijel až ve 14 hod naložil nás. Cestou jsme stavěli v Jihlavě, kde k nám přistoupili další cestující. Konečný cíl byl v Brně. Tady jsme si museli vyložit zavazadla a za další hodinu, kdy už ostatní cestující z ostatních autobusů byli dávno na cestě přijel zase ten náš- jediný bílý.Jistě bylo už jen smůlou, že nám určil zasedací pořádek místa u záchodu, který byl velmi často cestou navštěvován a v jeho okolí se nedalo zápachem dýchat.
  Čekali jsme, že když s námi nejede žádný delegát Ck a tudíž nám ani nikdo slovem v autobuse o cestě nic neřekl, že aspoň v místě pobytu bude na nás čekat. Jaké bylo naše překvapení, když jsme mezi nástěnkami CK kanceláří v hotelu vývěsku CK Alexandria nenašli a dozvěděli jsme se, že tam ani žádný delegát není.
  Díky ochotě paní delegátky z CK Čedok jsme se mohli zúčastnit jejich informačních schůzek a mohli jsme s nimi i podniknout výlet. I když jak nám řekla ji tento rok nikdo neinformoval, že by se snad měla někoho z jiné cestovky ujmout.
  Pobyt v Brzetu byl hezký a to jak ubytování, tak i strava, ale to nebylo zásluhou CK Alexandria.
  Netušili jsme ale, že podobnou cestu ještě budeme absolvovat zpátky do Prahy.
  Oranžový autobus, který nás naložil v Omiši jel i s delegátkou a cesta byla příjemná a bez problémů. Ty začaly v Brně, kde nás zase vyložili a znovu naložili na “ NÁŠ “ bílý autobus. Zajásali jsme, že tentokrát na něj nemusíme čekat o hodinu déle než ostatní cestující v oranžových autobusech. Ovšem to jsme nevěděli, že řidič se proplete ulicemi Brna na nějaký dvůr a plně naložený autobus beze slova opustí a nechá lidi beze slova vysvětlení pů hodiny čekat, než se zase vydá na cestu.
  Objednávala jsem zájezd už v lednu, nevím jestli to tedy bylo tím, že jsem byla tak rychlá, nebo do zasedacího pořádku v autobuse nemá co CK mluvit, ale zase jsme měli svá místa u WC, kde se nedalo dýchat. Do Prahy jsme dorazili pochopitelně mnohem později než autobusy, které měly i stejnou cestu.
  Říká se- začátek špatný-konec dobrý- ale u nás to byl horor i na cestě zpáteční.

 31. Jana má tuto zkušenost:

  My absolvovali dovolenou s CK ALEXANDRIA také poprvé a 100% naposledy. Jeli jsme na Sicílii, destinace Taormina a skoro všechno špatně. Při příletu do Katánie nás tzv. delegátka odškrtla a vyslala před budovu doprava najít autobus!!! Cestou nám vylíčila hrůzy Sicílie a at si laskavě vybereme výlety ihned! Pak nás vyložili před hotelem a zbytek jsme si museli zařídit sami! Naštěstí tam s námi byla paní které mluvila plynule italsky a tu oblast znala, tak nám velice pomohla. Nebýt jí tak balíme kufry a letíme domů. Pobyt to byl jinak celkem pěkný, jídlo se dalo, prostě za ty peníze to šlo, ale příště si raději připlatíme a pojedeme s lepšíma službama a hlavně NIKDY, ale NIKDY už nepojedeme s touto CK protože další dovolená s delegátkou VERONIKOU JANOVOU bychom nechtěli už ani zadarmo :)

 32. Mirek má tuto zkušenost:

  Musím se připojit, s touto CK nám to vrchovatě jednou stačilo. Primorsko přiště jen s Ancorou. Byli jsme tam 3x se zkrachovalým Parkamem a k naprosté spokojenosti. A to „díky“ tomu, že zkrachovali jsme přišli o téměř polovinu ceny zájezdu. Delegátky Alex. téměř nic neví, ale když jim nikdo neřekne, co se od nich vyžaduje, těžko vědet mohou. Jen o různých zájezdech v destinaci, samozřejmě placených, jsou dokonale informovány. Chodil jsem pro info do Ancory. Delegátky Alex.neřekli nic ani o tom, že by se v Bulharsku raději neměla pít voda z kohoutku a to v zájezdu bylo velké procento malých dětí. Co jsme potřebovali, museli jsme si vyřídit nebo najít sami.

 33. Simona Bulvová má tuto zkušenost:

  Bohužel se musím připojit s negativním hodnocením cestovní kanceláře ALEXANDRIA. Byla jse s touto cestovkou letos na Krétě. Dva dospělí a jedno dítě 6 let. Nikdo nás neinformoval že když jsme jen tři tak místo nové části hotelu Ariadne Alexandria Beach Club, která je ohodnocena ****, budeme ubytováni ve staré naprosto šílené části, kde jen vstoupit do pokoje je jako bojovat o bobříka odvahy. Nikdo v cestovní klanceláři nás na to neupozornil, všude mají nafocený luxusní pokoj, který ovšem jako tříčlená rodina nedostanete. Až na místě nám bylo řečeno že tyto nové, čisté pokoje jsou určeny výhradně pro čtyřčlenou rodinu a na jinou kapacitu je ani ALEXANDRIE zaplacené nemá. Neboť trpím alergií na plísně, v pokoji jsem vydržet nemohla, na terasu se nedalo vyjít protože ve sroro 40 stupňovém horku Vám tam ještě přitápí stará rozvrzaná klimatizace. Všude v koupelně je vodní kámen, kam se podíváte je plíseň, dveře od koupelny nezavřete ani náhodou a co se týče odvětrání v koupelně je řešeno malou špinavou špehýrkou ve zdi zakrytou jakýmsi posuvným plexisklem. Přistýlka pro malého byla řešena kovovým lehátkem, se třemi volnými madračkami, které se neustále rozjíždí. Umístěna byla pod klimatizací, ze které občas kape a je to tak akorát na nastydnutí. Televize na pokoji byla, ale zapnout se nám jí bezvadným dálkovým ovladačem nepodařilo, navíc telka byla upevněna popruhem zdobeným také plísní. Tuto zoufalou situaci nevyřešila delegátka, ta se na nás zcela vykašlala, je tam jen na okrasu a na to aby Vám řekla že to ví že tato část nemá ani 3***.Velký dík patří recepční hotelu, která když viděla jak jsem vyřízená a sotva přes oteklé oči koukám, tak nás okamžitě přesunula a ještě se nám za jednání cestovky omluvila. Opravdu jsme jí byli nesmírně vděční. Pozor na všeobecné podmínky cestovky, je v nich jasně napsáno, že reklamaci na ubytování jen tak neuplatníte, protože údajně neručí za kvalitu a úroveň ubytování, tak nevím jak mohou prodávat zájezdy za takové ceny. Můj verdikt po celé dovolené??? S CESTOVNÍ KANCELÁŘÍ ALEXANDRIA, UŽ NIKDY VÍCE!!!!

 34. Simona Bulvová má tuto zkušenost:

  Doplňuji že při odjezdu z hotelu nás minibus vyklopil na letišti a kdyby jsme na Krétě nebyli podruhé, domů neodletíme. Žádná delegátka na nás jak bylo řečeno nečekala, nikdo se neobjevil ani po hodině čekání, nikdo neporadil kam máme jít a tak jsme celou naší skupinu dle vzpomínek z loňkého roku kdy jsme byli také na Krétě ale s jinou o 100% lepší cestovkoua hlavně delegátkou měli.

 35. Petra má tuto zkušenost:

  My byli letos s cestovní kanceláří Alexandria v Itálii na Sicílii a byl to fakt děs! Jezdíme každý rok, ale s touto příšernou cestovkou už NIKDY!!!! Hotel vůbec nesplňoval to co má, k moři to sice bylo 100m ale vzdušnou čarou, nikde ani zmínka, že musíme chodit podchodem který byl dost divný, smrděl a byl tak 300-400 m daleko! Vzdali jsme to a jezdili autobusem na jiné město. Delegátka Veronika byla opravdu příšerná, nevěděla nic, kdyby tam nebyla je to asi to stejné!!! Dovolenou jsme si užili jen díky jedné Češce která tam byla provdaná a pomohla nám vše zařídit, vysvětlit a ještě s náma absolvovala jeden výlet abychom alespon něco z té krásné Sicílie viděli! Nepotkat ji tam asi si hodíme mašli!!!! Takže s touhle zlodějskou CK už ani náhodou! NIKDY a NIKAM!!!

 36. Petrasn má tuto zkušenost:

  Letos poprvé jsem se svým tříletým synem vyrazila s CK Alexandria na Krétu. Den před odjezdem mi pracovnice z cestovní kanceláře telefonicky sdělila, že boužel nastaly v námi vybraném hotelu komplikace a tak nám nabízejí ubytování jinde a zaslala mi na email propozice k tomuto hotelu. Nabídli nám hotel o kategorii lepší a luxusnější. Myslím že už tento počin je známkou kvalitní cestovky. Pobyt jsme si užili opravdu nádherně. Plně vyhovoval našim potřebám. Animátoři byli úžasní, starali se o děti s velkou péčí a nad rámec svých povinností a bylo vidět, že svou práci dělají s láskou a nasazením, která už se dnes moc často nevidí. Myslím, že pádným důkazem byly slzičky mého syna na konci pobytu, které mě donutily slíbit, že přijedeme zas příští rok. Děkuji Vám všem z CK Alexandria, kteří jste nám pomohli prožít naši první dovolenou snů..Děkujeme.

 37. Karolina má tuto zkušenost:

  Po přečtení těchto recenzí jsem se rozhodla s touto CK na dovolenou nejet. Původně jsme to měli v plánu, ale na 1 recenzi kladnou připadá hodně špatných, navíc známý kteří tento rok s CK Alexandria dovolenou absolvovali, moc nadšení nebyli. Myslím, že tato CK je silná v pobytech v Řecku, ale na jiných místech má velké slabiny. Chystali jsme se do Itálie, ale nerada bych dopadla jako klienti co tu psali recenze a už vůbec nemíníme platit nějaké deschopné delegátky. Takže si vybíráme jinou CK. Díky za to, že ty recenze píšete.

 38. Karel má tuto zkušenost:

  Já mám podobnou zkušenost s touto CK, už s nima nikam nepojedeme, dovolená byla fakt děsná. Delegátka…škoda slov! Vrchol všeho je, že když jsme se vrátili z dovolené manželka ihned napsala na CK reklamaci a do dnešního dne ( 16 dnů) nemáme absolutně žádnou odpověď!!! Rozhodne nedoporučuju tuto CK, jsou to podvodníci!!!

 39. Janka má tuto zkušenost:

  Letos jsme byli poprvé s Alexandrií na ostrově Zakynthos – Teresa Alexandria Club. Naprostá spokojenost, dětem i nám se nechtělo domů. Ideální dovolená pro rodiny s dětmi, klidná lokalita, bohatý program pro děti i dospělé. Doporučuji. Určitě se tam ještě někdy vrátíme :-))

 40. Dana má tuto zkušenost:

  Alexandria je předražená a byla jsem s ní 2x v Bulharsku. Nikdy neodpovídalo ubytovavání,které jsem si zaplatila- vždy „nastala změna“ až při nástupu do autobusu z letiště.A to jsem dovolenou kupovala hned po vyjití katalogu v zimě.

 41. Petr má tuto zkušenost:

  Cestovní kancelář Alexandria NEDOPORUČUJI nikomu kdo plánuje dovolenou. Byli jsme v hotelu Sural Resort v Turecku. Patrová postel znamená palanda z vězení, klimatizace funguje pouze v lobby a na pokojich v ostatnich prostorach hotelu se nezapina :-( upozornuji 5x ***** :-(, neskutečné, velmi chválím CZ animační tým, ale to je tak jediné co si odvážím jako pozitivum. Zánět středního ucha..:-(, reklamace – cestovni kancelář s Vámi komunikuje doporučenou poštou, mají 30 dnů na vyřizení. Paní kráva mi napsala že klimatizace funguje v lobby, na pokojích a navíc v restauraci… v ostatních prostorách hotelu ne a je to v katalogu. Nic takového tam není. Paní kráva mi svojí odpovědí plivla do tváře a NIKOMU NEDOPORUCUJI tuto cestovní kancelář. Případné reklamace s Vámi nikdo nevyřeší…:-(

 42. Aneta má tuto zkušenost:

  Já reklamovala či spíše upozorňovala na katastrofální služby delegátky, odpověď CK jsem si doslova vydupala na FB, ale pan JUDR. mi odpověděl, že se vlastně nic nestalo, vše v pohodě a delegátka POUZE dělala svou práci :D No nic s touto CK nikdy více, upozornila jsem na to i vše známé, to raději pojedu sama, než cpát peníze nějaký rádoby delegátce a CK!!!

 43. Nadlecka má tuto zkušenost:

  Dovolená na Krétě,cestovka Alexandria.Místo aparthotelu Mary se vyklubal hotel Pinelopi.Úklid a snídaně katastrofa.Personál hotelu bydlející vedle hotelu líný a arogantní.Nedoporučujeme!

 44. Iva Beranová má tuto zkušenost:

  Už nikdy více CK alexandria . byla jsem nyní v září v Bulharsku se dvěma malými dětmi , začalo to před odletem nejvěětší problém zajistit mi dětskou postýllku , následně odlet tam večer a od tud nad ráden … takže o dva dny přejdeme , kdepak každý odlet se u této CK mění tam měl 2 hod zpoždění a odlet domu změna na noční let což s malými dětmi je super, arogatní paní v CK vám to ale vysvětlí, dále cesta z letiště delegát se přepočítal a pět lidí stále v 01.00 hoh cca 50 km i já s malou v náručí, kufry se nevešli do prostoru zavaz. , na hotelu špina , all incusiv byl jen název protože kdo dřív přišel jedl a dvakrát vstoupit do jídleny se nesmělo, nápoje nemluvim , tam delegát nefungoval, jedna paní ztratila pokyny k odletu nebyla delegátka schopna jí zjistit číslo letu!!!!!!!!!!!!!!!! dále nabízejí zdarma slunečníky ale pozor v září jsou již zabalené a pro stupidní kartičku si musíte zajít do tamní pobočky CA alexandria , animační programy také končí v září a nikdo vás neinformuje , hrozná zkušenost už nikdy a NEDOPORUČUJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 45. Miloš má tuto zkušenost:

  Dobrý den paní Ivo. Nechci se této ani jiné CK zastávat ale dovolím si reagovat na váš příspěvek a snad vám i trochu poradím před další dovolenou. Každá cestovka vám garantuje počet strávených noc v místě nikoliv dní. Může se tak k lehce stát co se stalo vám. Odlet pozdě večer tam a zpět brzo ráno takže tím přijdete o dva dny pobytu. Při výběru hotelu bych vám doporučil zjistit si jak daleko je od letiště. Nespoléhejte se na informace cestovky a hledejte sama na internetu. Obzvláště když máte malé děti. Ohledně dětské postýlky a podobných služeb „navíc“ doporučuji řešit až na místě v hotelu na recepci. Bohužel i když to CK nabízejí tak to nefunguje. Prostě se informace nepředá. Další moje zkušenost je ta že mimo hlavní sezónu většina hotelů nenabízí veškeré služby. Nemusí být v provozu tobogány, plážové bary nebo třeba slunečníky což byl váš případ. To jsou moje zkušenosti z dosavadního cestování. Bohužel realita je taková že se člověk nemůže spoléhat na informace od CK a musí si veškeré informace zjišťovat sám. Pozor je třeba si dávat třeba na informaci že hotel je od pláže vzdálený jen 300 metrů. Může se zdát že hotel je přímo u pláže ale pravda je často taková že na pláž se z hotelu dostanete přes rušné ulice a centrum města. Platí především pro Egypt.

 46. Katka má tuto zkušenost:

  CK Alexandria uvádí nepravdivé informace o hotelích a službách daného hotelu. Fotografie jsou velmi staré, naprosto odlišné od reality. Byli jsme velmi zděšeni, když jsme viděli hotel. Informace o hotelu jsou nedostatečné, po příjezdu se člověk dozví spoustu dalších překvapujících, často nepříjemných faktů. Bez znalosti cizích jazyků se s CK Alexandrií nedá cestovat. Když dojde k problému, kontaktní linka nereaguje, nepřijímá hovory a tedy nepomůže. CK Alexandrie není tak kvalitní, jak se prezentuje.

 47. Dáša a Pavel má tuto zkušenost:

  Letos v srpnu jsme byli s Alexandrií na řeckém ostrově Santorini. Celých 11 dní bylo bez problémů. V hotelu Perissa Bay jsme měli vzor všech služeb. Jídlo, úklid,vše na jedničku. Velkou zásluhu na naší spokojenosti měla také delegátka Mirka.Zájezdy s ní byly velmi poutavě komentovány a o ostrově věděla opravdu vše. Moc jí za to děkujeme. Všem doporučujeme !!!

 48. Markéta má tuto zkušenost:

  My byli s Alexandrií 2 x v září, pokaždé jsme byli spokojeni. V roce 2010 Kos – Mastichari, tam to bylo úžasné, jestli se někdy někam vrátit, tak určitě tam! Super jídlo, písečná pláž blízko, úklid na pokoji denně. Jen pro lidi, kteří nejsou jazykově vybaveni může být trochu problém. Delegátka nás nechala na recepci, po cestě z letiště na nás vybafla nějaké informace, které člověk sotva vstřebá, autobus nás vysadil u hotelu a odjel i s delegátkou dál. Pak jsme čekali, ti, kteří neuměli anglicky byli nervózní a nemohli se domluvit. Ale vždycky se v zájezdu někdo najde, kdo vám to přeloží :-). Jo a spoustu informací jsme zjišťovali od klientů, kteří přijeli pár dní před námi. Např. k programu all-inclusive, nedostali jsme žádné náramky a až od ostatních po skoro celém dni jsme se dozvěděli, že all-inclusive mají všichni a že to platí v celém komplexu. Animační programy super, dětský koutek taky.
  V roce 2011 Zakynthos – Laganas, líbilo se nám tam taky, jen písečná pláž u hotelu nebyla, ale nakonec jsme taky místečko našli. V tomto hotelu byl perslonál česko-bulharský, domluva bez problémů.
  Příští rok chceme zkusit Rhodos, tak snad se nám tam bude taky líbit :-)

 49. Pavlina má tuto zkušenost:

  Ono vubec ma CK Alexandria problem se svyma delegatkama :) My byly s kamaradkou letos v zari v Italii a docela sila. Neby ttoho, ze kamaradka italsky docela umi tak tam bloumame asi jeste dneska. Pobyt celkem usel, ale tak jak to bylo napsano v jejich katalogu to urcite nebylo. Takze jsme to zkusily a nelitujeme ale priste s touto cestovkou uz nikdy nepojedeme :)

 50. Andrea má tuto zkušenost:

  V létě jsme byli s cestovní kanceláří Alexandria na Krétě,hotel Ariadne Beach.Moc jsme si to užili,pobyt byl velice příjemný,až na delegátku,která se o nás nestarala.Naštěstí vše vynahradili a vyřešili animátoři,se vším jsme se obraceli na ně.Na tento pobyt opravdu nezapomeneme,animátoři dělali svou práci rádi a moc nám zpříjemnili pobyt i společným výletem v době jejich osobního volna.S cestovní kanceláří jsme žádný problém neměli,za mě doporučuji! :)

 51. Simona má tuto zkušenost:

  Každý má odlišné názory na CK. Jen bych chtěla zdůraznit že Cestovní kanceláře NEMOHOU za zpoždění letadel, s tím nemají absolutně vůbec nic společného..Last Minute dovolené , pokuď se tu někdo zlobí na to že nedostali nějakou slevu, tak pořádně ČTĚTĚ žádné slevy se nevztahují na Last Minute!!!

 52. Fusek má tuto zkušenost:

  Tak já s CK Alexandria už nikdy,u nás v Místku mají na pobočce věčně ožralou ženskou!!A nebo zavřeno.

 53. Anna má tuto zkušenost:

  My po loňské zkušenosti s cestovní kanceláří ALEXANDRIA a její příšernou delegátkou na Sicílii jsme se rozhodli jet letos bez CK. Našli jsme si krásný domek v Kalábrii a pojedeme tam na 15 dnů. I s letenkama nás to příjde na polovinu ceny, než loňská dovolená kde ubytování nebylo nic moc a delegátku jsm eviděli jen na letišti tam i zpátky…tot vše. Věřím, že si tu letošní skvěle užijeme.

 54. Ondra má tuto zkušenost:

  Alexandria nikdy vic!!!!
  Objednali jsme si od ni zajezd do Egypta Marsa Alam. Dej predem na volali, ze sice to mame zaplaceny, ale nemaji mista v letadle a ze neletime. Meli jsme jiz zaplacene potapeni, tak po dlouhem dohadovani vyhodili z letadla nekoho dalsiho a priznali, ze v letadle prebyva 10 lidi.

  Na hotel jsme prijeli v 6:00 a bylo nam oznameno, ze mame zaplaceny az obed a na pokoj mame narok az od 14:00. Jidlo jsme nedostli a bylo nam receno, ze dostaneme balicek pri odjezdu (vodu a housku).
  Kdyz prijeli dalsi lidi od Firo tour a Exim tour pozdeji, sli na pokoj okamzite. Pote prijeli Italove a dostali od nich i welcome drinky.

  Pri prichodu na pokoj jsme se nestacili divit. Dostali jsme apartman nejdal od recepce a bazenu s dalsimi starsimi lidmi. Po 7 hodinach dohadovani s delegatem, volani do CR atp nam bylo receno, ze za Alexandrii to je spravne (objenany jsme meli double room). Pote si tam stejne tak stezovalo dalsich 10 lidi a pri stridani dalsiho turnusu dalsi lidi. Proste hnus.

  Priplatek za samostatny pokoj byl 10E za den. Take jsme potkali lidi, ktery tam byli loni a smali se, ze mame pokoj v nejvzdalenejsich budovach, ktery jsou urceny Cechy.

  Neochota Alexandrie resit situaci, kterou nedodrzuje zakladni smlouvu me rozhnevala tak, ze jsem to sem musel napsat a budu sirit tuto zkusenost dal.

 55. Petra má tuto zkušenost:

  !!!S CK Alexandria do Egypta už NIKDY!!!

  Večer den před odletem informace o tom, že se nevejdeme do letadla a nikam neletíme. Po dvouhodinovém intenzivním vyjednávání se místo našlo.

  V hotelu namísto dvoulůžkového pokoje apartmán (v tamní terminologii jde o Family Room), který jsme sdíleli s dalšími dvěma lidmi!!!
  Reklamaci zakoupeného Double Room a ubytování ve Family Room s celkem 4mi lůžky nebral na zřetel ani hotel, ani delegát, ani zástupce CK v Praze.

  Ráda bych ještě dodala, že pokoj byl bez balkonu – v ČR jsem se na možnost balkonu před koupí zájezdu ptala a vůbec mi nebyla nabídnuta. Na místě už to šlo – ovšem s příplatkem 8 USD/ den.

 56. Katka má tuto zkušenost:

  No tak koukám, že nejsme jediní kdo naletěl CK ALEXANDRII a zkazil si tak dovolenou. Zkušenost s hotelem ani nemluvím a VERONIKA JANOVÁ tak to byla kapitola sama pro sebe :)) Letos letime s FIRO TOUREM s ALEXANDRII nikdy víc..to raději na vlastní pěst

 57. ivana má tuto zkušenost:

  2x Primorsko-delegatti i hotel ok.
  1x Primorsko-zmena hotelu az pri odjezdu na letisti-zaplat buh k lepsimu.
  1x Spanelsko-delegatka katastrofa jinak ok.,

 58. jolana má tuto zkušenost:

  Je predrazena,to je fakt a to nemluve o stornovacich poplatcich!!!!!!

  I last minuty drahe.

 59. Jaroslav má tuto zkušenost:

  Množstvo dovoleniek som absolvoval asi cca s 3-mi cestovkami zo Slovenska a až minulý rok som na odporúčanie niektorých známych z ČR skúsil vycestovať na dovolenku s CK Alexandria. Po kladných skúsenostiach určite pôjdem s touto cestovkou aj tento rok, minulý rok sme boli na Kréte /oblasť Bali/ a všetko čo bolo popísané bolo 100 percentne splnené. Perfektné je aj to, že množstvo zájazdov je možné zrealizovať z letiska v Ostrave.

 60. Katka má tuto zkušenost:

  Letos jsme poprvé a zřejmě naposled odcestovali na Řecký ostrov Zakynthos s CK aLEXANDRIA.
  Hotel absolutně neodpovídal ani deklarovaným informacím v cestovní smlouvě.Na hotelu bylo dvojlůžko 140 cm na šířku s šílenou pružinovou matrací z roku 5,-v katalogu nebylo žádné upozornění na tuto zkutečnost.Hotel byl v příšerném prostředí,neměl ani vlastní restauraci,docházeli jsme dojiné restaurace.Ačkoliv šlo o klubový hotel Teresa Alexandria- byla situace tristní,na hotelu všude po chodbách vlaštovčí hnízda a na podlahách igelity,závěsy ve sprchových koutech délka do 3/4,okna z hlavní hotelové chodby přímo do sprchového koutu !Hrůza.Na to že si CK zakládá na tom že je to klubový hotel je to opravdu ostuda Cestovní Kanceláře..to samé platí o personálu.Nevzhledná delegátka,neupravení recepční a animátoři..CK NEDOPORUČUJI!!!!

 61. Pepa má tuto zkušenost:

  S CK Alexandria jsme jeli dne 15.6.2013 po prve do hotelu Tora v Pegueře na Mallorce.Odlet z Brna byl v pořádku. Po příletu do Palmy ve 14.15 hod., jsme ale v autobuse čekali až asi do 17.00 hod., kdy jsme čekali ještě na 2 letadla a pak byla ještě porucha dopravníkového pásu na zavazadla. Čekání bylo ještě o to horší, že někteří měli hotel přímo v Palmě, asi 4 km od letiště a museli s námi čekat až do uvedené doby. Zájemci z jiných CK odjeli z letiště hned. Toto byla jen jedna z chyb CK, která měla zajistit lepší svoz do hotelů při příletu. Jinak jsme byli s dovolenou celkem spokojeni.

 62. Anna má tuto zkušenost:

  My byli s CK Alexandria loni v Italii a stacilo nam. Hlavne delegatka byla tragicka a celkove to neodpovidalo popisu CK. Letos jsme jeli sami do Kalabrie (odkud zrovna pisu) a je to proste PARADA :) Vrele doporucujeme. Pujcili jsm esi auto a preli Kalabrii skoro celou, chystame se na Sicilii. Ubytovani jsme v soukromi, ceny jsou naprosto skvele. Takze s CK sem uz nikdy vic a kdyby prece tak ne s touto.

 63. lenka v. má tuto zkušenost:

  Před týdnem jsme se vrátili z bulharska Primorsko byli jsme v hotelu Jeravi alexandra club a jsme nesmírně spokojeni! Všude čisto každý den uklizeli bydleli jsme v depandance byl tam klid a klimatizace která tam nebyla není ani potřeba.máme malou holčičku a ta se vyžívala na hotelovém hřišti.animační programy jsou také fajn malá si dovezla diplom za plavání a to ji jsou 4 roky.jídlo bylo rozmanité chutné všeho jsme měli dostatek. Lidé tam jsou milí snaží se mluvit cesky. Celkove tuto dovolenou shledávám výbornou a určitě s ck alexandra vyrazíme i příští rok!

 64. vlasta má tuto zkušenost:

  Před týdnem jsem se vrátila z 10 denního pobyt.zájezdu na Krétě-Bali,hotel ORMOS.Po zkušenosti s jinými Ck jsem tento rok nespokojena.Po příjezdu na Bali v 01.15 jsme se ubytovali a dostali jsme večeři ve formě malé bagetky,později jsme se dověděli,že měla hodnotu 8 eur.Na druhý den večer byla první a poslední informační schůzka.Jelikož jjsem vždy jezdila na dovolenou s minimálním obnosem peněz,tak jsem jela letos také s tím,že si po příjezdu vyberu z bankomatu potřebný obnos..Na dotaz delegátce kde je bankomat,informovala mě,že již delší dobu je na Bali mimo provoz,to je 2 měsíce..Tuto okolnost CK nevěděla,aby mohla dát informaci klietům v pokynech?Nejbližší bankomat byl v Retignu,neměla jsem ani na cestu tam.Na telefonickou prosbu delegátce aby mi pomohla sehnat EURA,že mám české koruny mi řekla,že jsou cestovka a ne banka.Při dobré vůli mi mohla nějaká EURA sehnat od jiných klientů,kterým peníze zbyly.Byla jsem s vnukem,kterému jsem nemohla koupit ani zmrzlinu.Také den odjezdu byl zvláštní,jelikož jsme museli do 12 hod.opustit pokoje,na večeři už jsme neměli nárok,protože jsme měli při příjezdu tvrdou bagetku,odjezd z Bali byl ve 20.30 h.Že nemáme nárok na večeři nám delegátka nesdělila,v hotelu byla za dobu našeho pobytu několikrát,ale měla jiné starosti,jako je sezení u bazénu a pokuřování.Co by se stalo,kdyby si nás jednou před odjezdem svolala ?Všichni jsme stím počítali,od večeře nás vyhnali.Personál nám sdělil,že jsme dostali při příjezdu bagetku a večeře má cenu 8 eur.Toto je můj postřeh.
  Jednání delegátky se mi nelíbilo a pokazilo mi to celý pobyt.Zdraví Solařová

 65. Jana má tuto zkušenost:

  Dobrý den,jsme dlouholetými klientkami Vaší CK a vždy velmi spokojené.Letošní dovolená na Mallorce v hotelu Helios neměla chybu.Perfektní byly služby delegátky Martiny i výlet po ostrově s bezvadnou průvodkyní.Super jsou i odlety z Pardubic.Díky a těšíme se opět za rok.
  Jana a Lída.

 66. Jiri má tuto zkušenost:

  S cestovkou jsme byli podruhe a jsme vcelku spokojeni.Na Krete v Bali bylo vse perfektni,cestovka nam vysla vstric i s jidlem v jinem hotelu.
  Na Zakynthosu v Porto Koukla,hotel super,delegatka hruza.Po celou dobu se objevovala velmi zridka a to jeste v dopolednich hodinach a nebyla schopna zaridit ani pozadovany motorovy prostredek.Na recepci hotelu pritom toto nebyl zadny problem.Dalsi mensi problem byl,ze cestovka dovolenou prodava pouze s polopenzi,kterou jsem nechtel,zatimco u jinych cestovek,ktere nabizi tento hotel,je moznost pouze snidane.
  Jinak s cestovkou urcite radi opet pojedeme.

 67. Eva má tuto zkušenost:

  Letos jsme byli s CK. Alexandria na Santorini, hotel Santo Miramare. Na obrázku vypadal hotel moc velký, ale skutečnost byla vynikající. Skvělý hotel, příjemný a velmi ochotný personál, čisto, úklid bez chyby, všechny služby fungovaly , delegátka Mirka nám vždy vše perfektně vysvětlila a zařídila. Byli jsme také na několika výletech a vše naprosto skvělé . Mohu jen doporučit. Děkujeme Mirce i CK.

 68. bobo má tuto zkušenost:

  Byly jsme letos poprvé s touto cestovkou.Po té,co nás dovezli do hotelu,který jsme měli objednaný a kvuli kterému jsme jeli ještě 150 km po Turecku,nám dali jiný,prý lepší hotel.Možná lepší byl,ale uplně mimo centrum a pláž byla nepoužitelná pro malé děti.Delegát nás navštívil 2x,neměli jsme vubec informace o výletech.Když jsme byli naštvaní,že nás dali uplně jinam,choval se velmi arogantně a nábídl,že se mužem po 3 dnech přestěhovat do puvodního hotelu.. a jako na last min.co bychom nechtěli…..Nakonec jsme zjistily,že do tohoto hotelu běžně exportují turisty z hotelu puvodně objednaného,protože tam mají plno a celé to budilo dojem,že Vás nalákají na super hotel na last min a pak Vám odvezou do méně poptávaného hotelu… a zdurazní,že podle smlouvy Vám cestovka je povinna zajistit v případě obsazení hotelu jiný ve stejné kvalitě,tak nevím…

 69. Aneta má tuto zkušenost:

  Koukam, ze CK Alexandrai a její delegáti jsou opravdu výstavní. My měli podobnou zkušenost letos ve Španělsku. Delegát jedna velká katastrofa. Vůbec nám nic neřekl, objevil se asi tak 1 za týden a prý kdybychom něco potřebovali máme u zavolat :) Poté co jsme to jednou zkusili, nám řekl, že „nestíhá“ a že se nám do konce pobytu ozve. Ale už jsme ho viděli až v autobuse směr na letišti. Ubytování celkem šlo, ale pokojíček malinkatý, k moři celkem blízko, ale přes hlučnou silnici (o tom v katalogu ani zmínka), pláž dobrá, ale u silnice.. No je to zkušenost.. Škoda že jsme si těchto recenzí nevšimli dřív, s touhle CK bychom nejeli. Každopádně příští rok už zvolíme jinou CK..

 70. vlasta má tuto zkušenost:

  Již jsem jednou psala o pobytu na Krétě-Bali,hotel Ormos.,Delegátka Denisa absolutně nevyhovující.O ochotě pomoci v tíživé situaci bez zájmu..S tímto jsem se u jiných cestovek nesetkala.Jednala s námi jen při první informační schůzce.Na letišti při zpáteční cestě přišla nějaká jiná průvodkyně,kterou jsme neznali, až necelou hodinu před odletem.Museli jsme se o sebe postarat sami.Nebýt jednoho pána,který se již na tomto letišti vyznal,nestihli bychom ani odlet.Takže Alexandria již nikdy.

 71. marie má tuto zkušenost:

  Loni v říjnu jsem cestovala s ck.Alexandria na Kypr. Jelikož je pro mne výhled na moře téměř půlka dovolené, zaplatila jsem si příplatek za 2 osoby téměř 5.000,- Při ubytování v hotelu Chrystalla jsem ale koukala do korun stromů a na zdi protilehlých domů. Reklamace u delegáta byla bezvýsledná. Sdělil mi, že mám pokoj na přímořskou stranu , což je podle něj stejné jako výhled na moře. Po návratu jsem se obrátila se stížností na Ck Alexandria a dostalo se mi stejné odpovědi.Pokoj byl na přímořské straně a to, že moře se akorát dalo tušit ,hodnotila cestovka, že se to tak stává. Rozhodla jsem se obrátit se stížností na Českou obchodní inspekci a Sdružení na ochranu spotřebitelů. Tento záměr jsem oznámila Ck Alexandria a obratem mi byly vráceny peníze. S CK Alexandria už nikdy cestova nebudu a všem podváděným klientům radím. Nevzdávejte se. Zkouší, co všechno vydržíme
  Marie

 72. radmila má tuto zkušenost:

  S c.k.ALEXANDRIA jsem byla na dovolené již 3,ajsem velmi spokojená,2 BULHARSKO,1TURECKO,vše jak jsem chtěla,velmi milé a ochotné delegátky,dovolenou kupuji vždy po internetu kde je to bez problému a na moje dotazy mi ihned odpoví.Letos TURECKO SIDE,hotel SURAL RESORT,perfektní,to nemělo chybu.těším se na příští dovolenou s c.k.ALEXANDRIA.
  RADKA

 73. loccy má tuto zkušenost:

  Dobrý den
  všem co by chtěli navštívit ostrov KOS s Alexandrii.
  Služby delegátky Hany KOTOROVÉ slušně řečeno nestály za nic.Od prvního dotazu jsme poznali,že tato osoba tam nemá co dělat.Nepříjemná,arogantní,neschopná něco zařídit,zodpovědět banální dotaz.Vše od ní je předražené,neodpovídající.Auto od ní stálo 55eur/den.Nás stálo ve městě BMW 316, 40 eur/den.Co dodat?Staršímu pánovi nebylo dobře zavolal pí Haně v domění,že mu pomůže.Stálo ho to 150eur.Jeho paní odvezli do lékárny a odjela s tím ať si zavolá taxi.Paní ani nevěděla kde je.Lékeřka měla dorazit ještě jednou za dalších 80 eur,což pán odmítl.Na to mu bylo vzhrožováno,že mu bude zakázán vstup do letadla.Po tel.rozhovoru s pojišťovnou se dozvěděli,že je tam jejich lékař,jehož péče je bezplatná. Výlet do Turecka tragédie.Autobus měl 50min.zpoždění.Ani se neobtěžovala někomu dát vědět.bus všem zajížděl až k hotelu,pouze my musely na hlavní silnici.O Bodrumu se ani nebudu vyjadřovat.To je na další hodinu psaní.Při odletu mělo letadlo zpoždění.Nebýt delegátky od CK Fischer,která nás sama oslovila a vše vysvětlila,ani by jsme nevěděli co dělat.
  Cekově výbornou dovolenou,bez závad,zkazilo chování této delegátky.Velká ostuda Alexandrie.

  Pavel L.

 74. Anna má tuto zkušenost:

  delegatky to je jedna velka katastrofa. asi ne vsechny, ale tolik spatnych delegatek v jedne ck jsem jeste nezazila. s touto k bych uz opradu nikdy nejela

 75. hanka a vojta má tuto zkušenost:

  Se synem jsme byli na Krétě hotel Ariadne Beach. Byli jsme velmi spokojení, moře čisté, jídlo výborné, ubytování pěkné. Spokojení jsme byli i s animačním programem. Zábavný nikoli vlezlý. Personál milý a úslužný. S cestovní kanceláří jsme neměli žádné problémy, odlet, přílet vše dle plánu. Za sebe doporučuji jak tento hotel , tak i cestovní kancelář Alexandria.
  Hanka a Vojtík

 76. lada má tuto zkušenost:

  Jezdíme s CK Alexandria už roky a až na jednu špatnou zkušenost ze Santorini naprostá spokojenost. Ale proč hned zatracovat cestovku. Hotel děs, ostrov kouzelný. Letos letíme s touto CK už po 11!

  Už při výběru stačí sednout k netu a vygůglit si recenze na vybraný hotel a porovnat ceny cestovek, které ho nabízí. To je pro mě první krok. Pak na satelitní mapě koukám na polohu hotelu. Vzdálenost v katalogu je VŽDY vzdušnou čarou a cestovky na to upozorňují.
  Když někam letím, sama si zjistím, co je v dané zemi obvyklé, co ne, pitná voda, zásuvky, zvyklosti…
  Další je transfer z letiště. Je samozřejmé, že neletíme sami a tak je potřeba počítat s delším časem, rozváží se po jednotlivých holelích. Pokud je transfer delší, bývá obvyklé, že se čeká i na další letadlo z Česka, nemá cenu jet poloprázdní.
  Celosvětově platí, že se v hotelích ubytovává po 14h. Záleží na daném hotelu, jak to zvládá. Při ranním odletu je nutné s tím počítat a CK na to upozorňuje. Podobně jako opuštění pokoje do 12h. Nebývá problém si u nočního letu doplatit pár euro za ponechání pokoje do např. 20-22h.
  Zpoždění letadel nemá s CK nic společného, jde na vrub leteckých společností. Pokud je delší než tuším 4h, máte nárok na jídlo.
  První a poslední den dovolené není DOVOLENÁ, ale je plánovaný na CESTU.
  Jak si tak čtu některé stesky výše, mám pocit, že někteří čekají zázraky hned, bez čekání. Vše je o lidech a i u této cestovky nejsou delegáti vždy to nej. Ale k čemu je potřebuju? První info schůzka, na výletech bývá většinou jiný zkušený průvodce, často Čech žijící zde trvale, a pak potřebuji čas transferu na letiště, který pověsí na nástěnku.
  A ještě se zmíním o stravování. Není možné očekávat stejný rozsah v All u 3* a 5* hotelu.
  Stejně jako služby na pláži. V Egyptě čekají na bakšiš a všechno pak jde. Ano, snídaně jsou většinou skoro celou dobu stejné, ovoce taky, kolipak ho míváme doma na výběr?

  Hezkou dovolenou všem :-)

 77. Míša má tuto zkušenost:

  S CK Alexandria jsme letos cestovali již podruhé. Poprvé jsme byli v Bulharsku, letos v Řecku. Se službami delegátů jsme byli pokaždé 100% spokojeni. Hned při příletu na letiště jsme obdrželi dokument, kde byli veškeré potřebné údaje o delegátovi – jméno a hlavně kontakt. Dále pak termín a čas první schůzky v hotelu. Vše fungovalo bez problémů. Delegátky byli nesmírně ochotné. Cokoli jsme potřebovali, ochotně a rychle zařídili. Bylo moc fajn vědět, že máte někoho spolehlivého a šikovného za zády. Víme, že díky těmto zkušenostem, budeme vždy volit tuto CK. Díky.

 78. Markéta má tuto zkušenost:

  Letos jsme byli s Alexandrií poprvé – v Bulharsku, a nebáli bychom se s ní cestovat znovu. Celkově jsme byli velice spokojeni. Měli jsme ranní let, takže jsme se obávali, že nás v hotelu ubytují až po 14.hodině (o těchto zvyklostech nás CK regulérně informovala), což by znamenalo v našem případě asi 5 hodin čekání – měli jsme s sebou dvouletého syna. Ale asi jsme měli štěstí a byly prostě volné pokoje, nebo se přimluvila delegátka Alexandrie, nevím, ale nakonec jsme vůbec čekat nemuseli a měli jsme pokoj k dispozici hned. Delegátka, sl. Popova, místní, ale hovořící plynně česky, byla příjemná, ochotná, milá. Na všechny dohodnuté schůzky přišla a o všem nás informovala. Hotel i jeho úroveň, vzdálenost od moře a od centra letoviska naprosto odpovídala všem informacím od CK. O všech službách, které byly a ev. také nebyly v ceně zájezdu zahrnuty, nás taktéž CK informovala, takže žádný „kostlivec ve skříni“ se nekonal. Dovolenou jsme si moc užili, možná bychom si příště vybrali trošku zajímavější zemi než Bulharsko, ale to už je o nás a ne o CK :) A ještě jedna věc: když jsme se rozhodovali o cestovce, narazila jsem na tuto stránku a upřímně se vyděsila po tom, co jsem viděla tolik negativních informací (viz. výše) a opravdu jsem pochybovala, zda s Alexandrií cestovat. V našem případě by ale byla opravdu škoda, kdybychom se nechali vystrašit :)

 79. Dáša má tuto zkušenost:

  Letěla jsem na dovolenou s CK Alexandria do Bulharska poprvé. Měla jsem sice trochu obavy z bývalé socialistické země, ale pak jsem si řekla že se jedná o cca5 let starý hotel , 4 hvězdičkový, tak snad bude vše v pořádku. N e b y l o!!! S KC Alexandria už nikdy více. Ve čtyřhvězdičkovém klubovém hotelu jsme museli žebrat o šampon a sprchový gel, abychom se nemuseli jen proplachovat čistou vodou. Místo chybějícího toaletního papíru jsem několikrát sbírala na baru ubrousky. Při odletu na letišti v Burgasu řadě cestujících zloději „probrali“ kufry. Nic se mi sice nestalo (špinavé prádlo a panenka pro vnučku je naštěstí nezajímala), ale zámek u kufru vylomený, vše rozházené. Někteří cestující, kteří přicházeli na reklamace za námi, se neubránili ani zamotáním kufru do fólie.

 80. AKDAR má tuto zkušenost:

  Dobrý den,za naši rodinu můžu jen vřele doporučit CK ALEXANDRIA . Z letiště z Pardubic až na místo CAREVO v BULHARSKU super,odlet letadla,připravený bus,delegátky milé-příjemné. Alexandria Club Hotel Hermes výtečný,co se týče příjezdu cca 01:00 hod. připravená druhá večeře na pokoji (All inclusive).Obsluha v jídelně výborná,jídlo výborné,všude bylo čisto,na pokoji trezor. Vše mají dobře z organizované od A do Z. Vřele Všem doporučuji !!!!!

 81. Pepe má tuto zkušenost:

  My jsme byli s Alexandrií v Řecku na Korfu a byli jsme naprosto se vším spokojeni. Je pravda, že nám přehodili termín odletu a následně příletu, čímž se nám zkrátil pobyt o téměř celý den. Ale přešli jsme to a přiští rok poletíme znovu.

 82. Růžena a Petr má tuto zkušenost:

  Dobrý den s Ck Alexandria jsme prožili krásnou dovolenou v Řecku na Zakynthosu v hotelu Tereza.Naše poděkování patří delegátce,která měla vše skvěle připravené a zorganizované.Též děkujeme českému animačnímu týmu,který bavil nejen děti,ale i nás dospělé.Rádi se k této cestovce vrátíme a můžeme všem vřele doporučit Formánkovi

 83. Hana má tuto zkušenost:

  Od 23.8.- 3.9. Jsme strávili 12 dnů v “ hotelu“ Tereza na Zakyntosu. S předešlým příspěvkem mohu souhlasit pouze s tím, že skvělí animátoři zachraňovali situaci v tomto hotelu, který býl spíše zápáchající ubytovnou. Označení 3 + je silně nadnesené. Jedná se tak o **. Všude jsou cítit odpady a to i u baru u bazénu, který je špinavý a nebezpečný pro děti: kvalitou vody, špína okolo bazénu ( tlející zapáchající neodtékající voda se zelenými kulturami, kde děti padaly ( naštěstí ne hlavou na ostré hrany dlaždic okolo bazénu. Na stížnost na recepci babičky dětí nikdo nereagoval, což nám potvrdili i animátoři ,kteří chudáci museli v té špíně s dětmi tancovat. No prostě hnus. Další šok jsme prožili, když jsme zjistili, že ubytovna ohřívá teplou vodu kotlem na uhlí – hned vedle hřiště a animačního domku pro děti .
  Takže nejen zápach odpadů ale i kouř z komína obtěžoval neustále hosty. Nechápeme,že tento hotel je nabízen rodinám s dětmi. Jediné plus je teplé a čisté moře a animátoři

 84. Růžena a Petr má tuto zkušenost:

  Musím reagovat na článek paní Hany.Bazen se každé ráno čistil.A okolo bazénu byl pořádek .Též každé ráno se prostranství u bazénu uklízelo.Pokud by hotel byl tak špatný,nebyl by tak hojně navštěvován,a oblíben.

 85. Jana Jančová má tuto zkušenost:

  Musím plně souhlasit s paní Hanou…v hotelu jsme byli v polovině srpna 2013 ( v hlavní sezóně)..a byla to katastrofa!!! Všechny zmíněné věci odpovídají plně skutečnosti.Dovolenou jsme se snažili u cestovní kanceláře dokonce reklamovat,ale ta nás odbyla,že jsou to skutečnosti tzv.“vyšší moci“ a že s tím nemohou nic dělat.
  Kancelář Alexandria bych rozhodně nedoporučila..kancelář má bezkonkurenčně nejhorší servis ze všech kanceláří se kterými jsem po světě měla možnost cestovat.
  A proč tam jezdí rodiče s dětmi a hotel je hodně navštěvován??? Jednoduše si to lze vysvětlit tím,že Ck naláká na tzv.clubový hotel a taky proto že jsou děti zdarma..

 86. Richard & Jaroslava má tuto zkušenost:

  Dovolená v Turecku s cestovní kanceláří Alexandria hotel Iberotel Palm Garden byla skvělá. Služby i personál vynikající, všichni vstřícní, ochotní, usměvaví, mohli bychom se od nich v mnohém učit. My, ač důchodci, ocenili jsme velmi jak mají vychytané vše, co se točí kolem rodin s malými dětmi. Všem našim dětem s vnoučaty hotel Palm Garden budeme vřele doporučovat!!!! Delegát cestovky je také na pravém místě.
  21.09.-28.09.2013

 87. Jarka má tuto zkušenost:

  Vrátili jsme se ze zájezdu do Turecka – Side, hotel Altinkum bungalovy. Jedinou skvrnou na pobytu u moře byly služby CK Alexandria. Nejprve náhradní delegát, který nás mylně informoval o nástupu do autobusu (někomu řekl č. 1 a jiným č. 7 ). Jelikož s námi nejel, tak jsme se nemohli domluvit s řidičem, který nevěděl, kde je hotel Altinkum. Další problém byl na recepci, jazyková bariéra. Druhý den přišel delegát, ptal se, zda jsme všichni ubytováni. Velice pospíchal. Nabídl placené výlety, ale o místní destinaci neřekl nic. Bohužel, i zařizování zájezdu ( pokyny k odletu, číslo letu a vouchery dostala jedna osoba ze skupiny, která suplovala práci CK Alexandria. Na vlastní náklady musela obtelefonovat skupinu 14 klientů, aby jim informace předala. K této CK Alexandria jsme se dostali jako slepý k houslím. Nejeli jsme k moři prvně, proto můžeme posoudit služby jiných CK. ZÁJEZDY S CK ALEXANDRIA NEDOPORUČUJEME. JIŽ NIKDY VÍCE.

 88. Dáda má tuto zkušenost:

  S CK Alexadria jsme jezdili několik let, máme jejic platinovou katu, ale to co jsme zažili letos byla hrůza. Dovolená Turecko hotel Sun Maritim byla hrůza. Hotel označovám 4 hvězdičkami, odpovídal hvězdičkám 2. a po té ztažen z prodeje/což u o něčem svědčí /.
  Po příjezdu jsme podali reklamaci, odvpov졡d na naši stížnost byla ironická a nepravdivá, na druhou reklamaci tatáž odpov졡d. Celou záležitost jsme Nemaslím si , že toto je jednání solidní CK a proto Vás před touto CK varuji a nedoporučuji a nikdy více.

 89. Petra má tuto zkušenost:

  Nejhorší CK, se kterou jsem kdy byla a to podotýkám, že jsem vystřídala spousty míst a cestovních kanceláří! Záleží, na jakého delegáta narazíte, takže po první špatné zkušenosti jsem doufala, že to opravdu bude v lidech a arogantní chování delegáta byla náhoda, ale letos jsem se přesvědčila, že to jsou opravdu zloději a okrádají cestující kde mohou. Ty jejich přílety po půlnoci do destinací! je něco neskutečného! Celý den máte zaplacený a přitom sedíte v letadle a na hotel se dostanete ve 2h ráno následující den! CK Alexandria rozhodně nedoporučuji, protože příjdete skoro o 2 dny dovolené! Takže i nižší cena je pouze lákadlem na hloupé lidi. Místo 8 dní tam jste pouze 6,5 dne. Ať žije Fischer!

 90. lada má tuto zkušenost:

  Petro o post výše, nemáte pravdu. Cestovní kanceláře nemají vliv na odlety a přílety, ty jsou plně v kompetenci přepravce. Chartery se musí vmáčknout do běžného leteckého provozu a to bývá při množství destinací problém. Navíc letos jeden z přepravců přestal létat chartery a ten druhý horko těžko vše pokryl.
  V cestovních podmínkách je jasně uvedeno – první a poslední den slouží k přepravě, není to dovolená. Takže než si stěžujete, tak si ověřte fakta. My letěli s Fischerem 4x a vždy v noci :-)) S CK Alexandria 11 x a střídavě den i noc. Navíc od dubna máte možnost si odlet do dané destinace najít v letovém řádu letiště a podle toho se zařídit.

 91. Jarka má tuto zkušenost:

  My jsme byly v Září 2012 s kolegyní v Primorsku-hotel Jeravi a všechno šlo úplně skvěle.Jako po másle.Nikde žáden zádrhel a nic podobného.Byla to moje první dovolená v životě tak nemohu srovnávat,ale kdyby tak fungovalo všechno,tak je na světě fajn.

 92. jenda má tuto zkušenost:

  každá cestovka pokud s ní budete jezdit pořád, má nějaké ty selhání, často je to v lidech…Alexandria má vynikající animační programy pro děti v to je ze všech cestovek určitě nejlepší, v tomto jí určitě doporučuji.

 93. helena má tuto zkušenost:

  Každá cestovka s kterou jsme jeli krachla,TM travel,Balkan Travel,Blue Bell nás pšedal Partner Alivia a ta letos v dubmu krachla.Máme 3 děti a tak jsme 2.5. hledali narychlo cestovku,vzali jsme Alexandrii a těšili se,potom jsem našla tyto stránky a zhrozila se.Dovolená super v penzionu Mila v Primorsku.Delegáta nepotřebuji celou dovolenou,papír s odjezdem byl vyvěšen včas a to překvapení,když nás v Primorsku vysadili daleko od hotelu(Primorsko známe,byli jsme tam již 5 x),říkali jsme si,no s ročním prckem se projdeme.Delegát,ale začal hlásit jména a do hotelu nás odvezli a to i při cestě zpět.zatím nás vždy někde CK vysadila a dojděte si to.příští rok jedeme zase,už jsme i zaplatili.Plně souhlasím s LADOU,čtěte si ty podmínky,v letošním katalogu je plno změn.

 94. Dita má tuto zkušenost:

  S CK Alexandria jsme byli 2x. Letos Bulharsko – Sozopol,hotel Villa List. Hotel velice dobrý, čistý, jen VELICE MÁLO lehátek u bazénu, takže kdo si nevstal v 6.00ráno a nedal na něj ručník, měl smůlu. Služby hotelu i CK byly v pořádku. V r. 2012 jsme byli s Alexandrii na poznávačce v Turecku. Náplň super, ale to bylo tak vše. Byl to zájezd pořádaný spolu s CK ze Slovenska, – Koala,aj., průvodkyně ochotná, ale nová, spolu pořádající turec. strana zajistila autobus, díky kterému jsme na na cestě trávili min. o 2hodiny denně déle času, než bylo nutné. Pak jsme měli méně času na památky. Organizace se strany Turků katastrofa, hotely,. ve kterých nás ubytovaly byly z poloviny také děs. Celá česká část zájezdu tento zájezd reklamovala. Ještě během cestování jsme sepsali společně reklamaci. Ta byla částečně uznána a nám bylo vráceno 3.500Kč na osobu s omluvou. Takže to dobře dopadlo. S reklamací nedělali žádné problémy. Dovolenou jsme nakonec hodnotili i přes všechny ty nedostatky kladně. Sestra s ní byla také již asi 2x a nemá k ní větších výhrad. Zvažujeme v r. 2014 znovu Turecko s touto CK, tentokrát pobytovku v Kemeru.

 95. Jana má tuto zkušenost:

  Rhodos-hotel Doreta Beach srpen 2013.
  Cestovní kancelář Alexandrie bych chtěla vytknout, že dává svým klientům klamavou a nedostatečnou informaci o destinaci, ale i přes upozornění tyto informace klientům nadále nesděluje.
  Pláž je špatně udržovaná, i když se nachází přímo u hotelu. Cizím osobám na pláž je vstup přísně zakázán a také hotelem během dne kontrolován. Tím pádem se jasně jedná o hotelovou pláž, i když CK tvrdí opak a mluví o veřejné pláži, aby se zřekla odpovědnosti za neudržovanou pláž. Pláž byla posetá velkými kameny, které byly při vstupu i po vstupu do vody. Boty do vody Vám byly na nic. Tento hotel určitě není pro lidi se sníženou pohyblivostí, neboť už při vstupu máte problém se dostat do moře. Hotel se nachází v blízkosti mazutové elektrárny. V případě větrného počasí byl cítit zápach nafty. Na odpočinek na pláži opravdu zapomeňte. Hotel byl blízko letiště, kde každou chvíli vzlétaly letadla, které letěly velmi nízko a způsobovaly velký hluk.
  Ubytování také neodpovídalo 4*. To i v Egyptě je 4* hotel na lepší úrovni.
  Stravování bylo dobré, když se na Vás dostalo.Na večeři jste museli přijít hned po otevření jídelny. Zmiňuji pouze večeří, neboť na obědy jsme nechodili.
  Animační programy super, ale nejela jsem k moři, abych potom ležela celý den u bazénu, abych se animačních programů mohla zúčastnit. Pro nevhodné podloží se žádný animační program na pláži ani jednou nekonal.

 96. Helena má tuto zkušenost:

  S Alexandrií pozor na storno poplatky.Mají 10%z celkové ceny!My přišli o 2000Kč,přestože jsme stornovali 3měsíce před odjezdem.Takže čtěte také cestovní podmínky,protože se chovají ke klientům tak,aby z lidí vyždímali maximum.Mají předraženo a stále ceny mění.

 97. helena má tuto zkušenost:

  No nezdají se mi předražení,u jiných cestovek jsme měli nabídky do stejného hotelu i o 20000 dražší.

 98. Petr Damian má tuto zkušenost:

  S CK Alexandria jsem byl na dovolené asi 8 x, z toho jednou v Turecku, 1 x ve Svatém Konstantinu (Bulharsko) a zposlední 4 roky jezdím do Careva v Bulharsku, klubový hotel Hermes. S touto CK jsem 100% spokojený, a to již přístupem pracovnic na pobočce ve Vodičkově ul. v Praze, až po samotný zájezd. Vždy mi vyšli vstříc, když jsem potřeboval např. spojit termíny nebo vyměnit obsazení zájezdu. Samozřejmě využívám jejich služeb i nadále a dokud mi to zdraví a finance dovolí, tak nemíním jezdit s jinou cestovkou. Důvěřuju již vyzkoušenému !!!

 99. helena má tuto zkušenost:

  Mám dotaz na Ladu,kde prosím tě hledáš ty odlety,já kuoukala ny prg.aero,ale tam je to maximálně na den dopředu,lze najít i odlety na později?Díky

 100. Filip má tuto zkušenost:

  Dobrý den Heleno, http://www.prg.aero, kliknout na informace o letech, pak kliknout na destinace a letový řad a tam už vám naběhne mapka a tam už si poradíte. Hezký den :-)

 101. helena má tuto zkušenost:

  Děkuji Filipe,to vím,ale já letím v červenci a mě zajímá ,kdy to tam bude,protože destinace Burgas tam není.Pokud to tam bude 6 dní předem,tak je mi to celkem na houby,to mi sdělí cestovka taky.Jinak díky

 102. Lada má tuto zkušenost:

  Heleno, u pražského letiště jsou pořád změny. Brno a Ostrava to tam zveřejní na celou sezonu, ale v Praze je těch charterových letů nesrovnatelně více. Cestovka však číslo letu zná už na začátku sezóny a měla by vám ho říci, mně Alexandria vloni bez problémů vyhověla. Ono je třeba v jeden den několik odletů do dané destinace. A podle čísla letu by jste i v Praze měla na informacích obdržet čas odletu, protože sezona je naplánovaná předem. Samozřejmě pozdější posuny už jsou většinou zaviněny technickými problémy a nedají se ovlivnit. Platí první a poslední den není den dovolené, ale na přepravu. On by každý rád odletěl ráno, v poledne se válel u moře, ale bohužel, to je jen sen. A cestovky, aniž bych je chtěla hájit, čas dopravy a problémy se zpožděním neovlivní. V jednom letu je i několik desítek cestovek a jejich klientů, i když let zastřešuje většinou jen jedna.

 103. helena má tuto zkušenost:

  Ahoj Lado,já vím ,že první a poslední den je na cestu.O něco víše tě podporuji,jen mám 2 letého prcka a chci ho připravit na brzké vstávání například.Cestovka to ví a já se zeptám,jen,jsem to chtěla zjistit sama,protože je to v podstatě prkotina.

 104. Filip má tuto zkušenost:

  Helčo, ja letím koncem června a let už je tam od unora a to i vaše destinace burgas, připravte se na ranní vztávání protože pokud poletíte QS1180 tak v 5.20 odlet :-)
  tady dávám podrobnější odkaz tady je opravdu celý letový řád, akorat stejnak ty chartry mužou změnit :-( http://www.prg.aero/cs/informace-o-letech/destinace-a-aerolinky/

 105. helena má tuto zkušenost:

  Ahoj Filipe,letíme v 17:05.

 106. lada má tuto zkušenost:

  Já vás chápu :-)) My už jezdíme bez dítěte, to si cestuje po světě individuálně a z nás má srandu (v dobrém). A i tak chci vědět, kdy poletíme. Mě nevadí ani tak brzký ranní odlet, jako večerní a noční lety zpět domů. Většinou si pak v hotelu připlácíme za pokoj do večerních hodin, celodenní courání po hotelu mě děsí.

 107. helena má tuto zkušenost:

  My jsme lomi letěli večer a do 16 hodin jsme byli na pláži,pan domácí v penzionu Mila v Primorsku nám hlídal kufry a poton jsme se mohli vysprchovat u bazénu v umývárce.Bylo to poprvé co nám to někdo umožnil,většinou nás vyhodily a hlídejte si kufry sami a zabijte čas couráním.Jinak ,ten let jsem si zjistila v CK,na těch stránkách od Filipa to neumím najít.Zpět letíme okolo 22 hodiny.Děti máme 3 ve věku 10,7 a 2 roky,takže nám největší problém dělá najít hotel s apartmánem poblíž moře.Chceme do Turecka a je to děs něco sehnat.

 108. Romana má tuto zkušenost:

  Předevčírem jsme dorazili z Rhodosu z Doreta Beach. Horší dovolenou jsem nezažila. Rodiče jezdí s Alexandrií již několik let a ani oni nic podobného nezažili. Ubytování hrůza – pokoje se sice uklízí, to ano, ale venku je cítit kanalizace, takže když si chcete otevřít okno , aby jste se nadechli čerstvého mořského vzduchu musíte si vzít plynovou masku. Pokud chcete vyměnit pokoj a požádáte recepční, řekne Vám, že máte přijít druhý den po 12 hodině, a že si Vás dle pokoje zapíše. Když tam druhý den přijdete, jiná recepční vůbec netuší co Vám předchozí naslibovala a říká, že nemá volný pokoj. Přitom, pokoje se vyklízí účastníky zájezdu do 12:00, tedy z logiky věci, by měla alespoň při tak velké fluktuaci hostů vědět, které pokoje jsou volné pro budoucí hosty , když už ne pro ty nespokojené stávající. Vrcholem zážitku z hotelu je kuchyně a restaurace, maso tvrdé, bez chuti, salát stále stejný a ovoce minimální, zážitek byl korunován servírkou , která na mne řecky hulákala, když jsem vyšla s 3letým synem na terasu, aby se nadechl ( protože v restauraci byla nedostatečná klimatizace).Řekyni jsem vůbec nerozuměla protože mluvila pouze řecky. Když jsem toto sdělila delegátce, šla sice za vedoucím provozu restaurace, ale ten se jen přiblble usmíval a říkal, že tam na terasu děti nesmí, když jsem mu řekla, že jsem tam byla s ním ( aby se mu něco nestalo) , řekl, že tam nesmí nikdo. Podotýkám, že ceduli s nápisem zákaz vstupu, či nějakou podobnou jsem na dveřích ani jinde v okolí neviděla a navrch druhý den jsem viděla minimálně 3 tak děti jak na onu terasu vychází. V hotelu je mnoho rusky mluvících klientů, kteří se chovají neurvale, ať již v restauraci tak u výtahu. Další průšvih jsou zmíněné výtahy. Zastavují v každém patře a jsou pouze 3, což je na takto velký hotel opravdu nedostačující. Koupat v moři se pro silný vítr téměř nedá, ze 7 dní ustal pouze jediný den. Animační tým nezná nic jiného než zumbu, vodní polo a šipky. Diskotéka pro děti vypadá tak, že děti stojí na podiu a kroutí se dle slečny animátorky – žádné hry, žádná inovace , žádné nápady. Naštěstí jsme si půjčili na 3 dny auto a díky tomu jsme přežili. Jezdili jsme na veřejnou pláž Tsampiku a výlety. Doreta Beach hotel bych nikomu nepřála.

 109. marie má tuto zkušenost:

  Ck ALexandra mě zklamala, potřebujeme posunout datum o měsíc z důvodu úrazu, zlomené ruky a neochota cokoli udělat pro klienta, i když jsme si chtěli připlatit za změnu termínu. Cítíme velké zklamání, hlavně že mají tolik reklam

 110. lada má tuto zkušenost:

  Heleno,
  máme vyzkoušený několikrát hotel Titan select v Turecku a všimla jsem si, že tem byly i početnější rodiny a pokoje s velkými terasami. My tam byli absolutně spokojeni a funguje tam i bezva klub pro děti, večer mají vždy program a návštěvníci klubu získávají diplomy, jen tam nikdo nemluví česky. Jsou tam ale i polští animátoři a ty děti milují.

 111. helena má tuto zkušenost:

  Ahoj Lado,dík za radu,animační projekty nevyhledáváme,v Tunisu jsme 8 dní poslouchali Já už jdu v angličtině každý den 3 hodiny a poláci se bavili,my ne.Naši kluci jsou v moři od 8 do 17 a večer usnou kolem 9.

 112. lada má tuto zkušenost:

  My jezdíme už bez dcery a animátoři nám vždy a všude lezli na nervy :-)) Tady animátoři jsou jen u bazénů, na pláži je klid. Ale i moře je tam fajn, blízko, my v něm jsme taky celý den. Jen je to jako všude v Turecku, někdy vlny, jindy rybník bez pohybu. V hotelu je krásně čisto, to je pro mě hodně důležité. Nikdy nejedeme na stejné místo 2x a tady jsme to udělali, podruhé dokonce 15 dní :-))

 113. helena má tuto zkušenost:

  Ahoj,my máme oblíbené Primorsko,tam jedeme už po 6-té,pokaždé na 14 dní.Jediná dovolená která se nepovedla byla Řecko,nejvíc mi vadili toulavý psi co lezli až do talíře a to že 16 dní byli k večeři jen hranolky a gril. kuře nebo kalamáry nebo řízek.Hranolky nechtěli už ani děti.

 114. Petr Damian má tuto zkušenost:

  Dobrý den, v neděli jsem se vrátil z 15 denní dovolené v Carevu, hotel Hermes, Bulharsko. Byl jsem absolutně spokojen se službami a celkovým přístupem CK Alexandria. Cestovka, aby zlepšila podmínky na pláži (kameny, řasy, za což ale ostatně nemůže, protože to je příroda a vlnám nikdo neporučí), tak zde nechala postavit molo a na plážovém baru bazén. Bohužel jsem se předevčírem potkal s nově přijetým starším párem s vnučkami, kdy paní, která „ví úplně vše“, zasedla s kufrem, zapálila si cigáro a s proslovem, že se určitě na pokoji nebude moci kouřit, tak to bude dovolená na nic. Dále začala hned kritizovat hotel Hermes, že to zde bude stát absolutně za h,,,,o apod. Po 15 minutách monologu jsem jí zarazil a zeptal se jejího manžela (chudák chlap), jestli se nechce na něco zeptat ohledně služeb apod. Pán očividně rád, že může mluvit, se zeptal zda se dá zde koukat na MS ve fotbale. Odpověděl jsem mu, že samozřejmě, buď na pokoji nebo v místnosti u ping-pongu a pánovi se rozzářil obličej, Osobně jsem se nesetkal za 15 dní s negativní reakcí na hotel a personál, pouze ne moře, ale tomu doopravdy neporučíme a CK a zaměstnanci hotelu dělá absolutně co může, aby byli lidé spokojeni. Vynikající je animační tým, složený z krásných mladých lidí, dělejících pro děti a také pro dospělé absolutní maximum. Tímto bych chtěl moc poděkovat CK ********** za krásnou dovolenou a v tomto hotelu ani první a ani poslední.

 115. Ludmila má tuto zkušenost:

  musím se zastat CK Alexandria, jela jsem s ní už 4x a na nic si nemůžu stěžovat, právě naopak, chválím! Loni jsem byla s dcerou a dvěma vnoučaty na Rhodosu v Doretě, vše bylo super – až na moře, ale stěžovatelé si asi myslí, že CK může poroučet větru i dešti (to nedokázali ani komunisti, i když se tím chlubili). Předloni jsem byla s druhou dcerou a jejími dvěma dětmi v Tereze na Zakynthosu, opět vše super. Jen jsme měli smůlu, vnučku rozbolelo ucho. Delegátka Hanka zařídila odvoz k lékaři, který pomohl kapičkami. Pak si dcera nějak hnula se zády a opět zlatá Hanka vše zařídila – lékař přijel do hotelu, sice nepomohl (později to skončilo operací páteře), na obou letištích zařídila invalidní vozík a naložení dcery do letadla speciální plošinou, bleskové odbavení. Prostě CK Alexandria, slečny ve Vodičkově ul. a hlavně paní Hanku si nemůžeme vynachválit.

 116. Lucie má tuto zkušenost:

  Bohužel CK Alexandrii bych nedoporučila. Byli jsme v Primorsku a základní údaje z „first minute kagalogu“ naprosto nesouhlasili…nebudu zdlouhavě vypisovat co vše nesouhlasilo, ale přístup delegátek? nezájem…protože a to POZOR! po předložení hlavního katalogu byli některé údaje u daného zájezdu naprosto, ale naprosto odlišné!!!! …..telefon na centrálu do Prahy? arogantní odpověď…po příjezdu do ČR ihned podána stížnost a reklamace…odpověď úplně nesmyslná, a odpovědi úplně na něco jiného. Tak nám to nedalo a napsali na českou obchodní inspekci a dostali jsme odpověď, že skutečně CK porušila několik podmínek, že doporučují řešit soudně. Přátelé právníci nám to celé pak potvrdili také…podmínky byli jednoznačně porušené. Takže se nám potvrdilo, že rozhodně nejsme hysteričtí jak nám do slova tvrdila madam v centrále Praha.

 117. Ludmila má tuto zkušenost:

  paní Lucie, ukončila jste alespoň základní školu? Dost o tom pochybuji – tolik hrubých chyb v několika větách… Je zajímavé, že ti největší stěžovatelé, kteří nejsou spokojeni vůbec s ničím, zpravidla český pravopis neovládají. Zato stěžovat si na všechno jim jde znamenitě.

 118. Lucie má tuto zkušenost:

  Vážená paní Ludmilo, o chybách vím, štve mě, jaké základní hrubky jsem udělala, ale zkontrolujte si prosím i svůj příspěvek… Ale, k tématu „stěžování“ cestujeme téměř 20 let jen s CK, protože máme rádi jistotu….jsme spokojeni s každou větší i menší CK, u některých si vybíráme další nabídky….CK Alexandria je jediná CK, kterou jsme řešili. Takže Váš výrok, že „největší stěžovatelé, kteří nejsou spokojeni vůbec s ničím“ by bylo pro celé naše okolí důvod k záchvatu smíchu, protože my jsme bohužel ten pravý opak….takže když už začneme něco řešit, tak už to musí být hodně vážné. Zkrátka to byla zatím naše jediná špatná zkušenost z cestování mimo ČR, ale „stála za to“ :-(

 119. Milan 2014 má tuto zkušenost:

  Byli jsme letos v červenci v Bulharsku hotel Viand.Dejte si pozor již při výběru hotelu.Katalog používá vedlejšího hotelu,jako by byl komplexem s Viandem.Ale pozor Viandu zobrazovaný bazén nepatří,ten má pouze nudličku z boku.Lůžka zdarma,má jenom někdo,na celý hotel připadá pouze 42 lůžek.Jinak musím pochválit jídlo.Na perzonál si dejte pozor,chtějí zaplatit třeba při odjezdu údajně chybějící osušky.Nikdy je nenoste k bazénu,tam se vám určitě ztratí,a za osušku chtějí 160 Leva.Ohnutou kartu chtěli též zaplatit 10 Leva,číp přitom poškozen nebyl.Co musím pochválit je strava,mimo vína,Dále delegáti,mimo Chrystíny,která se opravdu hodně snažila,ostatní dva delegáti stáli při hotelu.Oni za to dostávali stravu a hlavně pití,včetně piva.

 120. vlasta má tuto zkušenost:

  Chtěla bych se podělit o pár postřehů z naší dovolené s touto CK.Byyli jsme na Krétě,hotel ORMOS,letovisko BALI.Sice jsme měli 4 dostupné pláže vzdálené 500-1000 m.,ale rozhodně nebyl tento pobyt pro důchodce.Toto jistě CK věděla.Sestup dolů by se dalo zvládnout,ale nahoru se výstup dal přirovnat k vysokohorskému výšlapu.Ještě postřeh o jídle.Dojeli jsme v 1.30 min v noci,obdarovali nás asi 20cm bagetkou,slabě obloženou a tímto začal pobyt.Horší to bylo na závěr.Ráno jsme museli do 10 h.vyklidit pokoj,celý den zavazadla byla na prostransví před recepcí,odjezd byl stanoven na 21 hod od hotelu a na večeři nebyl nárok. Oddůvodnili nám to,že jsme si večeř vybrali př příjezdu.Nebylo by od Ck rozumnější,aby lidem zajistili večeři poslední den,když tak pozdě odjíždí?V den příjezdu byl každý najezený z letadla a ze svých zásob.

 121. lada má tuto zkušenost:

  ad Lucie – stěžovat a sepsat reklamaci máte rovnou na místě s delegátem, ne až po příjezdu. To vám kamarádi právníci neřekli?

  Rada pro všechny – není nic jednoduššího, než před nákupem zájezdu hotel prolustrovat na netu. Stačí zadat jméno hotelu a recenze, podle toho se řídit. Já neřeším nářky na jídlo, ale sleduji ohlasy na čistotu, služby, kvalitu pláží atd.
  Každá hotel lze najít na satelitní mapě, dá se předem odhadnout okolí hotelu, vzdálenost na pláž atd.

 122. Ivana má tuto zkušenost:

  Byli jsme letos s rodinou ( děti 5 a 11 let) v Bulharsku ve Svatém Konstantinuv hotelu Aqua Azur. Naprostá spokojenost jak s pracovnicí CK při objednání zájezdu v Písku, tak s delegáty v místě. Hotel odpovídal očekávání, pokoje prostorné, vzdušné, uklizené. perfektní výhled na bazén i moře. Al inklusive na jedničku. Také musím ocenit výkon a péči animátorů Hanky a Lukáše. Nejen děti byly nadšené. Určitě doporučuji.

 123. Valentýn má tuto zkušenost:

  S CK Alexandria mám špatné zkušeností .Příjezd do Chorvatska v 6 ráno ,museli jsme čekat do 9 než se vyklidí pokoj. Potom nám bylo řečeno že musíme přijit později až kolem 12 dopoledne. Pokoj neodpověděl to co vlastně mělo být na fotce. Byla to taková větší budova anebo vila ,z venku hezký ale vevnitř hrůza .Kuchynka byla asi 30 let stará ale vše fungovalo,ze stropu se loupala omítka a sprcha to radši o tom nechci mluvit.Pokoj nebyl vyklízený tak jak by měl, starý prostěradla.V den odjezdu jsme měli snidaně a odjezd byl až večer v 9 hodin,nechapu proč tak pozdě.

 124. helena má tuto zkušenost:

  Ahoj,dnes jsmesse vrátili z Bulharska a dobrý,jen hotel Daga v Primorsku,má natvrdlé uklízečky,co neuklidí ani poté co jim to řeknete,ani cedulka na dveřích.Za 14 dní uklidili jen 2 x a to první týden,poté 10 dní nic,poslední den,nám vytírala pokoj a stahovala peřiny,ještě když jsme nebyli vystěhovaní.Dovolenou mi to nezkazilo,jen si ti co tam jedete,přibalte smeták.

 125. Ludmila má tuto zkušenost:

  30.7. jsme se vrátili z hotelu Hermes se smíšenými pocity. Carevo je díra, pláž je děsná – vlny, kameny, nepořádek. Jídlo O.K., párkrát bylo studené, jindy vysušené grilované maso, většinou neokořeněné. V pokoji za 12 dnů ani jednou nepřevlékli povlečení, nevyluxovali, nevytřeli, pouze měnili ručníky a osušky, které jsme hodili na zem, doplňovali toil.papír, šampony, sprch.gely a kafe. V recepci i na barech ochotní a milí, jen jeden barman a jeden recepční byli vyloženě protivní. Pochvalu hotel zaslouží za lékaře, který tam jezdil i několikrát denně, nechtěl zaplatit (ofotil si pojištění) a dokonce dal i léky.

 126. Petr Damian má tuto zkušenost:

  Letos jsem byl 2 x v Carevu a opět na 100 % spokojen. Nejen, že zde byl úžasný animační tým, personál jak na recepci, tak i kluci a holky za barem, ale i lidé, kteří zde byli na dovolené. Je faktem, že jediná stížnost byla občas na moře a pláž, ale jinak naprostá spokojenost.

 127. Petra má tuto zkušenost:

  V sobotu jsme se vrátili z Primorska hotel Žeravi a musím konstatovat, že až na zhoršený přístup na pláž, bylo vše jak má být, služby delegátů, animační program i služby v hotelu, takže mohu doporučit.

 128. Antonín má tuto zkušenost:

  V srpnu jsme byli s touto cestovkou na Sicílii v hotelu Atlantis Palace. Ubytování odpovídalo kategorii hotelu, personál byl vstřícný. Jako pozitivum uvádím poskytnutí lehátek a slunečníku na pláži po celou dobu zdarma a nezapomenutelná kulisa bouřící Etny umocnila zážitek z této dovolené. Zvláštní poděkování patří delegátce Veronice Janové, která nám poskytla maximální servis.

 129. Eva má tuto zkušenost:

  S CK Alexandria jsme byli na dovolené již po čtvrté a jsme velmi spokojeni. Jezdíme vždy s vnoučaty a proto vyhledáváme hotely s českým animačním týmem. Letos jsme byli na ostrově Korfu – Messonghi beach, Opět jsme byli spokojeni, Chtěla bych touto cestou poděkovat animačnímu týmu, Byli super, super, super.

 130. Jana má tuto zkušenost:

  Byli jsme poprvé s cestovní kanceláři Alexandria v Turecku v hotelu Sural Resort a byli jsme opravdu moc spokojení.Doporučují všem,co cestují s dětmi.Byl tam úžasný animační team,ve složení,Dan, Tamáš, Lucka,Marcelka a Klárka. Moc jím touto cestou děkují.

 131. Lucie má tuto zkušenost:

  Já byla s CK Alexandria spokojena. Byli jsme s bratrem v Bulharsku v penzionu Eftimov v Primorsku, snídaně, jinak jsme chodili na jídla do ostatních restaurací. Příští rok se chystáme do Turecka a pojedu s nimi znovu.

 132. Thomas má tuto zkušenost:

  Zkušenosti ŠPATNÉ. Na pobočce v Olomouci neví pracovníci, co prodávají a když dorazíte na dovolenou, zjistíte, že je vše jinak a nakonec Vám zavolají z centrály v Praze, že nejspíš došlo ke „komunikačnímu šumu“… a tím je vše vyřešeno. 2x jsme jeli s toutu CK a už více ne. Letos opět problémy s ubytováním, kdy nám na místě sdělili, že budeme v jiném hotelu, než který jsme si zaplatili (kvalita neodpovídala sjednanému, i když nabídli jako kompenzaci snídaně..). Že by běžná praxe v prodeji last minute zájezdů?? Objednáte si hotel, který je již asi plný a na místě Vás šoupnou jinam…? nemohu doporučit.

 133. Lenka Veselá má tuto zkušenost:

  s cestovní kanceláří alexandria jsme letěli letos začátkem srpna (rok 2014) do Marsa alam v Egyptě a rozhodně jsme nebyli spokojeni. Od delegáta po hotel bylo vše špatně. První věta delegáta v autobuse zněla: bydlím 120km daleko, tak problémy s pokoj vydržíte. a v podobném duchu se nesl i zbytek pobytu. delegáta jsme naprosto nezajímali. na telefon ani na sms nereagoval. asi proto, že NEUMÍ !pozor! delegát NEUMÍ česky! tedy abych to upřesnila umí jen fráze a to ještě polosrozumitelně. nahlášené problémy (a že jich bylo) nebyly řešeny. O tom, jaké ck zařazuje hotely do nabídky a jak je klasifikuje (hvězdičky) bych mohla napsat mnoho. když to zestručním, tak je to záležitost zřejmě čistě náhodná. Bydleli jsem v Brayka bay resort který je v katalogu i smlouvě označen jako 4+, dle mého osobního hodnocení a na základě srovnání s jinými ubytovacími zařízeními ve stejné kategorii musím říct, že se jedná o maximálně 2 hvězdičkové zařízení. Veselá Lenka

 134. veronika má tuto zkušenost:

  Ck Alexandria nejhorsi cestovka s jakou jsme cestovali,nesplneni podminek,i pres souhlas majitely agentury,ktera nam zajezd do hotelu Sural resort prodala,ze podminky byly silne poruseny a mame pravo na castecne vraceni penez,se Ck k tomu postavila nekriticky a nadrazene. Lituji ze jsem nejela s Firo tour, nebo Aquila travel, ty neprodavaji lzive informace!! NEDOPORUCUJI Ck Alexandria nikomu.Veronika.

 135. Petra má tuto zkušenost:

  S touto CK nikdy víc!!! Alexandrie používá lživou reklamu o spokojených klientech, ale jsou to jen pěkné řeči nic víc…

 136. Alepu má tuto zkušenost:

  S CK Alexandria jsme byli letos podruhé (říjen 2014) a jsme velmi spokojeni. Loni Santorini a letos Kypr. Oba delegáti byli velmi vstřícní a vše bez problémů.

 137. Pavel Bezdíček má tuto zkušenost:

  Mohu jenom konstatovat,že by cestovky měli důkladně vybírat delegáty,rozhodně by měli projít psichotesty,jeden delegát se pro vás roztrhne a druhý čeká na diško.S Alexandrii jsme byli nespočetkrát,v Bulharsku letos,tam bych je poslal do kurzu na delegáta,mimo vedoucí.Jeden rok jsme byli na Rhodosu a tam byla delegátka skvělá ,máme asi šest tisíc bodů,a protože jsme se již rozhlodli nelétat,takbonusy od CK Alexandria budou pravděpodobně k ničemu.Hodnota bonusu je cca6000Kč pro jednohu, pokud nelétáte,tak bonusy neutratíte.Tak lepší vybírat delegáta,bezdíček

 138. Světlana má tuto zkušenost:

  Rozhodně nedoporučuji CK Alexandria. Využily jsme jejich služeb poprvé a naposled. V srpnu 2014 jsme cestovaly na Maltu, na letišti na nás delegát nečekal, byla to o půlnoci stresová situace, jak se dostat do hotelu. Naštěstí s pomocí ochotného delegáta jiné CK se nám podařilo sehnat řidiče, který nás z letiště odvezl. Na následnou naplánovanou schůzku delegát opět nedorazil. Naši reklamaci CK Alexandria zamítla. Nedoporučuji!

 139. Martin má tuto zkušenost:

  S CK Alexandria jsem cestovala poprvé a doufám, že naposledy. CK Alexandria uvádí lživé informace o ubytování, poskytovaných službách atd. V říjnu jsme byli v hotelu Tia Makadi bay, byla to katastrofa. Dříve jsem využívala služeb CK Fischer, Firotour, Eximtours a nikdy jsem neměla problémy ani reklamaci. Tento zájezd jsem bohužel musela reklamovat, služby, úroveň hotelu neodpovídaly tomu, co cestovka uváděla v katalogu. Reklamace nám byla zamítnuta. CK Alexandria rozhodně nedoporučuji!

 140. Veronika má tuto zkušenost:

  Jak tak čtu,tak Alexandria zamítá všechny reklamace!!!

 141. Ferina má tuto zkušenost:

  Alexandria dost předražuje zájezdy, Pobyty bez stravy jsou u nich kolikrát dražší než u jiných cestovek s polopenzí či s All. Letos stejný hotel se stejnými službami a ve stejném termínu nás ve dvou vyšel o 12000 kč levněji s jinou cestovkou.Jedná se o Turecko. Srovnání mám z cestovní agentury sdovolená .

 142. Evelina má tuto zkušenost:

  Na ostrově Kréta má cestovní kancelář Alexandria vysokého, tmavovlasého, krásného delegáta, ale v případě upozornění na problém, dokáže z problému, krásný delegát udělat mega problém a že pak poslouchá za dveřmi vašeho pokoje je pro něj normální. Co asi sdělí personálu hotelu, když ten na vás začne být nepopsatelně arogantní a doslova vás napadá, čeká na vás na vašem zaplaceném pokoji celá “ personální úklidová četa“ a třeba vás nařknou z krádeže mobilu údajně zapomenutém při jejich úklidu, že si vůbec nepřipadáte na dovolené, kterou jste si zaplatili. Rada zní, s cestovkou ano, ale nic nereklamovat. Opravdu to byla probrečená dovolená.

 143. Pavel má tuto zkušenost:

  Chtěl jsem provést změnu destinace Kos, z ohledem na běžence.
  Má někdo zkušenost jak postupovat ?

 144. Jana Haraj. má tuto zkušenost:

  Cestovala jsem s Alexandrií teď poslední týden v červnu 21-28.6.2015.Španělsko Costa Brava hotel CAPRICI.Byla jsem maximálně spokojená opravdu se vším.Každý den úklid pokoje,výměna ručníku,jídla dostatek a velký výběr,personál fajn-měli na nás opravdu dobré nervy protože jazykově zrovna moc vybaveni nejsme..moře čisté,bazén též.Opravdu jsme si ten týden moc užili a pokud bychom příští rok našetřili opět nějaké korunky tak bychom jeli určitě s CK Alexandrie Kladno.Díky

 145. Milada Strakonice má tuto zkušenost:

  Pokud se chcete rozhodnout pro dovolenou s CK Alexandria na RHODOSU, HOTEL MED BLUE-OPRAVDU NEDOPORUČUJI!!!byla jsem tam s manželem letos v červnu a nebyli jsme vůbec spokojeni. Strava byla velmi ubohá, nikdy jsem nic podobného v Řecku nezažila a to jsme byli v Řecku již po desáté. Úklid pokoje a koupelny 1x za 2 týdny, úroveň služeb neodpovídá hodnocení hotelu 4**** takže cena je opravdu příliš vysoká.Alespoň, že moře bylo báječné.Nikdy bych se do Med Blue nevrátila.Pro CK Alexandria to nebyla dobrá volba.Dosud jsme u CK Alexandria žádné zklamání nezažili a ačkoliv reklamce byla ve všech bodech zamítnuta, CK Alexandria nezavrhuji – uvidíme příště!

 146. Alena má tuto zkušenost:

  S organizací CK Alexandria jsem byla maximálně spokojena, tel. kontakt na delegátku jsme dostali již v cestovních pokynech, takže bylo možné ji kontaktovat případně již na letišti (jedna rodina zabloudila a čekali jsme na ně hodinu). Schůzka s delegátkou byla již v den příletu, takže všechny informace jsme měli včas. Při odletu nám asistovala i při odbavení, aby vyřešila případné problémy. Takže nemohu než pochválit.

 147. lada má tuto zkušenost:

  Nemáte někdo zkušenost se studii Thalassa na Rhodosu? Letovisko Falikari. Po letech s all inklusive jedeme letos bez stravy, hlavně i proto, že v Řecku jsou hotely s all programy hodně předražené, úroveň služeb neodpovídá ceně o čemž jsme se přesvědčili vloni ve 4* Alfa Beach v Kolymbii.
  Nikde nejsou žádné recenze, hotel je malinký a měl by být kousek od pláže i centra, nové koupelny.

 148. lada má tuto zkušenost:

  oprava k předchozímu – letovisko Faliraki :)

 149. Petr Damian má tuto zkušenost:

  Dobrý den, chtěl bych moc poděkovat Vaší cestovní kanceláři, za celkem 6 týdnů nádherně prožitých ve Vašem resortu Alexandria Club Hotel Hermes. Taktéž bych chtěl poděkovat stále usměvavé manažerce hotelu paní Antoaneta Ignatova, vynikající delegátce slečně Martě Zacharové (za ta léta co sem jezdím, tak byla absolutně nejlepší), ¨božským a neúnavným animátorům (jmenovat raději nebudu, abych na někoho nezapomněl), recepčním, barmanům a barmankám a v neposlední řadě pokojským. Všichni si zaslouží absolutorium. K pláži bych chtěl uvést, že vzhledem k tomu, že Vaše CK zde otevřela Havana bar, tak lidi zde pobývajících to s povděkem kvitovala a mohla zde déle pobývat, aniž by musela docházet až na Beach bar. Vzhledem k čistému moři, tak při vstupu do moře jsou velké kameny vidět a cestičku si mezi nimi každý najde, což není jen můj názor. Pokud si někdo stěžuje, že po 18té hodině si musí platit na Beach baru svou konzumaci, tak mi to tzv. „hlava nebere“. Při ceně např.lahve místního sektu ve výši cca 7 leva (cca 100 Kč) nebo koktejlu za 2,50 až 3 leva (35-42 Kč), se domnívám, že si posezení zde může dovolit každý. Pokaždé zde poznám nové krásné lidi, jak tělem i duší, s kterými jsem poté v kontaktu a domlouváme se na další návštěvu Vašeho resortu. Tímto bych Vám chtěl moc taktéž poděkovat za stále zlepšující se podmínky zpříjemňující zde pobyt (např. i grilování na terase restaurace). Věřím, že nejen já, ale spousta lidí, které jsem zde poznal, Váš resort navštíví i v příštím roce a moc se na to těším. S velkým poděkováním, Petr Damian.

 150. Martina má tuto zkušenost:

  Letěla jsem letos v srpnu do Egypta hotel Oriental bay a bylo to super. Odlet byl v 00:05 z Prahy a odlet z Egypta 17:45 hodin. Vůbec nás neochudila cestovka ani o den a delegát v Egypte fakt super,zřídil i nemozne. Priste letim zase s Alexandrii,opravdu sem byla spokojena i s cenou.

 151. vlasta má tuto zkušenost:

  Nezajímají mě recenze ze září 2008.Nestačilo by to za 1 max.2 roky ??Je to pořád dokola,jedni jsou spokojeni ,jiní ne.

 152. Helena má tuto zkušenost:

  A co jsi čekala,mi jsme letos byli 2 x a po 2 x spokojenost,jen nedoporučuji Lozenec penzion Gardenia,mají místo postelí galeje.Děsně tvrdé matrace.Jo a proč to čteš,když tě to štve.

 153. vlasta má tuto zkušenost:

  Čtu jen vždy poslední recenze,nevím proč bych měla číst staré příspěvky 7 let,které jsou zbytečné a mnoho lidí už nezajímají,protože za rok se může změnit k dobrému či špatnému mnoho věcí,tak proč takový dotaz na mne?

 154. Helena má tuto zkušenost:

  Všimla jste si,že recenze jdou za sebou a mazat je může jen správce?Ta poslední dole je vždy aktualní.

 155. Le má tuto zkušenost:

  Dobrý den,
  přidávám hodnocení. Po přečtení recenzí jsem byla dost vyděšená a chtěla jsem zájezd zrušit. Ještě že jsem to neudělala. Letěli jsme s přítelem do bulharska a byli jsme s CK naprosto spokojeni! Na letištích má CK stánek, čekali nás tam delegáti a připravené autobusy na rozjezd do hotelů a penzionů. Bydleli jsme v hotelu Belvedere, který je luxusní a pracovníci hotelu s Vámi mluví česky. Alexandria a má po celém Primorsku svoji reklamu, kontrakty a své informační centrum, takže není problém si spolehlivě domluvit nějakou tu akci, výměnu peněz či pronájem auta (ale nedoporučuji, mají hrozně rozbité silnice :-D ). V Nesebaru na výletě s námi byla delegátka, která se nám náležitě věnovala. S ničím jsme nenarazili na jediný problém. Nevím jak je to s ostatními zájezdy, takže budu mluvit za Bulharsko, kdybych měla doporučit dovolenou s CK Alexandria, neváhám.

 156. Věra sluníčko má tuto zkušenost:

  Před dvěma dny jsme se vrátili z 12-ti denního pobytu v Egyptě – Hurgada, hotel Le Pacha. Od nákupu zájezdu až po návrat jsme byli maximálně spokojeni. Každý dne jsme měli pokoj uklízený včetně výměny ručníků. Zařízení pokojů je starší, ale nám plně vyhovovalo. Jídlo bylo stále doplňováno, i když se občas opakovalo, ale vždy se dalo vybrat. Kdo si na jídlo stěžuje, chtěla bych vědět, co doma jí a zda mají každý den doma na výběr tolik salátů, zeleniny a dortů. Hotel včetně pláže byl čistý, neustále se ve společných prostorách i na pláži uklízelo. Personál byl velmi ochotný a stále usměvavý. Hotel se nachází v krásné zahradě a je vhodný, jak pro mladé i starší lidi, tak pro rodiny s dětmi. Většina turistů byla sice z Ruska, tak jako ve všech hotelích, ale žádný nepořádek nebo hluk večer a v noci nedělali.
  Delegát našeho zájezdu pan Ašraf Kamal byl velmi milý, vstřícný a vše nám hned po příletu vysvětlil a během pobytu měl s námi 5 schůzek. Potřebovali jsme od něj pomoc a po telefonickém zavolání během chvilky naše požadavky vyřídil. Jeho přístup jako delegáta byl profesionální.
  Jediné, co nám vadilo – letěli jsme z Brna před polednem a do hotelu jsme přijeli okolo půl páté odpoledne. Poslední den jsme odlétali ráno v 5,10 hod. Byli tam s námi klienti, kteří letěli ten sám den z Prahy o půl noci a na hotelu byli již v šest hodin ráno a ubytováni byli ve 13,00 hod, takže den měli k dobru, protože již dopoledně mohli jít k moři nebo bazénu. Poslední den odlétali až v 16,45, takže ještě měli o další půl den pobytu navíc.
  Určitě doporučuji navštívit tento hotel s CK Alexandria.

 157. Petr Damian má tuto zkušenost:

  Dobrý den, opětovně bych chtěl moc poděkovat Vaší cestovní kanceláři za suprovou zářijovou dovolenou v hotelu Alexandria Club Hermes. Díky zdejším pracovníkům v čele s krásnou a stále usměvavou paní manažerkou Antoanetou Ignatovou, tyto přívlastky platí taktéž i na slečnu delegátku Martičku Zacharovou, ale i ostatní veškerý personál si zaslouží absolutorium, od pracovníků recepce, animátorů, pracovníků jídelny a kuchyně (mimochodem výborně zde vaří), barmanům a barmankám, bazenmistrovi Ljubenovi, ale i pokojským a uklízečkám. Všichni jste úžasní lidé, kteří se vždy snaží udělat zde pobyt co nejpohodlnější a nejlepší. Moc Vám všem za Váš přístup k nám rekreantům děkuji a budu se těšit příští rok (pokud to zdraví dovolí) opět na setkání s Vámi. Ještě jednou velký dík Vám všem. Petr Damian Senio

 158. Milan Tobiáš má tuto zkušenost:

  Nic moc cestovka. Poskytují zavádějící informace, slibují, ale neplní a na místě čekalo rozčarování. Delgátku jsme nikdy neviděli. Prý to byla Veronika, ale nikdo nám ji nikdy nepředstavil a ostatní zaměstnanci Alexandrie dávali najevo, že je to nezajímá, formálně vyslechli, slíbili, že se o něco pokusí a pak zavolají a to samozřejmě nikdy nezavolail. Tak vše jsme si museli zařídit sami. Včetně drobností jako odjezdy autobusů z destinace, ani rodilý mluvčí z CK Vám neřekne webové stránky kde je hledat! Pokud si nejdete koupit nějakou službu pak Vám nijak nepomohou :-(

 159. Petr Damian má tuto zkušenost:

  Pokud někoho kritizuji, tak konkrétně. Aspoň destinaci. Díky

 160. VoDa má tuto zkušenost:

  Maximální spokojenost s CK, nemám co vytknout. Delegát Vojta výborný, ochotný. Někdy se objevil na hotelu i tak mimo schůzky, což vítám. Opravdu nemám co bych vytkla.

 161. Milan Tobiáš má tuto zkušenost:

  Nemám problém uvést, že jsem byl v Primorsku. Ovšem nehodnotím letovisko, ani další věci, ale JEN firmu a jednání jejich pracovníků. To jsou věci, které podle mne jsou všude platné. Obelhávat klienty v Čechách i v Bulharsku nepovažuji za správné.

 162. Tomáš má tuto zkušenost:

  S CK Alexandria jsme byli letos poprvé. K cestovkám nechovám přílišnou důvěru, ale tato dovolená patřila k tomu nejlepšímu co jsem zažil. Odlet z Prahy byl zorganizován naprosto dokonale, vše proběhlo bez komplikací. Po příletu do Burgasu byl přistaven autobus, který všechny turisty odvezl do míst jejich pobytu. I na krátké vzdálenosti k jednotlivým hotelům jsme byli odvezeni auty. Delegáti byli vesměs Bulhaři, ovšem s velmi dobrou znalostí češtiny. Jejich ochota byla naprosto příkladná. Potřebovali jsme lékařskou pomoc, kterou okamžitě zařídili. Pronájem auta, o který jsme požádali zorganizovali tak, že auto nám přesně v požadovaný čas bylo přistaveno k hotelu a po skončení nájemní doby si auto opět u hotelu vyzvedli. Odlet byl opět zajištěn naprosto dokonale. Cesta tam i zpět byla naplánována tak, abychom maximálně využili čas strávený na dovolené a domů se vrátili tak, aby všichni měli možnost se včas dostat do svých domovů. Úžasná byla naprostá časová přesnost. Za celou dobu pobytu jsme nenarazili na nic, co by si zasloužilo kritiku.
  Příští dovolená bude určitě opět s touto cestovní kanceláří.

 163. Milan Tobiáš má tuto zkušenost:

  Nemohu si pomoci, ale toto snad nemohl ani napsat ani klient, ale jen někdo z CK. Když jsem já potřeboval zajistit lékařskou pomoc, pak mi delegátky sdělily, že místní lékař s tímto problémem nechce mít nic společného!

 164. Inn má tuto zkušenost:

  Pro Věru sluníčko,
  vážená paní, nevím, jestli se dá někomu v dnešní době doporučovat návštěvu Egypta. Když jste tam byla spokojená, tak tam jezděte dále, ale myslím, že nyní není vhodná doba nabádat někoho k cestě do Egypta.

 165. Honza má tuto zkušenost:

  S CK jedeme letos již na 8. zájezd do Bulharska-Primorska a vždy 100% spokojenost. A to jezdíme do tvz. NO NAME penzionů, v katalogu označených jako Penziony Primorsko a vždy super a všichni ochotní.

 166. Ondřej Suchý má tuto zkušenost:

  REZENCE JE POUZE NA SLUŽBU CK, DELEGÁTA A VHODNÁ PRO RODINY CO SE ROZHODNOU CESTOVAT S CK MALÝMI DĚTMI
  Cestovali jsme s infantem (miminko 1 rok, plně kojené) + tříletým, jediný rozdíl mezi ostatními cestujícími bez miminka je ten, že dítě potřebuje nakojit a přebalit, lehnout si, táta tahá kočár navíc se zavazadli, musí ho zabalit do bagu a složit, to tříleté dítě občas potřebuje okamžitě na WC. CK pro nás prakticky zajistila pouze letenku a rezervaci hotelu + transfer. To jsou ale věci, které si normální vzdělaný člověk zajistí sám a já bych s CK už nejel, služba delegáte je nula, nepotřebujete ho. Uvědomte si co front čeká při takové cestě do destinace kamkoliv:

  CESTA do destinace
  1. fronta – check in (15min)
  2. fronta – do letadla (15min + 180 minut zpoždení bez informací – nutnost stát u gaty 120 min)
  3. fronta – z letadla (15 min)
  4. fronta – k delegátovi pro voucher na ubytování (25 min = buzerace)
  5. fronta – do autobusu (20 min, bez volného sedadla)
  6. fronta – check in hotel (30 min)

  cesta zpět:
  7. fronta – check out (15min)
  8. fronta do autobusu – no koment masakr strkanice, kočárek šel samozřejmě poslední, ale sedíme rozházený po buse(lidi bez malých dětí vyslali potomka nebo jednoho, ten nasázel batohy na sedadla, takže při nastupování bylo vše obsazeno, seděli jsme na konci horního patra) (15min.)
  8. fronta – check in letiště (55min) – nestihli jsme přebalit ani občerstvit děti (koupit si jako ostatní například večeři v duty free zoně apod.)
  9. fronta – do letadla (60 min) (malý se málem počural, museli jsme se protlačit dopředu přes nadávky a požádat letušku na palubní WC, letušky super a divili se, že nám nedali s kočárem přednost při check inu do letadla – v PRaze to organizivali!)
  10. fronta – z letadla (15 min.)(lokty)
  11. fronta – go parking (20 min. – předběhnutý od všech bezdětných :))

  pouze u fronty 2 a to pouze v Praze, dostala maminka s dítětem přednost, ostatní zejména fronta 3-6 musel člověk vystát s dětmi, když měl let zpoždění 3 hodiny a přílet nebyl na večeři, ale na pokoj jsme se dostali ve 3 hodiny ráno. Všechny fronty 3-6 poslední, protože se tam ti co namají bejbátka prostě logicky natlačí dříve, fronta 4 bylo k ničemu 25 minut, opět poslední, protože máte dětičky sestavujete kočárek atd. 5. fronta poslední, já na stojáka děti rozházené po autobusu, maminka s miminkem (bez tašky a pití) a kluk 3 roky co se málem počůral sám na konci autobusu. Delegát tam jen stojí a usmívá se, češi jsou ve frontách hovada to bez řeči (40 let front na toaleťák a banány udělal se staršími ročníky své), delegát je jediná spojka, co by podobnou věc mohla korigovat zejména ve frontě 4-6 ušetřit maminkám a kojícím tak hodinu a čas na potřebné úkony(nakojit, napít, vyčůrat). Což nedělá. Fronta číslo 4 je buzerace, protože pak máte frontu číslo 6 (šlo ty papíry poslat poštou mailem dopředu). Nebudu řešit vůbec chování ostatních čechů (cca 40% znich), zhovadilou obézní mladou slečnu, která označila děti za parchanty co si myslí, že mají mít všude přednost (to řekla nahlas před více lidma) a tak dala párkrát loktem manželce s dítětem v náručí :) delegát mohl u check in zorganizovat frontu a maminky dát dopředu, mohl to udělat u fronty 4 i 5, maminkám vyhradit spodní patro double deckeru. Mluvíme o troše práce, místo toho si tam povídá s lidma co zná z loňska…s CK nemáte při cestování žádnou přidanou hodnotu, maximálně Vám tam skočí navíc fronta 4+5 lepší si zajistit letenku, booking a na letišti taxika. Za ten pozdní příjezd (měli jsme být před 9 na hotelu, stihnout večeři, procházku u moře, animaci a jít spát, místo toho na pokoj o půl třetí, málem zaspaná snídaně a únava celý další den) máme od CK bez náhrady!! Služby delegáta jsem Vám zhodnotil, cestovat s dětmi s takto neorganizovanou společností je PEKLO, dovolenou to nezkazilo, destinace, hotel dle očekávání super (ale to neovlivňuje CK logicky)! Ale cestování s CK, vnímání služby delegáta určitě ano, není jediný logický důvod cestovat s CK. Delegát tam je pro důchodce a lidi co neumí kváknout slovo anglicky a chtějí mít český výklad a jezdit někde hormadně busem na výlety (za levnějc šlo půjčit na 2 dny auto!!!! přímo v hotelu) v době pobytu, pro ostatní k ničemu. Jinak pokyny chybně poslány, den před odjezdem jsem si nechával opravit informace o osobách, emailem šlo vykomunikovat celý zájezd, ale pozor, hlavní informace dostanete PO ZAPLACENÍ (například to, jaké doklady, váhy apod.) zrovna tyto informace, májí příjit hned po objednání zájezdu (podpisu smlouvy) ne zaplacení, to je buzerace, jsou to informace, které nejsou žádným tajemstvím)

 167. Milan Tobiáš má tuto zkušenost:

  Za mě je to čistě negativní zkušenost s CK Alexandria. Vícekrát s nimi nepojedu. Nikomu to ovšem nevnucuji, jen varuji….

 168. Helena má tuto zkušenost:

  No to zírám,mám 3 děti,malému byl 1 rok když jsme jeli s Alexandrií popvé,kočár jsme brali jen golfky,pití jsme nabrali do batůžků.V Praze na nás nikdo nebral ohledy,v Burrgasu nás vzali přednostně.Ale rozhodně jsem nečekala,že mít dítě znamená mít extra výhody.Manžel měl na staosti kufry a já děti,vyčůrat se stihli na letišti před a po příletu.Mě stačil úsměv a prosba a šlo to.Mít děti znamená udržet je v klidu,ostatní nejsou zvědavý na naše děti,spousta starších cestujících má problém s dětmi a přiznám se,že mě uřvané děti v uzavřeném letadle také vadí.Nyní jsou našim dětem 4,9 a 12 let,cestujeme s nimi 2 x za léto s Alexandrií a vždy beru ohledy já na ostatní,obráceně by mi byla hamba.Ck potřebuji jen na cestu tam a zpět,nepotřebiji animátory,delegáty a na výlety nejezdíme.Vše o dokladech a váze najdete na stránkách CK a v katalogu.Je to můj názor,kdo nesouhlasí,nevadí.

 169. Ondřej Suchý má tuto zkušenost:

  Heleno, malému byl 1 rok a staršímu v té době pokud počítám 7-8 let, to jste někde jinde. Starší nepotřeboval ležet v kočáru, jistě se nepočurá, poslechne a jde si sednout i sám. Přesto píšete, že Vás vzali přednostně v destinaci, mi jsme cestovali do destinace 8 hodin, bylo zpoždění a zažili celkem 8 front, kde na nás nebral nikdo ohled! Já jsem jen popsal přesně mechanismum, aby si to podobná rodina uvědomila jak to funguje a popsal jsem, k čemu Vám takový delegát je. Kdybych měl sedmileté dítě :), který se jistě jen tak nepočůrá, tak ho můžu poslat napřed sednout si do busu, podržet místo atd. Nevím kolik hodin jste do toho Burgasu cestovali a jaké fronty jste zažili, každopádně můj názor je, že maminka s dítětem, by měla mít přednost ve frontě, jediné místo, kde to tak bylo, byla Praha letiště, kde to slečna na recepci koordinovala.

  K frontám cestě tam jsem ještě zapoměl dopsat (není ale věc cestovky) jakmile jsme byli na GATE a čekali 2 hodiny bez informací na let, tak tam skočila jiná gate, že je let připraven, stádo se dalo do pohybu (nám leželi děti po sedadlech) takže jsme vše pobalili, na další gatě bez sednutí samozřejmě, protože už bylo narváno :) a tam zase bez informace, ale už že se máme jít občerstvit a najíst (bylo 9 večer) vouchery na jídlo ale nerozdali, muselo se jít přes půl letiště, kde čekala fronta číslo 13, tam checking pasu, vypisování jmen, podpisy cestujících, fronta cca 45min., další fronta pak u jediné otevřené jídelny cca 30 min, a to už se mělo nastupovat do letadla, kde čekala další fronta. Po příletu, viz. minulý email, fronta z letadla, fronta delegát, fronta bus, na stojáka cesta, fronta hotel :) na pokoj ve 3 ráno…mě by byla hamba nepustit před sebe maminku s miminkem, ale to jsem nepsal v recenzi, mě je jedno jak se lidé chovájí, češi se vždy ve frontách chovájí bezohledně, já jsem jen upozornil, že delegát mohl frontu 3-6 korigovat, fronta na vouchery ubotavací nemusela být, a myslím si, že senioři a maminky s miminkem by měli mít přednost. Jednoduchá logika. Zažila jste jiný zájezd a neměla jste 2 malé děti, ale jen 1 mimino a větší dítě, které již poslouchá a rozumí, asi bez zpoždění a navíc jste v destinaci jak píšete dostala přednost. Srovnáváte nesrovnatelné. To tříleté se střídalo v kočáru takto pozdě večer s miminkem.

 170. Ondřej Suchý má tuto zkušenost:

  K těm cestovním pokynům, já tady nebudu vypisovat detaily, co nás zajímalo, ale “ Pokyny k zájezdu včetně kompletního odbavení Vám bude předáno až po připsání částky na účet naší CK.“ jednalo se o 5 stránkový dokument, kde bylo spousta důležitých informací, které jinde nedohledáte. Já jsem měl v emailu konkrétní dotazy, bylo mi řečeno, že jsou v pokynech, ale ty dostanu až po připsání částky a řešil jsem jen, že to je kravina, že se nejedná o žádné tajemství, ale po podepsání smlouvy o zájezdu to mohlo být uvolněno…pokud cestujete last minute a balíte o víkendu, pokyny dostanete po platbě(pátek – pondělí) tak jen píšu, že to je nelogické…

 171. Lenka Doležalová má tuto zkušenost:

  Včera jsme se vrátili z Primorska. Vše bez problémů, jen malý nedostatek – málo slunečníků na pláži. Po 9té ráno už stěží najdete místo a vstávat brzy ráno se nechce – teda alespoň mně ne :-)). Ale je hlavní sezona, tak je všude plno. Takže zbývá si buď zaplatit slunečník mimo území CK nebo vydržet na tom žáru a čekat, až se místo uvolní.

  Ale jinak všichni z CK Alexandria jsou ochotní a vstřícní.

 172. Tomy Chroby má tuto zkušenost:

  20.8.2016-31.8.2016
  Primorsko,penzion no name,na last minute z Ovy letecky do Burgasu,penzion Zlatka.Byli jsme spokojeni.(kupovali jsme dovolenou ve středu a v sobotu letěli)Ck nebyl problém,ubytování dle cenové relace,spokojenost.Moře výborné,ceny jsou v Bg taky dobré.

 173. Bohumila Jarošová má tuto zkušenost:

  S CK Alexandria jezdíme na dovolenou už asi 10 let a vždy jsme byli spokojeni. Až teď mne tedy dostali. U hotelu Belveder v Primorsku mají uvedeno, že až 3 děti mají pobyt a stravu zdarma, ale v kalkulaci mi stále naskakovala cena u dětí jako u dospělých osob. Po dotázání u CK mi bylo sděleno, že tato sleva se týká jen termínu od 23.7. do 30.7. 017 a už je vyprodaný. A to je dnes 22.10.016. Připadá mi to jako v obchoďáku, když mají slevu na nějaké zboží a toho mají 1 ks. Není to podvod na klienty?

 174. Rei má tuto zkušenost:

  Je to divný. Zkuste jinou cestovku.

 175. Helena má tuto zkušenost:

  Máme 3 děti a pokud chcete jeden pokoj,slevy a slušný termín,musíte ve všech cestovkách zakoupit ihnet po zahájení prodeje.Zkuste CK Kovotour,nabízejí 3 děti zdarma,ale mají vyprodáno půl hodiny po zahájení 1.12.Zkuste Dagu,byli jsme 2 x v apartmánu,je blízko vodě a mají bazén.Nabízího Alexandria.

 176. Ivana má tuto zkušenost:

  S CK Alexandria jsme byli letos poprvé v Bulharsku – Primorsko. Byli jsme ubytovaný v penzionu Andromeda, bohužel první co jsme museli udělat, umýt si hrnečky abychom si mohli uvařit kávičku. Úklid za celých 12 dní byl snad jen jednou – výměna povlečení a ručníků. Odpadky jsme si pak vynášeli samy. Jinak jsme měli krásný výhled na moře. Vzdálenost moře od penzionu neodpovídá tomu co píše cestovka, je to delší trasa. Hlavně pokud máte objednané stravování. To si pak zajdete. Jinak se nám dovolená líbila. Moře čisté, akorát když byli vlny tak se objevili nějaké řasy, ale nic hrozného. Až na penzion bylo super.

 177. Eva Dvořáková má tuto zkušenost:

  S CK Alexandria jsme byli letos poprvé v Bulharsku hotel Aqua Azur-Svatý Konstantin.
  V termínu 25.6.-2.7.2017 velká nespokojenost s pány delegáty od začátku pobytu,neuměli podat základní informace o oblasti kde se nacházíme.Vždy nás odkazovali na šanony na recepci.
  Animátorky úžasné jejich celodenní program na jedničku!!! Ubytování všude krásně čisto, denně uklizené pokoje,klima na pokojích příjemná.Bohužel veškerý personál hotelu absolutně bez úsměvu.

 178. Zdeněk Korf má tuto zkušenost:

  S CK Alexandria jsem měl vždycky dobrou zkušenost při předchozích cestách do Bulharska. Narazil jsem až letos, kdy jsem byl nucen zájezd zrušit z rodinných důvodů. Nejprve mě jejich pracovnice v rozporu se smluvními podmínkami požádala o doplatek storna, ač si storno mohli strhnout ze zaplacené zálohy. Jiná pracovnice, po mém protestu s poukazem na obchodní podmínky, se ani neomluvila. Již nikdy s touto kanceláří nehledě na to že létají s otřesným Travel service, nepojedu.

 179. Zuzana K má tuto zkušenost:

  Dobry den..
  Pokud vybirate svou dovolenou a premyslite nad Reckem, rozhodne nedoporujucu tento hotel EVITA BEACH VE FALIRAKI!!
  Hotel je naprosto sileny.. Nas turnus 25.6.-2.7. 2017
  Nikdy v zivote jsem nebyla v horsim hotelu.
  Bazen necisteny zakaleny!
  Jidlo smradlave a plesnive dezerty – kdyz jsme chteli fotit tak nas nenechali a hned vymenili varku.
  Ubytovani – nesla tepla voda, nekteri klienti bydleli dole ve sklepe- kdyz si lide na miste stezovali tak na recepci Vam dali dost znat, ze s Vama si rozumet nebudou.
  Provozni hotelu arogantni a agresivni, behala a kricela po nas s cigaretou v ruce ( kterou nam machala pred oblicejem) sveho syna drzela za ruku a nasledne po tom, kdyz se ji jeji vlastni syn chtel na neco zeptat tak mu surove odtrhla ruku a kricela na nej at ji da pokoj!! Ale MY ji udajne slovne napadali all inclusive Jsme 3 dny nemeli- z nealka pouze voda a z alkoholu vino- delegatka Sarka rekla, ze nas turnus moc pil a meli jsme si alkohol setrit a jeste rekla, ze ona nam ho rozhodne kupovat nebude.
  Sepsana stiznost. Delegatka vylozene SLA PROTI NAM nam a vubec nam nepomohla.
  Sepsany protokol , PODEPSANY DELEGATKOU SARKOU! Coz znamena, ze o tom vedela, ze ty problemy tam jsou, podepsala to a presto jakoby nic.. Tohle chovani neni v poradku! Hotel nam doporucili v Invii, zajezd byl z Alexandrie..
  Animacni tym – ten jedinej PERFEKTNI!!
  Pokud si chcete uzit dovolenou tak Vam radim at se hotelu obloukem vyhnete!! JA UZ S ALEXANDRII V ZIVOTE NIKAM NEPOLETIM! Sileny!!!

 180. Paula Matušková má tuto zkušenost:

  Dobrý den.S CK alexandriou jsem jela poprvé a naposled.Autobus,kt.byl zajištěn do Italie 14.7.2017,byli jsme z něho v šoku + nám bylo řečeno,že na záchod mužeme jen v nutných případech.
  To,že za naše peníze si platíme delegáta,kt.tam spíš nebyl jak byl.Prostě špatná organizace.Člověk se muže spolehnout jen sám na sebe,a ne na žádného delegáta.Takže s ck alexandrii – ne, děkuji

 181. Tomáš Červenka má tuto zkušenost:

  Dobrý den. S CK Alexandria jsme cestovali letos poprvé do Bulharska. Zařízení dovolené v kanceláři v JB bylo bezproblémové a příjemné.Vše nám bylo vysvětleno a zodpovězeno. Dovolená v Primorsku 19.8.17 – 26.8.17 v penzionu Andromeda byla úžasná (ubytování pro nenáročnou klientelu). Penzion byl čistý a pan domácí velice v pohodě. To vše má CK zařízeno na jedničku.
  Veliký pozor si ale dávejte v Primorsku na delegáty…schůzka po příjezdu naprosto zbytečná ..delegátka jménem KRASEVA nic neví ani cenu výletů ani termíny natož když po ni někdo něco chtěl( domluvte se s domácím sami zněla odpověd) dovolat se na mobil přiděleného delegáta je nadlidský úkol. Kdyby CK vynechala celou smečku zbytečných delegátů a zavedla linku kam se dá dovolat bylo by vše super

 182. Pavlína Sejčková má tuto zkušenost:

  Nad některými výkřiky cestovatelů tady se musím smát. Cestovala jsem se všema možnejma cestovkama a jen Alexandria byla jediná, která mně nikdy nestěhovala jinam nebo nesplnila co bylo v popisu. Lety mají normálně zpoždění, kvůli leteckým společnostem, to ck neovlivní, taky pokud si nepřečtete kam vlastně jedete a představujete si za 12 tisíc luxus, tak budete zklamaní. Zažila jsem chlapa v Řecku, co ve 3* hotelu vykřikoval, že se to s Tureckem a all inclusive tam nedá srovnat. No nedá, je to těžký když jsou lidi hloupý a srovnávaj jabka s hruškama. Taky o delegátech co tu lidi píšete, to jste nesvéprávný, že po 28 letech od revoluce potřebujete mít delegáta věčně za zadkem a neumíte ani na recepci předat voucher? Třeba na Rhodosu nebo na Menorce maj perfektní delegáty, na Santorini taky, všude je to o lidech a čekat že Vám delegát bude 24h k dispozici, když musí jezdit vyzvedávat lidi na letiště, nebo jezdit na výlety a v noci by se taky rád vyspal a neřešil že došel toaleťák,, to je fakt utopie. Alexandria je trochu dražší,ale služby má dobrý a hlavně má českýho majitele a ne žádnýho araba, co zítra zavře krám. S jinou cestovkou bych nejela,ale myslím, že oni o zákazníky nouzi nemají, takže vy všichni co tady brečíte běžte do Eximu, tam vás 3x přestěhujou a nikdo se s váma nebude bavit.

 183. Zdeňka Brédová má tuto zkušenost:

  Dovolená v Primorsku s CK Alexandria byl jeden velký horror. Ještě horší bylo jednání, když jsme se vrátili domů a dovolenou reklamovali a chtěli alespoň část peněz zpět. Přesto, že jsme měli vše natočené a doložené k reklamaci, vše nám bylo zamítnuto a zdůvodněno samými výmysly a lžemi. Obrátila jsem se přímo na ředitelku Soterovou, která slíbila, že vše prošetří a pak se ozve. To se nestalo, tak jsem jí volala sama a to několikrát denně asi týden. Telefon mi zvedla pouze jednou a to zřejmě omylem a řekla, že má poradu a že za chviličku zavolá. Od té doby už jsem se na ní nedovolala. Jak se pak mají chovat zaměstnanci, když mají takovou ředitelku! Poslala jsem jí i E-mail, ale neodpověděla. Mohu-li někomu radit,pokud nechcete trávit dovolenou v kamrlíku bez lednice, sušáku,koše na odpadky, balkonu atd, ale s výhledem do prádelny vzdálené od okna asi 5m, nejezděte s CK Alexandria. Nikdo nebude řešit případnou reklamaci a jejich jednání je slušně řečeno sprosté. Asi mají klientů dost, ale věřím, že hodně z nich s touto cestovkou pojede jednou a nikdy více. Jaká je spolupráce s placenými delegáty nevím, protože se v penzionu neukázal za dobu pobytu ani jednou. Pokoušeli jsme se řešit naše problémy hned v kanceláři Alexandrie v Primorsku, ale jen nám řekli, že jiné ubytování nemají a tím to bylo vyřízené. Žádná snaha nám pomoci nebo vyjít vstříc. Možná, že toto pomůže někomu při rozhodování s kterou CK cestovat. A pro ty, kteří by se jako já chtěli spojit s paní ředitelkou, posílám telefonní číslo, které je opravdu hodně přísně střežené 221 466 475. Přeji hodně štěstí.

Sdílet na: FacebookTwitterGoogle+

Přidej vlastní zkušenost

Autor stránek nenese zodpovědnost a neručí za publikované názory klientů cestovních kanceláří. Názory nejsou editovány a jsou jen názorem klienta. Autor stránek si vyhrazuje právo odstranit příspěvky, které porušují platné zákony ČR nebo obsahují vulgární výrazy a ty u kterých má podezření, že jde o reklamu.